>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 24.02.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
DYSCYPLINA: Piłka nożna/ Liga Europejska
SPOTKANIE: Liverpool - Sparta
TYP: remis
KURS: 4.5
BUKMACHER: Tobet
ANALIZA:
Czas na drugi mecz 1/16 finału Ligi Europejskiej. Liverpool przywiózł z Pragi remis i walka o awans do następnej rundy będzie miała miejsce w Anglii.
Czesi zagrali bardzo przyzwoite spotkanie na własnym stadionie i dali się parę razy we znaki defensywie The Reds.
Czy Sparta może wyjść zwycięsko z tej batalii? Wydaję mi się, że tak.
Nie od dziś wiemy, że w FC Liverpool są wielkie problemy z grą w pucharach. Brytyjczycy nie potrafią poradzić sobie z grą na wysokim szczeblu także w lidze.
Pogromca Lecha w eliminacjach do Ligi Mistrzów, zespół z Czech radzi sobie zaskakująco dobrze i o wiele bardziej przekonuję mnie swoją grą jak Live.
Oczywiście na Anfield faworytem jest zespół gospodarzy i tego faktu raczej nie mam zamiaru podważać.
Remis w dzisiejszym meczu byłby sprawiedliwy, zważając na spotkanie z przed tygodnia. Spartanie profilaktycznie atakowali Liverpool i odwrotnie.
Czesi raczej nie popisują się jakąś brazyliadą czy niesamowitą ofensywą, ale potrafią pokazać kawał dobrego futbolu.
Nie spodziewam się po dzisiejszym meczu jakiś fajerwerków w iście piłkarskim stylu, ale dobrej wyrównanej gry do ostatniego gwizdka. Nie spodziewałbym się także jakieś bramkostrzelności. Skłoniłbym się także ku bezbramkowemu remisowi, który wydaję się być całkiem możliwym wynikiem.
Mój typ: 0:0 lub 1:1. Czysty under.

⛔100
 
S 0

simbad1988

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, Szwecja
Spotkanie: HV 71 - Frolunda
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dziś mam go polecenia mecz szweckiej ligi hokejowej pomiedzy drugim zespołem ligi HV 71 (który jest mistrzem z 2010 roku) oraz przed ostatnim zespołem w tabeli który na wyjeżdzie nie radzi sobie za dobrze. Gospodarze dzis muszą wygrać aby móc walczyc o mistrzostwo kraju, brkuje im 3 pkt do lidera a pragne zauważyć ze dziś do zespołu wicelidera wraca po kontuzji i chorobie dwóch zawodników Fasth i Thornberg i a są to jedni z najlepszych w drużynie. Także uważam ten mecz jako pewniak w dzisiejszym dniu.
HV 71 dom -------------- 19wygranych , 4 remisy , 6 porazek
Frolunda Wyjazd--------- 8 wygranych , 3 remisy , 17 porazek

Polecam ten mecz

⛔ 100
 
keimil 0

keimil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie: Villarreal-Napoli
Typ: poniżej 1.5 goli.
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet24
Analiza:

Dziś o godzinie 21.05 odbędzie się spotkanie dwóch wyrównanych drużyn które marzą o awansie do kolejnej rundy. Ja w tym spotkaniu obstawiam remis 0:0 lub zwycięstwo Villarrealu jednobramkowym rezultatem 1:0. wydaje mi się ze będzie to wyrównany mecz i obie strony będą bały się zaatakować bo o awansie możne przesadzić jedna bramka. Ale Myślę, że Villarreal będzie chciał strzelić jak najszybciej bramkę i kontrolować spotkanie nie tracąc gola u siebie tak jak miało to miejsce w ostatnim spotkaniu ligowym gdzie bramkę stracili w końcówce ze słabą Malagą. Napoli w tym sezonie gra naprawdę dobrze i myślę ze nie odda łatwo skóry i szykuje się nam wyrównany mecz z mądrą grą w defensywie.

Pierwsze spotkanie 0:0
:grin::grin::grin::grin:

⛔100
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
dyscyplina: p.nożna
spotkanie:paris Saint-Germain - BATE Borisov
typ:Kto zakwalifikuje się do następnej rundy? BATE Borisov
kurs: 4,75
buk: bwin
analiza:

Witam.Dziś rewanżowe spotkania w LE,wybrałem pojedynek Paris Saint-Germain - BATE Borisov faworytem są Paryżanie,ale ja bym na straconej pozycji nie zostawiał BATE,dlaczego??? W pierwszym meczu na Białorusi było 2:2,chodz BATE powinno wygrac to 2:1 :/ Białorusini i Lech są objawieniem w LE.W fazie grupowej mogą pochwalić się wyjazdowym remisem 2:2 z Dynamo Kijów ???? Kluczowymi zawodnikami w dzisiejszym meczu w zespole BATE powinni być:Siergiej Wieriemko(bramkarz)-doskonały zasięg ramion,Paweł Nechajczyk(ofensywny pomocnik)-uniwersalny ofensywny pomocnik,Igor Szitow(obrońca)-świetny stoper,Witalij Rodionow i Artiom Koncewoj(napastnicy)-skuteczni w polu karnym.BATE naprawdę stać dziś na niespodziankę ,mój priv wynik to 1:2 lub 2:3 i być może zobaczymy dogrywkę ????

⛔100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Spotkanie:Braga-Lech
Typ:Braga strzeli w obu połowach
Kurs:3.10
Buk:Bwin
Analiza: Lech wiosną grał dobrze w europie słabo w lidze gdzie kilka razy się skompromitował,np. (przegrana ze słabiutką legią). W pierwszych meczach 2011 roku Lech nie imponuje a nawet powiedział bym że mimo wygranej z Bragą jest w słabiutkiej formie. Portugalczycy byli lepsi w pierwszym meczy mimo tego że w życiu nie grali w takich warunkach,wynik był dużo lepszy niż gra i to warunki pokonały Brage nie Lech. W meczu pucharowym z Polonią nie było juz takiego problemu bo zawodnicy obu drużyn grali juz pewnie nie raz w Polsce w podobnych warunkach.Niektórzy pisza że oba polskie zespoły zaprezentowały się słabo z czym nie można się zgodzić bo Polonia wiedzała czego chce i jak to zrobic na tym boisku i wykonała swój plan w 200% procentach.Lech mimo że grał przed własna publicznością był bezradny wobec stalowej obrony Polonii i kompletnie nie miał pomysłu na gre,skończyło się wygraną warszawiakówl. Z taką formą Lech wyjedzie z Bragi z kilkoma bramkami.

⛔100
 
S 1

sebamen_b

Użytkownik
Dyscyplina:
Spotkanie: Ajax Amsterdam - RSC Anderlecht Typ: 2 Anderlecht Bruksela
Kurs: 4,54
Bukmacher: Pinnaclesport

Godzina spotkania:18:00 Analiza: Witam! Dziś do typowania wybrałem spotkanie rewanżowe Ligi Europejskiej pomiędzy Ajaxem Amsterdam a RSC Anderlechtem. W pierwszym spotkaniu wygrali piłkarze z Holandii 3-0. Jednak mieli w tym meczu sporo szczęścia, chodzi mi tutaj głównie o przestrzelony rzut karny Marcina Wasilewskiegow 55min. meczu. Piłkarze Anderlechtu przegrywali wtedy 1-0 po strzale alderweirelda, więc była doskonała sytuacja do tego by wyrównać w tym meczu. Niestety było odwrotnie. Ajaź dorzucił jeszcze 2 bramki i mecz zakończył się porażką „Belgów” 3-0. Dzisiaj może dojść do odwrotnej sytuacji. To piłkarze Anderlechtu ruszą od początku do ataku, będą chcieli jak najszybciej strzelić bramki. Bardzo będzie zależało Wasylowi aby tym razem dobrze wypaść. Moim zdaniem dzisiaj stać na ekipę z Brukseli na wygranie tego spotkania , lecz nie wiem czy na awans do następnej rundy. Dużym osłabieniem w Ajaxie jest sprzedaż Luisa Suareza do Liverpoolu. Moim zdaniem mecz może zakończyć się jedną lub dwu bramkową wygraną gości. Pozdro!! ???? Przecież w piłce wszystko jest możliwe…. Pamiętacie mecz Liverpool-Milan… J

⛔100
 
T 215

tyczner

Użytkownik
SPOTKANIE: MANCHESTER CITY - ARIS
TYP: 1 (-1.5 HA)
KURS:1.68
BUK: B365
ANALIZA:
Z dzisiejszej oferty wybrałem spotkanie rewanżowe w 1/16 LE . MC po pierwszym remisowym spotkaniu musi wygrać ten mecz. Wydaje mi się ,że angielska drużyna będzie chciała jak najszybciej załatwić sprawę.Ostatnich 6 meczy grając w domu wszystkie wygrali. W FA CUP rozbili NOTTS County 5-0, dodam ,że pierwszy mecz był remiosowy. A w lidze pokonali WBA 3-0.
Ligę angielską i grecką dzieli przepaść. Aris ostatnio dużo meczy remisuje, ale dzisiaj nie da rady. Drużyna z Manchesteru jest zdecydowanym faworytem.

✅68
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - LE
Spotkanie: Stuttgart - Benfica
Typ: Stuttgart (1) - Benfica (0) 2
Kurs: 5
Bukmacher: betsafe

Analiza :

Dzisiejszego wieczoru dojdzie do pojedynku pomiedzy druzyna z niemiec a druzyna z portugalii. Gospodarze pierwszy pojedynek przegrali 2-1 i maja ciagle wielkie szanse na to aby w LE grac dluzej, jednak musza dzisiaj wygrac.Zadanie teoretycznie wydaje sie proste chodz warto popatrzec na sytuacje Stuttgartu w Bundeslidze. Druzyna ta bowiem walczy o utrzymanie sie w swojej lidze, wydaje mi sie ze gospodarze sa sklonni &quot;odstapic&quot; dzisiejszy mecz kosztem walki o cenne punkty w Bundeslidze. Wiadomo ze w LE na gosopodarzy bedzie czekal ladany zastrzyk pieniedzy jednak czy warto skupiac sie na europejskich pucharach az w takim stopniu ? Goscie sa mocna druzyna i wydaje mi sie ze dzisiaj powinni wygrac to spotkanie i zapewnic sobie udzial w kolejnej rundzie LE.

✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dzikugda 3

dzikugda

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: CF Villarreal - SSC Napoli
Typ: x2
Kurs: 1.94
Bukmacher: Bah

W dniu dzisiejszym znalazłem ciekawy typ. Zastanawiałem się czy nie postawic na Napoli bez podpórki bo kurs jest super 4.40 na Bah ale jednak jest to Liga Europejska i różne dziwne rzeczy się tu mogą wydarzyc dlatego wole się zabezpieczyc, a 1.94 na x2 też mnie zadowala.
Przejdę do sedna - czemu stawiam na Napoli?
Ponieważ są w super formie zajmują drugie miejsce w serie A i myślę, że maja aspiracje na mistrza.
Napoli w lutym na 4 mecze w Serie A wygrało 3, no i mają Cavaniego który robi różnice ????
Villarreal ostatnio bez formy - w lutym 2 porażki w Primera Division i w ostatniej kolejce remis ze słabą Malagą. Ponadto nie zagra ich ważne ogniwo Carlos Marchena który pauzuje za kartki. Myślę, że warto postawic

⛔100
 
M 1

malanow

Użytkownik
SPOTKANIE: Liverpool- Sparta Praga
TYP: 1 (-1.0)
KURS:2.00
BUK: Expekt
ANALIZA: Liverpool mimo że osłabiony po odejsciu Torresa, pokaże dzisiaj Czechom, wyższość angielskiego futbolu. Większość spotkań u siebie liverpool wygrywa, pamiętamy wysokie zwycięstwa nad Chelsea, czy też Aston Villą.
Kiepska analiza.
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Spotkanie: Maccabi Electra (ISR) - F.C. Barcelona (ESP)
Typ: Barcelona -2,5
Kurs: 3,30
Bukmacher: bet365

Myślę, że wysoki kurs na Barcelone wynika głównie z tego, że mecz odbywa się w Izraelu, a wiadomo jak ciężki to teren na mecz wyjazdowy (podobnie jak np Grecja) oraz z tego że Maccabi ostatnie mecze Euroligowe u siebie wygrywało różnicami około 40pkt. To faktycznie robi wrażenie biorąc pod uwage, że jest to już przecież TOP16. Jednak mimo wszystko drużyny z którymi się mierzyła, szczególnie na wyjazdach mocno odbiegają poziomem od wielkiej Barcelony. Jest to nadal główny kandydat do wygrania całych rozgrywek i zachwycając się formą Maccabi trzeba wspomnieć, że Barcelona praktycznie wszystkie ostatnie mecze wygrywa różnicą około 20pkt, czyli też bez walki. W niedawnym prestiżowo traktowanym finale pucharu hiszpani pokonała najlpierw Caja Laboral 19 punktami, a w finale wielki Real Madryt 8 punktami. Widać po tym że Katalończycy są w znakomitej formie i zdecydowanie wygrywają mecze nawet z najlepszymi zespołami, stąd sądzić można że także dziś zatrzymają pewne siebie Maccabi.
✅ 230
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Braga - Lech
Typ x2
Kurs: 2,26
Bukmacher: Centrebet

Analiza:
Lech tydzień temu zrobił duży krok do awansu do 1/8 finału Ligi Europejskiej. Przede wszystkim zagrał na zero z tyłu, dzięki czemu bramka strzelona w dzisiejszym meczu da im prawie pewny awans, bo wtedy gospodarze musieliby strzelić aż 3 gole, aby wyeliminować Kolejorza. A na to raczej się nie zanosi. Zarówno ze względu na kryzys Bragi jeśli chodzi o skład, jak na fakt, że trudno się spodziewać natarcia non stop ze strony portugalskiego zespołu, a według mnie tylko dzięki takiej grze Sporting miałby szansę na strzelenie trzech bramek. Trzech - nie dwóch, gdyż przy tak odważnej grze gospodarze naraziliby się na kontry i Kolejorz prawie na pewno by coś strzelił, a na pewno miałby do tego kilka okazji. Uważam więc, że w pierwszej części spotkania gospodarze nie postawią jeszcze wszystkiego na jedną kartę i spodziewam się bezbramkowego remisu po pierwszych 45 minutach (no chyba, że Lech zaskoczy lub będziemy mieli jakiś rzut karny), tak jak to miało miejsce w Poznaniu. Jednak w drugiej połowie Braga będzie atakować z coraz większą częstotliwością i kontry Lecha są w tym wypadku naturalnym biegiem wydarzeń, a że mistrz Polski potrafi grać z kontry, widzieliśmy już np. w meczu z Juventusem, w którym to Lech &quot;załatwił&quot; Starą Damę w pierwszej połowie właśnie dzięki skutecznym kontratakom. Oczywiście nie musi być tak, jak się tego spodziewam i Braga może zaatakować już na początku spotkania, ale według mnie byłaby to tylko woda na młyn piłkarzy Lecha, gdyż gospodarze ostatnio grają słabo (porażka u siebie w ostatnim meczu ligowym z Pacos Ferreira) i im szybciej narażą się na kontry, tym lepiej. Oczywiście jest to bardzo optymistyczny scenariusz, bo nie można wykluczyć tego, że Braga obejmie prowadzenie. Jednak wtedy odda inicjatywę Kolejorzowi, bo kontynuowanie szturmu na bramkę Kotorowskiego byłoby nierozsądne, a Lech grając mądrze i skutecznie, jak w drugiej połowie meczu sprzed tygodnia, pewnie by wyrównał - stąd zabezpieczenie w postaci typu x2. Pewnie niektórych dziwi, że nie biorę &quot;pod lupę&quot; składów obu drużyn, czy wyników Bragi u siebie w tym sezonie itp., ale jak grają oba zespoły widzieliśmy przed tygodniem i z tamtego meczu płynie jeden wniosek - Braga jest jak najbardziej w zasięgu Lecha, koniec kropka. I w dużej mierze podejście obu drużyn do meczu - to, jaką zastosują taktykę, będzie decydować o końcowym sukcesie jednej, bądź drugiej ekipy. Upatruję szans na powodzenie tego typu w kontratakach Lecha w drugiej połowie, które będą naturalną konsekwencją podjęcia ryzyka przez Sporting. I jeśli tylko zostanie spełniony jeden warunek, jakim jest dobra gra Lecha w obronie i uniknięcie błędów, to Poznaniacy nie przegrają tego meczu.

⛔100
 
szmajda7 2

szmajda7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: PSV Eindhoven-Lille
Typ: tak - czy 2 drużyna zdobędzie bramek 1,5
Kurs: 2.90
Bukmacher:Fortuna
Analiza:
Na dziś polecam mecz z ligi europejskiej . W pierwszym meczu padł niespodziewany remis 2:2 . drużyna z Lille w pierwszym meczu była o kilka klas lepszą drużyną myślę że i dziś tak będzie i strzelą przynajmniej 2 bramki . Kto oglądał pierwsze spotkanie ten może śmiało postawić na ten mecz Lille ma naprawdę ambitną drużynę i myślę że dziś to udowodnią ogrywając zespół z Eindhowen. Plusem jest także występ polaka w pierwszej jedenastce Obraniak zagra z przodu (atak) z takimi zawodnikami jak: De Melo i Frau . Jak widać trzech napastników trener zdecydował sie grać bardzo ofensywnie , myśle że to przyniesie sukces w bramkach!!!!:cool:

⛔100 regulamin:!:
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Hokej na lodzie, Swedish Elitserien 2010/2011
Data, godzina: 24-02-2011 19:00
Zdarzenie: Brynas Gavle - Timra IK
Typ: 1
Kurs: 2.10
Buk: Bet365
Analiza :
Spotkanie 51. kolejki szwedzkiej Elitaserien. Gospodarze dzisiejszego spotkania notuja w ostatnim czasie bardzo dobre wyniki, wygrali w ostatnich 10 mecza 7 spotkan w tym 2 po dogrywce. Jezeli chodzi o mecze u siebie to w ostatnich 5 spotkaniach 2 zostaly przez Brynes wygrane w regulaminowym czasie.
Timra ostatnio takze radzi sobie calkiem niezle, wygrali 6 z 10 spotkan w tym 1 po dogrywce, na wyjazdach prezentowali sie takze calkiem niezle, wygrywajac trudne spotkania z Linkopings, Frolunda i Modo.
Jednak głownym argumentem ktory przemawia do mnie w tym spotkaniu sa bezposrednie spotkania tych druzyn, patrzac na historie potyczek tych druzyn w ostatnich 3 latach to 7 z 7 spotkan zostalo wygranych przez Brynes ( w tym jedno po dogrywce).
Obie druzyny sa obok siebie w tabeli, dzieli je 7 punktów, nie sadze, zeby ten dystans tego wieczoru sie pomniejszyl, jednak wydaje sie ze Brynes w ostatnim czasie spisuje sie na tyle dobrze, zeby to spotkanie wygrac, oczywiscie nie spodziewam sie, ze bedzie to druzgocace zwyciestwo i istnieje tez prawdopodobienstwo remisu w tym spotkaniu ja jednak stawiam dzis na gospodarzy i podtrzymanie ich zwycieskiej passy w konforntacjach na własnym lodzie z zespolem Timry.
✅ 110
 
M 0

maartineez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Ajax-Anderlecht
Typ: tak - obie druzyny strzela? TAK
Kurs: 1.63
Bukmacher:Mienium
Analiza:
Jak wszyscy wiemy Ajax pokonał na wyjezdzie druzynę Anderlechtu 0:3, przypominam że przy wyniku 0:1 Marcin Wasilewski nie wykorzystał jedenastki do której w ogóle nie był desygnowany, strzelać miał młody napastnik Anderlechtu Romelu Lukaku. Tak więc myśle ze Anderecht strzelą bramke dziś jako pierwsi, Ajax na wlasnym stadionie oczywiscie nie będzie chciał przegrać spotkania. Tak więc sądze ze OBIE drużyny strzelą.
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100 pkt.
 
kafi87 9

kafi87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Braga - Lech
Typ dokładny wynik 2-1
Kurs: 8,5
Bukmacher: bet365
Analiza
Dzisiaj o 21:00 zagrają Braga - Lech. Gości podchodzą do meczu z zaliczką 1-0 po wygranym meczu w Poznaniu. Jeśli strzelą bramkę będą mieli już prawie na sto procent zapewniony awans. Braga jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa a u siebie będą naprawdę groźni mimo tego że mają bardzo dotkliwe kłopoty kadrowe ale to w końcu jest drużyna z Portugalii w której Liga jest na wysokim poziomie a szybkość rozgrywania piłki jest zawrotny. Niestety Polska liga jest całkiem z innej bajki (horroru skorumpowana ze strasznym beztalenciem, jak wiadomo każdy dobrze wie czyja to wina J E B A Ć PZPN) Sądzę że w tym meczy Braga wygra ale niewystarczająco żeby awansować do następnej tury. Cały czas chodził mi po myśli wynik 2-1 więc czemu nie spróbować biorąc pod uwagę że Lech na pewno strzeli ale nie koniecznie wygra. Mimo przegranej i tak uda im się awansować. Do boju Lech ktoś musi reprezentować nasz kraj(tylko szkoda że tak mało polaków w składzie):cool:

⛔100
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Braga - Lech
Typ Gol dla gości- Tak
Kurs: 1,8
Bukmacher: Betclic
Analiza: Wiele już na temat tego meczu zostało powiedziane i napisane dlatego nie będę powielał tego wszystkiego. Dodam tylko od siebie kilka szczegółów. W tym sezonie rozgrywek europejskich Lech grając na wyjeździe za każdym razem zdobywał bramkę. Wyjątkiem była tylko Praga, ale pamiętając okoliczności tamtego spotkania(Wichniarek, Tshibamba i Mikołajczak w ataku, przygotowanie do sezonu itd) możemy uznać że był to wyjątek potwierdzający regułę. Stadion, a właściwie jego murawa przez większość jest uznawana jako wielki plus dla gospodarzy, ja natomiast uważam że jest to dobra wiadomość dla obydwu drużyn. Po pierwsze Štilić będzie mógł łatwiej i dokładniej rozgrywać piłkę, Kiełb może przedrybluje przeciwnika na boku pomocy a nie zaplącze się o własne nogi i Henríquez w końcu dobre dośrodkuje piłkę. A na poważnie, wiadomo że na obozie ćwiczyli różne schematy ustawień ofensywnych które były dostosowane właśnie do tego przeciwnika więc myślę że będą w stanie stwarzać sobie sytuację do zdobycia bramki i w końcu do tego dojdzie. Wiadomo również że głównym założeniem drużyny jest strzelić, a nie murować bramkę i grać na 0-0 bo przy zestawieniu obrony Wołąkiewicz-Arboleda-Bosacki-Gancarczyk będzie o to dosyć trudno. Podsumowując uważam że poznańską drużynę stać na zdobycie bramki która najprawdopodobniej da awans do kolejnej fazy rozgrywek i daj Boże rewanż ze Spartą Praga. Polecam!

⛔100
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie : Braga - Lech
Typ : X/X
Kurs : 5.25
Bukmacher : Bwin
Analiza : Witam wszystkich ! A dokładniej wszystkich sympatyków Ligi Europejskiej oraz Wielkopolskiego Kolejorza i ogólnie wszystkich fanów &#39;&#39;Polskiej&#39;&#39; piłki nożnej . Dzisiaj o 21:05 nadchodzi czas rewanżu . Inaczej mówiąc czas drugiej połowy w meczu o 1/8 Ligi Europejskiej po między Lechem Poznań a Portugalską Bragą . Faworyt drugiego meczu ? Wg. Bukmacherów gospodarze ... Dla mnie mecz na tzw. Remisowo &amp; Underowo . Przypomnę tylko ze wynik pierwszego meczu to 1:0 dla Poznańskiej Lokomotywy . Uwazam ze mój typ ma szanse powodzenia zwarzywszy na drużyny które się zmierzą . Najwięcej szans daje wynikowi 0:0 .

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom