>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.01.2022 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis, USA, Challenger Columbus
Godzina: 22:00
Spotkanie: Stricker - Sandgren
Typ: 2 set - mniej niż 9.5 gemów
Kurs: 2.39
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Z racji trwania Australian Open bardziej ostatnio obserwuję poczynania tenisistów na kortach. Dobrą rozgrzewką przed nocnymi zmaganiami w Melbourne jest Challenger w amerykańskim Columbus i o dziwo upatrzyłem sobie tu jeden typ. Nie wiem czemu, ale z mało znanych tenisistów moja bukmacherska droga najczęściej krzyżuje się z Tennysem Sandgrenem. Czasem ten gracz mnie ratował, a czasem gnębił. Zauważyłem jednak jedną rzecz z jego strony. Praktycznie zawsze słabo wchodzi w mecz, ma za to znakomity drugi set. Nie wiem, czy ten turniej to przypadek, czy to jakaś stała zależność, nie znam chłopa, ale jestem pewien, że coś jest na rzeczy. Nie wiem, czy to problemy z wejściem w mecz, czy potrzebuje aż całego seta, aby poznać rywala, nie wiem. Sprawdziłem więc statystyki tego jegomościa oraz jak się ma jego drugi set do pierwszego i moje przypuszczenia się potwierdziły.
Rozstawiony w Columbus z dwójką Sandgren ma w nawyku przegrywać pierwszego seta po czym wygrywać mecz. Jeśli już wygra seta otwierającego to zazwyczaj w drugim również wygrywa. Co więcej jego drugi set po pierwszym przegranym jest wygrywany zazwyczaj dość pewnie, najczęściej z przełamaniem, stąd mój typ na under gemów właśnie w drugiej odsłonie tego meczu, choć chętnie zagrałbym -2.5 gema, jednak nie znalazłem takiej propozycji u żadnego z polskich bukmacherów.
Taka moja myśl na ten niszowy, jak na ten czas turniej, mam nadzieję, że nie przestrzeliłem zbyt mocno i będę mógł go rozliczyć na zielono.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom