>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 24.01.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
smuzzz 76

smuzzz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, ME Croatia
Godzina: 16:00
Spotkanie: SERBIA - BIAŁORUŚ
Typ: Serbia -1,5
Kurs: 2,48
Bukmacher: unibet

Analiza:
Mecz o pietruszkę ale też i o honor - młody ciekawy zespół naszych sąsiadów i ciągle mocny zespół z Bałkanów, który ma kilku naprawdę dobrych rzucających - Nenadic, Zelenowic, Jovanovic, Beljanski. Serbowie grają tak jakby u siebie więc będzie dużo kibiców serbskich więc będzie to mecz dla kibiców. Nie ma w tym meczu jakiejś spinki więc pograją sobie bez zbędnych fauli wykręcając ładnego overka. Pozostałe mecze to jest czarna magia - jednakowoż myślę że Niemcy wspomagani ze wszystkich stron poradzą sobie ze słabą Hiszpanią
pozdrawiam forumowiczów ????

⛔100
 
kamilo1403 50

kamilo1403

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów Kobiet
Godzina: 17:00
Spotkanie : Dynamo Moskwa - Vakifbank Stambuł
Typ: Vakifbank -13,5 pkt
Kurs: 2,16
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Cóż, większość o tym meczu napisał już PortowiecMKS, ale mnie uprzedził, więc nie chcę się powtarzać. Mój typ jest nieznacznie bardziej ryzykowny. Spodziewam się tutaj szybkiego 3 - setowego spotkania. Dynamo mimo, że wygrywa ostatnio to nie imponuje formą. Na przeciwko Rosjanek staną mistrzynie i najlepsza obecnie kobieca drużyna w Turcji. Vakifbank przegrał w tym sezonie tylko 1 spotkanie, z Eczacibasi na wyjeździe, jednak zrzuciłbym na długą listę absencji siatkarek Vakifbanku w tamtym meczu. Powodzenia!
✅116
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 22

bartswir

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Chorwacja-Francja
Typ:
Francja -1,5
Kurs: 2.9
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam ponownie, dwa moje poprzednie typy na piłkę ręczna weszły bardzo gładko a więc idę za ciosem i dzisiaj atakuje mecz określany jako &quot;przedwczesny&quot; finał tego turnieju. Upatruje tutaj na prawdę ciekawego meczu pełnego emocji ale moim zdaniem tylko w pierwszej połówce Chorwaci będą w stanie dorównać reprezentacji Francji, która posiada nieziemski skład, mieszanka rutyny z młodymi chłopaki, którzy gdy muszą biorą się za rzucanie bramek, twarda obrona ((17 straconych bramek ze Szwedami) ta sama Szwecja aplikuje Chorwatom aż 35 bramek !)skutkuje wysokim procentem obron bramkarzy, Serbowie nieco popsuli tą statystykę ale każdy widział, że to był raczej solidny trening a nie mecz o punkty. Stąd mój typ, wygrana Francuzów przynajmniej dwoma bramkami.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Cypr
Godzina 17:00
Spotkanie : APOEL : Apollon
Typ : Remis i over 1.5 gola w meczu
Kurs : 3.85
Bukmacher : Fortuna
Klasyk na Cyprze , lider APOEL podejume wicelidera Apoel i jak dla mnie pachnie tutaj remisem ale z bramkami , patrząc na wyniki obu drużyn to obie w wybornej formie APOEL poodrabiał już straty meczowe i jak było do przewidzenia liderują po 20 rozegranych meczach , gospodarze u siebie jeszcze bez remisu ich bilans to 9-0-1 i br 30:8 natomiast Apollon i wyjazdy to 5-5-0 i br 18:5 stąd po tych statystykach liczę na bramki z obu stron ale jest jedno ale ? gospodarzom u siebie z tym rywalem nie za bardzo dobrze idzie i ogólnie również widać że rywal nie za bardzo im leży stąd liczę na podział pkt pomiędzy nimi zresztą Apollon w tym sezonie z bilansem 13-7-0 , e/g mnie remis z bramkami !
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dynamo Moskwa - Vakifbank
Typ:
(Suma punktów meczu over 172.5)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Totolotek

Analiza:

Mecz godny pooglądania na Polsacie Sport Extra o godzinie 17.Kursy według mnie mocno przesadzone. Vakifbank wygrał dwa mecze w LM z Budowlanymi i Galatasaray tracą w każdym meczu po jednym secie.Dynamo pokonało Budowlanych w trzech setach oraz przegrały w czterech setach z Galatasaray. Dinamo wygało na dziesięć meczy u siebie przegrało zaledwie dwa (z czego mecz z Saratovem po tie-breaku oraz z Galatasaray w LM w czterech setach. Jeśli chodzi o Vakifbank jest to zespół który także gra bardzo dobrze w meczach wyjazdowych na dziesięc meczy zawodniczki z Turcji przegrały zaledwie jeden mecz z Eczacibasi. W Rosji zawsze gra się bardzo ciężko. Rosjanki na pewni będą chciały u siebie zdobyć jakikolwiek punkt myślę ,że zwycięstwo też jest w ich zasięgu. Faworytem jest zespół z Turcji ,ale moim zdaniem Dynamo dzisiaj powalczy i zrobią wszystko ,aby zdobyć komplekt punktów i powalczyć o awans do następnej fazy rozgrywek LM.Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Seria
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Lazio Rzym – Udinese
Typ: over 3.5
Kurs: 2.91
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Lazio to w tym sezonie maszyna do zdobywania bramek, kto by pomyślał na początku sezonu że Inzaghiemu uda tutaj się stworzyć taki zespół. Lazio ma pomysł, szybkość, po prostu radość w tej grze. Prawdę mówiąc co mecz potrafią czymś fantastycznym w kreacji zaskoczyć, co chwilę pojawiają się nowe schematy i tak też na pewno będzie dzisiaj, bo ze składu wypada Immobile niesamowity w tym sezonie już 20 bramek. To oczywiście jest wielki minus w kontekście typu ale właśnie nowy pomysł na grę w ataku będzie czymś świeżym a nie można tak mówić że Lazio w ofensywie to tylko Ciro bo kapitalnie grając Alberto oraz Savić, do tego zdrowy jest Anderson, no i Nani który ostatnio wszedł i zanotował asystę oraz bramkę w 15 minut. Gospodarze są najskuteczniejszym zespołem w lidze wyprzedzili pod tym względem już Juve a dodatkowo mają mecz zaległy (właśnie to dziś nadrabiają). Nie bronią tak jak czołówka stąd punkty potracone ale kluczem do ich zwycięstw jest atak i taki też dziś zespół zobaczymy. Udniese rozgrywa dobry sezon do miejsca premiowanego grą w pucharach tracąc cztery oczka. Ostatnie dwa mecze jednak im nie wyszły szczególnie ten mecz ze Spal gdzie w drugiej połowie tak jakby brakło im sił i to rywal dominował a nie jest to dobra informacja bo Lazio naciskać potrafią przez 90 minut. Goście zresztą też nie są zespołem który lubi bronić nie licząc tych wielkich to jest to najskuteczniejszy zespół w lidze, który strzelił nawet więcej bramek do Romy. Na pewno wiedza jak wyjść z szybką kontrą i coś pograć w ataku, zresztą na wyjeździe wygrali cztery ostatnie mecze i jeden zremisowali w tym min. zwycięstwo na San Siro 1:3 z Interem.
⛔100
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia
Godzina: 20:30
Spotkanie: Eupen - Charleroi
Typ: Charleroi (-1.5)
Kurs: 4.65
Bukmacher: Unibet

Zgodzę się dzisiaj z analizą użytkownika Kamil68. Faworytem spotkania są niewątpliwie przyjezdni. Ja idę dzisiaj w bardziej ryzykowny typ, moim zdaniem jest duża szansa na powodzenia zdarzenia mianowicie, że goście wygrają dwoma lub więcej bramkami z dzisiejszym gospodarzem czyli piłkarzami Eupen. Ekipa z Charleroi strzela bowiem dużo bramek - aż 39 w zaledwie 22 kolejkach. Ostatnie wyniki szczególnie napawają optymizmem ponieważ ostatnie 5 spotkań to aż 4 zwycięstwa i 1 porażka. Dla drużyny Eupen ten sezon jest wręcz fatalny, 16 punktów w 22 meczach pokazuje iż są oni na najlepszej drodze aby spaść z ligi. Stawiam tutaj na wyniki 0:2 lub 1:3.
⛔100
 
manji 14

manji

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Lubin - Kielce
Typ: Kielce -9,5 - zwycięstwo Lubina
Kurs:
1.9
Bukmacher: STS
Analiza: Wiadomo nie od dziś, że polska superliga w piłce ręcznej to liga dwóch drużyn - Wisły Płock i Vive Kielce, co za tym idzie ani przez moment nie pomyślałem o tym, że w meczu lubinian z kielczanami mógłby paść inny wynik niż zwycięstwo tych drugich. Jednak w ostatnich czterech meczach różnica bramek pomiędzy tymi zespołami wynosiła 8 bramek lub mniej, co pokazuje, że Lubinianie przestali panicznie bać się konkretnego lania od zawodników Vive. Dodatkowo atutem przemawiającym za drużyną Zagłębia będzie swoje boisko, a także świadomość, że na nim zabrakło ostatnio tylko jednego punktu by wyrwać zwycięstwo drużynie z Kielc, liczę na dobre widowisko zakończone niewielkim zwycięstwem ekipy mistrzów Polski.
⛔100
 
va-banque 223K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Króla - ćwierćfinał
Godzina: 21:30
Spotkanie: Real Madryt - Leganes
Typ:
Borja Mayoral Zdobędzie gola w dowolnym czasie - Nie
Kurs:
2,08
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Witam, dzisiaj Real podejmuje u siebie Leganes. Jest to rewanżowy mecz, w pierwszym spotkaniu Królewscy na wyjeździe wygrali skromnie 1:0. Dzisiaj w drużynie z Madrytu zobaczymy prawdopodobnie rezerwowy skład. Leganes jest znana z dobrej gry defensywnej , co zresztą pokazała w pierwszym meczu jak i całym obecnym sezonie. Dzisiaj też na pewno wyjdą defensywnie nastawiając się jedynie na kontry . Licze ogólnie na małą ilość bramek Realu, i do tego dziwi mnie też tak wysoki kurs na nie strzelenie gola przez Mayorala, który grał bardzo przeciętnie w pierwszym meczu w Leganes jak i ogólnie całym sezonie, strzelił tylko 1 bramkę, a w zeszłym w Wolfburgu na 19 meczy tylko 2. Jest to więc bardzo przeciętny zawodnik jak na klub pokroju Realu i dziwią mnie tak wysokie kursy na to zdarzenie. Powodzenia ????

✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mcfly 110

mcfly

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Włoska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sampdoria - AS Roma
Typ: Remis
Kurs: 3,75
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
  • Sampdoria bez osłabień. Roma najprawdopodobniej bez De Rossiego i Perottiego.
  • Sampdoria zaliczyła bardzo dobry start sezonu. Pogubili się trochę pod koniec roku ale po wygranej z Fiorentiną widać że wracają na właściwe tory.
  • Roma zdobyła punkt w ostatnim meczu z Interem i tym samym zaliczyła swój czwarty mecz bez wygranej. Dodatkowo krążą pogłoski o rychłym opuszczeniu drużyny przez Emersona Palmieriego, Edina Dzeko i Radjy Nainggolana co dodatkowo nie pomaga.
  • Z drugiej jednak strony Roma nie przegrała na wyjeździe w 15 z ostatnich 16 meczy.

Moim zdaniem zapowiada się ciekawe spotkanie. Smaczku dodaje fakt że obie ekipy spotkają się za kilka dni w meczu rewanżowym w Rzymie. Lekkim faworytem wydaje mi się nawet drużyna z Genui ale sądzę że obie zespoły zadowolą się remisem i nie będą zbytnio ryzykować.
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - African Nations Championship
Godzina: 20:00
Spotkanie: Burkina Faso vs Kamerun
Typ: under 0,5 gola
Kurs: 5,0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnia kolejka fazy grupowej.
Obie ekipy nie maja prawie zadnych szans na awans - Burkina Faso ma bardzo male , zalezne od Angola vs Kongo ...
Obie na tym turnieju bardzo nieskuteczne.
Podobny mecz do spotkania przedwoczoraj - ekipy zagraly na 0-0 w ostatnim meczu , grajac o nic .
Tak samo tez ukladaly sie kursy na under ./ over 1,5 . Over 1,5 az 1,8 .
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
21:45
Sporting Lizbona - Porto
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,75
Buk: totolotek
Mecz w ramach Pucharu Ligi. Jest to mecz półfinałowy w dodatku rozgrywany na neutralnym terenie w Bradze. Stawiam na BTS bo obie ekipy są bardzo bramkostrzelne. Porto strzeliło 46 bramek w 18 ligowych meczach, a Sporting 42 w 19 meczach w lidze portugalskiej. Obie ekipy nie zaznały dotąd goryczy porażki w lidze. Dziś ktoś musi odpaść. Mecz na terenie neutralnym spowoduje że źadna z tych ekip nie będzie miała przewagi swojego terenu. Więc raczej mecz zapowiada się na otwarty i liczę na sporo goli w tym meczu. Nie wydaje mi się aby któraś z drużyn odpuściła ten mecz na tym poziomie rozgrywek gdzie w finale czeka już słaby Setubal. Przedwczesny finał i stawiam że będą bramki z obu stron.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom