>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 24.01.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 953,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 24. Stycznia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 678,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - LM Kobiet
Godzina: 17:00
Spotkanie : Dinamo M - Vekifbank
Typ: Vakifbank wygra 3:1
Kurs: 3.10
Bukmacher : fortuna
Analiza :

W 3 kolejce rozgrywek najlepszy turecki zespół przyjeżdża do Moskwy na mecz z miejscowym Dinamem i jest faworytem do wygranej. Turczynki w dwóch pierwszych spotkaniach ograły w domu w identycznym rozmiarze ( 3:1) Budowlane Łódź i Galatasaray. To pierwszy wyjazdowy mecz dla nich w tej edycji i sądzę że podobnie jak w poprzednich rywalki nie będą miały zbyt wiele do powiedzenia. Rosjanki po planowym 3:0 w Łodzi nieco niespodziewanie uległy w domu Galatasaray 1:3. Oczywiście będą chciały pokonać utytułowane rywalki ale nie sądzę by to było możliwe.
Dla Vakifbanku wynik 3:1 to &quot; ulubiony&quot; w ostatnim czasie. Prócz wymienionych spotkań w LM , na arenie krajowej również w ostatnich 3 ligowych spotkaniach wygrywały w takich rozmiarach.
Jestem świadom ze ten typ jest mocno życzeniowy , sądzę jednak że gospodynie będą w stanie ugrać maks. 1 seta w tym meczu.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Australian Open - Tenis
3:00
Sandgren T. - Chung H.
Sandren T. 4,86 w 1x bet
Nie oszukujmy się, jak widzimy takie kursy 1,20-5,00 w meczach ćwierćfinałowych szlema, jakiś zawodników z okolic 60-90 rankingowej to warto uderzać w underdoga. Chung jeszcze młody, świetnie wygląda co prawda, ma super kontakt z publicznością, gra na swojej powiedzmy &quot;półkuli&quot; bo jest Azjatą.
Pokonał Novaka, to takt, fajny mecz zagrał, szybki, zwinny, ale Djoko popełnił 9 podwójnych przy 2 asach. Serbskiego terminatora już nie ma i wątpię czy go szybko zobaczymy. 12 miejsce w rankingu porażki 3:0 z Chungiem czy Thimem na RG rok temu nie przynoszą mu chluby, ba! z Denisem Istominem na AO.
Los płata figle bo Sandgren z Chungiem już grali w tym roku i górą po 3 setach w Nowej Zelandii był Koreańczyk. Teraz kto wie czy Sandgren się nie zemści. Też tutaj ładnie gra, pokonał Thiema, Wawrinkę po przejściach (podobnie jak Chung Djokovica). Kursy powinny w mojej opinii być o wiele bardziej wyrównane.
Ukryty typ był w PS. :eek:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-22-01-2018-poniedzialek.149648/#post-6592250
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Godz: 02:05
Spotkanie: San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers -7.50 pkt
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza
Czegoś takiego, tak wysokiego kursu się nie spodziewałem. Tu powinno być max @ 1.30 na wygraną Cleveland Cavaliers. Oni w tym meczu szukają odbudowania morale w zespole i odreagowania wszystkich niepowodzeń. Dziś Cavs jak delikatnie przyspieszą, to Spurs na trzy skuteczne posiadania przeciwnika, odpowiedzą tylko jedną akcją punktową. Indiana, zaznaczam że cieniutka Indiana Pacers osmieszyla ostatnio San Antonio. Spurs to drużyna weteranów i ludzi którzy są pozbawieni walorów atletycznych. Ponadto dziś tam zabraknie dwóch najważniejszych graczy z wieloletnim stażem, czyli Paula Gasola i Manu Ginobiliego. Drużyna Spurs nie jest wstanie nawet przez chwilę nawiązać równorzędnej walki z przebudzajaca się drużyną Cavs.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Sampdoria-Roma
Typ: 1
Kurs 3.70
Buk Fortuna
Analiza: Ciekawe spotkanie zobaczymy na stadionie Sampdorii Genua gdzie miejscowa ekipa podejmowała będzie ekipę AS Romy. Goście na pewno nie mogą nastawiać się na spacerek w tym spotkaniu bowiem Sampdoria na swoim stadionie jest wymagającym rywalem, nie przez przypadek w ostatnim półroczu uległy tutaj takie ekipy jak : Fiorentina, Juventus, Atalanta , Milan . Roma też nie ma tutaj dobrego bilansu w poprzednich latach, bowiem od 1998 roku wygrała na tym stadionie zaledwie 3 spotkania na 15 rozegranych, przegrała 6 razy i 6 zakończyło się podziałami punktów . Gospodarze na chwilę obecną zajmują 6 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 33 oczek na swoim koncie, wygrana z zespołem Romy przybliżyła by ich do przyjezdnych na zaledwie 4 oczka. Roma na wyjazdach gra znacznie słabsze spotkania, co widać po osiągniętych przez nich wynikach w ostatnich 5 spotkaniach, zanotowali w tym czasie same spotkania bez zwycięstwa, rozumiem porażkę z Juve czy remis z Interem, ale z Chievo lub z Genoą na przykład powinni wygrać . Tu stawiam na bramki po obu stronach , myślę że będzie to spotkanie ofensywne w którym na pewno zobaczymy sporo strzałów. Mój typ to dokładny wynik 2:1 dla Sampdorii.
⛔100
 
mn712 17

mn712

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open 2018
Godzina: 3:00
Spotkanie: Sandgren - Chung
Typ: 1 set i cały mecz - Sandgren
Kurs: 5,40
Bukmacher: Fortuna
Zacznę od tego, że swój typ opieram na statystykach tego turnieju i osobistych odczuciach po obejrzeniu spotkania Tennysa z Thiemem oraz Chunga z Djoko (poprzednie mecze Sandgrena też oglądałem, ale Koreańczyka już nie). Sandgren ma w Australii swój najlepszy czas, gra jak natchniony pokonując wyżej rozstawionych rywali. W dotychczasowo zagranych spotkaniach miał on 77 gemów serwisowych z czego stracił zaledwie 4 w całym turnieju! Jak na zawodnika, który miał szybko się pożegnać z tymi rozgrywkami jest to kosmiczna statystyka moim zdaniem. We wczorajszym spotkaniu z Dominiciem pokazał naprawdę szeroki wachlarz zagrań, biegał za piłką bez żadnego cienia rezygnacji, widać, że chce tu powalczyć o wielki wynik. Jest cierpliwy przy wymianach, nie zrywa uderzeń, wyczekujeprzeciwników i atakuje w odpowiednich momentach. Trzeba przyznać, że trafił idealnie z formą na turniej w Melbourne. Po drugiej stronie siatki młody Koreańczyk, nadzieja na przyszłość, który już teraz walczy o najwyższe cele. Możnapowiedzieć, że po drodze pokonał naprawdę świetnych zawodników, ale patrząc przez pryzmat tylko tego turnieju, nie byli oni w jakichś wybitnych formach. Szybki krecz od Mischy, trzy sety z podmęczonym, po wygranej w Sydney, Miedviedievem, następnie pięciosetówka z solidnym, ale mającym wahania formy drugim, młodszym, z braci Zverevów i wczoraj szybkimeczyk z Novakiem, gdzie break pointy były stałym elementem spotkania. No właśnie, Chung w moim odczuciu nie ma startu pod względem trzymania swojego serwisu w stosunku do Tennysa. Drugie podanie w starciu z Serbem nijak miało się do wysokiego poziomu innych zagrań Koreańczyka. To spora szansa dla Amerykanina, który z takichprezentów skutecznie korzystał w pojedynku z Thiemem. Z tą różnicą, że tu powinien mieć więcej takich okazji. Jeszcze tylko dodam, że Chung na 61 podań serwisowych oddał przeciwnikom aż 9 z nich, po drodze dając masę szans na przełamanie swoim rywalom. Poza tym wszystkim co tu napisałem, Sandgren według mnie po prostu w danej chwili jest lepszy od Chunga, wiadomo że Azjata jest niesamowicie wybiegany i będzie walczyć, ale moim zdaniem jedyne co ugra w tym meczu to maksymalnie jeden set po tiebreaku. Powodzenia dla grających ze mną!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pinio1111 178K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open 2018
Godzina: 3:00
Spotkanie: Sandgren - Chung
Typ: Sandgren -1,5seta
Kurs: 5,50
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Cóż ja mogę tutaj więcej napisać po tym jak zrobili to koledzy AKA SHAKAL i MN712? Zgadzam się z nimi w 100%ach. Miałem zagrać czysty win, ale zostałem uprzedzony, więc gram -1.5 seta w stronę Amerykanina. Gra on tutaj niewątpliwie turniej życia. Nie ma nic do stracenia bo ćwierćfinał to i tak pewnie o wiele więcej niż marzył, zatem o jakiejkolwiek tremie czy presji nie powinno być mowy. Przeciwnik, cóż niewątpliwie wielki talent i melodia przyszłości. Gra tutaj dobrze, ale czy wyśmienicie? Tego bym nie powiedział. Jest niesamowity w długich wymianach, czasem dochodzi do niemożliwych piłek, jednak mimo to daje dużo możliwości do przełamania przeciwnikom. Mecz z Djoko niby fajny był dla oka, ale to nie ten sam Novak co dwa sezony temu. Wtedy koreaniec nie miałby najmniejszych szans. Moim zdaniem Sandgren powinien dużo lepiej trzymać własne podanie od Chunga i to może mieć decydujące znaczenie w tym meczu. Myślę że to Amerykanin będzie miał więcej szans na przełamanie od przeciwnika i skrzętnie to wykorzysta. Przy ewentualnych ti-breakach, również więcej szans daję Sandgrenowi, zatem wychodzi mi tu jakieś 3-1 dla amerykańskiego zawodnika.
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Golden State Warriors - New York Knicks
Typ: New York Knicks - 1 połowa DNB
Kurs: 6,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mistrz Nba podejmuje na własnym parkiecie Knicksów. Mam przeczucie, iż w tym meczu może paść kombinacja 2/1 na ht/ft. Ponieważ sam kurs na ht wypełnia normę konkursową to gram 2 DNB na ht.
Inny typ na środę to ht DNB Rosy Radom po kursie 5,60 start godzina 16:00.
POZDRAWIAM
✅400
 
J 50

j4mni0rek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open 2018
Godzina: 3:00
Spotkanie: Sandgren - Chung
Typ: Sandgren i over 37,5gema
Kurs: 4.9
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam, na dzisiaj chciałem pograć czystą 1 ale już mnie uprzedzili. Kolega wyżej napisał, że chung wygra na 100% i nie ma co dyskutować. O tuż kolego drogi jesteś w błedzie. Ja uważam szanse 50/50. Obaj niedawno sie mierzyli i mecz był bardzo wyrównany. Może opierasz swoją myśl że pokonał Djokovica ale serb był po kontzji i sam mówił że nie czuje sie za dobrze by w pełni grać. Gram Sandgrena ponieważ to czyste value skoro gra dwóch wyrównanych zawodników to trzeba brać wyższy kurs. Uważam również że będzie to zacięty pojedynek i możliwe że będzie obfitował w 4-5 sety dlatego postawiłem na over. Sam gram czystą 1 i tak też polecam zagrać. Dzisiaj trochę krócej ale to dlatego że jest późna godzina czołem!
⛔100
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02;00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Brooklyn Nets
Typ: Over 222,5
Kurs: 3.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Linie ustawione według mnie nisko, więc spróbuje na dzisiaj tej najwyższej dostępnej, liczę tutaj na dobre widowisko na korzyść Oklahomy, dużo trójek po obu stronach, i wyrównane spotkanie przez pierwsze 2 kwarty, pozniej Oklahoma powinna zdominować mecz, ale Brooklyn będą walczyć do końca, więc sądze że 223 punkty lekko wejdą. Pozdrawiam
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Brooklyn Nets
Typ: Brooklyn +10,5
Kurs: 1,78
Bukmacher: Unibet
Analiza: Brooklyn gra coraz lepiej o czym świadczą jego wyniki ostatnim czasem. Oklahoma wiadomo potrafi zagrac jeden swietny mecz po czym przegrać pojedynek. Backcourt Nets może sprawić Thunder wiele problemow, Dinwiddie rzuca sporo punktów i gra naprawdę dobry basket, Russell powraca po kontuzji ale jest jednym z lepszych w Brooklynie w tym sezonie. Reszta skladu tez niczego sobie. Carroll zawsze jest w stanie ukuc coś z dystansu. Dlatego mimo tego Nets nie stanowią aż tak drużyny która nalezy lekcewazyc. Linia jest bardzo wysoka na Brooklyn. Naprawdę ten matchup może być ciężki dla Oklahomy i nie kierowałbym się meczem z Cavaliers
✅78
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godz: 02:00
Spotkanie: San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers
Typ: Włącznie z dogrywką Danny Green suma punktów (10) lub więcej i drużyna 1 wygra
Kurs: 4,5
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Obiecywałem sobie, że ten mecz tylko oglądam... ale co to za mecz gdy nie ściska się za kogoś kciuków? Idę dziś typowo pod prąd, przeciwko masie wszelakich typerów. Zarówno przeciwko tym których szanuję jak i tych, którzy uważają, że pozjadali wszystkie rozumy i są przekonani, że SAS nie są w stanie podjąć rękawicy... Szczerze to dziwi mnie ten hurra optymizm z typami w kierunku Cavs. Przecież ta drużyna na ostatnie 12 meczów wygrała zaledwie 3 (w tym 2 &quot;wyszarpane&quot; zwycięstwa nad dramatycznymi Orlando). Ktoś powie, że to prestiżowy mecz i się zepną. Ja uważam, że bardziej prestiżowy był mecz przed własnymi kibicami z Westbrookiem, Melo i PG13. Co z tego wyszło każdy widział.. Kawalerzyści po prostu mają pożar w drużynie, morale bliskie zeru. Na zewnątrz wychodzą brudy np. zespół jest obrażony na Love&#39;a za jego postawę w ostatnim meczu. Otwarcie mówi się już o zwolnieniu trenera.. SAS też ostatnio nie zachwyca, jest nękane kontuzjami, okej. Tylko, że to w dalszym ciągu jest zespół, który na własnym parkiecie jest najlepszym w całej stawce z bilansem 19-3. Dodatkowo, mają broń w postaci Mr Popa, czyli jednego z najlepszych trenerów w historii. Myślę, że ten doświadczony fachowiec wymyśli plan na powstrzymanie ofensywy Kawalerii (bo pomimo problemów w ataku Spurs mam jakieś dziwne przeczucie, że &quot;defensywa&quot; Cavs strzeli sobie dziś nie jednego &quot;samobója&quot;). Do typu dorzucam Greena, który z powodu absencji kilku zawodników powinien dostać dodatkowe minuty. Uważam, że uwaga Cavs będzie głównie skupiona na LaMarcusie co da więcej miejsca pozostałym zawodnikom. powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
louisarmstrong 1,4M

louisarmstrong

Użytkownik
Australian Open - Tenis
3:00
Sandgren T. - Chung H.
Typ Chung -7,5 gema
kurs 3,25
unibet:
Wiele o meczu i zawodnikach napisali koedzy.Ja się wyłamie i postawię na pewne zwycięstwo Chunga.
Ten typ gram za drobne grubiej wejdę w Chung -5.5 gema .
Z pełnym szacunkiem bo Sandgren to fajny chłop i bardzo mi zaimponował w tym turnieju jednak Chung imponuje mi bardziej i to od dawna a w ostatnich tygodniach dokonuje rzeczy które sygnalizowały już możliwość powalczenia z Djoko.
Chung 3 sezony temu jako prawie jeszcze dzieciak odpadł z pełni sprawnym Wawrinką 3:0 ale po trzech Tiebreackach .W ostatnich tygodniach pogonił Mulera , Isnera , Bautiste-Aguta obu braci Zverevów i można by do tej listy jeszcze kilka nazwisk dopisać.
Stawką meczu jest półfinał prawdopodobnie z Federrerem.
Oczywiście taki scenariusz że Sandgren weźmie rewanż też jest możliwy i nie poszaleję ze stawkami.
Ale na mój nos tutaj Chung zagra jeszcze lepiej niż 9 styczna w Auckland .
On ma to do siebie że kolejne mecze z konkretnymi przeciwnikami gra lepeij.
W dodatku jego wygrana w tym meczu jeśli nastąpi ? będzie poprawna poitycznie dla głownego sponsora turnieju KIA.
Spokojne stawki ale ja stawiam na Azjatę który pracuje i kroczek po kroczku ale ciagle się uczy , rozwija i czyni progres.No zobaczymy.Powinien byc fajny dla oka mecz.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Sydney , Australia
Godzina: 9:30
Spotkanie: Tomas Berdych - Roger Federer

Typ : dokładny wynik : Roger Federer 3:0
Kurs: 2.17
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Od początku turnieju faworyt nie zawodzi. Król Roger pewnie wygrywa w każdej rundzie 3:0 i liczę na taki sam wynik w ćwierćfinale.
W 2016 i 2017 roku gracze mierzyli się ze sobą również w Australian Open i wtedy właśnie dwukrotnie mecz zakończył się wygranymi Szwajcara bez straty seta.
Dodatkowo Federer przez cały turniej dał się przełamać tylko 2 razy, bardzo pewnie czuje się w swoich gemach serwisowych co dodatkowo demotywuje przeciwników i skutkuje tym, że sami zaczynają serwować pod presją co przekłada się na gorsze pierwsze oraz drugie podania.
Kluczowym elementem może okazać się również fakt, iż Roger wygrywa w tie-breakach z Czechem, jeśli takowe występują. Tak chociażby było w ich ostatnim meczu na Wimbledonie gdzie w 1 i 2 secie Szwajcar wygrał po tb.
Kort zweryfikuje
✅117
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Towarzyski Międzynarodowy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Din. Bukareszt- Termalica B-B.
Typ: -1.5 Din. Bukareszt
Kurs 4.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jeżeli chodzi o ten typ, nie będę patriotą.
Bukmacherzy wystawili na prawdę atrakcyjne kursy w kierunku Bukaresztu.
Rumunii radzą sobie w zimowych sparingach bardzo dobrze i co istotne, strzelają mnóstwo bramek.
Wygrane 5:0 z Arisem i 3:2, po zaciętym meczu z zawsze groźną Austrią Wiedeń, dają podstawy by sądzić, że stosunkowo łatwo poradzą sobie z polską Termalicą.
Termalica, 13.01 przegrała w sparingu z drugoligowym Zagłębiem Sosnowiec: 1:2. Jeżeli zagrają z Rumunami tak, jak z zespołem z Sosnowca, skala porażki może okazać się większa.
Termalice brak ogrania z klubami z innych państw. Zajmują 13 miejsce w polskiej Ekstraklasie.
Rumunii mają charakter i typuję ich do zwycięstwa w tym meczu.
Powodzenia ! ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Sp. Moskwa - Dinamo Ryga
Typ: Lukas Radil strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym, zwrot jeśli nie wystąpi)
Kurs: 3,20 fortuna
O meczu:
Za dobrze szło i wczoraj musiało w końcu nie wejść. Dziś w KHL tylko jedno spotkanie. Ósmy w tabeli Spartak Moskwa podejmuje ostatnie Dynamo Ryga. Gospodarze wciąż walczą o awans do play offów, muszą więc dziś wygrać. H2H nieco korzystniejsze dla gości, jednak forma w ostatnim czasie stawia gospodarzy w roli faworyta. Jednym z ich lepszych strzelców jest Lukas Radil. Średnio zdobywa gola raz na 3 mecze, w dwóch poprzednich nie strzelił, czas więc na przełamanie ???? Powodzenia!
⛔100
 
portowiecmks 5,3K

portowiecmks

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - LM Kobiet
Godzina: 17:00
Spotkanie : Dinamo M - Vakifbank
Typ: Vakifbank -12,5 pkt
Kurs: 1.96
Bukmacher : fortuna
Analiza :

Ostatni mecz tych drużyn był w klubowych mistrzostwach świata, gdzie zespół z Turcji wygrał 16 punktami z Dynamo. Jednak nie dlatego gram przeciw Dynamo. Ostatnio poprostu nie zachywca ich gra, tracą w lidze sety z gorszymi o klase zespołami.. Krasnodar ( ostatni w tabeli ) czy wymęczona wygrana w tie breaku z Odinstovo. W lidze przegrywaja z Dynamo Kazań, z którym walczą o mistrzostwo, podsumowując ostatnio forma Dynamo nie zachwyca. A dziś ich rywalem jeden z najlepszych kobiecych drużyn na globie , o ile nie najlepsza drużyna. Gwiadozbiór- tak by można podsumować Vakifbank. Jeśli tylko sie im chce wygrywają bez problemu. Dynamo Moscow osatnio u siebie grało z inną druzyną z Turcji - Galatasaray obecnie 5 drużyną ligi Turckiej, conajmniej o klase słabsza druzyna od Vakifbanku.. Galatasary ogrału Dynamo róznicą 17 pkt na wyjezdzie. Dzisiaj do Moskwy przyjezdza Vakifbank i myślę, że stać je na wygranie tu różnicą tych 13 punktów. Moim zdaniem do grania jest nawet do 18 punktów. Jednak gram bezpieczniej, mam nadziję, że Rosjanki nie bedą miały dnia konia, a Turycznką bedzię się chciało. Powodzenia.

✅96
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia - jupiter league
Godzina: 20:30
Spotkanie: Eupen - Charleroi
Typ: Charleroi
Kurs: 2.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzis w belgijskiej &quot;ekstraklasie&quot; spotykaja sie druzyny z dwoch roznych biegunow tabeli
2 Charleroi 39:20 45 pkt
16(ostatnie) Eupen z 29:48 16 pkt
Forma z ostatnich 5 spotkan tez przemawia na korzysc gosci.
W 5 meczach uzbierali 10 pkt przy 10:3 w bramkach zas Eupen 5 pkt 4:5
Powodzenia ????
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Serie A
Godzina: 18,30
Spotkanie: Lacio-Udinese
Typ: obie strzelą gola i będzie więcej jak 2,5gola
Kurs 2,13
Bukmacher:Fortuna
Analiza:
3drużyna Serie A Lacio 13w-4r-3p bramki 53-25 podejmuje 9Udinese 9w-2r-9p,bramki 34-28.
Kursy na gospodarzy bardzo niskie.Nie odnieśli porażki od 5 spotkań,ale tracili bramki z Chievo/2/ i Spal,
Goście natomiast nie przegrali 5 spotkań wyjazdowych,więc nie będzie to jakiś spacerek.Stać ich na strzelenie gola,a meczu nie muszą przegrać.
Składy i absencje;
Lazio: Strakosha - Bastos, De Vrij, Wallace - Marusic, Leiva, Parolo, Lulic - Alberto, Milinkovic-Savic - Anderson
Udinese: Bizzarri - Nuytinck, Danilo, Samir - Larsen, Barak, Fofana, Jankto, Pezzella - De Paul - Lasagna
Nie zagrają:
Lazio: Immobile, Di Gennaro, Caicedo (kontuzje)
Udinese: Behrami, Adnan, Angella (kontuzje)
Dosyć znaczne osłabienia po obu stronach,a Udinese może awansować na 7 miejsce w tabeli przy korzystnym dla siebie wyniku.
Liczę na otwarte spotkanie i gole z obu stron,przynajmniej 3.
⛔100
 
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Szwecja - Norwegia
Typ: 2 i powyżej 55,5
Kurs:
3,10
Godz: 18:15
Bukmacher: STS
Analiza:
Ostatnia kolejka w drugiej fazie Mistrzostw Europy, jesteśmy już przed półfinałami... Pierwsi półfinaliści już są wyłonieni, jest nim m.in Francja oraz Dania.
W grupie 1 z szansami na półfinał są jeszcze Szwecja, Chorwacja i Norwegia - kolejność nie przypadkowa od najwięcej szans do najmniej i właśnie Norwegia ma najmniejsze szanse ale ma...
Norwegia aby walczyła w półfinałach musi wygrać swój pojedynek minimum 4 golami i liczyć na to, że Chorwacja przegra swój mecz z Francuzami też minimum 4 bramkami. No opcji jest wiele ale najważniejsza jest ta, że muszą wygrać ze Szwecją... Oczywiście Szwecja też walczy ale ja stawiam jednak na Norwegów.
Wydaje mi się, że będzie to szybki handball z obu stron z wieloma rzutami i mam nadzieje, że z dużą ilością bramek. Norwegia to zespół moim zdaniem lepszy od Szwecji.
Szwedzi przegrali z Islandią i Francja natomiast Norwegia przegrała z Francją i Chorwacją.
Mecz bardzo wyrównany jak większość dzisiejszych meczy - dzień bardzo ciekawy...
Stawiam na Norwegów i na wiele bramek.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom