>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 24.01.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
W 208,5K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nozna - Anglia, Checkatrade Trophy - Play Offy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Luton Town - Yeovil Town
Typ: 1
Kurs: 1,71
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie pucharowe niższych lig. W tym meczu spotykają się zespoły, które występują w League Two. W rozgrywkach ligowych Luton jest na 6 miejscu i walczy o awans do League One, Yeovil z kolei zajmuje 16 pozycję w lidze (na 24 zespoły). W tym meczu stawiam na gospodarzy, którzy do tego spotkania mają przystąpić w najmocniejszym składzie z najlepszym strzelcem Hyltonem na czele, który w poprzednich rundach tego pucharu był oszczędzany. Dzisiaj jednak trener ma postawić na swój najmocniejszy skład i bez wątpienia jest to dobra informacja aby zagrać na zwycięstwo gospodarzy. Do tego drużyna gości będzie mocno osłabiona. W szeregach Yeovil nie zagrają dzisiaj obrońcy Ward (12 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Shepard (18 występów w tym sezonie), pomocnicy Khan (23 występy w tym sezonie, 5 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie), Dickson (16 występów w tym sezonie) i Lawless (21 występów w tym sezonie) i napastnik Hedges (21 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie). Yeovil słabo sobie radzi na wyjazdach i w League Two mają jeden z gorszych wyników pod tym względem notując do tej pory 2 zwycięstwa, 5 remisów i 6 porażek i przy tych sytuacjach kadrowych na to spotkanie nie daję im dzisiaj szans w starciu z mocnym Luton. Myślę, że można tutaj również popróbować z handicapami 0:1 lub 0:2 na wygraną gospodarzy ale to już dla tych którzy lubią dużo wyższe kursy i ryzyko ;) Osobiście polecam po prostu dać na zwycięstwo Luton bez udziwnień chociaż handicap 0:1 na gospodarzy też bym polecił.
zwrot
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna - Włochy - Puchar Włoch
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli - Fiorentina
Typ: Napoli wygra i obie drużyny strzelą.
Kurs: 3,00
Bukmacher: B365
Analiza:
Coppa Italia weszła w decydującą fazę, w pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu zmierzą się Napoli i Fiorentina, obie drużyny praktycznie w najmocniejszych składach, w Napoli jedynie brakuje dwóch zawodników, którzy polecieli na PNA, ale we wcześniejszych spotkaniach drużyna gospodarzy pokazała, że jest w gazie i te absencje nie mają wielkiego wpływu na postawę zespołu. Oba zespoły ostatnio znajdują się w bardzo dobrej dyspozycji, gospodarze odprawiają z kwitkiem każdego kto przyjeżdża na ich stadion, jedynie problemy sprawiła im dobrze zorganizowana w obronie Sampdoria, ale ostatecznie to gospodarze sięgnęli po trzy punkty, a w ostatnim spotkaniu na San Siro ograli Milan 2:1, z przodu Napoli prezentuje się imponująco mając na koncie najwięcej goli strzelonych w lidze, 47 w 21 meczach, ale też sporo tracą (najwięcej z czołowej trójki tabeli) 24 stracone w 21 meczach, zwłaszcza pod nieobecność Koulibaly&#39;ego. Fiorentina z kolei w ostatnich meczach ograła u siebie hegemona Serie A czyli Juventus i rozgromiła w ostatniej kolejce na wyjeździe Chievo. Viola pokazała, że jest na fali wznoszącej, ale jednak na wyjazdach z klasowymi rywalami, już tak świetnie to nie wygląda, polegli w Rzymie z Lazio 3:1 i zaliczyli też wpadkę w Genoi ulegając 1:0. Jak widzicie obie drużyny grają dobrze, ale to Napoli ma więcej jakości z przodu i uważam, że Fiorentina strzeli jednego gola, ale ostatecznie przegra to spotkanie 2-1 lub 3-1. Kurs jak dla mnie value. Dla ostrożniejszych polecam BTS lub samą 1.
Powodzenia.
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Norwegia - Węgry
Typ: Węgry -1,5
Kurs: 4,3
Bukmacher: unibet
Analiza:
Hmm jak dla mnie bukmacherzy trochę nie doceniają naszych braci na tych mistrzostwach świata. W poprzednim meczu węgierscy piłkarze ręczni rozgromili tak bardzo faworyzowaną Danie ( kurs na Węgry w tamtym meczu 6,5). Fakt może Norwegia jest aktualnie stabilniejszą drużyną przegrała tylko z Francją i mili drobne problemy z naszą słabo grającą drużyną w pierwszym meczu. Jednak myślę, że nie aż tak bardzo, żeby bez problemu pokonać drużynę, która wyrzuciła z mistrzostw Danie na tym samym obiekcie.
⛔100
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Włoch
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli - Fiorentina
Typ: Obie strzelą i over 2.5 gola
Kurs: 1.91
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Dziś w ćwierćfinale Coppa Italia zmierzą się ze sobą drużyna Napoli z drużyną Fiorentiny. W roli gospodarza jest dziś klub z Neapolu. W ostatnim czasie ów drużyna dzisiejszych gospodarzy wykazuje niesamowitą formę, na ostatnie 10 meczy, 8 razy wygrała i 2 razy zremisowała ich bilans bramkowy w tych meczach to 29:12 co daje stosunek 4,1 bramki na mecz! U siebie Napoli jest nie pokonane od 5 spotkań, ale co ważniejsze w uargumentowaniu mojego typu to w 4 na 5 tych spotkań straciło bramkę i strzeliło przynajmniej 2, czyli Napoli lubi robić za równo BTS jak i over 2.5 gola. Skład drużyny z Neapolu nie jest osłabiony kontuzjami istotnych zawodników, jedynie Koulibaly wyjechał na PNA. Co do drużyny Fiorentiny, widać że łapię formę po wygranej z Juventusem grają fajną piłkę bez żadnych kompleksów mierząc się z teoretycznie lepszym rywalem. Z podstawowego składu Fiory wypada dziś tylko Rodriguez. Przechodząc do statystyk - bilans drużyny z Florencji w ostatnich 10 meczach to 18:12, średnio 3 bramki na mecz, w 7 na 10 meczy został pokryty BTS. Rzeczą która również przekonuje mnie do tego typu jest ostatni mecz Napoli z Fiorentiną w którym to Viola była w roli gospodarza a wynik tamtego meczu to 3:3! Podsumowują obie drużyny grają ofensywny football, lubią strzelać bramki a mecze z ich udziałem zazwyczaj nie kończą się bezbramkowym remisem i myślę, że dziś zobaczymy mecz z dużą ilością bramek po obu stronach i mój typ zostanie bez problemu pokryty.
⛔100
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Le Mans – Avtodor Saratov
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Na dziś wybrałem mecz koszykarskiej Ligi Mistrzów. Drużyna Le Mans ma już pewny awans a Saratov wyrywając dzisiaj ten awans może sobie zapewnić. Nie sugeruje tutaj że francuzi odpuszczą to spotkanie, ale napewno będą oszczędzać siły ponieważ oprócz ligi mistrzów grają również w rozgrywkach krajowych. Saratov ostatnio w formie, 4 wygrane z rzędu w tym dwie w CHL. Le Mans przegrało ostatnio z Maccabi Rishon czyli zespołem nizej w tabeli niż Saratov. Dodatkowym osłabieniem dla Le Mans jest kontuzja Giordana Watsona. Mój typ na dziś to wygrana gości. Powodzenia!
✅110
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina Narciarstwo Alpejskie, Slalom Panów
Godz: 17:45
Spotkanie: Kto wygra Slalom w Schladming?
Typ: Henrik Kristoffersen
Kurs: 2.21
Buk: Pinnacle
Analiza:

Henrik Kristoffersen nie ukończył ostatniego slalomu w Kitzbuhel, jednak kto oglądał ten wie, że trasa była bardzo specyficzna - z wieloma zmianami tempa, sztucznie usypanymi górkami i DNFy ścieliły się gęsto. Slalom w Schladming jest zdecydowanie inne. Mniej będzie przełamań, jazda zdecydowanie bardzie rytmiczna. Wszystko to faworyzuje Norwega, który jeździe bardzo delikatnie i perfekcyjnie przyspiesza ze skrętu w skręt. Styl jaki prezentuje drugi z faworytów Marcel Hirscher będzie zdecydowanie zbyt siłowy. Poza Austriakiem specjalnie rywali nie widać. Rewelacyjny ostatnio Ryding i Khoroshilov trenują w Schladming ale im wciąż brakuje ok 0,5 do sekundy do wspomnianej dwójki Hirscher-Kristoffersen. Resztę tj. Grossa, Neureuthera, czy Moelgga stać tylko na pojedyncze dobre przejazdy. Według mnie wygra tu Kristoffresen, który na najwyższym stopniu podium stawał w latach 2014 i 2016.
✅121
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna, puchar narodow afryki
Godzina: 20:00
Spotkanie: maroko - wks
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: betfair
Analiza:
Witam po krotkiej przerwie ????
Nie bede sciemnial, ze znam sie na pilce afrykanskiej, bo tak nie jest. Ogladalem mecz wks z togo z moim algierskim przyjacielem i w 2 polowie odpalilismy szachy, bo nie dalo sie tego ogladac :p grali slabiutko i bez pomyslu na gola.
Dlaczego stawiam na remis?
Maroko ten remis daje awans z grupy z 2 miejsca!
Poza tym konsultowalem to przed chwila z kumplami z roboty, pochodzącymi z zimbabwe, somalii i algierii, wszyscy zgodzili sie ze mna co do remisu, lekko nawet w strone maroko. Szybkosc marokanczykow powinna byc gorą w tym meczu, ja jednak mysle, że skoncentruja sie oni na obronie wyniku remisowego, ktory bardzo ich uszczesliwi.
Ja wchodze w to dosc grubo.
Pozdro!
⛔100
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, National League South.
Godzina: 20:45.
Spotkanie: Gosport Borough - East Thurrock United.
Typ: Do przerwy/koniec meczu X/2.
Kurs: 4,75.
Bukmacher: Bet365.
Analiza:
Dziś pod lupę bierzemy spotkanie, w którym na jednym z niższych poziomów rozgrywkowych zmierzą się drużyny Gosport Borough i East Thurrock United. Spotkanie 25 kolejki National League South zostanie rozegrane na Aerial Direct Stadium. Jeden z kolegów, specjalista od niższych lig brytyjskich (Guy Crouchback) rozpisywał się już kiedyś na temat sytuacji Gosport Borough - problemy finansowe, sporo kluczowych graczy opuściło zespół, ogółem - nie wesoła sytuacja. Kibice też mają już powoli dość. Klub przed meczem ogłosił promocyjne ceny biletów, aby zachęcić kibiców do wsparcia zespołu, co pokazuje obecną sytuację pozaboiskową (redukcja z ÂŁ10 do ÂŁ6). Ostatnie 2 mecze były dramatyczne, bo zakończyły się klęskami - kolejno 4-1 i 7-0 z drużynami Poole Town i Hungerford Town.
W Borough zaczyna się walka o utrzymanie, co możemy czytać na ich stronie klubowej, do kadry 2 dni temu dołączyli 4 nowi zawodnicy (w moim mniemaniu nie są to jakieś wielkie wzmocnienia, ale na pewno wlewają nieco wiary w serca garstki kibiców). Zwycięstwa pewnie przyjdą, ale z czasem - i z rywalami z dolnej części tabeli. Problem gospodarzy jest w tym, że ciężko poczynić duże postępy w tak krótkim czasie i wejść na ścieżkę zwycięstw, tym bardziej, że rozegrają mecz z wyżej notowanym rywalem. East Thurrock United zajmuje 11 miejsce w tabeli i grają przeciętnie na wyjazdach, jak i u siebie, jednak na drużynę Gosport będą zmobilizowani, bo zapewne znają ich sytuację i będą chcieli wyjechać z łupem punktowym, z nie ukrywajmy - dość łatwego terenu. Stawiam na zwycięstwo The Rocks, jednak myślę, że widmo relegacji pozwoli drużynie z Aerial Direct Stadium na nawiązanie równorzędnej walki w 1 połowie.
⛔100
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Norwegia - Węgry
Typ: Norwegia handi -2.5
Kurs: 1.96
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwszy ćwierćfinał Mistrzostw Świata.
Norwegia która wyszła z 2 miejsca z grupy tylko za Francją, głównym faworytem do złota.
Norwegia wygrała na Mistrzostwach 5 meczy i tylko jeden przegrała:
22:20 Polska
28:24 Rosja
28:31 Francja
39:26 Brazylia
38:23 Japonia
34:24 Macedonia
Węgry które ze swojej grupy wyszły ledwie z 4 miejsca, nawet za słabiutką Białorusią które przegrały nawet z Chile. Ok, w 1/8 Węgrzy wyeliminowali Mistrzów Olimpijskich Duńczyków, lecz tym bardziej, nie wierze aby zagrali tak dwa genialne mecze po sobie.
Węgrzy na Mistrzostwach:
23:27 Niemcy
28:31 Chorwacja
34:29 Chile
37:24 Arabia Saudyjska
25:27 Białoruś
27:25 Dania
4 wygrane i 3 porażki.
Chyba nikt nie ma wątpliwości, która drużyna jest lepsza. Norwegowie już na na ostatnich mistrzostwach Europy w Polsce byli na 4 miejscu i na pewno tutaj stać ich przynajmniej na takie same osiągnięcie! A do tego starcza wygrana dziś z Węgrami. Są zdecydowanym faworytem więc ja idę w to, że wygrają minimum 3 bramkami, bo z Macedonią też miało być ciężko a ich po prostu zmietli z boiska! Powodzenia, pozdrawiam.
✅96
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 19:00
Spotkanie: Francja - Szwecja
Typ: Szwecja
Kurs: 4.9
Bukmacher:unibet
Na mistrzostwach już doszło do większych sensacji niż tej do jakiej może dojść dzisiaj, Węgrzy ograli Duńczyków kiedy pod żadnym pozorem nic tego nie zapowiadało, Dania jak walec przeszła przez grupę, Węgrzy natomiast w ważnym dla siebie spotkaniu przegrali z Białorusią łapiąc teoretycznie silniejszego rywala (jak widać się opłacało) kolejnym rozczarowaniem były solidne Niemcy które w 1/8 przegrały z Katarem.
Reprezentacja Francji jest malowana na hegemona który każdy rozdepcze na drodze, natomiast i oni mogą mieć słabszy dzień/zawody i polec z dobrze dysponowaną Szwecją, która udowodniła w swoich spotkaniach że są ekipą z którą trzeba się liczyć, grają solidnego poukładanego szczypiora i tak na dobrą sprawę nie trzeba im szczęścia żeby grać dalej, mogą to po prostu wypracować na hali przez 60&#39;
Francja pewnie awansowała z grupy, stawiali na wyniki, pokazy przed własną publicznością, mimo tego w meczu z naszą reprezentacją nie wiele brakło i mogło się skończyć inaczej, szkolne błędy w kluczowych momentach, masa niewykorzystanych karnych przechyliła szale na gospodarzy, choć wiadomo nie zagrali full składem no ale z pewnością mieli inne plany niż męczarnie z nami.
Typ oczywiście ryzykowny, Francuzi wystawią rakiety, ja jednak myślę że Szwecję w tej formie stać na niespodziankę z pyszną Francją i na to dziś licze.
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna
Spotkanie: Norwegia vs Węgry
Typ: poniżej 54,5
Kurs: 1,9
Bukmacher: bet365
godz. 17.00
ANALIZA.
Witam, Dzisiaj próbujemy po raz kolejny grać na liczbę bramek, wydaje mi się, że ten mecz rozstrzygnie się w grze obronnej, obie ekipy pokazały na tym turnieju, że potrafią bronić, Węgrzy pokazali to głównie w spotkaniu z Danią, Norwedzy w każdym meczu pokazywali coś dobrego w defensywie, no tylko mecz z Francją pozostawia wiele do życzenia, bo 31 bramek stracili, ale kto oglądał ten mecz ten wie, jak sędziowie prowadzili te zawody, kilka 2 z kapelusza dla Norwegów, rzuty karne też takie naciągane i natrzaskali te 31 goli, ale poza tym po 24 gole stracone średnio, ale gra się tak jak przeciwnik pozwala, a madziarzy grają defensywnie, wynikom tym może zaprzeczyć spotkanie grupowe z Białorusią, ale tam też poszli na wymianę ciosów i był to szybki mecz, ale mieli możliwość kalkulacji, dzisiaj takiej możliwości nie ma, dzisiaj trzeba wygrać a żeby wygrać trzeba zadbać o grę obronną, a mecz Węgrów z Danią pokazał, że handbal skandynawski jest do zatrzymania. Spodziewałem się jeszcze niższej linii, gdzieś na poziomie 51,5 a tutaj 54,5 więc mam nadzieję, że typ wejdzie.
Powodzenia i Pozdrawiam
⛔100
 
lupo123 7

lupo123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Islandia - Fotbolti.net Cup
Godzina: 21:15
Spotkanie: Stjarnan - Grindavik
Typ: over 3,5 azjatycka suma goli
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W pucharze Islandii zmierzy się druga ekipa poprzedniego sezonu ligi Islandzkiej - Stjarnan z drużyną, która awansowała dopiero do pierwszej klasy rozgrywkowej. W prawdzie liga rusza dopiero w kwietniu i ciężko wyczuć jak z formą, ale wystarczy spojrzec na obecne rezultaty w pucharowej grupie. Stjarnan wygrał swoje pierwsze spotkanie (Stjarnan - Akranes 6:2) i z 3pkt prowadzi w tabeli. Grindavik po dwóch meczach ma 1 pkt (Grindavik - Olafsivk 2:2) , drugi ich mecz zakończył się wysoką porażką z Akranes (Akranes - Grindavik 6:1) drużyną, którą Stjarnan rozbił 6:2 i to jest argument przekonujący mnie do tego typu ???? Wyczucie podpowiada mi, że taki Grindavik to po prostu drużyna amatorska, bardzo słaba i zbierze dzis kilka goli ;) i tak dla przypomnienia Stjarnan 3 lata temu wyrzucił lecha poznań z pucharów ????
✅80
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Kosz, champions league
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rosa Radom - Neptunas
Typ: HT/FT Rosa/Rosa
Kurs: 5,25 (5,00)
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rosa w ostatnim meczu z Zieloną Górą przegrała 1 punktem w dogrywce. W lidze której gra jest na ostatnim miejscu w grupie. CZAS NA ZWYCIĘSTWO. Dodatkowo zakładam że do przerwy już wypracują dobry rezultat. Jest w sporcie niepisana zasada: tak jesteś dobry jak twój ostatni mecz. Liczę że powtórzą 4 kwartę ze spotkania z Zieloną Górą którą wysoko wygrali, i zaczną mecz z przytupem. Typ konkursowy.
⛔100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Spotkanie: Napoli-Fiorentina
Godzina: 20:45
Typ: ft/ft Napoli/Napoli
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ćwierćfinale Pucharu Włoch Napoli zagra dzisiaj z Fiorentiną.
Napoli po drodze wygrało 3-1 ze Spezią (gol Zielińskiego), Fiołki 1-0 z Chievo.
Zespoły grały ze sobą 22 grudnia we Florencji, padł remis 3-3.
Napoli prowadziło po pierwszej połowie, ale ostatecznie nie udało się wywieźć 3 punktów.
Dzisiaj nie powinni mieć z tym problemu. Na własnym boisku są zdecydowanie mocniejsi i wg mnie będą prowadzić już po 45 minutach gry.
⛔100
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Francji
Spotkanie: Bordeaux - PSG
Typ: ht/ft x/PSG
Godzina: 21:00
Kurs: 4,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Paryżanom średnio idzie w tym sezonie w lidze, dopiero 3 miejsce za Monaco i Nice.
Ale to nie znaczy, że zamierzają skupić się wyłącznie na niej i odpuścić Puchar.
Mają olbrzymi potencjał i wszyscy (zwłaszcza właściciele klubu) wiele po nich oczekują.
PSG wygrało 5 ostatnich spotkań do zera, w Pucharze z Bastią 7-0 i Metz 2-0 , w lidze domowe z Lorient 5-0 oraz wyjazdowe Rennes 1-0 i Nantes 2-0.
H2h to wygrana PSG 2-0.
W PSG zabraknie Krychowiaka. Biorąc pod uwagę jego formę, to chyba dobrze dla PSG.
Ale zabraknie w obronie Marquinhosa, w jego miejsce przesunie się Silva, a w jego miesce wskoczy
Kimpembe. Nie widzę w składzie Matuidiego (jest Z&#39;Kunku) , Motty (jest Rabiot) i Lucasa (jest Ikone).
To trochę dużo zmian, nie wiem, czy ich gra będzie od początku układała.
Bordeaux zagra identycznym składem, jak w ostatnim ligowym meczu z Tolouse. Wygrali tylko 1-0 po bramce już w 1 minucie,mimo, że grali w przewadze od 43 minuty po czerwie dla Bodigera.
Zaryzykuję, że w pierwszej połowie będzie remis, a w drugiej PSG przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
xbrajanx 34,5K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Króla - Hiszpania
Spotkanie: Alaves - Alcorcon
Godzina: 19:15
Typ: Wynik 1 połowy - Remis
Kurs: 1,91
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na dzisiaj rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Pucharu Króla w którym Alaves drużyna z najwyższej ligi hiszpańskiej podejmie u siebie drużynę Alcorcon - drużyna z LaLiga 2. W pierwszym spotkaniu padł wynik 2-0 dla Alaves. Przypomnę że obydwie bramki padły w końcówce meczu: 1 w 90 min, a druga w 94 (doliczony czas gry). Tego można było się spodziewać Alcorcon jest u siebie solidną drużyną, często remisuje 0-0 i gra dobrze w obronie. Over wyższy niż 1,5 nie miał szans tam paść. To jest spotkanie rewanżowe, Alcorcon zaszło i tak daleko po pokonaniu nie jednej drużyn z głównej ligi rozgrywkowej. Według mnie nie mają tu szansy na strzelenie chociażby 2 goli aby była dogrywka po dwumeczu. Tym bardziej zwyciężyć 3-0. Będzie to raczej nudne spotkanie - prawdopodobnie gorsze niż 1 mecz bo wynik Alaves już ma więc nie będą tu wykładali wszystkich sił. 1 połowa tych drużyn to zazwyczaj under 1,5 bądź 2,5. Obydwie bardzo często remisują w 1 połowach dlatego myślę że typ X do HT jest niezły po kursie prawie 2.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Puchar Izraela
Godzina : 18:00
Spotkanie : Hapoel Haifa - H. Ironi Rishon
Typ : H. Ironi Rishon over 1.5 gola
Kurs : 5.30
Bukmacher : Unibet
Na początku trzeba zaznaczyć iż to mecz pucharowy a jak wiadomo takie mecze rządzą się swoimi prawami i to w każdym kraju , niewątpliwie za faworyta możemy uważać gospodarzy ale liczę że goście tanio skóry nie sprzedadzą i powalczą o niespodziankę , jest to 1/8 finału i tylko jeden mecz , w 1/16 gospodarze pokonali wysoko Kfar Kasem 6:1 natomiast H. Ironi Rishon pokonało w meczu wyjazdowym po dogrywce Netanya 2:1 i tu możemy mówić o niespodziance tak więc goście potrafią i na to liczę i dziś a zaglądając wstecz na ich pojedynki to goście tutaj potrafili strzelić gola i więcej tak więc po kursie 5.30 może warto spróbować ? ja stawiam !
⛔100
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Anglia – VNL Północ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fylde – Alfreton
Typ: over 5,5 gola
Kurs: 5,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Czołówka tabeli ucieka, więc trzeba podejmować coraz większe ryzyko :razz:
W 6 lidze angielskiej spotkanie topowych drużyn pod względem średniej bramek na mecz, Fylde ma śr. 4,4 a Alfreton 4,6 bramki na mecz (kolejna druzyna ma 3,8 ).
Fylde ciągle na 1.miejscu w tabeli z bramkami 74:35. U siebie bilans 8-3-1 z bramkami 37:17. Ostatni mecz , z przed 3 dni, to wyjazdowa porażka z Curzon Ashton 2:3 . Co ciekawe gdy Fylde przegrywało w tym sezonie mecz na wyjeździe, co zdarzyło się wcześniej 3 razy, zawsze , dosyć wysoko wygrywało następny mecz:
09.2016: 0:1 , 3:1
10.2016: 0:1 , 5:0
12.2016: 0:4 , 5:1
Alfretonowi nadal przytrafiają się mecze, w których pada hokejowy wynik, np. styczniowy wyjazd do Harrogate, przegrany 3:6. Wyjazdowy bilans gości : 3-1-8 i bamki 27:39 , a średnio w ich delegacjach pada 5,5 gola na mecz. Ostatni mecz rozgrywali w domu i po raz pierwszy w tym sezonie ligowym padł wynik 0:0, zatem spodziewam się , że tym razem będą chcieli cos ustrzelić.
Ostatni bezpośredni pojedynek tych drużyn, rozgrywanym w sierpniu 2016r. na stadionie Alfretonu, zakończył się wygraną Fylde 5:3. Liczę , że dzisiaj obie drużyny ponownie zagrają w hokeja i ładnie sobie postrzelają, Fylde będzie chciało wygrac spotkanie po ostatniej wyjazdowej porażce, a Alfreton powinien coś trafić po sobotnim , nudnym spotkaniu bez bramek.
Powodzenia !
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Słowenia vs Katar
Typ: Katar -1,5 bramki 1 st half
Kurs: 4,35
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 24.01.2017/20:45
Link do wyniku: http://www.flashscor...szczegoly-meczu
Analiza:
Ćwierćfinały Mistrzostw Świata w piłce ręcznej trwają. Norwegia w półfinale, Francja blisko, jakim wynikiem zakończy się ,,mój&#39;&#39; mecz. Daję szanse Katarowi. Zagrali dobre spotkanie z Niemcami. Wygrali z naszymi zachodnimi sąsiadami 21-20. Spotkanie miało wyrównany przebieg, był moment w którym Niemcy prowadzili już nawet czterema bramkami, jednak pościg sprawił, że to Katar gra w ćwierćfinale. Capote był w tym spotkaniu nie do powstrzymaniu, strzelił osiem bramek. Słowenia odprawiła z kwitkiem Rosję 32-26, jednak pierwszą połowę przegrali 15:13. Słowenia ma niezwykle wyrównany skład, należy zwrócić uwagę na Mackovsek, Cingesara, Janca, to są najlepsze oblicza reprezentacji Słowenii. W fazie grupowej wygrywali swoje spotkanie, jednak przytrafił im się też chociażby remis z Tunezją. Katar wygrał dwa lata temu ze Słowenią, prowadząc po pierwszej połowie trzema bramkami. Dziś mocne rozpoczęcie sprawi, że typ wejdzie-powodzenia ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
G 0

grzegorz1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowenia : Katar
Typ: 2
Kurs: 3.8
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zwyciestwo z Niemcami nie bylo dzielem przypadku. Owszem, duzo szczescia mieli Katarczycy ale Katar zagral bardzo dobry mecz w obronie.Katar na tych mistrzostwach gra w kratke jednak to jest dla nich bardzo duza szansa i napewno dadza z siebie wszystko , Slowenia nie pokazala nic szczegolnego na tych mistrzostwach grali &quot;swoje&quot; lecz dzisiaj Katar wygra poniewaz sa w lepszej formie.Taki kurs ,3,72 to super oferta
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom