>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 24.01.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina:Bowls
Spotkanie: Foster - Marshall
Typ: Marshall
Kurs: 2.75
Data: 24.01.2014
Godz: 15:30
Bukmacher: Bet 365
Bowls – to dyscyplina sportu bliska pétanque i curlingowi. Pierwsze wzmianki na terenie Anglii pochodzą z XII wieku. W XIV wieku, wraz ze wzrostem popularności gry, została ona oficjalnie zakazana z obawy przed spadkiem zdolności bojowej u żołnierzy, zaś w stuleciach późniejszych udzielane były osobom prywatnym płatne koncesje. Oficjalne zasady sportu powstały w wieku XIX w Szkocji.
Zawodnicy toczą na zmianę lekko spłaszczone kule (ang. &quot;bowls&quot;) w taki sposób, aby umieścić je jak najbliżej celu w postaci białej piłeczki zwanej &quot;jack&quot; lub &quot;kitty&quot;. Charakterystyczny kształt kul sprawia, że tor toczenia się kul jest zaokrąglony, co utrudnia celowanie, ale i pozwala zawodnikom omijać kule już znajdujące się na polu gry.

Dziś już ćwierćfinały na Mistrzostwach Świata pojedynek dwoch Szkotów numer 1
rankingu Fostera oraz 7 w rankingy Marshala. Obaj zawodnicy bardzo znani i mocni dlatego dziwią mnie wysokie kursy na starszego Szkota , który dwukrotnie był mistrzem świata wygrywał wiele turniejów i wciąż jestna topie. Dziś spotyka się z zawodnikiem wielkiej klasy rowniż zdobywcą tytułu Mistrza Świata. Oglądałem Fostera wczoraj i wygrał gładko z Denisonem 9-2 9-3. Jednak dziś Marshall to inna bajka. Dziś licze na starego mistrza , który spisuje sie bardzo dzielnie i moim zdaniem dziś wygra.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Spotkanie: Arsenal - Coventry
Typ: Over 3,5 goli
Kurs: 1,85
Bukmacher: expekt
Gospodarze zagrają z nieco gorszym składem składającym raczej z graczy doświadczonych, bo przypuszczam, że zagra co najwyżej dwóch lub trzech graczy poniżej 20 roku życia. Coventry nie jest znaną drużyną, mało co osób zapewne regularnie śledzi ich poczynania w lidze, jednak z pewnością dadzą z siebie wszystko i za wszelką cenę będą chcieli zdobyć bramkę by się pokazać. Arsenal też nie może odpuścić, wypadałoby zdobyć przynajmniej jeden puchar w tym sezonie, Premier League wciąż jest niepewna, Liga Mistrzów to wiadomo, jednak FA Cup wcale nie jest poza zasięgiem. Otrzymali słabego przeciwnika, więc najwyższy czas żeby postrzelać trochę na Emirates. Od wielu spotkań Arsenal strzela mało bramek w północnym Londynie, przejawia się to przede wszystkim w braku skuteczności i dążeniem do wejścia do bramki z piłką zamiast porządnie uderzyć z dystansu. Z kolei Coventry nie ma nic do stracenia, posiadają w zespole kilku młodszych graczy , dla których jest to idealna szansa na wykazanie się przeciwko wymagającemu rywalowi. Ponadto obie drużyny zagrają z myślą o ataku, nie wyobrażam sobie żeby Coventry broniło się przez cały mecz - jakąś akcje powinni skleić i być może trafią do siatki. Uważam, że Arsenal jest na tyle odpowiedzialnym zespołem, że dzisiaj nie zlekceważy rywala i zaaplikuje 4-5 bramek gościom.
✅85
 
matti843 85

matti843

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna FRANCJA: Ligue 2
Spotkanie: CA Bastia - Istres
Typ: Poniżej 2,5 bramek
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet-at-home
Dzisiaj wybrałem mecz Ligue 2, na początek trochę statystyk :
Ca Bastia zajmuje ostatnie miejsce w lidze z dorobkiem 12 punktów (2-6-12) 9:34.
Istres zajmuje 15 miejsce w lidze z dorobkiem 20 punktów (5-5-10) 25:37.
Ca Bastia w tym sezonie nie wygrała żadnego meczu u siebie, zremisowała 4 i 5 przegrała z bilansem bramkowym 5:16, widać że siły ofensywnej niema zbyt dużej, ogólnie strzeliła 9 bramek Bastia, na 20 meczy, jest to bardzo słaby wynik, dodatkowo defensywa również nie wygląda za dobrze.
Istres jest drużyną która o wiele lepiej radzi sobie u siebie :
Istres (u siebie) 4-3-3 16:13
Istres (na wyjedzie) 1-2-7 9:24

Dodatkowo bilans spotkań tych drużyn nie przemawia za tym że dzisiaj będziemy świadkami ciekawego spotkania z bramkami.
Drużyny spotkały się raz, było to w tym sezonie i padł wynik 1:1.
⛔100
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Wta Australian Open
Na LI - Dominika Cibulkowa
TYp Over 21.5 gema
kurs 1.86
bukmacher Betfair
No i mamy finał gry pojedyńczej pań.Kurs na zwycięstwo Cibulkowej kusi jednak wydaje mi się zbyt ryzykowny.Cibulkowej zdecydowanie wyszedł mecz z Agnieszką a w tenisie czesto po bardzo dobrym meczu przychodzi słabszy .Dla Agi przyszedł słabszy z Cibulkową po meczu z Azarenką.Faworytką bukmacherów jest Li Na która dawno nie przegrała meczu , w tym turnieju miała tylko jeden problem w meczu z Savarową w pierwszym sromotnie poległa a drugi wygrała w tajbreku.Na Li podobnie jak Azarenka miewa słabe poczatki meczu dopiero jak sie rozgrzeje wejdzie w mecz gra duzo precyzyjniej.Cibulkowa ma podobny styl do Savarovej czeska szkoła tenisa i myslę że jutro obie powalczą.Cibulkova zwykle dobrze i mocno zaczyna a gorszą ma drugą część meczu.Więc dziś w nocy nie zdziwie się jesli będą 3 sety albo jakieś dwa 6 do 4 7do 6 a nawet jesli drugi 7 do 5 to i tak over okrywa więc wydaje mi się że szanse że typ wejdzie są duże.Powodzenia.
⛔100
 
typer7 10

typer7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Spotkanie: Brest - Nancy
Typ: 2
Kurs: 2.70
Bukmacher: William Hill
Analiza: Czas na dwudziestą pierwszą serie spotkań Ligue 2. Mecz, który mnie najbardziej zainteresował zostanie rozegrany między drużynami Brest i Nancy. STB zajmuje obecnie siedemnaste miejsce w tabeli z dziewiętnastoma punktami i tylko dzięki lepszemu bilansowi straconych bramek znajdują się na strefą spadkową. W ostatnich pięciu meczach zanotowali trzy porażki oraz dwa remisy. ASN za to jest na szóstej pozycji mając na koncie trzydzieści jeden punktów. W ostatnich pięciu kolejkach po dwa razy zwyciężali i zremisowali oraz przegrali w ostatniej kolejce na własny terenie 0:1 z CA Bastią.
Dla mnie faworytem tego meczu są goście, ponieważ to lepszy zespół i powinno im zależeć na zdobywaniu punktów z takimi przeciwnikami, ponieważ będę mieli większe szanse na zbliżenie się do zespołów, które obecnie zajmują miejsca premiujące awansem do ekstraklasy. Gospodarze grają u siebie fatalnie, ponieważ nie wygrali ani jednego meczu u siebie w ciągu ostatnich pięciu. Także przewiduję wymęczone zwycięstwo Nancy 1:0.
⛔100
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Bednarek / Kontinen wygrają @ 1,83 Bet365
Ćwierćfinał turnieju deblowego podczas Challengera odbywającego się w niemieckim Heilbronn. Pojedynek dwóch bardzo dobrze przystosowanych zawodników do gry deblowej, osiągających świetne wyniki na poziomie Challenger z parą zawodników gospodarzy, którzy nigdy nie grzeszyli umiejętnościami potrzebnymi do gry deblowej i po prostu nigdy nie byli w tym dobrzy, Wczoraj wyrzucili poza turniej parę ze Szwedem Siljstromem i dzięki temu dzisiaj kursy są tak wyrównane.
Bednarek nigdy nie grał w parze wspólnie z Henrim Kontinenem, jednak jestem pewny, że sobie poradzą we wspólnej grze. Oglądałem wczorajsze spotkanie pary niemieckiej i wcale nie wyglądało to tak dobrze, Sijlestrom zagrał okropne zawody, rzadko się zdarza, żeby przełamywać jego serwis a wczoraj stało się to aż dwukrotnie, praktycznie zero pierwszego serwisu. Bednarek z Kontinenem nie musieli wychodzić na kort - Czescy rywale oddali mecz walkowerem.
Kieruję się w tym meczu w stronę Tomka i Henriego, którzy są dobrymi deblistami i biją na głowę Niemców, którzy grają przeciętnie, nie mają przewagi dzięki zgraniu bo również ze sobą nie grają. Kursy zdecydowanie za wysokie na Bednarka i Kontinena.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Spotkanie: Creteil - Caen
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola - TAK
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza :
20.04.07 LIG Creteil Caen 4 : 3
29.07.05 LIG Creteil Caen 3 : 2
25.10.03 LIG Creteil Caen 0 : 0
19.12.02 LIG Creteil Caen 1 : 1
28.11.01 LIG Creteil Caen 4 : 2
16.09.00 LIG Creteil Caen 0 : 1
21.08.99 LIG Creteil Caen 2 : 1
Jak pokazuje H2H Creteil u siebie w meczu z Caen pada sporo bramek . W tym sezonie drużyna z Caen na wyjeździe strzelała przynajmniej po jednej bramce , zdarzało sie i po 2 . We wtorek wygrali mecz pucharowy z Ajaccio -Cean 0-2 Grajac również na wyjeździe . Drużyna z Creteil nie strzeliła bramki tylko w 2 meczach ligowych u siebie w tym sezonie . Typ swój opieram na tym ze obie drużyny dużo strzelają i dużo bramek również tracą . Cretiel dom 4-4-2 16-15 bramki , Caen wyjazd 3-1-6 19-18 .
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Belgia
Spotkanie: Lokeren-St.Liege
Typ: over 3.5
Kurs: 3.25
Bukmacher WilliamHill
Spotkanie 2 najlepszych drużyn belgijskiej Jupiler League w ostatnich tygodniach. W meczach Lokeren na własnym stadionie pada średnio prawie 3 bramki, podobnie w meczach wyjazdowych Standardu.
Lokeren na własnym boisku strzela średnio prawie 2 bramki a Standard na wyjeździe zdobywa ich średnio prawie 2.5.
W ostatnich 5 sezonach w 13 meczach między tymi zespołami zdobyto 45 bramek co daje średnią prawie 3.5 bramki na mecz. Myślę że również dziś obie ekipy postawią na ofensywę...
⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Bundesliga
spotkanie: Borussia M`gladbach - Bayern Monachium
typ: Bayern Monachium wygra i obie drużyny strzelą
kurs: 3.00
buk: William Hill
analiza:
Miałem na ten mecz przygotowany typ na wygraną Bayernu i powyżej 2,5 bramki, jednak kurs jest tak nieopłacalny w stosunku do niepewności, że wybrałem podobny typ i za razem korzystniejszy. Na początek rundy wiosennej, w zimowej aurze, oczekuję dobrego meczu z obu stron. W końcu obie ekipy zajmują pozycje w pierwszej trójce jednej z najlepszych lig świata. W sparingach Borussia była niepokonana : remis i zwycięstwa. Bayern z kolei gromił rywali, by ostatecznie w ostatnim meczu kontrolnym ulec drużynie z Salzburga 0:3. Z pewnością gospodarze tanio skóry nie sprzedadzą, skrupulatne trzymanie się planu nakreślonego przez trenera, mądrze wypracowane ataki, dokładne podania wynikające z koncentracji i wysokie morale. Tak w skrócie opisałbym taktykę Borussii. Bayern zagra swoje i myślę, że o jedną bramkę będzie lepszy w tym spotkaniu. Jak bym miał pokusić się o dokładny wynik to 2:1 dla gości. Zaskoczeniem może być obecność Mullera jako wysuniętego napastnika, ale nie oceniam przed meczem, gdyż znam jego umiejętności, dzięki którym potrafi się świetnie odnaleźć w polu karnym rywala. Składy:

⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Borussia M’gladbach – Bayern Monachium
Typ: Muller strzeli gola
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Mecz już za chwile więc się nie będę rozpisywał. (nawet kosztem KIEPSKIEJ ANALIZY) ale wg mnie typ wart pogrania. Brak Mandzukica to nie jest kontuzja tylko jak podaje BILD fatalna forma i postawa w meczach towarzyskich. Pep dlatego nie skorzysta z usług Chorwata, a w jego miejsce Thomas Muller. Król strzelców z mundialu ma magnez, który przyciąga piłkę, futbolówka szuka go w polu karnym a ten strzela, czy to głową, czy to nogą, kolanem, brzuchem a nawet pośladkami mu się zdarzyło. Mając za plecami takich zawodników jak Alcantara, Kross, czy Shaqiri i Gotze na bokach to o zagrywanie piłek w pole karne nie trudno a tam Muller zrobi resztę. Pierwsza kolejka po przerwie zimowej, więc mogą być niespodzianki, ale na pewno jakieś gole zobaczymy, dużo mówi się o BTS(prawdopodobne) ja jednak liczę na bramkę gości i to w wykonaniu Mullera. Pozdrawiam
P.s. składy na mecz
http://www.livesports.pl/mecz/KSNoUhUm/?detail_refresh=1#sklady;1
✅83
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Tak na szybko widze iz dzis jest planowane spotkanie w tenis P|OTR POlansky vs BRADLEY KLAHAN
Typ: BRADLEY KLAHAN
kurs1,50
bet365
po 1 ???? jest faforytem bukmacherow
po 2) już dosc niespodzianek w tym turnieju, wczoraj sam jedna wytypowałem wysokich kursow nawchodziło że cho cho moja Zocho ???? wiec powinien wejsc normalny kurs, normalnie te 1,50
po3) o ile dopbrze pamietam przed swietami moj faworyt wygrał jakis turniej i szedł jak burza, nie mam czasu analizowc doglebnie ale na 1 rzut oka wejsc powinno, ...

Licze ze turnijowa trojka da razde i Piotrusia Pana odprawi
tu malenkie statystyki
http://www.stats.betradar.com/s4/?clientid=259&amp;amp;language=pl#2_5,3_72,17_30836,176_1966,9_headtohead,164_573880,197_1111667,241_6
a to o czym pisalem
DA TO Match sets RO
10/11/13 YWSK
KLAHN, BRADLEY - Daniel, Taro
2:0 FINA
09/11/13 YWSK
Wu, Di - KLAHN, BRADLEY
0:2 SEMI
08/11/13 YWSK
KLAHN, BRADLEY - Gigounon, Germa…
2:1 QUAR
07/11/13 YWSK
KLAHN, BRADLEY - Chen, Ti
2:0 R16
06/11/13 YWSK
KLAHN, BRADLEY - Klein, Brydan
2:0 R32
KIEPSKA ANALIZA
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom