>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 23.11.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia- Lechia Gdańsk
Typ: cracovia over 1,5 bramki
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza:Mecz który kończy szesnasta kolejkę ekstraklasy, dobrze spisująca sie w tym sezonie cracovia podejmuje przeciętna Lechie Gdańsk. Gospodarze sa na fali jesli chodzi o mecze u siebie w ostatnich pieciu wygrali cztery, sa rowniez niepodwazalnym liderem jesli chodzi o strzelone bramki u siebie, w dotychczasowych osmiu meczach w domu strzelili ich az 20. Co ciekawe gospodarze stzrelali bramki we wszystkich meczach rozegranych w Krakowie., a w ostatnich pieciu strzelali co najmniej dwie bramki. Kolejna rzecz w meczach po miedzy cracovia i lechią rozgrywanych w Krakowie również padało ponad 2 bramki dla gospodarzy ( wyjątek stanowi mecz z 2009 i 2011 roku). Wszystko zatem przemawia za typem over 1,5 bramki dla cracovii. Uwazam ze przy tak grajacej ostatnio lechii jest to bardzo mozliwy typ. Lechia ostatnie dwa mecze z balastem szesciu bramek tak wiec mysle ze dzis sytaucja sie powtórzy.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bośnia i Hercegowina
Godzina: 12:30
Spotkanie: Sloboda- Celik Zenica
Typ: Sloboda
Kurs: 1,5
Bukmacher: 365
Analiza:
Nie ma za wiele tutaj do analizowania. Sloboda jest u siebie bardzo silna. Nie przegrała u siebie od 8miu meczy czyli ponad 3 miesiące... natomiast goście grają kiche na wyjazdach. Ostatnią wygraną na wyjeździe zanotowali w maju i od 5ciu ostatnich meczy wyjazdowych nie potrafili nawet wywalczyć punktu. Nie może to się inaczej skończyć jak wygraną gospodarzy.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Niemcy Bundesliga 2
Godz. 20:15
Spotkanie - Nurnberg : Braunschweig
Typ - powyżej 3.5 gola
Kurs - 3.40
Bet365
Dokończenie 15 kolejki w 2 Bundeslidze , w tym ostatnim meczu zmierzą się Norymberga z Braunschweig i liczę na parę goli a konkretnie 4 , gospodarze są niżej w tabeli , na swoim terenie jeszcze nie przegrali 3-4-0 i br 11:7 dlatego też liczę że i dziś coś ustrzelą natomiast co do gości to ci w meczach wyjazdowych strzelają dosyć często i sporo bo np. ostatni wyjazd z Freiburgem 2:2 , na Duisburgu wygrywają 5:0 czy też ogrywają 3:0 FSV Frankfurt dlatego też dziś upatruję gola ( e ) z ich strony , co do H2H to wynik pomiędzy nimi z maja tego roku to 3:1 w stronę Norymbergi stąd mój over 3.5 gola !
⛔ 100
 
P 22

praxedes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace - Sunderland
Typ: Crystal Palace (-1,0)
Kurs: 2
Bukmacher: bet365
Analiza: Drużyna Alana Pardew w poprzedniej kolejce zagrała na Anfield Road z Liverpoolem, który w poprzedniej kolejce wygrał z Chelsea. O dziwo w meczu dominowali jednak goście i wygrali spotkanie. Drużyna tym samym przerwała serię czterech spotkań bez wygranej z rzędu w tym trzech przegranych. W ostatniej kolejce Sunderland przegrał mecz z Southampton i była to już ósma porażka Sunderlandu w sezonie przy zaledwie jednym zwycięstwie. W obecnej chwili w lepszej formie są piłkarze Crystal Palace, a Sunderland nadal jest najgorszą drużyną w lidze na wyjazdach. Jedyny punkt zdobyli na Villa Park, po bardzo szczęśliwym remisie 2:2, w meczu w którym przewagę miała Aston Villa. W grze Sunderlandu nie widać zadnej poprawy, a Crystal Palace ma z rywalem dobry bilans, w dodatku po wygranej z Liverpoolem piłkarze Pardew są z pewnością mocno podbudowani.
⛔ 100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Super League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Veria - Iraklis
Typ: remis i under 2,5
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365

Dzisiaj zapraszam do Grecji gdzie zmierzą się ze sobą sąsiedzi w ligowej tabeli, znajdujący się w jej dolnych rejonach. Jedni i drudzy mają spore problemy ze skutecznością i zdobywają mniej niż jedną bramkę na mecz. I tak gospodarze na miejscu 12 z 12 punktaami, bilans 3W-3D-4L, bramki 8:11, goście natomiast oczko niżej z 10 punktami na koncie i bilansem 2W-4D-4L, bramki 10:15. Veria na własnym stadionie gra tragicznie na 5 spotkań zaledwie 1 remis, bramki 2:9 jednak ich przeciwnikami były w większosci przypadków ekipy spisujące się lepiej od ich dzisiejszych przeciwników. Iraklis na wyjazdach spisuje się bardzo przeciętnie 1W-2D-2L, bramki 4:9. Ostatni mecz między tymi ekipami odbył się w lutym 2008 roku, tak więc nie ma to dziś żadnego znaczenia.
Reasumując stawiam dziś na wyrównany i zacięty mecz, w którym końcowy triumf będzie ważył się do samego końca a bramek padnie jak na lekarstwo, wydaje mi się również iz okazać się może że żadna z ekip nie rozstrzygnie tego meczu na swoją korzyść i będą musiały zadowolić się podziałem punktów który pozwoli im powiększyć minimalnie przewagę nad ekipami strefy spadkowej.
Pozdrawiam.
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Cracovia- Lechia Gdańsk
Typ:
over 3.5
Kurs:
3.25
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Dziś będzie ofensywnie. Kilka osób z nas zagrało powyżej 2.5 albo obstawialiśmy zwycięzce tego meczu. Ja zagram powyzej 3,5 bramki. Po pierwsze Cracovia w 5 ostatnich meczach aż 4 razy przekroczyła ten próg, a Lechia w dwóch ostatnich meczach. Piłkarze z Krakowa to numer jeden w ekstraklasie pod względem bramek na mecz, bo w ich meczach pada średnio 3,3 dziesiąte bramki, a wiec niewiele poniżej dzisiejszego progu. U siebie Cracovia strzela bardzo dużo, ale i sporo traci - 20:12 (4 bramki na mecz). Lechia natomiast jest mocna na wyjazdach - 12:11 (2.9 bramki na mecz). Liczę, że zobaczymy dobre spotkanie z dużą ilością bramek.
⛔ 100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia- Lechia Gdańsk
Typ: Cracovia i obie strzelą
Kurs: 4.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam bardzo serdecznie . Na dziś wybrałem typ z Ekstraklasy i starcie pomiędzy Cracovią , a Lechią Gdańsk . W tym meczu proponuję postawić na wygraną gospodarzy z dodatkiem , że obie drużyny strzelą bramkę . Powiem szczerze ,że zadziwia mnie ten wysoki kurs na gospodarzy bo obecny sezon jest naprawdę świetny w ich wykonaniu . Cracovia zajmuję trzecie miejsce w tabeli i są bardzo niezadowoleni po ostatniej porażce w PP z Zagłębiem Sosnowiec i dziś na pewno będą chcieli udowodnić , że ich forma nie jest przypadkiem , a ostatni mecz był wypadkiem przy pracy . Lechia mimo iż przed startem sezonu była wymieniana do walki o top 3 zajmuję odległe 12 miejsce i ostatnio nie gra zbyt dobrze, przegrała z Legią i z Ruchem . Stawiam na Cracovię i na to , że obie strzelą bo po 15 kolejkach bilans bramkowy gospodarzy wynosi 29-21. Widać , że sporo tych bramek tracą i jestem przekonany , że dzisiaj będzie podobnie . Lechia ma natomiast bilans bramkowy 21-19. Tak czy siak spodziewam się ciekawego meczu i obstawiam , że Cracovia wygra około 3-1. Życzę powodzenia.
⛔ 100
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia- Lechia Gdańsk
Typ: Lechia -1
Kurs: 5+
Bukmacher: Unibet
Typ ryzykowny ze względu na nieobliczalność obu ekip, potrafią zdecydowanie wygrać jak i doznać porażki w jak najmniej oczekiwanym momencie.Cracovia jest w gronie ekipą która niespodziewanie po latach mordęgi dobrze gra w ekstraklasie nie robiąc specjalnych rewolucji jednak nie stronią od baboli typu porażka u siebie z Termaliką czy odpadnięcie z pucharu polski z Zagłębiem Sosnowiec będą w kolejnej rundzie praktycznie jedną nogą i połową stopy, niestety czarny koń może być tylko jeden a ten tytuł niepodważalnie należy oddać Piastowi Gliwice.
Lechia jest drużyną która pretendowała do tytułu mistrzowskiego, mają bardzo dobrą kadre jak na ligowe warunki jednak nie do końca trenerzy potrafią zrobić w Gdańsku ,paczkę, na miarę możliwości i na chwilę obecną oblegają 12 pozycję w lidze.Ku szczęściu różnice punktowe do podium nie są jakieś kolosalne i po sezonie zasadniczym będzie można się jeszcze bić o czołówkę, oczywiście awansując do grupy mistrzowskiej dlatego Lechii czym prędzej musi się brać za pracę by wypoczętym przystąpić do walki o puchary.
⛔ 100
 
P 0

ponczek73

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia- Lechia Gdańsk
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam.Mój drugi typ.Wczoraj mi nie wszedł.Jak dziś mi nie wejdzie to rezygnuję z podawaniu typów.Stawiam dziś na obydwie drużyny strzelą ponieważ Cracovia oprócz meczu z Zagłębiem w pucharze polski zawsze strzelała bramki u siebie (od 17 spotkań) a Lechia w ciągu 15 spotkań na wyjeździe łącznie z pucharami strzelała bramki w 13 spotkaniach.Między tymi drużynami też wpada dużo bramek.Także BTS jest bardzo prawdopodobny.
⛔ 100
 
K 20

kuri29

Użytkownik
Dyscyplina: PIŁKA NOŻNA
Spotkanie: Getafe-Vallecano
Typ: 2
Kurs: 3.00
Buk: Bet365

Analiza:
Witam,na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie z La Liga pomiędzy Getafe a Rayo.Drużyna gości po 3 z rzędu porażkach na wyjeździe w końcu ma wielką szansę na przełamanie i wg mnie są faworytem tego meczu.W ostatnich spotkaniach między tymi ekipami na stadionie Getafe to goście mieli więcej okazji do świętowanie triumfu.Drużynie Rayo po prostu leży ten rywal.Oto kilka wyników z ostatnich potyczek pomiędzy nimi:
04.01.15 PRI Getafe Vallecano 1 : 2
12.01.14 PRI Getafe Vallecano 0 : 1
26.05.13 PRI Getafe Vallecano 1 : 2
18.09.11 PRI Getafe Vallecano 0 : 1
Myślę,że również dzisiaj goście odniosą skromne zwycięstwo,tym bardziej,że będą chcieli przełamać passę porażek na wyjeździe,kursik 3 złote tylko kusi żeby postawić ????
⛔ 100
 
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Cypr Pierwsza Dywizja
Godzina: 18:00
Spotkanie: AEL Limassol - Nea Salamis
Typ: Nea Salamis +0,5
Kurs: 1,97
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejsza oferta niestety nie jest zbyt okazała. Jednak wydaje mi się że do bardzo ciekawego spotkania dojdzie dziś na Cyprze. Gospodarz Limassol który obecnie zajmuje jedenasta pozycje gromadząc jak dotychczas 8 pkt. Dwa razy wygrywając i remisując oraz ponosząc aż 6 porażek.Jego rywalem bedzie drużyna Nea Salamis która obecnie zajmuje szóste miejsce gromadząc 16 pkt, z czego aż 9 na wyjeździe z czego trzy razy zdobywajac po 3 pkt. i raz wracając z czystym kontem. Wszak dwa zwycięstwa to gry z dwiema ostatnimi drużynami tabeli natomiast trzecia wygrana została osiągnięta na terenie obecnego wicelidera.Gospodarze u siebie wygrali dwa mecze z dwoma ostatnimi drużynami doznali dwuch porażek z Arisem i wcześniej wspomnianym obecnym wiceliderem AEK Larnaca. Nie wiem dlaczego takie wysokie kursy na gości ale można to wykorzystać i spokojnie z mała podporą postawić na nich po fajnym kursie.
✅ 97
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
martins20 74

martins20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania Superligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: AaB Aalborg - Randers
Typ: obie strzelą (btts)

Kurs: 1.85
Bukmacher: expekt
Analiza:


Typ trochę na przeczucie podparty statystykami. Liga dość wyrównana i overowa. Gospodarze w ostatnich trzech meczach aż 15 goli, więc liczę że gola strzelą. W dwóch ostatnich grach u siebie bramki nie stracili, jak na tą ligę to i tak sporo. Tym bardziej, że średnia straconych goli u siebie to dokładnie 1,00.
Goście troszkę lepiej grają na wyjazdach. 10-16 w bramkach. Ostatni ich wynik na wyjeździe to 0-4 z FCK i 1-2 z FCM (najlepsze chyba drużyny w Danii) i tu poniżej średniej. Zakładam, że coś strzelą.
Gospodarze w dobrej formie, ale ja zawsze mam obawy do takich meczy, bo kiedyś trzeba zejść na ziemię :grin: Spodziewam się tu raczej ich wygranej, ale nie do zera. Dlatego bezpieczniej (w przypadku remisu) postawie na BTTS, które w tej lidze dobrze funkcjonuje.

✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
E 48

endnever

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace - Sunderland
Typ: X2
Kurs: 2,30
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Bukmacherzy wyraźnie faworyzują Crystal Palace i w sumie trudno się dziwić, gdy patrzy się na wyniki jakie osiąga Sunderland. Goście w 12 spotkaniach tylko raz ugrali komplet punktów, 3 razy odnotowali remis i... aż 8 razy przegrywali.
Crystal Palace w ostatniej kolejce pokonał na wyjeździe Liverpool, wcześniej przed własną publicznością zremisował z Manchesterem United. Wielkie marki i bardzo ładne wyniki.
Stawiając na Sunderland liczę na niespodziankę, a także na to, że Crystal Palace po tak dobrych wynikach z Wielkimi Klubami zlekceważy znajdujący się na dnie tabeli Sunderland.
Crystal Palace jest też mało skuteczny (moim zdaniem) 12 spotkań, a bilans bramkowy 14-12.
Nawet najgorzej grającej drużynie może udać się coś trafić. Poza tym, gdyby wszyscy faworyci wygrywali to zakłady bukmacherskie już dawno by zbankrutowały, a każdy z nas miał co najmniej jeden dom na Lazurowym Wybrzeżu.
Z bukmacherskim pozdrowieniem, EndNever!
✅ 130
 
P 562

piszczek82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia- Lechia Gdańsk
Typ: 1 połowa powyżej 1,5 bramki
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś zbyt wielkiego wyboru nie ma.
Natomiast w polskiej Ekstraklasie jest spotkanie nad którym warto się pochylić.
Cracovia - Lechia. Moim zdaniem wskazanie zwycięzcy nie jest proste. jednak moim zdaniem należy spojrzeć pod względem ilości bramek, co na forum ma już dziś miejsce.
Ja jednak patrzę na ilość bramek w pierwszej połowie.
Oba zespoły mają potencjał na strzelani sporej ilości goli. Zdarzają im się mecze gdzie potrafią je tracić.
W 4 na 7 ostatnich spotkań Cracovii w pierwszej połowie padało dwie lub więcej bramek. Dodatkowo w przypadku 2 spotkań w pierwszej połowie padła jedna bramka.
W przypadku Lechii były to dwa spotkania, w których w pierwszej połowie padło minimum dwa gole. Dochodzą 3 mecze, w których w pierwszej połowie padła jedna bramka.
Biorąc to wszystko pod uwagę i uwzględniając dobry kurs uważam, że jest duża szansa, że w pierwszej połowie padną dwa gole i tak gram.
Grającym powodzenia ;)
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia- Lechia Gdańsk
Typ: do przerwy, koniec meczu, Cracovia
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Z racji posuchy i ja dołaczę się do dzisiejszego typowania wyniku meczu
pomiędzy Cracovią a Lechią, gdzie również uważam, że drużyna z Krakowa powinna wygrać. Mało tego, już w pierwszej połowie przewiduję jej prowadzenie, którego nie odda do końca meczu.
Dlaczego? W ostatnim ligowym meczu u siebie ze Śląskiem już po pierwszych 45min prowadzili, uwaga: 4-0 ????
Jeszcze wcześniej z Pogonią również wbili 4 gole, ale rozstrzelali się od 48min. Niewiele zabrakło.
Lechowi wrzucili 3 bramy do 45min. A potem dorzucili jeszcze dwie.
Widzę na duże powodzenie mojego typu. Kurs zacny ????
⛔ 100
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace - Sunderland
Typ: Cabaye strzeli gola kiedykolwiek
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj z Griezmannem nie wyszło chociaż miał on swoje okazje ,niestety zmarnowane. Dzisiaj uważam że już typ powinien siąść. Stawiam że Cabaye strzeli gola Kotom. Jest to najlepszy strzelec w drużynie Crystal. Bardzo ofensywnie grający, często wchodzący ze środka w pole karne. Dodatkowo bije karne i rzuty wolne z bliższych odległości. Drużyna Sunderland gra katastrofalnie. Na wyjeździe stracili 18 bramek w 6 meczach (średnia 3 gole). Patrząc na grę Crystal są w świetnej formie. Mają zrównoważone wszystkie pozycje i grają na wysokim poziomie. W meczu z Utd. Cabaye miał setkę ale fatalnie skiksowała mu piłka i przeleciała obok słupka. Uważam że z takim rywalem w takie formie (pomimo braku goli ostatnio Cabaye rozgrywa świetne zawody) jest w stanie strzelić dzisiaj brameczkę. Ostatni bezpośredni mecz to wygrana aż 1-4 na wyjeździe dzisiejszych gospodarzy. W ostatnim meczu Kotów był karny przeciwko nim bo bardzo głupim faul M&#39;villi, myślę że i w tym spotkaniu możemy być świadkami karnego przeciwko nim.
⛔ 100
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Piłka nożna, Włochy, Serie B, godz. 20:30
Spotkanie: Cagliari - Ascoli
Typ: Cagliari (-3 HE)
Kurs: 5,50
Buk: bet365

Analiza:
Na zakończenie 14 kolejki włoskiej Serie B Cagliari podejmie u siebie Ascoli. Faworytem bez wątpienia jest zespół gospodarzy. Widać, że w pierwszym sezonie po spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej chcą od razu wrócić do najlepszych drużyn we Włoszech. Na razie są na najlepszej drodze. Zajmują bowiem miejsce lidera z 29 punktami na koncie [9-2-2]. Bardzo dobrze grają w ofensywie, strzelili bowiem 27 bramek co czyni ich najskuteczniejszą ekipą rozgrywek. Również defensywie nie ustępuje atakowi gdyż stracili 10 bramek co jest drugim najlepszym rezultatem w Serie B. Fenomenalnie grają przed własną publicznością. 7 meczy i... 7 zwycięstw. Świetny bilans bramkowy 20:6 mówi sam za siebie. Obecnie mają serię 3 zwycięstw z rzędu i 5 meczy bez porażki. Na wyjazdach grają przeciętnie bo bilans zaledwie [2-2-2] i 7:4. Ponad 3/4 punktów zdobywają zatem przed własną publiczności i to jest ich główna siła - własny stadion. Także dzisiaj powinni zdobyć kolejny komplet punktów i kilka bramek. A zadanie nie powinno być bardzo trudne gdyż zagrają dzisiaj z Ascoli. Goście to tegoroczny beniaminek. Póki co są jedną z drużyn walczących o utrzymanie. Obecnie są dopiero na miejscu 19, a więc na miejscu barażowym.
Wygrali ostatni mecz z Perugią i to spowodowało że awansowali trochę wyżej z przedostatniej pozycji w lidze. Ogólnie zdobyli 13 punktów [4-1-8] z bilansem 11:17. Przed meczem ze wspomnianą Perugią przegrali aż 5 meczy z rzędu. Na wyjazdach grają bardzo słabo wygrali tylko jedno spotkanie i przegrali aż 5. Warto dodać, że zwycięstwo zanotowali z najgorszym zespołem w lidze z Como. Jeśli chodzi o H2H pomiędzy Cagliari i Ascoli to zdecydowanie na korzyść gospodarzy, którzy nigdy nie przegrali u siebie żadnego spotkania wygrywając 4 z 5 meczy. A ogólnie ponieśli zaledwie 1 porażkę w 9 meczach. Stawiam tutaj na bardzo wysokie zwycięstwo Cagliari, które chce wrócić do Serie A. Świetnie spisują się u siebie i po raz kolejny pokażą na co ich stać przed własnymi kibicami.
⛔ 100
 
A 332

abes1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, TBL
Godzina: 20:35
Spotkanie: Polfarmex Kutno - Czarni Słupsk
Typ: Czarni Słupsk
Kurs: 2,43
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie róbmy z Polfarmexu jakiegoś ligowego giganta. Kursy na Kutno spadały cały dzień, aż w końcu osiągnęły śmieszne dla mnie zestawienie ~1,6 vs. ~2.3. Według mnie ten mecz to co najmniej 50/50, jeśli nie z minimalnym wskazaniem na stronę Czarnych, czyli typowe statystyczne value, którego grzech nie spróbować. Owszem, Słupsk w tym roku nie zachwyca w obronie, ale nadrabia to dość skutecznym i dynamicznym atakiem - Polacy do tej pory nie grali na swoim poziomie, ale mecz meczowi nierówny, myślę, że w końcu przyjdzie moment na ich &#39;przełamanie&#39; i dobrą grę - w końcu nie będą &#39;ceglić&#39; do końca sezonu, bo zwyczajnie zbuntują się kibice, zarząd i będzie im trzeba szukać nowego klubu. Na pewno Blassingame i spółka sportowo prezentują wyższy potencjał, niż drużyna z Kutna, która swoją grę opiera na tytanicznej pracy w defensywie. Jeśli dziś przyjezdni zaprezentują zespołową grę i przyzwoitą skuteczność, są w stanie jak najbardziej wywieźć komplet punktów.
✅ 143
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Niemcy Bundesliga 2
Godz. 20:15
Spotkanie - Nurnberg : Braunschweig
Typ - wygra gość i ponad 2,5 gola
Kurs - 5.75
Bukmacher-Bwin
Analiza- Spotkanie 12 Nurnberg z 7 Brunschweig. Gospodarze 3-4-0 w domu,a więc bez porażki jak na razie. Goście na wyjeździe nie źle 3-2-1... Brunshweig ogólnie dobrze punktuje, ma tylko 4 punkty straty do 3 barażowej pozycji,i nie aż tak dużo bo siedem do miejsc gwarantujących awans. Nurnberg notuje cztery remisy w lidze z rzędu. Myślę że jest szansa że dziś ta passa się skończy, a biorąc pod uwagę ze gospodarze nie mają porażki,mogą dziś paść te dwie passy na raz,czyli koniec remisów i pierwsza porażka. Dodatkowo goście dwa remisy z rzędu,a piłce są możliwe trzy wyniki a nie tylko ciągle remisy jednych i drugich.
⛔ 100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska
Godzina: 20:35
Spotkanie: Polfarmex Kutno - Energa Czarni Słupsk
Typ: Czarni Słupsk 6 lub więcej
Kurs: 4,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnie spotkanie 7 kolejki polskiej ligi koszykówki. Szykuje się bardzo dobry mecz. Zajmujące 4 miejsce w tabeli drużyna z Kutna(bilans 6-1) podejmują na własnym parkiecie Czarnych Słupsk(4-2). Polfarmex uważany jest obecnie za sporą sensacje mało kto stawiał że po 7 meczach będą na tak wysokim miejscu. Jednakże moim zdaniem spora zasługa w tym dobrego terminarzu. Do chwili obecnej grali w gorszymi od siebie rywalami i to po prostu wykorzystali. Gra podopiecznych Krysiewicza opiera się na rozgrywającym Parkerze i duecie podkoszowych Johnsonie i Fraserze. Na ich barkach spoczywa duża część zdobywania punktów. Dzisiaj pierwszy poważny sprawdzian. Naprzeciw stanie dobra drużyna która na papierze wygląda lepiej. Blassingame, Harper, Campbell, Davis, Mbodj do tego Mokros Mantas którzy parę punktów dorzucą. Myślę że trener Kairys doskonale przygotuje swoich podopiecznych do tego spotkania i bez większych problemów powstrzymają rozgrywającego i solidnych duet podkoszowych z Kutna do tego zadania naprawdę mają dobrych graczy. W ataku powinni grać swoje czyli szybka gra łatwe punkty i to powinno przynieść efekt. Kurs na wygraną Czarnych +6pkt zdecydowanie za duży więc trzeba korzystać ;)
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom