>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 23.11.2010 (wtorek)

Status
Zamknięty.
S 0

samnisty

Użytkownik
Spotkanie:Chelsea-Zilina
Typ: DW 2-0
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Witam.Na dzis wybralem mecz z Champions League czyli Chelsea-Zilina.Narazie obecnie Chelsea lideruje w Angielskiej lidze roznica bramek na Manchesterem United majac na koncie po 28pkt z tego u siebie (6-0-1) i pkty zdobyte na wlasnym boisku 18pkt i w bramkach 17-3 co je stracili po ostatnim emczu u siebie przegrywajac 0-3 z Sunderlandem a natomiast Zilina jest tez na 1 miejscu w swojej lidze Slowackiej z dorobkiem 36pkt z tego na wyjezdzie zdobyli 20pkt i maja bilans (6-2-1) a w bramkach 20-6.Chelsea ostatnio przegrala dwa mecze ligowe i nie za bardzo sobie radzi ostatnimi czasy i mysle ze i tak sa dzis zdecydowanym faworytem tego mecz ale nie wygraja duzo z reszta pozniewaz graja dzis prawdopodobnie paroma mlodzikami bo wyczytalem na oficjalnej stronie wiec duzy tam wynik nie bedzie i obstawiam ze bedzie 2-0 dla Chelsea.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: AS Roma - Bayern Monachium
Typ: Roma over 1,5
Kurs: 1.9
Buk: Tobet

Analiza: Dla gospodarzy będzie to bardzo ważne spotkanie. W tej chwili są na 2 pozycji w grupie E z 6 pkt. Bayern ma ich 12 i na pewno awans w kieszeni, a po 3 pkt. mają Cluj i Basel. Jednak te 6 pkt. jeszcze Romie nic nie daje i dzisiaj muszą wygrać z Bayernem, na co też liczę, aby zagwarantować sobie grę w dalszej fazie LM. Byłby to udany rewanż za porażkę w Monachium. Rzymianie nie przegrali siedmiu ostatnich oficjalnych spotkań, a w sześciu z nich tylko raz nie zdobyli kompletu punktów. Miejscowi wciąż walczą o awans do kolejnej rundy, podczas gdy goście są już go pewni. Większa motywacja oraz przede wszystkim aktualna forma no i atut własnego boiska sprawiają, że warto stawiać na gospodarzy. Dodatkowo goście przyjadą w trochę okrojonym składzie, bez Schweinsteigera, Olicia, van Bommela, Klosego i Robbena. Ja stawiam na przynajmniej 2 bramki gospodarzy. Myślę, że Bayern może raz ukąsić gospodarzy, a ci, aby wygrać będą zmuszeni strzelić przynajmniej 2 bramki.
✅ 90
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Ajax - Real Madrid DNB
AKO. 1.53
expekt​

Znamy składy:
Real: Casillas - Ramos Arbeloa Abiol Marcelo - Alonso Diarra Ronaldo Ozil Perdo - Benzema
Ajax: Stekelenburg - Van der Wiel Alderweireld Vertonghen Anita - Enoh De Jong Sulejmani - Suarez El Hamdaoui Emanuelson
Real w mocnym zestawieniu. Trochę przemeblowana obrona, ale w ataku ciągle bardzo duża siła. Ronaldo i Ozil w świetnej dyspozycji, Benzema też wydaje się odzyskiwać dawną formę. Obrona mimo, że przemeblowana to ciągle mocna. Real ostatnio gra świetnie wygrywa mecze z dużą łatwością i dzisiaj powinno być podobnie bo Ajax jest daleki od optymalnej formy.
✅ 53
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Chelsea Londyn - MKS Zilina .
Typ : Rzuty Rożne - MKS Zilina (+5) .
Kurs : 2.75 .
Buk : William Hill .
Analiza : Witam . Witam . Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie w ramach 5 kolejki ligi mistrzów . Zmierzą się ze sobą pierwsza z ostatnią drużyną tabeli czyli Londyńska Chelsea z Słowacką Ziliną . Dziś mega super fajny typ który przygotował mój ostatnio ulubiony bukmacher . Typ na rzuty rożne Zillina +5 czyli nic innego jak Chelsea (-4.5) . Bardzo ale to bardzo po raz kolejny zdziwił mnie kurs na takie zdarzenie . Typ razem pozytywnie . Napiszę tylko jedną ale jak że przekonującą statystykę która wszystkich do tego typu powinna przekonać . Oto statystyki rzutów rożnych po między Ziliną a ich rywalami :

Zilina - Chelsea : W rogach : 5-4

Zilina - Marsylia : W rogach : 7 - 10
Spartak - Zilina : W rogach : 2 - 7
Marsylia - Zilina : W rogach : 10 - 13
Proponuję jeszcze : Over 13 rogów - 3.00 . Zapraszam na spotkanie od 20:45 . Analiza uboga ale według mnie zawiera najważniejsze . PozdrAwiam .
⛔ 100
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
La Salle vs. Providence NCAAB
Providence -12,5
3.30
Bet365


Niepokonany Uniwersytet Providence z czterema zwyciestwami na koncie zagra dzis z La Salle, krtórego bilans wynosi 3-1. Bedzie to rozgrywka w ramach Cancun Challenge. Obie ekipy grały do tej pory z podobnymi przeciwnikami. Dziwi mnie dobra forma La Salle. Do tej pory w historii h2h Providence wychodziło z rozgrywki zwycięsko. Brooks, Dixon Rada, Ci zawodnicy decyzuja o zwyciestwach Providence. Sa w teraz w wysokiej formie. Doubl-double dwóch z nich w poprzedniach spotkaniach to ie przypadek. Moim zdaniem hadni -6 na Providence zostanie bez problemów pokryte.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom