>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 23.10.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Bundesliga
Godzina: 14:00
Spotkanie: St. Pölten - Salzburg
Typ: Over 4,5 bramek
Kurs: 3.92
Bukmacher: BaH
Typ wymyśliłem już wczoraj, ale dziś w nocy miałem sen o tym spotkaniu, co tylko jeszcze bardziej utwierdziło mnie w nim ???? He he he, nie wiem skąd takie wizje, ale poważnie mówię, że przytrafiło mi się coś takiego ????
Gospodarze nie radzą sobie najlepiej w najwyższej klasie rozgrywek w Austrii zajmując po 11 kolejkach, przedostatnie miejsce w tabeli. Mimo tego, nie można zaprzeczyć ich chęciom walki i pozostania na szczycie w tym sezonie. W 10-ciu spotkaniach z tych 11 strzelali co najmniej 1 bramkę i również w tych spotkaniach padały bramki ze strony ich przeciwników. Biorąc pod uwagę mecze rozgrywane u siebie, to ostatni raz nie zdołali strzelić przynajmniej 1 gola ponad rok temu. Zresztą statystyki pokazują, że na ich obiekcie pada sporo bramek, a w 3 dotychczas rozgrywanych meczach przeciwko Salzburgowi padło łącznie 14 bramek, co daje średnią na poziomie lekko ponad 4,5 gola na mecz.
Co do zespołu gości to w zasadzie ostatnio przechodzą ciężkie chwile, gra na trzech frontach pokazuje, że do takiego poziomu potrzebne jest spore zaplecze piłkarskich umiejętności, by udowodnić, że wszędzie jest się w stanie grać na najwyższym poziomie. Im do tego jeszcze jak widać sporo brakuje, bo odpuszczają ligę, by dobrze zagrać w LE, lecz tam im to również nie wychodzi i konsekwencją tego jest ostatnie miejsce w grupie LE i konieczność gonienia zespołu Sturm Graz w krajowych rozgrywkach. Mam po części takie myśli, że może po 3 meczach w LE zrozumieli, że to jeszcze nie jest ich czas, i wreszcie wezmą się za odrabianie strat na krajowych boiskach. Moim zdaniem w tym roku nie są w stanie nic więcej zdziałać na europejskich stadionach. A w rodzimej lidze stać ich na wysokie wygrane, co mam nadzieję że stanie się już dziś.
✅292
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Hiszpania
Villarreal - Las Palmas
Godz: 18:30
Typ: 1
Kurs: 1,65
Buk: bet365
W 9 kolejce hiszpańskiej Primera Didision zmierzą się ze sobą ekipy Villarreal i Las Palmas. U bukmacherów zdecydowanym faworytem są gospodarze i również uważam, że każde inne rozstrzygnięcie jak ich wygrana będzie sporą niespodzianką. &quot;Żółta Łódź Podwodna&quot; z dorobkiem 16 punktów zajmuje 5 pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 12 oczek i plasują się na 8 miejscu. Gospodarze od początku rozgrywek prezentują bardzo dobrą formę i nie ponieśli jeszcze ligowej porażki. Jak zwykle ich ogromnym atutem jest gra przed własną publicznością. Bilans gier piłkarzy Villarreal u siebie wynosi 3-1-0 i pod tym względem ustępują tylko Sevilli i Realowi. Natomiast zawodnicy Las Palmas także radzą sobie bardzo dobrze, ale po dobrym początku sezonu teraz złapali nie co zadyszki i w poprzednich 4 meczach zdobyli tylko 3 oczka, notując ostatnio serię 3 remisów z rzędu. ich bilans spotkań w delegacjach wynosi 1-1-2, co daje im 12 lokatę w tabeli. Biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję piłkarzy oby dwu zespołów, dobrą postawę na własnym boisku graczy Villarreal oraz potencjał piłkarski dzisiejszych rywali, liczę, że komplet punktów zdobędą gospodarze. Absencje: Villarreal - Soldado, Jokic. Las Palmas - Livaja.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 243

bede1991

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - BBL Niemcu
Godzina: 18:00
Spotkanie:Telekom Bonn- Phoenix Hagen
Typ: Liczba punktów: powyżej 175,5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Witam. Na dzisiejszy wieczór przygotowałem dla Was klasycznie kolejny typ na podwyższoną linię na spotkanie pomiędzy drużynami, które w ostatnich 10 spotkaniach 7 razy przekroczyły powyższą linię(raz dzięki dogrywce). Co warte zaznaczenia - w historii spotkań pomiędzy zespołami wielokrotnie padały sumy ok. 200 punktów.
Drużyna gości słynie z tego, że potrafi do przerwy mieć więcej trafionych rzutów zza 6,25 niż klasycznych za 2 pkt, co jest dosyć niecodzienne, ale w przypadku dość dobrej skuteczności takie typy jak powyższy w dodatku z takimi zespołami jak Bonn wchodzą bez problemu. Gospodarze powinni rzucić ok. 100 punktów, tak więc liczę na skromne 80-85 ze strony Phoenix Hagen i typ wchodzi.
Oczywiście polecam również grać zwykłą linię, która od dnia wczorajszego mocno poszła do góry(o 3 oczka) i może jeszcze podskoczyć, ponieważ pierwotna linia ustawiona na poziomie 166,5 to było chyba roztargnienie bukmacherów. Powodzenia wszstkim.
Jeśli pomogłem kliknij dzięki - to motywuje!
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Telekom Bonn - Phoenix Hagen
Typ: over 176,5 pkt
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bet365
Witam,
Zacznę od tego że wczoraj podałem najbardziej idiotyczny, i na sile typ, a naprawdę bylo kilka fajnych spotkań do grania.
Dziś ponownie pod lupę spotkanie z Bundesligi, i nie ukrywam że jest to mecz z kategorii, tych opartych prawdopodobieństwie statystycznej.
Dwa zespoły aktualnie na dwóch różnych biegunach. Bonn odmieniony co do poprzedniego sezonu, świetnie gra sprowadzony z Trabzonu Thompson,srednia 19 pkt na mecz. Spisuje się też Bartolo z Giessen i Łotysz Silins z wicemistrza Włoch, Reggiany.
Wyniki Bonnu w lidze: Alba 89-96,Frankfurt 76-60,
Ludwigsburg 68-82,Tubingen 81-67 i Gottingen 92-83.
Patrząc na te wyniki, nie koniecznie sugeruje to że może paść dziś aż taki over.
I w tej chwili trzeba się przyjrzeć drużynie z Hagen. Fatalny start w lidze, sam się tego nie spodziewałem że nie uda im się wygrać ani jednego meczu, u siebie katastrofa, więc plusów po meczach wyjazdowych można wyciągnąć gdzie bardziej zblizali się do zwyciestwa: Bremenhaven 81-91 i Vechta 96-98.
A teraz chciałabym przytoczyć wyniki meczów między Bonnem a Hagen, stąd głównie taki a nie inny typ.
A więc: 111-86, 106-82, 101-99 (81-81), 80-92,93-89, 82-77, 105-86, 100-95, 103-101.
To wyniki spotkan wstecz do 2012 roku. Są takie drużyna, pomiędzy którymi pada zazwyczaj over czy under.
Gracze Hagen według Bukmacherow są na straconej pozycji, tymbardziej nie mają nic do stracenia, Bonn będzie grał ofensywnie i zapowiada się wysoki wynik.
Ja pobieram najwyższy over jaki jest do złapania.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - ACB League
Godzina: 13:30
Spotkanie:Tenerife - Unicaja
Typ: 2
Kurs: 1.77
Bukmacher: Pinnacle

5 Kolejka najlepszej ligi Basketu na &quot;Starym Kontynencie&quot;.
Spotkają się dwie drużyny które są w formie a w szczególności gospodarze którzy jeszcze nie przegrali meczu w lidze jak i w pucharach!.
Tenerife rozegrało 5 meczów z czego 5 wygrało. Jednak nie mieli aż takich wymagających rywali prócz Gran Canarii jednak ona w lidze nie prezentuje się na tą chwile dobrze mimo świetnego składu na top5.
Unicaja w ostatnim meczu (Eurocup) rozgromiła Buducnost 62:86 i to na wyjeżdzie, jednak Bałkańskie drużyny oddstają mocno od tych Hiszpańskich czego przykładem jest zwycięstwo Tenerife nad Ciboną aż 57:85.
Unicaja po dwóch porażkach na początku sezonu, wygrała kolejne 3 mecze - z Fuelenbara,Gran Canaria oraz Buducnostem.
Drużyna z Malagi także wygrała 3 ostatnie potyczki wyjazdowe z Tenerife.
Unicaja rozegrała mecz 19 Pażdziernika w Czarnogórze natomiast Tenerife 18 w Chorwacji.
Obie drużyny już 26 zagrają kolejne mecze w Pucharach Europejskich.
Unicaja przed sezonem wzmocniła się min Lafayette z Milano czy Adamem Waczynskim z Obraido.
Odeszli min Markovic,Sabonis do USA czy Kuzminskas , ogólnie dużo zmian przed sezonem.
Mimo to uważam że to goście wygrają ten mecz, powodzenia.
✅77
 
grypa 121

grypa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Metz - Nice
Typ: Nice -1 (azjan)
Kurs: 3.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj zagościmy na francuskiej murawie w spotkaniu pomiędzy Metz (11. mce w lidze ) a liderem tabeli czyli Nice. Zdziwiły mnie kursy na ten mecz i to bardzo, sama wygrana Nice po 2.15 jest kusząca a co dopiero taki bezpieczny azjan -1. Sprawdziłem dlaczego są takie a nie inne kursy - pierwsza myśl Balotelli nie zagra i prawdopodobnie tak będzie. Druga rzecz - Nice na wyjeździe w tym sezonie strzelało w 3 meczach po 1 golu i przywieźli z tego 7pkt czyli trochę mało trafiali. Jednak przejdźmy do faktów które wskazują że ten bet ma solidne podstawy - dwa ostatnie wyniki metz na własnym stadionie to 0:7 z Monaco! i 0:3 z Bordeaux! W dwóch meczach wpuścili łącznie 10 goli... sezonowo Metz wpuściło 16 goli w 9 spotkaniach ze średnią ~1.78gola/mecz. Z drugiej strony mamy ekipę z Nicei, która świetnie radzi sobie w tym sezonie i ma serię 4 kolejnych zwycięstw ligowych gdzie w sumie strzelili 9 goli ze średnią ~2.25goli/mecz. Dodatkowo wygrali z Salzburgiem na wyjeździe 0:1 w lidze europejskiej.
Podsumowując, Nice bez Balotellego jest w stanie wygrać ten mecz a Metz które grając u siebie wpuściło jak dotąd worek goli jest w stanie im pomóc. Dlatego gram Nice -1 bo według mnie goście dzisiaj wygrają i jeśli będzie jednobramkowe prowadzenie to nastąpi zwrot jednak liczę na więcej!
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
O 54

odomrm

Użytkownik
Piłka Nożna, Hiszpania, LA LIGA
Real Madryt - Athletic Bilbao
Godz: 20:45
Typ: Ronaldo min. 2 gole
Kurs: 3.0
Bukmacher : Expekt
Analiza:
Po ostatnich moich nie udanych typach postanowiłem zrobić kilkudniową przerwę by powrócić w weekend własnie na mecz Królewskich. Cała analiza skłania do zagrania tego typu. Real spotkał się z Bilbao w lutym wygrywając u siebie 4:2 a dwie bramki w tym meczu strzelił właśnie CR7. W październiku 2014 Real rozgromił u siebie Bilbao aż 5:0 a hat-tricka zaliczył Ronaldo. Co ciekawe dziś nie zagra w ekipie przyjezdnych najlepszy ich strzelec Aduriz który ma w tym sezonie już 5 goli na swoim koncie. Ronaldo wciąż próbuje odnaleźć swoją najwyższą formę i myślę, że dziś Real zdominuje obie połowy a Portugalczyk powinien ustrzelić duet lub nawet hat-trick .
⛔100
 
przybciu 4

przybciu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EKSTRAKLASA
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lechia Gdański - Piast Gliwice
Typ: 1/+2,5
Kurs: 2.57
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Typuje że gospodarze wygraja cały mecz i strzelą więcej niż 2,5 bramki. Gracze Lechii Gdańsk fantastycznie spisują się u siebie, a w tym nowym sezonie wygrali 4 z 5 potyczek na własnym terenie. Piłkarze prowadzeni przez Piotra Nowaka są też w znacznie lepszej formie - potwierdza to ligowa tabela oraz wyniki z ostatnich potyczek w LOTTO Ekstraklasie. Warto dodać, że gracze Piasta Gliwice w tej ligowej kampanii zanotowali tylko jeden wyjazdowy triumf, a aż 3-krotnie schodzili z placu gry pokonani.
⛔100 nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: RB Leipzig - Werder Brema
Typ: Leipzig i Brak BTSu
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mój wczorajszy typ mecz Bundesligi spalił na panewce już w 6 minucie, dlatego muszę się zrehabilitować i znowu typuje Bundesligę. W dodatku dosyć ciekawy mecz. Gospodarze dzisiejszego meczu to moim zdaniem niespodzianka tego sezonu. Co prawda było mówione w przedsezonowych relacjach, że ten klub na miano beniaminka teoretycznie nie zasługuje, bo pieniądze jakie są w włożone w ten klub stawia ich wyżej niż niektóre klubu, które w Bundeslidze grają od jakiegoś czasu. Jednak prawda jest taka, że zasady się nie oszuka. Beniaminek to beniaminek. Aktualnie 5 pozycja w lidze z szansą na pozycje wicelidera jeśli tylko dzisiaj wygrają. Wygląda nieźle? Wygląda i mało tego, na dzisiejszą ich wygraną są duże szanse. Ogólnie jestem pod wrażeniem prowadzenia drużyny z Leipzig przez działaczy tego klubu. Pomimo szansy na wydanie grubej kasy na zakontraktowanie nowych graczy, ten klub jakoś tego nie robi. Okej, wydaje pieniądze na transfery nieco grubszego kalibru, ale ogólne założenie jest takie, że stawia się tam na młodość. RasenBallsport Leipzig to najmłodszy zespół Bundesligi, a do tego rezultaty jakie notują stawia ich w jasnym świetle, nawet w blasku. Teraz nieco faktów i statystyk.
RB Leipzig w tym sezonie nie zaznał jeszcze goryczy porażki. W 17 spotkaniach trzy razy zremisowali i czterokrotnie wygrali. Wygrane odnieśli z Hamburgerem, Augsburgiem, Wolfsburgiem i co warte podkreślenia z Dortmundem. Druga rzecz warta podkreślenia to ich gra defensywna - druga defensywa ligi zaraz za Bayernem!. Na przeciw drużyny z Lipska staje dzisiaj Werder Brema, który po 4 porażka na początku sezonu w końcu znalazł jakiś tam rytm i w 3 ostatnich meczach uzbierał 7 punktów. Wynik niezły patrząc na ich start. Dzięki temu opuścili oni strefę spadkową, ale nadal są w jej pobliżu. Ciężko mi powiedzieć czy Werder w końcu zaczyna grać jak na klub z Bundesligi przystało czy ich wygrana m.in z Leverkusen to jakiś chwilowy impuls. Ogólnie patrząc na wyniki zespołu z Bremy w tym sezonie, to jedno nasuwa się na myśl. Zupełnie nie mają taktyki na mecze z drużynami silniejszymi od siebie. W dodatku Werder stracił najwięcej bramek w całej lidze, bo aż 18 strzelając przy tym tylko 9. W dzisiejszym spotkaniu ze składu Werderu wyleciało aż 5 piłkarzy. U gospodarzy natomiast zabraknie tylko dwóch. Szczerze mówiąc kibicuje ekipie z Lipska, bo buduje się fajna i młoda drużyna, która z czasem może będzie w stanie zatrzymać tuzów Niemieckiej piłki. Do tego nie przekonuje mnie gra Werderu, fakt że tracą najwięcej bramek w lidze też podkreśla jaki to zespół. Liczę dzisiaj na mecz w którym padnie jedna, może dwie bramki, bo tak najczęściej RB Leipzig wygrywa. Jednak i to pozwoli nam/mi na wygranie zakładu.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;Tenis
Godz;14,30
Spotkanie;R,Gasqet-D.Schwartzman
Typ;Schwartzman plus 4,5 gema
Kurs;1,76
Bukmacher;Winmasters
Analiza;
30 letniego Gasqeta nie trzeba nikomu przedstawiać.Obecnie 19 ATP.
Drogę do finału miał dużo łatwiejszą
1/8 finału-Cervantes/80/ 2-0 kurs 1,13
1/4 Struff /98/2-0 kurs 1,25
1/2 Kyle Edmund/43/ 2-1kurs 1,50.
We wczorajszym poście opisywałem drogę Argentyńczyka,wygrał wszystkie mecze jako ,,underdog,,
Mahut.....kurs 3,75
Fritz Taylor......2,50
Cuevas ......2,10
W półfinale pokonał Goffina/12ATP/ po kursie 6,50. To dopiero 2 finał Diego i uważam,że jest obecnie w bardzo dobrej dyspozycji.Rozgrywa turniej życia
Nie zdziwi mnie nawet jego wygrana.Wczoraj stracił dopiero jednego seta.
✅76
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Eredivisie
Godzina: 16:45
Spotkanie: Heerenveen vs Heracles
Typ: 2
Kurs: 5.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pewnie się zastanawiacie dlaczego postanowiłem typować wygraną Heraclesa,który plasuje się tuż przed strefą spadkową z Heerenveen, które z kolei znajduje się na 4 miejscu za PSV.
Po pierwsze h2h:
19.03.16 ERE Heerenveen Heracles 0 : 1
29.11.14 ERE Heerenveen Heracles 0 : 1
18.08.13 ERE Heerenveen Heracles 2 : 4
19.01.13 ERE Heerenveen Heracles 0 : 1
Heracles wygrał też ostatni bezpośredni mecz u siebie 2-0.
Po drugie Heracles zanotował mało przegranych, tylko 3, czyli tyle, ile Twente,które jest za Heerenveen.
Ich problemem jest skuteczność, w 9 meczach zdobyli tylko 8 goli, stąd aż 5 remisow.
Po trzecie, Heracles postawił się w ostatnim meczu w Eidhoeven remisując 1-1 z PSV. Wygrywali 1-0, ale PSV wyrównało.
Liczę na podobny scenariusz w dzisiejszym meczu, z tym, że Heerenveen nie uda się wyrównać i będzie to trzeci wyjazdowy mecz,który Heracles wygra 1-0 z Heerenveen. Na to wydarzenie kurs wynosi 15, ale mi potrzeba do konkursu max 5.
⛔100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Grecja
Godzina: 19:30
Spotkanie: Olympiakos - PAOK
Typ: -2.5 Olympiakos
Kurs: 5.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Prowadzący w tabeli Olympiakos podejmuje 5 drużynę tabeli ligi greckiej PAOK Saloniki.
Drużyna z Pireusu na własnym terenie niesamowicie mocna i lubi sobie postrzelać, w lidze wysoka wygrana 6-1 z Verią, 3-0 z wiceliderem AEK Ateny oraz w europejskich pucharach 4-1 w Astaną.
PAOK z wyżej wspomnianą Verią bezbramkowo zremisował,co świadczy o ich nie najlepszej formie. Do tego przegrana z Qarabag 0-2.
Obydwie ekipy grały 3 dni temu, ale to Olympiakos nie musiał się ruszać z domu, a PAOK czekała daleka podróż do Azarbejdżanu.
Olympiakos wygrał z PAOK 2 ostatnie mecze po 3-0.
Myślę, że Olympiakos urządzi sobie kolejny festiwal bramek i mój handi wejdzie.
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 16:00
Spotkanie: Odense vs Kopenhaga
Typ: Kopenhaga over 1.5 gola
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
100% skutecznosc w koncu pekla za sprawa Excelsioru,ktory mimo ok.18 strzalow oddanych w meczu (wedlug bet365) nie potrafil strzelic nawet marnej jednej bramki...
Dzisiaj zaskoczony jestem kursami wystawionymi na Kopenhage,spodziewalem sie mniejszego kursu.
Duzo pisal nie bede bo nie ma sensu,ale te najwazniejsze rzeczy napisze,tak wiec :
Gospodarze do najmocniejszych ekip nie naleza w tym sezonie co z reszta pokazuje nam ich miejsce w tabeli,gdzie plasuja sie na 13 miejscu z 10 punktami.Gorszy w lidze jest tylko Esbjerg.
Ostatnie 5 spotkan to az 4 porazki i jedna wygrana u siebie z Aarhus 2:1 (13 miejsce).
Trzeba jednak szczerze powiedziec,ze Midtjylland,Sonderjyske,Broendby i Randers to czolowka ligi,tak wiec latwo nie bylo,no ale z drugiej strony dzisiaj bedzie jeszcze gorzej poniewaz zawita mistrz Danii.

O Kopenhadze ostatnio pisalem odnosnie meczu z Leicester,skonczylo sie na skromnym 1:0 dla gospodarzy a Kopenhaga mnie ponownie zaskoczyla bo grali solidnie i mieli szanse na remis.
W ostatnim meczu ligowym grajac u siebie na jakies 60% pokonali 2:0 Silkeborg,widac bylo oszczedzanie sie na LM.W tym tygodniu LM nie ma,tak wiec mozna zagrac juz z pelnym zaangazowaniem.
Podopieczni Stale Solbakken&#39;a sa oczywiscie liderem z 29 punktami na koncie,ich bilans po 13 meczach wynosi - 8-5-0,gole 27:6.
Na pewno historia spotkan tutaj nie przemawia za typem,ogolnie rzecz biorac w ostatnich 7 meczach miedzy nimi tylko raz bylo pokryty ower,czyli glownie tutaj mamy wyniki underowe i jedna bramke w meczu.
Moim zdaniem jednak faworytem sa goscie,ktorzy powinni strzelic minimum dwa gole.
✅66
 
smialo 20

smialo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna €“ Anglia Premiership
Godzina: 17:00
Spotkanie: Chelsea - Man United
Typ: obydwie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś mecz kolejki Chelsea kontra United. Drużyna gospodarzy z Costą w składzie ( 7 bramek ) to tej pory tylko raz nie strzelili w danym meczu gola z Arsenalem 7/1. Fakt że grają u siebie przed własną widownią napewno będzie kolejnym atutem na strzelenie gola. Chelsea nie gra w tym roku w Europejskich pucharach jest kolejnym atutem ( więcej czasu na regeneracje , treningi i odnowę). Drużyna United tylko dwukrotnie nie strzeliło gola w tym sezonie w meczu z silnym Feyenoordem oraz ostatnim meczu z rozpędzonym Liverpool&#39;m. Ostatni mecz z Fenerbahce 4-1 napawa optymizmem Ibra i Rashford odpoczywali w tym meczu zbierając siły na Chelsea. Mam nadzieję, że dziś zobaczymy dobry futbol z pięknymi golami.
⛔100
 
crespo 5

crespo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, 1 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Crotone vs Napoli
Typ: handi -1
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pod analizę wziąłem mecz Crotone (ostatni zespół tabeli z dorobikiem 6 strzelonych i 18 straconych) i UWAGA 1 pkt w tabeli. Gospodarze zagrają z Napoli 5 druzyną w tabeli , drużyny ktorej nie trzeba przedstawiac bilans 15-9 ZS oraz 14 pkt po 8 meczach.

Do sedna. Nie oplaca grac sie na wygrana/przegrana na Napoli po niziutkim kursie i zastanawiam sie dlaczego kursy na handicap zostały wycenione tak wysoko. Dla mnie są 2 opcje - albo value albo sprzedany mecz który zakończny sie wynikiem 0:1 dla Napoli. Ew czynnik, emocjonujacego meczu w lidze mistrzow z besiktasem gdzie Napoli górowało aczkolwiek przegrało 3:2 lecz stwarzali sobie owiele wiecej groznych sytuacji bramkowych. Jak wiadomo Napoli bedzie przeważać w tym meczu bez 2 zdań dlatego wynik powinien byc oczywisty. W Napoli może nie zagrac jedynie Raul Albiol z powodu kontuzji lecz mysle ze nie ma to wiekszego znaczenia.
Liczę na to, ze najprawdopodobniej buki wziely pod uwage wyczerpanie zawodnikow aczkolwiek 3,5dn przerwy dla pilkarzy takiej klasy powinny wystarczyc z taką druzyna.
POLECAM BARDZO to spotkanie na handi conajmniej -1,5 dla rozważnych, choć wynik 1:0 dla buków byłby bardzo satysfakcjonujacy.
Gram na handi -1,5 dosyc bezpiecznie po kursie 2.00 i mysle, ze z logicznego punktu widzenia gdzie Crotone z JEDNYM dorobkiem punktowym i 18stoma straconymi bramkami polegnie, conajmniej 2:0, logika sugeruje skusic sie na wyzsze kursy z handi -2.5,-3.5 lecz przezorny zawsze ubezpieczony ! Pozdraiwam ;).
⛔100
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina pilka nozna ekstraklasa
Godzina 15:30
Mecz Lechia-Piast
Typ over 3,5
kurs 3.0
buk unibet
W meczach między obydwoma klubami padało przeważnie trochę bramek, więc nie widzę powodu by nie spróbować na większą ilość w tym meczu.
Lechia jest usposobiona na ofensywną grę, potrafią z łatwością dochodzić do sytuacji, różnie bywa ze skutecznością jednak ostatnio wcale jej nie brakuje, no może poza meczem w Warszawie gdzie polegli 3-0.Należy na pewno zaznaczyć że defensywa Lechii nie spisuje się najlepiej, a widać to często kiedy Lechia uzyskuje prowadzenie i prawie zawsze oddaje pole licząc na kontry, no tylko często w takich sytuacjach tracą golę.
Piast jest drużyną która nie boi się grać z Lechią, w ostatnim spotkaniu ligowym Piast wygrał u siebie 3-0, wcześniej w Gdańsku przegrali 3-1, kolejne wyniki to 2-1 w Gliwicach dla gospodarzy i ponownie 3-1 dla Lechii w Gdańsku.
✅200
 
P 53

papulek65

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 15.00
Spotkanie: Del Potro - Sock
Typ: 1/1
Kurs: 1.80
Bukmacher:bet
Analiza:Juan odbudowuje swoją formę po kontuzji nadgarstka. Gdyby to było przed kontuzją wciągnąłby Socka nosem i nawet nie poczuł. Sock w rankingu 23 -ci, dzierga punkty - i dobrze. JMDP walczy od nowa - jest 63 -ci. Myślałem o 2:0 dla Del Po, ale on jest niedźwiedź i czasami biegać mu sie nie chce. Niech będzie tak, jak podałem - powodzenia!
Brak podanego bukmachera (nie ma takiego buka jak &quot;bet&quot;)
⛔100
 
W 208,5K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja, Super Lig
Godzina: 18:00
Spotkanie: Besiktas Stambuł - Antalyaspor (handicap 0:1)
Typ: 1
Kurs: 1.84
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Ostatnio forma w typach dnia z pierwszej połowy października coś odeszła i teraz przydarzyły się 3 złe typy z rzędu ale dziś postaramy się przełamać. Propozycja na dziś z najwyższej klasy rozgrywkowej Turcji w piłce nożnej. Myślę, że Besiktas dziś wygra kilkoma golami i tego handicapa spokojnie pokryje. Antalyaspor kompletnie bez formy na wyjazdach gdzie zagrali 3 mecze i wszystkie 3 przegrali, zresztą na własnym stadionie też wiele lepiej im nie idzie i ogólnie bez wygranej w lidze po 7 kolejkach zespół ten zajmuje ostatnie miejsce. Besiktas u siebie w lidze zanotował 2 zwycięstwa i 1 remis. Ogółem tabela przedstawia się następująco

Tabela jasno pokazuje kto jest faworytem tego meczu a dodatkowo myślę, że jak Besiktas wygra to już kilkoma golami bo goście dzisiaj mocno osłabieni kadrowo przystąpią do tego meczu. Besiktas dziś swoim najmocniejszym składem, jedynym nieobecnym jest pomocnik Kevlak, który i tak od początku sezonu leczy uraz i nie miał możliwości zagrania jeszcze. Po stronie gości sytuacja dużo gorsza, bo nie zagrają pierwszy bramkarz Fornezzi (4 mecze rozegrane w tym sezonie), obrońcy Simsek (3 mecze rozegrane w tym sezonie) i Inkoom (1 mecz rozegrany w tym sezonie), pomocnik Kurtulus (7 meczy rozegranych w tym sezonie) i napastnicy (Ozkan (5 meczy rozegranych w tym sezonie), Gural (5 meczy rozegranych w tym sezonie) i Rennie (2 mecze rozegrane w tym sezonie). Ogólnie to goście nie mają za bardzo kim postraszyć Besiktasu i spodziewam się tutaj jednostronnego widowiska zakończonego kilkoma golami strzelonymi przez gospodarzy. Besiktas ostatnio jest na fali, w lidze praktycznie wygrywa wszystko w Lidze Mistrzów jak nie wygrywa to remisuje a jedyna porażka przydarzyła im się zaraz na początku sezonu o Superpuchar Turcji z Galatasarayem ale dopiero w rzutach karnych tak więc w meczu nikt z nimi jeszcze w tym sezonie nie wygrał. Całkowicie inaczej mają się sprawy u gości, którzy przegrywają prawie wszystkie mecze ligowe. Wprawdzie nie są to jakieś wielkie pogromy ale z tymi problemami kadrowymi i z tą formą Besiktasu spodziewam się tutaj dzisiaj lania i uważam, że Besiktas pokryje również handicap 0-2 ale ja wybieram na dzisiaj bezpieczniejszy typ ????
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Metz-Nice
Typ: Nice wygra i poniżej 2.5
Kurs: 5.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niespodziewanym liderem ligi francuskiej jest Nice, które mimo jednego meczu mniej wyprzedza Monaco o 1 pkt. Świetna gra przełożyła się na 7wygranych i 2 remisy. Tracą 0.55 gola na mecz, stąd mój typ. Najlepszym strzelcem jest niesforny Balotelli, którego zabraknie w tym meczu ze względu na kontuzję pachwiny.
Nicea nu siebie bramkostrzelna, ale już na wyjazdach wygląda to gorzej, w 2 z 3 meczów wygrywali 1-0.
Metz u siebie 2 wygrane i 2 porażki. Zdobyli tylko 5 bramek, a ostatnie 2 mecze to wysokie porażki 0-7 z Monaco i 0-3 z Bordeaux.
H2H to bezbramkowy remis, ale nie pomogła Nice czerwona kartka w 73 minucie.
W dzisiejszym spotkaniu nie przewiduję dużej ilości goli, 1 lub 2 do zera dla Nice.
⛔100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Besiktas - Antalyaspor
Typ: Besiktas i poniżej 2.5
Kurs: 3.90
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Niepokonany Besiktas podejmuje ostatnią drużynę ligi Tureckiej Antalyaspor, która nie wygrała jeszcze meczu w tym sezonie.
Besiktas dotychczas miał ciężkie mecze u siebie, grał z czołowką ligi, wygrał z liderującym Basekhir 2-1, z 5 Karabukspor 3-1. Do tego remis 2-2 z trzecim Galatasaray.
Tracą mniej niż 1 bramkę na mecz, grają u siebie. Nie powinni stracić gola z drużyną, która zamyka tabelę i w 7 meczach strzeliła tylko 6 goli.
Ekipa ze Stambułu grała z Napoli w Lidze Mistrzów i myślę, że dzisiaj wobec konfrontacji z niezbyt wymagającym rywalem nie będą się zbytnio eksploatowali, zechcą zaoszczędzić trochę sił i wygrają to spotkanie 1 lub 2-0.
Bezpieczniejszy typ to Besiktas i poniżej 3.5 po kursie 2.2 w bet365.
H2H to 3 wygrane Besiktasu z 4 rozegranych meczów. Wszystkie kończyły się wynikiem 1-0
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom