>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.10.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Serbia
Spotkanie: Cukaricki - Subotica
Godz: 18:00
Typ: under 2,5
Kurs: 1,65
Buk: bet365
Analiza:
W 15 kolejce ligi serbskiej zmierza się ze sobą ekipy Cukaricki i Spartak Subotica. Zdecydowanym faworytem u bukmacherów są gospodarze, ale ze względu na mało atrakcyjny kurs, spróbuję poszukać coś innego i zdecydowałem się zagrać na liczbę goli, poniżej 2,5. Cukaricki z dorobkiem 22 oczek plasuje się na 5 pozycji, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 11 punktów i zajmują 14 miejsce. Zawodnicy gospodarzy prezentują ostatnio bardzo dobrą dyspozycję, bowiem w 3 ostatnich spotkaniach zdobyli 7 punktów, nie tracąc przy tym bramki, w przeciwieństwie do piłkarzy Spartaka, którzy są w beznadziejnej formie i przegrali 4 ostatnie spotkania. Ale mnie najbardziej interesuje dorobek strzelecki oby dwu klubów. Cukaricki ma bilans 14-8, czyli około 1,6 bramki na spotkanie, a na własnym stadionie 6-3, co daje równo 1,5 gola. Tak więc widać, że jest to zespół, który przede wszystkim gra bardzo uważnie w obronie, tym samym zdobywając niewiele bramek. Jeśli chodzi o piłkarzy z Suboticy, to ich ogólny stosunek goli wynosi 10-19, czyli około 2 trafienia na spotkanie z ich udziałem, a w delegacjach 4-10, co daje 2,3 gola. Te dane pokazują, że goście mają bardzo słabą skuteczność i w obronie również grają słabo. Biorąc pod uwagę, że Cukaricki nie traci dużo goli myślę, że dzisiaj ponownie nie da się zaskoczyć, szczególnie, że rywal jest w bardzo mizernej formie. Spodziewam się, że gospodarze zdołają coś strzelić, a sami nie dopuszczą Suboticy do zdobycia bramki. W 4 bezpośrednich starciach między tymi klubami, w 3 ostatnich padały wyniki under 2,5.
⛔ 100
 
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - Germany, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: TSG Hoffenheim vs Hamburger SV
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.833
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Hoffenheim zarówno stracił, jak i strzelił przynajmniej po jednym golu we wszystkich swoich domowych meczach. Ogółem 78% ich spotkań pokryło over 2.5 gola, z tego domowych, na podobnym poziomie tj. 75%. Jeśli chodzi o gości, tu bilans mamy jeszcze lepszy, Hamburger SV zanotował 80% pojedynków over 2.5 bramki na wyjazdach. Biorąc pod uwagę te statystyki, w kursie na to zdarzenie mamy value. Obydwie ekipy z niższych partii tabeli, nie wiedzie im się za dobrze w tym sezonie i powinny poszukać punktów w dzisiejszym spotkaniu.
http://www.oddsportal.com/soccer/germany/bundesliga/hoffenheim-hamburger-Cn6f80kN/
⛔ 100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Piłka Nożna, Francja LIGUE 2
Spotkanie: Paris FC - Niort
Godz: 20:00
Typ: X
Kurs: 3,00
Buk: Unibet
Analiza:

Wracam do Francji....
Przed nami spotkanie Ligue 2 pomiędzy Paris FC a Niort.
Druga liga francuska jak wszyscy dobrze wiemy jest bardzo underowa. W ostatnich pięciu bezpośrednich meczach tych ekip ani razu nie padły więcej niż dwa trafienia. W rozgrywkach ligowych jedni i drudzy strzelają mniej niż jedną bramkę na mecz, stąd szykuje nam się wg mnie wyrównane starcie. Gospodarze w tabeli na miejscu 14, goście zaś na 17. Bilans bramkowy odpowiednio 9:8 i 7:12. Na 4 ostatnie mecze oba zespoły mają po 3 remisy i 1 porażce. Początkowo byłem zdecydowany na typ remis i under 2,5 jednak kurs na to zdarzenie jest niemal taki sam jak na czysty remi - 3,20 w WH, wobec tak małej różnicy biorę remis.
Czy mam rację przekonamy się dziś wieczorem,
✅ 200
 
A 18

andrzej77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
Typ: under 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Obie drużyny przystępują do tego spotkania będąc w katastrofalnych formach. W szeregach gospodarzy dochodzi nawet do takich paradoksów, że trener Pawłowski obwinia za złe wyniki...brak transferów gotówkowych przeprowadzonych do klubu latem. Wracając jednak do analizy, w 4 z 5 ostatnich meczów obie ekipy nie zanotowały zwycięstwa, zdobywając tylko jeden punkt https://sporticos.com/pl-pl/2015-10-23/27462-mecz-ruch-chorzow-vs-slask-wroclaw Warto podkreślić, że zarówno Ruch, jak i Śląsk strzeliły tylko po 5 goli w ostatnich 5 spotkaniach, co daje średnią na bardzo niskim poziomie. Myślę, że czarna seria obu drużyn będzie jeszcze trwała i inauguracja 13. kolejki Ekstraklasy nie powinna przysporzyć zbyt wielu emocji.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Piłka Nożna, mecz towarzyski kobiet
Spotkanie: Francja kobitki versus Holandia kobitki
Godz: 21:00
Typ: 2:0 do przerwy dla Francji
Kurs: 6,00
Buk: U nibet
Analiza:

Oczywiscie jest to analiza oparta bardziej na moim &quot;widzi mi sie&quot; niz na twardych danych. Francuski to ekipa a co najmniej jedna klase lepszy niz Holenderki. Jest to zespol juz ulozony, ktory nie musi wiele zmieniac i poprawiac. Graja szybki, ofensywny futbol. Na ostatnich MS Francuski graly swietnie, i odpadly przegrywajac z reprezentacja Niemiec po dosc niefartownym meczu, w ktorym jednak dominowaly. Po MS Francuski kontynuuja zwycieska passe wygrywajac towarzysko z Brazylia oraz w el. do Euro z Rumunia. Holenderki z drugiej strony na MS sie po prostu meczyly. Do fazy PO awansowaly z 3 miejsca w grupie (4 zespolowej) po czym przegraly z Japonkami w meczu bez historii. Po MS Holenderki rozegraly jeden mecz z Bialorusia ktora rozniosly 8:0. Dzisiaj jednak przed nimi zespol o wiele lepszy. Same kursy na gola Holenderek jest bliski &quot;odds agains&quot; wiec ich gole bedzie spora niespodzianka. Francuski to jednak lepsza ekipa, ktora powinna zdominowac ten mecz od samego poczatku nie dajac Holenderkom wiele miejsca na gre. 2:0 do przerwy jest oczywiscie dosc ryzykownym zakladem, ale mysle, ze nie jest niemozliwy. Za drobna stawke polecam ???? Powodzenia
⛔ 100
 
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Debel : Vienna (Austria)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Fognini F. / Mirnyi M.- Murray J. / Peers J.
Typ: Murray J. / Peers J. wygrają 2:0
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Przeglądając dzisiejszą ofertę znalazłem ciekawy typ na wygraną w dwoch setach pary Murray/Peers. Głownym argumentem przemawiającym za tym jest występ Fogniniego w singlu z Davidem Ferrerem o godzinie 16.45 na chwilę obecną. Nie trudno wywnioskować z tego że włoch podejdzie do meczu deblowego nie w 100% w pełni sił oraz może koncentracji po meczu z Ferrerem. Para Murray/Peers wygrała swoje dwa pierwsze mecze w Austrii dość pewnie po 2:0 z duetami Peya A. / Soares B. oraz
Bryan M. / Johnson S. Myślę że i tutaj uda się wygrać w dwóch setach i myśleć o kolejnej rundzie. Specem w tenisie nie jestem ale moim zdaniem ciekawy typ.
Powodzenia! ????
✅ 100
 
zajebaninho 41

zajebaninho

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Sztokholm
Godzina: 18:00
Spotkanie: Tomas Berdych vs Grigor Dimitrov
Typ: powyżej 2.5 seta
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj pod lupę wziąłem mecz tenisa, Berdych vs Dimitrov. Obaj Panowie to gracze z wysokiej półki ale w ostatnich miesiącach nie są w najwyższej formie więc patrząc także na bilans moim skromnym zdaniem nie ma tutaj faworyta. Berdych zakwalifikował się już do ATP World Tour Finals a Dimitrov nie ma szans do nich wejść więc dodatkowej mobilizacji z powodu tego turnieju nie będzie. Grali ze sobą siedem razy, wynik to 4:3 dla Czecha. W sześciu z siedmiu meczy były to trze setowe pojedynki. Bardzo fajny kurs przy tych okolicznościach więc można spróbować.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia - Wisła
Typ: 1/1
Kurs: 4.20
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 13 kolejki naszej ekstraklasy. Jagiellonia Białystok zmierzy się z Wisłą Kraków. Jaga w kryzysie. Nie wygrali 4 spotkań z rzędu (3 w lidze, 1 w pucharze). Styl gry jest słaby, skuteczność marna (z Lechią przegrali 0:3, a powinni do przerwy wygrywać 3:0), podobnie z Pogonią, a z Łęczną zagrali dobrze dopiero po zmianach - ale i tak koniec koncow przegrali. Wczesniej Jagiellonia bardzo dorbze radziła sobie w 1 połowach i od początku była skuteczna, dlatego licze na &quot;szok&quot; i dzisiejszą wygraną. Probierz nie wiem czy bedzie eksperymentował, oby nie. Mam nadzieje że wróci do podstawowego składu m.in z Vasilliewem i Góralskim w podstawie. Goście moze nie w takim kryzysie bo 2 z 3 meczów zremisowali, ale z kolei nie strzelili bramki w 4 z 5 ostatnich meczów. Moskal to król remisów. Dziś bukmacherzy też proponują remis, jednak z wskazaniem na Jagiellonię. Wisła nie ma słabych zawodników w zespole, ale np dziś nie zagra Mączyński który jednak ten srodek pola im trochę układał. Wisła nie wygrała z Jagiellonią od 2013 roku, także stawiam na gospodarzy.
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania
Spotkanie: Rayo vs Espanyol
Typ: BTS
Kurs: 1.80
Bukmacher: ComeOn
Godzina: 20:30
Analiza:
Mecz jednych z najbardziej ofensywnie grających drużyn w Primiera Division zwiastuje sporo bramek.Zarówno Rayo Vallecano jak i Espanyol znajdują się w TOP5 overowych drużyn tego sezonu (odpowiednio gospodarze na 4 miejscu i goście na 2).Tu po prostu zapowiada się kilka brameczek.Tylko w ostatnich 5 meczach Rayo padło łącznie 18 bramek co daje średnio 3.6 bramki na mecz.Widać że drużyna grająco ofensywnie,nawet Barcelonie byli w stanie strzelić dwie bramki więc to o czymś świadczy.Ofensywna gra nie zawsze idzie w parze z wynikami dlatego Rayo zajmuje dopiero 15 lokatę w tabeli.Espanyol jest wyżej bo na 9 miejscu.W ostatnich 5 spotkaniach Espanyolu padło 16 bramek co daje średnią 3.2 gola na spotkanie co pokazuje bezkompromisową grę do przodu obu drużyn.W przypadku obu ekip BTS na ostatnie 5 meczów zdarzał się 3 razy i dziś moim zdaniem taki BTS padnie.W konfrontacji bezpośredniej w ostatnich kilku latach ciężko znaleźć mecz pomiędzy tymi ekipami bez BTS więc to pokazuje że są podstawy by dziś liczyć na bramki w Vallecano.Gram po ładnym kursie że zobaczymy po minimum jednym golu ze strony każdej z drużyn.Powodzenia!
⛔ 100
 
krzychugks 21

krzychugks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
Typ: 1x
Kurs: 1.74
Bukmacher: Betfair
Dziś wracamy do naszej rzeczywistości i na tapete biore pierwszy mecz rozpoczynający kolejke,a zatem po jednej stronie ringu Ruch po drugiej Śląsk,oboje mocno poobijani,z racji tego,że buki mocno faworyzują przyjezdnych,w naszym przypadku kurs odwrotny na x2 to 1.35 ,zagram na Ruch ,który nie stoi tu na pewno na straconej pozycji,przecież Śląsk ostatnio wygrał 12.09 z Jagą a potem zanotował 3 porażki i remis,Ruch nie prezentuje się pod tym względem lepiej,ale ostatnio zremisował z Lechem,i u siebie na pewno poszuka punktów ,we Wrocławiu już szukają winnych całej sytuacji,ale prawda jest taka,że są cieniem dawnej drużyny.

&quot;Nic tak nie sprzyja mądrej i rzeczowej dyskusji jak atmosfera pieniądza.&quot; Mario Puzo

Ps.Z góry dziękuje za ewentualne &quot;dzięki&quot;
✅ 74
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Piłka Nożna, Francja
Spotkanie: Caen-Nantes
Godz: 18:30
Typ: 1
Kurs: 1,91
Buk: Bet365
Analiza:

Dobrze spisujące się 3 w tabeli Caen podejmuje 12 Nantes.
Bilans meczów Caen 7-0-3, przejezdnych 4-1-4. Jak widać obydwie drużyny nie są
zainteresowane remisami. Na ostatnich 5 meczów u siebie Caen wygrało 4, przegrało tylko z Lyonem. Myślę, że i tym razem sobie poradzą.
W ostatnim bezpośrednim meczu pomiędzy dwoma ekipami Caen wygrało
na wyjeździe 2-1.
Ciekawie przedstawia się obecnie tabela ligi francuskiej, prowadzi PSG (jak by inaczej),ale dalej już niespodzianki: drugi Angers,trzecie z identyczną ilością punktów Caen.
Caen będzie zdeterminowane, aby wyrać to spotkanie i objąć fotel widelidera.

⛔ 100
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka nożna Anglia Championship
20 45
Rotheram - Sheff Wed
HT/FT sheff wed
4
B365
Na dziś wybieram spotkanie 2 ligi angielskiej gdzie Rotheram na swoim obiekcie podejmować będzie Sheffield Wed. Gospodarze zajmują spadkową część tabeli z dorobkiem 9 pkt zaś goście zajmują 9 miejsce i mają 17 punktów na koncie i zero przegranych od ponad miesiąca. Drużyna gości wygrywała u siebie jak i na wyjeździe bez problemu ze składami z dolnej tabeli. Rotheram ostatnie 3 mecze to 2przegrane i 1 remis zaś goście 2 remisy i wygrana. Dziś przeczucie mam że drużyna gości osiągnie zwycięstwo obu połów, tak jak robiła to we wcześniejszych spotkaniach które wygrywała. Kurs bardzo dobry na ten typ polecam ????
⛔ 100
 
jan-blachowski 74

jan-blachowski

Użytkownik
Piłka Nożna - Esktraklasa
Jagiellonia-Wisła
20:30
Typ: +2.5
Kurs: 1.95
Bet365

Jestem kibicem Wisły; w tym meczu przewiduję jednak zwycięstwo gospodarzy. Jednak mój typ to przynajmniej 3 gole w tym meczu. W tym meczu zabraknie Krzyśka Mączyńskiego, który pauzuje za kartki, więc Jaga może nie zdominuje środka, ale być może będzie miała przewagę w tej części boiska. W momencie kiedy to piszę nie ma jeszcze podanych składów, tak więc przypuszczam, że od pierwszych minut wybiegnie Wilde Donald Guerrier, a ten zawodnik to pewne 3 sytuacje w podbramkowe w każdym meczu. Liczę na jakieś gole ze strony Wisły. Po zwycięstwie 6-0 nad Podbeskidziem zawodnicy jakby zapomnieli jak się strzela bramki. Dobrym typem na to spotkanie mógłby być gol Pawła Brożka.
Jaga również ma problemy ze zdobywaniem bramek i z wygrywaniem meczów w ogóle. To prawda, że ostanie meczu obu ekip nie przynosiły wielu bramek. Jednak w końcu musi przyjść przełamanie. Zwłaszcza, że te drużyny mają naprawdę kim grać z przodu, ale bardzo szwankuje skuteczność (z naciskiem na gości).
Aspektem pozytywnym może być fakt, iż gdy grają te dwa zespoły u siebie, pada sporo bramek. W Białymstoku w 5 ostatnich meczach padały takie wyniki jak: 2-1, 2-2, 5-2, 2-2, 2-4. Jak widać zawsze strzelały obie drużyny. Tak samo prawdopodobnie będzie i dziś.
Oczekuję ciekawego meczu z dużą ilością bramek i oby zwycięstwem Wisły!
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Piłka Nożna , Champonship
Rotherham vs Sheffield
20:45
Sheffield Wed i powyżej 2.5
4.00
Bet365
Analiza
Spotkanie w Angielskiej Championship, Przedostatni w tabeli Rotherham zmierzy się z 9tą drużyną Sheffield, zacznijmy od tego że gospodarz jest jedną z gorszych drużyn grających na własnym stadionie w obecnym sezonie rozgrywek a ostatnie mecze mogą zaliczyć do nieudanych , śr bramek tej drużyny na mecz wynosi 3 czyli 2 najwyższa w tych rozgrywkach, o drużynie gości można powiedziec że radzą sobie znacznie lepiej od gospodarzy i zasługują na swoje miejsce a celują wyżej, ich średnia to 2.6 g/m czyli obydwie drużyny mieszczą się w typie, spodziewam się dużej liczby goli i myślę że Sheffield wygra nieznacznie podejrzewam 2:1, 3:2 Powodzenia.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, Euroliga
Data, godzina: 24.10.2015 21-00
Spotkanie: Barcelona - Zielona Gora
typ: Barcelona -18,5
kurs: 1,90
betsson
Analiza:
W drugiej kolejce mistrz Polski udaje się chyba na najtrudniejszy wyjazd grupowy w tegorocznej Eurolidze. Bo jak inaczej nazwać wyjazd do Barcelony, która rok w rok ustawiana jest w gronie faworytów do zwycięstwa w tych rozgrywkach?? Rok temu otarli sie o Final Four, ale w ostatecznej rozgrywce ulegli finaliście tych rozgrywek Olympiakosowi 1-3. Nie zmienia to faktu ze tylko potwierdzili przynależność do europejskiej czołówki obok takich ekip jak Real, CSKA, Olympiakos, Maccabi, Panathinaikos i corz mocniejszych ekip z Turcji - Anadolu Efes czy Fenerbahce. I choć kadra Katalończyków w tym sezonie została przemeblowana to i tak jest to zespół, który na pewno bedzie sie bił conajmniej o Final Four i o odzyskanie mistrzostwa na krajowym podwórku. Co prawda nie potwierdzili tego w pierwszym meczu z Pinarem na wyjeździe, gdzie przegrali 62-71, ale u siebie przy swoich kibicach raczej nie powinni zawieść. Juz w lidze potrafili sie zrehabilitowac za inaugurującą porażkę w Eurolidze demolując na wyjeździe Seville aż 97-58. To raczej nie jest dobrym prognostykiem dla ekipy z Zielonej Góry. Ci w swoim pierwszym wystepie w Eurolidze przegrali u siebie z Żalgirisem 62-66, choć przez większość meczu prowadzili z Litwinami wyrównane spotkanie. Dopiero w ostatniej kwarcie doświadczona ekipa z Kowna wyraźnie ją wygrali i gospodarze musieli obejść sie smakiem. Ciężko też wygrać mecz skoro w gra opiera się tylko na Koszarku i Moldoveanu, natomiast całkowicie zawodzą Amerykanie Reynolds i Bost. Jak nasi koszykarze zagraja podobnie w Barcelonie to może się skończyć na blamażu mistrza Polski. A nie jest to niewykluczone, bo Barca po pierwszej porażce nie pozwoli sobie na kolejną, która na pewno utrudniłaby im zajęcie pierwszego miejsca w grupie, a to na pewno jest celem Katalończyków. Nie wierze w to, by nasi nawiązali wyrównaną grę z utytułowanym zespołem z Hiszpanii, tym bardziej na wyjeździe gdzie mało kto potrafi wygrać. Stawiam na pewną i wysoką wygraną gospodarzy
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom