>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 23.10.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
mastertypowski 383

mastertypowski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistzów
Spotkanie: Anderlecht - PSG -1
Typ: Psg wygra obydwie polowy
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzis wieczorem w Brukseli miejscowy Anderlecht podejmie zdecydowanego faworyta grupy C druzyne PSG. Goscie lideruja grupie i kolejne 2 spotkania tych rozgrywek rozegra wlasnie z belgami. Nie ma wiekszych ubytkow w skladach, jedynym godnym zauwazenia jest brak Javiera Pastore ale sila ofensywna paryzan nie powinna z tego faktu ucierpiec gdyz ma go kto zastapic. Anderlecht druzyna bardzo mloda, klub przeszedl mala rewolucje , odmlodzono sklad a co z tym idzie duzo bledow w obronie, brak doswiadczenia w meczach z silnymi przeciwnikami za przyklad mecz Anderlecht- Club Brugge 0:4. Ostatni mecz belgow w LM to 0:3 przegrana Z Olympiacosem ktorzy sa wedlug mnie o klase nizej od Psg. Spodziewam sie wysokiej wygranej PSG minimum 2 bramkami Powodzenia
✅ 200
 
saxo 4

saxo

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Liga Mistrzow
Spotkanie: Real Madrid- Juventus Turyn
Typ: Która drużyna zdobędzie pierwszą bramkę w 1. połowie? - Juventus
Kurs: 3.4
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:45 na Santiago Bernabeu rozpocznie się moim zdaniem najciekawsze spotkanie dzisiejszego wieczoru. Do konkretów- Real ostatnimi czasy nie gra najlepiej, podciąga wynik dopiero pod koniec spotkania, w większości tracąc jedną bramkę nawet ze słabymi przeciwnikami. Jasne można powiedzieć ,że hiszpańska drużyna w LM dotychczasowe dwa mecze wygrała (4:0 z Copenhagą i 1:6 z Galata) a Juve dwa remisy z zespołami wcześniej wymienionymi i nie przeczę ,że prawdopodobnie i ten mecz wygra ale nie tak łatwo jak mogłoby się wydawać. Juventus od dłuższego czasu gra swoje (gdyby nie 3 szybkie strzały Fiory) mieliby 2 miejsce w tabeli ustępując tylko świetnie grającej Romie. Myślę ,że sprawę tego typu załatwi Tevez a mecz zakończy się jednak zwycięstwem Królewskich, czekam na dobry mecz i wpadnięcie konkretnego kursu ;)
⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Juventus Turyn
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Kursy na Królewskich fajnie podskoczyły więc śmiało można i wg. mnie opłaca się grać na gospodarzy.
Nie chce tu dużej wagi przywiązywać do spotkań ligowych bo te z LM bardzo często nie mają nic wspólnego. Także Real w Champions League gra jak z nut strzelając do tej pory 10 bramek i tracąc tylko 1. Prym w tych działaniach wiodą Cristiano Ronaldo i Angel Di Maria. Ten pierwszy zaliczył może średni występ z Galatą patrząc ogólnie na grę ale co z tego skoro w wykończeniach był wręcz genialny i bezlitosny dla Turków. Ten drugi kręcił znowu chłopakami z Kopenhagi tak, że do dziś się chyba jeszcze nie odkręcili. Real to marka sama w sobie (a daleko mi do kibica Królewskich) i takie spotkania zobowiązują. Do tego dochodzi Santiago Bernabeu gdzie gospodarze radzą sobie bardzo dobrze jak na taki klub przystało. Wyjściowy skład Królewskich wg. Marki: Iker Casillas; Álvaro Arbeloa, Raphaël Varane, Sergio Ramos, Marcelo; Sami Khedira, Asier Illarramendi, Luka Modrić; Ángel Di María, Karim Benzema i Cristiano Ronaldo. Możliwe, że zamiast średniego ostatnio Benzemy zagra Morata bo też obchodzi dziś urodziny. Największe osłabienie to brak Xabi Alonso.
A teraz trochę o Juve. W Champions League grają po prostu śmiesznie. 2 mecze i 2 remisy, w tym co ważne już 3 bramki stracone. I co z tego, że po stracie bramki w Kopenhadze Juve zdominowało zespół gospodarzy jak pan Tevez i reszta kolegów ma problem z trafieniem w światło bramki z 5-ciu metrów. Co z tego, że prowadzili grę u siebie jak nie potrafili dowieźć zwycięstwa i we frajerskim stylu dali sobie strzelić wyrównującą bramkę na własnych śmieciach pod sam koniec spotkania. I wreszcie to co zabija Juventus a mianowicie przy systemie, którym grają czyli 3 obrońcami każdy z obrońców musi być w formie i to do tej pory się sprawdzało. Teraz jednak forma siadła, obrona to już nie ten monolit co przez ostatnie 2 lata i jest jak jest. Do tego dochodzi fatalna dyspozycja Buffona i mamy taką sytuację jak ostatnio w lidze w meczu z Fiorentiną (wiem wiem miałem nie przytaczać ligi no ale sorry - muszę) gdzie Juventus przez 15 minut traci 4 bramki ! Przez ostatnie lata nie do pomyślenia jeśli chodzi o zespół Starej Damy. Pirlo to też już nie młody gość i przy szybszym tempie z lepszymi drużynami bardzo ale to bardzo często nie wraca się. O napastnikach już pisałem, można dodać jeszcze do tego niewypał Llorente i mamy komplet.
Tak więc pewnie stawiam na Królewskich a Stara Dama niech sobie szuka punktów gdzie indziej bo na pewno nie na Santiago Bernabeu. CR7 i Di Maria wykorzystają dzisiaj wszystkie błędy Juve. Powodzenia !
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kudel 301,5K

kudel

Znawca - Tenis
Liga Mistrzów
Manu - Real
typ: Rooney strzeli? tak
kurs: 2,37
buk: bet365
analiza:
Mecz odbedzie sie o godzinie 20:45.
Faworytem tego spotkania sa gospodarze mimo ostatnio swojej slabej formy.
Goscie tez nie zachywcaja i zajmuja w lidze hiszpanskiej tylko 12 miejsce.
Rooney to zawodnik, ktory ma najwiecej strzelonych bramek zaraz po RVP.
Dzisiaj wystapi w 1 skladzie przy boku majac Hernandeza.
Obaj pilkarze bardzo dobrze sie rozumieja i potrafia przyprawic obroncom druzyny przeciwnej sporo klopotow.
Wayne jest w formie potwierdza to strzelajac bramka za bramka.
Z Polska widac bylo ze jest w dobrej dyspozycji i potrafi strzelic naprawde z niczego.
Uwazam ze typ powinien siasc przy takiej formie jaka reprezentuje Ronney
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom