>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.09.2019 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Primeira Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Braga - Maritimo
Typ: Braga wygra, a w meczu padnie poniżej 2.5 gola
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Słabo rozpoczęły sezon obie drużyny, o ile start gości nie jest wielką niespodziankę to 16 lokata Bragi to, jak na razie największe rozczarowanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Portugalii. To jednak tylko gołe fakty, nie poparte kompletnie żadnymi argumentami, moim zdaniem gospodarze dzisiejszego meczu powoli będą się piąć w górę tabeli. Przede wszystkim Braga miała ciężki terminarz na starcie, bo porażki z Benficą i Sportingiem hańby im nie przynoszą, poza tym wygrana z Moreirense i wyjazdowy remis z Gil Vicente. Najsłabszym ich wynikiem jest, jak na razie porażka z Setubalem. Patrzę na skład dzisiejszych faworytów i widzę, że niewiele on się zmienił od tego z poprzedniego sezonu, jak na realia ligi w której występują jest to absolutnie czołowa piątka. Teraz jednak są w dołku i muszą się z niego wygrzebać, rywal idealny, niezbyt mocny. Podczas kryzysów drużyny zazwyczaj mocniej skupiają się na defensywie i pilnują, aby nie tracić goli i myślę, że tak właśnie podejdą do tego starcia gracze trenera Sa Pinto. Szkoleniowiec ten pewnie długo miejsca w Bradze nie zagrzeje, jednak z takim potencjałem kadrowym po prostu musi zdobywać punkty, choć nie widzę, aby jego ekipa grała jakiś piękny dla oka futbol, stąd pewnie kibiców tej drużyny czeka wiele takich meczów, jak dziś. Ostatecznie stawiam 1-0 lub 2-0.

  100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wolfsburg - Hoffenheim
Typ: btts
Kurs: 1,53
Bukmacher: efortuna


Spotkanie dwóch drużyn ze sporym potencjałem w ofensywie i do zdobywania punktów.
Hoffenheim narazie kompletnie poniżej oczekiwań - można nawet rozpatrywać to w kategorii "klapy"
Wolfsburg o wiele lepiej i solidniej. 8 punktów i 7:3 w bramkach.
Liczę w tym spotkaniu na to, że te ekipy pokażą chociaż przebłysk swojego potencjału i strzelą tutaj po conajmniej 1 bramce.

  53
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Meksyk, Primera Division [K]
Godzina: 23:00
Spotkanie: Pumas UNAM - Atletico San Luis
Typ: powyżej 2,5 goli
Kurs: 1,74
Bukmacher: etoto
Analiza:

Może to nie jest typ dnia, który bym polecił każdemu do zagrania i pewnie niedługo będę żałował, że go zagrałem ale co tam. Na piłce Meksykańskiej i to na dodatek kobiecej pewnie znam się jak każdy użytkownik tego forum a więc wogóle.
Jedyne co mnie skusiło do zagrania tego późnego typu to wyniki szczególnie ekipy przyjezdnej. Notują serię 5 porażek z rzędu i to dosyć wysokich jak 0:3, 0:4 czy ostatnio 1:5. I właśnie w tym ostatnim spotkaniu ta 1 strzelona bramka przekonała mnie do tego typu, wcześniej potrafiły wygrać np. 2x po 2:1. Gospodynie szału w wynikach nie mają ale często w spotkaniach domowych notują BTS. Dzisiaj wg bukmacherów są zdecydowanymi faworytkami bo kursy na ich zwycięstwo oscylują w granicach 1,4-1,45 ale ja wybrałem trochę wyższy kurs na bramki, takie 2-1 3-1 mi się tutaj widzi. Liczę na 1 bramkę przyjezdnych, która powinna pomóc w osiągnięciu overa bramkowego w tym spotkaniu.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom