>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.09.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 23 Września

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwia, Boliwi a - Liga Profesional 2013/2014
Spotkanie:
Club Aurora - Bolivar
Typ: Powyżej 4,5 gola
Kurs: 4,00

Bukmacher: Sportingbet
Godzina: 00:00

Analiza:
Ehh.. po ostatnich porażkach gdzie do zwycięstw brakowało tylko jednej bramki czas wziąć się za odrabianie strat. Na dziś przygotowałem bardzo ciekawy typ.. ???? Ponowne wybieram się do Boliwii gdzie o północy na &quot; Felix Capriles&quot; rozpocznie się mecz między drużyną gospodarzy Club Aurora a gośćmi Bolivar. Innego wyniku niż wysokiego dziś nie widzę ale o tym za chwilę...
Zacznę od naszych gospodarzy (Club Aurora), którzy to nie popisują się pozytywnie w tym sezonie a wręcz grają na bardzo niskim poziomie.. Na 7 rozegranych meczy żadnego zwycięstwa tylko 3 remisy i 4 porażki. Są na 12 miejscu w tabeli a ich łączna suma punktów wynosi 3. Bilansują się 0:3:4 ; Gole: 11:17 (-6). U siebie rozegrali 3 mecze z czego 2 zremisowali (1:1 z Jorge Wilstermann &amp; 3:3 ze Sport Boys) a 1 przegrali (2:1 z Potosi). Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to 1 remis (3:3 z U. de Sucre) i 3 porażki (3:2 ze Strongest; 3:1 z Oriente no i 2:0 z Nacional Potosi).
Jeśli chodzi o gości to w ostatnich spotkaniach zdobywali znakomite wyniki
Nie ma co są na pierwszym miejscu w tabeli z 15 punkami, Bilans 5:zero:2 ; Gole: 21:7 (14). Jak widać goli sporo. Na 7 meczy 5 zwycięstw [3 u siebie (4:2 z U. de Sucre, 6:0 z Oriente i 2:0 z The Strongest) ;;; 2 na wyjeździe (3:1 z Guabira, 5:0 z Potosi)] i pechowe 2 porażki wyjazdowe (1:0 ze Sport Boys i 3:1 z Jorge Wilstermann)
Nie mówię, że gospodarze grają źle bo jak widać potencjał do wbijania bramek mają a o to w dzisiejszym meczu będzie chodziło. Co do gości również mają ten potencjał a co za tym idzie odbije się to na dzisiejszym meczu i zapewne suma bramek będzie również wysoka.
W ostatnich 5 meczach między sobą padły 23 bramki co daje 4,6 gola na mecz! Jestem pewny, że dzisiejsze spotkanie również zakończy się wysoką ilością bramek, gdyż gościom będzie zależało na wyniku a dokładniej wygranej gdyż po wygranej nadal utrzymają pierwszą pozycję w tabeli.
Kto nie jest przekonany do typu może zagrać over 2,5 lub over 3,5 gola :smile:
Pozdrawiam! :smile:
⛔100
 
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga BBVA Hiszpania
Mecz: Espanyol - Athletic Bilbao
Typ: BTS? - TAK!!!
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Jak pisałem wczoraj siedzę sobie w domku, w środku choroby i kolejny typ, który podaje wszedł ???? . A teraz podaje kolejny bet, mam nadzieję, że równie trafny jak ostatnie 3. Z mojej strony daje na jutro BTS w meczu Espanyolu z Bilbao. Zespół gospodarzy całkiem nieźle rozpoczął sezon. Bilbao jak to Bilbao potrafi rozprawić się ze słabymi zespołami. Odnośnie jutrzejszego meczu BTS bardzo możliwy, podobnie jak over bramkowy. Jednak ja kieruję się tu w stronę bramek po obu stron. Gospodarze kiedy grają z Bilbao potrafią ukuć czasem więcej niż gola. Bilbao w tej kwestii wcale nie jest gorsze, bo w każdym ze swoich ostatnich siedmiu meczy strzeliło bramkę. Kurs całkiem całkiem, warty zagrania do podbicia sobie AKO. Liczę na przedłużenie dobrej passy i wybrałem całkiem konkretny i bardzo prawdopodobny typ. Grając mój typ życzę powodzenia nie tylko Wam ale i sobie ????
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 42

seon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kolumbia Liga Postobon
Mecz: Huila - Le Equidad
Typ: 2 (-1,5)
Kurs: 6,00
Bukmacher: Bet365
Skąd ten kurs na gości dzisiaj nie wiem. Wiem natomiast, że trzeba korzystać ???? Huila zawodzi po 9 spotkaniach 5 pkt. - wszystkie zdobyte u siebie i to z teoretycznie mocniejszymi drużynami niż Le Equidad. Goście natomiast całkiem nieźle strzelają w tym sezonie ze średnią prawie dwóch bramek na mecz i przegrali póki co jedno spotkanie i w przypadku wygranej wskakują na 3 miejsce. Forma dobra- 5 meczów bez porażki. Najbardziej kurs zaskakuje mnie patrząc na ostatnie rezultaty tych drużyn gdzie w kwietniu padł wynik 4:0 dla Le Equidad (jako gospodarzy) i w październiku zeszłego roku 5:1. Co prawda Le Equidad od niepamiętnych czasów nie wygrało na wyjeździe, ale czemu nie przerwać tej passy dzisiaj? Kurs jak dla mnie bardzo ciekawy.
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Mecz: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betclic
Analiza: Po piątkowych meczach Portowcy z 13 punktami zajmują 6 miejsce w T-Mobile Ekstraklasie z bilansem : 3 zwycięsta, 4 remisy i 1 porażka. W tegorocznych rozgrywkach mogą pochwalić się świetnym bilansem meczów na wyjeździe, dotychczas w 4 grach zgarnęli aż 10 punktów. Na wyjeździe wygrali kolejno z Zagłębiem Lubin (0:2), Jagiellonią Białystok (2:3) i Lechem Poznań (1:2), zanotowali także remis z Zawiszą Bydgoszcz (1:1). Zdecydowanie gorzej spisują się u siebie co obrazuję bilans 0-3-1, porażka z Legią Warszawa (0:3) oraz remisy w konfrontacjach ze Śląskiem Wrocław (2:2), Wisłą Kraków (0:0) i Lechią Gdańsk (1:1). W ostatnim meczu u siebie rzutem na taśmę wyrwali Lechii zwycięstwo strzelając gola w doliczonym czasie gry.Do poniedziałkowego starcia Portowcy przystąpią podbudowali prestiżowym zwycięstwem w Poznaniu. Zawodnicy podkreślają, że smak zwycięstwa na własnym obiekcie chcą poznać już po meczu z Podbeskidziem. Ja im wierzę są naprawdę w gazie, a okazja nadarza się wyśmienita bo przyjeżdża słabe Podbeskidzie, które nie prezentuje nic ciekawego.Przed poniedziałkowym meczem trener Wdowczyk nie musi martwić się o zdrowie swoich podopiecznych. Do formy po urazie dochodzi Hernani, a pozostali Portowcy są zdrowi i gotowi do gry. Nieco w trudniejszej sytuacji są goście, którzy będą zmuszeni radzić sobie bez kontuzjowanych Richarda Zajaca, Bartłomieja Koniecznego i Damiana Chmiela.Nie da się nie zauważyć, że forma zawodników Pogoni wzrasta i być może zespół ten wkrótce zamelduje się w medalowej strefie tabeli. Aby tak się stało muszą takie spotkania wygrywać i myślę, że teraz przełamią się i sięgną po całą pulę. Na ich korzyść przemawia agresywny pressing na połowie rywala co często przynosi pozytywny skutek i wiele sytuacji podbramkowych, a także to zagresywny pressing na połowie rywala co często przynosi pozytywny skutek i wiele sytuacji podbramkowych, a także to że wyglądają wyśmienicie pod względem fizycznym, do 90 minuty jest ostre bieganie i nękanie rywali. Myślę że którąś z okazji wykorzystają, a może i więcej. Dla mnie to faworyt i stawiam na nich. Pozdro i powodzenia
Jestem tutaj dla Was :)
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 0

magik2501

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
Typ: 1
Kurs: 2.5
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Obecny Lech to nie jest nawet cień drużyny z nie tak dawna. W obecnym sezonie na wyjeździe nie wygrali ani jednego meczu z czterech rozegranych. Póki co mają na koncie dwie porażki (2-0 z Wisłą oraz 2-0 ze Śląskiem) oraz dwa remisy (ze słabiutkimi obecnie Zagłębiem Lubin i Ruchem Chorzów).
Trener Rumak pokazuje, że nie radzi sobie z tym zespołem. W ostatnim meczu z Pogonią prowadząc do przerwy 1-0 po golu Arboledy, zespół przestał grać i dał sobie wbić dwie bramki.
Ponadto linia obrony Lecha na to spotkanie wygląda następująco:
Hubert Wołąkiewicz, Luis Henriquez, Jan Bednarek, Wiktor Witt, Tomasz Dejewski. Bez Arboledy.
Moim zdaniem Lech obecnie jest tak słabym zespołem, że forma Piasta będzie miała nie tak kluczowe znaczenie(w tym sezonie u siebie Piast odnotował dwa remisy i dwa zwycięstwa). Jeśli zagrają uważnie to wygraną mają w kieszeni, bardziej Piast może to spotkanie przegrać, niż Lech wygrać.
Dla mnie pewniak o świetnym kursie.
⛔100
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja ( Superettan )
Spotkanie: Landskrona Bois - Assyriska
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 23.09.2013
Godz: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na dwudziestą piątą kolejkę Superettan do Szwecji.
W meczu zmierza się Landskrona Bois oraz Assyriska.
Landskrona Bois zdobyła w dwudziestu czterech meczach trzydzieści jeden punktów po dziewięciu wygranych, czterech remisach oraz jedenastu porażkach co daje dziesiąte miejsce w tabeli, bilans bramek 36-33.
Assyriska w dwudziestu czterech meczach zdobyła trzydzieści cztery punkty po dziesięciu zwycięstwach, czterech remisach oraz dziesięciu przegranych co plasuje tą drużynę na ósmym miejscu w lidze, bilans bramek 33-36.
Gospodarze u siebie grali dwanaście razy i zdobyli dwadzieścia trzy punkty, bilans bramek u siebie 25-11.
Goście na wyjazdach zdobyli dziewięć punktów w dwunastu meczach, bilans bramek na wyjeździe 12-23.
Mój typ to jedynka, gospodarze tego meczu u siebie potrafią zagrać bardzo dobrze a Assyriska nie potrafi grać na obcym terenie.
⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Haase - Gimeno-Traver
Typ : Gimeno-Traver
Kurs : 3,00
Bukmacher : Bet365
Analiza :

Hiszpan ze swoim stylem gry powinien być w rankingu o wiele wyżej. Całkiem nieźle wychodzi mu rotowanie piłek, przez co trudniej ocenić ich tor lotu po odbiciu od podłoża.
Szybkość, to niewątpliwie jego atut, krępej budowy Traver bardzo dobrze porusza się na nogach, a to ważne tak samo jak w boksie.
Polu serwisowym często decyduje się na wyrzucające podania, potem tylko dojście do siatki i punkt prawie na pewno wygrany. To taka praworęczna wersja Rafy Nadala, a raczej mini wersja, bo nie ma co porównywać ich osiągnięć.

Holender to europejski przeciętniak, nie ma kończącego uderzenia, ponieważ jest dość szczupły i często musi decydować się na wprowadzanie większej ilości techniki do swoich zagrań. Serwuje jak na swój wzrost przeciętnie, w porównaniu do Gulbisa czy Seppiego wypada niezbyt dobrze.
Hiszpan to doświadczony zawodnik, na pewno będzie starał się doprowadzać do długich wymian, aby Holendra zmęczyć. Jeśli będzie trzymał serwis, wygrana pozostanie jedynie formalnością.
⛔100
 
A 1

arnoldkg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Mecz: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ: 1 Handicap ( Pogoń - 1 bramka )
Kurs: 3.6zł.
Bukmacher: Betclic
Godzina spotkania: 18:00
Analiza:

Mecz Pogoni Szczecin z Podbeskidziem Bielsko-Biała zainauguruje 9. kolejkę spotkań w T-Mobile Ekstraklasie. Portowcy dopiero co pokonali Lecha w Poznaniu (piątek), a bielszczanie zaledwie dzień wcześniej ulegli przed własną publicznością Jagiellonii Białystok. Teraz podopiecznych Czesława Michniewicza czeka długa podróż do Szczecina, więc na regenerację nie ma zbyt wiele czasu.
Pogoń zajmuje aktualnie 6 pozycję w tabeli z dorobiekiem 13pkt. natomiast Podbeskidzie znajduje się na 14 miejscu z dorobkiem 7pkt.
Bilans 5 ostatnich spotkań między tymi drużynami wypada na korzyść Pogoni :
3 wygrane Portowców 1 remis i 1 wygrana Podbeskidzia.
Przed poniedziałkowym meczem trener Wdowczyk nie musi martwić się o zdrowie swoich podopiecznych. Do formy po urazie dochodzi Hernani, a pozostali Portowcy są zdrowi i gotowi do gry. Nieco w trudniejszej sytuacji są goście, którzy będą zmuszeni radzić sobie bez kontuzjowanych Richarda Zajaca, Bartłomieja Koniecznego i Damiana Chmiela.
Upatruję w tym meczu wygranej Pogoni w stosunku 2-0 lub 3-0 dlatego gram hadicap -1 bramka w kierunku drużyny ze Szczecina. Duet Akahoshi - Murayama w tym sezonie stwarza wiele dobrych okazji do zdobycia bramek i wierzę, że i w tym meczu pokażą swoje umiejętności .
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 85

dominiknd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, League One
Mecz: Brendford - Leyton Orient
Typ: 2 (draw no bet)
Kurs: 2.25
Bukmacher: William Hill
Zaległy mecz 8 kolejki w 3 klasie rozgrywkowej w Anglii, drużyna Brentford(3-3-1) podejmie u siebie lidera Leyton Orient(7-0-0), po rewelacyjnym początku sezonu drużyna Leyton Orient pewnym krokiem zmierza w stronę champioship, 7 kolejnych wygranych w nowym sezonie, oraz fakt, że poza pucharowym meczem przegranym po dogrywce, nie przegrali oni od kwietnia, każe upatrywać w drużynie z Leyton faworyta, każda seria ma swój koniec, mam nadzieję, że jeszcze nie dzisiaj, jednak w razie czego zabezpieczam się zwrotem w razie remisu.
✅125
 
theadix 12

theadix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Mecz: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ: Handicap (0:2) 1
Kurs: 7.00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Po piątkowej wygranej z Lechem, Pogoń poczuła wiatr w żagle i teraz nadeszła pora na zwycięstwa u siebie. A z kim jak nie z Podbeskidziem. Pogoń bez problemów powinna sobie poradzić z góralami i chcąc odwdzięczyć się kibicom za doping w Poznaniu postarają się zagrać skutecznie i ofensywnie. Myślę, że śmiało będzie 3 lub 4 do 0.
Powodzenia
kiepska analiza
⛔100
 
wilu122 17

wilu122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
Typ: BTS
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Na początku o tym kogo zabraknie:
Z powodu problemów zdrowotnych z Piastem nie zagrają Jasmin Burić, Tomasz Kędziora, Kebba Ceesay, Marcin Kamiński, Rafał Murawski, Dimitrije Injać, Vojo Ubiparip, Barry Douglas i Dawid Kownacki!
Pod znakiem zapytania stoi za to występ lekko kontuzjowanych w ostatnich dniach Krzysztofa Kotorowskiego, Gergo Lovrencsicsa, i Karola Linettego. Zdrowi są natomiast oszczędzani w piątek Kasper Hamalainen oraz Szymon Pawłowski i obu pewnie zobaczymy w poniedziałek na murawie. Co ważne prawdopodobnie nie zobaczymy też Manuela Arboledy, który został odstawiony od składu po kompromitującej grze w defensywie w ostatnim meczu (współautor dwóch goli dla Pogoni).
Źródło : http://www.piast.gliwice.pl/site/?p=27624
Lech ostatnio NIE stracił bramki 5 kolejek temu, kiedy mierzył się z Koroną Kielce, ktora jak powszechnie wiadomo jest beznadziejna na wyjazdach, a drużyna była w rozbiciu po stracie trenera Leszka Ojrzynskiego... ale do rzeczy. Obrona Lecha jest dziurawa jak ser szwajcarski, a kontuzja goniąca kontuzje temu nie sprzyja. Jeśli spojrzymy na ofensywę to brak Lovrencsicsa nie będzie zbytnio odczuwalny, gdyż ostatnimi czasy gra beznadziejnie ( ostatni mecz wdg. danych weszło 1/7 wrzutek celnych, co jest &quot;fantastycznym&quot; wynikiem jak na bocznego pomocnika) . Wraca niezły Pawłowski i Hamalainen mający przebłyski, co wspomoże siłę ognia lechitów, także z zdobyciem gola nie powinni mieć problemów. Piast co prawda nie jest w jakiejs mistrzowskiej formie, ale gola jakimś sposobem powinni wepchnąć słabej defensywie Lecha. W prawie wszystkich meczach u siebie (oprocz starcia z Zaglebiem ) zdobyli jedną bramkę, dlatego typ na BTS uważam za najbardziej rozsądny.
⛔100
 
stanley-63 858,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Japonia J2-League
Spotkanie - Tokio Verdy : JEF United
Typ - powyżej 4.5 gola
Kurs - 6.50
Buk - Bet365

.. dokończenie 34 kolejki w J2-League i spotkanie 12 w tabeli Verdy Tokio z JEF United , gospodarze od miesiąca są w kryzysie i na ostatnie 5 meczy tylko 1 zwycięstwo na dodatek z Gifu które jest na miejscu spadkowym oprócz tego 4 porażki i powiem że taka seria jeszcze im się w tym sezonie nie przytrafiła , dziś u siebie podejmują zespół który jest w grupie dającej prawo gry w barażach bo JEF zajmuje aktualnie 6 pozycję i mają zaledwie 4 pkt przewagi nad Sapporo które też ma ochotę na baraże dlatego może być to dziś ciekawy pojedynek . JEF też ostatnio gra nie najlepiej bo ostatnie 5 kolejek to 1-2-2 a br. 10:11 tak więc jeżeli nie chcą stracić miejsca w barażach to trzeba się zabrać do pracy , ciekawe jest też ich H2H i na 19 pojedynków bilans na korzyść gości bo 5-3-11 w br. 23:29 większość tych meczy bo aż 68% kończyła się overem 2,5 tak więc na te przynajmniej 3 gole w/g tej statystyki możemy liczyć ja jednak dołoże jeszcze 2 gole patrząc przede wszystkim na gole i grę gości bo np. ostatni mecz JEF na wyjeżdzie to wygrana 4:3 z Avispa Fukuoka , dodam może że JEF w meczach wyjazdowych ma fajny bilans 8-4-4 i br. 27:19 natomiast Tokio u siebie 7-5-4 i br. 26:24 tak więc liczę na otwarte spotkanie i może ten over wejdzie .
⛔100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice - Lech Poznań
Typ: X
Kurs: 3.20
Buk: bet365
Wczoraj skończyła się 8 kolejka naszej ekstraklasy, a już dzisiaj zaczynamy następną.
Dzisiaj do Gliwic przyjedzie porozbijany Lech Poznań. Zespół w ostatniej kolejce przegrał na własnym stadionie z Pogonią 1-2 i zajmuje po 8 kolejkach dzięwiąte miejsce.
Piast z kolei ograł słaby Widzew (3-0) i zajmuje z 11 pkt ósmą pozycję.
Lech do Gliwic przyjechał osłabiony brakiem zawodników, którzy od pewnego czsu leczą urazy. Z tych ważniejszych to Kabba Ceesay, Murawski, Kamiński, Injać, Ubiparip oraz Douglas. Celowo nie wymieniłem Kędziory i odstawionego Arboledy bo ich brak jest w mojej ocenie akurat wzmocnieniem.
Wracając do dzisiejszego spotkania to jedno nie ulega wątpliwości......w tym spotkaniu trudno wskazać faworyta. Wiele osób uważa, że w tym spotkaniu jest nim Piast. Ja się z tym nie zgadzam. Myślę, że ocenianie gry zawodników Brosza przez pryzmat meczu ze słabym Widzewem jest błędem. Nie ma co się czarować, ale Piast to nie jest zespół z poprzedniego sezonu, kiedy grał bardzo równo i sprawił niespodziankę awansując do pucharów.
W tym sezonie to zespół środka tabeli, ktory nie zachwyca swoją grą.
Jeśli chodzi o Lecha, to dzisiaj jest dla nich bardzo ważne spotkanie. Jak nie chcą aby czołówka im odjechała to muszą zacząć punktować. Zawodnicy Lecha dzisiaj wyjdą na wkurwie i będą gryźli trawę, żeby tego spotkania nie przegrać.
Piast nie jest na tyle klasową drużyną,&#39;żeby drugi raz z rzędu wygrać mecz, a Lech jeszcze nie jest tak słaby żeby drugi raz przegrać. Ja stawiam, że dzisiaj oba zespoły podzielą się punktami.
Kurs&#39;na X2 (1.58) to dla mnie promocja.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Spotkanie: Vinci - Safarova
Typ: Safarova
Kurs: 2.53
Buk: Pinnacle
Dziś zaczyna się dużyi prestiżowy turniej w Tokio spotykają się w I rundzie 12 w rankingu Włoszka Vinci, która ma bardzo dobry sezon i stała sie numerem 1 włoskiego tenisa. Ostatnio dość udany US Open ćwiercfinał i porażka z Pennettą ,która była rewelacją turnieju. Natomiast Safarova ma bardzo słaby sezon efekt to obecnie 36 pozycja w rankingu gdzie rok temu była na 17 miejscu. Jednak ostatni turnie w Quebecu pokazał, że Czeszka wraca do formy wygrał aturniej i pokonała zdecydowanie swoje rywalki chociaż wielkich nazwisk tam nie było grała miedzy innymi z Bouchard zdolną Kanadyjką ,Erakovic ,Davis. Jeżeli jednak Lucie bedzie grać tak jak potrafi na twardych kortach ma duże szanse na ogranie Roberty. Bilans bezpośrednich meczów 3-1 dla Włoszki jednak dwa mecze grane w tym roku wygrane po 2-1 przez Vinci gdy forma Safarovej była bardzo słaba. Moim zdaniem po takim kursie warto grać Safarovą.
✅153
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 36

tomasson85

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka ręczna , Dania
Spotkanie - Skjern - Aarchus
Typ - powyżej 52,5
Kurs - 1,9
Buk - Bet365
Przeglądałem statystyki obu drużyn i na ostatnie 10 spotkań między sobą , tylko dwa razy nie została pokryta ta linia... Nie jestem jakimś tam specjalnym fanem piłki ręcznej a szczególnie duńskiej ligi ,lecz uważam że ma naprawde szanse wejść. Typ opierany wyłącznie na statystykach drużyn , nie znam ich zawodników itp. ale po osiąganych wynikach odrazu widać , że drużyna gospodarzy zdobywa wiele bramek i dobrze sprawuje się w obronie , drużyna gości również stara się zdobyć jak najwięcej , przy tym tracąc również sporo . Jeżeli chodzi o tabele , jest to poczatek sezonu , obie druzyny mają rozegrane po 3 mecze , Skjern 3-0-0 bilans bramek 87-67 a Aarchus 2-0-1 bramki 79-79
✅90
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: ATP CHALLENGER NAPA
Spotkanie: Denis Kudla - Edward Corrie
Typ: DW: 2-0
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet 365
Analiza: No nie widzę tu możliwości aby Denis miał uwalić seta z Edkiem. O angolu już kiedyś pisałem, to jest dobry grajek, ale na skale tych &quot;śmiesznych&quot; turniejów cyklu ITF na wyspach, gdzie się kiszą gracze w tym samym towarzystwie (Miltony, Goodale, Marsalki, Blomfieldy i cała ta reszta wynalazków). Co prawda Denis to też nie jest jakiś wirtuoz, który może zbawić amerykański tenis i zostać nowym Roddickiem, ale jest w każdym elemencie gry lepszy od wyspiarza. Widziałem jego mecz II rundy w US Open z czeskim &quot;drwalem&quot; Tomkiem Berdychem i umiejętności jakie w nim zaprezentował przekonują mnie do tego betu. Co ciekawe nie wyglądał Kudla jak klasyczny amerykański &quot;młotek&quot;, które raz po raz kieruje serwisowe bomby. Za to na returnie, gdzie miał chyba z kilkanaście !!! szans na przełamanie (kilka wykorzystał) z Tomkiem, który jak wiadomo, nie wstrzymuje ręki przy podaniu, pokazał się z rewelacyjnej strony. Poza tym bardzo dobrze wyglądała jego gra z głębi pola, gdzie potrafił długo i cierpliwie wytrzymywać bombardowanie Czecha. Jak tak porównuje sobie obraz gry obu graczy to absolutnie nie widzę nic czym mógłby zagrozić Corrie Denisowi. Bo zarówno umiejętności, doświadczenie (Kudla, mimo młodego wieku od dawna gra z cyklu challengerowym, w którym sporadycznie pojawia się Corrie) jak i miejsce rozgrywania meczu, przemawiają za gładką 2 setową wygraną &quot;hamburgera&quot;.
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
Spotkanie: Oddevold - Trollhättan
Typ: over3 (azjatycka suma goli)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Godzina: 19:00
Gospodarze są vice liderem w tabeli i tylko jeden punkt wyprzedzają Trelleborgs, mają jednak jeden mecz mniej rozegrany i dzisiaj mogą odjechać rywalom na bezpieczne 4 punkty, a co ważniejsze zostać liderem bo wczoraj przegrała Husqvarna do której tracą 2 punkty.
Jednak Trollhättan nie są łatwym przeciwnikiem, H2H:
20.05.13 DYW Trollhättan - Oddevold 2 : 2
20.08.12 DYW Trollhättan - Oddevold 2 : 2
25.06.12 DYW Oddevold - Trollhättan 4 : 2
13.03.12 MIE Trollhättan - Oddevold 2 : 2
01.08.11 DYW Trollhättan - Oddevold 1 : 1
09.07.11 DYW Oddevold - Trollhättan 3 : 2
Gospodarze jak widać u siebie wygrywają, na wyjeździe remisują.
Dlaczego stawiam na bramki widać powyżej, do tego obie ekipy w ostatnich meczach zaliczyły wysokie rezultaty, Odd wygrali 3-2 wyjazd z Karlstad, goście zremisowali 3-3 z Halmia. Warto wspomnieć że ten remis miał dramatyczny przebieg, Trollhättan prowadzili już 3-0 i dali sobie wbić 3 gole w ostatnich 15 minutach!
Do tego trzeba dodać że Trollhättan już o nic nie walczą, bezpieczne 7 miejsce w tabeli, 11 punktów straty do dzisiejszego rywala i 6 punktów przewagi nad spadkowym Bunkeflo (+1 mecz zaległy). W formie też nie są najwyższej, oprócz wspomnianego remisu we wrześniu zaliczyli dwie porażki 2-3 i 0-2.
Trollhättan zagrają w tym samym składzie co w ostatniej kolejce, trener obawia się ofensywy rywala.
Gospodarze mocno zmotywowani do objęcia prowadzenia w lidze, nie trzeba ich dodatkowo zachęcać. Obawiają się najbardziej napastnika gości J. Daoud który w 20 meczach strzelił 10 goli.
Dlaczego wybrałem over do typów dnia a nie handicap (handicap -1 tez stawiam), dzisiejszy mecz to takie mini derby regionu, właściwie to miasta ze sobą sąsiadują i na pewno nikt nogi nie odstawi. Wynik z poprzedniego sezonu wskazany, całkiem możliwa wygrana dwoma trafieniami.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej, Rosja - MHL
Spotkanie: Tyumensky Legion - Chaika
Typ: Chaika
Kurs: 2.46
Bukmacher: ComeOn
Dziś o godzinie 15:00 dojdzie do spotkania 8. i 2. drużyny obecnych rozgrywek. Gospodarze dzisiejszego spotkania bardzo dobrze rozpoczęli bardzo dobrze wygrywając 3 początkowe spotkania, jednak w ostatnim czasie nie wiedzie im się już tak dobrze. Przegrali 3 z 4 ostatnich spotkań w tym 2 razy po dogrywkach i raz w regulaminowym czasie gry. Goście dzisiejszego spotkania również rozegrali dotychczas 7. spotkań w MHL zaliczając bilans 5-1-0-1-0, gdzie pierwszej porażki doznali własnie w ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z równie mocną drużyną Mamonty Yugry, która na własnym terenie nie zaznała jeszcze porażki. Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki jak i potencjał obu drużyn uważam, że faworytem do wygranej tego spotkania jest Chaika. Moje przewidywania popieram dwoma argumentami.
Po pierwsze H2H z poprzedniego sezonu :
Chaika Tyumensky Legion 5-1
Chaika Tyumensky Legion 4-1
Tyumensky Legion Chaika 3-5
Tyumensky Legion Chaika 2-6
Widać, że Chaika nie miała dotychczas problemów ze strzelaniem bramek zarówno u siebie jak i na wyjedzie, w tym roku jest podobnie, w poprzednich spotkaniach strzelali nie mniej niz 3-4 bramki na mecz. Drugim argumentem też czysto statystycznym jest chęć zwycięstwa po odniesionej porażce w ostatniej kolejce. Druzyny z czuba tabeli bardzo rzadko nie wygrywają 2 spotkań z rzędu i liczę również dzisiaj, że motywacja gości będzie zdwojona.
✅146
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice - Lech Poznań
Typ: Piast -1 AH
Kurs: 4.24
Buk: Bet365
W mojej opinii na tą chwile Lech to jeden z najsłabszych zespołów w lidze ( biorąc pod uwage kontuzje w zespole). Wobec licznych absencji i problemów z zestawieniem jedenastki dziwią mnie takie posuniecia jak odsuniecie od zespołu Arboledy, ok zagrał słabo ale czy junior z rezerw bedzie od niego lepszy ? Aktualnie cieżko cokolwiek dobrego powiedziec o każdej formacji. Atak się ośmiesza nie potrafiac wykorzystywac prostych sytuacji , pomoc bez finskiego rozgrywającego jest bezużyteczna a dyryguje nimi trener który powinien wrócic raczej do nauki WF w szkole. Piast może w koncu nawiąże do formy z zeszłego sezonu. W obecnej formie Lecha dwubramkowe zwyciestwo Piasta jest jak najbardziej prawdopodobne.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom