>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 23.09.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
M 20

mazi342

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Stuttgart - Hamburg
Typ: 1 (-1)
Kurs: 2,40
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam! To mój debiut (pierwszy post na tym forum), więc proszę o wyrozumiałość ????
Na dziś wybrałem spotkanie 7 kolejki Bundesligi, mecz VfB Stuttgart - Hamburger SV. Faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy, co znajduje swoje odzwierciedlenie w statystykach i w obecnej formie obu drużyn. A teraz trochę statystyk...
VfB Stuttgart:
Po 6 kolejkach Bundesligi Sttutgart ma na koncie 10 pkt. i zajmuje 6 miejsce w tabeli ze stratą 5 pkt. do lidera z Monachium. W meczach u siebie do tej pory spisywał się dużo lepiej niż w meczach wyjazdowych. Wygrane na swoim stadionie z Schalke i Hannoverem 96, obie po 3:0. Jedynie mecz u siebie z Leverkusen im nie wyszedł i przegrali 0:1.
Hamburger SV:
Natomiast drużyna HSV jest jak narazie &quot;czerwoną latarnią&quot; ligi. Ostatnie miejsce z zaledwie 1 pkt. na koncie! I nie zanosi się na to aby miała w dzisiejszym meczu odebrać punkty mocnemu u siebie VfB. Drużynie z Hamburga udało się jedynie zremisować u siebie 2:2 z Herthą Berlin. Mecze wyjazdowe są w ich wykonaniu słabe: przegrana z Werderem 2:0, Bayernem aż 5:0!, czy BvB 3:1 nie napawają kibiców HSV optymizem przed dzisiejszym starciem z VfB.
Spotkanie na Mercedes-Benz Arena będzie dla drużyny gości (która wydaje się być pogrążona w kryzysie) ciężką przeprawą. Gracze VfB wykorzystają atut własnego boiska i pewnie pokonają gości z Hamburga. Więc myślę, że handicap jak najbardziej do pokrycia.
Przewidywane składy:
VfB Stuttgart: Sven Ulreich- Cristian Molinaro, Francisco Rodriguez, Serdar Tasci, Khalid Boulahrouz - Shinji Okazaki, Christian Gentner, Martin Harnik, Zdravko Kuzmanovic, William Kvist - Cacau
Hamburger SV: Jaroslav Drobny - Jeffrey Bruma, Robert Tesche, David Jarolim, Dennis Aogo, Slobodan Rajkovic, Heiko Westermann - Marcell Jansen, Gökhan Töre - Heung-Min Son, Mladen Petric
⛔100
 
mazur2007 9

mazur2007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Norwegia Tippeligan
Spotkanie: Molde - Viking
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś o godzinie 19:00 na Aker Stadion w Molde dojdzie do pojedynku lidera Nrowegia Tippeligan z drużyną Viking która obecnie znajduje się na 11 pozycji w tabeli.
Liga norweska wkracza w decydującą fazę rozgrywek ponieważ zostały już rozegrane 23 kolejki z 30. A o fotel lidera ubiegać się będą przynajmniej 4 drużyny.
1. Modle 23 mecze, 48pts.
2. Tromso 22 mecze, 42pts.
3. Rosenborg 22 mecze, 39pts.
4. Brann 23 mecze, 39pts.

Dziś Ole Gunnar Solskjær szkoleniowiec Modle nie może pozwolić drużynie na rozluźnienie. Myślę też, że jest w stanie dobrze umotywować drużynę, tak by po 4 latach ponownie wygrać z drużyną Viking. Póki co czy u siebie czy na wyjeździe drużyna gości radzi sobie z Modle.
11.04.2011 Viking – Modle 2:2 (obecny sezon)
08.08.2010 Modle – Viking 2:2(sezon 2010)
10.05.2010 Viking – Modle 4:1(sezon 2010)
17.08.2009 Viking – Modle 2-1 (sezon 2009)
25.04.2009 Modle – Viking 1-2 (sezon 2009)
Forma obu drużyn prezentuje się bardzo dobrze. W pięciu ostatnich spotkaniach zdobyli po 10pts.
Modle przegrało na wyjeździe ważny mecz z Rosenborgiem oraz zremisowało niespodziewanie u siebie w meczu z Brann.
W ostatnich 5 spotkaniach Vikingowie grali 2 razy na wyjeździe remisując i przegrywając.
Myślę, że obie drużyny zostawią sporo potu na boisku. Jednakże drużyna gospodarzy zwycięży ten mecz.
⛔100
 
T 0

tofik-unia1946

Użytkownik
UNIA OŚWIĘCIM- torun
typ:eek:ver6,5gola
kurs:1,65
bukmacher:fortuna

UNIA ma u siebie niezdobyta twierdze i duzo strzela u siebie bramek. Po ostatniej porazce w jastrzebiu beda chcieli sie odegrac na beniaminku z torunia, bedzie to doskonaly trening strzelecki przed niedzielnym szlagierowym meczem z tychami u nas ???? Typ pewny i za gruba kase ???? polecam
Nieregulaminowy bukmacher, kiepska analiza, ⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Mistrzostwa Europy Kobiet
Spotkanie : Turcja : Azerbejdżan
Typ : 2
Kurs : 4,83
Buk : Pinnacle
Godzina : 17.30
Analiza :
Dzisiaj o godzinie 17.30 rozpoczynaja się Mistrzostwa Europy Kobiet w Siatkówce, które rozgrywane będą we Włoszech i Serbii.
W gronie kandydatek do Mistrzostwa są ekipy Rosji, Włoch, Serbii i Polski, ale ja jako czarnego konia który może tu trochę namieszać upatruję też ekipę Azerbejdżanu i myślę że one to &#39;mieszanie&#39; rozpoczną dzisiaj wygrywając z faworyzowaną chociaż moim zdaniem zdecydowanie przesadnie - Turcją.
Azerbejdżan to od paru lat naprawdę bardzo mocna drużyna, występowały już trzy razy w ME - 2005,2007 i 2009 rok, ich największym sukcesem jest czwarte miejsce na debiutanckich Mistrzostwach w 2005 roku.
Piłka siatkowa w Azerbejżdżanie jest od lat mocna, i ten zespół potrafi zaskoczyć wiele klasowych drużyn czy to reprezentacji czy klubów.
W kwalifikacjach Azerki pokonały wszystkie drużyny i to nie tracąc ani jednego seta - wygrywały z Bośnia, Białorusią i Gruzją po dwa razy.
Zespół jest przygotowany naprawdę solidnie i może zaskoczyć każdą europejską ekipę co pokazały właśnie w 2005 roku gdzie były o krok od medalu.
I dzisiaj też zaskoczą a kurs jest wyśmienity.
Turczynki są na pewno bardziej klasową ekipą i to od wielu wielu lat - 9 razy występowały na ME, w tym na wszystkich czterech ostatnich a w 2003 roku sięgnęły po srebrny medal po porażce w finale z Polkami.
To również jest bardzo mocna drużyna i narodowo i w klubach, ale moim zdaniem jest to ekipa która może przegrać z Azerkami, bo jednak ostatnimi czasy ta forma jest trochę gorsza.
Wystarczy powiedzieć że przegrały całkiem niedawno 3:1 z Białorusią którą Azerki dwa razy pokonywały po 3:0, przegrały z Serbią 3:0, z Rumunią 3:1, a już od dawien dawna nie pokonały żadnego klasowego zespołu, zaś przegrywały z duzo słabszymi teoretycznie od siebie.
Zaliczają więc wpadki dość często i dzisiaj też zaliczą i przegrają z mocną drużyną Azerbejdżanu.
Ja w tym spotkaniu na Azerki dałbym kurs góra 2,50, szczególnie że jest to kobieca siatkówka i tu niespodzianki się zdarzają naprawdę często, a dla mnie wogóle wygrana Azerek nie będzie jakąś wielką niespodzianką bo jak dla mnie te dwie ekipy ostatnimi czasy są na bardzo zbliżonym poziomie.
Polecam to łapać po tak genialnym kursie.
⛔100
 
yogoro 1

yogoro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Data/godz: 23.09.2011 20:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Typ: Połowa/koniec meczu 1/2
Kurs: 35.0
Bukmacher: Betsson
Dzisiaj o godzinie 20:30 będziemy świadkami spotkania drugiej i trzeciej drużyny z tabeli Ekstraklasy. Chcąc - nie chcąc zapowiada się zacięta walka. Co do wyniku końcowego nie mam wątpliwości, Lech ma dobrą passę. Jednak Wrocławianie na pewno nie sprzedadzą tanio skóry i będą próbowali czymś zaskoczyć rywala. Mam nadzieję, że tej niespodzianki możemy spodziewać się w pierwszej połowie i zrobią wszystko, żeby nie zawieść kibiców na własnym boisku. W pięciu kolejkach na siedem możliwych obydwa zespoły wbiły/straciły bramkę w pierwszej połowie. Taki scenariusz zakładam również w tym starciu. To dla zespołów ważne spotkanie - jeden i drugi mają taki sam bilans remisów, przegranych i wygranych meczy. Od meczu zależy kto zajmie drugą lokatę, a kto trzecią z kolei. Kurs jest przyzwoity, warto postawić mniejszą sumę niż na inne spotkania, żeby ograniczyć ewentualne straty. Emocje gwarantowane
⛔100
 
przemekp 0

przemekp

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Podbeskidzie - Lechia Gdańsk
Typ : 2
Kurs : 2.70
Buk : bet365
Godzina : 18:00
Analiza :
Cześć wszystkim serdecznie zaprasza do mojej analizy. Pierwszym spotkanie jakie wybrałem bo zwracam uwagę, że jestem nowym użytkownikiem Forum Bukmacherskiego choć stałym odwiedzającym.
Można było by pomyśleć, że Lechia po wygranym meczu z Wisłą 0:1 i Górnikiem 2:1 wróciła na właściwy tor i będzie walczyć o pierwszą piątkę tabeli. Wydaje mi się, że w zespole dalej panują takie aspiracje a przegrany mecz z koroną 1:0 był tylko odsapnięciem i chwilą na regeneracje energii . Podbeskidzie nie spisuje się za dobrze, nie strzelają za dużo bramek. Dlatego rozsądnie było by zagrać under 2,5 lecz ja skłoniłem się ku dwójce uważam, ża zarówno trener Kafarski jak i drużyna są już w pełni sił i mają coś do udowodnienia dlatego stawiam na pewną wygraną Lechii
powtórzony typ, ⛔100
 
P 8

ptysio

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Puchar Czech, Extraliga
Spotkanie: HC Plzeň 1929 vs BK Mladá Boleslav
Typ: 1 (AH - 0.5)
Kurs: 1.5
Buk: Bet365
Godzina: 17:30
Analiza:
Podaję zakład dalej, bo mój zaprzyjaźniony Słowak mówi, że to pewny zakład.
trochę statystyk:
3.8.2011 Boleslav – Plzeň 2:3
6.2.2011 Boleslav – Plzeň 2:4
2.1.2011 Plzeň - Boleslav 2:4
21.11.2010 Boleslav – Plzeň 4:7
12.10.2010 Plzeň – Boleslav 5:4
U siebie:
Extraliga: Kometa Brno – Plzeň 3:2 pen.
Extraliga: Plzeň – Vítkovice 4:3 pen.
Přátelsky: Straubing – Plzeň 4:0
European Trophy: Plzeň – Pardubice 4:3
European Trophy: Slavia – Plzeň 3:5
Na wyjeździe:
Extraliga: Boleslav – Slavia 1:5
Extraliga: Boleslav – Zlín 3:4
Přátelsky: Boleslav – Kladno 2:4
Přátelsky: Boleslav – Litvínov 2:0
Přátelsky: Kladno – Boleslav 4:2
Nie chcę brać udziału w tym konkursie, po prostu serwuję coś dobrego. Ten kumpel ma taką taktykę, że raz na tydzień wybiera coś pewnego i stawia po 2 -4 tys euro. To jeden z jego takich właśnie zakładów. Dlatego jestem taki pewien, bo jak tydzień razem mieszkaliśmy to wyciągnął w ten sposób 3tys. euro. Można powiedzieć, że od tego czasu jest dla mnie jak dr Frankenstein dla swojego stworzenia.
Pozdrawiam
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy - II Bundesliga
Spotkanie: St.Pauli - Erzgebirge Aue
Typ: St.Pauli -2.5
Kurs: 3,55
Bukmacher: Bet365
St. Pauli to wyraźny faworyt dzisiejszego meczu z Erzgebirge Aue. Drużyna z Hamburga w nowym sezonie spisuje się wyśmienicie i zgodnie z przed sezonowymi zapowiedziami szykuje się na powrót do Bundesligi. Z ośmiu dotychczas rozegranych spotkań wygrali oni, aż sześć, jedno zremisowali i doznali porażki z rewelacyjnym beniaminkiem z Braunschweigu. Drużyna legitymuje się jedną z najlepszych defensyw w lidze oraz jedną z najlepszych ofensyw. W ostatnich dwóch meczach zdobyli sześć bramek, a mogli jeszcze kilka dołożyć. Na wyjeździe z Karlsruher zagrali naprawdę bardzo dobry mecz, a sam Ebbers mógł zanotować hattricka. Ogólnie widać, że porażka z beniaminkiem wpłynęła jeszcze bardziej mobilizująco. Uważam, że była potrzebna, bo warto też odnotować, że z Duisburgiem też troszkę St. Pauli grało gorzej i wygrało szczęśliwie po bramce w 93 minucie. Teraz jednak wraca wszystko do normy i znów zespół wie o co gra, wie jak grać i przede wszystkim widać po nich pewność i doświadczenie nabyte w Bundeslidze. Aue to przeciwnik do pokonania i to nie jedną bramką. Drużyna gra bardzo słabo, a po inauguracyjnej wygranej w lidze nie zdołali zwyciężyć w siedmiu kolejnych spotkaniach. Nie ma żadnych argumentów w ofensywie, gdzie czy to Konig czy Kern nie stwarzają zbyt dużego zagrożenia. Owszem narobili ostatnio troszkę strachu Fortunie, ale i tak umiejętności starczyło na dwie bramki. Moim zdaniem obie drużyny dzieli różnica klas. St.Pauli nie ma zamiaru w tym sezonie odpuszczać i chcą awansować już po rocznej banicji, zaś goście to raczej drużyna, która będzie bić się o utrzymanie. Patrząc na to co obie ostatnio prezentują polecam gorąco granie w kierunku drużyny gospodarzy.
⛔100
 
djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia - Ekstraklasa
Data: 23.09.2011
Spotkanie: FC Porto - Benfica Lizbona
Typ: Over 3.5
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Godzina Rozoczęcia: 21:15
Analiza:
Szósta kolejka portugalskiej Primeira Liga pomiędzy liderem z Porto a wiceliderem z Lizbony.Czyli pojedynek najlepszych jak narazie i w poprzednim sezonie dwóch ekip, które grają widowiskowo i skutecznie dobrze dla oka.Porto w 5 meczach strzeliło 12 goli zaś Benfica 13.Oby dwie mają w swoich szeregach bardzo skutecznych napastników jak Hulk. Kleber jak i Cardozo, Saviola, Nolito. Jak wynika z wiadomości ze stron internetowych obu klubów, oby dwie drużyny zagrają dziś bardzo otwartą i ofensywną piłkę. W ostatnich 6 meczach na stadionie Porto padło 3 overy i 3 undery.
Spotkanie można obejrzeć na Orange Sport Info, zapraszam.
✅225
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Dyscyplina: Open de Moselle QF, Tennis
Spotkanie: G. Muller - R. Gasquet
Typ: GAME SPREAD +3.5 G. Muller
Kurs: 2.070
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz za chwilę się zacznie więc szybko. Analiza jest prosta, Muller ma świetny serwis i nie ważne, że naprzeciwko niego stoi 15 rakieta ATP Tour. Gilles swoje wyserwuje, do tego Gasquet nie należy do tych którzy w wielkim skupieniu grają z takimi servismanami jak Luksemburczyk. Francuz raczej czeka na szansę skupiając się bardziej na swoim podaniu. Dlatego liczę na zacięte sety z przynajmniej jednym tie breakiem. Obaj są w dobrej formie, jednak umiejętności Francuza są nieporównywalne z tymi jakie prezentuje Muller. Niespodziankę raczej wykluczam, ale liczę na serwis Mullera i lekceważące podejście ze strony Gasqueta który po wcześniejszych zwycięstwach nad Luksemburczykiem musi być bardzo pewny siebie a to lubi się mścić.
✅107
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Polonia Bytom - Kolejarz Stróże
Polonia Bytom (-1)
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365

Już dziś mamy świetną okazję do zarobienia. Polonia Bytom zagra z Kolejarzem Stróże. Polonia w ostatnich dwóch meczach zaliczyła remis na wyjeździe z Dolcanem, który notabene dobrze gra u siebie. Przegrali jednak z Flotą Świnoujście, pomimo że wiele osób liczyło na zwycięstwo ekipy z Bytomia. Mamy 11 kolejkę, a pomimo tego że Polonia gra całkiem nieźle to dalej są oni w strefie spadkowej. (Trzeba jednak wspomnieć, że mają oni jeden mecz rozegrany mniej, niż bezpośredni rywale) Panowie, wypadałoby się w końcu z niej wydostać. Mecz z Kolejarzem to idealna okazja. Mimo że rywal dobrze spisuje się na wyjazdach i można powiedzieć, że pozytywnie zaskakuje w tym sezonie to w końcu klasa samego zespołu nie jest wysoka. Patrząc jednak na to z kim grał Kolejarz, to śmiem twierdzić że terminarz ułożył im się dość łatwo. W ostatnich 6 meczach, ugrali to co można było ugrać. Zwycięstwo nad słabymi Polkowicami 3:1, robi wrażenie ? Na mnie nie. Jedziemy dalej, porażka z Górnikiem Łęczna, do przewidzenia. Rywal solidnie gra w tym sezonie, zacięty mecz 1:2. Później zwycięstwo nad fatalnie grającymi Katowiczanami, którzy dopiero w ostatniej kolejce doczekali się zwycięstwa. Remis u siebie z Zawiszą 0:0, choć tutaj trzeba przyznać że sporą niefrasobliwość pokazał zespół przyjezdnych, marnując dogodne sytuacje. Później zwycięstwo nad Nafciarzami, przyszło dosyć łatwo. Płocczanie grali słabo, z meczu na mecz grają coraz gorzej. Nie miła atmosfera a Wisła pomimo że sezon zaczęła idealnie, to teraz zaczęła spływać z nurtem do Bałtyku. W ostatnim meczu Kolejarz zremisował 1:1 ze słabo grającą w tym sezonie Arką Gdynia. W tym meczu nie ma co kalkulować. Czysto sportowo wygrana należy się gospodarzom, choć z oceną poczekamy do zakończenia meczu. Polonia potrzebuje tego zwycięstwa. Źle nie grają, ale zawsze czegoś zabraknie. Po dramatycznym początku sezonu Bytomianie podnoszą się z kolan i mam nadzieję że w tej kolejce wydostaną się ze strefy spadkowej. Kurs jest dobry, warto go pobrać. Gospodarzom na pewno pomogą kibice, którzy są z drużyną na dobre i na złe. Bytom to zawsze trudny teren, a rywale o tym doskonale wiedzą. Polonia ma przed sobą trudny terminarz, a komplet punktów bardzo by im się przydał.
⛔100
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie- Lechia
Typ: under 2.5
Kurs: 1.62
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór polecam typ dosyć pewny, zapewne nie tylko dla mnie. Kurs może nie zachwyca ale w tym dziale powinny być także analizy spotkań dosyć pewnych, z mniejszymi kursami a nie wyszukane kursy over 10.
Na początek statystyka, ale ona także przemawia na underem w tym spotkaniu. W ostatnich pięciu spotkaniach Podbeskidzia w Ekstraklasie dwa z nich zakończyły się wynikiem 0-0(powinny trzy ponieważ mecz z Ruchem był równie nudny co wcześniej wspomniane). Podbeskidzie gra ambitnie ale często widoczny jest brak odpowiednich umiejętności do tworzenia ciekawych akcji oraz strzelania bramek. Jest to na tym etapie rozgrywek typowa drużyna fizyczna, która walczy o każdy punkt.
Lechia jest dla wielu negatywnym zaskoczeniem ligi. Ich ostatnie spotkania to bardzo nudne mecze, w których pada bardzo mało bramek. Siła ofensywna tej ekipy praktycznie nie istnieje, bardzo często kończą akcje strzałami spoza 16, co świadczy że prawdziwego napastnika(lisa pola karnego) na dzień dzisiejszy tam nie ma.
Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla obu ekip, ponieważ zaczęły sezon słabo. Na tym etapie potrzeba zdobywać zdecydowanie więcej punktów, co będzie wiązało się z presją i chęcią nie stracenia bramek. Oglądając ostatnie mecze ekipy Podbeskidzia u siebie mam wrażenie, że priorytetem jest właśnie nie stracenie gola. W obu ekipach nie ma typowych rasowych snajperów, którzy gwarantują bramkę w każdym meczu.
Gorąco polecam mój typ.
✅62
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkowka mistrzostwa europy kobiet 23.09.2011 17:30
Azerbejdzan- Turcja
typ: 1
4.81
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu rozpoczynajacym mistrzostwa europy siatkarek Azerki spotkaja sie z Turczynkami. Na ostatnich mistrzostwach kontynentu Turczynki uplasowaly sie na 5., natomiast Azerki na 12. miejscu. Turczynki w tym roku uplasowaly sie na 2. miejscu w lidze europejskiej. Trzeba jednak powiedziec, ze wiele najlepszych europejskich druzyn wystepuje w World Grand Prix, liga europejska jest dla tych gorszych. Turczynki w finale ulegly Serbkom 0:3. Wcześniej pokonywaly m.in. Chorwatki i Bulgarki. Turczynki przegraly jednak jedno ze spotkan z reprezentacja Bialorusi, wiec mimo 2. miejsca w calych rozgrywkach Turczynkom zdazaly sie rowniez bardzo slabe mecze. Azerki takie Bialorusinki rok temu zlały dwukrotnie po 3:0. Wiem, ze bylo to rok temu, jednak mimo wszystko te wyniki moga robic wrazenie na Turczynkach. Azerki zdecydowanie nastawialy sie na ten turniej. Jest to mocna, wyrownana reprezentacja, na pewno potrafiaca wygrywac z takimi reprezentacjami, jak Turcja. Turczynki nie zaprezentowały niczego szczegolnego podczas ligi europejskiej, wierze wiec w to, ze Azerki są w stanie dziś sprawić niespodziankę.
typ powtórzony, ⛔100
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Bundesliga
Spotkanie: VFB Stuttgart - HSV Hamburg
Typ: Strzeli gola w dowolnym czasie gry : Cacau
Kurs: 2,40
Bukmacher: Betsafe

Analiza:
Dziś o godz 20:00 na Mercedes-Benz Arena zostanie rozegrane spotkanie otwierające 7 kolejkę bundesligi w którym miejscowa drużyna VFB Stuttgart podejmie gości z Hamburga. Faworytem tego spotkania wg bukmacherów jak i wg mnie jest ekipa gospodarzy, która zajmuje obecnie 6 miejsce , ekipa gości jest na ostatnim miejscu. Stuttgart całkiem nieźle zaczął sezon w 6 meczach 3 wygr 1 rem i 2 porażki , bilans bramkowy 9-4 , za to beznadziejnie sezon zaczął HSV Hamburg który w 6 meczach az 5 razy przegrał ! i tylko raz zdołał zremisować, bilans bramkowy adekwatny to miejsca w tabeli 6-17 .
Stuttgart powienien poradzić sobie ze słabiutkim Hamburgiem , a pomóc im może Cacau , który jest bardzo doświadczonym i bramkostrzelnym napastnikiem.W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami a dokładnie w kwietniu padł wynik 3:0 dla dzisiejszych gospodarzy w tym 2 bramki Cacau , myśle że dzis tez cos ukuje i przyczyni sie do zwyciestwa swojej druzyny.
⛔100
 
C 5

crezoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,championship anglia
Spotkanie: Brighton and Hove Albion - Leeds United
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: bwin
godz:2045
Analiza:
dzisiejsz spotkanie w championship pomiedzy brighton a leeds zapowiada sie ciekwaie, gospodarze po ubieglo tyodniowej porazce z licester i srodowa porazke z liveproolem beda chccieli sie przełamac bo niewydaje mi sie zeby podpieczni gusa poyeta (chyba tak sie pisze) przegrali 3 mecz z rzeda, sa za solidna druzyna pomino tego ze sa beniaminkiem, pozatym graja na nowym stadionie ich najlepszyb strzelec Ashley Barnes zgromadzil jak do tej pory 4 bramki w lidze plus 2 w pucharach w tym jedna zaaplikowal liverpolczykom w srodowym pojedynku, odnosnie leeds to prezentuja sie slabo zajmuja 11 pozycje w lidze z dorobkiem ich bilans 3-1-3, na wyjazdach puki co niewygrali strzelili 13 tracac 12, moj typ to skromna wygrana gospodarzy 2:1, 1:0 lub 2:0 , powoddzenia
⛔100
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Mecz: Vicente Escobedo - Rocky Juarez
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kursy jak dla mnie zdecydowanie przesadzone. Faktem jest, że Juarez (28-8-1) przegrał 4 ostatnie walki, ale John, Litzau i Linarez to uznane nazwiska, mniej znany jest tylko jego ostatni pogromca Alejandro Sanabria. Wcześniej Rocky toczył też przegrane, ale wyrównane boje ze świetnymi Meksykanami, z Soto przegrał przez SD, na punkty również minimalnie dwukrotnie uległ Barrerze, raz też przez SD. Zremisował też w pierwszej walce z Johnem i wysoko na punkty przegrał z Juanem Manuelem Marquezem. Pokonał za to trzech innych byłych mistrzów świata Acero Sancheza, Espadasa Jr i Barriosa. Escobedo (23-3) natomiast walczy tylko z czterema klasowymi zawodnikami. Pokonał byłych mistrzów Carlosa Hernandeza i Kevina Kelly, ale dla obydwu odpowiednio 38 i 42 latka walki z nim były ostatnimi w długiej karierze. Z dwoma pozostałymi przegrał na punkty, z Michaelem Katsidisem niby decyzją dwa do jednego, ale sędzia, który wypunktował jego zwycięstwo widział chyba inną walkę oraz wysoko z Roberto Guerrero, dodatkowo dwukrotnie znajdując się na deskach. Jak więc widać doświadczeniem Juarez bije rywala na głowę. Warunki fizyczne lepsze u Escobedo, 8 cm wyższy i 13 cm większy zasięg ramion. Dobry przykład jak pokonać Escobedo dał Michael Katsidis, który zasięg miał jeszcze 7 cm mniejszy niż Juarez, a wygrał zdecydowanie. Zresztą Rocky może nie w aż takim stopniu jak Australijczyk, ale też lubi walkę półdystansie i posiada mocny cios. Escobedo nie wytrzymał presji i ciągłych ataków ze strony Katsidisa, który delikatnie mówiąc techniką nie imponuje (dla porównanie Juarez był wicemistrzem olimpijskim), a jutro przyjdzie mu walczyć z podobnie boksującym rywalem. Walka odbędzie się limicie kategorii super piórkowej, co powinno być dodatkowym atutem dla Juareza, który wyżej boksował tylko raz w karierze, Escobedo natomiast całą karierę walczył w wadze lekkiej. Walka jak dla mnie bez wyraźnego faworyta, zatem duże value po stronie Juareza.
data
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Maroko Al botola
Spotkanie: DHJ El Jadida - WAF Fes
Typ: Over 2,5
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365
Analiza: W spotkanie 3 kolejki Marokanskiej ekstraklasy na stade Al Abdi w El jadide, lokalne DHJ podejmuje WAF Fes. Gospodarze tego spotkanie dobrze sie prezentuje w tym sezonie po 2 kolejkach maja 4 punktow na koncie i zagraja w 1/4 pucharu krola Maroko. Goscie po zmiane trenera gorzej sie spisuja w tym sezonie w lize maja tylko jeden punkt na koncie a z rozgrywkach pucharowych odpadli w 1/16 finale. Faworytami tego spotkanie beda gospodarze ale nie moge podejsc do tego spotkanie jak do ostatniego przed wlasna publicznoscia kiedy dlugo nie mogli pokonac bramkarza 3 ligowa druzyna w rzgrywkach pucharowych. W 3 ostanich spotkanie pomiedzy oba zesplami padlo remis. Dzis zapewnie gospodarze sprubuja wywalczyc komplet punktow kiedy goscie zagraja tak aby ta seria trwala dluzej. Pilkarze DHJ w tym sezonie w 4 oficjalnych spotkaniach zdobyli 7 gole i stracili 4, ich dziszajszych rywale zdobyli w 2 spokaniach 3 gole i stracili 4. Widac wiec ze obie druzyny graja ofensywna pilka i nie mysla tylko zeby ochronic sie przed utrata gola. Licze ze dzis pilkarze obie druzyn zagraja ponownie tak samo ofesnywnie i ze w spotkanie padnie kilku goli tak jak to mialo miejsce podczas ich ostanie spotkanie na boisku zakonczonym wynikiem 2-2. Dlatego na dzis stawiam ze w spotkanie pomiedzy DHJ El Jadida i WAF Fes padnie wynik powyzej 2,5 gola.
✅260
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Koszykówka, Hiszpania
Rincon - Burgos
CB Clinicas Rincon - Ford Burgos -9.5 1.971
Pinnacle
4/10
Odeszli Lorant i Downs, liderzy ekipy z zeszłego sezonu w Burgos. Ale za to przyszli inni, którzy będą tak samo liderami. Kedzo - Chorwat z Girony, dobrze punktuje. Pep Ortega - kolejny z Girony i kolejny, który jest gwarancją punktów. Przyszedł również Darren Phillip z Zaragozy, tutaj będzie pierwszoplanową postacią i będzie mógł więcej pokazać niż w ACB. Został Tilman - jeden z podstawowych graczy zeszłego sezonu. Jest też 2 nowych guardów z ACB - Lopez i Aguilar z Manresy i Cajasol.
Co do Rincon to montują fajną pakę. Ale jeszcze nie na teraz moim zdaniem. Myślę, że późniejsza faza sezonu będzie ich. Jak się lepiej zgrają. Maja nowiutki prawie cały skład. Z dziesiątki 4 z zeszłego sezonu. I to nie do końca czołowych 4. Przyszło 2 złotych z U20 - Pozas i Lorenzo, jest też młodzieżowiec Abrines. Jest w składzie Sabonis, rocznik 92, może jakiś syn tego Sabonisa, cholera wie. Skład z tymi młodzikami wygląda spoko, ale moim zdaniem potrzebują paru spotkań, żeby się zgrać i rozkręcić.
✅97
 
R 4

rybakow92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna
M€cz: Porto - Benfica
Typ: x
Kurs:3,4
Buk: bet at home
Analiza:
Dzisiaj mecz pomi€dzy Porto a Benfica Lizbona aoba zespoly sa bardzo wyrownan€ wkoncu gra mistrz z wic€mistrzem. Po odejsciu z porto Falcao mysl€ ze padni€ tutaj r€mis.Porto bardzo dobrze zaczelo sezon al€ sa to na chwil€ ob€cna bardzo wyrownane z€spoly. Mysl€ ze padnie tutaj remis brakowy
Kiepska analiza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom