>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 23.08.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
typereks 866

typereks

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 23. Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia,A League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NOżna- Anglia, Barclays Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Crystal Palace-West Ham
Typ: Crystal Palace i poniżej 2.5 bramki w meczu(wynik meczu/suma goli)
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Link do meczu: http://www.livesports.pl/mecz/x04zekZr/#szczegoly-meczu
Analiza:
Dziś wybierzemy się do Wielkiej Brytanii, a dokładniej do Anglii gdzie 2 kolejka Barclays Premier League się rozpocznie. Mecz dla piłkarzy Crystal Palace zacznie się dla Nich sezon bo grają u siebie. Dlaczego wybrałem ten typ? Crystal Palace na wyjeździe do Londynu przegrał z Arsenalem Londyn 2:1, ale nie byli gorsi od graczy Arsenalu. Prezentują się od dłuższego czasu w najwyższej klasie rozgrywkowej piłkarze Crystal Palace bardzo dobrze oraz sensacyjnie. West Ham przyjedzie bez środkowego obrońcy Collinsa. Teraz biorąc pod rzecz H2H(5 ostatnich meczy) to 3 mecze wygrali gracze Palace i 2 razy padł remis.
19.04.14 Premier League West Ham-Crystal Palace 0:1
03.12.13 Premier League Crystal Palace-West Ham 1:0
Dalsze H2H to są mecze z 12,11 i 2004 roku zego nie biorę pod uwagę bo liczy się to co teraz. Nie uważam by West Hamowi byli w stanie wpakować 3 bramki bo West Ham United lubi grać z autobusem na bramce. Więc życzę byście liczyli $$$.
Jeśli skorzystałeś z mojego typu kliknij +dzięki. Wiele Ciebie to nie kosztuje, a mi to da satysfakcje ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Spotkanie Reims-Caen
Typ: Reims wygra 1 golem
Kurs 4.40
Byk bet 365
Godzina : 20:00
Analiza:​
[/b] Witam, na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w ramach francuskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym to na przeciwko siebie staną ekipy Reims , oraz Caen , faworytem moim jak i bukmacherów jest drużyna , która zagra w tym spotkaniu przed własną publicznością. Reims, w pierwszym ligowym spotkaniu niespodziewanie podzieliło się punktami z zespołem PSG , które w poprzednim sezonie zdobyło tytuł mistrza kraju, w drugim spotkaniu ligowym miało również cięzki orzech do zgryzienie ponieważ jechało na mecz wyjazdowy do St, Etienne, które w poprzednim sezonie również zajęło dobrą pozycję w ligowej klasyfikacji. Goście z Caen , którzy w tym sezonie awansowali do Ligue one , w pierwszym swoim meczu wyjazdowym pokonali Evian , które już w poprzednim sezonie ledwo utrzymał się w najwyższej klasie rozgrywkowej , natomiast w drugim meczu tym razem u siebie byli gorsi o jedną bramkę od ekipy Lille,. Uważam ze Reims w tym meczu powinno powalczyć o komplet punktów tym bardziej że wreszcie będzie miał zawodników w swoim zasięgu, bo ich pierwsi rywale to zdecydowana czołówką Ligi Francuskiej. Mój typ na ten mecz to wygrana ekipy gospodarzy jednym golem, Ale żeby nie ryzykować zbyt wiele postanowiłem zagrać na wygrana gospodarzy lub remis, nie sadzę żeby w tym spotkaniu goście mieli tyle farta co w pierwszym spotkaniu z Evian , myślę że mogą tutaj nawet nie strzelic bramki.
⛔100
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Zabrze - Górnik Łęczna
Typ: over 2,5
Kurs: 2,07
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W Zabrzu zmierzą się ze sobą dwa bramkostrzelne Górniki. Obie drużyny zdobywają sporo goli, ale kiedy Górnik Zabrze może pochwalić się najlepszą defensywą ekstraklasy to Górnik Łęczna jest jednym z gorzej broniących zespołów.
W poprzedniej kolejce piłkarze z Łęcznej zaaplikowali aż pięć goli Zawiszy, lecz nie ustrzegli się wielu błędów w grze obronnej, co skutkowało dwoma trafieniami dla graczy z Bydgoszczy. Świetnie w tym meczu zaprezentowali się Cernych i Bonin, którzy strzelili po dwa gole i zaliczyli po asyście. Dla tego drugiego przyjazd do Zabrza jest podróżą sentymentalną, bo spędził na Roosevelta łącznie ponad trzy sezony.
Górnik Zabrze w dwóch poprzednich kolejkach nie tracił goli, zarazem aplikując trzy swoim rywalom. Trzeba jednak przyznać, że w kilku przypadkach to szczęście pomogło zachować czyste konto Steinborsowi. Przykładem może być poprzeczka po strzale Piątkowskiego w meczu z Jagiellonią.
Zapowiada się ciekawe widowisko w Zabrzu. Stawiałbym w tym meczu na gospodarzy, lecz bardziej kuszący i pewny wydaje się kurs na over bramkowy.
⛔100
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Baseball MLB
Godzina : 02:10
Spotkanie : Milwaukee Brewers : Pittsburgh Pirates
Typ : 1
Kurs : 1.70
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Pirates gdzieś zgubili formę i mają zdecydowanie duży problemy żeby wrócić na właściwe tory. Niestety dziś udają się do Milwaukee aby zagrać serię z Brewers. Gracze z Milwaukee czują się świetnie gdy grają przeciwko Pirates.W tym sezonie w Miller Park wygrali 5 z 6 pojedynków, a od 2007 roku wygrali 53 a przegrali 13. Pittsburgh przegrali 7 z ostatnich 8 spotkań i tak samo przegrali ostatnich 7 z 8 spotkań z drużynami z dodatnim bilansem, a Milwaukee wygrali 5 z 6. Na przestrzeni ostatnich 7 spotkań Pirates zdobywają 3.3 RPG z team batting na słabym poziomie .223, a pozwalają na 5.7 RPG.
Brewers na górkę wysyłają Yovani Gallardo który na pewno jest niesamowicie podbudowany psychicznie ponieważ tydzień temu okazał się lepszy od Claytona Kershawa i jego Dodgersów. Przyzwoite 3.32 ERA w tym roku i 2.84 w ostatnich 3 startach. Gallardo wygrał 12 z 15 spotkań przeciwko Pirates w swojej karierze.
Dla Pirates startuje Locke który w całej swojej karierze gra beznadziejnie na wyjeździe przeciwko Brewers. Drużyna z Pittsburgha przegrala 4 ostatnie mecze wyjazdowe gdy startował Locke.
Brewers ostatnimi czasy świetnie otwierają serie, bo wygrali 6 otatnich openingów. Dziś jest wielka szansa na potwierdzenie liderowania w NL Central.
When Yovani Gallardo starts the Brewers are 16W-0L since June 24, 2010 as a 140+ favorite after he had a WHIP of less than one his last start
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Winston-Salem
Godzina: 0:30
Spotkanie: Janowicz J. - Querrey S.
Typ: Querrey S.
Kurs: 1.72
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Bez wątpienia bardzo ciekawy półfinał, ale ja tutaj stawiam wyraźnie na Amerykanina, który od kilku lat w Winston-Salem gra na świetnym poziomie. Serwis, zagrania, dosłownie wszystko wchodzi. To zaowocowało przejściem przez cały turniej bez większych problemów. Nie zdziwię się jak to on wygra cały turniej, choć i Lu może tutaj sporo namieszać.
Polak to jest jeden z trzech tenisistów obok Vaska Pospisila i Benoita Paire którzy nie wygrali jeszcze turnieju choćby ATP 250. Cała masa zawodników w podobnym wieku już wygrała (i to nie jeden turniej): Raonic, Kei, Dimitrov, Tomic, Delbonis, Goffin, Gulbis, Sousa, Dologpolov, Klizan.
Tutaj w Winston-Salem miał ogromną masę szczęścia, że nie odpadł już w drugiej rundzie z Sousą. Goffin wczoraj był już chyba zmęczony po 25 zwycięstwach z rzędu. Querrey w Winston-Salem to jednak poziom wyżej. Choć życzę Polakowi jak najlepiej i wierzę, że w końcu wygra jakiś mniejszy turniej, to jednak może w Kuala-Lumpur po US Open? W Winston-Salem Querrey gra zbyt dobrze jak na Janowicza.

✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maer 265,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Islandia ( 1. Deild )
Spotkanie: Leiknir Reykjavík - ÍA Akraness
Typ: 1
Kurs: 2.30
Data: 23.07.2014
Godzina: 16.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na Islandię gdzie odbędzie się 18 runda w 1. Deild.
W mieście Reykjavík liczącym ponad sto dwadzieścia tysięcy mieszkańców na Leiknisvöllur mogącym pomieścić ponad tysiąc widzów odbędzie się mecz pomiędzy miejscowym Leiknir Reykjavík założonym w 1973 roku o barwach bordowo-niebieskich a z miasta Akranes liczącego ponad sześć i pół tysiąca mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1946 o barwach żółt0-czarnych a mianowicie Íþróttabandalag Akraness.
Leiknir Reykjavík rozegrał w tym sezonie ligowym 17 spotkań w których zdobył 40 punktów po 12 zwycięstwach, 4 remisach oraz 1 porażce i jest obecnie liderem tabeli ligowej z bilansem bramek 35-15.
ÍA Akraness zdobyło 33 oczka w swoich 17 meczach ligowych rozegranych w tym sezonie ligowym po 11 zwycięstwach oraz 6 porażkach i zajmuje obecnie pozycję wicelidera tabeli islandzkiej 1. Deild, bilans bramkowy 40-20.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 8 razy zdobywając 22 oczka po 7 wygranych oraz 1 remisie, bilans bramkowy na swoim Leiknisvöllur 15-5.
Goście zdobyli 15 punktów w swoich 8 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 5 zwycięstwach oraz 3 przegranych, bilans bramek w delegacjach 21-8.
Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż jest to spotkanie na szczycie tej ligi pomiędzy bezapelacyjnie dwoma najsilniejszymi drużynami tej ligi a w ostatnich 2 spotkaniach o ligowe punkty pomiędzy tymi zespołami w mieście Reykjavík to Leiknir był zespołem lepszym wygrywając obie te potyczki 1:0 oraz 4:1.
Moim typem na ten mecz jest kolejne zwycięstwo gospodarzy z tym rywalem na swoim terenie, Leiknir Reykjavík w tym sezonie ligowym jest bezapelacyjnie najlepszą drużyną sezonu mającą przewagę 7 oczek nad wiceliderem z którym teraz grają i do tego na swoim stadionie gospodarze grają bardzo dobrze i wygrali z gośćmi ostatnie 2 mecze u siebie a Íþróttabandalag Akraness jest obecnie drugą siła tej ligi lecz moim zdaniem dużo słabszą od ich rywala z tego spotkania i moim zdaniem goście przegrają ten mecz na terenie Leiknir a to oznacza że 3 oczka pozostaną na Leiknisvöllur w mieście Reykjavík.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macio106 155K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: MMA - UFC Fight Night: Le vs. Bisping
Godzina: 15:00
Spotkanie: Cung Le - Michael Bisping
Typ: 1
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Moim zdaniem Cung Le wyjdzie zmotywowany do tej walki jak ostatnio w końcu walczy u siebie, nie oszukujmy się Michael Bisping to twardy zawodnik, ale możliwy do pokonania. Przegrywał z Tim Kennedy, Vitor Belfort, Chael Sonnen. I właśnie ta ostania porażka z Tim&#39;em Kenned&#39;ym daje do myślenia bo przegrał po decyzji i odstawał w tej walce, było widać spadek formy. Pozostaje pytanie czy było to chwilowe czy tak już zostanie? Do tego Cung Le jak przystąpiło na Azjatę jest piekielnie szybki i posiada nokautujący cios i właśnie taki jeden cios może sięgnąć Bisping&#39;a i być po walce.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
yscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Zabrze - Górnik Łęczna
Typ: Górnik over 1,5 gola
Kurs: 2,0
Bukmacher: expekt
Analiza:
Po każdej kolejce nasza liga staje sie coraz ciekawsza. Dzis zapraszam na spotkanie Gótnika Zabrze z Górnikiem Łęczna. Ci pierwsi nie poznali smaku porażki w tym sezonie i po 5 kolejkach ma 11 punktów na koncie. U siebie Zabrzanie w trzech meczach zdobyli 6 goli tracąc jednego, natomiast goście z Łęcznej grają w kratkę i maja na koncie bilans 2-2-1.
W ostatniej kolejce piłkarze z Zabrza pokonali w Kielcach miejscową Korone aż 3-0, a dwa tygodnie temu tym samym rezultatem odprawili Jagiellonię.
Łęczna natomiast przed tygodniem wysoko pokonała Zawisze 5-2, więc udało im sie pozbierać po porażce 5-0 z warszawską Legią.
W mojej opinii gospodarze powinni łatwo poradzic sobie z przyjezdnymi i piłkarze z Łęcznej punktów bedą musieli szukac ze słabszymi rywalami. Warto wspomnieć, że Górnik Łęczna tydzien temu odpadł z Pucharu Polski z drugoligową Stal Rzeszów, przegrywajac na wyjeździe 2-1.
Mój typ na na ten mecz to 2-0 dla gospodarzy.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 34

owcuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, turniej Winston-Salem
Godzina: 00:30
Spotkanie: Jurek Janowicz-Sam Querrey
Typ: dw: 2-1 w setach
Kurs: 4,5
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Aż się uśmiechnałem czytając typ kolegi wyżej. Nie mam tutaj na mysli, że sie myli, bawi mnie tylko fakt jak odmienne zdanie mamy.
Oglądałem mecz Jurka z belgiem Goffinem, w którym z resztą typowałem 3 sety. To był najlepszy mecz Jurka w tym turnieju. Skuteczna, ofensywna gra. To był Jurek z 2012 roku gdy ogrywał Tsongę, Murraya itp. Querrey gra &quot;u siebie&quot;, nie da sie ukryć, że gra bardzo dobrzę, jednak zawsze poziom zawodnika wypacza rywal. To nie będzie łatwy mecz dla obu panów. Obydwoje dobrze serwują, są słusznego wzrostu. Jednak to Jurek wrócił do tego, co było w nim najlepsze: mimo wzrostu porusza się na korcie świetnie (najlepiej spośród wieżowców pokroju Isnera, Karlovica), ma wiele do zaoferowania w wymianach, nie musi opierać gry na serwisie (co do niedawna było jego planem A i na tym był koniec). Jurek potrafi jednak stracić serwis i bezradnie probowac odrobić debet az do konca seta, dlatego daje mu komfort w postaci straty seta. Tie break jest wysoce prawdopodobny w meczu tych tenisistów patrząc na ich specyfikę. Jak kolega wyżej (oraz jak ja sam wczoraj) podkreślił, Jurek jest jedynym z tenisistów o jakiejś tam pozycji na świecie, który nie wygrał żadnego turnieju w karierze (nawet takiej 250ątki). Mam wrażenie, że jeśli nie teraz, to kiedy? Ewentualny finał z Lu lub Rosołem jest w zupełności do wygrania. Największą przeszkodą do tytułu jest własnie amerykanin w półfinale, dlatego jestem pewny, że Jurek nie będzie się oszczędzał.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina:Pilka nozna, Premier League
Godzina:16:00
Spotkanie:Chelsea-Leicester
Typ:Chelsea, handicap -1
Kurs:1.61
Bukmacher:Bet365
W sobotnie popoludnie na Stamford-Bridge*odbedzie sie spotkanie Chelsea-Leicester. Faworytem tego spotkania jest oczywiscie druzyna gospodarzy, ktora jest glownym kandydatem do tytulu. Transfery Chelsea w letnim okienku okazuja sie strzalem w dziesiatke. Dokladnie 17 minut potrzebowal najlepszy strzelec Atletico Madryt w sezonie 2013/14 Diego Costa, aby zanotowac swoje pierwsze trafienie w barwach The Blues, a niechciany w Barcelonie Cesc Fabregas popisal sie 2 pieknymi asystami i zostal graczem meczu. Druzyna z Fulham Road za kadencji Jose Mourinho przegrala tylko jeden mecz w lidze na wlasnym stadionie. Bolądzka Chelsea byl brak napastnika oraz slaba skutecznosc z ataku pozycyjnego. W pierwszym meczu z Barnley niespodziewanie do siatki Chelsea trafil Scott Arfield, ale na reakcje gosci nie trzeba bylo dlugo czekac. Druzyna ze Stamford Bridge w zaledwie 30 minut wpakowala 3 gole i zamknela mecz czym pokazala, ze w tym sezonie jest bardzo mocna w kazdym aspekcie. Druzyna Leicester City to benjaminek, aktualny mistrz Championship. W pierwszym meczu tego sezonu w Premier League niespodziewanie*zremisowali z zespolem Evertonu co pokazuje, ze druzyna z Leicester w najwyzszych rozgrywkach w Anglii nie znalazla sie przypadkowo. Uwazam, ze zwyciestwo Chelsea z handicapem -1 bedzie w tej sytuacji najlepsza opcja. Na pewno nie zabraknie goli, takze mozna tez rozwazyc opcje over 2,5 gola w meczu. Ja jednak sklanialbym sie w kierunku hendicapu.*
✅61
 
challenger 14,2K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball - MLB, Regular Season
Godzina: 01:07
Spotkanie: Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays
Typ: Toronto Blue Jays ML
Kurs: 1.79
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Pitching MatchUp:
Rays LHP Drew Smyly (7-10, 3.66 ERA) vs. Blue Jays RHP Marcus Stroman (7-4, 3.83 ERA)

Choć dzisiejsza karta spotkań moim zdaniem nie zachęca zbytnio do grania ja jednak spróbuję pograć na gospodarzy w starciu Toronto Blue Jays vs. Tampa Bay Rays.
Ekipa z Kanady na pagórek posyła dziś Marcusa Stromana, który jest miotaczem typowo domowym. W bieżącej kampanii w 60.0 IP na Rogers Center Stroman notuje bilans 5-1 [team jest 6-2] z 2.70 ERA, 0.95 WHIP oraz OBP.251 oddając przy tym 19 runów, 18 ER, 11 walków i 3 HR co jest wynikiem dość solidnym.
Jego rywalem po stronie Rays będzie pozyskany w wymianie z Detroit Tigers Drew Smyly. On natomiast nijak nie przekonuje mnie swoją grą na wyjazdach. W bieżącej kampanii bilans w delegacji ma 4-5 z 3.68 ERA, 1.36 WHIP oraz OBP.318 oddając przy tym 27 runów, 26 ER, 22 BB i aż 7 HR [w całym sezonie dał aż 15 homerów przy zaledwie 5 oddanych przez Stromana] na co patrząc przez pryzmat batterów Toronto nie wróży mu dziś nic dobrego. Otóż ofensywa Blue Jays plasuje się na 3 pozycji w całej lidze w ilości zdobytych HR oraz 4 pozycji w średniej .AVG. Dodam tylko, że po przenosinach do Tampy Smyly ma bilans 1-1 z 2.25 ERA.

Podsumowując ja dziś idę w kierunku Toronto Blue Jays którzy moim zdaniem powinni w dzisiejszym spotkaniu dać sobie radę z zespołem z Tropicana Field.
Troszkę niepokoi mnie fakt, że Toronto nie potrafiło wygrać 2 spotkań z rzędu od czasu domowej serii z Detroit 9-10 sierpnia (a jak wiadomo gospodarze są po zwycięstwie nad Milwaukee) jednak dziś jest czas na odwrócenie tego trendu!
A więc...Let&#39;s Go Blue Jays!!!
✅79
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 8

schweini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria Bundesliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Salzburg - Altach
Typ: SALZBURG HANDICAP -2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expect
Analiza: Co tu dużo mówić. Myśląc A. Bundesliga myślisz Salzburg. Konkurencja jest przez nich całkowicie stłamszona. Redbull jest najbardziej ofensywnym zespołem pośród Średniaków/Solidnych ekip europejskich. Altrach nie będzie w stanie realnie zagrozić gospodarzom i najprawdopodobniej wynik będzie wyższy niż pokrywając podwójny handicap.
Tutaj mamy ostanie wyniki Salzburgu w tym sezonie w Bundeslidze:
16/08/14 BUND FC Admira- Salzburg 0:3
10/08/14 BUND Salzburg - Grodig 8:0
02/08/14 BUND Ried - Salzburg 0:2
Powodzenia
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
Turniej: WTA, New Heven, twarda.
Data: 23.08.2014, godzina: 01:00
Samantha Stosur - Petra Kvitova
Typ: over 21 gemów
Kurs: 1.78 (Pinnacle Sports)

W nocy odbędzie się pojedynek pomiędzy naprawdę dobrymi tenisitkami, tenisitkami z czołówki światowej. Stosur, kontra Kvitova. Australijka, kontra Czeszka. Zacznijmy od tego, że Panie spotkały się ze sobą 6 razy. 5 razy wygrywała Petra Kvitova, natomiast tylko raz udało się zejść z kortu jako zwyciężczyni Samancie Stosur.
Oto pojedynki pomiędzy tymi zawodniczkami:

Może nie jest to przekonująca statystyka, jednak statystyka potwierdzająca, że można grać w tym meczu over gemów. Natomiast zawodniczki rozegrały między sobą 144 gemy, w 6 meczach. Daję to średnio 24 gemy na mecz. Jeżeli brać pod uwagę tylko mecze na twardej nawierzchni, będą to 104 gemy, w 4 meczach, co daję średnio 25.5 gema na mecz.
Przejdźmy jednak do formy obu zawodniczek. Stosur, jak i Kvitova notują wzwyżkę formy. Kvitova po nieudanych występach w Montrealu, i Cincinnati pokazuję na turnieju w New Heaven, że była to jedynie chwilowa obniżka formy. Zresztą Czeszka broni tutaj finału z zeszłego roku, więc musi pokazywać się, z jak najlepszej strony. Petra wygrała tutaj z naprawdę dobrze dysponowaną Makarovą, a także ze swoją rodaczką Zahlavovą-Strycovą. Stosur natomiast zwyciężała tutaj dobrze grającą z tego typu zawodniczkami, co Australijka, Japonką Narą, objawieniem tego sezonu Bouchard, którą pokonała nadzwyczajnie gładko (6:2, 6:2) - return Samanty w tym spotkaniu stał na wysokim poziomie. W ćwierćfinale zagrała 3-setówkę z Flipkens, która zawsze jest groźna, ale, jak wiadomo - himeryczna.
W gwoli formalności: Kvitova (31/12, 12/8 twarda), Stosur (24/22, 13/9 twarda). Czeszce, jak i Kvitovej widać zależy na jak najlepszym graniu w tym turnieju, jak i przygotowaniu do US Open, widać, że poważnie podchodzą do tego turnieju, który przez inne zawodniczki jest raczej &quot;olewany&quot;.
W trakcie pisania analizy oglądałem sporo skrótów spotkań Stosur, jak i Kvitovej. Zauważyłem, że Australijka często daję się przełamywać na początku setów, lub doprowadza do sytuacji, gdzie przeciwniczka ma szansę na jej przełamanie. To na pewno nie jest dobre, bo musi wtedy gonić wynik, a z silnie uderzającą Kvitovą będzie to dodatkowo trudne. Obie zawodniczki dysponują dość dużym wachlarzem zagrań, jeżeli chodzi o serwis. Grają je precyzyjnie, na zewnątrz, jak i do wewnątrz kortu, a do tego mocno. Obie grają podobnie. Przebijają piłkę bezpiecznie przez środek kortu, żeby nagle wystrzelić jedno, kończące uderzenie, głównie z backhandu.
Kvitova jest leworeczną zawodniczką, więc zobaczyłem, jak ostatnio sobie radziła Stosur z leworęcznymi zawodniczkami.

Nie są to na pewno zadowalające wyniki, na pewno były to w większej ilości spotkania bardzo zmienne. W nadchodzącym pojedynku także nie widzę, żeby Stosur potrafiła wygrać, z Czeszką. Jednak to nie znaczy, że nie będzie miała swoich szans, a tej klasy zawodniczka na pewno będzie starała się wykorzystywać błędy Kvitovej, których Czeszka popełnia niekiedy naprawdę wiele.
Czeka nas naprawdę fajne spotkanie, więc komu nie będzie się chciało spać, to zachęcam do jego obejrzenia ????​
⛔100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Zabrze - Górnik Łęczna
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza: Górnik u siebie radzi sobie bardzo dobrze w tym sezonie, 3 mecze, 2 wygrane, 1 remis, a bilans bramkowy to 6 strzelonych i tylko 1 stracona. W tamtym sezonie gospodarze również radzili sobie dobrze na własnym stadionie.
Goście na wyjazdach są &quot;bezsilni&quot; - a przynajmniej do tej pory w Ekstraklasie tak to właśnie wygląda, zagrali 2 mecze z czego 1 raz wygrali i 1 raz przegrali, jednak ich bilans bramkowy to dno - 2 strzelone, 6 straconych (5 na ostatnim wyjeździe z Legią), a w sezonie 13/14 w I lidze też nie radzili sobie najlepiej na wyjazdach, chociaż zdołali zdobyć 2 miejsce w klasyfikacji meczy wyjazdowych.
Dla mnie dzisiaj gospodarze wygrają ten mecz i będą kontynuować swoją dobrą passę, a przyjezdni po dobrym początku sezonu chyba trochę osłabli. Zabrzanie na własnym stadionie radzą sobie bardzo dobrze i nie widzę tutaj w tym meczu innego wyniku jak na ich korzyść.
✅83
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, turniej Winston-Salem
Godzina: 00:30
Spotkanie: Jurek Janowicz-Sam Querrey
Typ: Jerzy Janowicz wygra 1. set i przegra mecz.
Kurs: 6,6
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zacznę od tego że nie polecam grać tego typu bo raczej nie wejdzie ;-) matematycznie 12,5 %ewentualnie za naprawdę drobne.Bardzo podobają mi się analizy kolegów wyżej obie , z wieloma argumentami się zgadzam.Sam Qerry podobie jak Janowicz w tenisa gra niemal od kołyski z tą różnica że właśnie na hardzie.Hard nawierzchnia ma kilka odmian ta na tym turnieju należy do bardzo szybkich.Właśnie na takiej nawierzchni Sam Querry to absolutna czołówka swiatowa tenisowej &quot;wagi ciężkiej&quot;.Dlatego myślę (obym się mylił ) że tego meczu raczej Jerzy nie wygra , zwłaszcza po tym co zobaczyłem we wczorajszym meczu sama z Hiszpanem Garcia-Lopezem.Wydaje mi się że szanse na wygranie seta netomiast Jerzy ma spore a największe w pierwszym secie , o ile zagra swój najlepszy tenis na hardzie.Moim skromnym zdaniem najlepszy tenis na hardzie jaki Jerzy jak dotąd zaprezentował był w ubiegłym roku w Montrealu z Nadalem ,:
44/2013 ATP Paris (FRA) I_Hard Rafael Nadal Jerzy Janowicz 7-5 6-4 [Stats] Third 1.22 - 4.17
32/2013 ATP Montreal (CAN) Hard Rafael Nadal Jerzy Janowicz 7-6(6) 6-4 [Stats] Third 1.14 - 5.53
gdzie w pierwszym secie doszło do Tie Breacka a Jerzy prowadząc 4 do 1 zepsuł wygrywający wolej w siatkę i tego prezentu już nadal z pyska nie wypuścił.A oto h2h Querrwgo z Nadalem:
38/2008 ATP Davis Cup, ESP-USA, 4-1 (ESP) Clay Rafael Nadal Sam Querrey 6-7(5) 6-4 6-3 6-4 Rubber 1 1.01 - 23.18
35/2008 ATP U.S. Open (USA) Hard Rafael Nadal Sam Querrey 6-2 5-7 7-6(2) 6-3 [Stats] Fourth 1.03 - 11.2
33/2006 ATP Cincinnati (USA) Hard Rafael Nadal Sam Querrey 6-7(5) 6-2 6-3 [Stats] First 1.01 - 14.94
jak widać dwukrotnie w meczach z Nadalem wygrywał w Tiebreacku pierwszego seta.
Myślę że dzisiaj obaj zagrają na maxa i nikt tu nic nie będzie odpuszczał i oszczedzał siły na US open.Za Querym nawierzchnia , sciany , publiczność , doświadczenie i wieksza regularność za Jerzym młodość , nieobliczalność , i to że najlepiej porusza się spośrod wierzowców:)
Za ciut wieksze stawki zagram w tym meczu Janowicz +1,5 seta i Janowicz wygra pierwszego seta .
Często w tenisie ( a mówię to jako były tenisista , stołowy , byłem nawet vicemistrzem województwa w kategorii chłopcy do lat 13)znakomity przeciwnik po drugiej drugiej stronie siatki wymusza na graczu dobrą grę i wręcz wznosi ją na wyżyny.Tak było w meczu Jerzego z Nadalem w Montrealu w ubiegłym roku mam nadzieję że dzisiaj też tak będzie , czego sobie i wszystkim życzę:)
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
stanley-63 901,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Niemcy Bundesliga /
Godz. 15:30
Spotkanie - Hannover&#39;96 : Schalke 04
Typ - czerwona kartka w meczu / tak
Kurs - 4.15
Buk - Unibet
No to zaczynamy nowy sezon u naszych zachodnich sąsiadów , dziś wybieram mecz na AWD Arena gdzie miejscowy Hannover podejmuje bardzo niewygodnego dla siebie rywala Schalke i tu właśnie pomimo że to dopiero pierwsza kolejka upatruję czerwonego kartonika . W pierwszym poważnym meczu w tym nowym sezonie drużyna Schalke przegrała 1:2 w I rundzie krajowego Pucharu z trzecioligowym Dynamem Drezno i niewątpliwie była to spora niespodzianka natomiast piłkarze Hannoveru pokonali 3:1 Astorię Walldorf tak więc w różnych nastrojach zaczynają ten sezon obie ekipy no ale wracam do mojego dzisiejszego typu czyli czerwieni , znalazło się parę mocnych jak dla mnie szczegółów że stawiam na czerwoną kartkę i tak gdy zajrzymy do H2H to mecze pomiędzy nimi należały zawsze do dosyć ostrych i czerwień nie raz była pokazywana , następna sprawa która mnie trochę powstrzymywała od tego typu to to że przecież jest to dopiero pierwsza kolejka i zajrzałem jak to było w poprzednim sezonie w pierwszej kolejce i czy była pokazana jakaś czerwień i tu o dziwo był pokazany jeden czerwony kartonik a było to w meczu Hannover : Wolfsburg i już w 32 min spotkania Arnold Maximilian musiał opuścić plac gry ale to jeszcze nie wszystko bo w drugiej kolejce Hannover także u siebie na AWD Arena podejmował Schalke ( prawie rok temu bo 24 . sierpnia ) i w tym spotkaniu 2 czerwone kartki , najpierw już w 14 min Höwedes ( Schalke ) i w 74 min Huszti ( Hannover ) osłabiają swoje zespoły tak więc jak widzimy że pomimo dopiero co rozpoczętego sezonu czerwień już jest , no i teraz sędzia którym jest Peter Gagelmann , pan Peter sędziował 16 meczy z udziałem Hannoveru i pokazał dla nich 35 żółtych i 4 czerwone a dla przeciwnika 37 żółtych , natomiast mecze z udziałem Schalke było ich 13 i tu dla Schalke 27 żółtek i 2 czerwone a dla rywali 16 żółtych i 1 czerwona tak więc jak dla mnie to duże prawdopodobieństwo że i dziś taki kartonik będzie w ręce pana Petera Gagelmanna !
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Ligue 2
Godzina: 14:00
Spotkanie: Dijon - Auxerre
Typ: X/1
Kurs: 4.80
Bukmacher: expekt
Analiza:
3 kolejka francuskiej Ligue 2. Niepokonane jak dotąd Dijon zmierzy sie u siebie z Auxerre, które w poprzednim sezonie ledwo utrzymało się w lidze (Dijon do konca walczył o awans). No i tak. Gospodarze 5 pktow, 1 win, 2 remisy. W kazdym bramki strzelali. Auxerre za to 4 pkty 1 wygrana, 1 remis, 1 porazka (ostatnio z beniaminkiem Orleans u siebie 0:1). Zdarzyl sie tez tam remis ze slabym Clermont (w tym sezonie jak nie spadną poza beniaminkami to bedzie sukces) i wygrana u siebie nad Le Havre. Dzis jednak Auxerre oslabione w ataku. Braknie Gragnica (mozg zespolu), Sammaritano i Nababa. Grangic strzelił juz 2 gole w tym sezonie. No wiec mysle ze mozna by było postawic w tym meczu takze under. Dijon w poprzednim sezonie u siebie zajeli 2 miejsce przegrywajac tylko 2 spotkania. Jesli chodzi o transfery to Dijon stracilo tylko jednego waznego zawodnika. Kursy ewidentnie spadaja na gospodarzy i mysle, ze slusznie.
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria Bundesliga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Sturm Graz - Wolfsberger AC
Typ: 2 HA -1
Kurs: 5.50
Bukmacher: bet365
Ktoś wyżej napisał, że myśląc o austriackiej Bundeslidze masz na myśli Salzburg. Nie do końca...
Od trzech kolejek śledzę poczynania Wolfsberger i przecieram oczy. Zobaczcie na ich wyniki, spójrzcie w tabelę. Po pięciu kolejkach mają na koncie pięć zwycięstw. Nie są tak bramkostrzelni jak Salzburg, ale swoje mecze wygrywają bezdyskusyjnie. Poza tym bilans bramkowy 16:3 to nie jest coś czego należy się wstydzić ;)
Dzisiaj grają na wyjeździe ze Sturmem. Tym samym, który chwilę temu zremisował z Austrią Wiedeń 1:1. Wolfsberger Austrię odprawił z bagażem czterech goli. Wygrali z Groding, Sturm przegrał. Mecz meczowi nie równy, ale dzisiejsi goście są w gazie. Stawiam na nich z powodzeniem od trzech kolejek, postawię i dzisiaj mimo, że mecz na wyjeździe.
To jest drużyna mega niedoceniona przez buka. Kurs na czystą 1 za 3.10 to prezent na dzisiaj. 2DNB za 2.20 również.
zwrot 0jk
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolskaEkstraklasa
Spotkanie: Górnik Zabrze – Górnik Łęczna
Typ: 1 (handicap Górnik Zabrze -1)
Kurs: 3,3
Data: 23.08.2014
Godzina: 18:00
Bukmacher: William Hill
Analiza:

W sobotni wieczór dojdzie do pojedynku dwóch Górników. Faworytem tego starcia jest drużyna gospodarzy, która w 5 kolejkach zdobyła 11 punktów i wciąż jest niepokonana w nowym sezonie. Zabrzanie mają bilans 3-2-0 i bramki 10-2. Przed własną publicznością w tym sezonie punkty stracili tylko z Lechem (1-1), ale w meczu Cracovią wygrali 2-0 a z Jagiellonia 3-0. Widać więc, że Zabrzanie u siebie są bardzo mocni. Goście to 8 drużyna ligi, która podniosła się po mocnym laniu od Legii (5-0) i w ostatnim meczu ligowym pokonała u siebie Zawiszę 5-2. Jak na razie przyjezdni mają na koncie 8 punktów i bilans bramkowy 9-10. Łęczna na Górnym Śląsku już sprawiła niespodziankę pokonując Ruch 2-1. Górnik nie powinien popełniać błędów co Niebiescy i od początku narzucić rywalowi swój styl gry. Zabrzanie będą musieli sobie radzić w dzisiejszym meczu bez Przybylskiego, Magiery, Iwana, Szeweluchina i Nowaka. Goście natomiast zagrają bez Kozackusa, Wiązowskiego a także bez pauzującego za kartki Bielaka. Co ciekawe historia konfrontacji obu drużyn jest korzystniejsza dla piłkarzy z Łęcznej, którzy na 10 dotychczasowych spotkań zwyciężyli w 5 meczach, przy 4 zwycięstwach Zabrzan i jednym remisie. Dziś ten bilans powinien się wyrównać, gdyż gospodarze są zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu. Myślę, że skoro Jagiellonia i Cracovia przegrywały tu handicapami to tym bardziej powinna przegrać tu Łęczna co najmniej dwiema bramkami.
✅230
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom