>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.08.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Ekstraklasa
Spotkanie :Zagłębie Lubin- Cracovia
Typ: Over 2.5
Kurs:2.20
Buk: Unibet
Dzisiaj wracamy na boiska ekstraklasy. W Lubinie spotkają się zespoły, które nie najlepiej wystartowały w obecnym sezonie. Zagłębie w 4 pierwszych kolejkach nie wygrało jeszcze spotkania, co prawda w ostatnich dwóch spotkaniach &quot;miedziowi&quot; nie przegrali meczu, ale dwa bezbramkowe remisy na pewno ich nie zadowalają. Tym bardziej, że ten sezon miał być w wykonaniu Zagłębia zupełnie inny. Kombinat miedziowy nie po to ładuje tyle kasy żeby Zagłębie tułało się w ogonie tabeli.
Z drugiej strony mamy beniaminka Cracovię, która w ostatnim meczu doznała wysokiej porażki z Lechią 1-3. Zespół ten ma bardzo nieustabilizowaną formę. Potrafi zagrać bardzo fajny mecz w Poznaniu, by za chwilę w Gdańsku wyglądać jak dzieci we mgle.
Dlaczego wybieram typ over 2.5?
Myślę, ze dzisiaj zobaczymy otwarte spotkanie dwóch drużyn, które mają słabe defensywy. Cracovia w defensywie jest bardzo niepewna, Lechia w poprzedniej kolejce obnażyła wszystkie wady defensywy zespołu Stawowego. Zagłębie również potrafi zwłaszcza u siebie zagrać w tyłach jak zespół juniorów.
Jeśli chodzi o ofensywę to te drużyny niewątpliwe mają duży potencjał. Ja spodziewam się dzisiaj wymiany ciosów, wielu podbramkowych akcji.....i co najważniejsze dla mojego typu wielu błędów. Tak mieszanka wybuchowa w mojej ocenie jest gwarantem pokrycia over 2.5;).

W szeregach Zagłębia nie zobaczymy na pewno Miłosza Przybeckiego, który złapał kontuzję mięśniową w końcówce pierwszej połowy meczu z Podbeskidziem.
W szeregach gości zabraknie Milosa Kosanovicia, który zmaga się z kontuzją kolana.
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
spotkanie:Excelsior-Dordrecht (II holandia)
typ: 2
Kurs: 2,4
Bukmacher: sportingbet
ANALIZA. Witam, na dzisiaj spotkanie jednej z moich ulubionych lig, dzisiaj jednak nie gram na sumę goli a na zwycięstwo drużyny gości. mecz, który wziąłem pod lupę to Excelsior- Dordrecht. gospodarze po 3 kolejkach mają 2 punkty (remis z Helmond 2-2 i młodzieżówką z PSV 1-1 oraz porażka z Willem II 1-2 na swoim boisku) natomiast goście dzisiejszego meczu są liderami z kompletem punktów. ograli już w tym sezonie Maastricht (2-1) Almere (2-1) i Achilles 29 (4-1). co ciekawe tylko z Achillesem kończyli spotkanie w komplecie, widać, że gdy są mecze walki to goście grają nieczysto i też można doszukiwać się czerwieni dzisiaj ja jednak pragnę zwrócić uwagę, że w meczu z Almere od 70 minuty grali w 10 a od 90 (mecz był przedłużony o 8 minut) w 9 i zdołali utrzymać korzystny rezultat. W meczu z Maastricht natomiast przyszło im grać w osłabieniu od 56 minuty- przy stanie 1-1. nie dość, że grając w osłabieniu nie stracili gola to w 78 minucie strzelili bramkę na wagę 3 punktów. Jak dla mnie te kartki mają szczególne znaczenie, bo jeżeli potrafią i radzą sobie grając w osłabieniu to 11 na 11 tym bardziej powinni ograć słabo spisujących się na początku sezonu graczy Excelsiora. Trener pewnie też zwraca uwagę zawodnikom na osłabianie zespołu kartkami i myślę, że dzisiaj będą grali ostrożniej, zdobędą przewagę jednej bramki a potem spokonie wyczekiwanie na kontry i powiększanie prowadzenia.
również dobrą opcją jest zagranie over 2,5 @1,45 (wg sportingbet) bo Dordrecht w każdym meczu stracił gola, ale w każdym wbijał minimum 2, dzisiaj spodziewam się podobnie, jak również można zagrać BTS @1,36 i że goście trafią w pierwszej połowie @1,8 (kursy wg sportingbet). ja jednak zagram odważniej bo liczę, że Dordrecht podtrzyma passę zwycięstw i dzisiaj ogra Excelsior.
powodzenia i pozdrawiam
⛔100
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis, US Open kwali
Spotkanie: Kyrgios - Jaziri
Typ: 1
Kurs: 1.94
Bukmacher: PinnacleSports
Godzina: 20:30
Analiza:
Spotkanie ostatniej rundy kwalifikacji do głównego turnieju na kortach US Open. W tym spotkaniu pojedynek stoczą 18-letni Nick Kyrgios z dużo bardziej doświadczonym Tunezyjczykiem Jazirim. Malek dał mi się poznać jako bardzo nierówny tenisista. Gra najwyżej kilka dobrych spotkań a potem przegrywa z słabym stylu. W tegorocznych kwalifikacjach w pierwszej rundzie miał duże problem z Niemcem Stebe. Druga runda to łatwe zwycięstwo z Rochusem, który już chyba dorabia do emerytury. Kyrgios zapowiada się na bardzo dobrego zawodnika. Ma świetny serwis i uderzenie kończące. W tym roku zaliczył świetne turnieje w Chinach oraz Sydney. Na RG bez straty seta wygrał z Stepankiem. Na kortach US Open wygrał już z Gregiem Jonsem 2-0 oraz 2-1 z niezłym Brazylijczykiem Silva. Młokos z Australii ma duże szanse na pokonanie chimerycznego Tunezyjczyka. Jeżeli serwis będzie wchodził to Jaziri może mieć duże problemy by pokonać będącego w dobrej dyspozycji nastolatka.
✅94
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open kwalifikacje
Mecz: Hlavackova A. - Min G.
Data: 23.08.2013 20:30
Typ: 2:0
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza: Trzecia i ostatnia runda kwalifkacji do wielkoszlemowego turnieju US Open. W meczu który wybrałem zagra Czeszka Andrea Hlavackova, która w światowym rankingu znajduje się obecnie na 104 miejscu. Jej przeciwniczką będzie 150 w rankingu Grace Min, reprezentująca Stany Zjednoczone. Jeszcze nie tak dawno oglądałem Hlavackovą na korcie i zrobiła na mnie dobre wrażenie. Jej teraźniejsze wyniki pokazują, że jest w formie, więc dzisiaj powinna dostać się do turnieju głównego pokonując Min. Po turnieju na ziemi w Bad Gastein, gdzie Hlavackova przegrała dopiero w finale z Austraiczką Meusburger 7:5, 6:2, po drodze pokonując Svitolinę 7:5, 6:7, 6:4, nieznaną Moser 6:3, 7:6, Golubic 5:7, 6:1, 6:0 oraz Daniilidou 6:3, 6:1. Po tym turnieju Czeszka wybrała się do Baku, aby na hardzie przegrać w pierwszej rundzie z Chanelle Scheepers 6:3, 3:6, 4:6. Po 3 tygodniowej przerwie wybrała się za ocean, gdzie w Cincinnati przegrała 1:6, 4:6 z Monicą Niculescu. W kwalifikacjach z dużo słabszymi przeciwniczkami pokazuje, że jest od nich dużo lepsza i bardziej doświadczona. Grace Min ma dużo lepszy bilans od Czeszki na kortach w tym roku, jednak zarobki Czeszki są ponad 4 razy większe. To pokazuje z jakimi przeciwniczkami obydwie grają. Amerykanka podobnie jak Czeszka zagrała tylko jeden turniej na hardzie. Miało to miejsce w Lexington, gdzie Min wygrała 6:4, 6:3 z Marand i przegrała 2:6, 6:4, 1:6 z Lertpitaksinchai. W pierwszej rundzie kwalifikacji Min pokonała Francuzkę Lim 6:4, 6:4, a w drugiej pokonała 6:2, 6:2 Golubic. Dla porównania Hlavackova w pierwszej rundzie wygrała z Argentynką Molinero oddając przeciwniczce zaledwie jednego gema. W drugiej rundzie Czeszka pokonała Tamirę Paszek 6:2, 2:6, 6:2. Polecam.
⛔100
 
stanley-63 948,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Holandia Eredivisie
Spotkanie - SC Heerenveen : Ajax Amsterdam
Typ -
Czy dojdzie do karnego w meczu (tylko czas regularny) TAK
Kurs - 3.45
Buk - Betsson
Analiza :
.. godz. 20:00 Abe Lenstra Stadion miejscowe SC Heerenveen podejmuje Ajax Amsterdam i powinno być sporo emocji bo przeważnie tak te mecze wyglądają , to dopiero 4 kolejka obie 11 mają po 6 pkt na koncie i obie identyczny bilans 2-0-1 stosunek bramkowy SC to 8:6 natomiast Ajax 7:4 , sporo spotkań obie ekipy rozegrały ze sobą i gdy zajrzymy do H2H to 9-4-20 bramki 44:79 oczywiście na korzyść podopiecznych Franka de Boera , jednak gdy popatrzymy na bilans na Abe Lenstra Stadion to już tak tragicznie dla SC nie wygląda 6-2-8 i bramki 29:34 , w poprzednim sezonie dwumecz pomiędzy nimi to dwa remisy tutaj 2:2 i na Ajaksie 1:1 , wracając do dzisiejszego spotkania to liczę że dziś zostanie podyktowany w meczu rzut karny . Dlaczego a no mam dwa powody aby tak uważać nr.1 ( najważniejszy ) to sędzia pan Pieter Vink , kiedy zajrzymy do jego statystyki to zobaczymy że lubi pokazywać na wapno zresztą podam przykład w tym sezonie 3 mecze 11 żółtek i 1 rzut karny , w poprzednim 23 mecze 76 żółtek 2 czerwone w konsekwencji 2 żółtej i 2 bezpośrednio czerwone kartoniki i aż 7 rzutów karnych w/g mnie więcej karnych niż czerwonych i tak to jakoś do mnie na dziś przemówiło natomiast przykład nr. 2 to sięgając do analiz pomiędzy nimi to tych rzutów karnych w przeszłości trochę było podyktowanych i dlatego coś ( sumienie ) mi podpowiada postaw na karny i tak też niniejszym czynię ! Pozdrawiam !
⛔100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Gornik-Ruch
Typ: BTS
Kurs: 2,04
Buk: William Hill
Analiza: Ruch po zwyciestwie z Legia byc moze uwierzy w siebie. Podopieczni trenere Zielinskiego grali momentami bardzo dobrze. Wiadomo, ze Legia w meczu z nimi gralaby inaczej gdyby im sie po prostu bardziej chcialo jednakze nie zmienia to faktu, ze wynik robi wrazenie. Dzis &quot;Niebieskim&quot; przyjdzie zmierzyc sie z liderem z Zabrza. Uwazam jednak , ze jest to poki co troche lider papierowy. Wystarczy chocby spojrzec na przeciwnikow z ktorymi dzisiejsi gospodarze sie mierzyli. Najpierw remis po bezbarwnym meczu z Wisla. Potem wyjazdowy triumf z jednym z kandydatow do spadku- Podbeskidziem. Nastepnie wyrwane w ostatnich minutach zwyciestwo z rozchwianym europejska przygoda Piastem. Dalej mamy zwyciestwa z kolejnym byc moze przyszlym spadkowiczem Widzewem oraz pucharowe z tegorocznym spadkowiczem Belchatowem. Dzis Wielkie Derby Slaska i Prezesowi i spolce na pewno bedzie trudniej niz w poprzednich spotkaniach, ktore ze wzgledu na rozne okolicznosci nie byly dla podopiecznych Nawalki wielkimi wyzwaniami. Dzis test , ktory sprawdzi rzeczywista forme. Dotychczas w 99 spotkaniach obu druzyn mielismy 26 zwyciestw Ruchu , 33 remisy oraz 39 porazek dzisiejszych gosci. Statystyka jest wiec dosc wyrownana. Uwazam, ze taki tez czeka nas mecz i w zwiazku z tym obie druzyny pokusza sie o trafienia. Ruch na fali kontra lider i to w Wielkich Derbach. Tu nie moze byc 0:0.
✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP - SINGIEL: US Open (USA) - Kwalifikacje, twarda
Spotkanie: Menendez A. (Esp) - Evans D. (Gbr)
Typ: 2
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Na dziś zdecydowałem wybrać po raz kolejny spotkanie w kwalifikacji do US OPEN. Pojedynek rozpocznie się na nawierzchni twardej pomiędzy Hiszpanem Menendezem oraz Evansem z Wielkiej Brytanii. Do wytypowania zdecydowałem się wybrać Evansa. Jest on dziś faworytem do zwycięstwa i jest to bez dwóch zdań prawda. Kurs jhak na niego jest w miarę okazyjny. A więc Evans obecnie na hardzie grywa dośc często,można powiedzieć że gra już od 7 Sierpnia,także zdążył się oswoić z Amerykańska nawierzchnią. Bians Evansa po 10 spotkaniach jest jak narazie bardzo dobry 8 zwycięstw i 2 porażki. Są to kwalifikacje do wielkiego turnieju więc żartów tutaj nie ma,moim zdaniem Evans przeważa doświadczeniem jak i techniką. Aktualnie w tabelce ATP znajduje się na 159 pozycji. Co do Hiszpana to on raczej praktykuje jak i lubuje się w kortach ziemnych.
Pod uwagę wziałem tez jego ostatnia kontuzję kiedy to grał w Chelengerze w Guimaraes y Cipoll. Po 1 secie przegranym zaczął odówać ból prawej ręki w okolicach nadgarstka. W 2 secie zrezygnował przegrywając w 2 secie 0-3 w gemach. Oprócz tej kontuzji,nie gra tak tragicznie. Po 10 spotkaniach zanotował 7 zwycięstw i 3 porażki. W rankingu jest na 184 lokacie.A więc troche miejsc obu zawodników dzieli. Mój typ to Evans,myślę że wygra 2-1 w setach. Polecam
✅57
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom