>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.08.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
R 1

redolf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje LM
Spotkanie: Malmo FF - Dynamo Zagrzeb
Typ: 1
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bet365

Jedno z ciekawszych wtorkowych spotkań el. Ligi Mistrzów 11/12. W poprzednim tygodniu Dynamo Zagrzeb rozjechało fatalnie dysponowane Malmo 4:1. Szwedzi oddali w tym meczu tylko jeden strzał(na szczęście dla nich zamieniony na bramkę). Dynamo dominowało w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Więc dlaczego taki optymistyczny typ?
Przede wszystkim w szwedzkiej ekipe przed meczem panują bojowe nastroje. Strzelec jedynej bramki dla Malmo Agon Mehmeti twierdzi, że rywalizacja wcale nie jest jeszcze przegrana i wraz z pomocą kilkunastotysięcznej publiczności rzucą się na rywala od początku spotkania. Poza tym zwycięstwo u siebie w ostatnim meczu z GAIS pokazuje ich charakter(grali w dziesiątkę ostatnie 35 min). Dynamo ma sporą zaliczkę więc teoretycznie nie musi wypluwać płuc w tym meczu. W chorwackiej ekipie zabraknie czterech podstawowych zawodników: Igora Bišćana, Mathiasa Chago, Mehmeda Alispahić, Arijana Ademi. Trener Malmo Rikard Norling nie będzie mógł skorzystać z kapitana Daniela Anderssona, który złamał żebro w pierwszym meczu. Jego miejsce prawdopodobnie zajmie Yago Fernández, który będzie partnerem Pontusa Janssona na środku defensywy. Lewy obrońca Ricardinho również powraca do gry po zawieszeniu. – Jesteśmy bardzo silni, gdy wspiera nas nasza publiczność. Jeśli zdołamy strzelić gola lub dwa, to nie wiadomo co się może wydarzyć – powiedział Norling. (Cytat z Uefa.com).
Podsumowując wierzę że Malmo z tak bojowym nastawieniem uda się pokonać Zagrzeb-jeśli nie awansują to chociaż godnie pożegnają się z LM i powalczą w Lidze Europejskiej.

✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xtomay 1

xtomay

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Carling Cup
Spotkanie: Burnley - Barnet
Typ: Podwójna szansa - remis lub Barnet
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Burnley - drużyna która w poprzedniej rundzie po dogrywce pokonała 6:3 zespół Burton. Burton średniak z angielskiej w sumie 4 ligi (English League Two). Jak widać mimo przepaści jakie dzieliło te drużyny to wcale po 90min nie było tego widać. Słaba końcówka Burton i odpadli.

Przychodzi kolej na Barnet, kolejna drużyna z English League Two, a więc różnica o dwie klasy rozgrywkowe ponownie. Warto zauważyć, iż w poprzedniej rundzie drużyna Barnet nieoczekiwanie pokonała na wyjeździe Portsmouth 0:1. Dziś ponownie ogromnym faworytem meczu ku mojemu zaskoczeniu jest Burnley.

Warto zobaczyć początek sezonu w wykonaniu Burnley w League Championship - dwa remisy na własnym boisku i przegrana na wyjeździe, drużyna jest jedno miejsce przed strefą spadkową.
Początek drużyny Barnet w League Two - na swoim stadionie jeden remis, jedna porażka, natomiast na wyjeździe znacznie lepiej jedna wygrana jeden remis.

Uważam że jeśli Barnet ma nie wygrać tego meczu, to w 90min na pewno nie pozwoli przegrać, a więc remis lub Barnet bardzo możliwy, a po takim kursie na pewno biorę. ????

Powodzenia!

✅ 162
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
23/08/2011 - godzina: 13,00
dyscyplina: Tenis ATP Challenger Manerbio
spotkanie:Yuri Schukin - Martin Klizan
typ: Martin Klizan
kurs: 2,00
bukmacher: bet365
No jak dla mnie to promocja dnia..Nie mam bladego pojęcia jakim cudem Schukin jest faworytem w tym meczu..I nie dbam o to, gdy widzę kurs na Klizana 2,0..
Schukin to starszy pan po trzydziestce..(32 lata), 185 cm wzrostu i 78 kg..Z kolei Słowak jest o 10 lat młodszy 187cm/75 kg i leworęczny..
Jako, że moim bohaterem dnia ma być Klizan to skupie się głownie na jego dokonaniach w tej analizie..
Przede wszystkim..Trzy dni temu dał wielką plamę w półfinale challengera w Cordenons..Staram sie nie wnikać czy faktycznie miał aż tak zły dzień czy może za taki mu zapłacili..Wiem, że cokolwiek by to nie było tym razem już powinna wziąć górę sportowa ambicja i żądza rewanżu..Tym bardziej, że w sierpniu forma wyraźnie zwyżkuje..
Finał w San Marino przegrany ze Starace Potito i wspomniany blamaż z Nicolasem Pastorem w Cordenons..W tym tygodniu jego droga (turniejowa 3) do półfinału wygląda jeszcze łatwiej niż w zeszłym..Yuri Schukin powinien podzielić losy poprzedników, którzy stawali naprzeciw Słowaka w sześciu kolejnych turniejach..

Wszystkim serdecznie dziekował za mecz już po dwóch setach
Poniżej jeszcze wyniki ostatnich 10 meczy ( nie tylko pierwszych rund jak powyżej)..

Jeśli w tym meczu nie będzie niczego czego być nie powinno to zwycięzca może być tylko jeden..
Wierząc w sportową rywalizacje i nie dając sie nabrać bukmacherom śmiało zagrywam na zwycięstwo Martina Klizana..A niesmiało zastanawiam sie nad 2:0.. ;)
Niedługo się okaże..
Tradycyjnie..Jakby co..To &quot;dzięki&quot; ;)
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wooshoo 0

wooshoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 2 liga Islandia
Spotkanie: Fjolnir : KA Akureyri
Typ: 2
Kurs: 4
Bukmacher: gamebookers
Witam, dziś o godz. 20:30 zmierzą się drużyny z 2 ligi islandzkiej: Fjolnir - KA Akureyri. Coś mi podpowiada, że wygra KA Akureyri. Choć typ ryzykowny, przesłanek do postawienia właśnie na KA jest kilka:
1) Kurs jest moim zdaniem zbyt wygórowany na Gospodarzy, oba zespoły znajduja się w środkowej strefie: Fjolnir na 6 miekscu, KA na 8. To KA zagra pod większą presją i to im z pewnością będzie zależało na wygranej bardziej, bo strefa spadkowa coraz bliżej. Punktów trzeba szukać również na wyjazdach.
2) Fjolnir gra dość równo, ale u siebie wcale nie jest mocno przekonywujący. Ostatnie mecze u siebie Fjolnir i KA na wyjazdach:
Fjolnir: X, X, ⛔, ✅, ⛔
KA Akureyri:✅, X, ⛔, ⛔, ⛔ (ale ostatnie 5 meczy ogólnie to 3 zwycięstwa, remis i porażka).
3) Islandzka liga jest bardzo nieprzewidywalna i takie niespodzianki zdarzają się często, że niby faworyt i u siebie.... a przegrywa.
Na to dziś liczę. I tak tez postawię. Dla mniej odważnych proponuję KA z remisem!
-100
 
reevers 3

reevers

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje LM
Spotkanie: Apoel Nikozja - Wisła Kraków
Typ: 2
Kurs: 4,75
Bukmacher:http://www.betclic.com/partner.aspx?p=FRB7&amp;z=c3&amp;h=1bet365

Piłkarze Wisły wygrali na Reymonta 1:0 i jest to rezultat, który nie oddaje tego, co działo się na boisku. To bowiem mistrzowie Cypru byli drużyną lepszą. A to oznacza, że na Cyprze czeka Białą Gwiazdę piekło. I to spowodowane nie tylko temperaturą, która dochodzi do 38 stopni Celsjusza w cieniu! APOEL, kiedy dwa lata temu awansował do fazy grupowej Champions League dwukrotnie przegrał na boisku rywala 0:1. U siebie jednak ogrywał przeciwników. Taki los spotkał Partizana Belgrad, który w Nikozji uległ 0:2, a następnie FC Kopenhagę, która na wyspie Afrodyty przegrała 1:3. Mamy nadzieję, że się pomylimy, ale zimna głowa każe nam stawiać w tym meczu na gospodarzy. W skrytości ducha wierzymy jednak, że Biała Gwiazda strzeli na wyjeździe bramkę na wagę awansu . Mecz będzie miał zupełnie inny przebieg niż ten w Krakowie. APOEL, aby awansować, musi zaatakować. Wisła będzie grać z kontry, co dużo lepiej jej wychodzi niż atak pozycyjny. Maaskant na pewno ustawi odpowiednio swój zespół taktycznie.Mimo wszystko że to Apoel bedzie atakowal stawiam na Wisłę Kraków.

-100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Manerbio
23.08.2011 13-00
Pastor- Robert
typ: 2-0
6,0
Bet365
Seria: 0
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy challengera we wloskim manerbio francuz stephane robert zagra z argentynczykiem nicolasem pastorem. Argentynczyk bardzo zaimponowal mi wystepem przed tygodniem rowniez we Wloszech, w Cordeons gdzie dotarl do finalu. Pokonal po drodze kilku niezlych zawodnikow na korcie ziemnym, takich jak: Klizan, Galvani czy Crivoi. Dla Roberta bedzie to natomiast pierwszy turniej po prawie miesiecznej przerwie. Robert zapewne wypadl z meczowego rytmu i ciezko bedzie mu grac od razu na najwyzszych obrotach. A takie moga byc potrzebne, aby pokonac dzis Argentynczyka. Widac, ze Pastor jest w gazie, byl w finale tydzien temu, zapewne w tym turnieju rowniez bedzie chcial sie postarac o kilka niespodzianek. Tym bardziej, ze swoja wyzsza forme zasygnalizowal juz w Trani, gdzie po wyrownanym meczu ulegl Ciricowi. Jesli dzis tylko Argentynczyk zagra, tak jak gral w poprzednim turnieju ma ogromne szanse na zwyciestwo. Kursy na to spotkanie sa ogromnie przesadzone, dlatego ja typuje tutaj zwyciestwo Argentynczyka. Widac, ze Pastor zlapal odpowiedni rytm. Mysle, ze ma spore szanse aby w tym turnieju rowniez sporo namieszac.
-100
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - IV Runda
Spotkanie: Malmo FF - Dinamo Zagrzeb
Typ: Over 3.5
Kurs: 3.57
Bukmacher: Betfair
Godzina: 20:45
Analiza:
Rewanżowe spotkanie IV rundy LM pomiędzy gospodarzami ze Szwecji Malmo a goścmi z Chorwacji Dinamem. Pierwszy mecz zakończył się pogromem ekipy ze Szwecji 4:1. Drużyna gospodarzy nie ma dzisiaj nic do stracenia muszą zaatakować by mieć jeszcze nadzieję na awans do tych jakże elitarnych rozgrywek, a to da więcej miejsca dla kreatywnych i szybkich zawodników gości.Dinamo po wygraniu pierwszego mecz rozgromiło w lidze 5 w tabeli Osijek i to na wyjeździe 4:0 i w meczu tym trener dał odpocząć kilku najlepszym zawodnikom, więc dzisiaj nie będzie odpuszczania ze strony Chorwatów.Identyczna sytuacja dotyczy Malmo , także wygrali ale u siebie i tylko 2:1 z 5 ekipą ligi Gais.Do tego dochodzi forma Malmo w lidze po 19 rozegranych meczach mają aż 21 pkt straty do lidera z Helsingborg.Dinamo zaś po 5 kolejkach mają komplet punktów w bramkach 15:0!.
-100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Apoel Nikozja - Wisła Kraków
Typ: under 1.5 gola
Kurs: 2.70
Bukmacher: betsson
Analiza:
Dziś o godzinie 20:45, polska drużyna, mistrz Polski Wisła Kraków stanie przed olbrzymią szansą na awans do Ligi Mistrzów, ich rywalem będzie mistrz Cypru Apoel Nikozja. Spotkanie przy Reymonta 22 w Krakowie, zakończyło się zwycięstwem Białej Gwiazdy 1:0 po golu Patryka Małeckiego w 71 minucie spotkania, piękną asystę przy tej bramce zaliczył Nunez. Wszyscy myśleli, że mecz z mistrzem Cypru będzie łatwy lekki i przyjemny, tak nie było szczególnie w początkowych fragmentach spotkania, APOEL prezentował się lepiej ale, jakiejś 100 % sytuacji do strzelenia bramki zespół z Cypru sobie nie stworzył, podobnie zresztą jak Wisła, tylko indywidualna akcja Nuneza z Małeckim pozwolił Wiślakom, na strzelenie bramki dającej zwycięstwo. Dużo ludzi było po meczu, negatywnej myśli, że Wisła słabo zagrała, że w rewanżu nie ma szans. Otóż wcale nie zagrała słabo, tylko po prostu to już nie jest ekstraklasa, gdzie taki Melikson potrafi, przejść 4 zawodników i strzelić gola, to są trochę inne realia. Statystyki meczu w Krakowie wyglądały następująco: posiadanie piłki - Wisła 47%, Apoel 53%, sytuacje bramkowe 9:7 dla Wisły, mistrz Polski miał przewagę zarówno w strzałach celnych jak i niecelnych, więc chyba nie było aż tak źle, rzutów rożnych również więcej wykonywała Wisełka. Teraz Wisła będzie mogła zagrać z kontry na wyjeździe czyli, tak jak lubi, a Patryk Małecki który dysponuje niesamowitą szybkością, powinien przez to komplikować życie defensorom Apoelu Nikozja. Wisła, jeszcze nie przegrała, ba nawet nie zremisowała spotkania, w eliminacjach do Ligi Mistrzów w tym sezonie, więc dlaczego teraz miało by być inaczej? Martwi tylko brak Izraelczyka, Meliksona ale według mnie w Krakowie nie zagrał on jak gwiazda, czy lider drużyny, nie jest on Xavim, Messim czy Cristianem Ronaldo by był do niezastąpienia. Obrona Wisły spisywała się świetnie, Chavez i Junior Diaz bardzo dobrze spisywali się na środku, a Parejko bronił bez zarzutu. Według mnie Apoel, nie jest aż tak dobrym zespołem, by zmusić Wisłę Kraków do bronienia całym zespołem. Według mnie w tym meczu ,nie zobaczymy wielu bramek, a najbardziej prawdopodobnym wynikiem będzie, 0:0, oba zespoły też nie powinny strzelić gola. Mam nadzieję, że Wisła Kraków awansuje dalej, i mimo że jestem kibicem Górnika Zabrze, to w tej konfrontacji życzę im wszystkiego najlepszego, a szczególnie awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Oby kibice mistrza polski, wspierający drużynę w tym dalekim wyjeździe mogli świętować tam do samego rana.
-100
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : Derry City - Sligo Rovers
Typ : Uda się obydwu drużynom strzelić gola? TAK!
Kurs : 1,91
Bukmacher : Bwin
Przed nami półfinał Pucharu Ligi, w którym zasady są nieco inne. Mam na myśli to, że rozgrywany jest tylko jeden mecz, a więc nie ma mowy o żadnych kalkulacjach typu &#39;u siebie gramy na zero, a na wyjeździe gramy na bramkowy remis&#39;. Obie drużyny traktują ten puchar poważnie, w innym wypadku nie mielibyśmy ich w półfinale. W lidze zajmują miejsca w top3, a w europejskich pucharach mogliśmy zobaczyć potyczkę Sligo z ukraińską Poltavą (założenie na wyjeździe strzelamy, u siebie nie tracimy legło w gruzach). Drużyny te wielokrotnie grały ze sobą. 2 z 3 spotkań w obecnym roku wygrało Sligo, w jednym padł bezbramkowy remis. Patrząc jednak na dyspozycję strzelecką obu zespołów wierzę, że nie będzie to nudne widowisko. Bodźcem dla Derry będzie fakt, że w 3 ostatnio przypomnianych konfrontacjach ze Sligo nie strzelili gola. Teraz powinno się udać. Zarówno z jednej, jak i z drugiej strony.
__________

jeśli udało mi się pomóc, w prawym dolnym rogu czai się taki mały napis &quot;dzięki&quot;. Nie wahaj się - kliknij.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nkmichal 8

nkmichal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia-Carling Cup
Spotkanie: QPR - Rochdale
Typ: 1 handicap QPR -2
Kurs:4.50
Bukmacher: bet365
Beniaminek Premier League QPR podejmuje dzisiaj na wlasnym stadionie Rochdale grajace w League One. QPR zaczal sezon slabo przegrywajac z Boltonem az 4:0, ale w ostatniej kolejce sprawil niespodzianke wygrywajac na wyjezdzie z Evertonem. Rochdale po czterech kolejkach ma zaledwie 2pkt i ani jednej wygranej na koncie. Przegralo dwa razy po 2:0 na wyjezdzie.
W poprzedniej rundzie Rochdale wyeliminowalo Chesterfield wygrywajac 3:2 po dogrywce. Chestefield rowniez gra w League One i jest w tabeli jeszcze nizej niz Rochdale.
Gospodarze sa murowanym faworytem do awansu, pytanie tylko jaka roznica goli wygraja? QPR wyjdzie pewnie w dosc rezerwowym skladzie, ale wydaje mi sie, ze nawet rezerwowi zawodnicy, ktorzy beda chcieli sie wykazac i przekonac do siebie trenera, dadza rade strzelic 3 bramki takiemu zespolowi jak Rochdale.
-100
 
O 0

orestr

Użytkownik
Spotkanie: Apoel Nikozja - Wisła Kraków
Typ: obie strzelą? nie
Kurs: 1.80
Bukmacher: betfair
Analiza:
Myślę, że możemy odpuścić sobie przyglądanie się technicznym możliwościom poszczególnych zawodników. W tym meczu główną rolę odegra pogoda. Temperatura na Cyprze ma dziś dochodzić do 39 stopnia celcjusza, i choć mecz rozgrywany jest wieczorem, upał wciąż będzie niemiłosierny. Maaskant jest tego świadom i spodziewam się, że zdecyduje się na jedną z dwóch opcji: kontratak od pierwszej minuty, bądź próba rozstrzygnięcia dwumeczu w pierwszym kwadransie (w strachu, że im dalej w mecz, tym mniej przyzwyczajonym do upałów Wiślakom trudniej będzie cokolwiek ugrać i nawet jeden gol Nikozji pogrąża polską drużynę). Druga opcja również oznacza zejście Wisły do defensywy, jeśli w krótkim czasie nie uda się zdobyć bramki.
Jestem przekonany, że to będzie nudna gra na jedną bramkę z okazyjnymi kontrami. Wygra ten, kto pierwszy strzeli, nie śmiem zgadywać kto to będzie.
Z początku myślałem o typie poniżej 1,5 bramki, jednak otworzenie wyniku przez jedną z drużyn zmusza drugą do podjęcia większego ryzyka, co przy tym upale i związanym z nim wyczerpaniem zawodników, poskutkuje pewnym podwyższeniem wyniku na 2:0. A że kurs podany powyżej jest lepszy od kursu na poniżej 2,5 bramki...
-100
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Villarreal CF - Odense
Typ: Villarreal (awans)
Kurs: 1,50
Bukmacher: sportingbet
ANALIZA:
To jest kurs naprawdę dobry, by zagrać solidne pieniądze. Hiszpanie w pierwszym meczu polegli w Danii, ale na własnym stadionie to oni powinni rozdawać karty. W zespole z &quot;El Madrigal&quot; zabraknie tylko Gonzalo, środkowego obrońcy, który jest notabene liderem tej formacji. Według mnie dzisiaj sporo bramek może strzelić duet: Rossi - Nilmar. Wróćmy do meczu w Danii. Villarreal grało nieźle, ale w 84. minucie skarcił ich Andreasen. Myślę, że w Hiszpanii zdecydowanie lepiej będą prezentować się w gospodarze, pomimo że Odense wyjdzie w najmocniejszym składzie.
Jeżeli pomogłem to naciśnij &#39;dzięki&#39; - DZIĘKI! ;)
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rob91 92

rob91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, El. LM
Spotkanie: APOEL Nikozja - Wisła
Typ: X/1 (do połowy remis, zwycięstwo APOEL-u w meczu)
Kurs: 5.00
Bukmacher: Unibet
W tym meczu, choć to dziwne, czas będzie działać na niekorzyść Wiślaków. W tym spotkaniu więcej przemawia na korzyść Cypryjczyków.
APOEL to drużyna świetnie operująca piłką, dojrzała technicznie. Pokazała to w pierwszym meczu i miało to odzwierciedlenie w statystykach: posiadanie piłki (w %): 47-53 na korzyść Cypryjczyków (mimo gry na wyjeździe), celne podania (w %): 69-78. Wisła na Cyprze będzie musiała zatem znacznie więcej biegać, co przy temperaturze oraz gorącej i nerwowej atmosferze meczu może z biegiem czasu wymusić błędy oraz niedokładność. Jej szans można upatrywać w grze z kontry, jednak niewykluczone, że zabraknie lidera - Meliksona (na ostatnim treningu zszedł po kwadransie). To on napędza akcje, szczególnie te szybko wyprowadzane. Dodatkowo, należy zwrócić, na dość nierówną formę Wisły. Jeśli przyjmiemy, że w lidze się oszczędzała, to w Europie zagrała tak na prawdę jeden b. dobry mecz; rewanż u siebie z Litexem. Uważam, że pierwszą połowę oba zespoły zagrają jeszcze spokojnie, a po przerwie to Nikozja przechyli szalę na swoją korzyść (nie wykluczam tutaj dogrywki). Jeśli APOEL wyeliminuje błędy z I meczu, czyli zmiejszy ilość podań w obrębie pola karnego rywala, to nawet przy bramce Wisły może strzelić i 2 gole w II połowie, co jednak nie da im awansu, ale nie tego tyczy się mój typ.
-100
 
kadwa 53

kadwa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Winston Salem
Spotkanie: Blake J. - Haase R.
Typ: Blake wygra 2-1
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Blake raczej dzisiaj nie powinien zawieść, buki też wystawiają go już tradycyjnie w roli faworyta, zwłaszcza w tych pierwszych spotkaniach na turniejach amerykańskich, gdzie wychodzi jego doświadczenie. Wczoraj poradził sobie spokojnie z Kukushkinem wygrywając z nim do 0. Dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć z lepszym zawodnikiem jakim jest Holender Haase - 42 miejsce w rankingu. W USA jeszcze tego lata nie grał, za to 2 tygodnie temu wygrał turniej w austriackim Kitzbuehel. Jakiś potencjał na pewno ma, szkoda, że dzisiaj nie przyjdzie mu grać na kortach trawiastych, na Wimbledonie rok temu pokonał Blake&#39;a 3-0. Myślę jednak, że skoro przez pewien czas nie grał, jest głodny gry i raczej nie pozwoli sobie na łatwą i szybką przegraną, a tym bardziej powinien chcieć się pokazać z dobrej strony za oceanem. Jest o 8 lat młodszy od Amerykanina, który w ostatnim czasie tych spotkań już rozegrał trochę - w ostatnim tygodniu 4 pojedynki. Myślę, że Blake może zdawać sobie z tego sprawę, więc za wszelką cenę nie będzie chciał szybko wygrać na siłę drugiego seta, jeśli będzie widział, że przeciwnik ma mega ciśnienie, trochę odpuści i odpocznie, aby siły zostawić na trzeciego. Początek spotkania około 19.20.
-100
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, El. LM
Spotkanie: APOEL Nikozja - Wisła Kraków
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dziś się rozstrzygnie czy w końcu zagramy w fazie grupowej Ligi Mistrzów.
To będzie ciężki mecz dla obydwu drużyn, grają podobnym stylem, poziomem gry można powiedzieć, że są na równi ale upał w Nikozji na Cyprze będzie tutaj grał dużą role dlatego sądzę, że w tym meczu padnie remis i trener Wisły raczej bedzie grał tu na remis i grę z kontry bo to w końcu APOEL musi atakować. Wisła zdaje się być dobrze na ten mecz przygotowana i wypoczęta w ostatnim ligowym meczu nie zagrał Iliev trener dał mu odpocząć. Wiśle wystarczy remis 0:0, 1:1 aby przejść do fazy grupowej i dlatego sądzę że tu padnie remis a szansa że padną takie wyniki jest bardzo duża
-100
 
nafciarz86 24

nafciarz86

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - el. Ligi Mistrzów
Spotkanie: Malmoe - Dinamo Zagrzeb
Typ: 1x
Kurs: 1,72
Bukmacher: bwin
Tydzień temu w pierwszym spotkaniu rozgrywanym w Zagrzebiu padł wynik 4-1 dla gospodarzy. Chorwaci jadą więc na rewanż w bardzo komfortowej sytuacji , nie muszą forsować tempa i mogą sobie pozwolić nawet na porażkę dwoma bramkami. Drużyny Malmoe przed rozpoczęciem eliminacji zdecydowana większość kibiców nie brała poważnie lecz po tym co zrobiła w poprzedniej rundzie czyli po wyeliminowaniu Glasgow Rangers trzeba już nieco inaczej patrzeć na tę drużynę. Nie przegrać meczu z dwumeczu z Rangers i tymbardziej wygrać na ibrox park to nie lada wyczyn. Odrobienie 3 bramek z Zagrzebia wydaje się nierealne ale szwedzi na pewno nie złożą broni i będą dzielnie walczyć o jak najlepszy wynik. Z tego co mi wiadomo drużyna Dinama przyjeżdza na ten mecz bez kilku podstawowych zawodników. Liczę na skromną wygraną Malmoe lub remis.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 2

make114

Użytkownik
Puchar Polski
Dyscyplina: Piłka Nożna,
Spotkanie: Resovia vs Podbeskidzie
Typ: 1
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Jestem zawodnikiem 1-ligowej Termalicy Bruk Niecieczy i my zawodniczy stawiamy na resovie,gdyż mecz jest podobno kupiony przez Franciszka S z Polski gdyż jego ukochaną drużyna jest podbeskidzie nie chce by grała w tak beznadziejnym pucharze jakim puchar polski,zawodnicy z bielska-biała maja rozwolnienie bo byli w macdonaldzie.

Kiepska analiza
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,
Spotkanie: Crystal Palace - Crawley Town
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
to zdecydowany valuebet! drużyny dzieli ligowa przepaść, a faworyt gra w dodatku u siebie. Obecny lider IV ligi nie powinien zagrozić średniakowi ligi II (Championship). Mimo, że mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami to nie zmienia faktu, że nawet przy kursie 1,6 postawić na gospodarza jest bardzo dobrym zakładem.
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 16

zizou303

Użytkownik
koszykówka towarzyski, 23.08.2011 - 19:30
Mecz: Rosja - Polska
typ: Rosja -13 AH
kurs: 1.88
buk: pinnacle
Analiza: Przed nami ostatnie mecze kontrolne przed rozpoczynającym się pod koniec sierpnia Eurobasketem na Litwie. dziś o godz. 19:00 na turnieju w Tel Awiwie zagrają ze sobą reprezentacje Polski i Rosji. Faworyta nie trudno wskazać, jest nim zdecydowanie Rosja która jest najmocniejsza od lat, w przeciwieństwie do Polaków którzy są bardzo osłabieni. Ale po kolei. Rosjanie grają w pełnym składzie od 2-3 tygodni i wygrali zdecydowanie wszystkie 4 ostatnie mecze. Szczególnie wrażenie mogły zrobić 2 zwycięstwa z Litwą 88-80 oraz 91-76. W międzyczasie Rosjanie rozbili dwukrotnie Łotyszy w obu meczach wygrywając różnicą 20 pkt.
W składzie Rosji są m.in gwiazda Utah Jazz Kirilenko czy Denver Nuggets Mozgow. W świetnej formie jest rozgrywający Bykov. Tacy zawodnicy jak Monia, Fridzon, Pankraszov czy Kaun robią różnicą na boisku. natomiast Polacy to młody zespół bardzo osłabiony brakiem m.in. Gortata, Lampego, Szubargi, Ignerskiego czy Dylewicza i po wynikach widać że o dobry wynik będzie niezwykle trudno. W ostatnim meczu Polacy przegrali z Izraelem 82-70, wcześniej dostali lanie od Greków 70-51, a Rosjanie to zespół dużo lepszy niż Izrael i na podobnym poziomie co Grecy. nie widzę więc szansy aby dziś Polacy nawiązali jaką kolwiek walkę w tym meczu. Raczej zapowiada się wysokie ok 20 pkt zwycięstwo Rosji która przewyższa Polaków ograniem w najlepszych ligach świata oraz przede wszystkim potencjałem sportowym.
-100
 
jankes1910 68

jankes1910

Użytkownik
Dyscyplina : Tennis - ATP - Winston Salem
Spotkanie : Juan Monaco - Tobias Kamke
Typ : 0:2 (Dokładny wynik)
Kurs : 3.50
Bukmacher : bwin


Analiza : Dziś o godzinie 18:00 w ostatnim turnieju przygotowującym do US Open Niemiec Tobias Kamke rakieta numer 92 zmierzy sięz Argeńtynczykiem Juanem Monaco rakietą numer 36.Według bukmacherów lekkim faworytem jest Monaco,lecz ja sięz tym zupełnie nie zgadzam.Po pierwsze Monaco nie umie grać na hardzie,po drugie jest w słabej formie natomiast Niemiec znajduje się w całkiem przyzwoitej formie.Jescze jedna,któa przemawia za Kamke to serwis,Monaco nie jest nic w stanie zrobić serwisem,nie musza się jego rywale obawiać jego serwisu,gdyż on tylko wprowadza do gry,natomiast Niemiec dysponuja mocnym serwisem.Wszystko to przemawia za Niemiec,który uważam,że pokona pewnie Monaco 2-0 w setach.Mój typ na to spotkanie to 2-0 na korzyśc Kamke.Mało odważnym polecam graćw meczu na Niemca.
-100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom