>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Typy Dnia - 23.07.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
czaro82 447K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Mecz towarzyski
Godzina. 15:30
Spotkanie. Az Alkmar - Hertha Berlin
Typ. obie strzela i over 2.5 gola w meczu
Kurs. 1.93
Bukmacher. Betano
Analiza.
Witam wszystkich, juz za kilkanascie minut zostanie rozegrane towarzyskie spotkanie pomiedzy druzyna z holenderskiej Eredivisie Az Alkmar, oraz zespolem niemieckiej BundesligiHertha Berlin. Pilkarze druzyny z &quot;kraju tulipanow&quot; przygotowujac sie do nowego sezonu rozegrali juz kilka meczy sparingowych, wszystkie wygrywajac dosyc przekonywujaco,za kazdym razem pokrywajac wysoki handicap. Trzeba brac pod uwage ze dzisiaj rywal ze znacznie wyzszej polki,aczkolwiek jestem przekonany ze mimo tego wpakuja bramke lub dwie... Teraz troszke o zawodnikach z Berlina ktorzy mimo tego iz rozegrali o pare meczy mniej od swojego przeciwnika bo tylko trzy pojedynki kontrolne na ich koncie, lecz w tych spotkaniach padlo rowniez sporo bramek. Pewnie szkoleniowiec niemieckiego zespolu da pograc sporo mlodszym zmiennikom ze wzgledu na spotkanie w kwalifikacjach do LE, ktore rozgrywaja na wlasnym obiekcie juz za piec dni z Brondby.

Reasumujac patrzac na statystyki samych strzelonych bramek w ostatnich trzech meczach to widac wyraznie ze obie wpakowaly po kilkanascie bramek !!! Tak wiec samoistnie nasuwa sie zaklad na bezpieczny over polaczony z bts-em... Zycze powodzenia.
⛔ 100
jesli moja analiza pomogla w jakikolwiek sposob dorzuc &#39;reputke&#39; bede wdzieczny
 
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina. Pilka nozna - Puchar Polski
Godzina. 16:30
Spotkanie. Legionovo - Zagłębie Sosnowiec
Typ. 2
Kurs. 1.55
Bukmacher. Betsson
Analiza.
Przed nami 1/32 Finału Pucharu Polski a w nim znalazłem dosyć ciekawe spotkanie, w którym powinni wygrać goście. Zagłębie Sosnowiec bo o nim mowa był w poprzedniej edycji Pucharu Polski sensacją ponieważ dotarli aż do Półfinału i dopiero przegrali z Lechem Poznań ale tylko 1:2 w dwu meczu.
Legionovo grało już w tej edycji Pucharu Polski, zwyciężyli z Nadwislan Góra 3:0. Legionovo zakończyło poprzedni sezon na 10 miejscu w 2 lidze, Zagłębie zaś zakończyło na podium w 1 lidze.
Sosnowiec rozegrało 3 mecze towarzyskie dosyć słabe - 1:3 z Wisłą Kraków, 1:1 z Karvina i 1:3 ze Stalą Mielec.
W tym meczu na pewno nie zobaczymy Fidziukiewicza który jest kontuzjowany ale i tak kadra Zagłębia Sosnowiec jest 2 razy lepsza. Jest J. Wilk, czy M. Pribula którzy będą atakować po bokach, w środku świetny duet Dudek i Matusiak.
Kurs może nie najwyższy ale dosyć pewny.
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska LOTTO Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Jagiellonia : Ruch
Typ : Jagiellonia over 2.5 gola
Kurs : 4.25
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Obie drużyny dobrze zaprezentowali sie w w pierwszej kolejce , Jaga w Warszawie zremisowała 1:1 natomiast Niebiescy powiem szczerże trochę mnie zaskoczyli bo z Łęczną u siebie grali do samego końca i w doliczonym czasie przyniosło to wygraną 2:1 , dziś jednak uważam że nie będą mieli nic do powiedzenia z Jagą i może sie to skończyć lekkim blamażem , stadion Jagi Ruch nie zbyt miło wspomina a już sezon 13/14 zapadł im na pewno głęboko w pamięci gdyż polegli tutaj 6:0 , patrząc jednak na inne wyniki pomiędzy nimi to niestety ale Jaga wygląda duzo lepiej i tak choćby w poprzednim sezonie kiedy to tu w Białymstoku 2:1 a w rewanżu w Chorzowie 4:0 dla Jagi , jak wiemy w Ruchu nie ma kasy stąd też i transferów jakiś wielkich też nie było , w pierwszym meczu błysnął Jakub Arak ale jedna jaskółka wiosny nie czyni i zobaczymy jak to będzie dalej tak czy siak nie wróżę Niebieskim nic dobrego w dzisiejszym meczu i myślę że Jaga powinna strzelić parę bramek .
✅ 325
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kaczoplx 39

kaczoplx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa-Śląsk Wrocław
Typ: Legia Warszawa (-1)
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza: Do pojedynku w Warszawie stają ze sobą drużyny, które w pierwszej kolejce rozgrywek zainkasowały po jednym punkcie. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem meczu są gospodarze, którzy w ostatnim meczu pewnie pokonali przed własną publicznością Zrinjski Mostar 2:0 co pozwala patrzeć z optymizmem na nadchodzące mecze warszawskiej Legii. Nemanja Nikolić zdaje się wracać do formy z poprzedniego sezonu, prawdopodobnie do składu awizowany będzie Michał Pazdan co powinno wnieść dodatkową jakość w destrukcji stołecznej drużyny.
Śląsk Wrocław ostatni raz zdołał pokonać Legię 8 maja 2013 roku, w meczu pucharowym. W lidze taka sytuacja miała miejsce w grudniu 2012 roku, czyli niemal 4 lata temu. Legia wygra to spotkanie, a kurs na handicap -1 jest godny spróbowania szczęścia.
⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nożna
Godz;17,30
Spotkanie;Fiorentina-Panaitolikos
Typ;1/1
Kurs;1,93
Bukmacher;Winmasters
Analiza
Jedna z najbardziej utytułowanych drużyn ligi włoskiej zagra u siebie ze średniakiem ligi greckiej.Liga grecka to Olimpiakos,długo nic i Panata,oraz AEK.Póżniej znowu,długo nic.
Drużyna grecka w lidze 11 miejsce i bilans bramkowy -16./3 od końca/.Nie jest to równorzędny przeciwnik dla Fiory,która w ostatnich 4 meczach strzeliła 19 goli.
Kurs zachęca do grania.
Można zagrać również Fiora-1,kurs 2
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP Umag
Godzina:17:30
Spotkanie:Berlocq Carlos-Martin Andrej
Typ:2 HG 0-3,5
Kurs:2.12
Bukmacher:unibet
Analiza ???? ziś o 17:30 w chorwackim Umag w półfinale zmierzy się Argentyńczyk Berlocq Carlos z Słowakiem Martinem Andrejem.Panowie dotychczas spotkali się raz także w Umag w 1/16 finału ale to było w 2014 roku i górą był Berlocq wygrał 2:0.Tak jak 2 lata temu kursy wystawione na zwyciestwa zawodników są prawie identyczne.Na zwycięstwo Argentyńczyka otrzymamy kurs 1,30 a na Chworwata 3,50.W tym turnieju Martin trafiał na wyżej notowanych rywali wyeliminował z tego turnieju m.in rodaka Klizana ktory w tym sezonie wygrał w Hamburgu.W poprzedniej rundzie wygrał z Portugalczykiem Sousą 2:1.Sousa i Klizan to są czołowi gracze na świecie i pokonanie ich pokazuje,że Martin jest w dobrej formie.Berlocq w tym turnieju pokonał Czecha Veselyego,który skreczował i w poprzedniej rundzie i w ćwierćfinale Francuza J.Chardyego 2:0.Uważam,że w tym meczu zadecyduje dyspozycja dnia w której według mnie będzie dziś Słowak ja jednak gram mniej ryzykowny typ niż zwycięstwo.Stawiam że nie przegra więcej niż trzema gemami.Kurs 2.12 według mnie jest warty grania.Odważniejszy typ to granie czystej dwójki po 3,50.Powodzenia!
✅ 112
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Challenge League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Xamax - Servette Geneve FC
Typ: over 4.5
Kurs: 4,60
Bukmacher: Unibet
Jak zwykle dajemy overka - tym razem na ligę szwajcarską i pierwszy mecz sezonu Xamax - Servette Geneve FC.
Moja ulubiona overowa i najbardziej zyskowna liga szwajcarska ????
Xamax zagrało ostatnio tylko 4 mecze towarzyskie - w sumie w nich padło 16 bramek. Łatwo policzyć, że sa to 4 bramki na mecz. Wiem, że mecze towarzyskie a mecze o punkty to zupełnie co innego, ale skoro potrafili się zmobilizować do grania w meczach towarzyskich to czemu nie w lidze. Tym bardziej, że w lidze też byli rozstrzelani - w ostatnich 6 meczach ligowi strzelili przeciwnikowi 17 bramek(prawie 3/mecz).
Servette Geneva też było w poprzednim sezonie bramkostrzelne. W ostatnich 12 meczach sezonu strzeliło co najmniej 1 bramkę, a na wyjeździe mieli 13 bramek w 6 meczach(ponad 2 bramki/mecz).

Jak dla mnie to pewniaki na dziś: over 2.5 i over 1 HT - oba zakłady z kursami około 1.70. Ja jak zwykle postaram się ustrzelić wyższy kursik.
Powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
inferno305 111

inferno305

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka - Mistrzostwa euro u 20
Godzina: 19:00
Spotkanie: Polska - Wielka Brytania
Typ: Polska - 6. 5
Kurs: 1.83 i spada
Bukmacher:Bet365
Polecam grać szybko gdyż mecz już się zaczął. Jest to mecz o miejsca to już samo za siebie mówi o tym kto wygra ten mecz. Dla mniej odważnych polecam czysta 1 bez handicapu po kursie 1.35 jak narazie
Typ oddany po czasie (mecz rozpoczął się o 17:45) polecam zapoznać się z Regulaminem
Kiepska analiza (jakiś żart..)
⛔100
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis WTA Stanford
Godzina: 23:00
Spotkanie: Cibulkova - Konta
Typ:2
Kurs: 2,28
Bukmacher:Unibet
Witam!
Nie przepadam za graniem pojedynków kobiet ale w dzisiejszym dniu przykuło moją uwagę spotkanie Dominiki Cibulkovej z Johanną Konta. Panie dotychczas spotkały się ze sobą jeden raz 11.01 tego roku na twardej nawierzchni w Hobart. Pojedynek ten wygrała wtedy Cibulkova 7:6 (8:6)/7:5 po bardzo wielu przełamaniach (Cibulkova została przełamana 6 razy a Konta 7). W turnieju na Stanford do tej pory panie rozegrały po dwa spotkania. Cibulkova w pierwszym meczu po dość dziwnym meczu pokonała Urszulę Radwańską 7:6 (7:3)/6:3 oraz Misaki Doi 7:5/6:0 Konta natomiast wygrała z posiadaczką dzikiej karty i gospodynią Julią Boserup (mecz bez historii 6:3/6:1) oraz z Saisai Zheng po dobrym pojedynku (oprócz drugiego seta) 6:2/4:6/6:3
Myślę że Cibulkova jeszcze się nie ogarnęła po wstąpieniu w związek małżeński i stąd te jej mecze po wimbledonie wyglądają jak wyglądają a Konta ma argumenty żeby to wykorzystać i się zrewanżować za porażkę w pierwszej rundzie w Hobart
✅ 128
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
janowiczjerzy 343

janowiczjerzy

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis WTA Stanford
Godzina: 23:00
Spotkanie: Konta - Cibulkova
Typ: 2-0 w setach Konta
Kurs: 4.80
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Cibulkova w ostatnich miesiacach grala tenis zycia. Zmiana schematow treningowych i duza poprawa serwisu daly duzy progres, zwlaszcza przy jej niskim wzroscie. Uwazam ze juz super gra opiszcza Slowaczke. Nie odwraci juz przegranych spotkan itp. Ta pauza musi kiedys nastapic. Dla mnie dzis bez wzgledu na powyzsze to Konta jest dzis faworytka. W tym mutchup&#39;ie sa dwie zawodniczki ktorych sie nie stawia kiedy: Cibulkova jest faworytka, a gra sie w strone Brytyjki po oplacalnych kursach. Konta jest wyzsza o blisko 20 cm. Bardzo ofensywna zawodniczka. Dobrze radzis sobie z wysokimi przeciwniczkami. Moze i Cibulkova by wybila z rytmu Brytyjke, lecz nie w tej czesci sezony (wczesniejsze dobre turnieje Slowaczki) nie dzisiejszego dnia. Konta na returnie gra ile fabryka dala. Ma dobra reke i bedzie masa winerow. W ofensywie gra swobodnie i pewnie. Przy &quot;balonowej&quot; Dominice w dniu dzisiejszym nie bedzie miala problemu z wygrywajacymi punktami. Mecz U.Radwanskiej pokazal co jest dzis warta Slowaczka. Niestety Dominika robi dzis za automat do podawania pilek.
✅ 380
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom