>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 23.07.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 889,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 23. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza
:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 01:00
Spotkanie: Baghdatis M. - Gomez A.
Typ: Gomez A. +1,5s
Kurs: 3,58
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Baghdatis jak wiadomo to strasznie chimeryczny zawodnik, potrafi zagrać świetnie ale zawsze trzeba brać pod uwagę, że dzięki swoim zmianą nastroju może popsuć bardzo łatwe zagranie. Gra w tym turnieju po raz pierwszy, dluga przerwa od kortów twardych i w tym upatruje na stratę seta przez Cypryjczyka. Aby dobrze wejść w mecz i zaklimatyzować się ponownie na hardzie potrzeba czasu i liczę, że pierwszy set będzie właśnie tak wyglądał.
Spotyka się tutaj z gospodarzem,który dość sprawnie przeszedł przez kwalikacje,pogrywa w futuresach ale na swojej ziemi może być niezwykle groźny, na zwycięstwo może zabraknąć ale na urwanie seta jak najbardziej korzystny kurs.
✅258
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
wujupl 12

wujupl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Fc Botosani-Legia Warszawa
Typ: - 1 gol Legia Wa-wa Handicap
Kurs: 4.20
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Legia nowy sezon rozpoczeła od porazki z Lechem w superpucharze i wygraną ze Śląskiem na wyjeżdzie.W Poznaniu Berg znowu eksperymetował i wszyscy widzielismy jak się skonczyło , ze Slaskiem skład juz wygladał inaczej (bo dla Legii w przyszłym sezonie 100-lecie i mistrzostwo priorytet) ale Legia MUSI zagrac w fazie grupowej ligi europy żeby zbalansowac budżet na nowy sezon.Botosani średniak rumuńskiej ligi ale gra u siebie i prawdopodobnie sie otworzą co moze sprawić sytuacje dla Legii.Bet ryzykowny ale za niewielką kwotę myślę ze warto.Powodzenia
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rabotnicki Skopje - FK Jelgava
Typ: awans Rabotnicki
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Przeszukując jutrzejszą ofertę natknąłem się na bardzo ciekawy typ, którym chce się z wami podzielić. Zajmujący 5 lokatę w lidze łotewskiej FK Jelgava jedzie na mecz do upalnej Macedonii, na mecz z wicemistrzem tego kraju, drużyną Rabotnicki. W pierwszym meczu między oboma zespołami przeważali Macedończycy, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce i co chwilę zagrażali bramce Ikstensa oddając 16 strzałów na jego bramkę, przy zaledwie 4 strzałach rywali. Łotysze serwujący bardzo prosty football próbowali ratować się faulami, co ostatecznie się opłaciło bo strzelili przypadkową bramkę w końcówce meczu nie dając szans na odpowiedź Rabotnciki. Zapewne gdyby Macedończycy mieli więcej czasu odrobili by straty. Na szczęście dla nich jest mecz rewanżowy na ich stadionie, w klimacie jaki znają. Piłkarzę wielokrotnego mistrza Macedonii mają coś do udowodnienia sobie i swoim kibicom i zapewne zrobią wszystko by zmazać plamę bo ostatnim występie. Jeżeli chodzi O Jelgave, to drużyna zapewne będzie cały mecz się bronić , jednak obawiam się że półamatorzy mogą nie wytrzymać huraganowych ataków nieprzyjaciela, szczególnie biorąc pod uwagę warunki w jakich przyjdzie im grać (Jutro aż 36 stopni celcjusza w Skopje, w ciągu dnia). Nie wyobrażam sobie by Rabotnicki jutro nie zapewnił sobie awansu do kolejnej rundy.
✅72
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 03:40
Spotkanie: Arizona Diamondbacks : Miami Marlins
Typ: Marlins
Kurs: 1.83
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na obecną chwilę chyba nie możemy powiedzieć wiele dobrego o ofensywie Snejks. Przegrali 7 z ostatnich 8 spotkań. Podczas tego okresu zdobyli 2 lub mniej runów 4 razy, a 3 lub mniej aż 6 razy, a większość tych startów była przeciwko na prawde przeciętnym starterom. Wczoraj pozamykał ich np. Latos który na prawdę rozgrywa b. słaby sezon. Dziś czeka ich wielce utalentowny pitcher czyli Jose Fernandez. Mimo Tony John Surgery, Jose nie przestaje pitchować na na prawdę wysokim poziomie. 2.37 ERA z 2.29xERA. Warto wspomnieć, że GB Jose stoi na bardzo wysokim poziomie. Podczas 3 startów bronił się ground ballami aż 54%. Co ciekawe Arizona jest dopiero na 29 miejscu OPS(.627) przeciwko groundball pitcherom którzy są sklasyfikowani z GB powyżej 47%. Mimo tak wielu GB Jose dał aż 21SO w 19 inningów. Warto tu również dodać, że dwie główne bronie Dbacks czyli Goldi i Pollock są 0-6 przeciwko Jose.
Robbie Ray to niezły pitcher, spisuje się b.dobrze na wyjazdach, ale jego forma w domu pozostawia wiele do życzenia. 0W-2L z 3.74 ERA i 1.477 WHIP.
Co mnie martwi? Ofensywa Marlins która jest słaba. Nie ma Stantona, czy Gordona, ale myślę, że przy obecnej formie Jose i cichych batach Dbacks możemy liczyć na niezły wynik.
Kilka ciekawych trendów które pomogły mi w wybraniu tego typu :
The Diamondbacks are 0-10 SU since Aug 17, 2014 as a dog after a loss in which they left fewer than 10 men on base individually.
Ray is 0-9 (-9.9 Units) against the money line vs. poor power teams - averaging 0.9 or less HR&#39;s/game over the last 2 seasons.
The Marlins are 11-2 in Fernandez&#39;s last 13 starts as a favorite of -110 to -150.
Analiza oparta na danych podanych przez Sport Wagers.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Brasil Cup
Godzina: 00:30
Spotkanie: Tupi - Ceara
Typ: X/1
Kurs: 4.70
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie rewanżowe pucharu Brazylii w którym zmierzą się trzecioligowe Tupi i drugoligowe Ceara. Pisałem analize na pierwszy mecz tych zespołów, kiedy to grano na boisku Ceary, ale juz wtedy typowałem wygraną Tupi. Było 0-0, choć Tupi mogło wygrać. M.in nie wykorzystali karnego. Tupi zajmuje 2 miejsce w swojej lidze, przegrali tylko raz - ostatnio, ale w tym meczu oszczędzali zawodników na ten mecz pucharowy. Ceara z kolei po meczu z Tupi kolejny raz zremisowała 0:0 umacniając się na ostatniej pozycji w tabeli. Ceara chce powalczyć o pozostanie, więc na tem mecz przygotowuje dużą część rezerw zespołu i zapewne kolejny raz granie defensywne. Kursy na gospodarzy niskie i do tego spadają.

⛔100
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska el.
Godzina: 19:00
Spotkanie: IFK Goteborg- Śląsk Wrocław
Typ: Hendicap Śląsk Wrocław +1
Kurs:1.83
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam, jutro o godzinie 19 Śląsk Wrocław podejmie na wyjedzie szwedzki IFK Goteborg. Wrocławian czeka niewątpliwie ciężki pojedynek, sprawa awansu wciąż jest niewyjaśniona. Każdy remis bramkowy przybliża Śląsk do następnej rundy. Wrocławianie jada pełni optymizmu na ten mecz, trener Pawloski ma do dyspozycji każdego zawodnika z pierwszej jedenastki. Gotowi sa na otwarta i ofensywna grę co przynieść może bramki.
Podejrzewam ze IFK bedzie chciało sie rzucić od pierwszej minuty. Warto wziasc pod uwage to na jakim etapie sezonu jest Goteborg, na początku rundy rewanżowej, Szwedzi mają za sobą 16 meczów ligowych, a Śląsk zaledwie jeden. Poprawa w grze Śląska nastąpi tylko potrzeba czasu, zeby tego czasu jutro nie zabraklo.
⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna, Internacional Champions Cup
Godzina: 2:00
Spotkanie: New York Red Bulls - Chelsea
Typ: obie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie
Kurs: 6,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Chelsea i ich trener często nie przywiązują zbyt dużej wagi do mało istotnych spotkań. Co innego New York Red Bulls, u nich mobilizacja będzie duża, żeby dobrze się pokazać na tle słynnej drużyny jaką niewątpliwie jest Chelsea. New York Red Bulls to jest jedna z najlepszych drużyn w MLS. Forma drużyny jest wysoka, bo wygrali cztery z ostatnich pięciu spotkań. Mecze rozgrywane w ramach tego turnieju pokazują, że sporo bramek w nich pada. Dla przykładu wczoraj nad ranem był rozegrany mecz pomiędzy innym angielskim zespołem Manchesterem United, a San Jose. San Jose jest znacznie gorszym zespołem od New York Red Bulls, a jednak San Jose strzeliło bramkę w pierwszej połowie meczu. Manchester United strzelił w pierwszej połowie dwie bramki, także mieliśmy BTS już w pierwszej połowie. Stawka meczu nie jest wysoka, więc być może zobaczymy podobny przebieg do tamtego spotkania. Chelsea raczej nie powinno mieć problemu ze strzeleniem gola w pierwszej połowie, natomiast są duże szanse na to, że New York Red Bulls też do przerwy bramkę zdobędą.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna KWalifikacje LE
Spotkanie Omonia-Jagiellonia
Typ: Gospodarze dokładnie 1 golem
Kurs 3.60
Buk unibet
Godz: 18:00
Analiza: Już dziś okaże się czy Białostocka Jagiellonia zagra w kolejnej fazie piłkarskich kwalifikacji do Ligi Europejskiej obecnego sezonu, ich rywalem będzie omonia Nikozja, która w pierwszym spotkaniu rozegranym w Białymstoku uzyskała poprawny rezultat bezbramkowy i na wyjeździe potrafiła sobie stworzyć kilka sytuacji podbramkowych, zabrakło jednak skuteczności i muszą sprawę rozwiązać na swoim stadionie, muszą tutaj wygrać, ponieważ każdy bramkowy remis promuję do następnej rundy drużynę Jagielloni. Omonia właśnie na swoim stadionie radzi sobie najlepiej , tutaj potrafi rozgrywać swoje spotkania ,które jak na razie zaprowadziły ją do tej rundy kwalifikacji, Jagiellonia natomiast na wyjazdach gra znacznie słabiej i myślę że w tym spotkaniu nie ma większych szans na uzyskanie poprawnego rezultatu, faworytem dla mnie będzie ekipa z Cypru, która ma znacznie większe doświadczenie w grze o europejskie puchary, postawiłbym na zwycięstwo gospodarzy dokładnie 1 golem oraz wynik 1:0.
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje Ligi Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Omonia Nikozja - Jagiellonia Białystok
Typ: X
Kurs: 3.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rewanżowe spotkanie w II rundzie eliminacji Ligi Europy. Pierwszy mecz między tymi ekipami pokazał, że Omonia Nikozja nie jest drużyną, której trzeba się przesadnie bać, owszem wynik 0-0 w nieco lepszej sytuacji stawia zespół z Cypru przed rewanżem ale szans Jagiellonii na pewno nie wolno przekreślać. Tym bardziej, że w pierwszym meczu Jaga pokazała, że może zagrozić bramce rywala, a dziś strzelony każdy gol w Nikozji będzie się dla podopiecznych Michała Probierza liczyły podwójnie. Na każdą bramkę Jagi rywal wszak musi odpowiedzieć dwoma trafieniami.
Ja postanowiłem w tym meczu zagrać remis, choć osobiście nie przewiduję w tym starciu dogrywki. Remis więc bramkowy, jak już wspomniałem Jagę stać (po tym co zobaczyłem w pierwszym meczu) na eliminację zespołu z Cypru.
Przypomnę również, że dla Jagiellonii ten mecz jest priorytetowy, bowiem jak wiemy Michał Probierz &quot;odpuścił&quot; nawet ligowe starcie z Koroną w Kielcach, gdzie zagrała zupełnie inna &quot;11&quot; niż ta z pierwszego meczu z Omonią. Efekt tego był taki, że Jagiellonia tamto spotkanie przegrała, ale nikt w Białymstoku o to pretensji mieć nie będzie jeśli uda się awansować do III rundy eliminacji Ligi Europy.
Faworytem bukmacherów w tym meczu są jednak Cypryjczycy, ja jednak pragnę zauważyć, że zespół z Cypru jest dopiero w okresie przygotowawczym. Liga cypryjska startuje bowiem za miesiąc, być może będzie to jakiś mały atut po stronie Jagiellonii, bo jak wiemy nasza ligi już wznowiła rozgrywki. Podsumowując liczę, że dzisiaj nie tylko Legia zapewni sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek ale również Jagiellonia czy Śląsk postarają się o miłe niespodzianki. W starciu Jagi z Omonią typuję remis (bramkowy).
⛔100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje Ligi Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wolfsberg-Soligorsk
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj zaglądam na stadion Lavanttal Arena w Austrii gdzie miejscowy klub Wolfsberger Athletik Club będzie podejmować zespół z Białorusi – Shakhtyor.
Pierwszy mecz WAC wygrał 1:0.
Posiadanie piłki: 49-51
Żuty rożne: 5-4
Strzały na bramkę: 7-8
Strzały w światło bramki: 7-6
Faule: 14-13
Spalone: 1-2
Shakhtyor gra zawodnikami z Białorusi plus jeden Ukrainiec, w składzie jest również Polak – Pawel Wojciechowski. Pierwszy mecz dość wyrównany. Bramkę z meczu można zobaczyć na YT ładna akcja jednego z pomocników podanie, strzał i bramka. Białorusini nie powinni sprawić dzisiaj problemów i mecz powinien wyglądać podobnie jak wczorajszy mecz Lecha..
Chociaż jedna bramka to nie przewaga, więc WAC musi uważać. Dlatego myślę, że strzelą bramkę, jako pierwsi i już do samego końca będą kontrolować mecz.
W składzie WAC jest Brazylijczyk Silvio, dobrze się prezentował w meczu i strzelec bramki Ynclan. Nie ma co się rozpisywać, myślę, że Austria a Białoruś to dwie różne bajki i tyle. Stawiam na Wolfsberger i tyle…
✅ 95
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Guangzhou- Bayern Monachium
Typ: Bayern -2,5 (handi azjan)
Kurs: @2,0
Bukmacher: bet365
godzina: 13.35
ANALIZA. Witam, dzisiaj znów gram Bayern, który przebywa w Chinach na tournee. Ostatni mecz z Interem trochę mnie zaskoczył, głównie przez Włochów, bo było to spotkanie towarzyskie i to bardziej pokazowe niż kontrolne, natomiast Inter zamiast bawić się piłką bronili uparcie by jak mniej stracić. A dzisiaj po drużynie z Chin spodziewam się tego samego. Jest tylko jedna różnica pomiędzy Interem Mediolan a Guangzhou, a mianowicie włoskie drużyny są mistrzami w grze defensywnej (catenaccio). Chińczycy dzisiaj będą się dwoić i troić, ale nie spodziewam się, by byli w defensywie skuteczni chociaż w 30% jak Inter. Druga bardzo ważna rzecz, to taka, że Liga Chińska trwa a obecny vicelider (Guangzhou) gra swój mecz w niedzielę, więc trener nie będzie męczył najlepszych zawodników przez 90 minut, po to by pograli z gwiazdami światowego formatu kosztem ligi. Tym bardziej, że czeka ich spotkanie z Hanghou Greentawn, drużyną, która walczy o utrzymanie, więc będą im punkty potrzebne.
Co do Bayernu to widać, że Guardiola nie traktuje tego ulgowo, spotkania z Valencią i Interem pokazały, że szkoleniowiec daje pograć wszystkim, ale od każdego wymaga 100%. Często zaczyna podstawowym składem i dopiero potem robi roszady. W dzisiejszym meczu o ile zacznie podstawowymi zawodnikami to Bayern powinien szybko objąć prowadzenie i wtedy już na spokojnie narzuci swój styl gry i z czasem będzie powiększał przewagę.
Podsumowując. Drużyna z Chin będzie próbowała grać defensywnie, by nie stracić za dużo, jednak wg mnie 3 bramki to minimum co stracą, tym bardziej, że w niedzielę grają ligę i zawodnicy muszą na ten mecz być wypoczęci, a Bayern ofensywną grą i długim rozgrywaniem piłki będzie raz po raz nękał bramkarza gospodarzy. Powodzenia i pozdrawiam
⛔100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Singiel Bastad SZWECJA
Godzina: 11:00
Spotkanie: Istomin vs Almagro
Typ: over 9,5 gema w pierwszym secie
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam, mam dla was typ mocno prawdopodobny o dobrym kursie. Dzisiaj w szwedzkim Bastad, czeka nas wiele ciekawych spotkań jednak ja wybrałem jedno z najbardziej zaciętych. Istomin, gracz o świetnych warunkach fizycznych, który serwisem jest w stanie wyrządzić mocne szkody w obronie rywala i bezlitośnie wykańczać akcję jednak przy długich wymianach często popełnia błędy. Do takich dziś z pewnością będzie dochodziło a zwłaszcza zapoczątkowane ze strony Almagro, dla którego nawierzchnia jest tą rodzimą i bukmacherzy obstawili go w roli mocnego faworyta. Pokonał już na tym turnieju Verdasco, 2:1 i wszystko wskazuję na to że dziś nie powinien mieć większych problemów z Istominem. Jednak zwycięstwo z turnieju w Nottingham, które miało miejsce w tym roku, zaraz przed Wimbledonem, pozwala myśleć że Uzbeki-stańczyk nie wyłoży się jak przebita dętka bez chęci jakiejkolwiek walki na korcie. Gdybym miał stawiać na zwycięstwo któregoś z nich poszedłbym w kierunku Almagro mimo że w H2H, na cztery rozegrane spotkania, cztery wygrał Istomin. Przebieg pierwszego seta wydaję się przesądzony a osiągnięcie takiego pułapu gemowego nie powinno stanowić dla obu Panów większego problemu. Pozdrawiam
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Bastad 2015
Godzina: 12:30
Spotkanie:
Mathieu P. - Gulbis E.
Typ:
Mathieu P.
Kurs: 2.11
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
:
H2H 3:0 z lat 2009-2013. Mecz na papierze wygląda bardzo wyrównanie i prawdopodobnie też taki będzie. Ja tutaj widzę nawet 3 sety, ale większe szanse daje po prostu Francuzowi który w końcu odpalił z forma. 33 lata na koncie, wcześniej zaliczył w Challengerze finał, a tutaj w Bastad łącznie z kwalifikacjami 4 zwycięstwa w tym jedno bardzo ważne nad Jeremym Chardym. Gulbis w tym sezonie grał na początku dość słabo, jak to będzie w drugiej części sezonu? Trudno powiedzieć. Niby pokonał Illhana oddając mu tylko 2 gemy, ale co to za przeciwnik? Tenisowa 3 liga.
✅111
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
stanley-63 905,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - ⚽ Liga Europy Kwalifikacje
Godzina - 19:00
IFK Goeteborg : Śląsk Wrocław
- IFK Goeteborg strzeli over 2.5 gola
- 4.33 / Bet365

W pierwszym pojedynku jak wiemy padł wynik bezbramkowy ale w założeniach IFK Goeteborg było nie stracenie bramki we Wrocławiu i to im się udało a z przebiegu gry mogli śmiało zdobyć przynajmniej dwa gole i gdyby nie fatalna skuteczność to wyjechali by z Wrocławia z kompletem pkt , dwa dni po meczu we Wrocławiu piłkarze IFK rozegrali bardzo ważny mecz ligowy z wiceliderem Norrkoping i to na ich stadionie a wynik 2:2 chociaż byli bardzo blisko wywiezienia kompletu pkt bo do 79 min gry prowadzili 2:1 , a co Śląsk a no ci rozegrali mecz ligowy u siebie z Legią a jak się to zakończyło wiemy wielkim blamażem i w/g mnie to w dzisiejszym pojedynku Śląsk skazany jest na pożarcie bo z taką formą nie wróżę im nic dobrego tym bardziej że IFK na swoim terenie gra całkiem dobrze a ich bilans 5-2-1 a sumie w lidze po 16 kolejkach przegrali tylko raz a jakby tego było mało stracili także najmniej goli ze wszystkich zespołów ich bilans bramkowy to 23:9 tak wiec liczę że i dziś pokażą Śląskowi gdzie ich miejsce w Europie !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
N 18

noso1920

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje Ligi Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Omonia - Jagiellonia
Typ: Dokładny wynik do przerwy 0:0
Kurs: 2.70
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz Omonia Nikozja z Jagiellonią Białystok.W pierwszym spotkaniu na terenie Jagiellonii padł bezbramkowy remis,mecz w sumie nie należał do porywających,był wręcz nudny.W pierwszej połowie mało się działo,raczej rywale się oswajali z piłką.Teraz jednak mecz jest rozgrywany na Cyprze gdzie Omonia czuje się dobrze i nie ma co do tego wątpliwości.Warto jednak zaznaczyć że Jagiellonia jedzie na ten mecz bardzo zmotywowana,a ich trener Michał Probierz zapowiedział że piłkarze będą gryźć trawę i cyt.&quot;nie po to wywalczyliśmy sobie udział w europejskich pucharach żeby teraz odpaść&quot;.Z tego powodu dał też odpocząć podstawowej 11 na mecz Koroną (przegrany).Zapowiada się więc ciekawy mecz w którym nie zabraknie walki i ambicji.Stawiam na 0:0 w pierwszej połowie,natomiast sądzę że bramki w tym meczu padną jednak rozpocznie się to w drugiej części spotkania.
⛔100
 
oskarox 1,2K

oskarox

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje LE
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dinamo Mińsk - Cherno More Varna
Typ: 1
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czuję spore uprzedzenia co do typowania spotkań kwalifikacyjnych, niemniej ten mecz wydaje mi się godny obstawienia. Drużyna Dinamo Mińsk podejmie na własnym stadionie bułgarski zespół Cherno More Varta. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zostało rozegrane w Varnie, gdzie padł wynik 1:1.

Dinamo Mińsk rozpoczęło walkę o Ligę Europejską, ponieważ niezwykła forma zespołu BATE Borisov sprawiła, że to własnie BATE może uczestniczyć w walce o LM. Dinamo Mińsk jest obecnie drugą najlepszą drużyną w Vysshaya Lidze, której poziom dla mnie jest o wiele wyższy niż w przypadku ligi bułgarskiej. Dinamo na własnym stadionie czuje się bardzo pewnie, co potwierdza wynikami w meczach rozgrywanych na swoim obiekcie.

Cherno More Varna na własnym stadionie zdołała wywalczyć remis 1:1. Taki rezultat sprawia, że nawet bezbramkowy remis w Mińsku przesądzi o awansie gospodarzy. Nie sądzę jednak, aby Dinamo nie chciało jednoznacznie udowodnić swojej wyższości. Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest dla mnie ogromna, a co więcej, przewaga własnego obiektu jest w tym wypadku niezwykle istotna. Dlatego też, moim zdaniem Dinamo Mińsk pewnie wygra spotkanie i zapewni sobie awans do kolejnej rundy.
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - Liga Europejska: Kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Göteborg - Śląsk Wrocław
Typ: HA Göteborg -1
Kurs: 2.65
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Dzisiaj nie widzę tego, aby zawodnicy z Wrocławia awansowali dalej w LE. Dzisiejszy mecz to wg mnie koniec ich przygody z tym Pucharem w sezonie 15/16. Gospodarze od 31 lipca 2014 roku (czyli prawie rok czasu, bez paru dni) zanotowali na własnym obiekcie zaledwie 4 porażki na 25 meczy, co jest bardzo dobrym wynikiem. Strzelili podczas tych wszystkich meczy u siebie aż 51 bramek co daje średnio minimalnie powyżej 2 na mecz, a stracili 17. Natomiast Śląsk w meczach wyjazdowych nie błyszczy i jeżeli znowu by wziąć poprzednie 25 meczy tyle, że wyjazdowych naszego rodzimego zespołu to podczas nich wygrali 7 meczy, 8 zremisowali oraz 8 przegrali. Ostatni mecz Śląska to przegrana na własnym obiekcie dość wysoko z Legią bo 4:1, i to nie jakimś całkiem słabym składem bo aż 7 zawodników grało tych samych co w meczu u siebie z Göteborgiem - w tym cała linia obrony oraz defensywny pomocnik. Dzisiaj tak jak pisałem na początku - niechętnie bo życzę polskim zespołom jak najlepiej, jednak stawiam na zwycięstwo Szwedów, którzy na własnym obiekcie są zdecydowanie lepiej dysponowanym zespołem niż w meczach wyjazdowych, chociaż i we Wrocławiu przeważali - a przynajmniej w statystykach spotkania, bo samego meczu nie miałem okazji oglądać, natomiast zabezpieczam się zwrotem w przypadku wygranej gospodarzy tylko jednym golem, jednak myślę, że stać ich na wygranie różnicą dwóch bramek.
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP - Umag (Chorwacja)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Coric Borna - Bedene Aljaz
Typ: powyżej 21 gemów
Kurs: 1.78
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza
:
Badene gra w tym sezonie sporo i zdecydowanie. Ziemia należy do jego ulubionych nawierzchni. Po Wimbledonie przetarł się wygrywając challenger we Włoszech. Ogólnie jest typem zawodnika, który będzie gryzł kort byle wygrać. W tej chwili zajmuje najwyższą 70 lokatę w dotychczasowej karierze. Posiada bardzo dobry rotacyjny serwis i potrafi uruchomić dokładny return. W Chorwacji w 2013 roku zaliczył ćwierćfinał i z pewnością w meczu z Coricem nie stoi na przegranej pozycji. Siedem lat młodszy Chorwat to świetnie zapowiadający się tenisista. Regularnie toczy długie i zacięte pojedynki z wyżej notowanymi przeciwnikami. Zdarzają mu się jednak słabsze okresy gry i w tym upatruję szansy dla jego rywala. Borna mimo wszystko nie jest typowym &quot;ziemniakiem&quot; bo w swojej karierze więcej pojedynków rozegrał na hardzie. Mimo to ma predyspozycje do długich wymian. W tym sezonie nie zachwyca, a Badene z pewnością nie przysłuży się do kolejnego łatwego zwycięstwa. W zeszłym roku Coric zaliczył ćwierćfinał turnieju odpadając po trzy setowym meczu z Fogninim. Myślę, że to będzie mecz tego kalibru.
Przyjąłem granicę 21 gemów do pokonania w meczu. Sądzę, że dojdzie do tie-breaku, co już praktycznie zapewni powodzenie.
⛔100
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: P.Nozna El.LE
Godzina: 20:45
Spotkanie: Birkirkara - West Ham
Typ: BTS (obie druzyny strzela gola) - nie
Kurs: 1.64
Bukmacher: bet-at-home
Analiza
:
Jak dla Mnie bet dnia. W 1 meczu bylo 1:0 Strzały West Hamu: 7 celnych 6 niecelnych Birkirakara: 0 celnych 1 niecelny. Posiadanie pilki 69-31. Dla Mnie to poprostu bylo zleckewazenie przeciwnika bo taka druzyna jak West Ham powinna im ladnie dokopac a tu ledwo 1:0. I wielu osobom zepsuli kupon. Ale teraz czas na rewanz i czas zmazac plame na honorze jakim jest taki bilans bramkowy. Przekonali sie ze nie moznaleckewazyc przeciwnika. Dla Mnie ten typ i kurs to prezent a mecz bedzie sie ukladal tylko i wylacznie po stronie gosci ktorzy beda chcieli sie pokazac jak z najlepszej strony z amatorami ktorzy w poprzednim meczu nie oddali strzalu celnego na bramke. Chociaz moze byc roznie. Dla &quot;ryzykantow&quot; polecam ze gospodarze nie strzela bramki po wyzszym kursie ale widzac ten 1 mecz i podchodzenie do LE zespolow z topowych lig wole dac po takim kursie ktory i tak jest dobry jak na taki mecz.
✅ 64
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom