>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 23.07.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
fatality1922 9

fatality1922

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina:
18:00
Spotkanie: HJK vs Rabotnicki
Typ: Over 2.5
Kurs: 1,99
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
To moja pierwsza analiza, dlatego z góry przepraszam za ewentualne &quot;drobne niedociągnięcia&quot;. Na swój początek wybrałem spotkanie z ligi mistrzów między wiodącym w finlandzkim turnieju Veikkausliiga, a macedońską drużyną FK Rabortnicki. W ostatnim meczu tych obu drużyn padł bezbramkowy remis, dlatego też mój typ może trochę dziwić. Uważam, że drużyna grające pierwsze skrzypce w swoim kraju nie pozwoli sobie na ponowienie tego wyniku, zważając na to, że tym razem drużyna z Helsinek gra u siebie. Liczę też na inicjatywę ze strony macedońskiej drużyny.
✅99
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
binias 15

binias

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów, Eliminacje- Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: St. Patricks Athletic - Legia Warszawa
Typ: St. Patricks Athletic Awans do kolejnej rundy
Kurs: 3,20
Bukmacher: bwin.com
Analiza: Przykro jest typować mecz na niekorzyść naszego klubu, ale niestety to co prezentuje stołeczna drużyna woła o pomstę do nieba, będzie im ciężko z kopaczo-biegaczom z Walii, nie wytypuję wyniku ale wydaję mi się że przejdzie St. Patricks Athletic.
kiepska analiza
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Islandia 4 Dield
Godzina: 22:00
Spotkanie: Vængir Júpiters vs. Ísbjörninn
Typ: over 4 azjatycki
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Po wczorajszej wtopie nurkuję tam gdzie już kilka kolejek rozegrano, czyli na islandzkie wioski.
Dzisiaj najgorsza drużyna w lidze gra z wiceliderem, który dwa ostatnie mecze u siebie remisował, więc dzisiaj ma okazje solidnie się odkuć.
Ísbjörninn na wyjazdach do tej pory cztery mecze. Wszystkie cztery przegrane, straconych bramek 18 czyli ponad 4/mecz.
Vængir Júpiters u siebie na razie dwa zwycięstwa i dwa remisy. Bramek w czterech meczach nastrzelali całe 8, więc dzisiaj mają wyśmienitą okazję by bilans poprawić.
Z drużynami, które są w tabeli tuż nad Ísbjörninn, Jupitersi wygrywali 6:2 i 7:1, a było to miesiąc temu więc chyba nie zapomnieli jak się strzela takim ogórkom.
Według mnie linia do pokrycia nawet i w pierwszej połowie jak się tylko chłopakom będzie chciało. Na co bardzo, bardzo liczę ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arkadiuzs 1,1K

arkadiuzs

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów, Eliminacje- Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: St. Patricks Athletic - Legia Warszawa
Typ: X do przerwy
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pierwszy mecz oglądał chyba każdy. Każdy też zna wyniki ostatnich meczów Legii, atmosfere wokół zespołu. Mnie jednak bardziej od rezultatów uderzyło co innego. Po pierwsze wypowiedzi Berga. Choćby tłumaczenie słabego wyniku kontuzjami! Śmiech. Rywal teoretycznie umiejętnościami kilka klas niżej, a wystarczyło odrobinę serducha i zaangażowania aby w Warszawie ugrać niezły wynik. Druga sprawa genialność taktyczna Norwega, oszczedzanie, mieszanie w pierwszym składzie na samym początku zamiast ogrywać. No wyniki napewno tego nie bronią. Transfery też zamiast wzmocnien 1 składu, ściagnięci sami średniacy dzięki czemu Legia ma dwie równe jedenastki i jednocześnie żadnej dobrej na europe. I trzecia rzecz która mnie chyba najbardziej uderzyła, ani sztab szkoleniowy ani piłkarze( poza pojedynczymi wyjątkami) nie wyrażaja zednego wk....enia wynikami, ot uznali to za małą wpadke i już. Przecież to kpina. Przeglądałem zdjecia z treningów przed meczem w Irlandii. Nie widać po nich zadnego skupienia, motywacji zamiast tego jakies smiechy, zabawy w ganianego itp. No jakos kilkanaście lat, nawet kilka temu jak jeszcze grali bardziej charakterni piłkarze ciężko by było sobie wyobrazić po takim blamażu takie zachowania. i jak zazwyczaj wychodzi ze mnie patriota tak teraz nic za pozytywnym wynikiem nie przemawia. Moze i wymecza jakies zwyciestwo, ale styl pewnie bedzie słaby, ja stawiam na remis w pierwszej połowie po nudnych 45 minutach. A pozniej niech sie dzieje co chce, najwyzej Celtic pokaże im futbol ;)
⛔100
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria
Spotkanie: FC Zurich - Thun
Typ: Powyżej 2.5 bramki
Kurs: 1.8
Data: 23.07.2014
Godz: 19.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Długo kibice w Zurychu nie czekali na kolejny mecz swojej drużyny na własnym stadionie , bo zaledwie trzy dni temu grali w pierwszej kolejce u siebie wygrywając z Grasshoppers 1:0. Drużyna gości Thun rozegrali również swój mecz i w takim samym rezultacie ograli Vaduz , a więc obie ekipy są zadowolone , że rozpoczęły sezon od trzech punktów. Fc Zurich w spotkaniu pierwszym pokazali bardzo ofensywną grę , gdzie mieli bardzo dużo okazji bramkowych , ale udało im się strzelić tylko jednego gola. Thun miał swoje też okazje bramkowe i efekt wiadomo jaki , bo zwyciężyli , ale co zauważyć można defensywa pracowała wspaniale nie dopuszczając zespół z Vaduz zbytnio do swojej bramki. Dziś jednak oczekuję z obydwu stron właśnie ofensywnego stylu gry jak i bramek. Historia między tymi zespołami też daje podgląd na to , że umieją sobie strzelać i to dużo zwłaszcza ostatnie wyniki pokazują to wyrażnie ( 2:1 , 5:4 , 3:1 , 1:2 , 3:2 ).
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
H 9

haddock

Użytkownik
Dyscyplina : LM Kwalifikację Piłka nożna
Spotkanie St.Patricks -Legia
Typ: over 2,5
godz 20:45
Kurs 2,05
Bukmacher: betsafe
No niestety nasi pokazali ostatnio, że w obronie nie stanowią monolitu. W pierwszym meczu St. Patricks mogło strzelić więcej niż jedną bramkę. Dziś obawiam się że może być podobnie. A przynajmniej nie przewiduję szachów. Wynik pierwszego meczu determinuje takie zachowanie piłkarzy. I mimo wszystko, tej krytyki która spadła na legionistów, powinni wreszcie pokazać czemu jest 25-krotnie droższym zespołem(podczas ostatniego meczu komentatorzy bardzo często o tym przypominali). Stąd też mój typ, i oczywiście liczę na zwycięstwo polskiej drużyny.
✅105
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
⚽ Liga Mistrzow
Godzina: 20.45
St. Patrick&#39;s vs Legia
Typ: Ht/Ft Legia/Legia
Kurs:3.0
Buk: Betclick
Jakos sobie tego innaczej nie wyobrazam... Nie wierze ze Legia dolaczy do &quot;zacnego grona Lecha(Zalgiris) oraz Wisly(Quarabag, Dynamo Tbilisi, i moze nawet Valerenga) Legia zdecydowanie wygrala lige, ma najlepsza druzyne na papierze. Wiem ze ostatnio forma jest tragiczna, ale kiedys ta machina musi odpalic.St Patrick nie graja dzis na swoim stadionie tylko w Dublinie. Jest tam wieksza murawa. Jest to zespol w pelni profesjonalny jednak na granicy amatorow, gdyz zdazaja sie tam gracze dorabiajacy. Mysle ze Legia rozbije dzisiaj Irlandczykow nie grajacych na swoim obiekcie
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom