>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.06.2022 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 23. Czerwca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Etiopia
Godzina: 15:00
Spotkanie: Addis Ababa City - Sebeta City
Typ: Addis Ababa City
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Spotkanie dwóch drużyn plasujących się w dolnej części tabeli ligowej. W lutym gospodarze rozbili swoich dzisiejszych przeciwników 5:1, w dodatku grając na wyjeździe. Jakie więc szanse są na to, że pokonają ich także u siebie? Myślę, że spore. Po pierwsze, podejście do rewanżowego meczu będzie bardzo pozytywne - wysokie zwycięstwo przed czterema miesiącami, a w dodatku jedyna bramka, jaką stracili, padła z rzutu karnego. Po drugie, Sebeta City to najsłabsza drużyna ligi, która odniosła 4 zwycięstwa w 27 meczach. Wreszcie po trzecie - gospodarze odnotowują właśnie świetną passę spotkań bez porażki - w tej chwili mają ich już dziesięć (po raz ostatni przegrali na początku kwietnia). Myślę, że dziś - w meczu z najsłabszym przeciwnikiem - podtrzymanie serii bez porażki będzie absolutnym must have, ale powinni pokusić się o zwycięstwo.

130
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2480
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Arabia Saudyjska, Pierwsza Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Al Fateh - Al Hilal
Typ: Remis
Kurs: 4.90
Bukmacher: STS
Analiza:


Ciekawie wygląda sytuacja w Arabii Saudyjskiej - do końca 2 kolejki i na czele tabeli Al Hilal oraz Al Itiihad mają tyle samo punktów. W takiej sytuacji o kolejności decyduje bilans bramek ( Hilal 58:27, Ittihad 59:28) i jak narazie to gracze Hilal są na drugim miejscu. Sama wygrana róznica jednej bramki może nie wystarczyć Hilalowi do zdobycia mistrzostwa, zwłaszcza że Ittihad ma przed sobą teoretycznie łatwiejsze mecze. W takiej sytuacji nawet gdy goście będą wygrywać 1:0, raczej powinni dalej ryzykować i mam nadzieję, że wtedy nadzieją się na udaną kontrę Fatehu, który jest w dobrej formie - ostatnio rozgromił na wyjeździe 3:0 Damac, który jest od nich wyżej w tabeli. Gospodarze są więc w dobrej formie i mam nadzieję, że urwą punkty faworytowi.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +140
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Colorado Avalanche
Typ: 1X
Kurs: 1,65 (opcja super kursy)
Bukmacher: Superbet
Analiza:

To będzie czwarty mecz tej serii, Colorado Avalanche prowadzą 2:1. Jak wspominałem przy okazji analizy poprzedniego meczu Tampa musi obowiązkowo wygrać oba spotkania u siebie, żeby jeszcze się liczyć w walce o puchar. Pierwszy mecz u siebie wygrali 6:2. Wynik był lepszy niż sama gra Tampy, ale z pewnością ta gra była znacznie lepsza niż w meczach na lodzie Colorado, do tego Andrei Vasilevskiy wreszcie bronił na miarę swojego potencjału, bo w dwóch wyjazdowych meczach spisał się fatalnie(zwłaszcza w tmy przegranym meczu 0:7). W tych playoffach Tampa przegrała tylko pierwsze domowe spotkanie z Toronto Maple Leafs, potem było osiem zwycięstw. To pokazuje jak mocni u siebie są Lightning. Bukmacherzy dają obu ekipom mniej więcej równe szanse na zwycięstwo, dla mnie faworytem jest Tampa. Moim zdaniem Tampa Bay Lightning nie przegrają tego spotkania w regulaminowym czasie gry.

65
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2998
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Eastbourne
Godzina: 16.30
Spotkanie: De Minaur - Paul
Typ: De Minaur
Kurs: 1,51
Bukmacher: STS
Analiza:
24. De Minaur zmierzy się z 35. Paulem. Niby poziom zbliżony, ale już na wstępie się dowiadujemy, że we wspólnych spotkaniach prowadzi 2-0 Australijczyk i to są swiezynki z tego roku z Indian Wells i Rzymu. Co więcej co ważne jak nie ważniejsze Minaur broni tutaj punktów, ponieważ wygrał ubiegłoroczna edycję turnieju. Także o opieprzaniu nie ma absolutnie mowy. Poza tym 2 mecze i 2 dwusetówki. U Paula 2 trzysetowki. Ostatnie mecze trudniejsze: Paul z Sinnerem, który nie jest jakimś wirtuozem gry na trawie oraz Minaur z Sonego, który potrafi na zielonym zaskakiwać. To mój koronny argument, że Minaur broni punktów w Eastbourne 2022. Przeciwnik jest do wzięcia. Motywacja jest, umiejętności są. Chyba się uda, mam taką nadzieję. Amerykanin lubi te decidery, więc dobrze jakby mecz się skończył w 2 setach na rzecz mego faworyta oczywiście.

51
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2241
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 14:00
Spotkanie: Hon - Hives
Typ: Hives
Kurs: 4.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Kurs w mojej opinii grubo przesadzony. Rozumiem, że Hon pokazała się z dobrej strony w starciu z Volynets, ale nie jest jakąś dominatorką aby robić z niej aż takiego faworyta, szczególnie, że potrafiła dopiero co przegrać z Mają Chwalińską albo jakimś ogórem na itfie.
Hives przez całe kwalifikacje mnie zaskakuje i to bardzo pozytywnie. Opisywałem ją już wczoraj, gdzie grałem jej mecz z Lee, a później rozniosła w drobny pył solidną Vickery. Łącznie w obu tych spotkaniach straciła tylko 9 gemów, a to już robi wrażenie.

zwrot - walkower
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ŁYMBLEDON Kwalifikacje
Godzina: 14:00
Spotkanie: P.Hon - Z.Hives
Typ: Hives 2:1
Kurs: 8.0
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Solaris mnie uprzedził z tym typem więc ja spróbuję wytypować wynik.W h2h jeden mecz na hardzie w Kanderze wygrała Hives 2:0 6:4 , 6:4 .W obu setach pierwsza przełamywała Hon ale w obu też Hives była o jedno przełamanie lepsza.Zoe potrafi przyśpieszyć z Vickery miała serię 9 punktów z rzędu.Statystyki w meczach kwalifikacyjnych mają porównywalne , niewątpliwie Hon ma większe doświadczenie na trawie.Stawką meczu turniej główny i ten mecz powinien być zacięty , spora szansa na 3 sety.
Sytuację dość dobrze opisał wyżej Solaris wygląda na spore Value w kursie na Zoe Hives.

zwrot - walkower
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 12-00
Spotkanie: Seppi - Klein
Typ: Klein -3.5g
Kurs:3.7
Bukmacher:fortuna
Analiza:

Finał kwali, więc gramy bo5. Generalnie Seppi ma możliwości, żeby wygrać, ale coś czuję, że to go po prostu Słowak zajedzie. Klein wyglądał bardzo solidnie w starciu z Hanfmannem i generalnie wygrywa sety na przełamania nie po tiebreakach. Włoch w przypadku utraty serwisu nie wydaje mi się, żeby miał możliwości fizyczne, żeby tłuc się na pełny dystans i będzie musiał myśleć o ewentualnej walce w kolejnych partiach, jeśli gdzieś mu się noga powinie. Z drugiej strony też Seppi naprawdę w tym roku na początku sezonu to była tragedia do oglądania po Australii. Jego mecz z Gojowczykiem to było chyba apogeum wizualnej padaki. Ma doświadczenie itd, ale Klein w miarę bezpiecznie serwuje na tym turnieju i jak dodamy do tego fakt, że Seppi grał trochę spotkań ostatnimi czasy to wygrana Kleina staje się bardziej realna niż bym stawiał przed rozpoczęciem kwalifikacji. Dodatkowo linia jak na taki pojedynek jest nieźle premiowana kursowo, a tak naprawdę wystarczy wygrać jeden set typu 6-2 i można nawet oddać seta i pokryć handicapa. Dla mnie Włoch jest po prostu zbyt nierówny w swojej grze i jeśli Słowak będzie trzymał podanie to jego szanse przyjdą bez wątpienia.

270
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2772
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Eastbourne
Godzina: 13:30
Spotkanie: Bublik - Fritz
Typ: Fritz
Kurs: 1,91
Bukmacher: Etoto
Analiza: Bardzo lubię Fritza i mecze z jego udziałem i tutaj zauważyłem że jest szansa trochę zarobić. Kursy wystawione przez bukmachera są praktycznie 50/50, ponieważ nikt nie wie co się wydarzy. Zaciekawiła mnie historia h2h gdzie obaj panowie grali ze sobą 3 razy i wszystkie wygrał Bublik. Fritz ostatnio miał gorszy czas ale kto obserwował jego poczynania wcześniej to wie na ile go stać, myślę że kurs delikatnie przesadzony. Każda seria kiedyś się kończy i mimo że ranking nie gra to 14 miejsce Amerykanina nie wzięło się znikąd.

91
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1765
W 1,8K

walek10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów M
Godzina: 9:00
Spotkanie: Chiny - Niemcy
Typ: Handicap Chiny (15.5)
Kurs: 1.95
Bukmacher: Superbet
Analiza:
O godz. 9:00 czasu polskiego w Quezon City na Filipinach w teorii dojdzie do walki Dawida z Goliatem.
Na pierwszy rzut oka można wnioskować łatwy win Niemców lecz jak spojrzymy na wyniki ostatnich meczy reprezentantów Chin można śmiało stwierdzić ze nie są to chłopcy do bicia.
3:1 z Iranem, Słowenia, Japonia, następnie sensacyjna wygrana 3:0 z wielką Brazylia.
W ostatniej kolejce wielu graczom na lotnisku wyszły pozytywne testy na srovid i musieli oddać walkower. Dziś gram handi w ich stronę 15.5 pkt. W dotychczasowych meczach tylko z Iranem nie pokryli tego handi. Uważam że gra będzie dziś wyrównana, pokryją handi, ugrają seta a może kto wie i cały mecz.

zwrot - walkower
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Besta-deild karla
Godzina: 21:15
Spotkanie: Breidablik - KR Reykjavik
Typ: każda drużyna strzeli 2+ gole
Kurs: 3.80
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Breidablik jest w tym sezonie niesamowity. Do tej pory tylko raz musieli uznać wyższość przeciwnika, a pozostałe dziewięć spotkań padło ich łupem. Zawodnicy tego klubu świetnie zareagowali na niepowodzenie z Valurem, pokonując w następnej kolejce Akureyri 4:1. Siłą gospodarzy jest ofensywa i 31 goli strzelonych w 10 starciach imponuje. Niestety nie zawsze idzie to w parze z defensywą, ale w takich ligach, jak ta w Islandii nie zawsze zważa się na solidną obronę, co potem przekłada się na negatywne wyniki osiągane w kwalifikacjach do europejskich pucharów. Niemniej jednak garstka kibiców, która gromadzi się na stadionach, może podziwiać to, co w piłce kochamy najbardziej, a więc trafienia. Czy dzisiaj również je ujrzymy w Kópavogur?

Stołeczni to zespół, który w przeszłości sięgał po mistrzostwa islandzkiej ekstraklasy. Ostatni raz było to w 2019 roku i fani pragną, aby ich ulubieńcy powtórzyli ten sukces, ale w tej kampanii będzie o to niezwykle trudno. Na ten moment KR Reykjavik znajduje się na szóstej pozycji i do dzisiejszego rywala tracą 11 oczek. Rozgrywki jeszcze trochę potrwają, jest jeszcze przecież podział na grupę mistrzowską i spadkową, dlatego warto walczyć o każdy punkt. Goście prezentują się w ostatnim czasie całkiem nieźle i notują serię siedmiu meczów z rzędu bez porażki. Ostatnia przegrana przytrafiła się właśnie z Breidablikiem na własnym stadionie dwa miesiące temu. Czy tym razem stołeczni pokonają lidera islandzkiej ekstraklasy?

Breidablik świetnie prezentuje się w tym sezonie, ale w pewnym momencie tej kampanii musi przyjść mniejszy lub większy kryzys. Ciężko jest utrzymać formę przez wiele miesięcy grania i coś czuje, że lider islandzkiej ekstraklasy w najbliższym czasie będzie dołował. Dzisiaj zmierzą się z wymagającym przeciwnikiem, który potrafi grać z gospodarzami. Jeżeli prześledzimy sobie ostatnie spotkania rozgrywane na stadionie Breidablika, to KR Reykjavik sięgnął po cztery wygrane z rzędu. Dochodzi do tego też motywacja zrewanżowania się za porażkę sprzed dwóch miesięcy.

Postawię na ryzykownego singla, który mówi o tym, że każda z drużyn strzeli po minimum dwa gole. Taki typ często gramy w hokeju, ale w overowej islandzkiej lidze również można sobie na niego pozwolić. Jeżeli prześledzimy sobie domowe starcia lidera w tej kampanii, to ich wyniki wyglądały następująco: 4:1, 3:0, 3:2, 4:2, 6:2, 4:1. Bardzo dużo pada goli w Kópavogur w tym sezonie. U gości na wyjazdach pojawiały się na takie rezultaty: 1:4, 2:1, 1:2, 0:3, 2:3, 1:1. KR Reykjavik też jest skuteczny i liczę na ciekawy i ofensywny mecz okraszony trafieniami.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów M
Godzina: 15:30
Spotkanie: Serbia - Brazylia
Typ: Serbia
Kurs: 3.05
Bukmacher: BETCLIC
Analiza:
Dziś po raz kolejny spróbuję zagrać przeciwko ekipie Canarinhos, która jest obecnie w bardzo dużym dołku. Wczoraj zostali rozbici przez Polaków 3:1 (w pierwszym i trzecim secie do 16!). W pierwszym mini turnieju Brazylia zaprezentowała się również słabiutko o czym może świadczyć kompromitująca porażka z Chinami 3:0! Więc dlaczego nie mieliby przegrać ze zdecydowanie silniejszą drużyną z Serbii. Szanse w tym spotkaniu oceniam fifty-fifty a więc widzę tutaj spore value w kursie na Serbów, którzy w każdym spotkaniu walczyli do końca się nie poddawali. Nawet w przegranych spotkaniach z bardzo silnymi przeciwnikami jakimi są Francja czy USA potrafili postawić się rywalom i ugrać po jednym secie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Arabia Saudyjska, Pierwsza Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Al Ahli - Read
Typ: powyżej 2.5 goli
Kurs: 2.05

Bukmacher: STS
Analiza:

Mecz o utrzymanie w Arabii Saudyjskiej, Al Ahli podejmuje Read. Moim zdaniem warte do gry są wszystkie opcje w kierunku home oraz over 2.5 meczowy, gdyż moim zdaniem Al Read tym meczem spadnie z ligi. A w Arabii spada się z hukiem, więc postrzelaja chłopaki. Tutaj trzeba by zacząć całą analizę tabeli - więc może z skrócie Faysaly (ostatnia bezpieczna drużyna na tę chwilę) musi dzisiaj wygrać, bo w ostatniej kolejce ma Hilal. Tutaj pierwsza polemika z kolega wyżej - Hilal tego mistrza bierze, a Ittihad robi wszystko by go oddać - taka to specyfika tej ligi. Faysaly też nie spadnie, będą grali nawet w azjatyckiej lidze mistrzów, więc omówimy się nie spadną, porządek musi być w Arabii. Także dzisiaj Faysaly wygrywa, a Ittihad może stracić punkty w myśl niechcianego majstra, co zasila ekipę wyżej w walce i utrzymanie Ettofaq. Tyle samo punktów co Ettifaq ma nasze Ale Ahli, które ostatnio jedzie na samych remisach, ale ciula punkty bo tabela była pod kontrolą. Niemniej dzisiaj mecz z Al Read, też się zawsze w lidze gdzieś błąkali, ostatnio grali z topem ale nic nie wyrzeźbili, bo w tej ludzie w ich sytuacji można zrobić, gdy jest siano. Ostatnie 5 meczów to tylko 1 punkt, więc sami siebie wskazali do spadku. Dzisiaj się nie dogadają, bo punkt mniej ma Batin. W zeszłym roku też w ostatniej kolejce był mecz Batin - Dhamak, nawet go chyba typowałem na dwójkę w tym dziale. Goście walczyli o tlen i oczywiście wygrali. Dlatego dzisiaj lecą kursy na Batin - sts zaczynał od 2.14, a rano było już ze 1.60 - jednak ten mecz do śledzia na kolację, a nie pre bo chociaż pewnie będzie jedynka to lepsze cyrki mogą być live. Wracam do tego overa, myślałem nad jedynką, over 1.5 home, ale biorę over 2.5 mecz - goście mogą coś wkulac, może się zacząć corrida z wieloma bramkami. Z drugiej strony jak dostaną gola to się odkryją i pójdą kolejne, a jak już będą czuli że tym meczem polecą, to się odkryją. Liczę zatem na ciekawe widowisko z golami, jak będzie to się okaże.


105
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata U20, kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Japonia - Indie
Typ: powyżej 58,5
Kurs:
1,73
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Mecz już za kilkanaście minut, moja analiza nie będzie za długa bo powiem szczerze, że nie wiele mogę napisać o drużynach z U20 zwłaszcza kobiet.
Patrzę tylko na statystyki ale uważam, że warto.
Japonia w swoim pierwszym meczu wygrała 29:17 ze Słowacją natomiast Indie przegrały z Holenderkami aż 46:18 a więc widać, że dziewczyny grają wesoło. Dziś już mieliśmy spotkanie Słowacja - Holandia i padł remis 27:27 więc co nie co ten mecz nam pokazał kto jakimi siłami dysponuje.
Widzimy, że od kilku lat Japonia i Korea nieco podniosły poziom w piłce ręcznej dorosłej ale to musi się zaczynać od młodzieżówki i tam już swój styl udoskonalają. Wiele razy mówiłem, że grają szybki handball i mam nadzieję, że dziewczyny zagrają podobnie zwłaszcza, że grają z beznadziejną drużyną Indie - nie ma co ukrywać.

73
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1289
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom