>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.06.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
crawford 2

crawford

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - World Cup 2014
Godzina: 22:00
Spotkanie:Chorwacja - Meksyk
Typ: BTS
Kurs: 1.84
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś na warsztat biorę spotkanie drużyny określanej mianem &quot;Brazylii Europy&quot; przeciwko reprezentacji Meksyku.
Zaczynając od historii, drużyny te ze sobą rozegrały mecz 12 lat temu na pamiętnym mundialu Korea i Japonia. Spotkanie tamto zakończyło się wynikiem 0:1 dla drużyny z Ameryki Północnej.
Biorąc pod uwagę najważniejszy aspekt, czyli sytuacje grupową obu drużyn w lepszej sytuacji znajduje się drużyna Meksyku. Posiadają oni na koncie cztery punkty, jedno oczko mniej ma na koncie Chorwacja. Do awansu drużynie trenera Herrery wystarczy remis, Chorwaci natomiast muszę zgarnąć pełną pulę. Patrząc na postawę obu drużyn w poprzednich spotkaniach trudno wyłonić faworyta. Skłaniałbym się ku zwycięstwu Bałkańskiej drużyny, lecz Meksyk posiadając w składzie tak klasowych zawodników jak dos Santos i Peralta, na pewno pokuszą się o gola.
✅84
 
truskaweczka 3

truskaweczka

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis-Wimbledon
godz:20:35
spotkanie:Kuznetsova-Larcher de Brito
typ:2
kurs:2,62
bukmacher bwin
analiza:Szybko i na temat.Portugalka ladnie przeszedla przez kawlifikacje,rok temu odprawila tu Sharapova widac ze jak na jej tenis jest w formie ,wiadomo ze to WTA i zdazyc sie moze wszystko ,dlatego opieram jej typ na zeslorocznej niespodziance i formy ktora prezentuje .Kuznetsova na trawie za wiele w tym roku nie grala a pozatym trawa to jest nielubiona przez nia nawierzchnia,jak kiedys.powodzenia
✅162
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - World Cup 2014
Godzina: 22:00
Spotkanie:Chorwacja - Meksyk
Typ: I. Perisic strzeli gola
Kurs: 4,25
Bukmacher: Betsafe
Analiza:Na dzisiejszy wieczór wybrałam sobie spotkanie z mistrzostw świata a dokładniej pojedynek pomiędzy Chorwacją a Meksykiem. Mecz dwóch bardzo wyrównanych drużyn, wiec zapowiada się ciekawy pojedynek, tym bardziej ze jest to mecz o awans, Meksykowi wystarczy jeden punkt natomiast Chorwatom jest potrzebne zwycięstwo a więc muszą być bardzo skuteczni i strzelać gole. Ja dzisiaj nie zamierzam typować zwycięzcy bo jestem fanką Chorwacji i nie chce zapeszać.. więc dam ten sam typ co w ostatnim meczu Chorwatów czyli na strzelca gola w meczu , a dokładniej I.Perisica po bardzo kuszącym kursie 4,25. Powtórzę to co pisałam 19 czerwca na typach czyli jest to piłkarz mający 25 lat i będący piłkarzem Wolfsburga jest obecnie w świetnie formie i strzela bramki jak na zawołanie . Dzisiejszy mecz dla Chorwatów jest meczem o być albo nie być na tych mistrzostwach, także spodziewam się walki od pierwszej minuty a także liczę gdzieś na 2 gole strzelone prze Chorwatów ( w tym minimum jedna przez Perisica ) . Według mnie Chorwacja bez Perisica to jak Holandia bez Robbena , świetny zawodnik który napędza cała machinę . Po takim kursie to aż żal nie zagrać tym bardziej ze pokazał ze potrafi strzelać bramki na tych mistrzostwach.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom