>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 23.05.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 23. Maja

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina:18:00

Spotkanie: Cracovia-Korona
Typ: Cracovia wygra 1 golem
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Jutro odbędzie się kolejne ciekawe spotkanie w grupie spadkowej polskiej ekstraklasy piłkarskiej, w którym na przeciwko siebie staną ekipy Cracovii Kraków, oraz Kieleckiej Korony. Ostatnie spotkania tych dwóch drużyn na tym stadionie dwukrotnie kończyły się zwycięstwami zespołu z kielc, który wygryał tutaj wynikiem 1:2, jednak teraz Cracovia wygrywając spotkanie przed własna publicznością, zapewni sobie utrzymanie na kolejny sezon, Korona już praktycznie jest w podobnej sytuacji, dlatego też uważam że bardziej zmobilizowanym zespołem do wyagranej będzie tutaj ekipa gospodarzy. Ostatnie spotkanie Cracovii, i wygrana z zespołem Zagłębia Lubin na wyjeździe po kilku porażkach pod rząd, na pewno pomogła temu zespołowi i uważam że w tym spotkaniu to gospodarze będą prowadzić grę, co za tym idzie strzela jedną bramkę więcej od zespołu Kieleckiej Korony. Postawiłbym tutaj na wygrana gospodarzy 1:0.
⛔100
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball , MLB
Godzina: 01:05
Spotkanie:
Cleveland Indians @ Baltimore Orioles
Typ: Baltimore Orioles -1.5
Kurs: 2.54
Bukmacher: Pinnacle
Starterzy : J. Masterson (CLE) vs W.-Y. Chen (BAL)

Indians miało udaną serie z Detorit , ale w 2 z 3 z tych gier mieli więcej szczęścia niż rozumu , z Verlanderem mieli jeden udany inning , w ostatnim meczu z serii wygrali po balk&#39;u w kosmicznych okolicznościach , ponieważ dwukrotnie Detroit nie potrafiło utrzymać prowadzenia , raz w 9. inningu , drugi raz w ostatnim 13. inningu spotkania.
Masterson w ostatnich 3 meczach gra padlinę totalną - dno z Oakland , dno w Toronto i wygrana 8 Maja z Twins.
Masterson ma kłopoty ze strefą w tym roku - 28 walks w prawie 60 IP , co daje liczby na granicy 4.5 BB/9 co jest sporym wynikiem jak na startera.
WHIP za ten sezon jak i za wyjazdy oscyluje w okolicy 1.5 , co też nie wróży nic dobrego.
Szczególnie , że gramy na dość ofensywnym stadionie , a Orioles wraca do domu po ofensywnie średnio udanej serii , lecz skończyli ją wynikiem 3-3.
Wczoraj niby przegrali 8-9 , lecz jakby nie defensywa Pittsburgha to wynik byłby w granicach 3-9 , 4-9
Masterson w ostatnich 5 grach na stadionie Baltimore oddawał kolejno 4,6,4,1,6 ER co jak widać może ustawić ilość ER na dużej ilości przed wejściem bullepnu.
Indians jest jedną z najgorszych ekip w lidze przeciwko lefties.
Linie .221/.301/.326 z niskim BABIP na poziomie .257 i wRC+ na poziomie 79
Moim zdaniem dzisiaj może dojść do ofensywnego meczu w wykonaniu obu ekip.
Szczególnie w porównaniu obu miotaczy rzucają się liczby za ostatnie 3 mecze i Dom/Wyjazd , tym bardziej , że Chen po za debiutem w sezonie przeciwko Bostonem miał udaną resztę gier w domu.

Jest możliwość na stronie MLB.com obejrzeć ten mecz całkiem za darmo. Wystarczy się tylko tam zarejestrować
⛔100
 
1kulik1 42

1kulik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, T-mobile Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Typ: 2
Kurs: 2,95
Bukmacher: Bet-at-home
Witam, największe ligi Europy już po ostatnich kolejkach, to i oferta weekendowa sporo uboższa. Jednak trzeba sobie jakoś radzić i na warsztat biorę, po raz kolejny naszą ukochaną ligę. W tej mą uwagę przykuł mecz Piasta Gliwice z Zagłębiem Lubin. Dla gości jest to mecz o wszystko! Miedziowi mają jeszcze szanse nie spaść, ale by to osiągnąć MUSZĄ wygrać ten mecz i kolejne. Mam świadomość że to polska liga a ekipa z Lubina to nie Sunderland który na koniec sezonu powygrywał co miał do wygrania i utrzymał się w lidze. Typ ma realne szanse „wejścia” gdyż Piast potrzebuje tylko punktu by być spokojnym o swój byt w Ekstraklasie, a przed nim mecze z Widzewem i Podbeskidziem, więc ten punkt spokojnie jeszcze zdobędą. Co ważne głównym rywalem w walce o utrzymanie ekipy z Lubina jest Cracovia(Widzew przegrał 0:3 z Podbeskidziem więc nie walczy już o nic). Drużyna z Krakowa gra słabo i ma przed sobą mecze ze Śląskiem i Jagą, gdzie o punkty będzie ciężko, więc i motywacja i nadzieja Miedziowych na pozostanie w Lidze jest uzasadniona. Liczę również na „przebłysk geniuszu” nowego trenera Zagłębia, Piotra Stokowca. Na koniec krótko: ten mecz jest decydujący, jeśli Zagłębie wygra – ma szanse na pozostanie, więc jestem przekonany że goście będą gryźć trawę i nie odpuszczą żadnej piłki by zdobyć w Gliwicach 3 punkty. Pozdrawiam ;)
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Godzina: 2:05
Spotkanie: New York Rangers - Montreal Canadiens
Typ: Rick Nash under 4 shots
Kurs: |1.86|
Buk: Betsson !
Pozwolę sobie zacytować ostatni swój kupon na Nasha, który również wszedł obiecująco. Dziś znowu mam zamiar jego pograć.
Jego zrywy są oczywiście na wysokich obrotach, ale jednak brakuje mu paliwa. Mimo, że gra w pierwszej linii, z Stepanem i Kreiderem to i tak Rick, gra jakoś w cieniu. Być może jeszcze ta kontuzja, którą się nabawił x czasu temu spoczywa, na jego barkach i nie może być do końca w pełni formy. Może się mylę ale każdy oglądający Strażników jest świadomy i wie, że to jest jeden z zawodników, który oddaję tych strzałów solidnie sporo.
Czekałem, aż linia wzrośnie bo jeszcze pod wieczór była zaledwie 3.. teraz urosła, o jeden i bardzo mi się taka opcja podoba. Wiadomo, że Nash na swoich śmieciach będzie chciał znowu udokumentować mecz w której zaliczy gumę w sieci, ale.. uwaga, Strażnicy mogą dziś czuć się pewni i mogą dziś nie co zaprzepaścić 3 game mimo że są faworytem. Nash, to zawodnik na pewno o bardzo silnym potencjale ale mimo że tych strzałów oddaję na swoim terenie jeszcze więcej to ja jednak sobie zaryzykuje. Jego ekipa jest na prawdę gotowa aby dotrwać do finału Stanleya, ale już nie takie cyrki widziałem, gdzie drużyna wygrywa 3-0 w serii, wystarczy tylko jeden mecz, a tu jednak nie poszło po ich myśli. Nie neguje że Strażnicy tak samo postąpią ale jednak jakiś cień szansy dla ekipy z Montrealu też jest.. Moim kluczem, aby kupon był powodzeniem, będzie na pewno to, że prócz #61, są jeszcze inni zawodnicy którzy tych strzałów oddają więcej. Jest Stepan, jest Boyle, a nawet Pouliot. Także i oni potrafią wykonywać swoją robotę w postaci strzałów, ja zaufam ponownie intuicji i liczę na 3 &#39;&#39;szoty&#39;&#39; maks Ricka ;).
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Rangers - Montreal
Typ: Rangers (-1)
Kurs: 2.70
Bukmacher: unibet
Analiza:

Poprzednio:
Nie pisałem analizy pierwszego meczu tej pary ponieważ wcześniej rozgrywany był mecz Chicago z LA - typ wszedł. W pierwszym meczu stawiałbym na Rangersów i wygrali. Dzis także na nich stawiam. Montreal notuje bardzo dużo kar i cudem było ,że Boston w poprzedniej rundzie tego nie wykorzystał. Fizyczna gra nie odpowiadała Bruins i odpadli. Dodatkowo swietnie spisywał sie Price w bramce - dzis jest kontuzjowany. Budaj w ostatnim meczu po zmianie Price&#39;a na 8 strzałów puścił 3 gole. Wczesniej puszczał 3,4,1,4,2 czy 5 bramek. Średnia jest dość spora i mysle, ze dziś kolejny raz ją podtrzyma. Lundqvist na przeciw jest bramkarzem co najmniej dwie klasy lepszym. Obrona Rangers na ten moment radzi sobie z grą fizyczną, więc Montreal nie jest im straszny. Na wyjazdach graja w tym sezonie także lepiej niz u siebie. Złapali też rytm w ofensywie. Fakt na przeciw Rangers jest taki, że po dobrym meczu odpuszczają i że play-offy szczegolnie w półfinale powinny byc wyrownane, wiec ekipa wyjazdowa miała by w serii juz 2-0? Ja jestem jak najbardziej za tym. Druzyny underowe, to fakt, ale bramkarze dziś zadecydują o przebiegu meczu.
Oba mecze wygrane przez Rangersów. Kary u Canadiens jak się sypały tak sypią. Lundqvist jak bronił dobrze tak broni. Co prawda Budaj nie grał u MTL, a Tokarski, ale co to zmienia? Nic, bo to nie jest bramkarz klasowy. Moze miec dzien konia, ale juz Gibson z Anaheim pokazał, że presja nie jest dla młodych ludzi w tak prestizowych rozgrywkach. Rangersi jesli podtrzymają forme w obronie to wygrają ten mecz.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

papasmerf96

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa
Godzina: 19:30
Spotkanie: Bułgaria - USA
Typ: USA
Kurs: 1.8
Bukmacher: STS

Analiza: Bułgarzy borykają się z problemami zdrowotnymi. Nikolay Penchev, przyjmujący z Asseco Resovi Rzeszów najprawdopodobniej naderwał ścięgna Achillesa. Poza Nikim w kadrze Bułgarii z problemami borykają się: Tsvetan Sokolov, Todor Alexiev, Victor Yosifov, czy Martin Bozhilov. Mecz towarzyski z Holadnią przegrany 0:3 jeszcze bardziej wskazuje na to że to USA powinna jutro wygrać.
⛔ 100 / bukmacher
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Türkiye 1. Basketbol Ligi
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bandrma Banvit - Galatasaray Liv Hospital
Typ: Banvit
Kurs: 1,61
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dość regularnie obstawiam TBL. Obecnie w tej lidze trwają półfinały play-off. Banvitspor przez cały sezon idzie jak burza, zajęli pierwsze miejsce w tabeli z bilansem 28-2 i w pierwszej rundzie spotkał się z ósmą drużyną rozgrywek, by wygrać w dwóch spotkaniach, aczkolwiek niezbyt przekonująco (czterema u siebie, jednym na wyjeździe).
Generalnie od jakiegoś miesiąca przodownicy rozgrywek wygrywają jakoś skromnie. W międzyczasie przyszła też druga porażka w sezonie, która w żaden sposób nie wpłynęła na ostateczną postać tabeli. Nie mam żadnych doniesień o pladze kontuzji w Banvit Basketbol Kulübü, a co to oznacza? Że podopieczni Dimitriosa Itoudisa budowali formę na najważniejsze mecze sezonu ????
Poza tym nie dajmy się zwieść, czy u szczytu możliwości, czy przy trochę gorszym samopoczuciu, Banvit to maszyna do wygrywania, z bilansem u siebie 16-0! Do tego dochodzą dwie przekonujące wygrane nad Galatą w tym sezonie (79:68 w Stambule i 83:72 w Bandrmie w pierwszej połowie marca). Faworyt jest jeden, ale biorąc pod uwagę nieodgadnioną formę, nie wiem czy polecałbym łowcom handicapów brawurowe szarżowanie :confused:
⛔100
 
makaveli23 342,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: MLB
Godzina: 4:10
Spotkanie: San Diego - Chicago Cubs
Typ: Chicago Cubs -0.5 pierwsze 4.5 inninga
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wczoraj handicap -1 na Chicago w pierwszych 5 innach tylko sie zwrocil bo oczywiscie ofensywa Cubs, nie potrafila wypracowac nic wiecej niz jeden run, przy 3 bazach zakrytych, ale to nic wazne ze przynajmniej wygrali. Teraz juz wezme poprake i nie zagram glupich handicapow, choc pewnie teraz jak na zlosc wygraja &gt;1 na co kurs jest nie o wiele wiekszy niz na czysty win 3.2 &gt; 2.4. Mysle ze Cubs nie warto zaufac na koniec meczu bo moga zepsuc w koncowce ale pierwsze 4.5 inna to dobra lokata na dzisiejsza nocke w MLB. Po pierwsze beda mieli 5 szans na zdobycie punktu podczas gdy gospodarze beda ich mieli o jedna mniej co juz zwieksza szanse. Ale to nic bo musimy miec jeszcze argumenty w postaci pitchera, ktorym u gospodarzy bedzie Stults 4.50 2-4 21 1.57. Pierwsze 4.5 innow w 3 z 4 meczach u siebie ten pitcher przegral i w tym widze wlasnie szanse dla Cubs. Wazna sprawa jest jeszcze zeby nic nie stracili w czym pomoze Arrieta (0-0, 2.70 ERA) ktory w 2 z 3 spotkan w ktorych miotal Cubs wygrali pierwsze 4.5 inna.
✅140
 
maer 270,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia ( Veikkausliiga )
Spotkanie: Honka Espoo - IFK Mariehamn
Typ: 1
Kurs: 2.30
Data: 23.05.2014
Godzina: 17.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie do Finlandii na rozgrywki tamtejszej Veikkausliigi.
W mieście Espoo liczącym prawie dwieście czterdzieści pięć tysięcy mieszkańców na Tapiolan urheilupuisto mogącym pomieścić pięć i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Football Club Honka Espoo założonym w 1953 roku o barwach czarnych a w gości z miasta Maarianhamina liczącego ponad jedenaście tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1919 o barwach zielono-białych a mianowicie Idrottsföreningen Kamraterna Mariehamn.
Honka Espoo rozegrała w tym sezonie ligowym 9 spotkań w których zdobyła 12 punktów po 3 zwycięstwach, 3 remisach oraz 3 porażkach i zajmuje 6 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 12-12.
IFK Mariehamn zdobył 10 oczek w swoich 8 meczach ligowych rozegranych w tym sezonie po 3 zwycięstwach, 1 remisie oraz 4 porażkach co daje obecnie 8 pozycje w tabeli fińskiej Veikkausliigi, bilans bramek 8-13.
Gospodarze u siebie zagrali 4 razy i zdobyli 7 oczek po 2 wygranych, 1 remisie oraz 1 porażce, bilans bramek na swoim terenie 6-4.
Goście na wyjazdach zdobyli 3 punkty w swoich 3 spotkaniach ligowych po 1 zwycięstwie oraz 2 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 1-4.
Mecz zapowiada się ciekawie a w ostatnich 5 meczach o ligowe punkty pomiędzy tymi zespołami w Espoo dwa razy wygrywali gospodarze, raz padł remis oraz 2 razy wygrywali goście, bilans bramek w tych meczach 10-11 na korzyść IFK Mariehamn.
Mój typ w tym spotkaniu to wygrana gospodarzy, Football Club Honka Espoo u siebie po za pierwszą wpadka u siebie w sezonie z MyPa w kolejnym meczach gra bardzo dobrze strzelając dobra ilość bramek a Idrottsföreningen Kamraterna Mariehamn na wyjazdach słabo, tracone bramki co na pewno będzie chciała wykorzystać drużyna z Espoo i moim zdaniem im się to uda w tym spotkaniu.
⛔100
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - Strasrbourg
Godzina: 15:30
Spotkanie: M.Keys - M.Puig
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już około 15 godzin na kort wyjdą dwie zawodniczki. M. Keys (rocznik 95 - najwyższe miejsce w rankingu WTA 36 obecnie 44 ) oraz M. Puig (rocznik 93 - najwyższe miejsce 44 obecnie 56 ) Obydwie zawodniczki udanie radzą sobie w Strasbourgu, Keys wyeliminowała m.in. Torro- Flor oraz Julie Goerges, chociaż mam wrażenie, że Torro-Flor w ostatnim czasie obniżyła loty natomiast Puig właśnie wyeliminowała Petković co jest jednak pewnym wyczynem zwłaszcza bez straty seta. Największe wrażenie robi jednak wyrównany pojedynek z Sharapovą przegrany 3:6, 5:7. Wydaje się zatem, że będzie to wyrónany pojedynek na co wskazują również kursy 1,9 na obie zawodniczki.
Ja jednak skłaniam się ku Puig, z tego względu, ze rok temu na French Open Puig pokonała Keys 6:4 , 7:6 a wówczas był na nią kurs 2,20 czyli w tamtym czasie również nie była ona faworytką. Wydaje mi się po dzisiejszym meczu z Petković, że Puig jest poprostu w lepszej formie i będzie walczyć o awans do następnej rundy. Ponadto zestawiając kursy to betclick proponuje na Keys 2 a na Puig 1,8 więc też zdaniem bukmacherów minimalną faworytką jest Puig i w mojej ocenie da radę.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: New York Rangers - Montreal Canadiens
Typ: Montreal OT
Kurs: 2,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Na dzisiaj wybrałam sobie spotkanie z NHL, a dokładnie pojedynek pomiędzy Montreal Canadiens a New York Rangers. W pojedynku play off jest 2-0 dla gospodarzy. Goście jeśli myślą jeszcze o awansie do finału muszą dzisiaj koniecznie wygrać. W ostatnich dwóch meczach zawodnikom z Montrealu zabrakło trochę szczęścia a także skuteczności. W ostatnim meczu oddali 41 strzałów i trafili tylko raz do bramki. Jedynym teraz głównym problemem gości jest bramkarz gdyż Price jest kontuzjowany i w zamian za niego broni Tokarski który nie ma doświadczenia w play offach. Ale gdy Montreal będzie dzisiaj skutecznie atakować, bramkarz nie powinien być problemem. Grają o być albo nie być . Ja dzisiaj gram Montreal i mam nadzieje ze do trzech razu sztuka ???? Kurs jak na moje przesadzony. Gram wliczając dogrywkę i rzuty karne po kursie 2,50.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP FRENCH OPEN KWALIFIKACJE
Godzina:
13:00
Spotkanie: Kuznetsov - Elias
Typ: Kuznetsov
Kurs: 1.54
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Długo się zastanawiałem co też na dziś wybrać bo wbrew pozorom oferta w kwalifikacjach do French Open i to zarówno u pań jak i panów na kolana nie powala. Wybór padł na ruska. Zadecydowały o tym dwie sprawy. Po pierwsze rusek to dla mnie taki trochę zmarnowany talent. Pierwszy raz widziałem go w hali chyba ze 3-4 lata temu w Moskwie lub St. Petersburgu i zrobiło na mnie wrażenie jego wyszkolenie technicznie. Wtedy wyglądał trochę jak &quot;patyczak&quot; bo przy wzroście 185 ważył zapewne nie więcej niż 70 kg. Jednak imponujące było z jaką łatwością grał niezliczoną ilość winnersów lub piłek, które szybko ustawiały wymiany. Do tego wyjątkowo dobrze radził sobie na returnie. Od tamtej pory widziałem jeszcze kilka jego spotkań (również na clayu) i takie mam wrażenie jakby wiele z nich &quot;przesypiał&quot;, brak mu takich cech, które posiadają jak to jeden &quot;wybitny&quot; komentator telewizyjny zwykł mawiać &quot;fajterzy&quot; ;). Tutaj jednak na RG jestem o to spokojny, gdyż gdzie jak gdzie, ale na szlemie o mobilizację zawodnika nie należy się martwić. Jego rywal Elias swoimi wynikami zasłużył sobie na miano solidnego challengerowca, ale dla mnie nic ponadto. Owszem w tym roku czy w ub potrafił na własnych śmieciach (W Oeiras) ograć kilka niezłych nazwisk, ale meczy tych też nie traktowałbym poważnie. Bo i taki Volandri doskonale wiadomo, że to koleś co najwyższy stosunek meczy ojeb... do zagranych w całym ATP ;), czy też Garcia-Lopez, który jednego dnia umie wygrać z koksem Nadalem, by dzień później ulec sąsiadowi, który w tenisa gra tylko wtedy jak mu pozwoli żona ???? . Jednak tak całkiem poważnie, abstrahując nawet od tego, iż moim skromnym zdaniem to rusek jest lepszym, bardziej wszechstronnym graczem od Gastao, to najbardziej do tego betu przekonuje mnie to co widziałem wczoraj w spotkaniach obu zawodników. Kuzo gładkie, komfortowe zwycięstwo nad będącym w niezłej (co najmniej) formie Martinem. Natomiast Elias? Wyżebrane i to dosłownie nad drewniakiem bez returnu Ignatkiem. To ile gemów wymęczył Elias po &quot;djusach&quot; lub broniąc BP to wręcz niedopuszczalne. Taka dyspozycja dziś z Kuzo, może się skończyć tylko jednym, mianowicie konkretnym wpierdo...
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia Premier League
Spotkanie: Shamrock Rovers - Bohemians Dublin
Typ: pierwsza połowa Shamrock HA -0,5
Kurs: 2.025
Data: 23.05.2014
Godzina: 21.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

14 kolejka irlandzkiej Premier League.
Spotkanie trzeciej siły ligi z ogórkami. Bohemians nie wygrali w lidze od siedmiu spotkań i nie sądzę by dzisiaj miało być inaczej, zwłaszcza że grają na wyjeździe gdzie im wybitnie nie idzie. W tym sezonie tylko dwie wyjazdowe wygrane z sąsiadami z dołu tabeli.
Shamrock za to mają ochotę powalczyć o awans. W tym sezonie u siebie tylko dwa remisy. Reszta spotkań wygrana.
H2H obu ekip w tym roku to wygrana 3:0 Shamrock u siebie w pucharze oraz wygrana Shamrock 3:1 na wyjeździe w lidze. Dwa pewne zwycięstwa i dzisiaj przebieg gry powinien być podobny, ja stawiam na prowadzenie Shamrock już po pierwszych 45 minutach gry.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina:
20:30
Spotkanie: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: unibet
Analiza:
Zapraszam na spotkanie trzydziestej piątej kolejki, grupy spadkowej polskiej T-Mobile Ekstraklasy, pomiędzy Piastem Gliwice a Zagłębiem Lubin. Dziś wieczorem na stadionie Miejskim w Gliwicach drużyna gospodarzy raczej pewna utrzymania w lidze, zagra z przyjezdnymi z Lubina, którzy prawdopodobnie spadną do pierwszej ligi. Po domowej porażce 1:2 z Cracovią los Zagłębia wydaje się przesądzony. Miedziowi prawdopodobnie w przyszłym sezonie powalczą o mistrzostwo 1. Ligi. Na trzy kolejki przed końcem Zagłębie traci bowiem do bezpiecznej pozycji aż siedem punktów! Oczywiście teoretyczne szanse na utrzymanie wciąż istnieją, ale jest to scenariuszem rodem z filmu science-fiction. W drużynie Piotra Stokowca zabraknie kontuzjowanego Borisa Godala oraz pauzującego za kartki Michala Papadopulosa, natomiast zespół gospodarzy przystąpi do meczu bez jakichkolwiek osłabień. Podopieczni Ángela Péreza Garcíi po zwycięstwie w Krakowie nad Pasami (5:1), wygrali także w Kielcach (1:0). Po tych kursach jestem w stanie postawić, że dobrze finiszujący Piast, zgarnie komplet punktów także u siebie. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30.
✅140
 
stanley-63 917K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Godz. 20:30
Spotkanie - Piast : Zagłębie
Typ - czerwona kartka / tak
Kurs - 3.20
Bukmacher - Unibet
Analiza :
No to jak wczoraj się nie udało to może dziś , wczorajsze spotkanie pokazało że Widzew chyba pogodził się z spadkiem i nie było tam widać u nich walki w grze , dziś myślę że będzie inaczej . Dlaczego dziś liczę na czerwoną ? a no ze względu na sędziego tego pojedynku którym jest Tomasz Radkiewicz , otóż temu panu chyba bardzo nie odpowiada gra Piasta Gliwice gdyż tej drużynie pokazał najwięcej kartek popatrzmy na 7 meczy które pan Tomasz sędziował z udziałem Piasta pokazał dla tej drużyny 16 żółtych i uwaga ! 5 czerwonych kartek , gdy zajrzymy jak to sie ma do drużyny Zagłębia to 3 mecze i 4 żółte kartki tak więc widać różnicę , w tym sezonie pan Tomasz w T-Mobile sędziował 7 meczy i pokazał 29 żółtych i 4 czerwone kartoniki czyli nie zły wynik jak na 7 meczy .
Co do meczu to uważam że powinno być ciekawie no bo Piast pokazał w tym sezonie że gra przeciwko Miedziowym im idzie dobrze i tak u siebie wygrali 2:1 natomiast na terenie Zagłębia 2:0 no ale to już był a to co jest to nie zbyt miła wiadomość bo Piast nie wygrał u siebie spotkania od 30.11.2013 kiedy to w derbach pokonali Górnika od tego czasu w 6 spotkaniach u siebie to 2 porażki i 4 remisy natomiast Zagłębie fatalnie gra w meczach wyjazdowych bo na 17 meczy poza swoim terenem wygrali zaledwie 1 mecz tak więc który zespół przełamie swoją niemoc zobaczymy według tych danych wyglądało by na remis który na pewno wystarczy gospodarzom ale nie gościom dlatego uważam że może być ciekawie i ostro !
⛔100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Węgry liga U21
Spotkanie: Dunakanyar Vac U21 - Gyor Eto FC U21
Typ: over3 (azjatycka suma goli)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Godzina: 15:00
W końcu jakieś ciekawe spotkanie u młodych Madziarów, ostatnie Vac Varos podejmuje dzisiaj na swoim boisku Gyor.
Przyjrzyjmy się gospodarzom, 3 punkty straty do bezpiecznego miejsca, jeden mecz zaległy, właśnie ten... walczą o utrzymanie i już dzisiaj mogą się przybliżyć do tego celu.
Jest jedno ale - dziurawa jak ser defensywa aż 74 bramki stracone przy tylko 26 strzelonych - średnia 3.85 gola na mecz. Najgorsza defensywa w lidze, totalnie najgorsza, jakieś 20 bramek niechlubnej przewagi!
Zobaczmy ile tracą/strzelają goli u siebie, wyniki w tym roku: 2-2, 1-8, 3-0, 2-1, 1-4. zawsze minimum 3 bramki w spotkaniach.
Gyor ETO typowy średniak, 9 miejsce w lidze, gole 44-43 czyli 3.35 gola na mecz. Bezpieczna pozycja w tabeli. Tak grają wyjazdy: 1-1, 1-3, 0-3, 1-1, 1-2.
Nie udało im się jeszcze w tej rundzie wygrać meczu w delegacji!
Kusi mnie żeby postawić na gospodarzy 1x @2.00, ale wole typ na gole, bo nigdy nic nie wiadomo w tych niższych ligach, jedno jest pewne ostatnia drużyna dzisiaj powalczy o utrzymanie! Oczami wyobraźni widzę wynik 2-2.
Linia bardzo atrakcyjna, dla mniej odważnych over2.5 @1.50.
Tniemy over ostry jak węgierska papryczka!
✅80
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 12:45
Spotkanie: Vesely Jiri-Karlovic Ivo
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jeżeli Ivo Karlovic wygrywa na mączce więcej niż dwa czy trzy mecze to musi być coś na rzeczy. Ostatnio takie miejsce miało w 2011 roku w Houston gdzie przechodząc przez kwalifikacje doszedł do półfinału. Wiadomo turniej w Dusseldorfie to 250-tka i nie ma najlepszej obsady,no ale Ivo pokonał Kamke 3:6, 7:6, 7:6, kolejno młodemu Milojevicowi nie dał szans 6:4, 7:5 oraz wczoraj pokonał Monaco 6:4, 3:6, 6:3 co było bardzo dobre osiągnięcie z jego strony. Młody Czech pokonał na swojej drodze znacznie silniejszych rywali ponieważ Sijslinga 7:6, 6:3, Davydenko 6:1, 7:6, oraz wczoraj słabo dysponowanego Melzera 6:1, 6:1. To będzie pojedynek pokoleniowy ponieważ różnica między tymi zawodnikami rocznicowo wynosi 14 lat,czyli Vesley mógłby być synem Chorwata. Bitym faworytem bukmacherów jest Jiri ponieważ jako junior miał fenomenalne wyniki tj. wygrana AO w singlu jak i deblu, finał US OPEN w deblu, finał Wimbledonu w deblu, finał US OPEN w singlu. Jest to bardzo utalentowany i uniwersalny zawodnik z bardzo dobrym serwisem który w chwili obecnej rywalizuje już wśród ATP na godnym poziomie. Vesely ma potencjał,ale wiadomo często młodzi gracze zawodzą od tak po prostu. Dzisiaj po drugiej stronie będzie miał doświadczonego, profesora Karlovica który już w swoim życiu grał już sporo. Tenisiści ze sobą nie grali ani razu. Wiadomo jeden jaki i drugi są bardzo zmotywowani,lecz moim zdaniem więcej do ugrania ma tutaj Ivo. Dla Czecha jeśli dobrze pamiętam będzie to pierwszy półfinał w ATP także też wielkie przeżycie, no ale on przed sobą ma jeszcze kilkanaście lat grania,a Karlovic wręcz przeciwnie i moim zdaniem on ma większą motywację na finał czy też wygraną w tym turnieju. Jak wiemy w turniejach poprzedzających wielkie szlemy zawsze mamy pełno dziwnych wyników. Bukmacherzy oferują nam na Veselya mniej więcej 1.40 czyli nie jest bitym faworytem według mnie po takich liczbach. Ja stawiam tutaj na wygraną &quot;Doktora Ivo&quot;, życzę mu aby zagrał tak jak kilka lat temu pokonując takich graczy na mączce jak: Isner, Benneteau, Soderling, Djokovic, Robredo, Blake, Safin,Haas czy Robredo....DO BOJU KARLOVIC !!!
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka Ręczna liga Hiszpańska
spotkanie La Roja - Fc Barcelona
godzina 20.45
typ over 63.5 gola
kurs 1.85
La Roja ( w niektórych serwisach można spotkać drugą nazwę Ciudad de Logrono) podejmuje dzisiaj sekcję szczypiorniaka Fc Barcelona.Jest to spotkanie na szczycie ligi hiszpańskiej bo Barcelona jest niezagrożona na pierwszym miejscu z dorobkiem 58 pc a La Roja na pozycji wicelidera z 47 punktami na koncie.Sezon dobiega końca obie drużyny wywalczyły już sobie tytuły mistrzowskie i wicemistrzowskie , obie są na miejscach premiowanych wystempami w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów w szczypiorniaku , więc myslę sobie że dzisiaj fani piłki ręcznej zobaczą radosne widowisko w szybkim tępie bez taktycznych roszad i bez wielkiego nacisku na defęsywę .Linia 63.5 pc jaką wystawił willaiamhill jest dosyć wysoka , jedank ja liczę na to że oba zespoły zalicza grubo ponad 30 goli , oczywiscie zawsze małe niebezpieczeństwo jest w tym że bramkarze mogą miec dobry dzień ale ja obstawiam OVER , a jak będzie zobaczymy, powodzonka:)
⛔100
 
erdezet 92

erdezet

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA w Nurnberg
Godzina: 14:00
Spotkanie: Karolina Pliskova - Elina Svitolina
Typ: Pliskova
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Półfinał turnieju WTA w Nurnberg, w którym zmierzą się dwie młode i utalentowane zawodniczki, Pliskova pochodzi z Czech i urodziła się w &#39;92 roku, zaś Svitolina to Ukrainka, która przyszła na świat w &#39;94 roku.
Dla obu pań ten turniej jest bardzo udany, bez straty seta doszły do półfinalu, co zwiastuje bardzo dobrą formę.
W ćwierćfinale obie pokonały wyżej rozstawione faworytki gospodarzy, Pliskova rozprawiła się z numerem 1 turnieju - Angelique Kerber, zaś Ukrainka pokonała Monę Barthel.
Miałem przyjemność oglądać mecz Czeszki i muszą przyznać, że bardzo podobała mi się jej gra, nie zostawiła najmniejszych szans Niemce, choć początek był trudny, przegrywała w pierwszym secie 4-0.
Sądzę, że jeśli Pliskova znów pokaże swój dobry tenis, to wygra dzisiaj i awansuje do finału turnieju w Nurnberg.
Widzę duży potencjał tej dziewczynie i mam nadzieję, ze nie zawiedzie mnie!
Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 14:00, powodzenia! ????
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom