>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 23.04.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 23. Kwietnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:05
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers
Typ: Grizzlies/Grizzlies (podwójny wynik)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Faworytami dzisiejszego spotkania są gospodarze którzy przed własną publicznością nie powinni mieć problemów z graczami Blazers. W pierwszym spotkaniu spokojnie wygrali 14 punktami, a sami goście nie wygrali w Memphis od ponad dwóch lat. Łatwo więc stwierdzić, że u siebie Miśki przegrać prawa nie mają. W ekipie gości pod znakiem zapytania stoi tylko występ Afflalo, jeśli jednak okaże się że zagra, to obie ekipy przystąpią do meczu w praktycznie najmocniejszych piątkach (brak jedynie Matthews&#39;a w Portland). Według mnie gracze Grizzlies są bardziej poukładaną drużyną, i dzisiaj znów powinni odnieść spokojne zwycięstwo. Wracając jeszcze do statystyk, w pierwszym spotkaniu w drużynie gości wyróżniał się Aldridge z 32 punktami, patrząc jednak na skuteczność, była ona średnia (38%). Po za tym dołożył niezłą liczbę 14 zbiórek, jednak za mało dał od siebie Lillard, tylko 14 pkt (5/21, 24%) do tego ledwie 3 asysty i 8 zbiórek, co jest jak na jego możliwości słabym wynikiem. W drużynie gospodarzy pokazał się Udrih (20 pkt 9/14 64%) 7 zbiórek oraz 7 asyst, co jest świetnym dorobkiem jak na rezerwowego. Swoje dołożyli Conley, Randolph oraz Gasol (kolejno 16, 16, 15 pkt) co pokazuje, jak wyrównana jest to drużyna. Oprócz tego Randolph i Gasol dołożyli po 11 zbiórek. Według mnie dzisiaj drugie zwycięstwo odniosą gospodarze, dzięki czemu zbliżą sie do kolejnej rundy play-off.
Powodzenia! :]

✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Zenit - Sevilla
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betgun
Analiza:

Na kilometr śmierdzi mi tutaj BTS. Sevilla strzeliła dwie bramki u siebie w ostatnim meczu, ale i Zenit dołożył jedno trafienie. Jestem pewny, że będzie to zacięty bój i gole wręcz muszą paść po obu stronach. Patrzymy na H2H - w każdym spotkaniu między ty,i drużynami (a było ich pięć) padał BTS. Ciężko jest tutaj cokolwiek pisać i być może to kiepska analiza, ale co tu więcej pisać? Składy również będą optymalne, ofensywa po obu stronach najlepsza. Gracze Zenitu dobrze sobie radzą na swoim terenie, ale piłkarze z Sewilli mają duże doświadczenie w pucharach, a w 2015 roku zawsze strzelali minimum jednego gola w konfrontacji wyjazdowej. Gramy to!
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka - NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies vs. Portland Trail Blazers
Typ: Mem Grizzlies -6.5 (mecz)
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza: Coz mozna by napisac o tym meczu...? Graczom z Portland chyba wyjatkowo nie lezy styl gry miskow, od przeszlo roku nie udalo im sie skutecznie zatrzymac ataku niedzwiedzi co zawsze konczylo sie dla nich porazkami, czasem spektakularnymi, czasem mniej lecz to zawsze porazki. Licze, ze tym razem rowniez nie uda im sie przelamac zlej passy, szczegolnie, ze ostatnio Blazersi nie pokazali wlasciwie nic szczegolnego i ich forma spada w dol po rowni pochylej od jakiegos czasu w przeciwienstwie do graczy z Memphis ktorzy niedawno obudzili sie z chwilowego marazmu. Moim zdaniem handi -6.5 mozna stawiac smialo, a dla bardziej odwaznych nawet -9.5 po lepszym kursie ;)
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Spotkanie Napoli-Wolfsburg
Typ: Napoli 1 golem
Kurs 4.30
Buk Unibet
Godz: 21;05
Analiza: Witam, w czwartek postanowiłem zagrać rewanżowe spotkanie w ramach Ligi Europejskiej w którym Włoskie Napoli podejmowało będzie drużynę Wolfsburga, w pierwszym spotkaniu rozegranym w Niemczech ekipa Wolfsburga została upokorzona przez drużynę z Włoch ulegając im aż 1:4 i zdobyła gola honorowego dopiero w ostatnich minutach tego spotkania. W tym meczu gra toczyc się bedzie raczej już o przysłowiową pietruszkę ponieważ goście szanse na awans mają bardzo znikome, natomiast gospodarze nie bedą chcieli się narazać zbyt mocno , ponieważ mają bardzo korzystny rezultat wywalczony w pierwszym spotkaniu. Według mnie to jednak gospodarze będą zespołem, który na pewno w tym spotkaniu nie przegra, Napoli właśnie na swoim stadionie gra najlepiej wcale nie przegrywa spotkań a porażki w ostatnich 30 spotkaniach na swoim stadonie można dosłownie policzyć na palcach jednej ręki, ostatnio tez tylko jedna wpadka w pucharze z zespołem Rzymskiego Lazio. Gościom znacznie słabiej idzie w spotkaniach wyjazdowych i zdarzają im się częste wpadki, między innymi remisy tak więc faworytem w tym spotkaniu dla mnie bedzie drużyna gospodarzy, postawił że okaże się zespołem o tą jedną bramkę lepszym od ekipy Wolfsburga.
⛔ 100
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Godzina: 03:00
Spotkanie: Sao Paulo SP - Corinthians SP
Typ: remis
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się 6 kolejka Copa Libertadores gdzie zespół Sao Paulo podejmuje Corinthians.
Drużyna gości ma już zapewniony awans z pierwszego miejsca mając na swoim koncie 13 punktów. Generalnie drużyna Corinthians gra w tym sezonie rewelacyjnie i nie zanotowała porażki ani w lidze ani w Copa.
Gospodarze z kolei mają tych punktów 9 i mają zaledwie 2 punkty straty do drużyny San Lorenzo, która również gra u siebie mecz z Danubio.
Gospodarze mają więc duża motywację ponieważ, jeśli wygrają to napewno awansują z drugiego miejsca.
Goście to jednak bardzo twardy orzech do zgryzienia więc nawet na własnym stadionie nie będzie łatwo ich pokonać. Gospodarze mają o tyle komfortową sytuacje, że mogą sobie pozwolić na remis, ponieważ mają lepszy bilans bramkowy niż drużyna San Lorenzo.
Dlatego stawiam ten typ, w ich pojedynkach wielokrotnie padał remis i myślę, że znów go zobaczymy.
Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Olympiacos Pireus v Barceolna
Typ: Olympiacos -2.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze jeśli odniosą w czwartkowy wieczór zwycięstwo awansują do dalszej fazy pucharowej. Zacznę od tego że oprócz pierwszego meczu Barcelona gra niemrawo w ataku szału nie ma mimo tego że wrócił Navarro w obronie natomiast nic specjalnego nie grają. Olympiacos z kolei oprócz pierwszego meczu pokazał się z dobrej strony - dobry atak i solidna obrona gdzie momentami gracze Barcelony byli bezradni. Dodatkowo czołowy strzelec Olympiacosu Spanoulis w dobrej formie w ostatnich dwóch meczach przeciwko Barcelonie 16 i 15 punktów. W przypadku porażki gospodarzy seria ponownie przeniosłaby się do Barcelony co raczej nie faworyzuje Greków. Dlatego uważam że za wszelką cenę będą starali się zakończyć serię w Pireusie. Dodatkowo Olympiacous będzie miał za sobą fanów którzy potrafią dać kopa drużynie i pomóc w odniesieniu zwycięstwa. Nie widzę w tym meczu innego rozstrzygnięcia niż zwycięstwo Greków a handi powinni pokryć bez problemu.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Grizzlies - Blazers
Typ: Poniżej 190 pkt
Kurs: 1.91
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
No dzisiaj po wczorajszej porażce starałem się znaleźć bardziej wyszukany typ i jest. Memphis gości u siebie Portland i mają jedno zwycięstwo do przodu po pierwszym meczu. Obie drużyny nie są jakieś specjalnymi geniuszami ofensywy i ich gra przede wszystkim skupia się na defensywnym aspekcie, a także nie oddają specjalnie zbyt dużo rzutów za trzy punkty. Może taki Lillard w drużynie z Portland potrafi pociągnąć drużynę i lubi ryzyko, ale za to reszta raczej tak do tego nie podchodzi, a już na pewno nie w pierwszych minutach meczu, zwłaszcza, że nie warto przegrywać po dwóch meczach 2-0 nawet na wyjazdach, bo przypadkowa porażka u siebie może ich wtedy pogrążyć. Popatrzmy sobie na skład Memphis: Randolph, Conley, Gasol, Lee, Green, Carter, Allen, Udrih - tak naprawdę żaden z nich nie jest liderem ekipy, może Gasol jest tutaj naprawdę niezły czas, ale on nie rzuca specjalnie dużo, nie ma tutaj osoby, która pociągnęłaby grę do przodu, dlatego nie wygrają mistrzostwa w tym sezonie. Ba, nawet ich rozgrywający specjalnie nie asystuje. U Portland na pewno sytuacja jest o wiele inna, mają takich zawodników jak Aldrige czy Lillard i oni mogą powiększyć dynamiczność meczu, ale moim zdaniem nie na tyle, aby rzucić 190 punktów. Memphis jest faworytem, a dzięki temu, że to oni są faworytami to i mniemam, że wygrają ten mecz to oni narzucą tempo gry. Nie powinno być problemów, w pierwszym meczu był inny wynik, ale Grizzlies nieco zaskoczyło, to był pierwszy mecz wtedy jest więcej zdenerwowania na boisku. Sądzę, że to spotkanie będzie miało bardziej strategiczny charakter, zwłaszcza, że nieco poznało się rywala po pierwszym spotkaniu i był dość długi czas na analizę ich gry.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Spotkanie Fiorentina-Dynamo Kijow
Typ: BTS i Fiorentina
Kurs 3.75
Buk Bet365
Godz: 21;05
Wynik pierwszego meczu zmusza gosci do poszukania bramki w rewanzu a tak sie sklada, ze w 19 ostatnich meczach Dynamo strzelilo przynajmniej jednego gola, Fiorentina takze w LE strzela duzo i w kazdym meczu u siebie.U gosci nie zagra ich najlepszy obronca Dragovic bedacy na celowniku wiekszych klubow, wiec licze ze znaczaco ulatwi to zadanie faworyzowanym gospodarzom, ktorzy po pozyskaniu Salaha prezentuja sie b.dobrze w ataku do tego oszczedzali swoj swoich najlepszych zawodnikow w ostatnim meczu ligowym.Bramkowe zwyciestwo Fiorentiny wydaje sie tu bardzo realne...
⛔ 100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Godzina: 18.30
Spotkanie: Sharapova - Kerber
Typ: Kerber
Kurs: 3.22
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Moim zdaniem jutro należy zagrać na Kerber ja osobiście gram dzisiaj bo jutro może być różnie z kursami. Maria początek sezonu wyśmienity final w Melbourne i porażka z Sereną. Stuttgart wiadomo jej turniej trzy triumfy z rzędu jednak są przesłanki aby jutro zagrać na Andżelikę. Kerber złapała wreszcie formę wygrany turniej w Charleston świadczy o tym. W zeszłym tygodniu obia zawodniczki mogły zagrać ale Szarapova nie zagrala w pucharze Federacji natomiast Niemka rozbiła Pawluczenkową 6-1 6-0. W bezpośrednich meczach 4-2 dla Rosjanki. Jednak kolejny raz Rosjanka ma problemy zdrowotne nie grała od miesiąca gdy przegrał asensacyjnie z Gawriłową w Miami. Moim zdaniem na obecną chwilę faworytką jest i wygra jutro Kerber.

✅ 222
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marcinz 104

marcinz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny -WTA Stuttgart
Godzina: 14
Spotkanie: Garcia - Witthoeft
Typ: 2:0 w setach dla Garcii
Kurs: 2.05
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Kilka faktów
1.) Serwis po stronie Garcii ( 5 asów i 4 df w meczu z Ivanovic ) , Witthoeft ( 0 asów i 8 df z Barthel ) - nie ulega wątpliwości czyim atutem będzie serwis
2.) Doświadczenie - mimo młodego wieku Carolina jest bardziej obyta w spotkaniach na najwyższym poziomie - Witthoeft dopiero startuje - jutro będzie to widać
3.) Punkty po własnym podaniu - Witthoeft 60 % wygranych piłek po 1, 40 % po drugim z teoretycznie słabszą Barthel, Garcia 73 % po 1 , 45 % po drugim z o wiele lepszą Ivanovic, dla której turniej w Stuttgarcie zawsze był jednym z tych bardziej udanych ( w poprzednim roku finał )
4.) Dziś w pojedynku deblowym para Garcia/Srebotnik miażdzy 6-3 6-3 parę Lottner/Witthoeft, nie oddając żadnego podania ( para Niemek nawet nie doprowadziła do jednego Break Pointa, bo w żeńskim tenisie się praktycznie nie zdarza )
Moim zdaniem tu pewna 1, ja jednak wolałem zaryzykować i postawić na 2:0 w setach, gdyż brak doświadczenia u młodych zawodników/zawodniczek często objawia się kryzysem po straceniu gemów/setów w kolejnych gemach/setach , a tego doświadczenia Niemce z pewnoscia jeszcze brakuje.
Garcia jest już obyta w meczach z lepszymi zawodniczkami, więc jutrzejszy mecz będzie moim zdaniem jednostronnym widowiskiem.
Nie sądzę, by serwis grał główną rolę w tym spotkaniu, gdyż statystyki u jednej i u drugiej nie sa porażające, po za tym jest to clay, niemniej jednak Francuzka w wymianach radzi sobie bardzo dobrze i główną rolę odegra tutaj to, kto te wymiany po prostu dłużej wytrzyma.
A te z pewnoscia są po stronie przyjezdnej.
Pozdrawiam
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Ottawa - Montreal
Typ: 2 (-1)
Kurs: 3.95
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie nr 4 w play-off pomiędzy kanadyjskimi Senators i Canadiens. 3 poprzednie spotkania wygrali dzisiejsi goście, przez co już dziś mogą zagwarantować sobie awans do kolejnej rundy. Ottawa gra pod presją, więc jeśli Montreal szybko trafi będzie to dla nich duże podłamanie psychiczne. Canadiens są w dobrej dyspozycji, bo 6 meczów z rzędu, z czego 4 po dogrywkach, a następnie przegrali 2 także po dogrywkach. Mecze ich są bardzo wyrównane, ale teraz wydaje mi się że jeśli uda im sie przebić początkowy napór Ottawy to jednak wygrają w regulaminowym czasie gry, a nawet wyżej (gol do pustej itd). Wszystko rozegra sie w psychice.
⛔ 100
 
otocanin 125

otocanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - ATP Bucharest
Godzina: 13:30
Spotkanie: Youzhny - Monfils
Typ: DW 0:2
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co dwie głowy, to nie jedna! Już dzisiaj spotkają się tenisiści, którzy do najspokojniejszych nie należą. W ich przypadku często głowa bierze górę nad umiejętnościami, jednak w tym przypadku to zaleta. Gael w końcu dorośleje, zaczyna grać na miarę swojego talentu ( zdarzają się dziwne przypadki utraty umysłu, jak chociażby w niedawno rozegranym meczu z Dolgopolovem). W jego przypadku nerwy mają pierwszorzędne znaczenie, bo umiejętności ma niemałe. Youhzny zaś jest dalej tym samym tenisistą co kiedyś, jednak dochodzi do tego brak formy i bardzo słaba gra w tym roku. W ostatniej rundzie męczył się z Rumunem Copilem, zajmującym 172 miejsce w rankingu ATP. A jak na jego tle wypada Francuz?:
-Półfinał w Monte Carlo
-1/8 finału w Miami
-Finał w Marsylii
-Ćwierćfinał w Rotterdamie
-Półfinał w Montpellier
I to wszystko na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy.
Kursy na zwycięstwo Monfilsa są bardzo małe, dlatego warto pograć na to, że Francuz wygra ten mecz 2:0. Jeżeli zagra na swoim poziomie i podejdzie do spotkania spokojnie, to jestem przekonany, że mecz nie skończy się inaczej.
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yurand 230

yurand

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Veikkausliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: HIFK - HJK
Typ: BTS
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nie mogę, po prostu nie mogę przejść obok takiego kursu obojętnie. HJK wystartowało średnio, jedno zwycięstwo, jeden remis i w obu meczach stracili bramkę. Wcale mnie to nie dziwi, bo już w pucharowym Liiga Cup tracili mnóstwo bramek z potencjalnie słabymi zespołami. Poza tym obserwowałem HIFK w tamtym sezonie i naprawdę potrafili namieszać szczególnie u siebie. Pamiętam mecz, gdzie strzelili dwa gole Hace czy wbili ówczesnemu liderowi Ykkonen 4 bramki wygrywając z rywalem 4-1. Kurs kompletnie nieadekwatny. Poza tym chłopaki mogą sobie poradzić spokojnie w tym sezonie w Veikkauslidze, bo sezon rozpoczęli dobrze (wyjazdowy remis 1-1 z Mariehamn). Dla mnie kurs powinien oscylować w okolicach 1,725-1,83 a nie 2,50! Czegoś takiego się nie spodziewałem i pobieram zdecydowanie. Polecam.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
stanley-63 908,9K

stanley-63

Typer
⚽ LIGA EUROPEJSKA
Godzina 21:05
Spotkanie - Zenit Petersburg : Sevilla
Typ - czerwona kartka w meczu / tak
Kurs - 3.50
Buk - Unibet
Rewanżowe spotkanie pomiędzy Zenitem a Sevillą powinno dostarczyć sporo emocji , w pierwszym pojedynku jak wiemy wygrała Sevilla ale 2:1 i Zenitowi wystarczy skromne 1:0 aby zagrać w półfinale , osobiście nie stawiam na to kto wygra czy ile bramek padnie jednak upatruję tu dosyć ostrej a może i brutalniejszej gry z obu stron , w pierwszym pojedynku w Sevilli sędzia pokazał 4 żółte kartoniki 3 dla Zenitu i 1 dla piłkarza z Sevilli no może nie jest to jakaś spora ilość kartek ale w/g mnie zaczątek tego co będzie dziś no bo nie wyobrażam sobie aby to spotkanie było rozgrywane fair-play bo walka idzie już o półfinał , zaglądając do statystyki jeżeli chodzi o kartki to obie ekipy już tego sporo uzbierali i tak w Petersburgu dominuje Domenico Criscito który zobaczył już 13 żółtych i czerwoną kartkę , nie grał on w pierwszym pojedynku w Sevilli właśnie za zawieszenie za kartki , następnym który także musiał pauzować w tym pierwszym pojedynku jest Hulk który załapał już w tym sezonie 9 żółtek tu przy nim zatrzymam się na jedno zdanie gdyż uważam że jego gra gdy drużyna stoi pod ścianą i nie idzie jej za dobrze to Hulk potrafi brutalnie potraktować rywala ( ale to takie moje zdanie i można się z tym nie zgodzić ) , natomiast zaglądając do Sevilli to tu dominację bierze nasz reprezentant Grzesiu Krychowiak który zobaczył już 15 żółtek i 1 czerwień , tak więc ogólnie w obu drużynach ma kto kosić równo z trawą i nie wyobrażam się aby dziś tak nie było , jeszcze jedno na koniec to ich dotychczasowe pojedynki wiem że było to już dawno bo ostatni mecz odbył się w 2006 roku a ranga tego pojedynku to 1/4 pucharu UEFA i wtedy w Sevilli wynik 4:1 a w meczu 6 żółtych i 2 czerwone , w rewanżu w Petersburgu 1:1 i 4 żółtka i 2 czerwone tak więc nie jest żle , wiem to było kiedyś ale historia lubi się powtarzać i oby powtórzyła się dziś .... na to liczę !
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Barcelona 2015 (Hiszpania)
Godzina: 15:00
Spotkanie: Fognini Fabio - Nadal Rafael
Typ: 1 handicap +5.5 gemów
Kurs: 2.32
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

W tym sezonie stawiam raz na Nadala a drugi raz już przeciwko niemu coś na zasadzie kobiecej intuicji której nie można w żaden sposób wytłumaczyć. Na wstępie zaznaczam, że pograłem dodatkowo handicap setowy oraz wygraną Włocha lecz tutaj idę najbezpieczniejszą drogą. O Hiszpanie pisałem w tym roku sporo razy i napiszę raz jeszcze. Bilans meczów 20/7 czyli nie ma jeszcze połowy sezonu Rafa ma aż 7 porażek, na przestrzeni 10 lat najgorzej kończył sezon z 16 porażkami także na 99.9% w tym roku pobije swój niechlubny rekord. Nadal w tym roku zaledwie wygrał jeden turniej w Buenos Aires gdzie pokonał 4 Argentyńczyków ale obsada nie była najmocniejsza a on się i tak męczył. Początek roku to wtopa sensacyjna a dziadkiem Berrerem 1:6, 6:3, 6:4, podczas Australian Open grał źle bardzo i zasłużenie odpadł z Berdychem 6:2, 6:0, 7:6 w ćwierćfinale. Na kortach twardych w Indian Wells odpadł z Ronicem 4:6, 7:6, 7:5 w ćwierćfinale gdzie pierwszego seta zagrał bardzo dobrze, drugiego średnio a trzeciego fatalnie. Również na hardzie w Miami odpadł z Verdasco już w drugim meczu 6:4, 2:6, 6:3, na swojej ulubionej mączce odpadł również w Monte Carlo w półfinale z Djokovicem 6:3, 6:3 gdzie mógł w pewnym momencie prowadzić z podwójnym przełamaniem ale spartaczył sprawę.
Trzeba zaznaczyć, że Nadal tam grał dość marnie ponieważ z Isnerem (który mimo wszystko ma formę ostatnio niesamowitą) było wiele zwrotów akcji. W pierwszym secie Amerykanin mógł wygrać w tie breaku lecz zmarnował 2 piłki setowe przy swoim serwisie, w II secie Rafa nie wykorzystał od 0:40 trzech break pointów aby w następnym swoim od razu się połamać i stracić seta a w trzecim Johnowi zabrakło trochę sił. Aby tego było mało....jak grał z Ferrerem to w drugim secie miał przewagę dwóch przełamań i prowadził już 3:0. Lecz ogólnie drugiego seta przegrał 5:7, gdzie stracił podania przy 5:4 i 5:6 serwis także huśtawka formy niesamowita. Tutaj w Barcelonie pokonał Almagro 6:3, 6:1 gdzie od stanu 3:3 Almagro odszedł praktycznie bez walki. Mimo, że król mączki wygrał drugiego seta 6:1 to również było tam ciekawie ponieważ ostatni gem trwał około 15 minut jak nie więcej. Hiszpan najpierw miał 3 meczowe gdzie ich nie wykorzystał a ogólnie mecz wygrał dzięki 5 piłce meczowej. Ale w międzyczasie dał rywalowi 7 szans na przełamanie.....i to było bardzo przeplatane ponieważ Rafa grał genialnie/fatalnie a za chwilę Almagro zachowywał się w ten sam sposób.
Także wahania zagrań Nadala ostatnio są bardzo mocne. Lecz muszę przyznać, że powoli odzyskuje formę ze swoich najlepszych lat lecz ciągle to nie jest &quot;TO&quot;. Jego przeciwnikiem będzie Fabio który obecnie jest na 30 pozycji ATP a najwyżej zaszedł na 13 miejsce. On sezon ma dość kiepski ponieważ wygrał 8 meczów i przegrał aż 14 ale jak odjąć od tej statystyki mecze Davis Cupu, pokazówki oraz Hopman Cup to wtedy wygląda 7/8. Piszę to ponieważ takie rozgrywki często są bagatelizowane przez tenisistów i warto to podkreślić a pokazówki to norma pod tym względem. Jedynym dobrym osiągnięciem w tym roku Fogniniego było dojście do finału w Rio de Janeiro gdzie uległ tam Ferrerowi 6:2, 6:3. Ale właśnie tam pokonał Nadala gdzie wyszedł z 1:6 na 6:2, 7:5. Tak jak pisałem, że w ciągu dwóch miesięcy wiele się zmieniło i Rafa gra znacznie lepiej ale mimo wszystko dalej nie prezentuje królewskiej dyspozycji. Fabio w Barcelonie pokonał Rubleva 3:6, 6:4, 6:1 i z jednej strony musi martwić strata seta z juniorem ale z drugiej strony Rublev to mistrz juniorskiego French Open gdzie wcześniej pokonał w pięknym stylu Verdasco 7:6, 6:3 więc można nieco usprawiedliwiać Włocha.
Nie od dzisiaj wiadomym jest, że Fabio ma talent niesamowity do tenisa ale często jego nerwy psują mu ścieżkę kariery. Mimo swojego niskiego wzrostu gdzie nie śle petard z serwisu nadrabia do szybkością, dobrym forhendem oraz niekonwencjonalnym bekhendem gdzie w sumie gra go na prostych nogach a skręca tułów i strzela petardy. Skrótami również potrafi ukąsić no ale własnie brak zimnej krwi to jego największa wada. Jeśli Włoch zagra swoje to jak najbardziej może nawiązać walkę i tak też stawiam.
✅ 132
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
killboy 68

killboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia, Puchar Ligi
Godzina: 19:00
Spotkanie: Breidablik - KA Akureyi
Typ: azjatycka suma goli : over 3, 3,5 gola
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! w typach dnia moja skuteczność to jak na razie 3/3 i dołożę wszelkich starań, by po tym typie było 4/4 ????
Zapraszam do słonecznej Islandii, gdzie w tamtejszym mieście Kópavogur, na stadionie Kópavogsvöllur, który może pomieścić 5501 kibiców, dojdzie do spotkania pomiędzy drużyną tamtejszego Breidabliku, (którego piłkarze biegać będą standardowo w białych spodenkach, białych skarpetach i seledynowych koszulkach), a przyjezdnego KA Akureyi (spodenki niebieskie, koszulki żółte, a ich stadion mieści jedynie 1770 kibiców).
Ok, do rzeczy - ostatnie mecze Breidabliku u siebie:
Breidablik 3 - 1 Thróttur Reykjavík
Breidablik 4 - 1 Víkingur Ólafsvík
Breidablik 3 - 0 FH
Breidablik 4 - 0 Bolungarvík
Breidablik 5 - 1 Valur
..czyli średnia meczowa - 4,8 bramki na mecz.
Ostatnie 5 meczy KA Akureyri na wyjeździe:
Fylkir 1 - 5 KA
Selfoss 0 - 4 KA
Leiknir 3 - 2 KA
Fjölnir 1 - 0 KA
KA II 0 - 3 KA
..czyli średnia meczowa - 4,2 bramki na mecz.
Drużyny raczej bramkostrzelne, w gazie. Myślałem nad typem over 2,5 breidabliku, bo są tutaj faworytem, ale KA aż tak dużo bramek ostatnio nie traci, więc uderzam w azjatycki over 3, 3,5 (w razie 3 bramek w meczu połowa stawki - zwrot). Powodzenia!
⛔ 100
 
winston_smith 64

winston_smith

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Singapur S. League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Hougang vs. Harimau Muda B
Typ: over 2,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
To co najważniejsze moi drodzy to H2H. Jak pokazują statystyki spotkań bezpośrednich od roku 2013 w 6/7 przypadków padały min. 3 bramki. Tylko ostatni mecz skończył się wynikiem 1-0. W tym sezonie gospodarze na siedem spotkań tylko jeden mecz ponad 2 gole, ale za to goście taki over pokryli w 3/6 dotychczasowych ligowych spotkań. Nie powiem żeby typ był jakiś rewelacyjny, podobnie jak kurs, ale bilans spotkań mnie osobiście kusi. Powodzenia.
✅ 75
 
f1sheer 20

f1sheer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EGIPT: Pierwsza liga
Godzina: 15:45
Spotkanie: El Daklyeh-El Masry
Typ: X
Kurs: 2,9
Bukmacher: Bet365
Wybrałem dość nietypowo, ale wierzę w powodzenie tego typu. Zespół gości w ostatnich 5 meczach zremisował 3 razy, nie strzelając przy tym za dużo goli (zaledwie jeden). Drużyna gospodarzy prowadzona przez Alaa Abdelaal w 11 spotkaniach u siebie zdołała zdobyć zaledwie 10 goli, co jest średnią tragiczną nie dającą nawet 1 gola na mecz. Najlepszy strzelec El Daklyeh Salama H. (nie pomylić z Salmą Hayek), ma na swoim koncie tylko 6 trafień. Ostatni bezpośredni pojedynek obu zespołów miał miejsce 30 października 2014, wówczas mecz zakończył się wynikiem 0:0, takie też wyniku spodziewam się w dzisiejszym spotkaniu.
⛔ 100
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FINLANDIA: Veikkausliiga - Kolejka 2
Godzina: 23.04.2015 17:30
Spotkanie: Rovaniemi - Inter Turku
Typ: over 3.5
Kurs: 4,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Sezon pilki noznej w Finlandii dopiero sie zaczął ale juz wpadl mi w oko jeden typ wydajacy sie okazją. Gospodarz Rovanemi zdążył juz przegrac 2 spotkania w lidze - w ostatnim meczu 1-0 z SJK i wczesniej z mocnym HJK 1-3 , goscie natomiast zapunktowali - maja 4 pkt i na swoim koncie zwciestwo z Ilves 3-1 i remis z SJK 1-1. Widac ze gospodarze beda walczyc o utrzymanie, ale zdolali strzelic mocnej druzynie HJK gola i licze ze dzisiaj tez im sie uda. Czemu ten typ tak wpadl mi w oko ? Ponieważ obydwa zespoły spotkały się ze sobą 16 kwietnia w ramach pucharu Finalndii i Inter Turku na wlasnym stadionie rozgromił dzisiejszych przeciwników az 7-3 . Nie twierdze ze dzisiaj bedzie podobnie ale niech przez pół będa tak celni jak w ostatnim meczu a bedzie overek. Po za tym h2h mecz ostatni ligowy 5 pazdziernika w zeszlym sezonie zakonczyl sie zwyciejstwem Interu 4-1. Mam nadzieje ze dzisiaj bedzie podobnie i w tym pucharze nie wystrzelali sie calkowicie &quot;D
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom