>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 23.04.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 23 kwietnia


Typy podajemy według wzoru:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
ultimate 68

ultimate

Użytkownik
vs

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premiership
Spotkanie: Manchester United - Everton
Typ: 1
Kurs: 1,44
Bukmacher: bet365
Analiza:

Old Trafford, Manchester, 34 kolejka Premiership. Lider i kandydat do mistrzowskiego tytułu Manchester United podejmuje u siebie siódmy Everton. Zdecydowanym faworytem meczu jest ekipa &quot;Czerwonych Diabłów&quot;, która w obecnym sezonie na własnym obiekcie jeszcze nie przegrała, w dodatku zawodnicy Alexa Fergusona zechcą odrobić stracone punkty z remisowego &quot;wyjazdu&quot; z Newcastle, a te są United bardzo potrzebne. Na 5 kolejek przed końcem sezonu mają zaledwie 6 punktów przewagi nad drugą w tabeli Chelsea i mistrzostwo wcale nie jest jeszcze takie oczywiste, tym bardziej, że przed nimi jeszcze arcyważny mecz u siebie właśnie z Chelsea i trudny &quot;wyjazd&quot; z Arsenalem, a na wyjeździe &quot;Czerwonym Diabłom&quot; w tym sezonie często uciekają punkty.

Everton przyjedzie do Manchesteru bez kilku piłkarzy. Kontuzjowani są: Saha, Cahill, Fellani, ale jak pokazują statystyki na wyjazdach są waleczni i łatwo punktów nie oddają. W 16 wyjazdowych spotkaniach Everton przegrał tylko 5-krotnie (4 zwycięstwa i aż 7 remisów) i nie będzie łatwym rywalem dla gospodarzy, ale Manchester gra u siebie i zrobi wszystko by wygrać, tym bardziej, że &quot;The Toffees&quot; nie zwyciężyli na Old Trafford od 19 lat. Mój typ: wygrana Manchesteru United.
✅ 44​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
babe 17

babe

Użytkownik
Dyscyplina: PORSCHE TENNIS GRAND PRIX SF TENNIS
Spotkanie: J. Goerges - S. Stosur
Typ: WILL S. STOSUR WIN 2-0? No
Kurs: 1.813
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Pierwszy półfinał turnieju WTA w Stuttgartcie i od razu niezła okazja do zagrania. Miałem grać czystą wygraną Niemki ale wpadł mi w oko pewniejszy typ na handicap setowy. Australijka od porażki w zeszłorocznym finale French Open gra na przeciętnym poziomie. Co chwila notuje mniej lub bardziej dziwne porażki. Tutaj pokonała już niezłe rywalki więc musi jakiś poziom reprezentować. Sam zagra jutro dopiero pierwszy półfinał w tym roku i na pewno myśli o finale, ale żeby w nim zagrać musi pokonać Julię Goerges. Stosur powiedziała, że zagrała przeciwko Zvonarevej najlepszy mecz w tym roku, ale jak będzie jutro nie wiadomo. Goerges sukcesy ma jeszcze przed sobą i myślę, że jest w stanie sprawić niespodziankę. Niemka ma wielki atut w postaci serwisu, który gra bardzo pewnie. Dużo ryzykuje w wymianach i co ważne trafia. Ma też niezły forehand. Grały ze sobą raz, wygrała Goerges 2-0. Stosur wydaję się, że złapała formę, ale myślę że Niemka niesiona przez publiczność ugra przynajmniej jednego seta.
✅ 81.3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 0

axlrose

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premiership
Spotkanie: Tottenham-Stoke
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: betclick
Analiza:
Jutro Tottenham podejmuje u siebie drużynę Stoke. Dla Tottenhamu jest to wyścig w tabeli z Manchester City i Liverpoolem o kwalifikacje LM. W bezpośrednim bilansie meczy obu drużyn statystyki są nieubłagane na korzyść Tottenham: 4 zwycięstwa, 1 remis, 0 porażek. Mimo dobrej postawy w ostatnich meczach drużyny Stoke, Tottenham nie przepuści okazji zdobycia 3 pkt u siebie- jak pokazuje bilans Tottenham umie ogrywać Stoke. Ja stawiam zwycięstwo Tottenham.

Nie ma takiego meczu.
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Stuttgart
spotkanie: Wozniacki - Radwańska
typ: over 19.5 gemów
kurs: 2.02
bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Jutro czeka nas pojedynek arcyciekawy pojedynek dla Polskich kibiców tenisa pomiędzy Polką Agnieszką Radwańską oraz Dunką z Polskimi korzeniami. Faworytem spotkania jest Wozniacki choćby z powodu 1 miejsca w rankingu WTA, można powiedzieć że jest najrówniej grającą tenisistką, od dłuższego czasu utrzymuje równość w swojej grze, bez zbytnich braków formy. Radwańska po przerwie spowodowanej kontuzją jakby zaczęła grać lepiej i miejmy nadzieję że wraca do top10 kobiecego tenisa. Napewno poprawiła serwis. Nawierzchnia na której będą grały tenisistki, mianowicie cegła, myślę że będzie atutem Radwańskiej, ponieważ piłki nie przyspieszają jak choćby na hali. Spodziewam się jutro ciekawego pojedynku a może nawet sprawienia sensacji. Handicap gemowy jest warty zagrania, nie spodziewam się jednostronnego meczu. Radwańska napewno powalczy choćby o ugranie 1 seta.
✅102
 
skrabii 37

skrabii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Puchar Ligi
Spotkanie: Olympique Marsylia - Montpellier
Typ: 1
Kurs: 1.91
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Finał Pucharu Ligi. Moim zdaniem faworyt jest tylko jeden: Olympique. Po pierwsze: świadczy o tym pozycja w lidze obu zespołów. Piłkarze z Marsylii walczą o mistrzostwo podczas gdy Montpellier usytuowane jest na 8 miejscu. Po drugie: obecna forma. Piłkarze Didiera Deschampsa na ostatnie pięć spotkań wygrali cztery, a jedno zremisowali. Montpellier natomiast wygrali tylko raz, zremisowali dwa razy i dwa razy przegrali. Po trzecie: bezpośrednie spotkania. Piłkarze z Marsylii wygrali oby dwa spotkania w stosunku: 2:1 na wyjeździe i 4:0 u siebie. Po czwarte: Olympique, jeśli nie wyprzedzi Lille i nie wygra Ligue 1, to jedynym trofeum możliwym do zdobycia jest właśnie Puchar Ligii. Według mnie, piłkarze Deschampsa zrobią wszystko, by zawczasu zapewnić sobie chociaż jedno trofeum.
✅91
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
Spotkanie: Caroline Wozniacki - Agnieszka Radwańska
Typ: 2
Kurs: 4,18
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Wozniacki daleka od formy. Wygrywała sporo w tym roku, ale tylko dlatego, że nie trafiła na godnego siebie rywala, bo w tej chwili (zresztą według wielu od dłuższego czasu) WTA nie stoi na wysokim poziomie - nie ma sióstr Williams, Clijsters i Henin &#39;separacja&#39;, nie mówiąc już o Jankovic, Sharapovej, Zvonariowej czy Kuznetsovej - żadna nie jest nawet bliska swojej dobrej dyspozycji. W tej chwili dla mnie najlepsza jest Azarenka, ale ona niestety ma zawsze jakieś problemy, często kreczuje i z tego turnieju także szybko zrezygnowała. Radwańska gra bardzo dobry turniej, spacer z Hampton, świetny mecz ze Schiavone, z którą przecież nigdy nie lubiła grać, a ostatnie dwa mecze wygrała gładko, wszystko jej wychodziło jak chciało, mało błędów. Spotkania z Barrois nie widziałem, ale wynik potwierdza formę. Woźniacka wczoraj z Petkovic przegrywała już bodajże 1-4* w pierwszym secie, ale gra Niemki się potem totalnie posypała. Zresztą po Karolinie to nigdy nie wiadomo czy ma zamiar wygrać czy (w tym przypadku) przyjechała tylko po Porsche. Już półfinał, więc pewnie się postara bardziej. H2H 3:1, ale nigdy nie grały na clayu, więc nie ma to znaczenia. Myślę, że zmobilizowana Agnieszka zagra dobry mecz i pokaże numerowi 1, że jest mocna i mam nadzieję, że wygra, czego jej z całego serca życzę. Prawdę mówiąc kurs mnie mocno zdziwił, myślałem, że będzie koło 3, a wyrwałem dzisiaj rano 5,05 w Pinnacle, a teraz już jest tylko 4,18. Kibicujcie prawdziwej Polce.
⛔100
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Dyscyplina : Baseball, MLB - American League, Ameryka Płn.
Spotkanie : Texas Rangers - Kansas City Royals
Typ : Texas Rangers -1,5
Kurs : 2,25
Bukmacher : Bwin
Data: 2011-04-23 02:05
Analiza : Dzisiaj o godzinie 02:05 rozpocznie się pierwszy mecz pomiędzy drużynami Texas Rangers, a Kansas City Royals w lidze MLB. W tabeli MLB wyżej jest Kansas City Royals z bilansem 12-7, z czego w ostatnich dziesięciu spotkaniach zdobyli 6-4 (rozpoczeli serię zwycięstw). W meczach u siebie mają statystyki 9-5, a na wyjeździe 3-2. Texas Rangers ma bilans 11-7. Na ostatnie dziesięć spotkań wygrali cztery i sześć przegrali (mają serię dwóch porażek pod rząd). U siebie mają świetny bilans 7-2, na wyjeździe 4-5. Ostatnio przegrali dwa pierwsze mecze na własnym boisku i ulegli Los Angeles Angels 1-2. Wcześniej mieli bilans meczy u siebie 6-0 (wygrane z Bostonem i Seattle po 3-0). Na wyjeździe grają trochę słabiej, ale teraz mecze będą toczyć u siebie, więc wydają się pewniakami do zwycięstwa. W meczach przed sezonowych dwa razy na trzy podejścia udało im się wygrać z drużyną z Kansas. Także w tamtym roku wygrali z nimi rywalizację 7-2, wygrywając cztery pierwsze mecze u siebie. Kansas awansowało znacznie w tabeli po dobrych spotkaniach rozgrywanych na własnym boisku (wygrana z Seattle 3-1 i 2-2 z Cleveland). Teraz będzie im trudniej gdyż udają się do Texasu, gdzie o wygraną nie jest tak prosto. Liczę, że po dwóch porażkach u siebie kolejne spotkanie Rangersi muszą już wygrać, na co ich stać. Jak dla mnie pewna wygrana gospodarzy, pomimo tego, że są wyżej w tabeli.
✅125
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Lech - Bełchatów
Typ: 1
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Co tu duzo pisac. Calkiem niezly kurs, a patrzac na tabele, forme i sklady obu zespolow, faworyt wydaje sie byc tylko jeden i sa nim gospodarze. Lech na wiosne gra jak za dawnych lat, ostatnio wywalczyl tez awans do finalu Pucharu Polski po swietnym poscigu i ostatecznej wygranie nad Podbeskidziem. GKS natomiast to zespol ze srodka stawki, ale gdyby nie fatalna forma poza swoim stadionem, moglby walczyc o najwyzsze laury. Dlatego uwazam, ze poznaniacy, ktorzy bardzo potrzebuja punktow, bo chca skonczyc ten sezon przynajmniej na pozycji dajacej awans do LE, powinni zgarnac pelna pule.
P.S przepraszam za brak polskich znakow, ale siedze na kompie u kolegi, a ze mieszkam w Anglii, on takich na swojej klawiaturze nie posiada
⛔100
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Valencia CF - Real Madryt
Typ: 2
Kurs: 2,80
Bukmacher: bwin
Analiza:
To spotkanie to jakby &quot;przerywnik&quot; dla Realu w meczach z Barceloną. Po kursach na to spotkanie od razu widać, że bukmacherzy spodziewają się odpuszczenia tego meczu przez gości i skupieniu się już na walce w Lidze Mistrzów. Faktycznie w Valenci zabraknie kilku podstawowych graczy, jednak głównie ze względu na urazy. Być może Real nie wybiegnie w najsilniejszym możliwym składzie, jednak czy Kaka albo Benzema, którzy nie wystąpili w finale Pucharu Króla, oznaczają wielkie osłabienie dla Królewskich? Raczej nie. Decydująca może być tutaj ponownie osoba Jose Mourinho. Portugalczyk zawsze był znany z tego, że dla niego każdy mecz jest ważny i nie wyobrażam sobie, aby pozwolił swoim piłkarzom na odpuszczenie tego meczu. Widzieliśmy już taką postawę trenera choćby w początkowych meczach Pucharu Króla, kiedy to w poprzednich latach Real odpuszczał takie mecze i często ponosił za to dużą cenę. W tym roku Mourinho nawet takie mecze z zespołami z niższych lig traktował bardzo poważnie i nie było mowy o rozprężeniu zespołu. Tak więc przypuszczenia, jakoby dla Realu teraz miała liczyć się już tylko Barcelona i skoro sprawa mistrzostwa już jest rozstrzygnięta to nie ma co tracić sił w takim meczu są moim zdaniem kompletnie bezpodstawne. Jestem pewny, że Mourino potraktuje ten mecz jak każdy inny, a ewentualni zmiennicy którzy wystąpią też z pewnością będą chcieli pokazać się trenerowi. Real w ostatnich tygodniach jest chyba w najlepszej formie od początku sezonu i nie chodzi tu nawet o wyniki, lecz o grę zespołu i atmosfere w drużynie. Oba te czynniki wydają się być coraz lepsze. Środowe zwycięstwo z pewnością dodało pewności siebie Realowi i pozwoliło wreszcie odetchnąć wszystkim w klubie. Wydaje się, że może być to punkt zwrotny dla Królewskich. Mecze z Barceloną to był zupełnie inny świat, inna gra i przede wszystkim inny poziom. Wszyscy mamy w pamięci jeszcze te dwa mecze i ich ogromną dramaturgię. Dziś wydawało by się ponownie trudny przeciwnik, jednak nie ma co porównywać tego zespołu z wielką Barceloną. Jestem przekonany że w ostatnich 7 dniach widzielismy dwie potyczki dwóch najlepszych drużyn Europy i zdecydowanie najlepszych drużyn Hiszpani (co pokazuje tabela) i z całym szacunkiem dla Valencii, ale jej poziom daleko odbiega od poziomu prezentowanego przez Barcelone i Real. Być może ten sobotni mecz to nie będzie zdecydowana i piękna wygrana Realu, jednak jak wiemy nie o to chodzi Jose Mourinho. Jemu chodzi o to aby mecz poprostu wygrać i jestem pewny, że po tak ciężkich meczach teraz dla Realu dużo łatwiejsza przeszkoda, na tle której poraz kolejny zobaczymy jak wielka jest różnica pomiędzy Realem i Barceloną, a resztą.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Orlando - Atlanta
Howard over 26.5 points 1.85
Tobet

Pinnacle ma over 24.5 po 1.515, więc tobet daje lepszą okazję wg mnie. Poprzednio a propo overu na Dwighta pisałem tak:

Wiem, wiem kurs nie jest zajebisty, ale w Orlando nie ma kto inny za bardzo rzucać. Jest Nelson, ale on też over 25-30 nie rzuci. Niby są super strzelcy za 3, ale hola hola, oni też nie są takimi mistrzami, że zawsze im wpada miliard. Poza tym 1 mecz z Atlantą, a Arenas, JRich, Hedo i JJ oddają w sumie 12 rzutów za 3, a w RS było ich średnio ponad 18. Atlanta postanowiła bronić tak jak mogą to robić. Obronę skupiają na graczach obwodu, a na Howarda rzucają watahę rezerwowych centrów i skrzydłowych. W pierwszym meczu widać to było dobrze. Howard zagrał 45 minut z ogonkiem. Na 2 pozycjach podkoszowych 4 i 5 zagrało przez 85 minut w sumie 5 graczy. Horford (45), Collins (17), Zaza (9), Thomas (6) i Powell (8). Podejrzewam, że momentami Smith pewno grał na 4, ale nieważne. Tych 5 graczy złapało w sumie 16 fauli, większość pewnie na Howardzie. Ale cóż, taka taktyka Atlanty. W 1 meczu Howard z samych wolnych rzucił 19 punktów. Dziś nie wiem czy będzie, aż tyle, ale myślę, że barierę 15 oddanych rzutów wolnych przekroczy. W dodatku Dwight wgl ostatnio jest w formie, więc powinien spokojniutko 23 punkty rzucić...w 1 połowie.
I w 2 meczu widzieliśmy to samo. Wymieniona wyżej czwórka oddaje 16 rzutów za 3 trafiając trzy z nich. Widać, że obrona Atlanty działa. W game 2 Howard zagrał 48 minut, a w sumie 77 zagrała czwórka Horford, Collins, Zaza, Armstrong i Powell. Tym razem złapali tylko 13 fauli, ale grali mniej minut i Smith pewnie grał momentami na 4, a miał te 4 faule też. Howard tym razem z wolnych rzucił 15 punktów, rzucał 19 razy (w 1 meczu 22). Więc faulują go nadal tak samo. W sumie Dwight w game 2 33 punkty rzucił, sporo. Dziś mecz w Atlancie, a więc będzie motywacja Hawks, zero odpuszczania i agresywna obrona, czyli też myślę, że więcej fauli na Howardzie. Znowu myślę, że te 15-18 wolnych najmniej będzie oddawał, a że za 2 rzuca na dobrej skuteczności to też coś dołoży, no i mamy over.
⛔100
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Liga, Data i godzina: NBA 23.04.2011, 03:30
Spotkanie: New Orleans Hornets - Los Angeles Lakers
Typ: Los Angeles Lakers wygra 6-10 pkt
Kurs: 5
Bukmacher: bwin

Dzisiaj w nocy kolejne meczy rywalizacji Play Off w lidze NBA. Moim zdaniem najciekawiej zapowiada się spotkanie w Nowym Orleanie, gdzie gospodarze podejmować będą Los Angeles Lakers. Stan rywalizacji to 1-1 co jest dosyć sporą niespodzianką. W pierwszym meczu Hornets niespodziewanie wygrali na parkiecie Lakers 109-100 i objęli prowadzenie w serii. W drugim meczu jednak Lakersi pewnie odpowiedzieli i już jest 1-1 ale w tym momencie przewagę parkietu mają Hornets. Lakers to jednak Mistrzowie NBA i w Play Offach grać potrafią. Ten mecz będzie bardzo ważny jeśli chodzi o rywalizację tych ekip w 1 rundzie PO i Lakers o tym doskonale wiedzą. Nie ma już mowy o lekceważeniu rywala i dzisiaj spodziewam się pewnej wygranej Lakers. Hornets dodatkowo osłabieni brakiem Westa. W regularnym sezonie obie ekipy grały ze sobą 4 razy i wszystkie 4 mecze wygrali Lakers. W tej serii PO moim zdaniem Lakers wygrają już również pozostałe 3 mecze i skończy się na 4-1 dla Lakers. Jednak dzisiejszy mecz powinien być jeszcze najbardziej wyrównany. Hornets będą walczyć i spodziewam się dosyć wyrównanego meczu. Jednak Lakers są o wiele bardziej doświadczeni i powinni przez cały mecz kontrolować przebieg meczu utrzymując te około 6-10 pkt przewagi.

⛔
 
astafor 74

astafor

Użytkownik
dyscyplina : koszykowka, NBA
spotkanie: New York Knicks vs Boston Ceotics
typ : Boston Celtics wygra
kurs : 2,45
buk : bwin
analiza :
3 spotkanie w 1 rundzie playoff. Stan rywalizacji 2-0 dla Celtics, ktorzy graja dzis mecz wyjazdowy. Moim zdaniem bedzie im brdzo zalezec na wygranej aby oszczedzic sily na 2 runde, gdzie spotkaja sie z Heat. W Knicks nie zagra na pewno Billups, podstawowy rozgrywajacy, oraz prawdopodobnie Stoudemire, ktory ma problemy z plecami.
Jest szansa na to, ze wroci Shaq O&#39;Neal do skladu i to by zdominowalo gre pod koszami. Kurs wysoki, buki przewiduja, ze Knicks pomoze wlasny parkiet, co moim zdaniem w fazie playoff wcale nie jest duzym atutem
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Hiszpania
Spotkanie : Valencia : Real
Typ : over 4,5
Kurs : 5,50 ==&gt; 5,00
Buk : bet365
Godzina : 18.00
Analiza :
Po dwóch totalnie nudnych meczach z FC Barceloną Real Madryt stanie przed kolejnym trudnym zadaniem. Tym razem na ich drodze staje Valencia i to jeszcze gra ona u siebie. Spotkania Realu z Barceloną rozczarowały chyba wszystkich - ligowy mecz bez rewelacji, remis 1:1 po dwóch karnych i tyle. A Puchar Króla to już totalna makabra. 0:0 po kiepściutkiej grze obu drużyn a potem 1:0 Realu w dogrywce. Masakra. Było tak nudno jak w polskiej lidze. Mourinho tak poustawiał Real że Barca nie mogła wogóle użyć środka pola, zaś Real znowu rzadko przedzierał się przez defensywę rywali. Myślę jednak że z Valencią się trochę przbudzą, no bo w końcu muszą wygrać ten mecz jeśli jeszcze marzą o Mistrzostwie. Valencia to jednak silny przeciwnik, z ogromnymi szansami na 3 miejsce w lidze, a więc na LM w przyszłym sezonie. Jeśli chodzi o tak duże overy to Valencia ma ich na swoim koncie 4 zaś Real 9. W historii takie overy lub wyższe zdarzały się 10 razy na 37 spotkań zaś 4 razy miało to miejsce na boisku Valencii. Ostatnie dwa spotkania to wyniki 2:0 dla Realu. Teraz powinno być wyżej ✅400
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie : Polonia Warszawa : Arka Gdynia
Typ: 1
Kurs: 1.65
Buk: Bwin
Analiza
10 w tabeli (lecz walcząca o puchary) Polonia Warszawa podejmie przed własną publicznością 15 i walczącą o utrzymanie Arkę Gdynia. Mimo braku w ekipie gospodarzy Sobiecha oraz Sadloka to właśnie ich stawiam jako zdecydowanego faworyta do wygranej. Pod wodzą trenera Zielińskiego wygrali 3 mecze z rzędu i nawiązali kontakt z czołówką. Myślę, że zawodnicy są odpowiednio zmotywowani. Jako, żeznam ludzi którzy są &quot;wewnątrz&quot; Polonii to wiem, że dodatkową motywacją są duże pieniądze obiecane przez głodnego sukcesu prezesa Wojciechowskiego za awans do europejskich pucharów !! Polonia wygrała 3 ciężkie mecze w tym dwa wyjazdy i u siebie z mocnym Lechem i myślę że dziś przedłuży swoją passę. Co do Arki to ostatni mecz wyjazdowy wygrali w Marcu 2010 !!. Jeśli chodzi o obecną formę to są w dobrych nastrojach po wygranej 3:0 z Cracovią, lecz Polonia szybko ich sprowadzi na ziemię. Po przejęciu Warszawskiej drużyny przez trenera Zielińskiego w końcu widać potencjał który drzemał w tych chłopakach. Grają ładnie dla oka i co najważniejsze skutecznie (w trzech meczach 6 bramek przy tylko jednej straconej). Podsumowując uważam, że mimo dwóch osłabień Poloniści spokojnie dadzą sobie radę z Arkowcami, a dla tych bardziej odważnych polecam nawet typ z Handicapem ????
Jednak mój typ w &quot;Typach Dnia&quot; to Zwycięstwo Polonii Warszawa, czyli Typ 1.
Pozdrawiam i życzę wielu wygranych ????
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: New Orleans Hornets - Los Angeles Lakers
Typ: Kobe Bryant over 27,5 pkt
Kurs:1,85
Buk:Tobet

Analiza:

Po 2 meczach w Staples Center i wywalczonym tam jednym zwycięstwie przez ekipę &#39;&#39;Szerszeni&#39;&#39; rywalizacja przenosi się do Nowego Orleanu. W tej parze faworyt może być tylko jeden --&gt; jest to ekipa Phila Jacksona, team LAL. Kobe Bryant w pierwszym meczu zdobył 34 pkt, w drugim tylko 11. Sądzę, że dziś zdobędzie co najmniej 27,5 pkt ponieważ jest liderem zespołu i to na jego barkach poniesiona jest odpowiedzialność za wyniki w fazie Play off. Na pewno stać go na to, świetnie porusza się na nogach, ma świetny rzut z półdystansu jak i dobry z dystansu, bardzo dobrze wykonuje rzuty wolne. Jeśli ekipa z Los Angeles chce dzisiaj wygrac, to Kobi musi byc liderem zespołu. Granica 27,5 pkt to nie jest próg nie do przejśćia dla takiego gracza jak Bryant. Pobieram ten typ po kursie 1,85 z bukmachera Tobet. Pozdrawiam Rambo131
✅85
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna ( Austrian Max Bundesliga )
Spotkanie - Kapfenberg - Sturm
Typ - czy drużyna 2 strzeli w obydwu połowach ? TAK
Kurs - 3,20
Buk - Bwin
Analiza :
Na dzis wybrałem spotkanie w austriackiej max bundeslidze pomiędzy 8 w tabeli Kapfenbergiem a wiceliderem Sturmem Graz. Gospodarze pewni utrzymania sie w lidze na 7 kolejek przed zakończeniem sezonu wyjdą zapewnie na boisko aby zaliczyć swój kolejny mecz , natomiast goscie ciągle liczą się w walce o mistrza i na dzis tracą do Austri Wiedeń zaledwie 1 punkt czyli trzeba wygrać bo ostatnio u siebie zaliczyli wpadkę przegrywając z 3 Salzburgiem i to dotkliwie bo 0:3 tak więc trzeba zmazać plamę i dzis wygrać ! Przy ewentualnym zwycięstwie dzis Sturm może znów zasiąć na pozycji lidera bo piłkarze Austrii W. czeka jutro trudny pojedynek z Riedem i to na boisku rywala ! No ale wracam do spotkania piłkarze Sturmu jak do tej pory w meczach z Kapfenbergiem w tym sezonie na 3 mecze trzy zwycięstwa dwa u siebie wygrane po 2:0 i jedno na wyjeżdzie wygrane aż 4:0 .
Gospodarze u siebie jak dotąd zaliczyli tylko 3 zwycięstwa 7 remisów i 4 porażki jeżeli chodzi o gosci to wyjazdy mają dobre bo na 14 spotkań 6 zwycięstw 4 remisy i 4 porażki a w bramkach 27 zdobytych przy 16 straconych .Jednak dzis byłbym skłonny do statystyki tej pomiędzy nimi i liczę na wyrażne zwycięstwo gosci a co za tym idzie to własnie bramki które uważam że piłkarze strzelą zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie spotkania . Jak będzie zobaczymy kurs dobry no a typ całkiem możliwy !
✅220
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
inter-lazio
typ: x
kurs; 3,3
buk:bet365
na 5 kolejek do końca sezonu spotykają się 3 i 4 drużyna i będzie to napewno najważniejsze spodkanie w końcówce sezonu dla jednych jak i dla drugich. inter ma 3 punkty przewagi nad lazio, od następnego sezonu Włosi mogą wystawić w lidze mistrzów jedynie 3 zespoły ( stracili jedno miejsce na rzecz Niemiec) Mistrz Italii nie może więc tego meczu przegrać żeby nie skomplikować swojej sytuacji w końcówce sezonu i myślę zę większą wagę przywiązywać bedą do defensywy. Lazio to drużyna która traci bardzo mało bramek, tylko Milan w lidze stracił mniej, ale również zbyt wiele nie strzela, zdecydowanie najmniej z czołówki. Biorąc pod uwagę również ostrożne podejście do tego meczu Interu, który raczej nie rzuci się do szaleńczych ataków przewiduję, nudny wyrównany mecz zakończony remisem.
⛔100
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Ligii
Spotkanie: Benfica - FC Pacos Ferreira Ile padnie goli?
Typ: Więcej niż 3,5
Kurs: 3.25
Bukmacher: Betway
Analiza:
Cześć! Dziś o 21:45 dojdzie do spotkania Pucharu Ligii między Benficą i Pacos Ferreira.
Od razu zaznaczam spotkanie odbywa się na terenie neutralnym ale nie ma
to zbyt wielkiego znaczenia . Ostatnie spotkania gości są miazgą :
U siebie przegrali dwa ostatnie spotkania i to uważajcie !
Pacos Ferreira 1-6 Rio Ave FC (6)
I z dzisiejszym przeciwnikiem :
Pacos Ferreira 1-5 Benfica Lizbona (2)
Ostatni bilans Pacos nie wygląda dobrze 0-2-4 , co mnie podkusiło do
zagrania takiego typu? Na pewno historia spotkań obu drużyn na 9
ostatnich spotkań Benfica wygrała wszystkie ;D I w aż 7 spotkaniach padł
wynik powyżej 3,5 gola . Myślę że to wystarczy żeby spokojnie zagrać ten
typ . Powodzenia!!! :grin:
⛔100
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Turcja
Spotkanie: Galatasaray - Kayserispor handicap 0-1
Typ: Galatasaray
Kurs: 2,90
Bukmacher: betathome.pl
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 19 rozpocznie się spotkanie Galatasaray - Kayserispor.Gospodarze dotychczas zajmują 14 lokatę z 33pkt.Goście natomiast mają 7 lokatę z 43 pkt.Dawno juz tak niebyło żeby druzyna gospodarzy plasowała sie zaraz nad spadkiem,do którego już teoretycznie niema prawa wpaść.Galatasaray ma jeden mecz mniej i jakby dziś wygrało to by miało tyle samo pkt co 11 druzyna ligi tureckiej. Drużyna Galatasaray od 10 spotkań nie wygrała różnicą 2 bramek,natomiast goście ostatnie 4 mecze przegrywali różnicą 2 bramek.Jak wiemy gospodarze nie są w formie,ale uważam że pod koniec sezonu się podniosą i wygrają dość łatwo różnicą 2 bramek,tym bardziej że nie będą chcieli być zaraz nad spadkiem.Ostatni mecz rozgrywany miedzy tymi drużynami w Stambule 23.08.2009 Gospodarze wygrali 4-1, i uważam że dzisiaj gospodarze wygrają tez różnica 2 bramek i pokryją Handicap.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom