>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 23.04.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Francja Ligue 2
Spotkanie:Angers SCO-Stade Reims
Typ:1
Kurs:2,06
Buk:pinnacle

Analiza:
Zaległe spotkanie drugiej ligi francuskiej pomiędzy Angers i Stade Reims.Dzisiejsi gospodarze w środe zakończyli rywalizacje o puchar Francji przegrywając z PSG 1-3.Teraz pozostaje im tylko skupić się na rozgrywkach ligowych.Obecnie zajmują pozycję dziewiątą ale mają jeszcze do zagrania dzisiejszy właśnie zaległy mecz.Jeśli dzisiaj zgarną trzy punkty to awansują na pozycję szóstą.Wtedy znacznie przybliżą się do strefy awansujęcej do Ligue 1.Ostatni ligowy mecz zawodnicy a Angers przegrali w połowie stycznia więc trzy miesiące temu.Drużyna Stade Reims jest znacznie groźniejsza w roli gospodarza o czym świadczą dwie wysokie wygrane 4-1 w meczach rozegranych na ich stadionie.Dzisiaj występują jednak jako przyjezdni i myślę, że wielkiego oporu nie postawią.
Przewagę zespołu z Angers podkreślają też bezpośrednie pojedynki obu drużyn.Dotychczas grali ze sobą 9 razy i pięć razy Angers było górą przy dwóch zwycięstwach Stade Reims.Co ważne Angers nigdy z nimi nie przegrało ani nie zremisowało gdy grali u siebie.Myślę, że dzisiaj też będą górą.Spotkanie o godzinie 19.00.
⛔100
 
E 5

escad12

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkania : Valencia - Real
Typ : Real Powyżej 50 punktów - Gol = 10 pkt, Rzut Karny = 10 pkt, Czerwona Kartka = 10 pkt, Żółta Kartka = 3 pkt, Rzut Rożny = 3 pkt,
Kurs : 7.00
Buk : William Hill
Analiza : Witam wszystkich fanów piłki nożnej, ligi Hiszpańskiej, a przede wszystkim obu drużyn. Dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie po między gospodarzami czyli Valencią a gośćmi z Madrytu. Faworytem wg. mnie są goście, ale niestety bądź stety faworytami buków są gospodarze. Prawdopodobnie są zdania że Real ten mecz odpuści, Ja jednak jestem zupełnie innego zdania. Co prawda odpocznie Ramos oraz nie wystąpią z powodu urazu Khedira oraz Di Maria ale czy to jest aż takie osłabienie aby nie powalczyć ? Wydaje mi się że absolutnie nie. Mój typ jednak tyczy się overu co do punktów za następujące zdarzenia : Gole, Kartki, Karne i Rzuty rożne. Myślę że po takim kursie suma sumarów będzie powyżej 50 punktów. Zapraszam wszystkich na to arcy ciekawe spotkanie które rozpocznie się równo o 18:00 czasu Polskiego. PzdR.
✅400
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata Kobiet
Spotkanie: USA - Rosja
Typ: Over 9.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Drugi półfinał w dniu dzisiejszym na Mistrzostwach Świata Kobiet. W pierwszym meczu prowadzą Kanadyjki 3:1 i to one już wielce prawdopodobne zagrają w Wielkim Finale. Drugim finalistom powinna być ekipa USA, która jest zdecydowanym faworytem spotkania z Rosjankami. W dniu wczorajszym Rosjanki awansowały do półfinału kosztem drużyny Szwajcarki. Gospodynie turnieju prowadziły po dwóch tercjach 3:0, nic nie przemawiało za tym, żeby miały jakiekolwiek problemy z awansem. Jednak wszystko zadecydowało się w przewagach, gdzie Rosjanki szybko zdobyły dwie bramki. Później jeszcze kolejne dwie i wydawało się, że niemożliwe stało się możliwe. W samej końcówce jeszcze Szwajcarki zdołały doprowadzić do dogrywki. Jednak w dodatkowym czasie decydującą bramę zdobyła Tatyana Burina. Niespodzianka stała się, więc faktem i bardzo słaba ekipa Rosji znalazła się w strefie medalowej. Dzisiaj jednak żadnej niespodzianki być nie może, bo Amerykanki to zdecydowanie najlepszy zespół tych mistrzostw. USA pokonało 5:0 Słowaczki i była to najniższa wygrana w tym turnieju. W dwóch pozostałych meczach przewaga USA nie podlegała już żadnej dyskusji. Najpierw o wyższości Amerykanek przekonały się Rosjanki 13:1, a potem Szwedki 9:1. Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to po stronie Amerykanek jest całe multum dobrych zawodniczek. Praktycznie nie mają one słabych ogniw, a do najbardziej wyróżniających się należą Hilary Knight (4G+7A), Brianna Decker (2G+5A) oraz Julie Chu (1G+6A). To zdecydowane najlepsze zawodniczki USA w tym turnieju. Warto również dodać, że kobiecy hokej ce****e bardzo duża ilość strzałów. USA we wszystkich trzech meczach przekraczało barierę 50 strzałów na bramkę. Do tego mają bardzo dobrą skuteczność wykorzystywanych akcji. Dobrze dziewczyny grają także w przewagach. Według mnie linia 9.5 jak najbardziej do ogarnięcia, bo Rosjanki w stosunku do Amerykanek są dużo słabszym zespołem. Być może nawet możemy zobaczyć dwucyfrowy wynik po stronie zawodniczek z Ameryki Północnej.
⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna, Afrykanska liga mistrzow
Spotkania : WAC Wydad Casablanca i TP Mazembe
Typ : Over 3,5
Kurs : 4,25
Buk : Bet365
Analiza : W pierwszym spotkanie 1/8 finalu Afrykanskiej lidze mistrzow spotykaja sie WAC Wydad Casablanca i TP Mazembe. Faworytem tej podwujnie konfrontacji bedzie aktualnie Obronca tytul druzyna z Congo, jednak pilkarze z Maroka nie sa bez szanse. Zeby myslic o awansu gospodarze tego spotkanie dzis musza wygrac i to nie tylko roznica jedneg gola. Vice mistrzowie druzynowych mistrzostwa swiata zagraja dzis bez zadnych kompleksow i sprubuja wywalczyc dzis dobry wynik przed rewanzowym spotkanie. Napewno taki obraz gry bedzie sprzyjal oba zespolom zeby zagrac szybko fensywna pilka. Spodziewam sie ze gospodarze szybko zaatakuja bramkarza rywale zeby szybko zdobywac gola i kontrolowac przebieg spotkanie. Taka sytuacja napewn szybci napastnicy TP Mazembe sprubuja wykorzestac zeby rownierz trafic do siatki rywale. Stad moim zdaniem mozemy byc swiadkami ciekawego spotkanie gdzie nie zabraknie sytuacje zeby zdobywac gole. Licze ze bedac wspierani przez wlasnych fanow pilkarze WAC zagraja skutecznie i wykorzestuja nie jedna okazja zeby zdobywac gola. Rownierz licze ze goscie zagraja tak jak graja od dluszego czasu czyli skuteczne ofensywne futbol, i takze uda im sie nie raz pokonywac bramkarze gospodarze. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy WAC Wydad Casablanca i TP Mazembe padnie wynik powyzej 3,5 goli
⛔100
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
23-04-11 23:00 - Chile
Universidad De Chile - Palestino
Typ: Universidad De Chile -1
Kurs: 1.95
Buk: BAH
Analiza:
Już za około 30minut rozpocznie się mecz Chilijskiej ligi piłki nożnej pomiędzy Universidad De Chile a Palestino. Zdecydowanymi faworytami tego meczu są gospodarze którzy są zaliczani do głównych faworytów ligi. Gospodarze czyli Palestino to ekipa która obecnie zajmuje 8 miejsce w stawce 18 drużyn. Jest to dla nich dobra sytuacja, zgromadzili dotychczas 17pkt. U Siebie grają z bilansem 2-1-3 z kolei na wyjazdach 3-1-2. Trzeba przyznać że na wyjazdach grają lepiej niż u Siebie ale rywali mieli tam takze słabszych. Niestety nie jestem w stanie dokończyć analizy ponieważ procenty robią swoje ale musiałem zcząć aby mieć ją zaliczoną i mieć szanse na koniec konkursu (min 10 typów ). Pozdroa
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom