>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Typy Dnia - 23.03.2023 (czwartek)

Status
Zamknięty.
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Kwalifikacje ME
Godzina 20:45
Spotkanie : Macedonia Północna : Malta
Typ : Macedonia Północna wygra
Kurs : 1,42
Bukmacher : Fortuna

Mecz pomiędzy Macedonią Północną a Maltą. Faworytem według mnie jest Macedonia Północna, choć i tak grali słabo. Natomiast goście ostatnio w zeszłym roku wygrane w lidze narodów tylko z san marino. Natomiast Macedonia dwie wygrane z Gibraltarem i remis z Bułgarią. Według mnie wygrana jest w zasięgu ręki Macedonii, są lepszą drużyną według mnie w dodatku grają u siebie. Powodzenia :) z fartem:)

42
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1686
barti2000 763,2K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Siatkowka - LM Kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Conegliano - Fenerbahce
Typ: Conegliano awans
Kurs: 2,70
Bukmacher: STS
Analiza:

Rewanżowe spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Mistrzyń. Przed pierwszym meczem zdecydowanym faworytem było Conegliano. Włoski klub to w końcu klubowy mistrz świata, a do tego drużyna, która od paru edycji nie schodzi poniżej brązu Ligi Mistrzyń. W pierwszym meczu jednak w Turcji im nie poszło. Fenerbahce wygrało u siebie w trzech setach i dominowało od początku. Czy taki scenariusz się powtórzy? Naszym zdaniem nie. Turczynki zdecydowanie lepiej grają u siebie. Liderką zespołu jest Vargas, jednak są w tej ekipie spore problemy w przyjęciu, gdy się tylko je odpowiednio ruszy. Conegliano musi dziś liczyć na kapitalny występ Haak i bardzo dobry pomysł na grę kapitan, Joanny Wołosz. Żeby Conegliano awansowało do półfinału potrzebna im jest wygraną 3:0/3:1 oraz bycie lepszym w Złotym Secie. Ten kurs to spore value i z tego korzystam.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
neutralny 545,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Żużel - Anglia, Premiership
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sheffield - Belle Vue
Typ: Sheffield - 6.5 pkt.
Kurs: 1.98
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Startuje angielska Premiership. Jak zawsze na początku rozgrywek można złapać wiele ciekawych, wysokich kursów. Grającym odradzałbym małe stawki, bo zazwyczaj wiele z nich okazuje się śliwkami. Moim zdaniem, jednak kursy wystawione na to spotkanie w miarę ok, a nawet gospodarze są według mnie większym faworytem niż wskazują na to kursy. Przykładam sobie oba składy i zdecydowanie widzę tu więcej plusów u Tygrysów. Goście oprą swoją siłę dziś na trzech zawodnikach. Bewley, Lidsey i Kurtz to największe działa Asów, ale są to specyficzni zawodnicy, bo jak ich kojarzę to praktycznie każdy może poza Bradym rozkręca się dopiero z każdym meczem i raczej druga część sezonu dla Dana i Jaimona są korzystniejsze. Tu szukam swojej szansy. Gospodarze wydają mi się stabilniejsi. Z Holderem, Ellisem i Musielakiem w rolach głównych, do tego Howarth i Kerr, którzy świetnie znają ten tor i ogólnie angielskie warunki. Dla mnie niewiadomą jest Bellego, ale to w końcu eks-ekstraligowiec, więc jakiś poziom powinien trzymać.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Dyscyplina: Piłka nożna / Euro Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: BOŚNIA I HERCEGOWINA - ISLANDIA
Typ: powyżej 5.5 kartek (Red =2, max 3 na zawodnika)
Kurs: 4.0
Bukmacher: betclic

Dzisiaj gram na sporo kartek w meczu Bośni z Islandią. Gospdarze z nowym trenerem, nowe szanse, nowe rozdanie. U siebie nie odpuszczają, w ogóle spodziewam się meczu w okolicach remisu, zaciętego. Goscie, skład odmłodzony ale filozofia gry ta sama - fizole z dodatkiem techniki co ich trochę wyróżnia na tle innych wyspiarskich reprezentacji poodbnego kalibru. Ponadto ważny mecz dla układu tabeli, jest spora szansa, że tylko jedną z tych ekip zobaczymy na tym rozszerzonym euro. Sędzią jest Litwin Donatas Rumsas, młody sędzia z dobrego rocznika 88 xD, z zawodu archtekt, lubi mieć wszystko poukładane. Srednia kartek ponad 4 żółte i w co 5 meczu wyciąga reda. Sedzia ten zdobywa doświadczenie na najwyższym poziomie i w takich meczach musi pokazywać warsztat, więc pojedzie zgodnie z książką. Linię zaniżają imo ostatnie 4 mecze w euro pucharach gdzie pokazywał niewiele kartek - były to jednak mecze dość proste. W meczach poodbnego klimatu typu Albania - Izrael czy też Azerbejdżan - Słowacja wyciągał napomnienia 5 razy. Wczesniej zdarzało mu się płynąć z meczami, pokazywał na Cyprze 13 żółtych i dwa redy, w Chorwacji 6 żółtych i Red, do tego w towarzyskich potrafił wyciągać kartkę 4 razy. Uwazam, że to jeden z trudniejszych meczów na tym poziomie tego arbitra i jak zacznie to może szybko nie skończyć - a że zacznie powinni zagwarantować to piłkarze obu ekip. Ooglnie polecam linie od over 3.5 kartek (ok 1.85) w górę, w celu konkursowym daje 5.5 bo szanse są, a to tylko zabawa. Jak będzie się oczywiście okaże.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kudel 296,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis Challenger Sant Brieunc
Godzina: 22:25
Spotkanie: Żuk - Berankis
Typ: Żuk 2:0
Kurs: 4,25

Bukmacher: betfan
Analiza:


Faworytem w tym meczu według bukmacherów jest Berankis, jednak w mojej opinii jak najbardziej duże szansę w tym meczu ma Polak. Żuk ostatnio wygląda bardzo solidnie, jego serwis jest na wysokim poziomie, a w wymianach potrafi być regularny, jak i potrafi w odpowiednim momencie przyspieszyć. Hala to jego ulubiona nawierzchnia, gdzie może pokazać swoje atuty. Berankis, to doświadczony zawodnik, który głównie ostatnio grywa w challengerach i jest solidnym zawodnikiem, ale nie do nie przeskoczenia przez Polaka. Jak dla mnie większe szanse na zwycięstwo ma Polak.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom