>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy dnia - 23.03.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
lukasi 8

lukasi

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na piątek - 23 Marca


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
lukasi 8

lukasi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia - Widzew
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro o 18:00 Jagiellonia która ostatnio pokonała u siebie Lecha Poznan 2:0 zagra z łódzkim Widzewem nieobliczalną drużyną. Ja typuję wynik remisowy i podział punktów. W ostatnich meczach Jagielloni nie szło zbyt dobrze na wiosnę piłkarze Tomka Hajty zremisowali jeden mecz aż 3 przegraali i tylko raz wygrali w ostatniej kolejce jak juz wspomnialem z Lechem. Widzewiacy na wiosne grali zdecydowanie lepiej wygrywajac 2 razy, raz zremisowali zatrzymujac Śląsk i 2 razy przegrali.
17/03/2012 Ekstraklasa Jagiellonia vs. Lech Z - 2:0
12/03/2012 Ekstraklasa Polonia Warszawa vs. Jagiellonia P - 4:1
04/03/2012 Ekstraklasa Jagiellonia vs. Ruch Chorzów P - 0:1
25/02/2012 Ekstraklasa Cracovia vs. Jagiellonia R - 0:0
20/02/2012 Ekstraklasa Korona vs. Jagiellonia P - 2:0
11/12/2011 Ekstraklasa Lechia G. vs. Jagiellonia Z - 0:1

16/03/2012 Ekstraklasa Zagłębie L. vs. Widzew P - 1:0
11/03/2012 Ekstraklasa Widzew vs. Bełchatów Z - 1:0
04/03/2012 Ekstraklasa Widzew vs. Śląsk R - 2:2
25/02/2012 Ekstraklasa Polonia Warszawa vs. Widzew Z - 1:2
18/02/2012 Ekstraklasa Widzew vs. Podbeskidzie P - 0:1
Ja już poraz kolejny szukam remisu w polskiej lidze wiec i tym razem zaryzykuje! Jagielonia w tabeli jest na 11. a Widzew na 7. pozycji. Jaga tak jakby sie obudzila w ostatniej kolejce no ale Widzewiacy to nie sa chłopcy do bicia ja typuje tutaj remis i wierze ze tak sie skonczy! Powodzenia!
⛔ 100
 
koralgol 83

koralgol

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Vancouver Canucks- Dallas Stars
Typ: Dallas Stars
Kurs:
2,30
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dywizja pacyficzna rozpoczęła szturm na Play Off. Pomiędzy 1 a 4 drużyna z tej dywizji są tylko 3 pkt różnicy! Zwycięzca tej rywalizacji zdobędzie oczywiście 3 miejsce w konferencji zachodniej, pozostałe 3 (+jeszcze Calgary) będą się bić o 8, ostatnią pozycje premiująca do dalszej gry. Dlatego bardzo ważna sprawą jest zapewnienie sobie zwycięstwa w dywizji. Gwiazdy już wczoraj zrobił 1 krok w tym celu, pokonując kojotów, ich bezpośredniego rywala o prym w dywizji. Aby postawić kropkę nad i należy odskoczyć na kilka pkt przewagi. Tym bardziej, ze na ich potknięcie czekają królowie, którzy wygrali ostatnie 5 meczów i zbliżyli się na różnicę 1 pkt. Dlatego też gwiazdki przegrywając ten mecz mocno skomplikowałyby sobie sytuację. Canucks są pierwsi w dywizji północnozachodniej i już nikt im nie zagrozi. Dlatego mogą sobie pozwolić na trochę luzu. Pokazały to ostatnie 2 porażki z Chicago i Minnesotą.. Jeśli dobrze kojarzę, to w tym sezonie Gwiazdy wywiozły komplet pkt z dywizji północnozachodniej, w której gra Vancouver wygrywając wszystkie 15 meczy. Podsumowywując będzie to mecz dwóch dobrych drużyn, jednak obecna forma lepsza u Dallas, a porażka narobi im dużo szkód, więc na nich stawiam. Warto się przyglądnąć w tym meczu Ryderowi, który ma w tym sezonie już 32 gole, a to dopiero jego 1 sezon w Dallas. A już się zgrał z ekipą. Dla zainteresowanych: mecz odbędzie się o godzinie 1.30
⛔ 100
 
fazik1988 14

fazik1988

Użytkownik
DYSCYPLINA - HOKEJ NA LODZIE EKSTRALIGA SŁOWACKA
SPOTKANIE - HC Kosice - HKM Zvolen
TYP - handicap HC Kosice - HKM Zvolen ( 0 - 2 ) typ remis
KURS - 5,50
BUKMACHER - Bet-At-Home
ANALIZA
Jutro w słowackiej ekstarlidze rospocznie sie mecz hokej o godzinie 18.00 po miedzy Kosicami a ekipa Zwolen aktualny lider ligi wygrał w lidze playof 4 mecze z Banik Bystrica a tylko 1 mecz przegrali z nimi na wyjezdzie spisuja sie barzdo dobrze graja skutecznie w ataku rzadko zdarzaja sie remisy tej druzyny i to mysle ze oni wygraja pierwsze spotkanie w nastepnej rundzie playof ...
Natomiast druzyna Zwolen w pierwszej rundzie pszeszedłą dalej z ekipa Skalica gdzie zrobili na mnie barzdo dobre wrazenie bo to był vice lider po sezonie zasadniczym ...Zwolen wygrało z nimi 4 spotkania gdzie przegrali tylko 2 razy ale mysle ze ekipa Kosicy na własnym stadionie nie przegraja pierwszego meczu i stawiam na wygrana 2 goli druzyne gospodarzy i typuje wynik remisowy dodawajac handicap po pieknym kursie 5,50
⛔ 100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie : Cracovia - Górnik Zabrze
Typ : Górnik ( -1)
Kurs : 6.0
Bukmacher : bet 365
Jutro o godzinie 20:30 Cracovia przed wląsną publicznością zagra z Górnikiem Zabrze .Jest to bardzo ważne spotkane dla obu druzyn Górnik wygrywając to spotkanie praktyczne zapewni sobie utrzymanie w lidze Cracovia jeśli wygra zbliży się do Zagłębia . Cracovia po 22 rozegranych kolejkach znajduje się na ostatniej 16 pozycji w tabeli ( 3 wygrane , 8 remisów , 11 porażek ) co daje im 17 punktów ich strata do bezpiecznego 14 miejsca to 4 punkty bilans Cracovii w 5 ostatnich spotkaniach to 3 remisy , 2 porażki . Górnik po 21 rozegranych kolejkach znajduje się na pozycji 10 ( 6 wygranych , 8 remisów , 7 porażek ) co daje im 26 punktów Gornik w 5 ostatnich spotkaniach 1 wygrana , 3 remisy , 1 porażka . Do składu Górnika wracaja bramkarz Łukasz Skorupski , Mariusz Przybylski oraz rozgrywający Aleksander Kwiek najprawdopodobniej nie zagra Adam Marciniak ktory od czerwca ma zostać graczam Pasów . W pierwszy spotkaniu rozegranym w Zabrzu górą była Cracovia w jutrzejszym soptkaniu liczę na wygraną gości różnicą conajmniej dwóch goli .
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Houston Rockets - Golden State Warriors
Typ: Over 197
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365
Analiza: Jest dzisiaj kilka ciekawych spotkań NBA, ale ja przede wszystkim skupię się na jednym meczu. Dokładniej chodzi o pojedynek Houston z Golden State, a w grę wchodzi zakład overa, który wydaje się bardzo prawdopodobny. Niemal od 2006 roku zawsze padał wynik przekraczający liczbę 200 punktów pomiędzy wyżej wymienionymi drużynami. Nie trudno się dziwić, bo Rockets jak i Warriors to drużyny, które skupiają się głównie na ofensywnie i dlatego pada tak wiele trafień. W ostatnim spotkaniu tych drużyn padł wynik 106:97 dla Golden State, a potem kolejno 131:112 czy 112:121. Widać więc, że obie ekipy rzucają wiele punktów w bezpośrednich starciach i mimo odejścia Ellisa, kontuzji Curry&#39;ego w drużynie Warriors, jestem pełen optymizmu jeżeli chodzi o ten typ.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, NBA
Spotkanie : NO Hornets - LA Clippers
Typ : Clippers(-4)
Kurs : 1.91
Bukmacher : Sportingbet
Analiza:
Paul wraca na stare śmieci... tym razem Clippers jadą do New Orleans czyli byłego klubu Chrisa Paula.Po uzyskaniu Nicka Younga, Clippersi zwiększyli swoją siłę rażenia.Pomimo ostatnich dwóch porażek z Pacers i Thunder jestem spokojny o to spotkanie. Do Nowego Orleanu Clippersi udali się w pełnym składzie.A to zwiastuje wygraną LAC.Hornets w tym sezonie gra fatalnie i nie ma szans na Play Offy ba na pewno zakończą rundę zasadniczą na ostatnim miejscu w konferencji zachodniej. Nie ma co się oszukiwać na tą chwile pomiędzy LAC, a NOH jest przepaść... Clippersi powinni spokojnie to spotkanie wygrać conajmniej 5 pkt tym bardziej, że zagrają w pełnym składzie...
⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej ,NHL
Spotkanie: Edmonton Oilers @ Tampa Bay Lighting
Typ: Edmonton Oilers (czas regulaminowy)
Kurs: 2,80
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Nafciarze przedwczoraj dość niespodziewanie ograli solidnych Predatorów. Mało tego, zrobili to w porywającym stylu strzelając aż 6 goli. Dziś mogłoby się wydawać, że zadanie tymbardziej ułatwione ze względu na dziurawą defensywe Lighting, która jest ich zmorą praktycznie od początku tego sezonu. Trochę inaczej to wyglądało, kiedy występował Garon, jednak teraz pod jego nieobecność z Rolosonem lub świerzakiem Tokarskim sprawy mają się całkowicie inaczej, z resztą po wynikach widać wszystko czarno na białym. Oilers własciwie grają już na luzie pozbawieni szans na playoff i mogą spokojnie układać sobie zespół na nowo od A do Z. Potencjał mają spory i w przyszłym sezonie przed nimi sporo perspektyw. Uważam więc, że naelektryzowani Nafciarze po bardzo dobrym ostatnim meczu będą tutaj rozdawać karty z nieco upadłymi już Błyskawicami. Stawiam na gości.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
billi 207

billi

Użytkownik
Bundesliga,Piłka Nożna
Wolfsburg-Hamburg
typ : Wolfsburg -1,5
kurs: 3.7
bukmacher : bet365
analiza:

Tyle razy sobie obiecywałem,że nie będę typował piątkowych meczy ...:razz: Piątek w Bundeslidze w mojej opinii oznacza niespodziankę ;)
dziwnie to zabrzmi,ale wg.mnie co najmniej dwubramkowe zwycięstwo Wilków w tym meczu będzie zaskoczeniem,gdy spojrzałem na nazwy tych 2 ekip ,bez wglądu na kursy pomyślałem - 2:2,w głowie miałem to ,że :
a) Hamburg o dziwo gra lepiej na wyjazdach niż u siebie ( zapewne jest to spowodowane tymi dziwnymi &#39;&#39;kibicami&#39;&#39; )
b) Wolfsburg lubi stracić czy to u siebie czy na wyjeździe
c) Wolfsburg gra bardzo dobrze u siebie ,kolejny przykład ekipy własnego boiska
d)zaimponowała mi gra Hamburga z wyjeździe w Gelsenkirchen
Następnie spojrzałem w listę piłkarzy ,którzy nie wystąpią w tym spotkaniu. Po stronie Hamburga jest to : Marcell Jansen- były lewy obrońca kadry Niemiec,w Hamburgu gra jako skrzydłowy,olbrzymie zagrożenie przy stałym fragmencie,dysponuje także świetną wrzutką z gry ,potężny młotek w nodze:razz:. Jak dla mnie jeden z najjaśniejszych punktów Hamburczyków. Heiko Westermann- wiadomo,tego pana chyba zbytnio przedstawiać nie trzeba,podpora defensywy Hamburczyków , rywalizuje z Hummelsem i Howedesem o miejsce w podstawowym składzie reprezentacji. Jacopo Sala- ciekawy transfer,młody Włoch z rezerw Chelsea (?) . Na początku pomyślałem ,że to kolejny nieudany transfer,z biegiem czasu zauważyłem ,że ten piłkarz wprowadził dużą jakość i nową świeżość do nieco zastałej defensywy HSV. O Guerrero nie chce mi się pisać bo nie ma o kim :razz: Denis Aogo- 25 letni Niemiec ,próbowany w reprezentacji (nie orientuje się czy dalej gra) swego czasu pytały o niego Milan,Man City itp ???? , kreatywny,szybki,dobry technicznie,dużo widzi.
Po przeanalizowaniu kadry HSV na ten mecz doszedłem do wniosku,że wypadł trzon drużyny i goście nie będą w stanie przeciwstawić się Wolfsburgowi.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xmessiiix 19

xmessiiix

Użytkownik
USA: NBA
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Boston Celtics
Typ: Ile punktów zostanie zdobytych w tym meczu? (regulaminowy czas gry) 201-210
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś w noc z Czwartku na Piatek o godzinie 1.00 w nocy odbędzie sie bardzo ciekawe widowisko sportowe w Koszykowce NBA natomiast gospodarze tego spotkania Milwaukee Bucks beda podejmowac na wlasnym parkiecie druzyne gosci z Boston Celtics spotkanie zapowiada sie bardzo fascynujace natomiast te obie druzyny nie traca do siebie duzego dystansu w ligowej tabeli i gospodarze zapewne beda chcieli wygrac te spotkanie na wlasnyn parkiecie zeby sie zblizyc do Celtow w Tabeli i podtrzymac swoja bardzo dobra passe pieciu wygranych z rzedu mysle ze gospodarze sa bardzo rozpedzeni w tych ostatnich spotkaniach i graja naprawde zaskakujaco i wismienicie zdobywaja bardzo duzo punktow dobra skutecznosc w kazdym z tych pieciu meczy prawie zdybywali powyzej stu punktow to oczyms swiadczki natomiast goscie nie radza sobie zbytnio na wyjazdach i nie zdobywaja duzo punktow chodz i tak goscie naleza do czolowki i dysponuja bardzo dobrymi graczami wiec nie mozna ich lekcewarzyc jestem wrecz pewien ze w tym spotkaniu wygraja gospodarze tego meczu kurs mnei nie kusi wiec daje inny system patrzac na ich gre i statystyki mysle ze na zdobycz punktowa obu druzyn bedzie idealna od 201 do 210 mysle ze gospodarze nie zawioda jezeli oni zdobeda spokojnie 100pkt to mysle ze i goscie rowniez to zrobia bo wierze w ich umiejetnosci sa to wyrownane ekipy w tym sezonie wiec bedzie zazarta walka na parkiecie do samego konca wiec serdecznie zapraszam do obejrzenia tego spotkania wiec mysle ze moj typ jest zupelnie sluszny a kurs kuszacy.
Prezentacja ostatnich pieciu spotkan Milwaukee Bucks :
21.03.12 NBA Portland Trailblazers Milwaukee Bucks 87 : 116
17.03.12 NBA Golden State Warriors Milwaukee Bucks 98 : 120
15.03.12 NBA Milwaukee Bucks Cleveland Cavaliers 115 : 105
13.03.12 NBA New Jersey Nets Milwaukee Bucks 99 : 105
12.03.12 NBA Toronto Raptors Milwaukee Bucks 99 : 105
Prezentacja ostatnich pieciu spotkan Boston Celtics :
20.03.12 NBA Atlanta Hawks Boston Celtics 76 : 79
18.03.12 NBA Denver Nuggets Boston Celtics 98 : 91
17.03.12 NBA Sacramento Kings Boston Celtics 120 : 95
15.03.12 NBA Golden State Warriors Boston Celtics 103 : 105
13.03.12 NBA Los Angeles Clippers Boston Celtics 85 : 94
Prezentacja ostatnich pieciu spotkan pomiedzy oba zespolami:
01.03.12 NBA Boston Celtics Milwaukee Bucks 102 : 96
14.03.11 NBA Boston Celtics Milwaukee Bucks 87 : 56
07.03.11 NBA Milwaukee Bucks Boston Celtics 83 : 89
04.11.10 NBA Boston Celtics Milwaukee Bucks 105 : 102
(91 : 91)
15.04.10 NBA Boston Celtics Milwaukee Bucks
⛔ 100
 
siedzacy_byk 11

siedzacy_byk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: St.Louis Blues - Los Angeles Kings
Typ: Los Angeles Kings -1,5
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

St.Louis Blues 6-3-1
bramkarz - Brian Elliott (GAA 1.62) L-L-L-W-L
kontuzje - D&#39;Agostini (18p), McDonald (19p), Steen (24p), Russell (9p)
Los Angeles Kings 8-2-0
bramkarz - Jonathan Quick (GAA 2.00) L-W-W-W-W
kontuzje - Gagne (17p), Parse (2p)
Dziś spotkają się ze sobię dwie drużyny Konferencji Zachodniej: Los Angeles Kings i St.Louis Blues. Goście w tabeli konferencji zaklepali sobie już Playoffy (1 miejsce, 100 pkt) podczas gdy gospodarze muszą walczyć o 8 pozycję w bardzo ciasnej tabeli (8 miejsce, 84 pkt, 9 meczy do końca fazy zasadniczej). Ostatnio królowie dwoją się i troją łapiąc tak potrzebne im kolejne punkty, u siebie w ostatnich 5 meczach są W-W-W-W-W i to nie z byle kim bo m.in. Hawks (4:0), Wings (5:2) czy Nashville (4:2). Nutki z kolei w temacie wyjazdów są: W-L-L-W-L gdzie dwie wygrane to Tampa Bay i Columbusy czyli żadne rewelacje tego sezonu. Jeśli chodzi o bramkarzy to obaj przedstawiają najwyższy poziom gry w NHL.
H2H - w tym sezonie drużyny spotkały się trzykrotnie gdzie Kings wygrali dwa razy (5:0 i 3:2) a nutki raz (1:0)
⛔ 100
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - E3 Prijs Vlaanderen - Harelbeke
Spotkanie: Peter Sagan - Oscar Freire
Typ: Oscar Freire
Kurs: 2,89
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Sagan w bardzo dobrej formie w tym roku, świetne wyniki i na prawdę dobra jazda, jednak jest jedno ale, jutro mamy wyścig częściowo bo bruku a Słowak miszczem jazdy po tej nawierzchni nie jest. Freire zdecydowanie lepiej radzi sobie na tej nawierzchni. Oscar także w tym roku w dobrej formie więc z Saganem który jest średni na brukach powinien sobie poradzić.
Rozkład podjazdów:
1. Muur (900 m; 9,3%; max 19,8%; 99 km)
2. La Houppe (3440 m; 3,32%; max 10%; 122 km)
3. Berg Stene (1560 m; 7,3%; max 17%; 129 km)
4. Boigneberg (2180 m; 5,8%; max 15%; 134 km)
5. Eikenberg (1200 m; 5,5%; max 11%; 139 km)
6. Stationsberg (460 m; 3,2%; max 5,7%; 143 km)
7. Taaienberg (1250 m; 9,5%; max 18%; 148 km)
8. Kruisberg (1270 m; 6%; 156 km)
9. Kapelberg (1260 m; 7,14%; max 13,8%; 160 km)
10. Paterberg (362 m; 12%; max 20%; 164 km)
11. Kwaremont (2200 m; 4,2%; max 11%; 169 km)
12. Knokteberg (1530 m; 5,3%; max 13,3%; 178 km)
13. Tiegemberg (1000 m; 6,5%; max 9%; 188 km)
Obaj zawodnicy są sprinterami także na żadnego z nich nie liczę jako zwycięzca etapu. Patrząc na to co proponują jutro organizatorzy zawodnikom, to ciężko będzie sprinterom, pewnie gdzieś się ujadą, patrząc na siłę obu zawodników porównywalni, jazda w górach po stronie Sagana jednak taki kurs to niewątpliwie value i spróbuję skorzystać z tak dogodnego kursu.

Po więcej typów zapraszam do działu kolarstwo :wink:
✅ 189
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, NBA
Spotkanie : NO Hornets - LA Clippers
Typ : 1 Połowa : Clippers (-3)
Kurs : 2.20
Bukmacher : Pinnacle
Witam. Dziś szybko bo trzeba iść spać. Na jutrzejszy dzień do konkursu przygotowałem mecz który moim zdaniem zapowiada się ciekawie, chodź zagrają ze sobą 5 z 15 drużyną Konferencji Wschodniej. Tak jak i wg. mnie tak i wg. bukmacherów faworytami są goście. Dlaczego ? Proste. Gospodarze zajmują ostatnią pozycje w tabeli i nic nie wskazuje na to że coś się zmieni po tym meczu. Goście natomiast są 5. Ostatnie 2 mecze przegrali i ten typ można powiedzieć taki na przełamanie. Te ostatnie mecze były grane z drużynami mające nawet ambicje do wygrania całej ligi . Porażki z Oklahomą myślę wstydu nie przynosi. Oklahoma to przecież lider konferencji. Drugi mecz to porażka również z dobrą Indianą 102:89. Tak więc myślę że teraz czas na wygraną. A dlaczego akurat pierwsza połowa a nie cały mecz ? Po pierwsze. Cały mecz po kursie 1.50 na czystą dwójeczkę myślę nieopłacalny zwłaszcza że można spróbować czegoś mocniejszego. Po drugie cały mecz z handicapem zabrał mi już kolega wyżej. I myślę że jemu również będziemy mogli po tym meczu dopisać kolejne punkty do tabeli. LAC wygrają więcej niż 4 ? Myślę że tak. A pierwszą połowę więcej niż 3 ? Również jestem dobrej myśli. Ostatni mecz po między tymi drużynami miał miejsce 24.02.12 i wtedy to wygrali jutrzejsi gospodarze 98 : 87 Jednak w drugiej kwarcie tamtego meczu padł wynik 22:22 i tym miłym akcentem kończę dzisiejszą analizę. Do usłyszenia. Zapraszam na mecz który rozpocznie się już za 2 godziny.
✅ 120
 
K 1

kamka255

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Washington Capitals- Philadelphia Flyers
Typ: Washington Capitals - końcowe zwycięstwo
Kurs: 2,41
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś postanowiłam dać szanse Stołecznym, w prawdzie Philadelphia jest tu zdecydowanym faworytem zajmując obecnie dość pewne 5 miejsce w konferencji . U Capitalsów już tak różowo nie jest. Zajmują obecnie 8, ostatnie kwalifikujące się do play-off miejsce- po piętach depczą im Buffalo. Chociaż nie jest to drużyna, która błyszczała na wyjazdach tak pokazali ostatnio,że kiedy w grę wchodzą mecze o wysoką stawkę, jaką jest gra w play- off to potrafią wygrać nawet z Detroitami na tak trudnym terenie 3:5 i mimo braku kontuzjowanego Vokouna w bramce potrafią nadrobić dobrze spisującą się ofensywą – szczególną uwagę zwraca Ovechkin. H2H Stołeczni przegrali dwa mecze grając u siebie, lecz w meczu wyjazdowym pokonali Flyers 2:5. Poza tym Philadelphia w swoim ostatnim mecz u siebie, - jeżdżąc jak za karę na łyżwach przegrała z determinowaną Florydą 1:2.
⛔ 100
 
fikumiku707 11

fikumiku707

Użytkownik
DYSCYPLINA: 2012-03-23 18:00, Ekstraklasa, Polska
SPOTKANIE : Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
TYP : Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
KURS :4.60
Bukmacher: Bwin
ANALIZA:Witam mój typ to win jagi i bramki &gt;2.5 zaczne od tego że w piątkowym meczu w drużynie z Białegostoku będzie mógł zagrać Tomasz Kupisz.Komisja Ligi Ekstraklasy nie uznała 4 żółtej kartki w ostatnim meczu z lechem.W widzewie zas pauzuja Bruno Pinheiro obronca 18 meczy 1 bramka w tym sezonie i Marcin Kaczmarek 19 meczy.Historia ostatnich spotkan nie skłania grania na gospodarzy ( 2-4 , 1-3, 1-4, 1-2) szczegolnie mecz z 07/05/2011 i wynik 1-3 (0-3 ht) dla gości myśle że zawodnicy Jagi pamietaja dobrze bramke z 2 min prawie z polowy boiska na 0-1 Grzelczaka i pałaja rewanżu na widzewie.!!! Mam nadzieje że Tomasz Hajto nie bedzie kombinował ze składem chodzi mi tu o Frankowskiego (bramka z Lechem). Jagielonia potrzebuje punktow fikumiku i 2-1 albo 3-1 dla JAGI
✅ 360
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yage 21

yage

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia 2 liga
Spotkanie: Helmond-Go Ahead
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Patrząc na 8 ostatnich spotkań drużyna Helmond zajmuje pierwsze miejsce, a patrząc na ogół 5. 4 mecze wygrane z rzędu. Mają 48 strzelonych bramek w lidze ale równie dużo straconych bo aż 44. w 61,5% spotkań u siebie padło powyżej 2,5 gola, tyle samo procent tyle że z meczy na wyjeździe ma strzelonych bramek drużyna Go Ahead Eagles. Myślę że typ 2,5 jest w miarę pewny bo zdarzają się spotkania kończące się 2 golami, dlatego próbuję obstawiać powyżej 3,5 gola. Powodzenia.
✅ 57
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Piłka nożna, Norwegia Eliteserien
Molde FK - Stromsgodset
Typ: Molde FK
Kurs: 1,45
bet-at-home
Dzisiaj inauguracja nowego sezonu w Norweskiej Eliteserien. O godzinie dziewiętnastej dojdzioe do meczu Molde FK ze Stromsgodset. Moim zdaniem niema tu innego faworyta jak ekipa gospodarzy. W poprzednim sezonie zajęli oni pierwsze miejsce w tabeli z pięcio-punktową przewagą na Tromsoe. Na swoim obiekcie przegrali tylko raz. Goście dzisiejszego spotkania zajęli w poprzednim sezonie ósme miejsce. To typowa ekipa własnego obiektu u siebie ulegli tylko raz zaś na wyjeździe grają katastrofalnie. Zgromadzili ledwie dziewięć punktów w piętnastu meczach wygrywając tylko raz z Stabaek w ostatnim meczu ligowym. W bezpośrednich spotkaniach tych ekip lepszym bilansem może pochwalić się ekipa Molde. Z ostatnich dziewięciu spotkań pięć zakończyło się ich zwycięstwem i tylko dwa przegrali. Strzelili rywalowi szesnaście bramek. W ostatnim meczu z ubiegłego sezonu padł remis dwa do dwóch. Stromsgodset wyrównał dopiero w dziewięćdziesiątej minucie po golu Konradsena. dzisiaj zatem stawiam na gospodarzy.
✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Australia League
Spotkanie: Adelaide - Melbourne Heart
Typ: Melbourne Heart będzie prowadziło do przerwy i wygra cały mecz
kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Serca zajmują obecnie piątą lokatę w tabeli i mają realne szanse na wejście do play -off, ale muszą być czujni gdyż pierwszy zespół który jest poza play off (Sydney) traci zaledwie 1 pkt. Gospodarze są na przedostatnim miejscu w tabeli, pozbawieni szans aby cokolwiek osiągnąć w tym sezonie. Adelaide w ostatnich 5 meczach u siebie zdobyło 1 pkt. z czego notują passę czterech porażek z rzędu. Goście na wyjazdach również większych sukcesów - ostatnie 5 meczy (1-2-2). Zespół ze stolicy jeszcze ma o co walczyć natomiast gospodarze już nie. Uważam, że Serca wyjdą bardzo mocno zmotywowani na ten mecz i zdobędą komplet pkt. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
C 7

callmeout

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Molde - Stromsgodset
Typ: Over 3.0 (3 bramki = zwrot)
Kurs: 2,14
Bukmacher: PinnacleSports
Start rozgrywek w Norwegii. Mistrz kontra 8smy zespół ubiegłego sezonu. Kilka dni temu pisałem o Molde. Grają ustawieniem z 3-ema napastnikami i bramek w ich meczach pada sporo. W meczu, który poprzednio obstawiłem w 1 połowie padła zaledwie jedna bramka, natomiast w drugiej zawodnicy się rozstrzelali i padły kolejne 4-ry. Także styl Molde taki już jest, że grają niezwykle ofensywnie. Wynika to może z faktu, że trenerem jest tam były napastnik Man Utd Solskjaer . Co do gości ciężko powiedzieć jakim stylem grają gdyż nastąpiły tam spore roszady. W każdy razie jeśli idzie o sparingi przed sezonem to zagrali ich 6. W dwóch z nich padł under 3.0, w dwóch padł wynik dokładnie 3 bramek (mielibyśmy zwrot), i w dwóch konkretnie postrzelali: 4:1, 2:4.
Podsumowując ekipa Molde poza tą ścisłą trójcą z Ligi Norweskiej jest w stanie strzelić każdemu zespołowi po 3 i więcej bramek w meczu. Jeśli do tego dołożymy ich ofensywne ustawienie to dojdziemy do wniosku, że i goście mogą tutaj ukłuć za raz, może dwa. Mimo, że to początek ligi to uważam kurs za lekko zawyżony.
▶ 0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2.Bundesliga
Spotkanie: Dynamo Dresden - TSV 1860 München
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Po serii zwycięstw TSV 1860 München i gdy już zaczynało się mówić o tym, że ekipa prowadzona przez Reinera Maurera ma jeszcze szansę włączyć się w walkę o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech przyszły słabsze mecze. Efekt w 4 ostatnich spotkaniach TSV zdobyło tylko 2 punkty i do 3. miejsca barażowego traci już 9 oczek, a do zakończenia rozgrywek pozostało już tylko 8 kolejek.
Dzisiaj TSV będzie próbowało przerwać passę meczów bez zwycięstwa na obiekcie w Dresdnie na Glücksgas-Stadion. Zadanie łatwe nie będzie ponieważ Dynamo w ostatnim czasie dość regularnie wygrywało z zespołem z Monachium. W poprzednim sezonie 2-1 na wyjeździe oraz 2-0 u siebie w obecnym 4-2 w Monachium. Być może jednak dzisiaj nastąpi przełamanie, bo i Dynamo ostatnio zagrało dwa słabsze mecze remisując bezbramkowo z Ingolstadt na własnym obiekcie oraz przegrywając z kretesem z Frankfurtem 0-3.
Jeśli chodzi o nieobecnych to w drużynie gospodarzy mają problemy z bramkarzami ponieważ i Dennis Eilhoff i Wolfgang Hesl są kontuzjowani, ponadto dzisiaj nie zagra również pomocnik Marcel Heller. Jeśli chodzi o sytuację kadrową gości to jedynymi nieobecnymi są Benjamin Schwarz i Daniel Halfar i można powiedzieć, że sytuacja w drużynie kadrowo się poprawiła, bo w poprzednich spotkaniach jeszcze kilku zawodników nie mogło być branych przy ustalaniu składu. Mam nadzieje, że lepsza sytuacja kadrowa będzie miała wpływ na grę i TSV dzisiaj zainkasuje komplet punktów.
✅ 210
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom