>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 23.02.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
S 13

shpongled

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Austria
Spotkanie: SAPA FEH. AV19 - OLIMPIJA
Typ: 1(-1.5)
Kurs: 2.25
Buk: bet365
Analiza:



3 mecz 1 rundy fazy play off Austriackiej Erste Ligi.Austriackiej tylko z nazwy bo gra ze sobą drużyna z Węgier z zespołem ze Słowenii.
W tym sezonie, w przeciwieństwie do poprzednich, odrobinę lepiej spisują się dzisiejsi gospodarze i dlatego stawiam na nich.
W lidze podobne wyniki, natomiast duza przewaga w meczach bezpośrednich
W sezonie zasadniczym 3 wygrane na 4 mecze.
W fazie grupowej kolejne 2 wygrane(4-2 u siebie i 5-3 na wyjeździe)
Teraz w play off 7-2 w pierwszym meczu oraz porażka 2-1 po dogrywce w Słowenii

Ja widać, Węgrzy wydają się zespołem lepszym i dlatego na nich stawiam ,ale wiadomo, to play off i wszystko zdarzyć się może.

✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 917K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie - Schalke - Viktoria Plzen
Typ - Suma goli ? powyżej 2,5
Kurs - 1.65
Buk - Bwin
Analiza :

Na dzis wybrałem spotkanie rewanżowe 1/16 finału Ligi Europejskiej pomiędzy zespołami Schalke a Plzen . W pierwszym spotkaniu padł wynik remisowy 1:1 co można uznać za małą niespodziankę bo przed rozpoczęciem rywalizacji zdecydowanym faworytem była drużyna niemiecka . Ba, jakby tego było mało to w tym pierwszym spotkaniu Plzen zdobył pierwszą bramkę już w pierwszej połowie i piłkarze Schalke mieli sporo pracy aby doprowadzić do tylko remisu bramkę na 1:1 zdobyli na 15 min a bramkę zdobył najlepszy strzelec drużyny Klaas-Jan Huntelaar . W dzisiejszym rewanżowym spotkaniu jednak drużyna Huuba Stevena jest zdecydowanym faworytem , piłkarze Schalke w ostatnim swoim ligowym spotkaniu potwierdzili że 4 miejsce w lidze z małą stratą do czołówki im się zdecydowanie należy i pokonali na własnym terenie Wolfsburg wygrywając pewnie 4:0 , jak już jestem przy I bundeslidze to dopiszę że drużyna z Gelsenkirchen strzeliła najwięcej goli jak do tej pory ma ich na swoim koncie 50 .......... tak więc liczę że dzis możemy z ich strony liczyć na parę goli . Natomiast zespół naszych południowych sąsiadów drużyna Plzen w ubiegły weekend rozpoczęła rywalizację w rundzie rewanżowej Gambrinus Liga i na początek miała spotkanie wyjazdowe z FK.Teplice które wygrali 4:3 . Plzen zajmuje w swojej lidze miejsce 3 a ich stosunek bramkowy na 17 spotkań 42:25 też nam może dużo powiedzieć . Tak więc widzimy że obie drużyny lubią sobie postrzelać i liczę że i dzis przynajmniej ze 3 gole kibice zobaczą . Jak to wszystko się zakończy zobaczymy póżnym wieczorem !

⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Sporting Lizbona - Legia Warszawa

Typ: Legia Warszawa
Kurs: 7,60

bet-at-home

Ja nadal wieżę w zwycięstwo i awans stołecznego klubu do następnej rundy Ligi Europy. W pierwszym pojedynku Legioniści byli moim zdaniem lepszą ekipą od Portugalczyków. Goście dopiero po stracie bramki próbowali coś zdziałać pod bramką strzeżoną przez Kuciaka. Przewaga w rzutach rożnych osiem do czterech mówi sama za siebie. Zabrakło odrobiny szczęścia i Legia mogła zakończyć mecz zwycięsko. Dzisiaj to goście muszą zaatakować od pierwszych minut gdyż Sportingowi obecny rezultat daje awans. Ostatni mecz w ekipie z warszawy zagra Maciej Rybus który został sprzedany do Tereka Grozny. Sporting co prawda wygrał ostatni mecz z Pacosem de Ferreira ale było to zwycięstwo wymęczone żadnemu z graczy Sportingu nie udało się trafić do siatki wyręczył ich samobójczym strzałem Ricardo. Jeśli Legioniści potrafili poradzić sobie z PSV Eindhoven, Hapoelem Tel Aviv czy też z Rapidem Bukareszt to tym bardziej ze Sportingiem który moim zdaniem prezentuje gorszy futbol niz wymienione ekipy. Ja stawiam na gości.

⛔100
 
fork 16

fork

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis - Dubaj
Spotkanie - Jankovic(+1.5seta) - Stosur
Typ - 2
Kurs - 2.75
Buk - Ekspekt
Analiza :

Samantha po bardzo dobrym turniej w Katarze, w którym dotarła do finału, rozpoczęła wczoraj walkę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W pierwszym meczu przyszło jej się zmierzyć z całkiem dobrze poczynającą sobie w tym sezonie Lucie Safarova. Wygrała 2:1 (6:1 6:7 6:1), przy czym w pierwszym secie wręcz zdemolowała Czeszkę. Przypomnę, że po 25 minutach prowadziła już 5:0 z dwoma przełamaniami. W drugim secie dała znać o sobie Lucie, która zagrała na bardzo wysokim poziomie w przeciwieństwie do tego co pokazała w pierwszym secie. Trzeci set to powrót Safarovej z pierwszego seta i gładka wygrana Australijki.
Jelena gra w tym turnieju od pierwszej rundy. Najpierw pokonała szybko Cetkowską 2:0 (6:2 6:2), następnie wyeliminowała lepiej grającą od Cetkovskiej Penette 2:0 (6:4 6:2) i teraz przyszedł czas na prawdziwy sprawdzian umiejętności.
Panie ostatni raz spotkały się w 2011 roku wówczas górą była Serbka, która wygrała 2:1(ten sam turniej tylko edycja zeszłoroczna). Od tamtego momentu wg mnie Sam o wiele lepiej spisuje się na hardzie (czego dowodem jest wygrana w US OPEN), a w Dubaju jest identyczna nawierzchnia jak w USA. Wielkim atutem Australijki jest mocne pierwsze podanie, które na tej nawierzchni sprawia bardzo dużo problemów oponentką. Jeżeli Stosur nie będzie popełniać wielu niewymuszonych błędów, to zwycięstwo w tym meczu to wręcz jej obowiązek, bo papiery na granie to dziewczyna ma nie od parady. Jako ciekawostkę dodam, że Jelena nie wygrała w tym sezonie jeszcze ani jednego meczu w roli outsiderki, więc to jest dla mnie dodatkowy argument, żeby zagrać na Australijkę.

⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
tenis WTA Dubaj 11-00 23.02.2012
Jankovic - Stosur
typ; 2-0
4.0
williamhill
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju wta w dubaju Serbka Jelena Jankovic spotka sie z Australijka, Samantha Stosur. Obie jak do tej pory spotykaly sie na korcie szesciokrotnie, z tego cztery raz triumfowala Jelena Jankovic. Serbka w tym roku, poza wystepem w australian open (4 runda) nie prezentowala sie zbyt dobrze. Podczas turnieju w Dubaju udowadnia jednak ze dobrze sie tu czuje i z jej forma jest coraz lepiej. Samantha rowniez nie ma za soba zbyt udanego poczatku sezonu, poza turniejem w Doha, gdzie w ubieglym tygodniu dotarla do finalu. Australijka ma prawo czuc sie jednak troche zmeczona, po ubieglotygodniwym ciezkim turnieju i wczorajszym trzysetowym meczu z Lucie Safarova. Serbka podczas tego turnieju pewnie odprawila Cetkovska i Penette. Bilans spotkan na korcie twardym pomiedzy obiema zawodniczkami wyglada jeszcze lepiej dla Serbki, gdyz wynosi 4:1. Sadze, ze Serbka bedaca w coraz lepszej dyspozycji powinna dzis awansowac do kolejnej rundy.

✅300
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia - Puchar ligi - Grupa A
Spotkanie:KR - FRAM
Typ: FRAM
Kurs:5.50
Bukmacher:Bwin
Data:23.02.2012
Godzina Rozoczęcia:20:00

Analiza:

Spotkanie grupy A Pucharu Ligi Islandii pomiędzy Mistrzem kraju zespołem KR a 9 ekipą poprzedniego sezonu zespołem FRAM.Powiem szczerze że pierwsze o czym myślałem to jak wysoko mogą wygrać gospodarze, ale jednak w sieci natknąłem się na mecze przedsezonowe z których to wynikło iż oba zespoły spotkały się już w tym roku dwukrotnie, raz w Kr raz na stadionie KR i oba te spotkania wygrali piłkarze... FRAM, szczególnie dotkliwie na boisku dzisiejszych gości bo KR doznał porażki aż 5:0 a było to 13 lutego, a 29 stycznia na boisku KR goście wygrali 2:1.Dziś także liczę na niespodziankę, bo zespół Fram dobrze spisywał się w tych 4 meczach towarzyskich, bo do tego wygrali z Throtur i zremisowali z Leiknir na wyjeździe.Goście zagrali już jeden mecz w pucharze ligi i wygrali z zespołem Selfoss 2:0.Dla gospodarzy to pierwsze spotkanie, we wcześniejszych 5 spotkaniach towarzyskich poza dwoma porażkami z FRAM , wygrali z Fylkir 1:0, z IR 9:0, i Leiknir 6:3.

✅400
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis ziemny - WTA Dubaj
Spotkanie - Radwanska A. - Lisicki S. (kto wygra pierwszego seta?)
Typ - 1
Kurs - 1,50
Buk - BAH
Analiza :

Dzisiejszy TD związany będzie z naszą tenisistką Agnieszką Radwańską, której przyszło dziś o godz. 12:15 czasu polskiego, grać z Niemką Sabine Lisicki. Będzie to pojedynek ćwierćfinałowy turnieju w Dubaju. Patrząc na statystyki H2H, to ostatni pojedynek między tymi tenisistkami został rozstrzygnięty na korzyść Niemki, po 3 setowym pojedynku.

Agnieszka stawia sobie za cel, wejście do pierwszej piątki rankingu WTA. By tego dokonać, niewątpliwie musi przejść dziś Sabine, by móc powalczyć w półfinale, by uzbierać potrzebną liczbę punktów. W pierwszym meczu turnieju w Dubaju, Agnieszka przeszła Alex Woźniak. Nie chce mi się opisywać tego meczu, zauważę tylko, że pierwszy set pięknie wygrany przez Isię, 6:1. Potem przyszło zmierzyć się z Izraelką Peer, gdzie już gra Agnieszki pozostawiała trochę do życzenia. Męczarnia w pierwszym secie 7:5, a potem jakoś to poszło. Widać, że Isia kładzie nacisk na zwycięstwo w pierwszym secie, daje to komfort psychiczny w dalszej części gry. Widać był oto w pojedynku z Alex, gdzie strata seta kilka razy zaglądała Polce z Krakowa do oczu, myślałem osobiście kilka razy, że set ten będzie trzeba spisać na starty, a jednak go uratowała i wygrała.

Co do Sabine, to zauważyć trzeba, że do 2 rundy weszła z dziką kartą. Sporo kontuzji w turnieju, wycofań i trzeba było poprzestawiać pojedynki. Teraz gdy mamy już końcowe fazy turnieju to nic się nie może już zmienić. Trzeba tylko grać. Sabine dość pewnie ograła Ivetę Benesovą 2:0 (6:3, 6:3) i teraz czas na Polkę.

Agnieszka jest niewygodną przeciwniczką dla wielu tenisistek, pod względem wdawania się w długą wymianę piłek. Nasza Isia zbyt wielką siłą nie dysponuje, ale wykazuje się cierpliwością w mozolnym przebijaniu piłek.

Pierwszy set dla Isi i basta ????

Pozdrawiam!

✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Dubaj
23.12.2012 12:30
Agnieszka Radwanska - Sabine Lisicki
typ: Sabine Lisicki
kurs: 2.90
buk: pinnacle sports

Agnieszka Radawańska z trudem bo z trudem ale przeszła dwie pierwsze rudny turnieju w Dubaju, najpierw w bardzo szczęśliwych okolicznościach pokonała Aleksandrę Wozniak, która prowadziła już w decydującym secie 5-3 i serwowała a następnie pokonała Shahar Peer również po dość niespodziewanie ciężkim meczu dla Isi.
Wydaje się, że popularna Isia gra zdecydowanie słabiej niż jeszcze w Doha czy Australian Open i nie tylko dlatego, że tam wygrywała swoje mecze dość spokojnie i łatwo. Również dlatego, że w Dubaju słabo funkcjonuje jej serwis gra zbyt asekuracyjnie i ogólnie nie przekonuje swoją postawą na korcie. Daje się dość łatwo przełamać rywalkom i to w momentach w których do breaku nie powinno dojść (wczoraj 5-3 i strata serwisu w drugim secie z Peer).
Sabine Lisicki może ostatnio nie prezentowała się najlepiej ale wczoraj dość pewnie pokonała Ivetę Benesovą 63 63. Niemka polskiego pochodzenia jest zawodniczką, która ma potężny serwis i forhend i wydaje się, że dzisiaj Radwańskiej już nie będzie tak łatwo odrabiać gemów serwisowych jak w poprzednich spotkaniach. Wczoraj Czeszka miała raptem dwie okazję na przełamanie serwisu Lisicki - obie próby nieudane. Ponadto skuteczność zdobytych punktów z pierwszego podania u Niemki w tym meczu to 76%, natomiast z drugiego podania 62%.
Przy dość nieprzekonywującej grze Radwańskiej w Dubaju myślę, że Lisicki jeżeli utrzyma te statystyki również w tym meczu może się okazać zwyciężczynią tego pojedynku i półfinalistą turnieju. Co ciekawe obie zawodniczki miały już raz okazję grać przeciwko sobie w Stanford również na nawierzchni twardej niespełna rok temu (również w ćwierćfinale imprezy) i wtedy górą okazała się Niemka po 3-setowym spotkaniu. Myślę, że dzisiaj jest wstanie się powtórzyć i Lisicki znów pokona zawodniczkę pochodzącą z Krakowa.

⛔100
 
D 0

diegoarmando14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Standard Liège v Wisla Krakow
Typ: 2
Kurs: 5.5
Bukmacher: Betclick
Analiza:

Spotkanie rewanzowe w Liege, w ktorym Wisla musi wygrac by awansowac do kolejnej rundy. Patrzac na pierwsze spotkanie gdzie rywal z Belgii praktycznie nie istnial a Wisla grala w dodatku w 10tke i przeważala mozna smialo liczyc na zwyciestwo Wisly. Wisła zagrala ostatnio w lidze bardzo dobry mecz z Zaglebiem niestety tylko remisujac.
Pilkarze Liege graja w bardzo oslabionym skladzie, wczoraj czytalem artykul o braku 4-5 pilkarzy z podstawowego skladu.
Patrzac na ostatnie wyniki gospodarzy w lidze to dwie porazki na wyjezdzie z Zulte Waregen 4-2 oraz u siebie z silnym Anderlechtem.
Osobiscie nie uwazam, ze belgijska liga jest silniejsza niz polska i jedyny atut gospodarzy to wlasne boisko.
Powodzenia

⛔100
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Szwecja, Elitserien godzina 19:00
Spotkanie: Timra - Linkopings
Typ: Linkopings
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betsafe

W ramach 50 kolejki Szewckiej Elitserien zmierzą sie ekipy ostatniej Timry a dziesiatego Linkopingu . Choc te dwie dryzyny dzielą tylko dwa miejsca to róznica punktowa jest ogromna - 21pkt ! Nie mówiąc juz o potencjale obu ekip .
Timra to outsider tej ligi i jestem przekonany w 90% ze w PO na pewno przegraja i beda walczyc o byt w Elitserien z ekipa która bedzie mistrzem 2 ligi . Na 49 meczy Timra zgromadziła tylko 45 pkt ( wygrała 15 spotkan w tym 6 po dog a przegrała 34 w tym takze 6 po dogrywce ) bramki 97 - 156 czyli 59 bramki na minusie ! W ostatnich 5 meczach Timra wygrała raz przegrywajac 4 razy - bramki 3:16 !
Natomiast Linkoping zajmuje 10 lokate i wciąz walczy o miesjce co najmniej 8 które daje awans do PO o mistrzostwo jak i zaraz utrzymanie w Elitserien . Do 8 Vaxjo tracą tylko 5pkt wiec jest o co walczyc . Linkoping po gorszym okresie zaczął wreszcie w dobrym stylu wygrywac jakby chociaz ostatnio we wtorek wygrana z 3 ekipa ligi - Brynas 5:2 ! W ostatnich 5 meczach Linkoping wygrał 2 mecze przegrywajać 3 bramki - 12:12 wiec o wiele lepiej niz ekipa Timry .
Reasumując ekipa Timry nie ma juz szans na poprawienie swego miejsca i do PO o utrzymanie przystapi z ostatniego 12 miejsca . Majac w lidze najsłabszy atak a takze najsłabsza defensywe nie wróży to nic dobrego . Natomiast Linkopings tak jak juz wczesniej wspominałem walczy jeszcze o 8 lokate która daje zarazem pewne utrzymanie i udział w PO o mistrzostwo . Jest to w ich zasiegu i na pewno bedą o to walczyc , miejsce w tabeli myli poniewaz jest to silniejsza ekipa niz wskazuje miejsce w tabeli . Zawodnicy w pełni zmobilizowani aby dzis zwycieżyc i mysle ze to im sie uda . Timra ostatnio przegrała ze Skelleftea 6:0 i szczerze mówiąc grała na poziomie 2 ligi . Pełna dominacja ekipy Skelleftea . Dzis takze spodziewam sie dobrej postawy Linkopings i pewnej wygranej .
Dla odważnych typ : Linkopings -1 po kursie 2.67

JEŚLI POMOGŁEM KLIKNIJ DZIĘKI

⛔100
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Buenos Aires - 22:30
Spotkanie: Mertinak/Sa-Chardy/Simon
Typ:Mertinak/Sa
Kurs: 1,6
Bukmacher: Expekt

Nie zawsze trzeba zerkać na formę czysto sportową. Tym razem posunąłem się w innym kierunku. Mecz stawiam z jednego prostego powodu. Chardy jest zapisany do kwali do Acapulco, które rozpoczynają się już w sobotę. Wg mnie nie będzie on już męczył się tutaj w turnieju deblowym. Jeśli dzisiaj odpadną poleci on do Acapulco i tam spokojnie odpocznie przed turniejem kwalifikacyjnym. Simon ma tutaj jeszcze do rozegrania także mecz singlowy, który rozegra przed tym spotkaniem. Jeśli pokona Berloqa nie sądzę, żeby był przeciw swemu koledze i raczej nie powinien robić problemów z porażką w tym spotkaniu tym bardziej, że w przypadku awansu jutro będzie czekał na niego Nalbandian bądź Monaco.

POWODZENIA

✅60
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Standard Liège v Wisla Krakow
Typ: od 2-3 bramek w meczu
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzis Wisła zagra swoje rewanzowe spotkanie z Standardem Liege .W pierwszym meczu mimo oslabienia prawie od poczatku meczu (czerwona Czekaja) Wisła prezentowala sie jak na solidną druzynie belgijską bardzo dobrze.W druzynie jak juz wiadomo nie ujrzymy Małeckiego ktory grymasił jak zawssze i zostal wydalony .Ogladalem ostatnie spotkanie Wisły z Zagłebiem i jestem zazenowany tamtym wynikiem ,po indywidualnych błedach Pareiki a pozniej Pljanica Wisła stracila katastrofalne bramki.Pod wzgledem rozgrywania piłki na tle marnego rywala Wisła wypadła dobrze widac ze Garguła juz jest w miare pełni sił potrafi pociągnąć tak samo Ilev niezla technika i strzał tylko zeby teraz jakis napasnik sie podłączył i dzis o wynik sie niie boje.Pamietam tez ostatnie spotkanie Wisły w Fulham mimo dobrej gry przegrana wysoka ale dzis mysle Wiślacy zmotywowani osiiągną sukces.Druzyna z Liege grala ostatnio w lidze z Zulte przegrali 4-2 i z Anderlecht 2-1

⛔100
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Mecz : Besiktas - Braga
Typ : Braga różnicą 1 bramki
Kurs : 4,33
Buk : Bet365

Analiza:

Długo zastanawiałem się jaki mecz wybrać z dzisiejszej oferty . Ostatecznie postanowiłem pójść za głosem serca i wybrać mecz , który wydaje się być wielką niewiadomą . Gospodarze po sensacyjnym zwycięstwie na wyjeździe dziś stoją przed ogromną szansą wyeliminowania finalistę poprzedniego turnieju . Na pewno po takiej zaliczce na wyjeździe nie rzucą się na przeciwnika tylko będą czekali co pokaże Braga . Goście to zespół który radzi sobie świetnie w lidze . Dotkliwa porażka tydzień temu jest moim zdaniem efektem czerwonej kartki na początku meczu . Goście muszą zaatakować od początku meczu jeżeli chcą awansować . Besiktas radzi sobie bardzo dobrze u siebie ale nie mogą lekceważyć przeciwnika . Porto mimo wczorajszej porażki pokazało , że ma charakter . Błąd na początku meczu nie wyprowadził ich z równowagi . Zespół dalej atakował i starał się strzelić bramkę. Myślę , że dzisiaj zespołowi z portugali się to uda ale mimo wszystko awansują gospodarze . Braga w fazie grupowej była w podobnej sytułacji . Przegrali 1 mecz u siebie z Bruggą by później zremisować na wyjeździe . Jednak myśle , że waga dzisiejszego spotkania jest wieksza i wynik będzie inny .

✅333
 
ajax17 23

ajax17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Spotkanie: Atletico Madryt - Lazio Rzym
Typ: hcp 3-drogowy (0:2) typ 1
Kurs: 5.15
Buk: Tobet
Analiza:

W dzisiejszych spotkania ligi europejskiej roi się od takich, w których można by pograć z handicapem. Ja wybrałem właśnie ten. W pierwszym meczu tych drużyn Atletico pokonało w Rzymie Lazio 3:1. Hiszpanie mają już kryzys za sobą tak mi się wydaje i zaczynają już grać jak przystało na tą drużynę. Wygrane wysokie z Villareal 3:0 czy też 4:0 z Realem Sociedad, a nawet z Lazio mówią same za siebie. Lazio natomiast w innej sytuacji bo mimo, iż zajmuje wysokie miejsce w Serie A to ostatni mecz z Palermo przegrany aż 5:1 pokazał im niejako miejsce w szeregu, a na awans do dalszej fazy LE ja przynajmniej im nie daję, lecz co najwyżej kolejną srogą lekcję.

⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Dubai
Spotkanie: Wozniacki - Ivanovic
Typ: Ivanovic 1st Set Winner
Kurs: 2.60
Bukmacher: Pinnacle Sports
Ćwierćfinał tenisowego turnieju w Dubaju skojarzył ubiegłoroczną triumfatorkę tych zawodów - Dunkę Caroline Wozniacki oraz Anę ivanovic z Serbii. Caroline, do niedawna nr 1 w rankingu WTA, po US Open 2011 wyraźnie obniżyła loty przez co spadła na 4. miejsce. Porażki z Kvitovą, Radwańską, Clijsters czy Safarovą w tym sezonie tylko obrazują zdecydowany spadek formy. Sądzę, że Wozniacki sukcesów z ubiegłego roku już nie powtórzy i ciężko będzie jej wrócić do bardzo dobrej dyspozycji, w której prezentowała wysoki poziom. Dziś zagra z Serbką, która w rankingu zajmuje 18. pozycję i wg bukmacherów powinna ten pojedynek wygrać. Uważam, że wcale tak nie musi się stać. Ana pewnie wygrała dwie rywalizacje na tym turnieju, a dużą przewagę osiągała w pierwszych setach. Sądzę, że dziś znów zagra na 100% swoich możliwości od początku, aby wygrać kolejną potyczkę. Fakt, iż ma okazję pokonać liderkę WTA z ubiegłego sezonu, która wiodła prym na wszystkich kortach, na pewno doda jej jeszcze więcej animuszu. Wszyscy znamy Djokovica, jego zacięty serbski charakter; mam nadzieję że dziś jego rodaczka pokaże podobne ambicje i awansuje do półfinału. Dodam jeszcze, że tenisistki grały ze sobą 4-krotnie, w tym 3 razy zwyciężała Ivanovic.

⛔100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Finlandia SM-Liiga
Spotkanie: Kalpa Hockey - Turku PS
typ: TPS
kurs: 4.70
buk: Bet365
Na tps w typach dniach gram już od kilku ich spotkań i zawsze mnie zawodzą. Jako, że w ostatniej kolejce przegrali z Assat a ich główny rywal do play-off - Saipa spokojnie wygrał swój mecz to w tej sytuacji TPS znalazł się poza sterfą premiowaną awansem do pre-play-off. Kalpa jest w o tyle lepszej sytuacji, ze jako lider ma spokojną przewagę właśnie nad Assat i ewentualna dzisiejsza porażka krzywdy im nie zrobi. O wiele więcej do zyskania ma Turku, które teraz musi walczyć do końca o każde zwycięstwo. W ostatnim meczu TPS zagrał w sumie dobrze, 61 strzałów, mało złapanych kar, żałować można tylko słabej gry w powerplay, ponieważ nie wykorzystali ani jednej z pięciu możliwości. Mika Tuomainen, który jeszcze nie dawno był zawodnikiem innego zespołu już powoli zaczyna rozumieć grę nowego klubu, mam nadzieje że wraz z kolegami dziś w końcu odniosą zwycięstwo.

✅370
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Doha
Spotkanie: Ivanovic - Wozniacki
Typ: 1
Kurs: 2.82
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Witam po krótkiej przerwie. We wtorek i środę nie miałem zbytnio czasu na obstawianie, obejrzałem za to kilka ciekawych spotkań, często fragmentami i dzięki temu już dziś znalazłem kilka ciekawych propozycji. Zaczynam od Dubaju, bo mecz który krótko opiszę powinien rozpocząć się za kilkanaście minut. Kolejne typy na wieczór, za chwilę także na blogu. Karolina Wozniacka od początku roku jest w dołku. Słabe HC, słabo na AO, przed tygodniem tragedia w Doha, gdzie przegrała z Safarovą. W sumie Ivanovic to tenisistka podobna do Czeszki, bardzo często szuka kończących uderzeń, a że jest niezwykle uzdolniona pokazują rezultaty sprzed kilku lat. O tym, że Ivanovic wróci do ścisłej czołówki jestem przekonany. Może nie zdarzy się to w tym miesiącu, ani następnym, możliwe że nie w tym sezonie, ale w końcu musi zacząć wygrywać. W ostatnich tygodniach całkiem niezłe rezultaty, w Dubaiu pokonała dwie regularne i trudne przeciwniczki. Wozniacki nie ma czym jej postraszyć. Oczywiście możliwy jest też scenariusz, w którym to Ana będzie miała słabszy dzień i sama odda mecz poprzez niewymuszone błędy. W tym roku jeśli Serbka przegrywała to tylko z rywalkami o ofensywnym usposobieniu, a do takich Caro wcale nie należy. Wozniacka jest pod formą a wyniki, które osiąga i tak są przyzwoite. Trzy miesiące wcześniej nie zdecydowałbym się na taki typ, ale w tych okolicznościach to zdecydowanie za dużo. No i H2H także korzystny dla Any, wszystkie mecze dawno, ale wygrywać z Dunką potrafi (2:1).

Więcej typów na dzisiejszy wieczór na moim blogu: www.4slam.blogspot.com;)
oraz w temacie w dziale kupony ze statystykami

⛔100
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Standard Liege - Wisła Kraków
Typ: Wisła(-1)
Kurs: 12,00
Bukmacher: BetClic
Analiza: Zapowiada się piękny wieczór 23.02.2012r w 1/16 finału Ligi Europejskiej zagrają dwa polskie zespoły z szansami na awans. Ja bardzo wierzę w awans Wisły, po tym co pokazali w pierwszym meczu i w niedzielnym ligowym meczu na wyjeździe z Zagłębiem Lubin jestem pełen optymizmu w wygraną i awans. W pierwszym meczu w Krakowie to Wisła dyktowała tępo meczu i była wyraźnie lepsza do tej nieszczęsnej 27 minuty gdy Czekaj wpadł w napastnika Standardu i powalił go na murawę i sędzia podyktował rzut karny i wyrzucił z boiska Michała Czekaja. Dziś Wisła zagra na wyjeździe i coś czuje, że wygra ten mecz wysoko dlatego typuję handicap. I coś jestem spokojny, że Wisła poradzi sobie z rywalem, który ostatnio nie gra najlepiej. Dowód na to mecz w Krakowie i niedzielny w lidze Belgijskiej. Dla odważnych polecam ten typ! Pozdrawiam!

⛔100
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie - Sporting Lizbona - Legia Warszawa
Typ - X
Kurs - 4.10
Buk - Bwin
Analiza :


Jak dobrze wiemy od kilku lat w Polsce napompowany jest balon pt. &#39;&#39;europejskie puchary&#39;&#39;. W rewanżowym meczu 1/16 Ligii Europy Legia Warszawa uda się do Portugalii by zmierzyć się ze Sportingiem Lizbona. W pierwszym meczu padł remisowy wynik 2:2 i gdyby Legia skupiła się na obronie rezultatu do końcowego gwizdka, pewnie by wygrała a tak bramka stadiony świata ze strony Lizbończyków. Meczem na Estadio Jose Alvalade z Legią pożegnają się Marcin Komorowski i Maciej Rybus. Maciej Skorża na pewno będzie miał ból głowy jak zastąpić Komorowskiego, bo Rybusa ma kto, tym bardziej, że zespół Warszawski wzmocnił Nacho Novo a na dniach na lotnisku w Wawie ma wylądować Ismael Blanco. Legia w ostatnim meczu ligowym w Zabrzu uległa Górnikowi 0:2, ale było widać po Legionistach, że są już myślami przy meczu rewanżowym ze Sportingiem. Trener Skorża nie będzie mógł skorzystać tylko i wyłącznie z Miro Radovicem, reszta zespołu jest gotowa i zmobilizowana by wywieźć awans z Lizbony. Sa Pinto nie będzie mógł skorzystać z Onyewu i Rinaudo. Ten pierwszy jest filarem defensywy i jest to wielka strata. Fito Rinaudo to rozgrywający, który również jest podstawowym zawodnikiem w talii trenera Sa Pinto. W meczu ligowym Sporting pokonał Pacos de Ferreira 1:0, po bramce samobójczej. Grali słabo, jeszcze gorzej niż Legia z Górnikiem. Jak wiemy u nas, w Polsce jest duże parcie na Europę i stawiam dziś na awans Legii.

⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Standard Liège v Wisla Krakow
Typ: wisła wygra jednym golem
Kurs: 5.60
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś o godzinie 19:00 odbędzie się rewanżowe spotkanie pomiędzy Belgijskim zespołem Satndard Liege a Polską wisła kraków. W pierwszym spotkaniu w Krakowie padł wynik 1:1 i dzięki temu faworytem w tej rywalizacji jest zespół z Belgii. Ja jednak upatruje w tym meczu szans krakowskiej wisły na korzystny rezulat. Po pierwsze w standardzie nie zagra 4 podstawowych zawodników po drugie wiem że Wisła jest w stanie zmobiliować sie na tak ważne spotkanie poza tym ma w swoich szeregach Meliksona który jedną akcją jest w stanie sprawić problemy przeciwnikom. Myśle ,że Wisła przy dobrym początku jest w stanie namieszać Standardowi i jest okazja na awans tylko krakowski zespół musi szybko strzelic bramkę. uznałem ze tym że Wisła wygra jednym golem jest dobry ponieważ nie jest aż tak mocna aby spróbować wygrać wyżej w Belgii.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom