>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 23.01.2021 (sobota)

Status
Zamknięty.
sunrise82 102,1K

sunrise82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - MŚ
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Węgry
Typ: Moryto over 5,5 bramki
Kurs:
1.70
Bukmacher: betfan
Analiza:

Nie ma co się rozpisywać, bo m mecz za chwilę. Jeszcze raz spróbuję pograć na bramki Arka. Nie będzie łatwo, bo i przeciwnik dość wymagający. Spodziewam się że Moryto zagra dzisiaj całe spotkanie, bo niby kto miałby go zmieniać, Daszek. Daszek już się popisał w meczu ze słabiutkim Urugwajem, gdzie strzelił tylko dwie bramki. Pewnie miał grać więcej minut, ale grał tragicznie i Arek musiał te swoje 30 minut zagrać. Dzisiaj decydujący mecz dla naszej ekipy, więc aby myśleć o zwycięstwie to nasz najlepszy zawodnik musi grać dużą ilość minut, a to szansa na większą liczbę bramek. Dodatkowo Moryto strzela karne i robi to bezbłędnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Węgry
Typ: Polska
Kurs:
3,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Przed nami najważniejsze spotkanie ostatnich lat. Jeszcze przed Mistrzostwami nikt nie stawiał na to, że w ogóle będziemy walczyć o ćwierćfinał. Już wyjście z I fazy było sukcesem a tu proszę, jest realna szansa na ćwierćfinał - minimum.
Co prawda przeciwnikami są Węgrzy, którzy wygrali póki co wszystkie spotkania lecz z kim oni grali? WZP, Urugwaj, osłabieni Niemcy i Brazylia, którą my także rozbiliśmy.
Polacy wygrali z Tunezją, Brazylią, Urugwajem i przegraliśmy minimalnie z Hiszpanią 1 bramką.
Polacy bardzo dobrze sobie radzą w obronie i nie najgorzej w ataku.
Węgrzy na tych Mistrzostwach również przyjechali bardzo odmłodzonym składem, to już nie jest ta potęga co kilka lat temu z Nagym i spółką.
Oczywiście nie mówię, że Węgrzy są słabi i że nie są faworytem w tym meczu bo są ale kurs na Polaków uważam za zawyżony i mimo wszystko pokazują, że potrafią zagrać bardzo dobry mecz. Jeśli tylko zagramy świetnie w obronie to myślę, że mamy realną szansę na zwycięstwo.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna szwajcaria
Godzina: 20:30
Spotkanie: Basel-Zurich
Typ: Basel wygra/TAK
Kurs:2,02

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Bazylea traci już 8 punktów do lidera Young Boys i zajmuje fotel wicelidera.
Ostatni mecz z Arau i gładkie 5-0- forma strzelecka jest.
Goście 5 miejsce i lekka zadyszka 3 mecze bez wygranej.
Ostatnie 2 mecze rozegrane w Bazyleii to wygrane po 4-0.
W Zurichu wygrana gospodarzy 1-0 i znowu gładkie 4-0 dla Basel.
Czyli,Gospodarze w ostatnich 2 meczach u siebie 2 wygrane z bilansem bramek 8-0.
Gram gołą jedynę i za drobne Basel z Handi i 1/1 poł i koniec meczu

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBelgia Jupiler League
Godzinna: 20:45
Spotkanie: FC Antwerp - Oostende
Typ: FC Antwerp i over 2,5 gola w neczu
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem spotkanie z belgijskiej Jupiler League pomiędzy trzecim w tabeli Royalem Antwerp, a ósmą Oostendą. Gospodarze dzisiejszego pojedynku tracą tylko 2 punkty do drugiego Genku i w razie wygranej awansują na pozycję v-ce lidera rozgrywek. Miejscowi strzelają dużo, ale rzadko też kończą z czystym kontem. Po 22 rozegranych kolejkach legitymują się bilansem bramkowym 35:30. Przyjezdni podobnie bilans 31:28. Chociaż na wyjazdach spisują się dużo słabiej niż w domu (3 mecze wygrane, 2 remisy i 6 porażek bilans 9:14). Miejscowi u siebie doznali tylko 2 porażek na 11 rozegranych meczy. Statystyki również przemawiają na korzyść dzisiejszych gospodarzy, którzy z dzisiejszym rywalem mierzyli się 24 razy (12 zwycięstw, 7 remisów, 5 porażek). Stawiam na gospodarzy, ale liczę że i goście dołożą coś do bilansu bramkowego dzisiejszego spotkania.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
ToBi77 57,8K

ToBi77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria
Godzina: 20:30
Spotkanie: Basel - Zurich
Typ: 1 remis = zwrot
Kurs: 1,50

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Gospodarze są wiceliderem ze stratą 8 punktów do Young Boys Berno. Za plecami mają dobrze spisujące się St.Gallen z taką samą ilością punktów , więc z piątym w tabeli Zurichem z którym nie ponieśli porażki na własnym stadionie od 13 spotkań też nie powinni przegrać. Goście na wyjazdach z bilansem 2\2\3 - bramki 9:11, Basel u siebie w tym sezonie 4\2\1 - bramki 12:9. Drużyna nie jest już tak dobra i dominująca jak w poprzednich latach ,ale na dziś mają dużo lepszych zawodników niż rywal i mam nadzieję że to udowodnią na boisku. Ostatnie starcia bezpośrednie w roli gospodarza :

14.07.20SLBaselZurich4 : 0
25.09.19SLBaselZurich4 : 0
04.05.19SLBaselZurich3 : 0
09.12.18SLBaselZurich2 : 0
11.04.18SLBaselZurich3 : 0
Powodzenia !!!

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +149
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 1
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Monaco - OM
Typ: 1 ( handicap 0:1)
Kurs: 2.99
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Bardzo ciekawe spotkanie w Ligue 1.
Monaco jest lekkim faworytem w tym spotkaniu no i wcale sie temu nie dziwie bo OM gra w ostatnich meczach naprawde kiepsko, przegrali dwa ostatnie mecze z rzedu i to byly mecze domowe!
Milik zakontraktowany przez OM, ale dawno nie gral w dodatku nie zagra dzis od poczatku.
Monaco w duzej formie bo w ostatnich 5 meczach strzeliło az 14 bramek!
Marsylia w tym sezonie na wyjeździe przegrala min z Angers czy z Rennes i to byly przegrane różnicą jednej bramki.
Monaco zagra dzis bez Fabregasa oraz Martinsa.
Goscie zagraja bez Avaniego i Kamary.
Drużyna z Marsylii miala świetne mecze wyjazdowe w tym sezonie jak ten z Lyonem czy z PSG, jednak obecnie sa w kiepskiej formie - w ostatnich 5 meczach zdobyli raptem 4 pkt. Monaco jak chce grac w przyszlym sezonie w LM to powinno ten mecz wygrac bo inni tez zdobywaja punkty.

199
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +13
kubabrenner 260,9K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Aston Villa - Newcastle
Typ: Remis
Kurs: 4.60
Bukmacher:
Fortuna

Mam przeczucie, że zobaczymy dziś mur chiński ze strony gości. Formacja składu w jakim wyszli potwierdza moje przypuszczenia, ustawienie 4-5-1, choć ofensywa AV wygląda ostatnio znakomicie, może być problem z częstym przedostaniem się w pole karne rywala. Pojedynki bezpośrednie obu drużyn bardzo często kończyły się podziałem punktów, ostatnie 5 spotkań to aż 3 remisy! Podobnie na Villa Park, ostatnie 5 potyczek to także aż 3 remisy. Obie drużyny są także bez formy, Aston ostatnie 5 spotkań to tylko 1 wygrana i 1 remis, goście jeszcze gorzej, bo ani jednej wygranej. Do tego Newcastle w 5 ostatnich delegacjach nie strzeliło ani jednego gola... Mam wrażenie, że AV będzie dziś bić głową w ściane i nie zdobędą 3 punktów, kurs w okolicach 1.55 na nich to dla mnie żadne value, więc próbuję tu zagrać czysty remis. Alternatywnie polecam jakiś under w meczu, ponieważ nie spodziewam się tu zbyt wielu bramek, under 4.5 po 1.3 do jakiegoś dubla wygląda bardzo bezpiecznie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Spotkanie Monaco Marsylia
Godzina 21:00
Typ powyżej 2.5 gola
Kurs 1.77
Bukmacher fortuna
Zgadzam się z kolegą wyżej, że w lepszej formie jest Monaco ale ja idę w bramki. Monaco ze świetnym duetem BenYedder i Volland, w Marsyli jest Payet i Thauvin. W ostatnich 6 meczach z udziałem Monaco over 2.5. Marsylia przeplata overy z underami ale liczę na mocno overove h2h i na wejście smoka Arka Milika - dziś już w kadrze Marsylii na ten mecz ;)

77
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +8
neutralny 557,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 1
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Monaco - Marsylia
Typ: Marsylia strzeli dokładnie jednego gola
Kurs: 2.39
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Nie jestem ani wielkim fachowcem Ligue 1, ani wielkim fanem tej ligi, więc mój dzisiejszy wybór raczej jest jednorazowym wybrykiem głównie z dwóch powodów. Pierwszy to fakt, że liczę na debiut Milika w ekipie gości. Drugi powód jest równie prosty, po prostu ze wszystkich francuskich drużyn Monaco oglądam jakoś najczęściej, wynika to głównie z czystego przypadku.
Obie drużyny na przeciwległych biegunach, gospodarze ostatnio notują dobry czas, cztery wygrane w pięciu ostatnich meczach. Przyjezdni w dużym kryzysie, na osiem ostatnich meczów wygrali zaledwie raz, stąd mocno przyspieszony transfer Arka, na którego bardzo liczą w tym klubie. Monaco zazwyczaj gra ofensywnie i raczej liczą, że więcej strzelą niż stracą, bo rzadko zdarza się im zagrać na "zero z tyłu". Goście na pewno przyjechali bardzo zmobilizowani po tak słabym okresie do jakby nie było jednej z najlepszych drużyn we Francji. Podopieczni Villasa-Boasa zrobią wszystko, aby zmazać plamę po ostatnich meczach. Nie wierzę niestety, aby zdołali ugrać punkty na Stade Louis II. Typuję, że uda im się strzelić gola, ale jedno trafienie wydaje mi się tu maksem ich możliwości, najważniejsza więc kwestia w obronie i to jak zaprezentują się w tyłach. Być może uda się ugrać jakieś 1-1, jednak bliżej mi do wygranej Monaco, niemniej ustaję przy tym, że goście jednego gola zdobędą. Nie będę się rozpisywał i tworzył niestworzonych analiz, bo po prostu nie znam na tyle ligi francuskiej. Jest to bardziej tym na tzw. czutkę i chyba najrozsądniejsze rozwiązanie na ten mecz z niezłym kursem.

139
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Alaves - Real
Typ: Alaves Remis Zwrot
Kurs: 5.25
Bukmacher: Etoto


Alaves tuż nad strefą spadkową ale Elche za nimi ma 2 mecze rozegrane mniej. Ostatnio 3 porażki z rzędu ale 2 z nich z bardzo silnymi Atletico i Sevillą. Alaves u siebie w tym sezonie wygrali choćby z Bilbao a zremisowali z Barceloną.
Real w ostatnich dniach spore problemy z dużo notowanymi rywalami. Odpadli w pucharze z Alcoyano. 2 ostatnie ligowe mecze wyjazdowe to tylko remisy z Osasuną i Elche.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom