>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 23.01.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 23 stycznia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
wyszek 15

wyszek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie:
Arsenal Londyn - West Ham United
Typ:
1
Kurs:
1.49
Bukmacher:
Pinnacle Sports
Analiza: Spotkanie 19 kolejki, w którym Arsenal Londyn zmierzy się na własnym terenie z West Ham United. Spotkanie na Emirates Stadium zapowiada się niezwykle ciekawie. Kanonierzy początek roku nie mogą zaliczyć do udanego, w trzech ligowych spotkaniach zdobyli zaledwie jeden punkt. Młoty chcą zrewanżować się Londyńczykom za porażkę w pierwszym pojedynku w tym sezonie (porażka na Upton Park 3:1). Zdecydowanym faworytem w tym meczu jest Arsenal, który musi gonić czołówkę tabeli, więc w takim spotkaniu muszą zdobywać trzy punkty ;)

23.01.2013; 20:45 Arsenal - West Ham
✅49
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, Szwecja
data : 23.01.2013 19:00
spotkanie: Vaxjo(-1.5) - AIK
Typ 1
kurs 3.50
buk : sportingbet
23.01.2013 19:00

Analiza:
Jestem pod wrażeniem tej serii hokeistów gospodarzy.Już dziewięć meczów z rzędu bez zwycięstwa.Fiu fiu co za czarna passa.ostatnio myślałem ze już dadzą radę z Lulea ale skończyło się tylko na remisie i znowu przegrana.Hokeiści Vaxjo muszą już być zdeterminowani do wygrania w końcu.Dziś myślę że w dziesiątym spotkaniu przerwą tą niechlubną passę i wygrają mecz z sąsiadem z tabeli. AIK do najlepszych w lidze nie należy więc raczej na własnej tafli powinno coś sie dziać na korzyść Vaxjo. Nie jest to rywal z najwyższej półki i żeby nie czarna seria to z pewnością Vaxjo było by nawet w strefie play off.tak to muszą teraz się spiąć aby myśleć o grze dalej.tak więc jak dla mnie wygrany tego spotkania jest tylko jeden.na własnej tafli , po dziewięciu porażkach Vaxjo w końcu musi się przełamać.Jak nie dziś we własnej hali to kiedy?Czas najwyższy przyszedł na zwycięstwo_Ostatnie dwa spotkania na tafli vaxjo zakończyły się dla nich pomyślnie. NIe dość że wygrali te spotkania to nie dali rywalowi strzelić honorowej bramki.Pokazali ze zależy im bardzo na wygraniu w końcu w meczu z Luleo. Mało brakło i by się przełamali z nimi po dogrywce.Nie udało się wiec dziś jest ten czas.mam nadzieję ze żadnych remisów nie będzie i pewnie wygra drużyna gospodarzy te spotkanie.Są na tyle już zdenerwowani że nie potrafią wygrać że dziś powinni roznieść w pył przyjezdnych.
⛔100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australian Open
Spotkanie: Roger Federer vs Jo Wilfried Tsonga
Typ: 3:0 Federer
Kurs: 2.18
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolejna rudna turnieju w Melbourne i jest to już walka o półfinał.W starciu które wybrałem zmierzy się Roger Federer wraz z Jo Wilfriedem Tsongą.W tym turnieju Roger nie stracił jeszcze seta i jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa.Oglądając mecze Szwajcara ze to on jest głównym faworytem do wygrania całego Australian Open.Jego gra przypomina to sprzed kilku lat gdzie nie było mocnych na Rogera.Gra wspaniałe akcje a niektóre &quot;perełki&quot; posyłane przez Fed-Exa są na prawdę genialne.Federer w tym turnieju ma na rozkładzie takich zawodników jak Paire, Davydienko, Tomic oraz Raonic.W wyjątkiem pierwszego meczu pojedynki te przynajmniej na papierze powinny być trudne dla Rogera.W rzeczywistości Szwajcar nie stracił jeszcze seta mimo iż zarówno Bernard Tomic jak i Milos Raonic prezentowali się na prawdę dobrze.Z drugiej strony mamy Francuza Tsongę który tak samo jak jego rodak Gael Monfils słynie z porywczości i gry &quot;w kratkę&quot;.Jak idzie to jest nie do zatrzymania jednak kiedy posyłane przez niego bomby przestają wchodzić to może przegrać z każdym.W tegorocznym AO pokonał już m.in Llodrę, Soedę, Kavcica oraz Gasqueta.Pierwsze 3 pojedynki były dla Francuza bardzo łatwe ale nie ma co się dziwić gdyż trafiał na co tu dużo mówić słabych zawodników.W ostatnim meczu stoczył pojedynek ze swoim rodakiem Richardem Gaquetem którego pokonał 3:1.Gasquet jednak nie prezentował się zbyt dobrze przez co Tsonga miał ułatwione zadanie.W bezpośrednich pojedynkach tych zawodników lepszy jest Federer w stosunku 7-2.Tsonga wygrał z Rogerem w Montrealu oraz na Wimbledonie w 2011 roku.Teraz jednak moim zdaniem Federer będzie nie do zatrzymania i łatwo pokona młodszego rywala z Francji.Wszystko przemawia za Rogerem.Spokój,opanowanie,obecna forma,seria zwycięstw bez straconego seta- to wszystko ma wpływ na to że nie widzę innej możliwości niż 3:0 dla Federera.Kurs dość fajny dlatego polecam ten zakład.
⛔100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 20:45
Arsenal (-1 hand azjatycki) – West Ham
TYP: 1
KURS: 1,80
BUK: Pinnacle Sports

Analiza:

Jutro o godzinie 20.45 rozpocznie się zaległe spotkanie w lidze angielskiej pomiędzy zespołem Arsenalu Londyn z zespołem West Ham. Zdecydowany faworytem według bukmacherów są gospodarze ale kursy cały czas rosną. Ja również uważam że gospodarze powinni ten mecz wygrać chociaż można mieć obawy po ostatnich meczach. Gospodarze tego meczu w lidze są na szóstej pozycji z dorobkiem 34 oczek. Mają oni siedem punktów straty do zespołu czwartego który gwarantuje udział w kwalifikacjach do ligi mistrzów. Arsenal w tym sezonie liczył na coś więcej ale po tym co prezentują liczą obecnie że zajmie miejsce które będzie umożliwiało grę w lidze mistrzów to jest ich priorytet i trener tego ma się trzymać. Gospodarze tego meczu na własnym stadionie rozegrali w tym sezonie 10 meczy w których to pięć meczy wygrali, dwa mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 25 goli i stracili 15 bramek. Na wyjeździe wiedzie im się gorzej ponieważ rozegrali oni 12 meczy w których to cztery mecze wygrali, pięć meczy zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili 11 bramek. A więc jak widać aż tak źle nie grają ale powiedzmy sobie szczerze na taki zespół oczekuje się dużo więcej i w tym meczu muszą udowodnić kibicom żeby nadal w nich wierzyli. Natomiast goście tego meczu w lidze są na 12 pozycji z dorobkiem 27 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 12 meczy w których to pięć meczy wygrali, cztery mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 20 goli i stracili 14 bramek. Na wyjeździe wiedzie im się gorzej ponieważ rozegrali 10 meczy w których to dwa mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i aż sześć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach pięć goli i stracili 14 bramek. A więc jak widać grają słabo na wyjeździe. Moim zdaniem Arsenal pomimo ostatniej porażki z Chelsea powinien ten mecz wygrać bo przemawia za nimi atut własnego boiska, w ostatnich pięciu meczach pomiędzy oboma ekipami Arsenal wygrał wszystkie te mecze a do tego West Ham przegrywa zdecydowanie mecze z takimi zespołami jak Sunderland więc Arsenal powinien sobie poradzić z nimi. Ja zachęcam do zagrania z handicapem oraz do zagrania over 2.5 gola bo w tym meczu może paść rezultat 3:1 albo 3:0 ;)
✅80
 
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
A.Murray - J.Chardy
typ: 2
kurs: 15
bukmacher: Pinnacle
analiza: Sporo zostało napisane na temat Francuza , przy okazji jego meczu z Seppim . Chłopak robi naprawdę wielkie rzeczy w tym turnieju . Gra niby &quot;bez backhandu&quot; , ograniczając się do sjajsów , ale forehand ma zabójczy , nawet dla takiego gracza jak Andy . Jeżeli opanuje nerwy , bedzie robił swoje , grał jak w meczu z Del Potro , czy chociazby jak z Seppim i &quot;co najwazniejsze&quot; podrzucał piłeczkę przy serwisie , jak przystało na zawodowego tenisistę (w meczu z Włochem wołało to o pomste do nieba) to typ na jego win okazać się może prezentem od buków .
Szkota oglądałem w meczu z Litwinem Berankisem i nie zachwycał mnie niczym . Może poza serwisem , ale do tego już wszystkich dawno przyzwyczaił . Momentami to gra Litwina mogła się bardziej podobać ,ale zwyczajnie brakowało ambitnemu młodzianowi argumentów , by coś w tym meczu ugrać . To , co oczywiście wystarczyło to na Litwina , może okazac się za mało na rozpędzonego Francuza .
Nie jest to z mojej strony szukanie na siłę niespodzianki , widziałem obu graczy w tym turnieju , znam doskonale możliwości Andy,ego i zestawiając to wszystko zagrałbym ten typ nawet po kursie powiedzmy 6 , bo taki też nie byłby adekwatny do szans Chardy,ego w tym meczu .
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: TenisWTA Australian Open
Spotkanie: Serena Williams – Sloane Stephens
Typ: 2(+1.5 sets)
Kurs: 4.50
Bukmacher: Expekt
W ćwierćfinale AO Serena Williams zagra z młodą rodaczką Sloane Stephens. To już drugi w tym roku pojedynek Amerykanek. W Brisbane Serena pokonała rywalkę w dwóch setach 6-4,6-3. Sądzę, że teraz rywalizacja może rozstrzygnąć się w trzech setach. Argumenty są dwa. Po pierwsze to stosunek przyjacielski, który łączy obie tenisistki. W poprzednim pojedynku Williams zdecydowanie odpuściła Slaone i ta ugrała 7 gemów, mimo, że jej gra na tle Sereny wyglądało bardzo słabo. Gdyby Williams grała na 100% to pewnie w tamtym pojedynku nie byłoby więcej niż 15 gemów. Kto wie? - teraz może być podobnie i Serena da ugrać seta rodaczce.
Druga możliwość dotyczy dyspozycji Williams. W formie sportowej jest doskonałej, ale nie wiadomo jak wytrzyma kondycyjnie i zdrowotnie. W tym sezonie stoczyła już 9 pojedynków singlowych, do tego doszły 4 gry w deblu w tym dzisiejszy przegrany 3-setowy bój z Włoszkami. Warto przypomnieć o kontuzji kostki, której doznała w wyniku upadku w 1.ej rundzie AO. Przemęczenie może mieć duży wpływ na przebieg rywalizacji. Powyższy typ gram w Expekt, który w razie kreczu Williams rozliczy mi zakład na +.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: TenisATP Australian Open
Spotkanie:A.Murray - J.Chardy
typ: over 3,5 seta
kurs: 2,62
bukmacher: bet365
analiza:
Na dzisiaj jak zwykle tenis, pod lupę biorę spotkanie Brytyjczyka Murraya (3 ATP) oraz rewelację turnieju Chardego ( 36 ATP ). Murray to klasa , wg mnie kandydat na finał i walkę z Djokoviciem o wygranie turnieju więc szroko się nie będe o nim rozpisywał . Wspomnę tylko że drogę do tego etapu miał troche mniej wymagającą niż Francuz. Po drodze nie stracił nawet seta , nie sądzę więc że może mu się udać ciągnąc tą passę w nieskończoność a ma naprzeciw siebie przeciwnika który pokazał już kawał dobrego tenisa w tym turnieju i nad którym wszyscy pieją z zachwytu.Dzisiaj jednak powinien się skończyć ten piękny sen i będzie mógł pakować walizki. Jednak nie stanie się to bez walki i sądzę że absolutnie jest w stanie ugrać seta z faworyzowanym Brytyjczykiem. H2H to 4:1 na korzyść Murraya jednak ostatni mecz zakończył się zwycięstwem Francuza 2:0 i było to w ubiegłym sezonie co napawa mnie optymizmem. Oglądam AO 2013 od początku , co za tym idzie widziałem obu w akcji i daję 80% szans na powodzenie typu. Pokonanie Del Potro to nie byle co a więc do boju Chardy!!!

Pomogłem??? podziękuj, będzie miły gest dla mnie ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dwill 620

dwill

Użytkownik
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
Typ: 2(-4)
Kurs: 1.91
Buk: Pinnacle

Po serii trzech porażek, nawet już Doc zagrzmiał, informując, że jeśli zespół nie zacznie grać agresywniej, to będzie spora rotacja w zespole.
W ostatnim bezpośrednim meczu, górą byli Celtics, pokonując Cavaliers w TD Garden 103:91.
W dzisiejszym spotkaniu zabraknie prawdopodobnie rezerwowego obrońcy Cavaliers - Daniela Gibsona.
Niezbyt dobre wiadomości dochodzą z szeregów Cleveland Cavaliers. Brazylijski center - Varejao, może opuścić z powodu kontuzji całą resztę obecnego sezonu. W 10 styczniowych meczach Thompson zastępował go udanie, notując średnio 14 punktów i 12 zbiórek.
Jeśli Celtowie chcą się liczyć w walce o play-off, muszą takie spotkania wygrywać. Z pewnością dobrą informacją jest, że do gry wraca Avery Bradley, czyli &quot;plaster&quot; w obronie, zatem spodziewam się, że on, wraz z Rondo uprzykrzą sporo życia Irvingowi.
Powodzenia!
Pozostałe typy NBA na nockę &gt;&gt;KLIK&lt;&lt;
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina, piłka nożna,copa del rey,Hiszpania
Spotkanie-Valencia-Real Madryt
Typ-remis
Kurs-4.0
Bwin

Druga faza rozgrywek w pucharze króla Hiszpanii.Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Realu 2-0, więc awans prawie przesądzony.Ostatni mecz, tym razem w lidze Real również wygrał jak wiemy aż 5-0.Ale....te mecze grał u siebie na Santiago Bernabeu a teraz czeka ich wyjazd.Co prawda w Valenci nie zagra ich lider Soldado, mimo to sądzę że uda im się coś ustrzelic.Osobiście stawiam na remis 1-1.Jedno mi się wydaje pewne,Real dziś nie wygra
Pzdr
Ps.podalem ten tym na wtorek,bo mi sie daty popierniczyly;P Mysle ze nikt sie nie obrazil ????
Kiepska analiza
#4 - ⛔100
 
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Spotkanie:
Valencia - Real Madrid
Typ:
1.połowa poniżej 0,5 gola
Kurs:
4,00
Bukmacher:
william hill
Analiza:
Pozostał mi powrót do ligi Hiszpańskiej, over 3,5 seta w meczu Murray jest oraz typ anty Serena, wiec dziś na widelec wraca mecz z weekendu z kompletnie innym typem tym razem bo i okoliczności się zmieniły diametralnie to Valencia musi dziś wygrać a Real nie, przy takim hardkorowym typie cieżko o masę argumentów itd. wiec również nie będę czarował ze to pewne, nie mniej jednak daje szanse 4/10 i a na typ poniżej 1,5 8/10, Real odkrył wszystkie słabości w obronie więc liczę na to że wyciągną wnioski i sytuacja się nie powtórzy, natomiast atak nie jest zbyt mocny wiec są duże szanse ze sami też nic nie ustrzelą. José Mourinho znany jest z swojej wyjątkowej strategi, według mnie to nie przypadek że w drugiej połowie ostatniego meczu nie było już goli sądzę że to był jego plan mecz wygrany w pierwszej połowie nie ma potrzeby atakować czyli tracić siły, podobnie jest dziś mecz już jest praktycznie wygrany więc po co atak na hura jak ostatnio wystarczy zagrać asekuracyjnie to nie oni muszą gonić straty wystarczy zagrać spokojnie z mała ilością goli bo jak się za bardzo otworzą to może się nie udać tak dobrze jak ostatnio, swoją droga bardzo bym się nie zdziwił jakby padło i tym razem 5 goli, ale może tym razem w drugiej połowie ???? powodzenia !
⛔100
 
T 307

tomekk25

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: NBA: Cleveland Cavaliers vs. Boston Celtics
typ: 2 (-1,5)
kurs: 1,59
bukmacher: offsidebet.com
analiza:
Passa Boston zakończyła się równie szybko, jak się rozpoczęła. Po sześciu wygranych meczach Boston zaliczył trzy porażki.
Dzisiaj Boston będzie miał szansę przełamać passę trzech porażek z rzędu z zespołem Cleveland Cavaliers, który zajmuje drugie miejsce od końca w tabeli Konferencji Wschodniej. W drużynie Cavs nie zagra Anderson Varejao, którego raczej zabraknie do końca sezonu po operacji kolana. Jego zbiórek na pewno będzie brakować. Nie będzie mógł zagrać również najprawdopodobniej Daniel Gibson (choroba, z dnia na dzień).
Boston grał z Cavaliers w grudniu i ograł Cavsów 103:91 wygrywając wszystkie kwarty. Dzisiaj uważam będzie podobnie, przy osłabionych Cavsach stawiam na zwycięstwo Boston z lekkim handi -1,5.
⛔100 - nieregulaminowy bukmacher
 
K 3

kage10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Coppa Italia, Włochy , godz-20:45
Spotkanie: As Roma - Inter Mediolan
Typ: X
Kurs: 4,01
Buk: pinnacle sports
Analiza:
Wydaje mi się, że oba zespoły powtórzą wynik z weekendu i mecz zakończy się remisem. Obie drużyny w tym sezonie grają na podobnym poziomie, Obie drużyny o mistrzostwie mogą pomarzyć, co prawda inter ma 9pkt straty do Juve ale nie wierzę by ich dogonili. Dlatego obie ekipy są zdeterminowane by jak najlepiej wypaść w pucharze włoch. To będzie półfinał i zmienia się zasada rozgrywania meczów, wcześniej był to 1 mecz teraz będą 2. Roma zapewne będzie chciała wygrać na własnym stadionie za to Inter za pewne jedzie by wywalczyć tutaj remis najlepiej bramkowy wydaje mi się że stworzą mur, przez który Totti z kolegami się nie przebiją. W pięciu ostatnich meczach pomiędzy obiema ekipami były 3 remisy!
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Maroko - Wyspy Zielonego Przylądku
Typ: Over 3.5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza

Pierwsze spotkania w grupie A Pucharu Narodów Afryki zakończyły się dwoma bezbramkowymi remisami. Dzisiaj osobiście nie wyobrażam sobie, by znów drużyny z grupy A zagrały tak asekuracyjnie i liczę na pierwsze bramki w tej grupie.
Jeśli chodzi o spotkanie Maroko z Wyspami Zielonego Przylądku to po raz kolejny spróbuję zagrać wysoki over 3.5. W pierwszym meczu Maroko przeciwko Angoli miało swoje okazje ale ich nie potrafiło wykorzystać. Dziś grają jednak z rywalem zdecydowanie słabszym z którym Maroko jeżeli myśli o wyjściu z grupy powinno sobie poradzić, tym bardziej, że w ostatniej kolejce grają z gospodarzem turnieju RPA, które co prawda nie obecnie nie zachwyca ale lepiej mieć przed decydującym spotkaniem 4 oczka niż 2 (w przypadku remisu). Tym bardziej, że Maroko patrząc kadrowo ma naprawdę bardzo mocny skład (chyba najmocniejszy w grupie A) z takimi piłkarzami jak Mehdi Benatia, Younes Belhanda, Abdelaziz Barrada, Nordin Amrabat, Oussama Assaidi, Youssef El Arabi czy Mounir El Hamdaoui.
Nie należy jednak zbyt wcześnie skreślać Wysp Zielonego Przylądku, którzy co prawda wykorzystali w pierwszym meczu nieporadność RPA w ataku i zremisowali jednak również jest to ciekawy zespół składający się z piłkarzy grających w ligach europejskich.
Wydaje mi się, że over w tym spotkaniu jest możliwy ale musi złożyć się na to kilka czynników. Pierwszym oczywistym jest lepsza skuteczność piłkarzy i Maroka i WZP, którzy mieli swoje okazje w 1.kolejce ale nie potrafili ich wykorzystać. Drugi to oba zespoły nie mogą sobie pozwolić na zbyt defensywną grę, kolejny remis bowiem już nic nie daje, a zwycięstwo sprawi, że w niemal komfortowej sytuacji można podejść do 3.kolejki. I wreszcie trzecim czynnikiem jest szybko zdobyta bramka (w pierwszych 20-30 minutach) najlepiej gdyby była zdobyta przez WZP, która otworzy ten mecz i będziemy mogli liczyć na kolejne gole w tym meczu.
PS: post wyżej do usunięcia ????
⛔100
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
23.01.2013 godz 21:00 Portugalia 2 liga
CD Feirense vs. Leixões Matosinhos
Typ - 1HT
kurs - 2.62 William Hill


Dzisiaj o godzinie 21:00 zagraja ze soba zespoly z 2ligi portugalskiej . Skupie sie tutaj na grze do przerwy . Zespol gospodarzy w grze do przerwy zajmuje 4 lokate w tabeli ich gra na domowym stadionie to 5zwyciestw 5 remisow 1 przegrana bramki 10-3 ! W osttanich 5 meczach druzyna ta do 45min strzelila 6 bramek a stracila 3 bramki . Ich sredni czas strzelenia 1 bramki w meczu to 32min ( na domywym stadionie 28min) Ogolnie traca 1 bramke w meczu w 38min (na domwym stadionie jest to 51min)
Goscie natomiast zajmuja 16lokate pod wzgledem gry do przerwy , ich gra na wyjazdach to 1 zwyciestwo 9 remisow 2 przegrane bramki 1-3 !. W ostatnich 5 meczach druzyna ta strzelila 1 bramke do przerwy oraz stracila 1 bramke do przerwy .Druzyna ta srednio strzela swoja 1 bramke w 54min ( na wyjezdzie jest to 58min). W tym spotkaniu nie zagraja : Graca napastnik 1321min 20 wystepow 14 w 1 skldzie 1 bramka , Luis Silva pomocnik 1931min22 wystepy 22 w 1 skldzie 2 bramki , Kizito pomocnik 1522min 18 wystepow 17 w 1 skldzie 4 bramki .

Kadra gospodarzy na ten mecz :
Marco bramkarz 990min 11 wystepow 11 w 1 skldzie
Olivieria obronca 1644min 19 wystepow 19 w 1 skldzie 3 bramki
Luciano obronca 1800min 20 wystepow 20 w 1 skldzie 1 bramka
Cunha pomocnik 1976min 23 wystepy 23 w 1 skldzie 4 bramki
Pires napastnik 1643min 21 wystepow 19 w 1 skldzie 5 bramek
Ludovic pomoc 559min 16 wystepow 4 w 1 skldzie
Carlos bramkarz bez gry
Jogo pomoc 137min 7 wystepow 1 w 1 skldzie
Jorge napastnik 1409min 22 wystepy 17 w 1 skldzie 8 bramek
Ricardo pomoc 764min 11 wystepow 10 w 1 skldzie
Santos pomoc 1413min 17 wystepow 16 w 1 skldzie
Carvalho obronca 300min 5 wystepow 3 w 1 skldzie
Rafa pomoc 1584min 22 wystepy 17 w 1 skladzie 5 bramek
Williams pomoc 337min 4 wystepy 4 w 1 skldzie
Fonseca napastnik 1405min 21 wystepow 17 w 1 skldzie 3 bramki
Samir napastnik bez stat
Marcelo obronca 1620min 18 wystepow 18 w 1 skldzie
Platiny pomoc 531min 14 wystepow 5 w 1 skldzie 3 bramki
⛔100
 
stanley-63 909,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna PNA
Spotkanie - RPA : Angola
Typ - Angola powyżej 1.5 gola
Kurs - 4.33
Buk - Bwin
Analiza :
No to jesteśmy po pierwszych spotkaniach we wszystkich grupach PNA i powiem szczerze że nie było jeszcze jakiegoś super spotkania ogółem to poziom jak na razie słaby , dzisiaj zaczynamy drugie spotkania grupowe które moim zdaniem powinny być już bardziej emocjonujące i na lepszym poziomie no bo to przecież 2/3 spotkań a sytuacja w grupie A na remis bowiem we wcześniejszych spotkaniach mecze po 0:0 i tak na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy RPA a Angolą . RPA w swoim pierwszym spotkaniu zremisowało no chyba trochę niespodziewanie z debiutantem na tej imprezie Republiką Zielonego Przylądka a w ostatnim trzecim spotkaniu będą grali z Maroko tak więc chcąc awansować dalej trzeba do swojego konta dopisywać pkt. dzisiaj przeciwko Angoli patrząc na bezpośrednie ich spotkania to powinni zainkasować 3 pkt bo w 4 spotkaniach 2x górą RPA 2:0 i 1:0 i dwa remisy 1:1 i 0:0 zajrzałem np. do występów obu drużyn w PNA i tak :
RPA - miejsce w rankingu FIFA 87 / występy w PNA 8 meczów 31 bilans 13-9-9 bramki 37:42
Angola - miejsce w rankingu FIFA 84 / występy w PNA 7 meczów 20 bilans 4-9-7 bramki 28:33 .
Dzisiaj jednak liczę na bardzo wyrównany pojedynek i sporo goli no jest jeden warunek a mianowicie szybka bramka którejś z drużyn najlepiej w pierwszych 30 min wtedy to mecz może nabrać tempa i gole powpadają a że jak już widzieliśmy drużyny grają na tym turnieju do końcowego gwizdka sędziego ( we wczorajszym meczu WKS z Togo i bramka Togo na 1:1 w pierwszej połowie w 45 min czy też Nigeria - Burkina Faso i bramka Burkina na 1:1 w 94 min ) liczę że Angola pomimo nie korzystnego bilansu z RPA nie stoi dzisiaj na straconej pozycji i będzie chciała zarobić do swojego konta jakieś pkt bo w ostatnim pojedynku gra z beniaminkiem RZP i tam raczej powinna zgarnąć całą pulę no ale to tylko takie teorie i analiza a boisko nam pokaże rzeczywistość , typ mój na pewno ryzykowny jednak patrząc na dotychczasowe spotkania w PNA to wszystko jest możliwe . Pozdrawiam !
⛔100
 
B 51

bartdidi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie klubowe
Spotkanie: GKS Bełchatów - Raków Częstowchowa
Typ: Raków
Kurs: 7,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zachęcam do typowania tego meczu, obe ekipy zagrają dzisiaj dwa mecze kontrolne.
GKS podzielił kadrę 32 osób na dwie 16 i wydelegował odpowiednio namecz z Rakowem i Omegą (po południu).
Widać, że drużyna z ekstraklasy eksperymentuje i trudno przewidzieć jaki skład zagra w tym jaki w kolejnym meczu.
Trener Rakowa, Jurek Brzęczek zadeklarował jasno, że z GKSem wystawi pierwszy garnitur, a na sparing z Szczakowianką da szansę młodzieży i graczom, którzy nie mają dużo okazji do gry.
Kolejne za tym typem to fakt, że w pierwszym tegorocznym sparingu Raków pokonał Młodą drużynę z Bełchatowa 4:0, aczkolwiek stwierdzenia, że była to Młoda drużyna jest mocno naciągane,, gdyż grali w tym meczu m.in. Mate Lacić, Maciej Szmatiuk, Alan Stulin i Paweł Giel, którzy jeszcze nie tak dawno biegali po boiskach ekstraklasy.
Kurs jest super i właśńie przy sparingach można ustrzelić taki prezent.
⛔100
 
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Francji
Spotkanie: OGC Nice - Nancy
Typ: Wygrana Nice
Kurs: 1:70
Bukmacher: bwin
Analiza:
Witam , dzisiejsze spotkanie w Pucharze Francji ma tylko jednego faworyta i jest nią z pewnością drużyna OGC Nice.
Świadczy o tym chociażby to , że drużyna Nice na 11 ostatnich meczy wygrała aż 8 razy! W tym ma niesamowitą serię 6 meczy z rzędu wygranych u siebie. Wygrali z PSG 2:1 i są jedynym zespołem w lidze , który pokonał zespół PSG , gdy Zlatan Ibrahimović grał! Z tych 11 ostatnich meczy tylko raz schodzili z boiska pokonani i to nie przez byle kogo , bo pokonała ich drużyna Lyonu u siebie wygrywając 3:0. Gubili punkty w ostatnich meczach tylko na wyjazdach. Oprócz wspomnianej porażki z Lyonem zremisowali z Marsylią i Touluse czyli drużynami , które słabe nie są. O Nancy powiem tyle , że nie wygrali żadnego spotkania z 20 ostatnich meczy , dlatego okupują ostatnią pozycję w lidze! Miłego Grania. Początek meczu o godzinie 14:15! Zachęcam do typowania, Pozdrawiam

⛔100
 
kotek16 45

kotek16

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna PNA
Spotkanie - RPA : Angola
Typ - BTS
Kurs - 2,15
Buk - Tobet
Analiza :
Dzisiaj w pierwszym spotkaniu w ramach PNA zmierzy się ze sobą gospodarz całego turnieju drużyną Republiki Południowej Afryki z Angolą. Obie drużyny zakończyły swoje pierwsze spotkania remisami to 0:0. W grupie wszystkie drużyny mają taki sam bilans bramkowy i tyle samo punktów. Każdej z tych drużyn bedzie zależeć na zwycięstwie. Kto wygra ten mecz moim zdaniem wyjdzie z grupy. Nie będę jednak typował wyniku tego meczu. Skupię się na bramkach. Uważam, że obie ekipy są w stanie pokusić się o gola i typuję BTS.
W ostatnich 5 spotkaniach RPA zaliczyło BTS tylko w jednym spotkania, zresztą tak samo jak Angola.
W 4 osatnich spotkaniach między tymi ekipami również tylko raz był BTS.
Dzisiaj uważam, że zobaczymy wkońcu ciekawe spotkanie. Liczę, że obie drużyny będą walczyły o zwycięstwo. Mój typ to BTS, a zakładany wynik to 2:1. Pozdrawiam.
⛔100
 
anzelmo 199,6K

anzelmo

Użytkownik
Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania
spotkanie Hiszpania v Niemcy
typ Połowa czasu Hiszpania(-1.5)
kurs 1.60
Sportingbet 23/01/2013 19:00
Gospodarze zagrali świetne spotkanie, demolując Serbów. Grając niesamowicie konsekwentnie w obronie i w ataku.Bezsprzecznie było ich to najlepsze spotkanie, niezłe bronił Sterbik w końcu na miarę swoich możliwości.Podopieczni Valero Rivery obnażyli wszystkie braki Serbów wyłączyli kompletnie z gry druga linie(bardzo slaby Vujin) zagrali bardzo szybko, dynamicznie w ataku na dobrym procencie z gry.Widać w ich grze wielka mobilizacje, pasje grali w bardzo trudnej grupie w której zajęli 2 miejsce co na pewno jest dla nich bardzo dobrym posunięciem.Niemców należy ocenić bardzo pozytywnie. Drużyna gra swój handbal, poza wpadka z Tunezja graja naprawdę bardzo dobrze- konsekwentnie bardzo zespołowo.Bardzo dobry bramkarz, dobra twarda obrona(łapią sporo kar i dzisiaj będzie podobnie).Dobry atak pozycyjny niezła skuteczność z 9m podtrawia wyprowadzić kontrę, niezłe graja z Wieckiem na kole.Dzisiaj myślę ze te wszystkie atuty będą zniwelowane i niewystarczające po prostu rywal jest lepszy, może poza bramka ale sam Silvio chyba nie wiele zrobi.Jak dla mnie Hiszpania jest w każdym elemencie gry zespołem lepszym mocniejszym zrobili na mnie duże wrażenie w meczu z Serbia. Świetna gra z kołowym Julenem Aguinagalde.Kapitalny Daniel Sarmiento Melián praktycznie bez słabych punktów, co mi sie bardzo podobało nie odpuszczają mimo wysokiego prowadzenia. Grali bardzo agresywnie wysoko w obronie grając w osłabieniu kontrowali rywala, zdobywając bramki powiększając przewagę.Mecz był bardzo twardy, Hiszpanie złapali sporo kar -szybka czerwona kartka dla Mossoro. Dzisiaj przewiduje podobny scenariusz, bardzo agresywna twarda gra z obu stron. Sporo kar i mimo wszystko pewna wysoka wygrana gospodarzy tego turnieju. Myślę ze juz po 1 połowie będzie wszystko jasne.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom