>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 22.12.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 22. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: hokej - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New York Islanders -Anaheim Ducks
Typ: Islanders wygra + Tavares strzeli
Kurs: 4.50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiejszej nocy przyjrzymy się meczowi granemu na brooklynie . Zmierzą się tam wyspiarze z kaczorami. Gram na przełamanie się NYI ostatnio zanotowali 3 porażki i to ze słabą skutecznością bo strzelili w nich tylko 2 bramki. U siebie wyspiarze prezentują się dobrze zgromadzili 24 pkt w 18 meczach co daje im 4 miejsce w konferencji wschodu. Zaś ich przeciwnicy to najgorzej grająca drużyna na wyjazdach na zachodzie. Ich bilans to 4 zwycięstwa i 10 porażek. Mam nadzieję że drużyna NYI wzniesie się na wyżyny przed własna publicznością. I to jest typ na wtorek po kursie 2.25.
Oczywiście na forum dokładam jeszcze strzelca. Liczę ,że do zwycięstwa poprowadzi ich kapitan,prawdziwy lider tego zespołu, który w tym sezonie zdobył 13 bramek. Wiele od niego zależy, gdyż ostatnio wygrali 4 mecze temu, kiedy to on ostatnio zapunktował.
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Washington Capitals
Typ: Washington Capitals
Kurs: 2.25
Bukmacher: betsson
Analiza:
Mecze pomiędzy tymi dwiema drużynami zazwyczaj kończyły się wygraną Washington Capitals i mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Przekonał mnie do tego meczu ostatni mecz Washington z Rangersami, gdzie po 1. tercji przegrywając 3-1 strzelili aż 6 goli, nie tracąc żadnego. Liderzy swojej konferencji, a Carolina jest w niej 3 od końca. Osatnio Washington Capitals w gazie, nie przegrali od 5 spotkań, wygrywając je. Co prawda Carolina miała czas na odpoczynek, ale granie b2b nie ma prawa faworyzować nikogo innego, niż gości. Jest to idealny moment na odskoczenie drugiemu Montrealowi. Goście po prostu muszą utrzymać formę, jaką prezentują w tym momencie i o wygraną powinno im być łatwiej.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Washington Capitals
Typ: Washington Capitals ML
Kurs: 1.74
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja gram trochę ostrożniej niż kolega wyżej.Washington jest w gazie ,ostatnie 5 spotkań to zwycięstwa i sporo zdobytych bramek ale każda seria kiedyś się kończy (mam nadzieje,że nie będzie to ten mecz).Carolina przeplata swoje występy lepszymi i słabszymi więc nie może się pochwalić taka serią jaką mają rywale .H2H także przemawia za zwycięstwem Capitals .Zastanawiełem się czy nie zagrać 4.5 over,ponieważ z udziałem tych druzyn pada ostatnimi czasy sporo bramek lecz ostatecznie zdecydowalem sie na ML Capitals.
✅ 74
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01.30
Spotkanie: New York Knicks - Orlando Magic
Typ: over 201,5pkt
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gracze z Orlando wczorajszej nocy grali we własnej hali z Atlantą Hawks, przegrali spotkanie nieznacznie ( a szkoda bo dawałem dwa punkty większy handicap na Hawks ) i dziś muszą zmierzyć się z drużyną Knicks, która ma na swoim koncie cztery zwycięstwa z rzędu. W tym spotkaniu typuje over punktowy 201,5pkt. Magic tak jak wspomniałem wczoraj to młoda drużyna, niedoświadczona i mimo tego że gra drugą noc z rzędu może pójść w mocną wymianę ciosów. Nowojorczycy w początkowej fazie sezonu byli drużyną mocno underową ale ostatnio się to zmieniło i we wszystkich wspomnianych przeze mnie wcześniej wygranych spotkaniach przekraczali wyraźnie linię 100pkt. Dzisiejszej nocy w mojej opinii będzie podobnie, dodatkowo Orlando nie powinno tego meczu oddać łatwo, wynik stykowy może doprowadzić do dodatkowych wolnych pod koniec spotkania i kilku darmowych punktów, które mogą zadecydować o powodzeniu typu. Po takim kursie ja to spróbuje.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets
over 5,5 @ 2,23 Pinnacle

Mam świadomość że drużyny te nie należą do tych które lubią wymianę ciosów, choć ostatnio obie zdecydowanie są w dołku. Zresztą, Pens nie są w dołku tylko w ciemnej dupie w której nie widać światełka w tunelu. Zmiana trenera nie podziałała dobrze na zespół, a żeby tego było mało są ogromne braki z tyłu na pozycji goalie. Sullivan próbuje chaotycznie łatać dziurę w bramce, co nie wychodzi zbyt dobrze. Zresztą mając oprócz Kwiatka, na ławce Zatkoffa czy Murray&#39;a po prostu się nie da. Dziś na bramce wystąpi ten drugi. Kompletny żółtodziób, póki co jeden mecz w NHL i to przegrany, obronione 24 strzały na 26. Może nie jest to najgorszy występ jak na debiut jednak póki co Murray nie daje drużynie pewności – nie stanowi dla nich opoki i fundamentu – a to przekreśla nawet najlepsze statystyki.
To samo można powiedzieć o Kopisalo- młodziutkim goalie Jackets. Pewne jest jedno, na tą chwilę i jednemu i drugiemu brakuje opierzenia i doświadczenia w NHL. Blue Jackets ostatnio jakby wychodzili z dołka. Dwa zwycięstwa w tym 17 bramek w tych spotkaniach, podpowiadają że te wysokie wyniki im pasują więc dzisiaj zapewne zagrają podobnie, a o bramki nie powinno być trudno.
✅ 123
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00 AM
New York Islanders v Anaheim Ducks
@New York Islanders ML (1.75)
Betsson

Islanders po 3 porażkach z rzędu bez zdobyczy punktowej podejmie dzisiejszej nocy czasu polskiego na Nassau Veterans Memorial Coliseum ekipę Ducks i będzie to idealny moment do przełamania. Momentu na obniżkę formy Wyspiarze idealnego nie wybrali bo lepsza postawa w ostatnich meczach mogła zaowocować pozycją wicelidera na wschodzie. O ekipie gości rozpisywaliśmy się już na tym forum niejednokrotnie w tym sezonie. Szok już w moim przypadki minął po obejrzeniu kilku spotkań z udziałem Kaczorów. Kiepska gra z przebłyskami, to wszystko. Forma strzelecka linii ofensywnej zespołu prowadzonego przez Bruce Boudreau to już żenada. Kaczki strzeliły w 31 spotkaniach tylko 58 goli i jest to oczywiście najgorszy rezultat w całej NHL. Przedostatni w tej klasyfikacji Flayers mają na koncie 70 trafień. Nie zrażają mnie 3 wtopy Wyspiarzy bo 2 zaliczyli w delegacji a to przecież własna tafla jest głównym źródłem punktowym graczy Jacka Capuano. Rzadko której drużynie udaje się wywieźć w tej części sezonu punkty z Uniondale i teraz w moim przekonaniu doświadczy tego Anaheim Ducks.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
deepred 869,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL
01:00
Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets
Penguins OT
1,74 Bet365
Ekipę Pingwinów opisywałem już kilkakrotnie, do tego sporo od siebie dodał @Kamillo13. Kurtki też były niejednokrotnie opisywane przeze mnie w tym sezonie. Dlaczego gram Pingwiny?

Dlatego, że kiedyś ten losing-streak musi się kiedyś zakończyć. Pingwiny grają tragicznie, ale nie wierzę, żeby przegrały kolejny mecz. Wiadomo, że w tej ekipie nie dzieje się dobrze. Albo są nieaktywni, albo nieskuteczni. Dzisiaj liczę na przełamanie przede wszystkim Sida. Czekam na jego gola od dłuższego czasu i mimo, że nie jestem jego fanem, to życzę mu, żeby strzelił, bo przykro patrzeć jak się chłop męczy. Mam wrażenie, że z meczu na mecz Crosby zatraca swój instynkt strzelca, który niewątpliwie posiada. Może coś pomoże Kessel, czy Hornqvist, bo Pens póki co często uderzają z dalszej odległości nie próbując zbyt często podchodzić pod bramkę. Dużo strzela przede wszystkim Maatta.

Kurtki przyjeżdżają na teren zranionego rywala. Doskonale wiedzą z czym to się je, bo niedawno też notowali niesamowity losing-streak. Jak Pingwiny odpalą to mogą i z 5 goli strzelić. Ostatnio gospodarze strzelają bardzo dużo, ale bronili genialnie goalies rywali. Dzisiaj powinno być inaczej, bo w bramkach pojedynek żółtodziobów, o czym Kamil też wspominał. Sądzę, że w meczu 50/50 trzeba w końcu postawić na Pens, którzy kiedyś wygrać muszą. Najlepiej przed własną publicznością, która widać, że jest zniesmaczona postawą swoich ulubieńców. Jak nie dziś to kiedy?
✅ 74
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Szwajcaria NLA
Godzina:
19:45
Spotkanie:
Lausanne - Servette
Typ:
Lausanne HC -1.0
Kurs:
3,0
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Po przerwie na mecze reprezentacyjne, powraca czas na ligę, a w tym przypadku na szwajcarską ekstraklasę i powtórkę spotkania sprzed ośmiu dni, kiedy to moi faworyci wygrali łatwo 5:1 i nie ukrywam, że liczę na podobny wynik dzisiaj. Gospodarze mają aktualnie najlepszą formę w tej lidze, bo wygrali ostatnie pięć potyczek i walczą o jak najlepsze rozstawienie przed play-offami. O dwa miejsca (a zarazem też i o dwa punkty) wyżej w tabeli są ich przeciwnicy z Genewy, których ostatnie dwa mecze nie napawają optymizmem, bo bilans bramek po tych katastrofach to 3:12 i nie zapowiada się, by nadeszła jakaś pozytywna zmiana. Gospodarze są w gazie, będą chcieli potwierdzić swoją dominację i przekonywująco zwyciężyć i tak obstawiam. Dla ostrożniejszych piękny kurs jest również na normalne zwycięstwo, ja jednak lubię wyższe kursy, stąd handicap.
⛔ 100
 
makaveli23 600,9K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Pilka nozna, Jamajka
Godzina: 02:30
Spotkanie: HARBOUR VIEW VS. MONTEGO BAY UNITED
Typ: x/2
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Goście w dobrej formie bez przegranej przez 5 meczy z bilansem 2-3-0. Przy wygranej lub remisie w tym meczu beda liderem. Gospodarze typowa druzyna srodka tabeli. U siebie przez 4 mecze nie pokonani (2-2-0). Ta liga jest bardzo underowa i zapowiada sie raczej kolejny under. Gospodarze moga utrzymac remis do przerwy ale mysle ze z druzyna ktora strzela najwiecej goli w lidze i ma najwiekszy wspolczynnik na +18, bedzie im ciezko tym bardziej ze wczesniej mieli problemy z druzynami plasujacymi sie w gornej czesci tabeli a byly to druzyny grajace podobnie defensywnie dlatego tym bardziej uwazam ze sie im nie powiedzie i goscie wywiozą komplet pkt.
⛔ 100
 
H 12

hekkau

Użytkownik
PUCHAR TURCJI Godzina 18:00
Mersin Itmanyurdu - Caykur Rizespor
Typ: over 2.5
Kurs: 1,95
Buk: Bet365
Stawka 100zł
Analiza (własna) - Stajemy przed ciekawym meczem w pucharze, dwóch na pozór średnich tureckich firm. Obie drużyny grają w Super Lidze. Obie drużyny mają strasznie nierówny sezon. Statystyki Mersina to 3.5 gola na mecz, Rizesporu 2.7. Mersin grając u siebie ma najwyższą statystyke w lidze (3.9) i bije takie firmy jak Galatasaray, Besiktas i Fenerbache jeśli chodzi o liczbe goli w meczach u siebie. Ostatnie mecze Mersina to 1:2, 0:4, 2:3, 3:0, 4:3, 3:2, 1:3 i 1:1. Ostatnie mecze Rizesporu to: 0:2, 4:1, 3:0, 0:3, 1:0. Mersin jest zespołem drugim w lidze jeśli chodzi o ilośc straconych bramek, lecz mimo to strzelają regularnie po 1-2 gole, nawet najlepszej defensywie w lidze jaką ma Fenerbache.Rizespor natomiast wcale nie strzela tych bramek mało przy okazji też dość sporo traci. Faworytem na pozór zdje się być RIzespor, lecz ostatni mecz zbija nas troche z tropu, ponieważ zakończył się wynikiem 3:0 dla Mersina. Typowanie zwycięzcy to loteria, dużo pewniejszym wydaję się być pokrycie lini over 2.5.
Składy : Bez poważniejszych kontuzji z obu stron. W Mersinie jedynie kontuzje ma podstawowy pomocnik.
H2H: 3:0, 2:0, 4:0. 0:3, 0:3
Przewidywany wynik : 2:3
Sory za dość chaotyczną analize.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: Wild - Stars
Typ: 1 ml + Parise strzeli
Kurs: 4.60
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie Minnesota Wild z Dallas Stars. Tym razem bardzo ciezki do przewidzenia mecz, poniewaz spotykaja sie klasowe zespoly. Osobiscie bardziej podoba mi sie ofensywna druzyna Stars, aczkolwiek ten miesiac w NHL jest bardzo zaskakujacy i druzyny predysponowane od bycia faworytami - przegrywaja jak leci. Kursy 2.40-2.60 sa bardzo wyrownane i minimalnie promuja gospodarza. I tu tez sie zgodze. Wild moga u siebie wygrywac z kazdym, szczegolnie jak sa w formie. Ta jest zupełnie niezła - 6 zwyciesw w ostatnich 10 meczach i 3 z ostatnich 4. Spojrzmy na te wyniki u siebie: 4 zwyciestwa z rzędu, 5:2 z Rangers, 6:2 z Canucks... całkiem solid. Najwieksza gwiazda zespołu Parise - 11 bramek. Vanek jest drugi, ale mysle ze Parise tym razem ustrzeli. Obie druzyny zdrowe, do tego w formie. Ciekawy pojedynek na pewno warty obejrzenia.
⛔ 100
 
B 1

bovi92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Walia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aberystwyth Town - Carmarthen Town
Typ: Aberystwyth Town
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie walijskiej ekstraklasy i stawiam na pierwszą drużynę. Powód? Goście nie pokonali ich na własnym boisku już od 5 lat. Bilans ostatnich 10 meczy na dzisiejszym boisku to 6-3-1 (bramki 24:14). Menadżerowie obu ekip grali ze sobą już 3 razy i 3 razy górą był Ian Hughes, którego drużyna w tym sezonie pokonała Carmarthen Town aż 3:0 Oba zespoły grają ostatnio w kratkę, ale uważam, że taktycznie lepiej przygotuje drużynę do meczu trener gospodarzy i zgarnie kolejne 3 punkty w konfrontacji z Aizlewoodem. Dość pewnym typem jest też granie na powyżej 1,5 gola na gospodarzy, a nawet powyżej 2,5, w ostatnich 5 meczach Aberystwyth strzelił aż 17 bramek(średnio ponad 3 na mecz). Dodam jeszcze tylko, że trener gości nie potrafi grać przeciwko Aberystwyth Town. W 7 meczach przeciwko gospodarzom wygrał raz i raz zremisował i aż 5 razy przegrywał.
zwrot
 
F 34

farawayjoker6

Użytkownik
Dyscyplina:, Piłka nożna, Anglia - amatorzy, Isthmian Football League
Godzina 20.45
Spotkanie: Lewes FC - Enfield Town
Typ: 2 i under 2.5
Kurs: 4.34
Buk: Bet-at-home
Analiza:
Ostatnie w tabeli Lewes FC mierzy się z 14 Enfield Town. W Tabelach u siebie Lewes jest ostatnie, a Enfield pierwsze. Drugi z tych zespołów traci jednak na wyjazdach - jest w okolicach 20 miejsca(na 24). Mimo to i tak różnica między nimi jest kolosalna. A skąd się wziął under 2.5? Średnia goli Lewes u siebie to 0.44, a Enfield na wyjazdach 0.8. Tutaj wielu goli być nie powinno. Dla tych, którzy nie lubią ryzykować można postawić x2.
✅ 334
 
mats 9

mats

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Cypr
Godzina: 17:00
Spotkanie: Aris Limassol - AE PAPHOS
Typ: Aris Limassol
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betano
Link:
flashscore.pl/mecz/SUtB8Cir/#szczegoly-meczu
Analiza:
Wczorajszy typ siadł, a dzisiejszy będzie do niego bardzo podobny. Ponownie drużyna gości ma fatalny bilans na wyjazdach (0-2-5, bramki 6:21), a gospodarze przyzwoicie radzą sobie u siebie (3-3-2, 9:6).
Może nie jest on oszałamiający, ale u siebie, poza jednym remisem na początku sezonu z Ermis, gubią oni punkty tylko z drużynami położonymi wyżej w tabeli, a ostatnio potrafili zatrzymać u siebie potentata do tytułu Apollon remisując 2:2. Strzelili 2 gole tej drużynie pozbawiając jej metki najlepszej defensywy w lidze - do czasu tamtego spotkania zespół Apollonu stracił tylko 6 goli w 13 meczach. Mam nadzieję, że dziś również pokażą swoją siłę ofensywną.
Jeśli chodzi o gości to zajmują oni trzecie od końca, 12. miejsce w tabeli. Ostatnie 4 mecze wyjazdowe to bilans 0-1-3, bramki 2:12. Remis z ostatnią drużyną w tabeli, która w 15 meczach zdobyła 5 punktów.
Gdy spojrzy się na tabele domową i wyjazdową ligi cypryjskiej widać od razu, że poza kilkoma zespołami walczącymi o mistrzostwo, zdecydowana większość punktów zdobywana jest u siebie, a na wyjazdach te wyniki są zdecydowanie gorsze. Liczę, że tak będzie i tym razem.
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Cypr, 1. Division
Godzina: 16:00
Spotkanie: APOEL - AEK Larnaka
Typ: under 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wczoraj kolejne BTS weszło, dzisiaj chciałem kontynuować typ tego rodzaju w meczu włoskiej Serie B: US Avellino - Virtus Entella, ale ciągle mi coś nie pasowało jak tak oglądałem ich mecze i sytuację w tabeli i poszukałem czegoś innego. Padło na Cypr:
Lider zagości na stadionie 3. siły w cypryjskiej ekstraklasie, a więc spotkanie na tak zwanym przysłowiowym szczycie ;)
APOEL u siebie: 7 meczów, 5-0-2, bramki 21:5.
AEK na wyjazdach: 7 meczów, 5-2-0, bramki 10:1.
Jak widać APOEL strzela średnio 3 bramki na mecz na swoim stadionie, a AEK traci średnio 0,14 bramki na wyjeździe. Także spotkanie godnych siebie ofensywy gospodarzy i defensywy gości.
Przejdę jednak do ciekawej zależności, która skłoniło mnie do zagrania takiego typu. Oto szczyt tabeli:

A to ostatnie mecze na szczycie:
21/11/15 APOEL 0 - 2 Anorthosis
05/12/15 APOEL 0 - 1 Apollon
07/11/15 Anorthosis 1 - 1 AEK Larnaca
28/11/15 Apollon 0 - 0 AEK Larnaca
Jak widzimy, może APEOL dużo strzela u siebie, ale strzela głównie miernotom, z bardziej klasowymi drużynami niestety przegrał (under 2,5).
AEK z kolei na wyjazdach robi niezbędne minimum, czyli nie pozwala swoim głównym rywalom w pogoni po tytuł na zdobywanie 3 punktów (również under 2,5).
Dzisiaj spodziewam się albo niskiego remisu (0:0, 1:1) albo niskiej wygranej AEK (a niech tylko spróbują zagrać na 1:2... ;) ). W każdym razie - UNDER 2,5. Powodzonka!
⛔ 100
 
unique 41

unique

Użytkownik
Dyscyplina: Turcja - Puchar
Godzina: 12:00
Spotkanie: Etimesgut - Konyaspor
Typ: Etimsegut (DNB)
Kurs: 4,90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pucharowe spotkanie w Turcji, lider 2 ligi podejmuje u siebie 7 drużynę z Super Ligi. Na pierwszy rzut oka widać, że kurs na gospodarzy mocno zawyżony, zapewne spowodowane to jest tym, że nie zagra 2 podstawowych piłkarzy natomiast i u gości zabraknie kilku ważnych piłkarzy. Ale nie to mnie ruszyło do tego aby podać ten typ, otóż dzisiejsi gospodarze meczu nie przegrali u siebie żadnego spotkania od ponad 10 miesięcy. Ostatni taki przypadek miał 8 lutego tego roku Orhangazisporem. Potem były tylko 4 remisy i aż 15 zwycięstw. Kurs nawet przy ryzyku remisu jest dalej bardzo dobry.
⛔ 100
 
psotnick 940K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - World Seniors Championship 2016 - kwalifikacje
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie: Peter Lines - Joe Swail
Typ: Joe Swail
Kurs: 1,66
Bukmacher: betway
Analiza: Prosta konsekwencja tego co widzieliśmy w tym tygodniu od obu graczy. Lines senior dołuje w kierunku amatorstwa i to było widać ostatnio, chyba bardziej skupia się już na prowadzeniu kariery młodego Linesa. Z profi nie za bardzo ma z czym podejść, a i z weteranami bywa różnie, wczoraj męczył się z Marshallem (2-1) dostosowując się do poziomu rywala. Swail już opisane wczoraj i nic się nie zmieniło, dla mnie to faworyt z tej części drabinki do awansu na turniej główny. Wczoraj łatwo odprawił Dunna (2-0), Lines wydaje się w podobnie słabej formie, albo i gorszej, stąd i problemów spodziewam się dla Irlandczyka podobnych, czyli niewielkich. Dla mnie typ wart paru złotych.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 2

czaszek88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Na Lodzie - Liga Niemiecka DEL
Godzina: 19:30
Spotkanie: Kolner-Augsburger Panther
Typ: Powyżej 5,5 gola
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Wybrałem ten mecz ponieważ to pojedynek dwóch bramkostrzelnych druzyn.
Kolner na 27 meczy bilens bramek 82-74 co daje 5,7 w meczach kolner
z czego u siebie bilans na 13 meczy 48-36 co daje 6,5 gola w meczach kolner
Augsburger Panther ma ten bilans bramkowy jeszcze bardziej imponujacy na 28 meczy 95-99 co daje 7 bramek w meczach panter a na wyjazdach bilans ten to na 14 meczy
52-51 czyli 7,3 bramki w meczach panter.
statystyka kolner u siebie over 5,5 to 9-4
Augsburger Panther na wyjezdzie over 5,5 to 10-4
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matess27 44

matess27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Jupiler League Belgia
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mouscron Péruwelz - Charleroi
Typ: X2
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie z najwyzszej klasy rozgrywkowej w Belgii. Oferta z piłki nożnej jest dość uboga ale mysle że ten mecz może być ciekawy. Wiem że kurs do najwyższych nie należy ale według mnie jest wart gry. Dlaczego typ z podpórką? Mecz może być bardzo wyrównany i wynik może oscylować w granicy remisu, jednak ze wskazaniem na przyjezdnych. Patrząc na forme obu zespołów warto jest ten mecz grać w stronę gości. Jak narazie zajmują miejsce w srodku tabeli ale ich ambicje napewno sięgają grupy mistrzowskiej do której tracą jedynie 4 punkty, a mają jeden mecz mniej rozegrany właśnie ten dzisiejszy. Patrząc na bezpośrednie starcia pomiędzy tymi druzynami prym wiodą goście którzy wygrali wszystkie spotkania. Warto także zwrócić uwagę na to że gospodarze są najsłabszą drużyną w lidze pod względem zdobywania punktów na własnym stadionie. Myślę że są to dobre przesłanki ku temu typu. Mecz powinien byc dość wyrównany i ciekawy. Dla bardziej odważnych mozna zagrać czystą dwójkę ja jednak się tu zabezpieczam na wypadek remisu. Powodzenia!
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom