>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.11.2020 (niedziela)

Status
Zamknięty.
N 19,4K

nerfipro174

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, Counter-Strike - Flashpoint 2
Godzina: 14:00
Spotkanie: Dignitas - forZe
Typ: Dignitas (+1.5)
Kurs: 1.60

Bukmacher: forBET
Analiza:

Jest to pierwszy mecz w tak zwanym "Last Chance Stage" czyli w fazie w której mierzą się ze sobą drużyny, które przegrały wszystkie albo większość meczy do tej pory. Jest to mecz ostatniej szansy, czyli przegrana drużyna odpada z turnieju. Faworytem do wygrania tego meczu według bukmacherów jest forZe i szczerze mówiąc nie jestem co do tego do końca przekonany. Obie drużyny są bardzo słabe, Dignitas od dłuższego czasu praktycznie nie pokazują nic ciekawego a w forZe jest różnie, zdarzają się ładne mecze a zdarzają się też totalnie beznadziejne z ich strony. Chociaż ostatnie 2 mecze Dignitas bardzo mnie zaskoczyły, najpierw wygrana z c0ntact, która nie jest co prawdą mocną drużyną, ale jest pierwszą wygraną od dłuższego czasu a następnie pokazali pazurki na Inferno w meczu z Fnatic, było bardzo blisko do wygrania jednej mapy przez Dignitas. Wydaje mi się, że Dignitas będą chcieli jeszcze powalczyć w tym turnieju i dadzą z siebie 110% zwłaszcza, że ostatnie 2 mecze powinny im trochę pokazać, że nie są aż tak słabi za jakich wszyscy ich uważają i tak naprawdę są w stanie coś zrobić. Stawiam tutaj na wygraną przynajmniej jedną mapę przez Dignitas, odważniejsi mogą zaryzykować wygrany cały mecz przez Dignitas.

60
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +217
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Beerschot VA - Anderlecht
Typ: obie drużyny strzelą gola w obu połowach
Kurs:
6,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Już za kilka minut rozpocznie się spotkanie w Belgijskiej Jupiler League. Beerschot podejmuje na własnym stadionie Anderlecht Bruksela. W 12 meczach gospodarze strzelili aż 33 bramki natomiast stracili ich aż 30. Często ich wyniki są bardzo wysokie.
Anderlecht również dużo bramek strzela 22 co daje nam średnio prawie 2 gole na mecz.
Jeśli gospodarze znowu zagrają tak ofensywnie to obie drużyny mogą postrzelać dziś sporo bramek, liczę na otwarte spotkanie i grad goli.
W meczu bezpośrednim w poprzednim roku padł wynik 2:2 i tam obie drużyny strzelały bramki w obu połowach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Reczna PGE polska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Tarnów - Lubin
Typ: Tokuda powyżej 6.5 bramki
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna

Dzisiaj do Lubina przyjeżdża druzyna z Tarnowa mecz będzie zapewne overowy oraz dużo karnych dla obu ekip zagrań tutaj na bramkostrzelnego i najlepszego strzela naszej ligi Tokuda chłopak gra naprawdę dobrze i ma nosa do bramek. 22latek podchodzi także do karnych co daje mu sporo bramek ale też ciągnie jako rozgrywający cała drużynę. Obrona Zagłębia nie należy do najlepszych więc myślę że dzisiaj 3-4 bramki rzuci z karnych i 3-4 z gry . Kurs 1.85 super do gry .

85
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +139
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Cracovia Legia
Godzina 17.30
Typ poniżej 3 goli (3 gole zwrot)
Kurs 1.41
Bukmacher lvbet
Typ pod h2h i ostatnie wyniki w Ekstraklasie. W h2h od 12 spotkan nie padło więcej niż 3 bramki. Po 9 kolejkach Legia ma bilans bramkowy 14:9, Cracovia 14:12. W ostatnich 5 meczach w bieżącej kolejce strzelono łącznie 21 bramek, czas na odmianę.

41
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +95
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kazań - Rostów
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.30
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Przenosimy się dziś do Rosji gdzie tutejszy Kazań na własnym terenie podejmie ekipie FK Rostów. Gospodarze to druga najbardziej overowa drużyna ligi która w ostatnim spotkaniu na wyjeździe dała się ograć słabiutkim Khimki. Dziś pojedynek w połowie tabeli, ciężko wskazać faworyta tego spotkania ale w mojej opini warto poszukać bramek. Oba zespoły przegrały swój ostatni mecz, Kazań po 14 kolejkach ma bilans bramkowy 21:20 więc widać że preferują otwarta piłkę. Goście od 3 spotkan underowo więc pora coś postrzelac. W tabeli dość ciasno wiec obie ekipy w przypadku zwycięstwa mają opcje awansować kilka miejsc więc jest o co grac.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Trefl Gdańsk - ASSECO Resovia Rzeszów
Typ:
Over 183.5 pkt
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Faworytem bukmacherów goście, ale Resovia w tym sezonie nie jest zespołem, który przekonywająco wygrywa. Owszem wygrali jak dotąd 5 z 7 spotkań, ale w żadnym z tych wygranych spotkań nie pokonali rywala do 0. Dwa razy wygrali 3:1 a 3 razy po pięciu setach, sami raz przegrali 0:3. Co za tym idzie stosunek setów również bardzo wyrównane po tych 7 rozegranych meczach - 16:14. Trefl Gdańsk wygrał 7 z 11 pojedynków, 5 z tych zwycięstw to wygrane za pełną pulę 3 punktów ( 3x 3:0, 2x 3:1). Co ciekawe żadna z tych ekip nie przegrała do tej pory tie-breaka jeśli te drużyny zmuszone były grać na pełnym dystansie ze swoimi rywalami, Resovia wygrała 3 razy piątego seta, a Trefl 2 razy. Dla mnie ciężkie spotkanie do typowania co do zwycięstwa, personalnie dużo lepiej wygląda Rzeszów, Trefl chyba gra i zdobywa więcej niż teoretycznie powinien. Gdańsk będąc underdogiem wygrał z Zawierciem 3:0, z Warszawą 3:1, a przegrał z Jastrzębski 1:3 oraz 0:3, z Bełchatowem 1:3 i Kędzierzynem 0:3. Co by nie mówić Resovia chyba słabsza od każdej z 3 drużyn, z którymi Trefl przegrywał, a w tamtych meczach i tak mieli jakieś swoje lepsze momenty.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Leeds - Arsenal
Typ:
1X
Kurs: 1.63
Bukmacher: unibet
Analiza: Leeds po dwóch łomotach podejmuje Arsenal, który gra bez Thomasa. Arsenal nie umie grać pod presją bo Leeds gra ofensywnie, ale nie pasywnie w ataku pozycyjnym. Indywidualne błędy Londyńczyków pomogą gospodarzom, a ci nie przegrają dziś meczu.

63
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +63
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Finals London
Godzina: 19:00
Spotkanie: Medvedev - Thiem
Typ: Medvedev/+22.5
Kurs: 2.76
Bukmacher: fortuna

Wczoraj zagrałem dokładnie ten sam typ w meczu z Nadalem i po bojach, ale ostatecznie weszło zgodnie ze scenariuszem. Spodziewam się dziś bardzo zaciętego meczu w finale ostatniego turnieju ATP w danym roku. Aktualnie jest to wymarzona dwójka na finał, mecz będzie na pewno bardzo ciekawy i trudno tu typować zwycięzcę. Ja jednak skłaniam się w strone Medvy, bardzo pewnie przeszedł finały tracąc zaledwie jednego seta we wspomnianym meczu półfinałowym z Nadalem, poza tym wszystkich odprawił 2-0, w tym samego Djokovica. W Paryżu podczas Mastera również grał koncertowo, co pozwoliło mu wygrać cały turniej. Ma serię 9 meczu bez porażki, a to wszystko na dwóch bardzo ważnych imprezach. Thiem dotarł do finału, jednak zgubił tych gemów wyraźnie więcej, odpuścił także mecz z Rublevem. Trzyma jednak swoje podanie i przez to właśnie spodziewam się sporej ilości gemów, uważam wręcz że powinniśmy tu zobaczyć 3 sety. Co prawda w tym roku panowie się mierzyli i górą był Austriak, jednak myślę że dziś w lepszej dyspozycji jest Daniil i przed Thiemem bardzo trudne zadanie. Spokojnie powinniśmy zobaczyć przynajmniej jeden TB, co pomoże w pokryciu gemów. Zaznaczam, że jest to mecz 50/50, ja jednak widziałem wszystkie mecze Rosjanina w finałach i uważam, że jeśli zagra to co w ostatnich dnia, to dziś właśnie on będzie triumfował.

176
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +144
pukon 955,6K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Serie A2
Godzina: 18:00
Spotkanie: Orzinuovi - Assigeco Piacenza
Typ: Orzinuovi (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.96
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Orzinuovi beniaminek poprzedniego, niedokończego sezonu, gdzie na pewno do końca walczyliby o utrzymanie. Ciężki dla nich sezon, ale mam wrażenie, że wyciągneli odpowiednie wnioski, bo w tym, kadrowo wyglądają znacznie lepiej - przedłużenie kontraktu z jednym z lepszych strzelców ligi Milesem, została też młodzież, plus naprawdę solidne transfery m.in. ograny w Europie Hollis czy mocni krajowi zawodnicy Mastellari, Martini, Zilli, Spanghero.
Assigeco Piacenza po naprawdę dobrym sezonie spore przemeblowanie kadry, od trenera po praktycznie cały zespół (został jedynie Molinaro), transfery, poza zagraniczną częścią rotacji (Carberry, McDuffie), gdzie przeważnie to wartość dodana zespołu, pozostali gracze nie odgrywali w poprzednich klubach bardzo znaczących ról i tutaj mają szansę na odbudowanie, w moim odczuciu kadra wygląda na słabszą od poprzedniej.
Pewnie te zespoły nie odegrają jakichś wielki ról w tym sezonie, jest wiele silniejszych personalnie drużyn, w obu też wiele zmian - Orzi po słabszym sezonie musieli poprawic kadrę, z kolei Piacenza po lepszym roku, tych najlepszych zawodników jednak wytransferowała. W moim odczuciu, te zmiany i co za tym idzie możliwy potencjał kadrowy, wydaje się być mocniejszy po stronie drużyny Orzi.
Oba zespoły w podobnym czasie zakończyły zmagania w Superpucharze Serie A2 (prestiżowy turniej przed rozpoczęciem sezonu ligowego) - 24/25 października odpadając już w grupie. Krótko po tym Piacenza przez wirusa musiała zawiesić treningi, wrócili do nich niecałe dwa tygodnie temu. Orzi cały czas byli w treningu, a nawet w ostatnim tygodniu zagrali sparing z Bergamo (84-66).
Jeżeli się nie pomyliłem co do oceny możliwości tych zespołów, to drużyna Orzi na pewno ma odpowiednie argumenty sportowe by powalczyć tutaj o pełna pulę, chociaż to początek i pewnie żaden wynik nie powinien mocno zaskawić, to jednak spróbuję po raz kolejny w stronę drużyny, którą uważam za mocniejszą.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +145
R 622K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 20:15
Spotkanie: Liverpool - Leicester
Typ: remis
Kurs: 4,20
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Szukanie niespodzianki w tym meczu to według mnie całkiem dobry pomysł. Jednak ja nie jestem az tak odważny, żeby postawić, że całą pulę zgarnie Leicester. Myślę nad podziałem punktów. Gospodarze na różnych frontach w ostatnich 10 meczach odnieśli 6 zwycięstw 3 remisy i 1 porażkę. Goście 7 zwycięstw i 3 porażki. W meczach H2H oprócz ostatniego meczu rozgrywanego w Boxing Day 2019 zakończonego 4:0 dla Liverpoolu wcześniejsze mecze kończyły się na styku remisem bądź jednobrakowym zwycięstwem Liverpoolu. Dziś gospodarze osłabieni brakiem Salaha poza wcześniej kontuzjowanymi np: van Dijk-em. Patrząc, że przy takich wynikach sa sąsiadami w tabeli to wydaje mi się że remis jest w tym spotkaniu prawdopodobny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ToBi77 57,8K

ToBi77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 20:15
Spotkanie: Liverpool - Leicester
Typ: J.Vardy strzeli gola
Kurs: 2.3
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Aktualny mistrz " FC Kontuzja The Reds" zagra dziś z liderem Premier League. Nie wiem czy trener Klopp na spotkanie z rozpędzonymi
" Lisami" sklonuje Milnera żeby załatać dziury w obronie , gdyż właśnie w tej formacji Liverpool ma największe problemy. Ostatnio wypadł Joe Gomez , wcześniej Virgil Van Dijk . Poza tym zabraknie jeszcze kapitana Jordana Hendersona ,Rhysa Williamsa, Alexanda Arnolda, Fabinho, Tiago Alcantary, Alex Oxlaide - Chamberlaina , a Covid ostatnio skasował ze składu Salaha.
Lisy nie wygrały na Anfield od 20 lat ,natomiast Liverpoool nie przegrał meczu ligowego u siebie od kwietnia 2017 (łącznie są to 63 spotkania). Leicester wygrał w tym sezonie wszystkie 4 mecze wyjazdowe strzelając w nich ,aż 13 goli z czego 8 zdobył Jamie Vardy.
Liczę ,że w skutek problemów w defensywie Lisy będa stwarzać sobie wiele sytuacji ,a Vardy znów coś ustrzeli. Powodzenia !!!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Alaves - Valencia
Typ: powyżej 5,5 kartek (Żółta kartka=1, Czerwona kartka=2 )
Kurs: 2,26
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Obie ekipy na razie nie spisują się najlepiej, Alaves na 16 miejscu, Valencia na 12. O wyborze kartek w tym meczu zdecydowało H2H, od 2017 zostało rozegranych 5 spotkań, 4 w lidze i 1 w Pucharze Króla i za każdym razem taka linia została pokryta: 8+1cz, 6, 6, 8 jeżeli chodzi o ligę i 7 żółtych w pucharze.
Alaves na 5 spotkań u siebie wygrało zaledwie 1 ale ostatnio zremisowali 1:1 z Barceloną co powinno pozytywnie na nich wpłynąć. Z kolei Valencia przed przerwą na reprezentację rozbiła u siebie Real Madryt 4:1 i dzisiaj pewnie będą chcieli poprawić nie najlepszy bilans wyjazdowy (1-0-3).
Pierwszą myślą na ten pojedynek były faule ale w bezpośrednich rywalizacjach nie zawsze było ich dużo, np. 23 czy 19 ale za to kartek nie brakowało.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli - Milan, hit dnia
Typ: Remis
Kurs: 3.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W niedzielnym hicie Serie A widzę remis, dlaczego? Może zacznę od H2H
W ostatnich pięciu ligowych meczach aż cztery razy mecz kończył się wynikiem remisowym.
Milan już raz w tym sezonie zremisował w bardzo ważnym meczu, mianowicie z drużyną Romy u siebie. Odnotował jeszcze jeden remis, w ostatniej kolejce z Veroną. Napoli nie zremisowało dotąd meczu w lidze, lecz ostatnie mecze u siebie z Sassuolo czy w Lidze Europy z Alkmaar nie pokazywały aby drużyna była tak samo pewna siebie jak na wyjazdach. Milan jak to Milan, Ibra robi cuda w ataku mimo wieku, to od się przyczynił, ż drużyna nie odniosła porażki w ostatnim meczu.
W takich meczach może paść każdy wynik, więc próbuje tutaj znaleźć podział punktów, widzę tutaj 1:1, także BTS również byłby dobrym pomysłem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Argentyńska
Godzina: 23:20
Spotkanie: Patronato - Gimnasia LP
Typ: 2 i obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 4,3
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Typ last miniute, ale kto nie ryzykuje...

Mecz w grupie nr 6 Copa Liga Profesional pomiędzy Patronato, a Gimnasią.

Gospodarze w 3 meczach 0 punktów. Goście mają punktów cztery i liczą się w walce o awans do kolejnej rundy rozgrywek.
Gimnasia przegrała ostatnio z Patronato osiem lat temu. Ze wszystkich spotkań między tymi drużynami 7 razy wygrywała Gimnasia, 2 razy był remis i tylko jedno spotkanie wygrało Patronato.
Stawiam, że po zaciętym meczu wygra Gimnasia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom