>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 22.11.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Golden State Warriors - Utah
Typ: Stephen Curry over 25,5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bwin
Analiza: Początkowo miałem pewne obawy co do atrakcyjności powyższego beta, a dokładnie czy jest sens stawiać na aż tak sporo linię ale ostatecznie stwierdziłem, że jutro Curry z pewnością wrzuci wiele piłek. Jednym z głównych czynników jest Burke, który do wybitnych obrońców nie należy, a wręcz przeciwnie jest przeciętny jako defensor. Podwajanie Curry&#39;ego też jako tako na dłuższą metę może się nie sprawdzić, bo Thompson jest w świetnej formie i wykorzysta każde wolne miejsce do rzutu. Po drugie Warriors grają ofensywnie, postarają się jak najbardziej cisnąć punkty obwodem tym bardziej, że Jazz zostawiaja sporo miejsca na trójki. Jazz ewentualnie poszukają punktów pod koszem, a zarazem pójdą w stronę Haywarda , który powinien być mocno obstawiony. Curry miewał ostatnio problem ze stratami, z Lakersami pograł w miarę na swoim poziomie rzutowym głównie ze względu na obronę LA. Po stronie Utah też nie widzę większych grajków którzy byliby w stanie zatrzymać rozgrywającego Warriors, o Burke&#39;u już wspominałem, Exum rookie też nie spodziewam się aby był odpowiednio osobą do krycia Curry&#39;ego. Kończąc wspomniany wątek, uważam że wypoczęci Warriors po raz kolejny będą bazować na dwójce shooterów, skala wyniku przekroczy zapewne ponad 100 punktów gospodarzy, więc i 30 oczek Stephena prawdopodobnie w zasięgu.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
National Hockey Game
1:00
Pittsburgh Penguins - New York Islanders
Player total shots on goal: K. Okposo over 2,5
|1.85| Betsson !
Jeszcze na dziś proponuję taki o to zakład, w którym można na betssonie postawić na zawodnika, na jego strzały. Mój dzisiejszy ruch to już drugi bo w tym samym meczu, co przedtem mam postawione gole w przewadze, tym razem pójdę w drugą zupełnie inną stronę i zaufam zawodnikowi Okposo. Amerykanin Okposo, to chyba jeden z nielicznych zawodników Wyspiarzy obok Tavaresa, który tych strzałów oddaję na prawdę sporo. Potrafi przechytrzyć defensywę przeciwników, aby ten mógł spokojnie ulokować strzał na bramkę. Podczas gry w przewadze, jest z Tavaresem głównym prowodyrem. Sam mecz, nie będzie łatwy, ale Okposo co mecz z Pingwinami, miewa bardzo wysokie noty. Jeszcze z tego co pamiętam nie było meczu z Pens, w którym zawodnik nie przekroczył tej linii. Ekipa z Isles podwójnie się nakręca na takie mecze. Dlatego i Okposo będzie miał swoje &#39;pięć minut&#39;
⛔100
 
typy_od_czarnego 16

typy_od_czarnego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, A-League Australia
Godzina: 7:00
Spotkanie: Sydney Wanderers - Newcastle Jets
Typ: Wynik meczu/Obie drużyny zdobędą bramki - Sydney / Tak
Kurs: 3,75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Mimo wielu jutrzejszych perełek, w oko wpadł mi mecz który odbędzie się już w godzinach porannych. O godzinie 7:00 przeniesiemy się na australijskie boiska gdzie w ramach 7 kolejki odbędzie się spotkanie pomiędzy Sydney Wanderers a Newcastle Jets. Gospodarze po 5 rozegranych jak do tej pory meczach plasują się na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem aż całego 1 punktu wywalczonego w ostatniej kolejce z Central Coast Mariners na własnym stadionie. Przyznam szczerze że jestem wielce zaskoczony grą Sydney w nowym sezonie przecież jakże niedawno w poprzednim sezonie zajeła 2 miejsce w lidze. Moim zdaniem jutro nastąpi przełamanie bo forma gospodarzy na własnym stadionie jest zaiste przyzwoita a dokładniej podczas wszystkich meczów rozegranych w 2014r na własnym obiekcie Sydney wygrało 10 razy, zremisowało 4 i tylko 2 razy przegrało. A cóż mozna powiedzieć o drużynie Newcastle? W sumie to nic dobrego, typowy ligowy średniak
w danym momencie zajmuje przedostatnią pozycję mając o 1 pkt więcej od jutrzejszych gospodarzy. Na wyjazdach chłopaki nie błyszczą, w tym roku w delegacji wygrali tylko 2 razy i raz zremisowali, reszta to całkowite porażki. Są jednakże dość bramkostrzelnym zespołem, tylko w 2 meczach w 2014r na wyjeździe nie udało im się wpakować piłki do siatki. Celuje jutro w wynik 2:1 lub 3:1. Powodzenia
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie B
Godzina: 00:00
Spotkanie: Vila Nova - ABC
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Kilka dni temu stawiałem taki sam typ w meczu ABC, tyle że z Portugesą. Sytuacja wyglądała tak samo jak dziś w kontekście gospodarzy i gości, a nawet jest na dzien dzisiejszy słabsza. ABC wtedy zremisowało 0:0, choc zmarnowali rzut karny i wiele sytuacji. Vila Nova juz spadła, ma najwiecej porazek w lidze, dzis grają bez fanów, z bodaj 6-7 rezerwowymi zawodnikami. Ta druzyna sprawia niespodzianki najrzadziej w lidze, a ze ABC slabe jest na wyjazdach (0 wygranych na przestrzeni ost 20 meczów) to mysle, ze tez troszke sie pomęczą, ale tym razem wygrają. Vila Nova praktycznie nie remisuje - 2 remisy na 36 spotkan. Ciezko by bylo postawic dzis na podzial punktow.
⛔100
 
P 10

pyrasts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Angielska
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Chelsea Londyn - West Bromwich
Typ: over 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.825
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam ponownie ???? i to znow ja i moje zakłady na rzuty rozne ???? wszyscsy jak wiemy Chelsea jest w tym esonie bardzo silna druzyna a West brom robi czasami psikusy nie sadze ze chelsea przegra ten mecz ale bedzie musial;a sie troche nabiegac i stworzyc kilka sytulacji a chelsea sytulacji w tym roku ma batrdzo wiele i co za tym idzie bardzo duzo rzutow roznych --West brom takze dorzuci pare wiec skleimy te 11 rzutów lub wiecej powodzenia dzieki
✅82
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Chicago Bulls
Typ: Chicago Bulls
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj grałem przeciwko Bulls i postąpiłem słusznie, czym się kierowałem, wyjaśniłem przy typie na Kings, teraz troszkę też rozjaśnię czym się kieruje, grając Bulls b2b, bez trzech bardzo ważnych graczy, w tym dwóch liderów - Rose, Gasol oraz Hinrich, mimo tych osłabień wzrok skierowany w stronę Chicago Bulls, a to przede wszystkim dlatego, że kurs jest absolutnie nieproporcjonalny według mnie, do szans obu drużyn w tym meczu, niby Bulls h2h marne z tymi rywalami, ale jednak Byki w tym sezonie fenomenalnie nawet przy osłabieniach grają z rywalami, których traktują poważnie, a myślę, że Trail Blazers z całą pewnością można zaliczyć do takich drużyn, w przeciwieństwie do np wczorajszych rywali z Sacramento.
Po prostu według mnie, Chicago Bulls jako jeden z faworytów w tym sezonie do tytułu, mają poważny problem z motywacją na mniej ważne mecze, ale za to na ważne mecze mobilizują się wręcz idealnie, myślę, że dziś nie będzie inaczej i według mnie warto skorzystać z takiego kursu mimo b2b i osłabień Byków.
⛔100
 
D 27

domek1990

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - CHALLENGER - SINGIEL: Lima (Peru)
Godzina: 01:00
Spotkanie: Jose Hernandez - Fabiano De Paula
Typ: 2-0
Kurs: 2.30
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj znowu z ciekawością zobaczę ćwierćfinał tenisa w Peru na nawierzchni ziemnej, gdzie mój faworyt tego spotkania idzie jak burza, pokonując rozstawionego w turnieju z numerem 1-ym Paulo Lorenzi a wczoraj po kreczu w drugim secie Daniela Munoza, gdzie zamiast przegrać z honorem zdecydował się poddać mecz. Jose czuje się na kortach w Limie bardzo dobrze, gra prawie bez błędnie, szybko biega w obronie, serwuje poprawnie i potrafi z trudnej sytuacji wyjść, zdobywając punkty po pięknych akcjach. Jego rywal to Brazylijczyk, który mnie zupełnie nie zachwyca, gra poprawnie i bardzo asekuracyjnie, stara się każdą piłkę tylko przebić a to nie wróży mu najlepiej przed konfrontacja z Hernandezem. Wcześniej potrafiłem wskazać atuty rywali Jose ale dziś nie widzę żadnego po stronie Fabiano. Skoro wcześniej wygrał z dużo bardziej wymagającymi rywalami dość pewnie to dziś będzie demolka. Polecam!
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Dyscyplina: Rugby
Godzina: 15:30
Spotkanie: Szkocja-Tonga
Typ: Tonga +15,5
Kurs: 1.8
Bukmacher: Ónibet
Analiza:

Tego typu jestem najbardziej pewien ze wszystkich dzisiejszych test-meczy.
Takie wysokie handi jest spowodowane chyba tylko i wyłącznie dobrą grą z Argentyną, gdzie grali naprawdę odważne jak na Szkocję rugby oraz super mecz z NZ, gdzie walczyli dzielnie, lecz ulegli 16-24. 2 lata temu Tonga przyjechało na Murrayfield również w roli doga(kurs 7,00) i wygrało to spotkanie 15-21. Szkocja to nie jest na tyle poukładana i równa drużyna, żeby wystawiać takie handi przeciwko solidnej wyspiarskiej ekipie, szanujmy się. W składzie Szkotów kilka zmian w porównaniu z ostatnim meczem:
Vern Cotter has made four injury-enforced changes to the Scotland Rugby starting team that will play Tonga in Saturday&#39;s Autumn Test at Rugby Park (2:30 KO).

Tim Visser comes onto the wing to replace injured Sean Maitland, Sean Lamont is in for Mark Bennett, Geoff Cross replaces Euan Murray and Johnnie Beattie takes over from Adam Ashe at No.8.
Do składu wraca na skrzydło Visser, naturalizowany Holender. Gra na podobnym poziomie co Maitland. Lamont, również dobry gracz, zmiana w obrębie 1 linii młyna oraz powrót Beattiego na pozycję nr 8. Gracze na zbliżonym do siebie poziomie.
Tonga wygrało swoje spotkanie z USA 40-12(planowo). Nie można wyciągać jakichkolwiek wniosków na podstawie tego meczu.
Jak dla mnie handi ustawione za wysoko o jakieś 5-6 pkt, jak nie więcej. Proponuję grać handi 15,5 pre albo czekać gdzieś do przerwy lub jak Szkoci będą prowadzić i atakować w stronę Tonga: Szkocja przeważnie w II połowie puchnie.
⛔100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ITF Kobiety Toyota
Godzina: 04:30
Spotkanie: An-Sophie Mestach - Kimiko Date
Typ: An-Sophie Mestach
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365

Kolejna okazja zarobienia na emerytce Kimiko Date (101.WTA), która dzisiaj spotka się w półfinale turnieju w Toyocie z Belgijką An-Sophie Mestach (123.WTA). W trzech rundach jakie do tej pory rozegrała Japonka w drugiej rundzie stawiałem na jej porażkę z Risą Ozaki licząc na jej zmęczenie po poprzednim turnieju. Jednak to jej młodszej koleżance starczyło sił jedynie na pierwszego seta gdzie prowadziła wyrównaną walkę i miała szansę kilkukrotnie na przełamanie do stanu 4:4, ale żadnej nie wykorzystała czego efektem było przegranie swojego podania w 9 gemie i oddania seta 4:6. W drugim secie już zeszło powietrze z Ozaki i zdołała ugrać zaledwie 2 gemy. Oprócz tego meczu Kimiko w drodze do półfinału pokonała przeciętne rodaczki Miyabi Inoue 6:4,6:1 w pierwszej rundzie i Mayo Hibi 6:4,6:3. Dzisiaj jednak poprzeczka dla Date postawiona znacznie wyżej, bo rywalką jest Mestach, która dobrze weszła w ten turniej ogrywając bez najmniejszych problemów swoje rywalki w 1,2 i 3 rundzie w kolejności: Han Xin-Yun 6:4,6:0, Akiko Omae 6:1,6:0, Miharu Imanishi 6:2,6:2. Niezależnie od klasy przeciwniczek liczba zaledwie 9 gemów straconych w 3 spotkaniach robi wrażenie. We wcześniejszym turnieju ITF Dubai, tym samym w którym Date przegrała finałowe spotkanie z Rumunką Dulgheru 3:6,4:6, Belgijka odpadła w ćwierćfinale przegrywając z tą samą Rumunką 7:6,2:6,6:7. Jeśli dzisiaj zwycięży to moim zdaniem będzie miała doskonałą okazję do wygrania tego turnieju, bo zawodniczki z drugiego półfinału gorsze niż Kimiko Date. Belgijka ma bardzo dobry bilans na szybkich nawierzchniach: w hali 15:4, na hardzie 33:16 na co złożyły się dwa wygrane ITF-y, jeden finał i kilka półfinałów. Przeszkoda w postaci Date w drodze do kolejnego triumfu spokojnie do przeskoczenia...
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
makaveli23 301,3K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Pilka nozna, Rosja
Godzina: 14:30
Spotkanie: Krasnodar - CSKA Moscow
Typ: 1 (DNB)
Kurs: 2.07
Bukmacher: unibet

Oczy CSKA beda skierowane na wtorkowy pojedynek w lidze mistrzow z AS Roma, ktory jezeli wygraja zbliża sie mocno do awansu, choc co prawda zostanie im mecz z Bayernem ktory zagra o pietruszke ostatni mecz, wiec tam moze byc szansa na remis, ale jak wiadomo trzeba wygrac z Romą. Mysle ze apetyty po wygranej z Manchesterem City wzrosly, wiec nie ma watpliwosci liga mistrzow w tym momencie to dla nich priorytet. W rosyjskiej Premier Liga zajmuja 2 miejsce i maja 1 punkt wiecej od dzisiejszego rywala Krasnodaru, jednak traca az 7 do Zenitu. Ostatnio sa w slabej formie w lidze bo przegrali 2 mecze z rzedu z Zenitem i Dynamo Moskwa obydwa po 0-1. Ofensywnie wygladali jak sam wynik wskazuje tragicznie. Teraz trafiaja na druzyne ktora w defensywie jest rownie dobrze poukladana jak Zenit a napewno lepiej niz Dynamo. Wiec jezeli zdoalali przegrac z Dynamo, ktore w obronie jeszcze nie tak dawno przed meczem popelnialo straszne bledy i nie strzelic im gola to tak naprawde co moze byc w starciu z Krasnodarem na wyjeździe? No chyba to ze raczej bramki znowu nie strzelą, tym bardziej ze nie strzelili Krasnodarowi juz od dwoch meczy w przegranych po 0-1. Pamietam przez mgle mecz wyjazdowy w tamtym roku, gdzie zostali kompletnie zdominowani przez Krasnodar. Martwi mnie jedynie to ze maja jeden punkt wiecej w tabeli i moga zadowolic sie remisem, co znaczy ze zagrają na ten remis defensywnie, ale wierze ze Krasnodar, ktory w lidze europy nie ma juz o co walczyc, zmotywuje się na to spotkanie i wygra. Chociaz z ta ich formą przed przerwą nie bylo zbyt ciekawie, ale miejmy nadzieje ze po przerwie wszyscy zdrowi i zregernerowani podejda do meczu na pelnej swiezosci, bo wlasnie chyba tego brakowalo mi ostatnio w grze Krasnodru, oczywiscie mowa o formie sprzed meczu wygranego z kazaniem 2-0 bo tutaj nie ma co narzekac wynik naprawde dobry tym bardziej ze Kazan to druzyna ktora dwukrotnie pokonala CSKA. Z dwoch pucharow odpadli wiec teraz liczy sie tylko liga, to CSKA jest teraz jedna noga w lidze mistrzów, jedną w lidze i jeszcze w pucharze krajowym co mysle nie pozwoli im wystarczajaco skupic uwagi by nie zejsc z boiska pokonanym kiedy mecz zakonczy sie okolo godziny 16:15!
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jeszcze po 11 kolejce zarówno Korona jaki i Zawisza okupowały dwa ostatnie miejsca w ligowej tabeli i byli to główni kandydaci do spadku z Ekstraklasy w tym sezonie. Jednak od tego momentu zespół Korony zaczął regularnie punktować w meczach ligowych, najpierw był remis z Lechem, a następnie 3 zwycięstwa z Ruchem, Wisłą i Lechią. Korona zdecydowanie odskoczyła w tabeli od Zawiszy ale wciąż ich sytuacja nie jest idealna. Zapewne Ryszard Tarasiewicz będzie chciał wykorzystać fakt, że jego zawodnicy uwierzyli w siebie i są na fali wznoszącej i postara się o kolejne 3 punkty, które mogą na dobre wydostać Koronę z dolnych rejonów tabeli.
Co do Zawiszy to owszem było w międzyczasie zwycięstwo z Bełchatowem w 12 kolejce ale później znów Zawisza zaczął przegrywać (z Legią, Cracovią i Górnikiem). I wydaje się, że ciężko będzie odbić się od tego dna w tym roku kalendarzowym, widać, że potrzeba sporych zmian kadrowych, co po części ma już miejsce (prezes Osuch rozwiązuje kontrakty z niektórymi zawodnikami).
Oprócz tego, że Korona jest na fali wznoszącej, a Zawisza poważnie pogrążony jest w kryzysie to warto zauważyć, że Zawisza wszystkie swoje punkty w tym sezonie (7) zdobyła w meczach u siebie. Na wyjazdach spisuję się fatalnie - 6 spotkań i 6 porażek, bilans bramkowy 5:20. Korona natomiast u siebie w ostatnim czasie regularnie punktuje, 4 ostatnie mecze to 3 zwycięstwa (z Piastem, Podbeskidziem i Wisłą) oraz remis z Lechem. Jak więc widać nie tylko forma ale i atut własnego boiska w tym wypadku przemawia na korzyść Korony.
Co do sytuacji kadrowej w obu klubach. W Zawiszy rozpoczęły się czystki kadrowe i tak w klubie nie ma już Bernardo Vasconcelosa, Anestisa Argyriou i Piotr Petasz, najprawdopodobniej ich los podzieli również Wahan Geworgian. Kontuzjowani są natomiast Wojciech Kaczmarek i Łukasz Nawotczyński. Jeśli chodzi o Koronę to na pewno dziś nie zagrają Vanja Marković, Paweł Golański i Zbigniew Małkowski, niepewni występu są natomiast Bartosz Kwiecień, Vlastimir Jovanović i Kamil Kuzera.
Podsumowując, wydaje mi się, że aktualnie Korona jest w zdecydowanie lepszej formie nie tylko piłkarskiej ale i psychicznej (podbudowani kolejnymi zwycięstwami, piłkarze Zawiszy natomiast ostatnio przegrywają). Nie bez znaczenia jest również fakt, że gramy w Kielcach - Zawisza jak do tej pory wszystkie mecze wyjazdowe w tym sezonie przegrywała. Myślę, że Korona zrewanżuje się dziś Zawiszy za porażkę na inaugurację sezonu i 3 punkty zostaną w Kielcach.
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Montevideo
22.11 14:00
Cachin - Quinzi
typ: 2-0
2,25
Bet365
Analiza
Cwiercfinal turnieju w Montevideo, a tam Argentynczyk, Pedro Cachin spotka sie z Wlochem Quinzim. Nie rozumiem bukmacherów, dlaczego tak niewyraznie faworyzuja Cachina? Wydaje mi sie, ze Argentynczyk jest w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem. Cachin notuje ostatnimi czasy niezle wyniki, zaliczyl polfinal w Cordobie oraz finał turnieju ITF w Sabadell. Były też dwie II rundy, w San Juan i Guayalquil. Wloch nie moze pochwalic sie takimi wynikami. Quinzi wrocil do touru miesiac temu i przegrał w pierwszej rundzie turnieju w Indiach. Tu co prawda wygrał już dwa spotkania, z Lamą i Lipovskiem, jednak to zawodnicy nie dorownujacy Cachinowi. Quinziemu zdecydowanie dopisalo losowanie. Cachin w tym turnieju ograł już dwoch solidnych Argentynskich ziemniakow, Sorgiego i Trugnellitiego. Wydaje sie byc w dobrej formie, nie sadze wiec aby mial klopoty z wygraniem kolejnego spotkania.
✅125
 
psotnick 889,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Ruhr Open 2014
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie: Michael White v Rouzi Maimaiti
Typ: Michael White wygra 4-0
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
White ostatnio fruwa wokół stołu, w ubiegłych tygodniach zaliczył półfinał w Bułgarii i ćwierćfinał w Chengdu, kiedy pokazał swoją łatwość budowania brejków. W ogóle nie ma nawet czego porównywać z Maimatim, który nie wyróżnia się nawet na tle amatorskiego zaplecza w Chinach (59. w rankingu Asian Tour) i już się raczej nie wyróżni, bo 30tka na karku. W tym sezonie jedna wygrana z chińskim amatorem, a kiedy spotkał się z ogranym zawodowcem, to dostał regularne baty (0-4). Myślę, że w tym meczu nie ma żadnego ryzyka niespodzianki, ale niewiele większym ryzykiem są nawet wysokie handicapy, a biorąc pod uwagę dysproporcję umiejętności i aktualnej formy obu zawodników w połączeniu z krótkim dystansem meczu, to można zaryzykować nawet wygraną Walijczyka do zera. Po takim kursie warto.
Zapraszam do działu Snooker!
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, A-League Australia
Godzina: 9:30
Spotkanie: Melbourne City - Sydney FC
Typ: Powyżej 3 goli
Kurs: 2,73
Bukmacher: Pinnacle
Dziś moją uwagę przykuł pojedynek w dalekiej Australii - Melbourne City kontra Sydney FC. Gospodarze obecnie plasują się na szóstym miejscu w tabeli z zaledwie jednym zwycięstwem na koncie, natomiast goście są tuż poza podium i nie zaznali jest goryczy porażki. W dotychczasowych meczach Melbourne City w tym sezonie padły 22 bramki i jest to najlepszy wynik pod tym względem. W ostatnich czterech spotkaniach over bramkowy 2.5 zostawał spokojnie pokrywany. Typuję, że ten &quot;trend&quot; zostanie podtrzymany i dziś znów zobaczymy kilka goli. A zespół z Sydney po dwóch bezbramkowych remisach musi się przełamać i zacząć strzelać na nowo.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP WTF Challenger 2014 - Sao Paulo
Godzina: 20:00
Spotkanie: Schwartzman D. - Bolelli S.
Typ: Schwartzman D.
Kurs: 2.63
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Pierwsza myśl to był typ na Bolelliego z powodu doświadczenia itp. Jednak po dłuższej analizie typuję Argentyńczyka. Zajął w swojej grupie 1 miejsce, wygrał w tym roku 4 turnieje challenger, pnie się z roku na rok w rankingu coraz wyżej.
Do tego na Włocha spadają w większości bukmacherów kursy, a jak znam życie to często bywa tak, że wygrywa &quot;dog&quot;. Liczę na zacięty pojedynek, młodość vs. doświadczenie.
W którymś z półfinałów czuję po prostu niespodziankę i myślę, że właśnie w tym meczu padnie. Bolelli gracz zamieszany w afery hazardowe, ostatnio potrafił przegrać u siebie na turnieju w kraju z jakimś Rosjaninem po kursie 4-6. Takim zawodnikom ciężko później zaufać.

✅163
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 70

mrww

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stoke City - Burnley
Typ: HT/FT - 1/1
Kurs: 2.63
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o 16:00 rozpoczyna się 12. kolejka angielskiej Premier League, gdzie w jednym z meczów spotkają się drużyny Stoke i Burnley. Po 11. rozegranych spotkaniach gospodarze plasują się 9. miejscu w tabeli z bilansem 4-3-4, natomiast goście na chwilę obecną zamykają tabelę z bilansem 1-4-6 i 7 punktami na koncie. Ci, którzy interesują się angielską piłką wiedzą, że na Britannia Stadium nigdy nie było łatwo gościom wywalczyć punkty. W tamtym sezonie Stoke u siebie przegrało tylko 3 spotkania, co jest naprawdę dobrym wynikiem. W tym sezonie źle zaczęli, bo od przegranych u siebie z Aston Villą i Leicesterem, jednak po ostatnich ich meczach można wnioskować, że w końcu złapali wiatr w żagle. Dla mnie jednak ważniejszym aspektem przy takim typowaniu jest gra Burnley na wyjazdach - 5 meczów, 2 punkty, 2 strzelone bramki to nie jest powód do optymizmu. Liczę dzisiaj na to, że nie będzie tutaj żadnej niespodzianki i rozpędzeni gospodarze wygrają z Burnley strzelając min. 1 bramkę w pierwszej połowie meczu. Dla grających bardziej ostrożnie proponuję czystą 1 na Stoke po dobrym kursie 1.70. Powodzenia! :cool: ⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna II Bundesliga Niemcy
Godz. 13:00
Spotkanie - Union Berlin : 1860 Monachium
Typ - 1860 Monachium powyżej 1.5 gola
Kurs - 2.90
Buk - Sportingbet
Analiza :
Dziś celuję w II Bundesligę i mecz pomiędzy Unionem a Monachium gdzie zazwyczaj jest ciekawie , obie ekipy w dolnej części tabeli Union na miejscu 13 z 14 pkt natomiast goście miejsce 15 i pkt 12 tak więc mecz ważny dla obu drużyn aby odskoczyć od strefy spadkowej i spodziewam się walki na boisku , Union u siebie gra powiedzmy średnio bo bilans 2-2-2 a stosunek bramkowy 6:7 czyli więcej straconych , natomiast goście w meczach wyjazdowych 2-1-4 czyli nie zbyt dobrze ale za to bramki 10:13 co pokazuje że w meczach wyjazdowych potrafią zdobywać bramki i to sporo bo gdy zajrzymy do ogólnego stosunku bramek po 13 kolejkach 15:21 to widzać że większość zdobytych to w meczach wyjazdowych i dziś na to stawiam że goście przynajmniej dwa razy umieszczą futbolówkę w bramce rywala bo zaglądając do H2H to 1860 M potrafi grać z rywalem i obojętnie jakie to jest boisko czy u siebie czy też na Unionie !
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna Anglia Premier League
Godzina: 16.00
Spotkanie: Newcastle - QPR
Typ: ht/ft 1/1
Kurs: 2.9
Bukmacher: expekt
Analiza
Dziś świetnie spisujace się Sroki będą gościć przed ostatnie w tabeli Qpr. Newcastle notuje serie 5 wygranych z rzędu. Warto przypomnieć kogo podczas tych 5 spotkań odprawiali z kwitkiem, Manchester City 2-0 na wyjeździe, także 3 punkty przywiezione ze stadionu Tottenhamu gdzie wygrali 2-1. U siebie wygrali m.in. Z Liverpoolem 1-0. Uważam, ze dzisiaj goście nie dadz rady zatrzymać rozpędzonych Srok, mimo ze w ostatniej kolejce zremisowali z The Citizen 2-2. Lecz nie skazuje to plamy dotychczasowych meczów i tylko dwóch wygranych i aż siedmniu porażek. Myślę ze mecz się rozstrzygnie juz w pierwsych trzech kwadransach.
Sroki plasują się na 8 miejscu w tabeli z dorobkiem 16 pkt, a zajmujące czwarta pozycje WHU ma zaledwie dwa oczka więcej, wiec dzisiejsza wygrana moze dać spory awans przy dobrych układach innych spotkań. Chciałem dać czysta jedynie lecz kolega kilka postów wyżej mnie uprzedził. Mój tup ma dzis to 2-0 Pozdrawiam
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja
Godzina: 13:45
Spotkanie: Heart of Midlothian FC vs Glasgow Rangers FC
Typ: Obie druzyny strzela gola
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Absolutny hit przed nami na zapleczu szkockiej Premier League.
Nie ma co ukrywac - obie ekipy sa glownymi faworytami do awansu do najwyzszej ligi w Szkocji.
Nie sadze,zebysmy byli swiadkami innego scenariusza na koniec sezonu.
Na chwile obecna rozgrywki te zdominowal zespol Hearts,ktory po 13 rozegranych meczach ma 35 punktow.
Na drugim miejscu plasuje sie druzyna z Glasgow,ktora ugrala 29 punktow.
Co tu wiecej pisac,obie ekipy maja spory bilans dodatni bramkowy - ci pierwsi maja +28,natomiast Rangersi +24,trzecia druzyna z najlepszym bilansem w lidze ma +8 i jest to Queen of the South,ktory zajmuje 3 miejsce..

Ostatnie ligowe mecze Hearts u siebie to wygrane w stosunku 4:1,5:1,5:0,5:1 i 1:0 a wiec same wygrane i az 20 strzelonych goli..
Rangersi z kolei ostatnio na wyjazdach odnotowali wygrana 4:0,remis 1:1,i kolejne wygrane w stosunku 1:0,3:0 i 3:0.

Heart u siebie ma bilans - 6 zwyciestw na 6 spotkan i bilans 22-4...wiecej dodawac nie trzeba.
Rangersi na wyjazdach z kolei prezentuja sie nastepujaco - 5 wygranych i remis,bilans 14-1.

Co ciekawe liderem klasyfikacji strzelcow nie jest zaden zawodnik z wyzej wymienionych ekip,co tylko potwierdza,ze w zespole jest wielu pilkarzy,ktorzy potrafia strzelac gole.
Nie spodziewam sie tutaj gry zachowawaczej,obie ekipy lubia ofensywna gre co tylko powinno dodac kolorytu temu spotkaniu.

Ciekawie wyglada historia bezposrednich spotkan - od 5 spotkan nie wygrala druzyna grajaca przed wlasna publicznoscia a ostatnie 4 pojedynki wygrywali goscie.
Na chwile obecna troche lepiej wyglada zespol gospodarzy ale Glasgow Rangers jest rownorzednym przeciwnikiem.

Za rok obie ekipy tak jak wspomnialem powinny grac tam,gdzie ich miejsce,a wiec w Premier League,osobiscie nie moge sie doczekac ponownych derbow Glasgow i potyczek Rangersow z Celtikiem.
Zanim do tego dojdzie trzeba skupic sie na Championship,zapowiada sie emocjonujacy mecz z bramkami z obu stron.
⛔100
 
ama221 17

ama221

Użytkownik
Korona Kielce – Zawisza Bydgoszcz

18:00
Typ: Korona Kielce
Kurs: 2.00
Buk: Unibet
Analiza:​

Korona mimo 14 miejsca w tabeli pokazuje ostatnimi czasy wysoką formę. 3 mecze z rzędu wygrane, dodatkowo grają u siebie, gdzie ostatni raz przegrali 0:3 z Jagą. Zawisza za to ostatni raz wygrała w lipcu, z Legią Warszawa w finale Superpucharu Polski. Zajmują ostatnie miejsce w tabeli, forma słaba, 4 bramki na wyjazdach strzelone, 18 straconych, Korona ma bilans u siebie 8:8. Brak motywacji drużyny do gry, bardzo dużo błędów indywidualnych przez co tracą tyle bramek, napięta atmosfera w szatni, to wszystko przekłada się na słabą formę Zawiszy w tym sezonie. Duży prezent od bukmacherów za taki kurs na ten mecz.
Powodzenia!
Powtórzony typ
⛔100​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom