>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 22.11.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Challenger Toyota
???? Ebden M. - Ito T.
Ito T. ::: 3,25 ::: Bet365 ::: 3/10

Obok takiego kursu nie można przejść obojętnie, rzekłbym &quot;valju&quot; i moim zdaniem warto spróbować. Co prawda Ebden pokonał już Japończyka Tatsume cztery razy, a ostatnio zrobił to kilka tygodni temu w finale Melbourne to jednak jutro w Japonii daję większe szanse na zwycięstwo Ito. Pomimo H2H 4:0 to jednak ich mecze były zacięte. Japończyk w ostatnich meczach w Challengerach przegrywał z zawodnikami którzy wygrali turnieje jak np. Bradley Klahn, Yuki Bhambri czy jego przeciwnik Ebden. A teraz wisienka na torcie... Otóż Tatsuma wygrał ten turniej w 2010 roku, pokonując po drodze między innymi Bernarda Tomica. Rok później w 2011 roku znów wygrał Tokio. W 2012 roku nie startował, ale mogę przytoczyć za to jego wynik z turnieju w Kioto który oczywiście wygrał na nawierzchni dywanowej. Po takim kursie warto!
⛔100
 
pewniaczkip 31

pewniaczkip

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Mecz: Denver Nuggets vs Chicago Bulls
Typ: Under 199,5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Dzisiejszej nocy odbędą się 2 mecze NBA. Tym razem postanowiłem się skupić na tym późniejszym rozgrywanym o godzinie 4:30 Nuggets (4-6) vs Bulls (6-3). Gospodarze tego spotkania pomimo słabej pozycji w tabeli rzucają w ostatnich meczach u siebie bardzo dużo punktów. Jednak co ciekawe spojrzeć na mecze wstecz i już nie jest tak kolorowo. Ze Spurs i Portland zdobyli kolejno 94 i 98 punktów. Przypomnę tylko fakt, iż Portland to również drużyna nastawiona na wymianę ciosów mająca 103.8 pkt na mecz, zaledwie 0,6 mniej niż Denver. W 3 ostatnich meczach podejmowali drużyny, które tak jak oni grają ofensywny szybki basket lecz dzisiaj podejmują Bulls. Chicago to 7 drużyna od końca pod względem średniej rzuconych koszy a wynosi ona zaledwie 94. Z racji tego, że to goście tego spotkania według bukmacherów są faworytami to myślę, że i oni będą wolniejsze tępo tego spotkania.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Mecz: Wisła - Korona
Typ: Wisła wygra do zera
Kurs: 2.6
Bukmacher: Bet365
Po przerwie na reprezentacje wracamy do rozgrywek naszej Ekstraklasy. Pod lupę biorę dzisiejszy mecz w Krakowie, gdzie Wisła podejmie Koronę. Typ z pozoru może wydawać się odważny, lecz po analizie ma swoje uzasadnienie. Po pierwsze: Wisła jest najlepszą drużyną u siebie, z 8 meczów wygrała 6, a zremisowała 2. Bilans tych meczów to 14:1(!), a remisy miały miejsce na początku sezonu - ostatnie 6 meczów u siebie to 6 wygranych do zera (Widzew, Zagłębie, Legia, Lechia, Piast i Lech).
Po drugie: Wisła straciła najmniej bramek w całej lidze (11), z czego jak łatwo wyliczyć, 10 na wyjazdach. Wisła jest drużyną własnego boiska i Koronie będzie bardzo ciężko cokolwiek wywalczyć.
Po trzecie: Brak absencji w Wiśle - do zdrowia wraca najlepszy napastnik Brożek, powinien wystąpić także Głowacki, który w tym sezonie jest w bardzo dobrej formie.
Po czwarte: Obrona Korony. Drużyna z Kielc jest drugą, po Widzewie, ekipą która najczęściej traci gole (29 w 16 spotkaniach).
Podsumowując, faworytem dzisiejszego meczu jest Wisła, ja proponuję jednak typ z małym bonusem, czyli wygraną do zera. Kurs jest zachęcający jak na takie wydarzenie. Pozdrawiam ????
PS. Ktoś przede mną dał typ na czystą jedynkę, lecz mój typ trochę się różni. Mam nadzieję że nie zostanie on uznany za powtórzenie, jeśli stałoby się inaczej, proszę o jego usunięcie.
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mati0ns 2

mati0ns

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Liga Niemiecka
Mecz: Köln - Wolfsburg
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiejszy mecz wybrałem spotkanie z niemieckiej DEL pomiędzy Köln a Wolfsburgiem. Köln jest liderem z bilansem 16-4 i jest oczywiście faworytem spotkania, natomiast Wolfsburg aktualnie zajmuje siódmą pozycję z bilansem 10-10 (w tym 3 ostatnie spotkania zakończone porażką)
Ostatnie 6 meczy:
Wolfsburg - Köln 1:2 (1:1)
Wolfsburg - Köln 2:1
Köln - Wolfsburg 4:2
Wolfsburg - Köln 0:1
Köln - Wolfsburg 7:2
Köln - Wolfsburg 2:1 (1:1)

⛔ 100
Bukmacher
 
makaveli23 353,6K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Denver - Chicago (NBA)
Typ: Denver by 1-5 (roznica zwyciestwa)
Kurs: 5.00
Gamebookers
Chicago ciezko sie gra z Denver, w poprzednim sezonie przegrali 3 mecze. W Denver az 128-96. Nie odpowiada widac im styl up tempo jaki prezentuje Nuggets, ale teraz mają D Rose ktory moze z nimi biegac i utrzymac ten mecz w grze dla Bulls do ostatniego rzutu. Wlasnie tak wygladal bedzie ten mecz moim zdaniem , gdzie to gospodarze narzuca szybkie tempo i bedziemy mieli do czynienia z close game. Chicago ktore jest w dobrej dyspozycji ostatnio, przede wszystkim w defensywie moze wygrac ale ja ide w strone gospodarzy, ktorzy juz dwukrotnie wygrali u siebie roznica 4 i 2 pkt, wiec jak najbardziej jezeli uda im sie narzucic swoje szybkie tempo to sa w stanie ten mecz wygrac. Chicago nie poradzilo sobie z podobnym run-n-gun style jaki preferuje Phila 76ers i przegralo 3 wiec czemu ma nie byc tak ponownie i dzisiaj.
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna - Niemcy 2 liga
Spotkanie:Cottbus-FSV Frankfurt
Typ: wygra Cottbus
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bet365


Cottbus 18 miejsce w lidze, miejsce spadkowe. Spadek do 3 ligi Niemieckiej jest opcją która nie jest brana pod uwagę przez sympatyków tego klubu. Początek sezonu Cottbus miał przyzwoity 1 porażka 2 wysokie zwycięstwa przed własna publicznością i remis na wyjeździe. I nikt się nie spodziewał późniejszego obrotu spraw które doprowadziły zespół na ostatnie miejsce ligowe. Piętą achillesową tego klubu okazały się mecze wyjazdowe na 8 spotkań 0 zwycięstw 3 remisy i aż 5 porażek. U siebie grają na przyzwoitym poziomie 3 zwycięstwa 1 remis i 2 porażki. W tym jedna z tych porażek to przegrana wysoka bo 4-0 ale z liderem tabeli ekipą Koln. Dzisiejszy mecz musza wygrać inkasując 3 pkt które pozwolą im prawdopodobnie uciec ze strefy spadkowej. A okazja jest przednia gdyż przeciwnik FSV Frankfurt ma tylko 3 pkt więcej i znajduje się na 13 miejscu. Wyjazdowe spotkania też są dla nich zmorą 6 meczy 1 zwycięstwo 1 remis i 4 porażki. Dodatkowo w składzie mają braki na pewno nie zagra podstawowy bramkarz Klandt ( 14/0) Leckie ( atak 13/5) Rukavytsya ( pomocnik 8/0) wszystko wskazuje na to że i drugi napastnik Kapllani rozpocznie mecz z ławki rezerwowej (14/6) co by oznaczało że w pierwszym składzie zobaczymy Pagenburga i Zeiresa napastników rezerwowych którzy jak dotąd zaliczyli po 3-4 mecze wchodząc z ławki. Nie pewny występu jest Kondrad ( pomocnik 13/0) oraz trener jeszcze nie wie czy na to spotkanie gotowy będzie Oumari ( obrona 14/1). Jeżeli dzisiaj Cottbus nie zainkasuje 3 pkt to kiedy ????
⛔100
 
stanley-63 918,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Zagłębie L : Piast G
Typ - czerwona kartka ? tak
Kurs - 3.60
Betsson

Jak już nie raz wspomniałem w naszej T-Mobile Ekstraklasie sędziowie co raz częściej sięgają po kartkę koloru czerwonego i w większości dotychczas rozegranych 16 kolejek była pokazana czerwień dlatego liczę że i w spotkaniu pomiędzy Zagłębiem a Piastem też ten kartonik będzie pokazany . Obu drużynom zapewne bardzo potrzebne są punkty bo obie na dzień dzisiejszy są w tej strefie która będzie walczyć o pozostanie w lidze , w trochę lepszej sytuacji są goście którzy mają 6 pkt więcej od gospodarzy a w przypadku dzisiejszego zwycięstwa i korzystnych dla siebie wyników innych drużyn Piast może opuścić strefę walki o utrzymanie i wskoczyć do tej lepszej strefy , w przypadku zwycięstwa natomiast Zagłębia chłopaki zmniejszą dystans do dzisiejszego rywala , tak czy siak zapewne będzie ciekawe spotkanie . Zaglądając do statystyk kartkowych obu ekip to tu zauważymy że pod tym względem obie drużyny sporo tych kartek zgromadzili i tak Zagłębie 24 żółte i 1 czerwona a liderem w żółtkach jest Bartosz Rymaniak który zgromadził 4 żółte , jeżeli chodzi o Piast - 32 zółte i 1 czerwona i tu jest paru wyróżniających zawodników , Krzysztof Krol 5 żółtych Csaba Horváth 4 i Carles Martinez również 4 kartki , zawody dzisiejsze poprowadzi pan Tomasz Radkiewicz który w swoim dorobku z tego sezonu ma pokazane 39 zóltych kartek i 2 czerwone w 11 meczach , może nie jest to jakiś wybitny wynik pana Tomka ale gdy grają drużyny które dopuszają się sporo fauli to kto wie czy pan Tomek do swoich dwóch czerwieni nie dopisze trzeciej , a zaglądając w sezony wcześniej to Tomasz Radkiewicz pokazał już parę czerwonych kartoników Piastowi , tak więc może i dziś !
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
L 0

lukass86

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna - Francja Ligue 2
Spotkanie: Tours - Le Havre
Typ: Tours
Kurs: 2,20
Bukmacher: Expekt
Tours co prawda przegrało ostatnio swoje 3 mecze w lidze i nie są zdecydowanym faworytem ale zajmują 6 miejsce w lidze chcąc utrzymac wysokoą pozycję muszą wygrywać okazje ku temu mają bo graja z Le Havre któremu ostatnio się też nie wiedzie (16 miejsce w tabeli). W tej kolejce Tours musi się przełamać a ich ofensywny styl gry powinien przynieść pozytywny efekt dodatkowym plusem będzie własny stadion. Kurs 2,20 wydaję się być całkiem przyzwoitym kursem dla mnie odważnych pewniak 1x.
⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP

Po sukcesie zeszłorocznej akcji postanowiliśmy pójść za ciosem. Zaatakujemy 3 razy mocniej i 10 razy głośniej. Długo zastanawialiśmy się nad celem i doszliśmy do wniosku, że po raz kolejny Szlachetna Paczka będzie najwłaściwszym wyborem. Rodziny w większości są dobrze wyselekcjonowane. Sondowałem również pomoc dla domów dziecka, ale po przeczytaniu maili, że zbierają pieniądze na wyjazd zagraniczny, od razu porzuciłem taką myśl.

Zdecydowaliśmy się pomóc ludziom w najgorszej sytuacji. Rok temu byłem bardzo &quot;zadowolony&quot; z wyboru naszej rodziny, o ile w ogóle można użyć tu takiego sformułowania. Pomoc powinna trafiać do najbardziej potrzebujących i tak właśnie będzie i w tym roku. Pomożemy nie jednej, ale minimum dwóm rodzinom. Póki co nie warto wybierać na zaś. Zobaczymy jak akcja się potoczy. Żeby spełnić oczekiwania tych dwóch rodzin będziemy potrzebowali i tak pokaźnych funduszy, a lepiej zaspokoić dwie rodziny w 120% niż trzy, ale byle jak.

Pierwszymi wybrańcami jest 5-osobowa rodzina z miejscowości pod Płockiem. Jest to małżeństwo i ich trzech synów. Prowadzą drobne gospodarstwo rolne, ale nie przynosi ono wielkich dochodów. Synowie są jeszcze w wieku szkolnym. Są zdolni, bo poza stypendium socjalnym otrzymują również stypendium naukowe za wysokie wyniki. Wysokość tych zasiłków jest jednak śmiesznie niska. Rodzice specjalnie wzięli kredyt, by ich pociechy miały z czego się uczyć.

Potrzeby to standard - żywność, ubrania (głównie kurtki na zimę) oraz obuwie. Żyją jednak w fatalnych warunkach. Mieszkanie dwupokojowe nadające się do remontu, bez bieżącego dostępu do łazienki. Potrzebują również kilku garnków, talerzy i przede wszystkim lodówki, bo swojej nie posiadają. Rodzina bez ogromnych fantazji. Proszą wstydliwie o to, co jest niezbędne do życia.

Druga rodzina będzie z Torunia. Jeszcze się wahamy przy jej wyborze, ale w najbliższych dniach dam znać kogo wybraliśmy.

Jak w tym roku będzie przebiegać akcja?

Zbieramy wpłaty tak jak w poprzednim roku. Chętni do wpłaty niech piszą do mnie prywatną wiadomość. Podam swój adres moneybookers lub dane do przelewu bankowego. Gdy dokonacie wpłaty wpisujcie się w temacie, by na bieżąco użytkownicy mogli obserwować nasz postęp.

Druga sprawa to licytacje. Wielu z nas ma znajomości w klubach sportowych, trzyma się blisko z wykonawcami muzycznymi, sportowcami itd. Z tego względu będziemy zbierać fanty na licytacje (koszulki z podpisami, płyty itd.). Pierwsze rozmowy już zapadły i mamy obiecane kilka ciekawych rzeczy. Więc jeśli macie jakieś dojścia i załatwienie fantów to nie problem - kierujcie się do mnie poprzez prywatną wiadomość. Chcę żeby to był jeden z ważniejszych elementów tej akcji. Potencjał jest ogromny.

Jest ogromna szansa, że pomogą nam również firmy bukmacherskie. Wszystko jednak musi nabrać rozmachu i również z tego względu stworzyłem specjalny profil na Facebooku. Zapraszam do jego polubienia, tam będzie sporo informacji na temat przebiegu całej akcji. Tam będziemy informować również o licytacjach. Póki co jeszcze nic na nim nie ma, ale na dniach nabierze kształtu oraz pojawią się na nim pierwsze wpisy.

&gt;&gt;&gt; https://www.facebook.com/pomagamyW &lt;&lt;&lt;

Ładowanie paczek do magazynu jest przewidziane na 6-7 grudnia, ale ten czas spokojnie można przedłużyć. Rok temu osobiście z wolontariuszem dostarczałem te paczki. W tym roku chce zrobić tak samo. Więc póki co zbieramy bez żadnego terminu.
 
john90 115

john90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Spotkanie: Ajaccio - Marseille
Typ: Marseille over 1.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt
Marsylia w ostatniej kolejce w końcu wygrała po serii 7 spotkań bez zwycięstwa (6 porażek i 1 remis). Wygrali w ostatnim spotkaniu 2-1 z Sochaux - ostatnią drużyną w tabeli. Liczę, że doda im to pewności i teraz zaczną zbierać punkty, aby w przyszłym sezonie grać w europejskich pucharach. Obecnie zajmują 5 miejsce i muszą zacząć regularnie zbierać punkty, żeby czołówka dalej im nie odskoczyła. Kiedy zacząć zbierać punkty jak nie z drużyną z końca tabeli. Liczę na otwarty mecz, w którym gospodarcze ze względu na atut własnego boiska i strefę spadkową będą się starali zdobyć przynajmniej 1 pkt i właśnie dlatego liczę na otwarte spotkanie. Marsylia ma większy potencjał w ataku i myślę, że stać ich dzisiaj na strzelenie 2 bramek.
Dobrym typem jest również czysta 2 na Marsylie - 1.85 Expekt, jednak sądzę, że zdobędą dzisiaj 2 bramki, więc pobieram większy kurs na strzelenie 2 bramek.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Barys Astana – Dinamo Riga
Typ: over 6.5
Kurs: 3.30
Buk: bwin
Godz. 14:00
Analiza:
Zespół z Kazachstanu wraca po serii gier wyjazdowych (większość po za Rosją) na własną taflę gdzie zawsze grają ofensywnie. Barys jest jak na razie drugą siłą Konferencji Wschodniej tracą tylko punkt do lidera z Kazania (który ma jeden mecze więcej). Nie będę tutaj dużo pisał o stylu bo już mnóstwo słów wcześniej pisałem po prostu ofensywa niesamowita obok Petersburga już przekroczyli liczbę stu bramek zdobytych. Goście zaskakują w tym sezonie obecnie w Konferencji Zachodniej plasują się za potentatami ligi czyli Petersburgiem i ubiegłorocznym mistrzem Dynamo. Bardzo dobrze wyglądają na wyjazdach patrząc na obraz całej ligi dziewięć zwycięstw przy pięciu porażkach. Są w bardzo wysokiej formie wygrali siedem spotkań z rzędu i będą chcieli tą serię kontynuować.
Trzy spotkania temu w Rydze skończyło się na zaledwie 2:2 po regulaminowym czasie gry taki wynik nie powinien się powtórzyć bo obaj bramkarze nie zagrają znowu na takim wysokim procencie skuteczność a sytuacji w tamtym spotkaniu nie brakowało do tego dochodzi bardzo duża ilość kar. Jestem pewien że będziemy świadkami podobnego starcia a nawet jeszcze bardziej ofensywnego i jeśli jak to się mówi bramkarze nie będą mieli dnia konia to kilka bramek tutaj wpadnie. Rok temu skończyło się tutaj na 5:0 i gospodarze są wstanie powtórzyć ten bilans ale na 100% nie zachowają czystego konta bo Dynamo jest znacznie silniejsze niż rok temu, nie miałbym nic przeciwko aby skończyło się tak jak dwa sezony temu 5:5 po regulaminowym czasie gry.
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 10

pentos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Polska , 1 liga
Spotkanie: Rybnik - Termalica
Typ: over 2,5
Kurs:2,15
Buk: Bet365
Godz. 18:00
Dziś spotkanie dwóch drużyn które rozczarowują swoją postawą wszystkich kibiców.O ile sytuacja Rybnika przed sezonem była do przewidzenia ,to gra i wyniki Niecieczy to jedna z większych niespodzianek na duży minus. W poprzednim spotkaniu padł remis 2-2 co z pewnością jest dobrym prognostykiem przed drugim meczem. Oba zespoły mają po 17 pkt i ewentualne zwycięstwo pozwoli jednej z nich przesunąć się w tabeli o kilka miejsc , które pozwoli na spokojną przerwe zimową. W meczy nie wystąpią w Rybniku : Grolik (czerwona karta) Wieczorek i Nowacki (kotuzje) a w Niecieczy podstawowy bramkarz Kasprzik co zapewne odbije się na jakości defensywy przyjezdnych. Myślę ,że dziś podopieczni Marka Wleciałowskiego będą chcieli pokazać przed własną publicznością ofensywny futbol a goście będą bazować na kontrach co wpłynie na minimum 3 gole w meczu.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka Nożna Polska I liga
ROW Rybnik- Termalica
1
2,05
Bet365
Dzisiejsze spotkanie w Rybniku otwiera 18 serie gier na zapleczu ekstraklasy. ROW po porażce u siebie z Olimpią, czeka nieco łatwiejsze zadanie gdyż gra z drużyną sąsiadującą w tabeli. W poprzednim spotkaniu, pierwszym pod wodzą nowego trenera rybniczanie moim zdaniem nie zaprezentowali się źle. Nawet prowadzili 1-0 przez moment. Jednak w zeszłym tygodniu największym antybohaterem meczu był sędzia, który skrzywdził piłkarzy ROW-u, najpierw dając kontrowersyjną czerwoną kartkę by 4 min później powtórzyć to samo i ukarać obrońce ROW-u za dyskusyjny faul w polu karnym. Według mnie to ustawiło mecz, Olimpia strzeliła bramkę i rybniczanie chcieli już dowieźć remis do końca. Chociaż tak jak wspomniał na pomeczowej konferencji trener Wleciałowski, ambicji i zaangażowania piłkarzom ROW-u nie można było odmówić. Myślę też, że trener miał trochę mało czasu aby przygotować się do spotkania a dzisiaj po już prawie 2 tygodniach pracy będzie można zaobserwować pierwsze efekty.
Natomiast Termalica to już nie ta sama ekipa co 1-2 sezony temu. Znajdują się w strefie spadkowej. Czasami udaje im się wywozić cenne punkty ze spotkań wyjazdowych. Jednak moim zdaniem ta drużyna jest zagubiona i na pewno pod formą, dodatkowo od 7 spotkań nie mogą wygrać. Dzisiaj liczę, że tak naprawdę zadziała efekt słynnej nowej miotły i piłkarze Marka Wleciałowskiego odniosą 3 w tym sezonie zwycięstwo.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
skvsky 5

skvsky

Użytkownik
Mecz: Sittard - Dordrecht
Typ: X2
Kurs: 1.44
Start: 20:00
Buk: Bet365
Dordrecht - drużnyna z aspiracjami do gry w szczeblu rozgrywkowym wyżej. Samodzielny lider tabeli. Nie mogę tego napisać o zespole gospodarzy. Jest to ligowy średniak. 1 i 11 miejsce w lidze.
Biorąc na początku pod analizę ostatnie 8 meczów obydwu drużyn nasuwa się kilka wniosków.
Fort.Sittard gra mocno w kratkę (3W-2D-2L), ostatnio przegrali 0:1 u siebie z Maastricht, drużyna znajdującą się &quot;pod nimi&quot; w ligowej tabeli. Zupełnie inaczej sytuacja ma się, co do dzisiejszych gości (7W-1L). Jednak, patrząc na 4 ostatnie mecze bezpośrednie, 3 to wygrana Sittard i 1 to remis. Na pewno, ciężko im się gra z tą drużyną.
Zawieszenia: Sittard (Briels, Jordie - pomocnik - 14meczy, 1gol, 2 asysty); Dordrecht (Fortes,Jeffrey - obrońca - 16 - 1 -3 / Alisic, Adnan - pomocnik - 17 - 3 - 1)
Kontuzje: Dordrecht (Korte, Giovanni - napastnik - 15 - 11 -2 ). Analizując jednak rozkład sił w tabeli i ostatnie mecze, jestem przekonania, że istnieje bardzo duża szansa na wygraną, stawiając typ &quot;X2&quot;.
✅44
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Polska
Spotkanie: Krynica - Aksam Unia
Typ: 1 (W raz z dogrywką i karnymi)
Kurs:1,7
Buk: Bet365
Godz. 18:30
Na dzisiaj wybrałem mecz hokejowy, w którym się zmierzą aktualny lider polskiej ligi Krynica oraz Aksam Unia. Minimalnym faworytem tego meczu jest Krynica, ale według mnie to murowany faworyt i kurs na ten mecz mnie lekko zdziwił. Aksam Unia na pewno nie należy do drużyn, które będą walczyć o mistrzostwo. Natomiast jeśli Krynica realnie o tym myśli takie mecze musi wygrywać, zwłaszcza, że GKS Tychy, którzy są w formie zaczęły ich gonić i brakuje im już tylko punktu. Podstawowym argumentem jednak będzie boisko, które w lidze polskiej jest bardzo ważne większość meczy. Mecze, które rozgrywa Krynica u siebie kończą się minimum trzema bramkami przewagi. Warto stawić Krynica (-2) przy kuszącym kursie 3,6. Drużyna z Oświęcima we Wrześniu przegrali z Krynicą trzema bramkami. Mimo, że na każdym boisku radzą sobie podobnie to tutaj powinno się skończyć podobnie jak we Wrześniu. Myślę, że to jest typ dnia. Dla niepewnych radzę typ, który podałem wyżej po kursie 1,70
⛔100
 
arkadiuzs 1,1K

arkadiuzs

Użytkownik
Piłka Nożna Polska I liga
ROW Rybnik- Termalica
2 bez remisu
2,4
STS
Analiza:
Spotkanie dwóch drużyn zajmujących miejsca prawie na końcu stawki. I o ile drużyna z Rybnika raczej była od początku jednym z kandydatów do spadku, o tyle postawa Termalici jest raczej ogromnym zawodem. W poprzednich sezonach Nieciecza radziła sobie nadzwyczaj dobrze, w poprzednim powinni nawet awansować ale mimo wszystko takie eksperymenty jak ten właśnie klub niestety nie mają prawa zaistnieć na stałe na piłkarskiej mapie. Poprzednie sukcesiki wzbudziły zapewne we właścicielach zbyt wybujałą ambicję, przez co nie potrafią oni ocenić na chłodno realnego potencjału sportowego swojego zespołu, co powoduje zaistniała sytuacje w klubie i nerwowe , bezsensowne ruch jak zwolnienie trenera, który nie przepracował z zespołem nawet miesiąca. Takie sztuczne byty jak Termalica, która tak naprawde nie wiadomo dla kogo ma istnieć i będzie istnieć dopóki właścicielom nie znudzi się pompowanie pieniędzy w klub-zabawke nie przynoszący dochodów. No ale o formie sportowej miało być, a rozpisałem się o czym innym ???? Rów mistrz remisów jak narazie, grający słabo ale hmm równo, tak to można chyba nazwać, ostatnio raczej u siebie przegrywa i twierdzą ich stadionu nazwać nie można. Z drugiej strony Termalice może być lżej grać na wyjeździe, z dala od wioski i stadionu wśród pól kukurydzy i przede wszystkim z dala od całej tej otoczki i nieciekawej atmosfery. Do tego zmiana trenera, która być może jakoś pozytywnie wpłynie na nienajgorszych jak na 1 lige piłkarzy. Stawiam tutaj mi mimo wszystko na nudny, nieciekawy remis, ale że kurs na Nieciecze bez remisu jest też ładny, wybieram właśnie takie rozwiązanie , gdyż lepiej mieć mniejsze coś, niż potencjalnie większe potem nic ???? a może któraś z &#39;indywidualności&#39; z gości zrobi jedną decydującą akcje...
⛔ 100
Bukmacher
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challanger Andria 15:00
Dancevic - Dustov
typ: 1
kurs: 1.78
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Spotkanie ćwierćfinałowe turnieju challengerowego na nawierzchni szybkiej we włoskiej miejscowości Andria. 27-letni Kazach spotka się z o dwa lata starszym Danceviciem. Dustov to typowys średnia z rankingiem ok. 200 miejsca i tak jest od kilku lat. Dużo kontuzji, strasznie himeryczny jak nie siedzi serwis. Ostatnie tygodnie ma jakby lepsze, chociaż nie można stwierdzić iż jest wybitnie dysponowany. W tym turnieju pewnie przeszedł dwie rundy, ale mam nadzieje, że na tym koniec. Dancevic to bardzo ciekawy tenisista. Niezły serwis i fajny jednoręczny beckhand. Szkoda, że psychika nie jest jego dobrą stroną. Bywał przecież w pierwszej setce. Dobrze się prezentował 3-4 miesiące temu. Teraz w europejskich hala za dobrze nie wypadał lecz tutaj do tej pory idzie jak burza. Wygrywa bez problemu swoje podania nie dając szans na breajki przeciwnikom. Kurs trochę urósł i wydaje mi się, że można zagrać Franka bo wachlarz umiejętności posiada spory i przydałoby się nieźle zakończyć sezon.
✅78
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Typ: Ile goli padnie w 2. połowie? Więcej niż 2.5 gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz drużyn, które w tym sezonie zawodzą również jeśli chodzi o zdobywanie bramek. Zagłębie Lubin mimo, że ma naprawdę ciekawych zawodników w ofensywie ma obecnie najmniej strzelonych bramek w lidze - 12 goli. Jeśli chodzi natomiast o Piast to w ogólnym rozrachunku strzelili 16 goli, ale jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to tylko 6 trafień mają na koncie.
Dlaczego więc postanowiłem zagrać over goli? Liczę, że będzie to mecz na przełamanie, ponadto o ile zespoły te mają problemy ze strzelaniem goli ale zarówno jedni jak i drudzy jak już strzelają to głównie w drugiej połowie. Piast Gliwice strzelił 11 goli w drugich połowach i tylko 5 bramek w pierwszej połowie, natomiast Zagłębie strzelił 8 z 12 bramek w lidze w drugiej połowie właśnie.
Postanowiłem więc zagrać nieco inaczej niż zwykle czyli over 2.5 goli ale goli strzelonych w drugiej połowie. Oczywiście jest to typ ryzykowny ale myślę, że od czasu do czasu można chyba zaszaleć i zagrać coś na przekór. Kurs 5.00 według mnie jest warty ryzyka i myślę, że za małą stawkę warto spróbować zagrać m.in. na przekór statystykom.
⛔100
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LIGA BBVA
Spotkanie: Real Valladolid - Osasuna
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: ComeOn
Analiza:

Valladolid gra zarówno u siebie jak i na wyjeździe tak samo więc raczej boisko nie ma tutaj znaczenia. Valladolid mimo tego, że w dolnej części tabeli nie gra tragicznie, potrafili urwać punkty Valencii, Levante na ich stadionach. Osasuna raz wygrała na wyjeździe z Malagą której meczy nie da się w tym sezonie przewidzieć, jedynym czym mogą się pochwalić to remisem z Barceloną na własnym stadionie, do tego dodam fakt, że Osasuna strzela najmniej bramek w sezonie bo tylko 10 na wyjazdach zaledwie 4. Braki kadrowe u Gospodarzy Manucho(f 6/1), Oscar(m 4/0) Victor Perez(m 0/0), zaś do składu powracam Ebert(m 9/3). Osasuna ma więcej nieobecności. Ostatnio nie grał w lidze De Las Cuevas(m 8/0) ale dziś prawodopodbnie wyjedzie od początku a napewno zabraknie Loties(d 12/0), najlepszy strzelec drużyny O. Riera(f 13/5), Sisi(m 9/0), Nino (f 0/0). Bardzo ważny mecz dla Valladolid bo w przypadku wygranej odskoczą od strefy spadkowej i będą mogli troszke spokojniej oddychać, bo za tydzien czeka ich mecz z Realem w Madrycie więc raczej tam o punkty będzie trudno.
Prawdopodobne składy Valladolid : Marino - Rukavina, Marc Valiente, Rueda, Pena - L. Sastre, Alvaro Rubio, J. Baraja - Ebert, Bergdich J. Guerra
Prawdopodobne składy Osasuna: A. Fernandez - Marc Bertran, Miguel Flano, Arribas, Damia - F.Silva, Punal - Armenteros, de las Cuevas, R. Torres - Nunez
⛔100
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - Francja Ligue 2 - godz. 20.00
Mecz: Dijon (8) - Nancy (4)
Typ: BTS
Kurs: 2.00
Buk: bet365
Witajcie. Po reprezentacyjnej przerwie wracamy do ligowej rzeczywistości i zaplecza ligi francuskiej. Jak wiadomo kursy na BTS oraz over są w tej lidze dość pokaźne, ja znalazłem ciekawy typ w meczu dobrze radzącego sobie w domu Dijon i walczącego o powrót do I ligi Nancy.
Nancy ma 3 pkt straty do miejsc premiowanych awansem i 3 pkt przewagi nad dzisiejszym rywalem. Dijon w 7-miu spotkaniach w domu za każdym razem strzelało przynajmniej jednego gola, od trzech kolejek bez zwycięstwa zaliczyli dwa remisy i porażkę z liderem na wyjeździe. Nancy niepokonane od 6-ciu kolejek, 4 ostatnie zakończone zwycięstwami, co istotne strzelają sporo bramek, na wyjeżdzie tylko raz w meczu z liderem bez trafienia. Drużyny grały ze sobą tylko w dwóch sezonach i oba mecze Dijon przegrał z Nancy do zera. Myślę, że właśnie ta statystyka wpłynęła na wysokośc kursów.
Należy jednak zwrócić uwagę, że ostatni mecz w sezonie 2011/12 w Ligue 1 Dijon było w katastrofalnej formie i w końcu spadło z ligi, natomiast w tym okresie Nancy grało najlepszy futbol, wygrywając tydzień przed tym meczem z późniejszym vice-mistrzem PSG i notując 9 kolejek bez porażki.
Dziś jest inna sytuacja, nowy sezon, nowe szanse przed klubami. Zawierzam statystykom tegorocznym i liczę na zaciety mecz i bramki obu klubów. Przewidywany wynik 1:1. Powodzenia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom