>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 22.11.2010 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Sunderland (+0.5) - Everton
Typ : 1
Kurs : 1.48
Buk : Bet365
Analiza : witam . Dziś o godzinie 21:00 rozpocznie się ostatnie spotkanie w ramach 14 kolejki ligi Angielskiej . Zmierzą się z sobą drużyna która wg. mnie jest objawieniem tego sezonu czyli Sunderland i rozczarowanie tego sezonu czyli Everton . Mój typ inaczej mówiąc jest typem 1X po dość dobrym kursie 1.48 . Moi przeciwnicy widzę że bardzo ostro zaryzykowali z kursami 4.60 - 5.00 nom ale to już ich wybór . Sunderland myślę że się teraz kojarzy jako pogromca Chelsea aż 3:0 . Myślę że aż takiego wyniku dziś nie powtórzą ale na remis ich na pewno stać . Gospodarze u siebie grają jak hmm nie boje się tego powiedzieć jak Real a przynajmniej zbliżone wyniki osiągają . Ostatnie 5 meczy u siebie to : 2:0 z City , 1:0 z Aston , 0:0 z M.United , 1:1 z Arsenalem , 1:0 z M.City . Takie wyniki to naprawdę coś wielkiego jak na taki klub . Sądzę że dziś również nie przegrają . Mój typ to 1:1 gdyż Everton też od 4 spotkań nie przegrał na wyjeździe . Remis też może wynikać z tego że w tej kolejce w Anglii NIE BYŁO JESZCZE ŻADNEGO REMISU . PozdrAwiam .
✅ 40
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom