>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 22.10.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Arsenal - Borussia
Typ: Over 2,5 bramki
Kurs: 1,58
Bukmacher: BetClic
Analiza:
Charakteryzować drużyn nie musze Arsenal w ogromnym gazie lideruja w lidze, do składu wrocil Cazorla oraz Rosicky. Borussia finalista z tamtej edycji LM, lecz ostatnio słabsze momenty w Bundeslidze, głównym osłabieniem gości jest Klopp na trybunach jednak myśle, że obie drużyny maja taką siłe rażenia, że jest poprostu niemożliwością zeby nie bylo tutaj gradu bramek.
W Arsenalu pod znakiem zapytania stoi występ Mathieu Flaminiego a napewno na boisku nie zobaczymy: Diaby. Oxlade Chamberlain, Podolski, Sanogo, Walcott
W Borussi zabraknie: Piszczek, Gündogan, Kehl
Przewidywane Jedenastki
Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Flamini, Arteta - Ramsey, Özil, Wilshere - Giroud
Weidenfeller - Großkreutz, Subotic, Hummels, Schmelzer - S. Bender, Sahin - Błaszczykowski, H. Mkhitaryan, Reus - Lewandowski
✅ 58
 
G 1

grudzik

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,Liga Mistrzów
Spotkanie: Anderlecht v Paris Saint Germain
Typ: PSG (-2)
Kurs: 3.80
Bukmacher: sportingbet.com
Witam,
Jestem tu nowy, ale chętnie podzielę się swoim typem.
Otóż biorąc pod uwagę siłę ognia (Ibra i Cavani) oraz ostatnie wyniki PSG w Lidze Mistrzów (1-4 z Olympiakosem i 3-0 z Benfiką, na dokładkę 4-0 w Ligue1) myślę, że z outsiderem grupy wygra spokojnie różnicą większą niż 2 bramki. No i kurs jest bardzo przyzwoity.
słaba analiza
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Youth League
Spotkanie: FK Austria Wien Youth ₋ Atletico Madrid Youth
Typ: 1
Kurs: 3,8
Bukmacher: William Hill

Analiza:
Trochę dałem sobie na spokój z typami, ale obok takiego kursu nie mogę przejść bokiem, choć u mojego bukmachera (Unibet) mecz jest póki co nie wystawiony. Nowatorski pomysł &quot;Młodej Ligi Mistrzów&quot; jest wspaniałym miejscem na łapanie fajnych okazji i mniemam, że to jest jedna z nich. Często widząc nazwy klubów myślimy o potencjale seniorskim danych zespołów, a to błąd. Gdy spojrzałem na poprzednie dwie kolejki tych rozgrywek oniemiałem, gdyż Austriacy dwa razy ograli przeciwników po 3:0 (Zenit na wyjeździe oraz Porto u siebie) i są liderem grupy! Hiszpanie z kolei z Zenitem wygrali 4:2, ale już grając na obcym terenie ulegli FC Porto 1:3, strzelając honorową bramkę tuż przed końcem. Wydawałoby się, że młodzież z Hiszpanii jest potężnie silna, ale tu spodziewam się podtrzymania formy niedocenianych chłopców z Austrii Wiedeń i jak tylko pojawi się na Unibecie taka możliwość zagram delikatnie na nich. Sprawdźcie jakie kursy chodziły przy poprzednich meczach - Austria &quot;Zamykała&quot; z PORTO kurs 7 a z Zenitem 3,8! Wczesna godzina rozpoczęcia, bo 11:00, a więc krótko po południu może być księgowanie - oby młodzi gniewni dawali sobie dalej tak wspaniale radę...
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League One )
Spotkanie: Milton Keyes-Carlisle
Typ: wygra Carlisle w przypadku remisu zwrot ( 2 DNB)
Kurs: 4,0
Bukmacher: WilliamHill
Widzę w tym meczu szanse na trafienie typu o wysokim kursie. Milton Keyes drużyna zajmująca obecnie 7 lokatę w tabeli, Carlisle miejsce 15. Trzeba też wspomnieć o dobrym w tym sezonie bilansie gier Milton przed własna publicznością a mianowicie 4 zwycięstwa 2 remisy i 0 porażek. Ich ostatnie wyniki pozwalają mi jednak wierzyć że dzisiaj ta passa zostanie przerwana. Początek sezonu idealny 7 meczy bez porażki aż w końcu przegrywają 2-1 z Peterborugh by następnie rozbić u siebie 4-1 Stevange co nie jest jakimś wielkim sukcesem gdyż jest to ekipa z 21 miejsca. Następnie przyszła seria 2 porażek z rzędu w lidze i porażka w pucharze JPT 2-1 z wcześniej wspomniana ekipą Stevange. W ostatniej kolejce co prawda wygrali 3-2 z Rotheram lecz po mimo gry w przewadze w całej drugiej połowie zwycięskiego gola zdobyli dopiero w 89 min. I widać w tej drużynie mocny regres formy. Co może wykorzysta dzisiaj drużyna Carlisle, która po słabym początku 4 wysokich porażkach i 2 remisach zaczęła w końcu grać w piłkę notując serie 3 zwycięstw z rzędu po czym remisując 2-2 z Shewsbury na wyjeździe. W ostatniej kolejce przegrali wyjazdowe spotkanie z Oldham 1-0. Patrząc jednak na wcześniejsze porażki gdzie potrafili przegrywać po 4-0 to ta ostatnia i tak może świadczyć o polepszeniu gry zespołu Carlisle. Dzisiaj Carlisle zagra na pewno bez Berrett ( pomocnik 11/0). Gospodarze będą dużo bardziej osłabieni co dodatkowo przemawia za moim typem. Braknie Gleeson ( pomocnik 12/0) Martin 9 podstawowy bramkarz 11/0) Williams ( kluczowy zawodnik/pomocnik 11/4)Alli ( pomocnik 8/1) i Kay ( obrona 9/1) dodatkowo nie pewni gry są Chadwick ( pomocnik 11/1) Potter ( pomocnik 12/0) i Panton ( pomocnik 8/0)
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sebabocian 9

sebabocian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League 2)
Spotkanie: Rochdale - Northampton
Typ: Handicap -1 Rochdale
Kurs: 3.25
Bukmacher: expekt
Analiza:
Witam i zapraszam dzisiaj wszystkich na Angielską league 2 gdzie miedzy sobą zagrają Rochdale - Northampton oczywiście ja stawiam na 1 w tym meczu Rochdale to bardzo dobrze grająca w tym sezonie drużyna obecnie zajmująca 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 23 pkt bilans: 7-2-3 i w bramkach 18-12 1 pkt tracą do lidera wiec widać że naprawde to solidna drużyna w tym roku ostatnie 5 spotkań Rochdale to 4 zwycięstwa i 1 porażka natomiast ich rywale to chłopcy do bicia w tym sezonie obecnie są na przedostatnim miejscem czyli na 23 z dorobkiem 9 pkt i bilansem 2-3-7 a w bramkach 10-17 wiec raczej nie za dobrze sobie radzą więc myślę że mój tym powinien wejść i jest piękny kurs na Rochdale ze wygrają w hendicapie ich przeciwnicy jak przegrywają to właśnie tak 2-0 albo 3-0 tak było w ostatnich meczach które grał Norhampton, a ich bezpośrednie pojedynki to 3-4-3 ostatnio wygrał Northampton wcześniej był remis wiec bardzo będą chcieli teraz wygrać tym bardziej ze mogą zostać liderem.Stawiam śmiało na Rochdale
ZWROT
 
T 2

typererk

Użytkownik
Liga Mistrzów
Steaua - Basel HC (1:0)
typ: 2
kurs 5
bet-at-home
Dzisiaj o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie, które wiele osób może przeoczyć szukając tego typu dnia, bo przecież gra Barca, Dortmund czy Arsenal.
Moim zdaniem buki nieco przeceniają szanse rumuńskiej ekipy,
Steaua Drużyna, która dostała się do LM dzięki wyeliminowaniu polskiej Legii i to z problemami, co prawda są piłkarsko lepsza druzyną niż ekipa Urbana ale na boisku tego nie było widać z drugiej strony - FC Basel ekipa, która dużych sukseców na arenie międzynarodowej nie ma mimo wszystko... każdy kto interesuje się piłka wie że to solidna europejska marka. Ekipa z Bazylei moim zdaniem ma duże szanse na walkę z Schalke i Chelsea o wyjście z grupy ale takie mecze jak ten musi wygrywać i to wygrywać pewnie.
Sytuacja w grupie wygląda następująco Schalke (6pkt), Chelsea (3pkt), Basel (3pkt), Steaua (0pkt), co ważne dzisiaj Chelsea gra z Schalke więc Bazel będzie musiało wygrać to spotkanie, warto dodać że gospodarze mają bilans bramkowy 0:7 porażki 4:0 oraz 3:0. Basel wygrał nie ma co mówić dość szczęśliwie z Chelsea 1:2 oraz przegrał z Schalke gdzie według mnie mecz był na remis ze wskazaniem bardziej na właśnie piłkarzy Baselu.
Liczę dzisiaj na pewną wygraną gości, po takim kursie jak najbardiej, warto też zagrać 2 lub dla bojaźliwych X2.
Pozdro ????
⛔ 100
 
E 45

ecko

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie (Ekstraliga Czechy)
Spotkanie: HC CSOB Poistovna Pardubice - HC Kometa Brno
Typ: HC CSOB Poistovna Pardubice
Kurs: 2.00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Swój typ opieram na tym że Kometa Brno to głównie drużyna własnego lodowiska. Na wyjeździe taka mocna nie jest jak u siebie gdy przychodzi pełny stadion i doping jest naprawdę głośny (mają jedną z największych hal w Czechach). Obie drużyny radzą sobie w tym sezonie dobrze i aspirują do czoła tabeli, obecnie to Kometa jest na 2 miejscu a Pardubice na 7, obie drużyny dzieli jedynie 3 punkty. Taka pozycja Pardubic jest wynikiem 2 porażek w ostatnich 2 meczach, obie przegrane na wyjeździe 3-0, jednak obie z obecnie chyba z najlepszymi drużynami w lidze patrząc na styl gry bo ze Spartą i Trzyńcem. Przed tymi meczami Pardubice odniosły 5 zwycięstw i teraz na pewno zrobią wszystko żeby w końcu zdobyć cenne punkty. Mecze Komety u siebie pomijam bo to zupełnie inna drużyna, na wyjeździe w ostatnim meczu przegrali wysoko 5-1 z Kladnem, wcześniej wygrali 4-1 z najsłabszym w lidze Litvinovem. W tym sezonie w Brnie Kometa wygrała z Pardubicami po dogrywce 4-3, a mecz był bardzo wyrównany. Sądzę jednak że na wyjeździe Kometa nie będzie taka silna. Trzeba jednak dodać że tym meczem Kometa zakończyła trwającą 7 meczów serię zwycięstw pomiędzy tymi drużynami i to jak widać po męczarniach. Myślę ze u siebie Pardubice będą znacznie silniejsze a Kometa znacznie słabsza i to Pardubice udowodnią że są lepszą drużyną w tej dwójce.
⛔ 100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPuchar Polski 2013/2014
Spotkanie: Wisła Kraków – Lechia Gdańsk AHC (0:1) - jednobramkowe zwycięstwo Wisły = ZWROT
Typ: 1
Kurs: 2,71
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 22.10.13 18:00
Dziś o godz. 18:00 na stadionie przy ulicy Reymonta w Krakowie miejscowa Wisła podejmie zaprzyjaźnioną Lechię z Gdańska w ramach 1/8 finału Pucharu Polski.
Lechia wpadła w poważny kryzys – po zwycięstwie nad Legią biało-zieloni obniżyli loty, bowiem w kolejnych 7 meczach zdołali odnieść zwycięstwa. 4 remisy i 3 porażki przyczyniły się do spadku Gdańszczan na 8. miejsce. Ostatnie dwa mecze ligowe po spektakularne porażki po 1:4 z Widzewem na wyjeździe oraz Lechem przed własna publicznością.
Wisła przez długi czas była niepokonana w T-Mobile Ekstraklasie… aż do ostatniej ligowej kolejki, kiedy to zaliczyła słaby występ w Bydgoszczy. Pytanie przed konfrontacją z Lechią jest oczywiste –czy był to tylko jednorazowy słaby występ, czy oznaki pewnego wypalenia.
Mecz w Pucharze jest zawsze meczem o wszystko – zwycięzca awansuje do ćwierćfinału, a tam zagra z Jagiellonią Białystok. Nie będzie wiec kalkulacji, a raczej pełna mobilizacja zespołów na zagranie jednego dobrego pucharowego meczu dającego awans do dalszych gier.
W Lechii nie zagra Madera, w zespole Wisły zabraknie… Franciszka Smudy. Jak podaje oficjalna strona klubu z Krakowa, trener Białej Gwiazdy trafił do szpitala, w związku z zapaleniem płuc.
Miesiąc temu obie ekipy spotkały się w Ekstraklasie – wtedy Biała Gwiazda ograła Lechię 3:0 po dwóch bramkach Brożka oraz trafieniu Chrapka. Sądzę, iż mimo nieobecności Franza na ławce trenerskiej Biała Gwiazda wygra to spotkania w regulaminowym czasie gry.
⛔ 100
 
capoeirista92 8

capoeirista92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Champions League
Spotkanie: Schalke - Chelsea Londyn
Typ: Chelsea wygra jedną z połów
Kurs: 1.55
Bukmacher: BetClic
W sumie wszystko napisano już o tym spotkaniu. Chelsea w dobrej formie, miażdżą system Hazard, Mata. W Chelsea brak osłabień poza kontuzjowanym Ashleyem Colem, ale Chelsea ma go kim zastąpić. W Schalke wypada natomiast właściwie połowa składu. Ponieważ były już typy na wygraną, na handi (choć ten wydaje mi się mało prawdopodobny), to proponuję trochę inaczej. Potencjał ofensywny Chelsea znamy, wspomniani już Mata, Hazard, jest jeszcze Oscar, może i Torres coś ukłuje bądź Lampard. Natomiast w Schalke mamy kontuzje również w linii obrony, bodajże dwóch podstawowych obrońców plus zawieszenie za czerwoną kartkę kolejnego obrońcy. Stąd ja idę w typ, że Chelsea wygra jedną z połów po kursie 1.55, jest to typ prawdopodobny, bo całkiem przyjemnym kursie.
Spokojnie można też pograć Chelsea DNB po kursie 1.60. I fajnie wygląda kurs na over 1,5 gola Chelsea, bo kurs wynosi 2.05.
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 918,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Austria 2 liga
Spotkanie - Altach : St.Polten
Typ - pierwsza bramka drużyny gości / 1 połowa
Kurs - 2.70
Buk - Betsson

Piłkarze 2 ligi Austriackiej nie zwalniają tempa już dziś rozegrają 14 kolejkę , ja wybieram spotkanie lidera z 6 drużyną . Lider Altach po 13 kolejkach ma bilans 9-2-2 i bramki 27:14 na swoim terenie jeszcze nie zaznali porażki ich bilans 5-1-0 i te gole 15:5 , w ostatnim swoim spotkaniu podejmowali Liefering i wygrali 4:2 ale do przerwy wynik 2:1 , mecz wcześniej na swoim terenie podejmowali przedostatni zespół First Vienna i również wygrali dosyć wysoko bo 4:1 ale do przerwy wynik 1:1 , co do gości to po fatalnym okresie kiedy to doznali 7 porażek pod rząd teraz znowu zaczęli grać dobrą piłkę i 3 ostatnie występy to 2 zwycięstwa i 1 remis , ten remis to na boisku wicelidera A. Lustenau 1:1 a bramki padły w pierwszej połowie , zaglądając do ich H2H to np. w poprzednim sezonie w 4 spotkaniach jakie zagrali ze sobą lepiej wypadło St.Polten bo 2 zwycięstwa 1 porażka i 1 remis a mecz tutaj na Altach wygrali 4:1 strzelając już w pierwszej połowie 2 gole , tak więc widzę wzrost formy u gości i liczę na to że w pierwszej połowie zdołają strzelić jednego gola a kurs nie powiem bardzo kuszący !
⛔ 100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka Szwecja
Spotkanie:Boras Basket - LF Basket
Typ:Boras Basket over 103,5pkt
Kurs:3,10
Bukmacher:William Hill
Liga szwedzka w kosza i mecz pomiędzy ekipami Boras Basket oraz LF Basket czyli chyba jedno z dwóch najlepszych spotkań sezonu zasadniczego w tych rozgrywkach.Obie ekipy w meczach bezpośrednich udowadniają że nie trzeba meczu gwiazd aby osiągnąć wynik który dla europejskiego kosza wydaje się kosmiczny.Przejdźmy jednak do samych składów a właściwie składu gospodarzy bo o ich zdobycz punktową chodzi.W drużynie Boras grają obecnie dwaj najskuteczniejsi zawodnicy w lidze czyli James Miller 28,8PPG oraz Christopher McKnight 23PPG,jak by tego było mało podstawowy center Michael Palm rzuca średnio 16 punktów na mecz a SG Ahonen prawie 14pkt.Warto też dodać że ekipa Boras osiągała w tym sezonie barierę 100 punktów lub więcej w 3z4 dotychczasowych spotakń.Oczywiście takich wynikow by nie było gdyby nie skuteczność ktora praktycznie w każdym meczu przekracza 50%tak w rzutach za dwa jak i za trzy punkty.Owszem 103,5 pkt przekroczyła tylko raz jednak patrząc na potyczki z dzisiejszym rywalem nie ma to dużego znaczenia.Jak już wspominałem tym drużyną udaje się osiągać kosmiczne wyniki jak na Europę bo 118-123 czy 91-106 lub 118-91 w regulaminowych 40 minutach robią wrażenie.Co ważniejsze ostatni mecz H2H to porażka ekipy Boras 118-123 u siebie więc rządzą rewanżu będzie na pewno spora.Dorzućmy do tego że skład ekipy gospodarzy w porównaniu do poprzedniego sezonu się nie zmienił a w 4z5 ostatnich meczy koszykarze Boras przekraczali dzisiejszą linie więc jak widać gra jest warta świeczki szczególnie patrząc na kurs.Polecam
⛔ 100
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - Barcelona
Typ : 1x
Kurs : 2.40
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Witam. Chciałem postawić na Arsenal... już ktoś postawił. Myślałem nad tym, że Arenal wygra jedną bramką... zajęte. No ale dostrzegłem spore value w meczu w Mediolanie. Może to mniej niż w tamtym roku ale kurs 2.40 na 1x w Mediolanie przeciwko przeciętnie grającej Barcelonie jest naprawdę dobry. Nie rozumiem ludzi piszących na forum, że Barca się odrodziła i gra jak za Guardioli albo lepiej bo to nieprawda. Neymar póki co nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań (bo i chyba nie mógł patrząc na jego mecze zanim przyszedł do Barcy gdy musiał się mierzyć z drużynami z Europy), Messi wraca po kontuzji i nie wiadomo w jakiej będzie formie bo to aktualnie już różnie u niego z tym bywa. Xavi to już nie ten Xavi co 3-4 lata temu. Iniesta także miewa większe lub mniejsze wahania formy, a obrona Barcelony potrafi być dziurawa jak sito. Wraca Puyol którego tak naprawdę nigdy specjalnie ceniłem (no chyba, że za charakter) i uważam, że wybitnym środkowym obrońcą nigdy nie był. Lepszy w szczycie formy był Pique ale od jakiś 2 lat gdzieś ten szczyt formy znikł. Barcelona ma wiele problemów i może nie zawsze wychodzą one na jaw w dość przeciętnej lidze Hiszpańskiej w której prócz Realu, Athletico, czasem Valenci czy Bilbao gdy gra w domu próżno szukać konkurentów dla katalońskiego giganta. Tak czy siak... Włosi na pewno będą bardzo niewygodną drużyną dla Barcelony. Myślę, że zarówno Neymarek i Messi sobie dziś za wiele nie pograją.
Balotelli znalazł się w końcu w kadrze więc na pewno może być groźny. Nikt chyba nie ujmuje mu umiejętności i trzeba jasno powiedzieć, że gdyby nie jego głowa to byłby zaliczany do absolutnego topu. Tak, to prawda. Milan w Serie A gra nie za ciekawie. Zajmuje 8 miejsce w tabeli i w ogóle. No ale Barca też nie zachwyca i póki co bronią ja jeszcze wyniki... ale one trochę przysłaniają obraz mizernie grającej Barcelony. Podsumowując.
Milan to uznana marka która w LM zawsze była i nadal jest groźna. Mimo niezbyt udanego sezonu na pewno będą groźni u siebie i kurs 2,40 na 1x jest naprawę bardzo dobry. Ogólnie myślę, że w spotkaniu może paść remis ale to już trochę loteria. Polecam gorąco i radzę się zastanowić przed stawianiem 2 bo śmiesznym kursie. Rok temu było podobnie i udało mi się nieźle zarobić a większość pewnie zastanawiała się czemu postawiła na czystą dwójkę czy dziwne handicapy po śmiesznych kursach na średnio grającą Barcę. Ot to chyba tyle. Życzę owocnego dnia ;)
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
puchar Polski p/n
Wisła Kraków -Lechia Gdańsk
typ1/1 poł i koniec meczu
kurs 2,8
buk-bwin
Koledzy dość szczegółowo opisali już dzisiejsze spotkanie.Ze swojej strony dodam,że w/g mnie to ta ostatnia porażka Wisły to wypadek przy pracy.Krakowianie mają w tym roku dobrą obronę i tylko 8 straconych goli/najmniej w lidze/.Lider obrony Artur Głowacki prezentuje obecnie wysoką formę.Bramki też ma kto strzelać Brożek 6,Garguła 4 i Chrapek 3,więc nie zależy to od formy strzeleckiej jednego zawodnika.Wisła miesiąc temu rozbiła Lechię na Reymonta 3-0Lechia która nie wygrała nic od 7miu spotkań notuje spadek formy.W meczu wyjazdowym w PP pokonali Siarke 2-0,ale to inna liga i inna bajka.Typ bardziej ryzykowny to Wygrana Wisły dwoma golami ,kurs 3,3.U buków gram to też 1ką.
⛔ 100
 
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupow
Spotkanie: AC Milan - Barcelona
Typ: Powyżej 4.5
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja dziś pójdę w zupelnie innym kierunku co do dzisiejszego spotkania Milanu z Barceloną. Spotkanie to dziś zapowiada się na bardzo wysokim poziomie, nie ma co tego ukrywać - oczywiście, że strony Barcelony, która będzie chciała pokazać swoją wyższość na terenie Milanu. Czy wynik powyżej 4.5 bramek jest możliwy w tym spotkaniu? W moim odczuciu oczywiście, że tak. Zdecydowanie Barcelona będzie chciała poprawić swój h2h w statystykach z Milanem. Co tu dużo pisać, oto przewidywane składy na dzisiejsze spotkanie:
Milan(4-3-3): Amelia- Abate, Zapata, Mexes, Constant- Montolivo, De Jong, Muntari- Birsa, Robinho, Kaka.
Barcelona(4-3-3): Valdes- Dani Alves, Pique, Mascherano, Adriano- Xavi, Busquets, Iniesta- Sanchez, Messi, Neymar.
Przy takim zestawieniu graczy myśle, że spokojnie może paść nawet 6 goli. czy Messi dziś pokaże swoją wielkość i strzeli 2-3 bramki? Zobaczymy. Ale jeśli mu się to uda to z pewnością reszta swoje dorzuci.
⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Arsenal - Borussia
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 4,30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Idę tym tropem co większość ale jeszcze pewniej wchodzę w Arsenal. Bo nie oszukujmy się, zdrowy rozsądek, logika i to co oglądamy w wykonaniu obu zespołów przez ostatnie tygodnie na nic innego stawiać nie pozwala.
Arsenal w takiej formie nie był od lat. Wystarczyło sprowadzić jednego gościa z mózgiem (bez urazy oczywiście dla innych zawodników bo sam kibicuję Kanonierom) i wszystko się odmieniło. Choćby poprzedni sezon to było bieganie, walka, zadziorność ale jak przychodziło czasem do skonstruowania lepszej akcji to była lipa. Teraz jest Ozil i wszystko się zmieniło. Robi to co umie najlepiej czyli rozgrywa i asystuje a do tego jeszcze dokłada bramki i mamy Arsenal tu gdzie mamy. Oczywiście nie ujmuję nic całemu zespołowi bo grają po prostu świetnie a kilku piłkarzy jest wręcz w znakomitej formie (choćby Wilshere czy Ramsey w pierwszej kolejności). Wisienką na torcie tego wszystkiego dobrego co dzieje się w Arsenalu była genialna akcja rozegrana pomiędzy Santim Cazorlą, Olivierem Giroudem i Jackiem Wilsherem w ostatnim meczu z Norwich zakończona bramką tego ostatniego. Niektórzy już uznają ją za jedną z najpiękniejszych w całej historii Premier League.
Z drugiej strony mamy i trzeba to jasno powiedzieć średnio na ten moment dysponowany zespół. Przegrana z Napoli nie może być tłumaczona czerwoną kartką dla bramkarza skoro do momentu jej pokazania zespół grał piach piachu i nie zrobił kompletnie nic aby postarać się chociaż zaatakować włoski zespół. Przypominało to trochę drugą połowę pierwszego meczu z Malagą w poprzedniej edycji LM. Czyli na stojaka i może jakoś to będzie. Niestety dla nich nie było. A już ostatni mecz z Hannoverem to był dla mnie dramat, oglądać się tego nie dało. Dodajmy do tego jak ostatnimi czasy Borussia gra poza domem (co oczywiście tylko odzwierciedla ich dyspozycję) i wychodzi mi to tak a nie inaczej. Ja próbuję bo uważam, że po takim kursie naprawdę warto. Powodzenia !
⛔ 100
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Championship
Spotkanie: Radwańska A. (+1.5set.) - Kvitova P.
Typ: Kvitova P.
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Radwańska miała pecha w losowaniu, trafiła do grupy Czerwonej, w której zmierzy się z rozstawioną z jedynką Sereną Williams, Petrą Kvitovą i Angelique Kerber. Kvitova ma znakomity koniec sezonu, wygrała w Tokio i osiągneła finał w Pekinie. Czeszka grała z Radwańską dotąd pięciokrotnie, najlepsza polska tenisistka pokonała swoją rok młodszą rywalkę tylko raz, podczas zeszłorocznego WTA Championship. Kvitova wycofała się potem z turnieju z powodu kontuzji. W tym roku jedyny mecz w Dubaju Radwańska przegrała. Kvitova gra agresywnie i od początku meczu narzuca swój styl gry a z takimi zawodniczkami Radwańska nie potrafi grać. Petra jest w formie i nie widze szans dzisiaj dla Agnieszki.
✅ 190
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League Two )
Spotkanie: Plymouth vs Newport
Typ: Newport i obie strzela gola (bts)
Kurs: 5,5
Data: 22.10.2013
Godz: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Plymouth momimo dosyc ambitnego startu w rozgrywkach League Two zaczyna powoli wracac do formy, do ktorej przyzwyczili swoich fanow w ostatnich sezonach. W druzynie Argyle znowu zaczyna szwankowac skutecznosci oraz gra ofensywna co dobitnie pokazal ostatni mecz z Hartlepool w ktorym od 26 minuty Plymouth gralo z przewaga jednego zawodnika i zdolali przegrac to spotkania nie strzelajac bramki i tracac jedna w drugiej polowie meczu. Teraz Plymouth bedzie podejmowac zespol Newport na wlasnym stadionie i mysle, ze postaraja sie zatrzec zle wrazenie po ostatnim meczu. Stac ich na bramke ale co do zwyciesta to w to watpie. Newport to beniaminek ligi ale wszedl w sezon w bardzo dobrym stylu. Widac, ze panowie chca sie pokazac i gra sprawia im przyjemnosc. Na czym jednak opieram swoj typ to fakt, ze Newport to zespol grajacy ofensywnie ktory strzela sporo goli przykladajac sie do gry w ataku bardziej niz do obrony. Wiekszosc goli strzelili na wlasnym stadionie ale to tylko pokazuje, ze strzelac potrafia i forma jest. Teraz przyjdzie im grac ze slabym Plymouth i mysle, ze nie stoja na straconej pozycji. 18 goli w lidze na 12 spotkan to calkiem dobry wynik. Plymouth strzelilo zaledwie 8 a 15 stracilo. Po takim kursie warto zaryzykowac kilka groszy ???? .
⛔ 100
 
saxo 4

saxo

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Spotkanie: Celtic-Ajax
Typ: Ilość padnie goli? -dokładnie 2
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:45 rozpocznie się mecz między najsłabszymi zespołami grupy H. Prawdopodobnie obie te drużyny walczyć będą o 3 miejsce w grupie- czyli udział w Lidze Europejskiej. Stawiam na dokładną liczbę goli ponieważ skusił mnie kurs. Celtic na własnym stadionie gra nastawiona defensywnie, aby nie dopuścić do stracenia bramki (czyt. mecz z Barceloną). Ajax też wie ,że jest to dość ważny mecz dla układu tabeli, zdobyli już punkt z Milanem i zakładając ,że włoska drużyna przegra z mistrzem Hiszpanii otwiera się mała furteczka dla holendrów (czyli celem jest wygrana ,a przynajmniej jeden punkt) więc moim zdaniem oba zespoły nastawią się defensywnie na ten mecz, choć i to nie pomoże w straceniu choćby jednej bramki. Podsumowując myślę ,że oba zespoły będą długo się badać ,w końcu któraś zdobędzie bramkę ,przeciwnik zaatakuje i albo zakończy to się remisem albo wygraną jednego zespoły 2:0 (prawdopodobnie wygraną Ajaxu) ;)
⛔ 100
 
zapalson 0

zapalson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia (League One)
Spotkanie: Peterborough United - Sheffield United
Typ: Peterborough United
Kurs: 1.7
Bukmacher: bet-at-home
Dzisiaj o godzinie 20:30 dojdzie do spotkania w League One pomiędzy Peterborough a Sheffield. Gospodarze to wicelider tabeli z dorobkiem 31 punktów w 12 meczach i stratą do prowadzącego Leyton 1 punktu. Peterborough wygrał w tym sezonie w lidze aż 10 spotkań 1 zremisował i tylko 1 przegrał, co więcej aktualnie ma passę 5 wygranych z rzędu ,tracąc w tych meczach tylko 1 gola. Sheffield to dopiero 20 zespół w tabeli ,który jet tuż nad strefą spadkową i uzbierał do tej pory ledwie 8 punktów. Goście zanotowali 8 porażek w 12 meczach i nic nie wskazuje na to, by dziś wieczorem byli w stanie zatrzymać rozpędzonego wicelidera ligi. Sheffield to najgorsza wyjazdowa drużyna w lidze, która przegrała wszystkie 6 meczy na obcym terenie. Peterborough przegrało u siebie tylko 1 z 6 meczy a pozostałe 5 wygrało. Tak więc gospodarze są zdecydowanym faworytem tej rywalizacji i sądzę, że gładko pokonają Sheffield na swoim boisku. Powodzenia ????
⛔ 100
 
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Liga Mistrzów
Steua - Basel
typ: 2 i over 2,5
kurs: 3,75
buk: Bet365
analiza:
Krotko i na temat a wiec tak Gospodarze to niestety chlopcy do bicia w tej gr, nie da sie ukryc ze szczesliwie awansowali do LM pokonując w ostaniej rundzie nasza legie jak wszyscy wiemy, oczywiscie tutaj do gospodarzy usmiechneło sie szczescie bo wiadomo jak wyglada sytuacja naszych druzyn w LM. To jeszcze dla nas za wczesnie mozemy powalczyć w LE ale jeszcze nie w LM do czego dąze to to ze Staua pokonała Legie z nie małymi problemami widac było ze druzyny grają na podobnym poziomie i teraz porownajmy Legie do Chelsea czy Schalke. Wszyscy wiemy jak to wyglada a wiec do faktów, Chelsea i Schalke szybko pokazały dzisiejszym gospodarza ze tu nie gra sie piłki podwurkowej wygrywając kolejno 0:4 i 3:0. A co do gości to sa jak najbardziej w formie prowadzac w swojej lidze i rywalizując jak rowny z rownym z rywalami z gr LM pokonując chelsea i przegrywajac z schalke. Uważam ze te 3 pierwsze druzyny beda rywalizowały o awans do nastepnej rundy i nie moga pozwolić sobie na strate pkt własnie ze steaua! Chelase i schalke potrafiły strzelić 3-4 bramki to czemu mialo by sie to nie udać druzynie ze szwajcari ? Jesli nawet gospodarza uda sie strzelić jakaś bramke to wynik 2:1 rownież wchodzi. Moge jeszcze zaproponowąć typ over 1,5 dla basel. po kursie okolo 2,20 Powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom