>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.09.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 22. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 200

sniffybet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Valencia - Alavaes
Typ: Valencia
Kurs: 1.57
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dla mnie najpewniejsze spotkanie jutrzejszego dnia. Bardzo ciekawiło mnie jak zaprezentuje się Alaves po wielkim zwycięstwie nad Barceloną - bo to wyjaśniłoby, czy zwycięstwo nad Barcą było dziełem przypadku i gorszego dnia Katalończyków, czy Alaves faktycznie potrafi grać w piłkę.
No i dochodzimy do poniedziałku, 19 września bieżącego roku, mecz Alaves z La Coruny&#39;ą, 3 dni temu. 0:0. I cóż, obejrzałem 90 minut tego &quot;widowiska&quot;, i powiem tyle - musiałem z niedowierzaniem sprawdzać czy na pewno oglądam starcie zespołów z La Liga, a nie przypadkiem bitwę o awans do Segunda Division. Chociaż nie, bardzo przepraszam zespoły z trzeciej ligi hiszpańskiej - oni mają już więcej zaangażowania i umiejętności niż ta parodia zespołu piłkarskiego zwana Alaves. Alaves zwyczajnie te spotkanie powinno przegrać, bo Deporitvo jako jedyne coś próbowało, ale brakło szczęścia.
Czy po zaledwie trzech dniach na regenerację, grając tak beznadziejną piłkę Alaves mogło coś poprawić? Nie, będą jeszcze bardziej wymęczeni i zwyczajnie gorsi niż byli w poniedziałek. Valencia miała ponad 24 godziny więcej na wypoczynek, na tym poziomie naprawdę robi to różnice.
A Nietoperze zwycięstwa potrzebują jak tlenu, bo notują najgorszy start od lat. Kryzys w zespole jest, fakt niezaprzeczalny. Ale doświadczenie, jakość piłkarska, własny teren - wszystko jutro przemawia w stronę Valencii. Okazję na przełamanie mają naprawdę wyborną!
✅57
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina pilka nozna hiszpania
Godz 22:00
Spotkanie valencia-alaves
Typ dw w 1 polowie 1:0
Kurs 3.70
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybralem spotkanie z Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym to Ekipa valencii przed wlasna publicznoscia Goscila bedzie beniaminka z alaves. Gospodarz jest dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktow na swoim stadionie pomimo iz na razie nie radzila sobie zbyt dobrze przegrywała w spotkaniach ze znacznie słabszymi od siebie rywalami i tracila bardzo dużo bramek. Alaves natomiast jak na razie na wyjazdach Spisuje sie dobrze, niespodziewane punkty Zdobyte z atletico oraz barcelona na pewno Poprawiaja morale w druzynie,ale beniaminek w końcu musi stracić jakies ligowe punkty na wyjeździe, tym bardziej iż ValenciA jest zespołem znacznie lepszym pod względem piłkarskim . Wedlug mnie w tym meczu goscie nie beda Mieli jut tak duzo szczescia bowiem jesli tylko Valencia bedzie w stanie poprawić skuteczność to powinna bez wiekszych Problemow zdobyc komplet punktów. Mój typ na to spotkanie to 1:0 do połowy oraz 2:0 po 90 Minutach tego spotkania, stawiam iż gospodarze w końcu wrócą do swojej słabej formy wyjazdowe jaką prezentowali w poprzednim sezonie na zapleczu Primera Division.
⛔100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna. OberlIga niemiecka
Godzina: 20.00
Spotkanie: Germania Windeck - TV Herkenrath
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam na jutro przygotowałem dla was dość ciekawy mecz na dość niskim szczeblu rozrgrywkowym w Niemczech.
Zacznijmy od drużyny gości, do tej pory w 5 meczach tego sezonu zgromadzili 7 pkt i znajdują sie na 9 miejscu w tabeli z dość marnym dorobkiem bramkowym 9 strzelonych i 10 straconych bramek ich ostatni bilans 2-1-2 z czego na wyjazdach jeden mecz wygrali (2-3) i jeden przegrali(2-1). Mecz wygrany z drużyną z ostatniego miejsca w tabeli który ma bilans 6-16 chluby im nie przynosi. A przegrana z drużyną która dość dobrze się broni ale mało strzela pokazuje jaka jakościowo jest drużyna gości...
Drużyny gospodarzy za to w 4 dotychczasowych meczach (1 mecz mniej) zgromadził 6 pkt i zajmuje 13 lokatę. Bilans bramkowej to 8 strzelonych i 13 straconych. Bilans tego sezonu to 2-0-2. Z czego tyło raz grali u siebie i wygrali. Wygrywając jutrzejszy mecz wyskocza z czerwonej strefy i wyprzedza gości.
H2H tych drużyn to 2 mecze które mam do wglądu i obydwa mecze wygrała drużyna jutrzejszych gospodarzy. Nie robilo im różnicy czy grali u siebie(1-0) czy na wyjeździe (1-2)...
Analizując po krotce ten mecz liczę na zwycięstwo gospodarzy...
Z Fartem....
⛔100
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, USA, MLB
Godzina: 01:05
Spotkanie: Baltimore Orioles - Boston Red Sox
Typ: Boston Red Sox -2.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Aloha moi drodzy, odradzam się niczym feniks z popiołów i nadciągam z kolejnym typem marzeń!
To już kolejny mecz Bostonu na Camden Yards w którym przewiduje kolejną wygraną gości. Po wczorajszym meczu widać że Red Sox&#39;i są w wirze ofensywy , tak jak mówi Bradley Jr. &quot;Dwa zwycięstwa z rzędu na wyjeździe przeciwko takiej drużynie jak Baltimore to dla nas coś ważnego. Myślę że pozwoli nam to podtrzymać dobrą passę i zakończyć z przytupem serię w Baltimore&quot; Jak widać zawodnicy są w dobrej formie, a wczoraj pokazali że każdy potrafi coś dać od siebie w ofensywie. Dodając że nie ważne jak dobrą formę posiada przeciwny miotacz, oni są w stanie go złamać.
Dziś w nocy dla gości będzie narzucał nie kto inny jak jeden z moich ulubionych miotaczy Clay Buchholz (5.20 | 7-10). Jego początek sezonu nie był najlepszy, ale tak jak pisałem wraca na dobre tory. Jego ostatnie starty (poza wpadką z NYY) były przyzwoite, ba można powiedzieć bardzo dobre. Średnio oddawał jeden punkt na mecz, ale było ich mało (startów), bo podczas gdy jeszcze w rotacji był Wright, Clay był na relief pitcherze i meldował się na 1-3 inningi podczas meczu przez około 2 miesiące, to moim zdaniem pozwoliło mu wrócić do dobrej formy.
Miotacz Baltimore to Ubaldo Jimenez (5.94 | 7-11). Ostatnio spisuje się dobrze, ale nie lepiej niż jego wczorajszy kolega, który przegrał mecz. Średnio ostatnio pozwala zdobyć 3 punkty na mecz, dziwi mnie że oddaje po 4-5 obiegów przeciwko słabym w tym sezonie TB i LAA, to dobry znak. W dodatku jego starty przeciwko Bostonowi w 2016 wygadają nadzwyczaj słabo: | 10 IP | 12 H | 9 R | 9 ER | co daje 8.10 ERA!
Ofensywa Bostonu dobrze radzi sobie z tym miotaczem
-Mookie Betts w 8 meczach przeciwko miotaczom Baltimore ma średnią .561 z 8 HR i 15 RBI!!!
Do składu Bostonu wraca Aaron Hill, który zamienia Ramireza. Trochę mnie to boli ????
Do Baltimore zawita Hyun Soo Kim, który ma wyjątkowo słabą rękę, a fakt że jest na LF pozwoli szybkiemu jak błyskawica składowi Red Sox&#39;ów zdobywać obiegi już z pierwszej bazy.
Ya Betts believe!
X gon&#39; give it to ya.
X gon&#39; deliver to ya!
✅250​
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera B Nacional
Godzina: 02:00
Spotkanie: All Boys - CDJU Gualeguaychu
Typ: Over 2,5 bramek
Kurs: 2.70
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Obydwa zespoły zaczęły tegoroczny sezon nie najlepiej i po czterech rozegranych kolejkach plasują się w dolnej części tabeli. Jednak po tak małej ilości spotkań nie można jeszcze wnioskować o ich obecnej formie, gdyż rozgrywki jeszcze na dobre się nie rozpoczęły. Z pewnością jednak nie możemy mówić tu w tej chwili o jakiejkolwiek stabilności gry. All Boys na własnym stadionie w ciągu pięciu ostatnich zaprezentowali fatalną wręcz postawę wygrywając zaledwie jedno z nich, a pozostałe, w tym dwa tegosezonowe, przegrywając. Uważam,że spotkanie to piłkarze gospodarzy mogą rozpocząć z silną wolą przełamania tej dość niechlubnej serii, tym bardziej, że czwartkowy przeciwnik zaprezentował na starcie bardzo podobny poziom. Gospodarze mają dodatkowo spore problemy z obroną. Ostatnie spotkanie wyjazdowe jednak wygrali (2:1), a to uważam, że nastraja pod względem bramkowym optymizmem. Goście wygrali dwa mecze z rzędu i myślę, że również powinni być z tego powodu zmotywowani. Długimi seriami zwycięstw również oni w poprzednim sezonie nie błyszczeli. Myślę, że podobnie jak w ostatnim pojedynku bezpośrednim tych zespołów z lutego tego roku możemy się w najbliższy czwartek spodziewać minimum trzech bramek.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Shanghai Masters 2016
Godzina: 08:30 CET
Spotkanie: Barry Hawkins (ENG) - Stephen Maguire (SCO)
Typ: Stephen Maguire (SCO)
Kurs: 1,89
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Trudno przejść obojętnie obok eksplozji formy Maguire, w tym tygodniu gra bardzo blisko swojego optimum, a co najważniejsze wygląda na bardzo skupionego a u niego to nie jest regułą. Zmotywowany i skoncentrowany Mags to materiał na tytuły największych turniejów, tylko szkoda, że tak rzadko się ta jego wersja objawia, ale najwyraźniej w Szanghaju tak jest. Zresztą już podczas niedawnych MŚ na 6 czerwonych sygnalizował zwyżkę formy. Taka gra jak wczoraj z młodym Chinolem (5-0) i dzisiaj z Murphym (5-0) wystarczy na każdego, włącznie z O&#39; Sullivanem w wysokiej formie, a co dopiero z Hawkinsem, który od początku sezonu szuka formy. Wprawdzie Anglik szybka egzekucja na Milkinsie (5-0), ale to kolejny przykład degrengolady formy. Z rozpędzonym Maguire&#39;e m darmowych prezentów nie będzie .

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅89
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Brazylii
Godzina: 02:45
Spotkanie: Vasco - Santos
Typ: Santos
Kurs: 3.2
Bukmacher: Pinnacle
Vasco po spadku do Serie B goni teraz za powrotem do pierwszej ligi mieli chwilowy dołek w meczach ligowych ale ostatnio wszystko wraca na dobre tory, a dzisiaj rewanż w pucharze z zawsze groźnymi Santosami. W pierwszym meczu Vasco dostało lanie 1:3 i już raczej nie maja co myśleć o awansie i wydaje mi się, że jeśli myślą o awansie do Serie A to odpuszcza już ostro walkę o nastepna rundę pucharu tym bardziej, ze za dwa dni czeka ich mecz na szczycie Serie B z Atletico. Santosi natomiast w lidze gonią Flamengo i Palmeiras ale w następnej kolejce czeka ich wyjazd do Recife gdzie powinni zgarnąć bez problemu 3pkt bo druzyna z recife przegrywa ostatnio wszystko co się da wiec jak narazie pierwsza4i kwalifikacje do Copy wydają się byc niezagrożone. Po takim kursie muszę spróbować zagrać Santosów. Polecam jeszcze pograć dzisiaj coś w stronę Cruzeiro i Corinthians.
⛔100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Tenis ATP St.Petersburg
Godzina ; 11.00
Spotkanie ; Lorenzi-Sidorenko
Typ ; Sidorenko
Kurs ; 3,03
Bukmacher ; Pinnacle
Analiza ;
2 runda turnieju ATP 250 w St. Petersburgu. 35 letni Paolo Lorenzi kontra 28 letni Sidorenko. Wlocha wszyscy szanujemy za dostanie sie do pierwszej 100 , ba nawet 50 rankingu niemal samymi challengerami. W wieku 35 lat uzyskal najwyzszy ranking w karierze ATP 35. No fenomen , jednak jego krolestwo to maczka , to jest jego naturalne srodowisko. Oczywiscie dzisiejsi tenisisci potrafia grac wszedzie , nie ma takiej dysproporcji jak chociazby 15 lat temu , ale bedzie mu ciezej. Ogral tu niespodziewanie w 1 rundzie Mishe Zvereva i ma ochote na wiecej.
Na jego drodze stanie francuski rosjanin Aleksandr Sidorenko urodzony.......w Petersburgu. Ciekawe czy za dzieciaka nie biegal na treningi do tej hali. Alex w odroznieniu od Lorenziego kapitalnie czuje sie w hali , wszystkie najlepsze wyniki to hala. Oczywiscie jest srednim graczem ATP 255 , ale niestety ranking jest roczny a nie halowy. Zaczynal tu od kwali , pokonal Gabashvillego i w 1 rundzie Ramosa bez straty seta. To podobni , a nawet lepsi gracze w tych warunkach od Wlocha. Gra u siebie , rywal w zasiegu , oby tylko sie nie przemotywowal a cwiercfinal bedzie jego. Kursy troche dziwne , wiec tym bardziej warto w to wejsc.
Win Sidorenko.
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Valencia - Alavaes
Typ: Alaves handicap +1.5
Kurs: 1.52
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rozbawiły mnie do łez pierwsze zdania kolegi co podał pierwszy typ - zwycięstwo Valencii dziś to najpewniejszy typ dnia. HA HA HA. Ale nie o tym.Valencia - 4 mecze (4 porażki) tragiczna gra, a on mówi, że to najpewniejszy typ na dziś. Najpewniejszt typ to właśnie, już nie mówię X2, bo Alaves jeszcze nie przegrał meczu(!) a Valencia go nie wygrała, więc na taki typ by było 8-0 z meczów które dotychczas rozegrali, ale praktycznie jeszcze bezpieczniejszy, no cud, miód malina typ na dziś! Nie dość że nie przegrali meczu, wygrali przy tym z Mistrzem Barceloną, (na jej terenie!). Valencia nie zdobyła nawet punktu! Czemu niby takie pewne, że przy tak beznadziejnej grze nagle pokonają drużynę która meczu jeszcze nie przegrała! i w każdym meczu zdobywa zdobycz punktową, ten typ to najpewniejsze zdarzenie chyba jakie podaje w tym miesiącu, a statystykę i miejsce w tabeli pokazują, że słabych typów nie dawałem, Valencia nawet może wygrać jedną bramką, no coś pięknego taki kurs. Valencia nie zdobyła nawet punktu, Alaves żadnego nie przegrali, więc X2 to mega pewniak po takim kursie(!), lecz wybieram jeszcze bezpieczniejszą opcję, i naprawdę dla mnie po takim kursie to typ miesiąca!
✅52
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria Challenge League
Godzina:
19:45
Spotkanie:
Zurich-Servette
Typ:
Handicap Azjatycki -1,5 Zurich
Kurs: 2,07
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zurich po spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej w doskonałej formie. Po 7 meczach jest liderem i posiada na koncie 19 punktów. Zanotował 6 zwycięstw i jeden remis na wyjeździe. Bilans bramkowy 14:2. Imponująco wyglądają na własnym boisku gdzie jeszcze nie stracili bramki. Pokazuje to, że gospodarze są mocno zdeterminowani aby jak najszybciej wrócić do super ligi i nie ma odpuszczania żadnego meczu z ich strony.
Goście natomiast bez błysku. Zgromadzili 7 punktów, bilans bramkowy 10:11. Szczególnie fatalnie grają na wyjazdach, gdzie ponieśli 3 porażki strzelając tylko jedną bramkę. Na pojedynki bezpośrednie nie ma co patrzeć bo to zbyt odległe czasy i niczego to nie zobrazuje, ale jak ktoś chce to ostatnio grali w 2013 r. Zurich wygrał oba spotkania 4:0 i 1:2.
Myślę, że śmiało można tu zagrać Zurich wygra do zera ale na becie nie ma takiego zakładu. Przewidywany wynik meczu 2:0. powodzenia.
✅107

 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Columbus
Godzina: 17:00
Spotkanie: Hurkacz - Smith
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Hala w Columbus jest dosyć szybka. Premiuje bardzo ofensywnych zawodników. Takim zawodnikiem jest bez wątpienia kangur. Jednak jeśli chodzi o umiejętności czysto tenisowe to uważam, że Hubert przewyższa zawodnika z Australii. Hubert co prawda w Davis Cupie nie pokazał sie z tak dobrej strony co Kamil, ale rywali byli dużo lepsi niż jego ddzisiejszy przeciwnik. Ograł w pierwszej rundzie podobnego jeśli chodzi o styl gry zawodnika czyli Glaaspoola. Smith natomiast nie miał trudnego zadania musiał uporać się z Arevalo. Uważam, że Hurkacz to duży talent. Jest napewno lepszy jeśli chodzi o grę z głębi kortu. Jeśli Smith będzie miał problem z serwisem uważam, że może paść wynik nawet 2-0 dla Polaka. Ale skoro DW mi ostatnio nie siedzą stawiam na czysty win Hurkacza Vamos Hubi!!
⛔100
 
bukmacher7 79

bukmacher7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWECJA: Allsvenskan
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Göteborg - Örebro
Typ:
over 2.5 bramki
Kurs:
1.60
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Dzisiaj wybrałem mecz ligi szwedzkiej, zmierzy się 4 z 5 drużyną. Obie drużyny mają jeszcze szanse na zajęcie 3 miejsce więc spodziewam się zaciętego spotkania, ale z dużą ilością goli gdyż defensywy obu drużyn nie należą do najlepszych, Göteborg 32 stracone gole, Örebro 34, dla porównania tabela pierwszej ósemki ligi po 22 kolejkach:
1. Norrkoping 21 straconych
2. Malmo FF 19
3. AIK Stockholm 21
4. Göteborg 32
5. Örebro 34
6. Elfsborg 27
7. Östersunds 32
8. Hacken 32
Jak widać, obie drużyny mają jedne z najgorszych defensyw.
Bezpośrednie pojedynki:
24.04.16 Örebro - Göteborg 3 : 2
02.08.15 Göteborg - Örebro 6 : 0
17.05.15 Göteborg - Örebro 2 : 1 (Puchar)
08.04.15 Örebro - Göteborg 0 : 2
24.09.14 Örebro - Göteborg 3 : 4
11.05.14 Göteborg - Örebro 2 : 1
Ostatnie 6 spotkań w lidze:
Göteborg 2:2, 1:3, 2:0, 0:2, 2:0, 1:3 Bilans 8-10
Örebro 3:3, 1:1, 3:2, 0:2, 1:0, 1:3 Bilans 9-11

Dzisiejsze spotkanie to pewny over 2.5 bramki
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria Challenge League
Godzina: 19:45
Spotkanie: Zurich-Servette
Typ: Zurich -2 HA
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolega wyżej celuje w wygraną dwoma golami ekipy z Zurichu. Ja podwyższam handi do -2, z tym że w przypadku zwycięstwo dwoma bramkami otrzymam zwrot.
Mam wiele aspektów pozytywnych przemawiających za tym typem i tylko jeden, który wprowadza we mnie mały niepokój (właśnie dlatego -2, a nie -2.5). Zacznę od tego niepokojącego, a mianowicie drużyna Servette swoje ostatnie spotkanie rozegrała ponad 10 dni temu więc są wypoczęci i głodni gry. Zurich gra obecnie na 3 frontach (liga, puchar i LE).
Mimo to gram na pewne zwycięstwo gospodarzy, gdyż w tym sezonie chcą wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwajcarii. Jak na razie grają bardzo dobrze. Po 7 meczach zgromadzili 19 punktów. U siebie są bezbłędni, wygrali 4 mecze, a bilans bramkowy to 8-0.
Drużyna Servette, to beniaminek. W tej chwili zespół z najgorszym bilansem w delegacjach. Rozegrali 3 spotkania i wszystkie przegrali. Liczą mecze przygotowawcze, a także pucharowe to nie wygrali oni od 7 spotkań na wyjeździe, mało tego nawet nie zdobyli punktu.
Stawiam dziś na 3-0 dla gospodarzy, którzy są w bardzo dobrej formie. Niewiele brakowało, a wywieźli by punkt ze stadionu Villarealu w ramach Ligi Europejskiej.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Andrey Rublev vs Joao Sousa
Typ: Rublev 2:0
Kurs: 4,80
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 22.09.2016/11:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/bBKAXWSN/#szczegoly-meczu
Analiza:
Za kilka minut rozpocznie się spotkanie w 1/8 finału turnieju w St. Petersburgu na hali. W pierwszym meczu na korcie centralnym zagrają zawodnik gospodarzy z Portugalczykiem Sousa. W tym spotkaniu upatruję sporo szans na wygraną przez Rosjanina. Wygrał wczoraj w pierwszej rundzie z Kazachem Kukushkinem po bardzo dobrym meczu w jego wykonaniu. Mikhail skreczował, ale należy odnotować, że dopóki mecz trwał bardzo dobre zawody rozgrywał Rublev startujący w tym turnieju z ,,dziką kartą&#39;&#39;. Zaserwował 7 asów, miał trzy podwójne błędy, 82% wygranego pierwszego serwisu. Wzrost odpowiedni, waga, i w jakimś stopniu brak doświadczenia, Rosjanin jest 19-letnim graczem w jakimś stopniu nie przemawiają na korzyść Rubleva, ale właśnie takie turnieju zwłaszcza u siebie są dobrym prognostykiem na zdobywanie doświadczenia. Sousa wygrał wczoraj z kwalifikantem z Mołdawii po długim meczu trwającym blisko 2,5h 2:1. Rozegranym było razem łącznie 31 gemów. Sousa wygrał zaledwie 60% piłek z pierwszego serwisu. Sousa ma większe doświadczenie, wygrał w karierze dwa turnieje. Ostatnie jego wyniki nie napawają optymizmem, jednak warto odnotować, że grał z wymagającymi rywalami. Widzę potencjał, możliwości w grze Rosjanina, typ jak najbardziej zasadny i daję spore szanse, że wejdzie-powodzenia
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - LaLiga 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Real Oviedo - CF Reus Deportiu
Typ: 1
Kurs: 1,81
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Moja propozycja na dziś to ten typ z drugiej ligi hiszpańskiej. Real Oviedo po 5 kolejkach zajmuje dopiero 16 pozycję (na 22 zespoły) z 1 zwycięstwem, 2 remisami i 2 porażkami. Reus Deportiu z kolei to beniaminek w tej lidze, który przebył w tamtym sezonie długą drogę aby awansować i póki co na początku rozgrywek wiedzie im się całkiem dobrze. Zespół ten plasuje się na 8 pozycji z 2 zwycięstwami i 3 remisami. Zespół ten nie strzela dużo goli ale za to też bardzo mało traci grając uważnie w defensywie. Dziś jednak uważam, że drużyna ta dozna swojej pierwszej porażki. Dziś na ten mecz wyjazdowy goście będą dość mocno osłabieni kadrowo i Real Oviedo musi ten fakt wykorzystać aby odbić się trochę od dna i uciec z dołu tabeli. U gospodarzy na ten mecz są dwie mniej znaczące absencje. Nie zagra dziś pomocnik Ortiz, który i tak nie miał okazji jeszcze zagrać i obrońca Verdes, który zaliczył narazie 2 występy. Po stronie gości jest dużo więcej nieobecności i dzisiaj nie zobaczymy podstawowych obrońców Atienza (grał we wszystkich 5 meczach)i Martineza (wystąpił w 4 spotkaniach), pomocników Garai (wystąpił w 4 spotkaniach) i Silvy (mało znacząca nieobecność, piłkarz nie miał okazji jeszcze zagrać) i napastników Chrisantusa (wystąpił w 2 spotkaniach), Diaza (wystąpił we wszystkich 5 meczach) i Haro (bez występu na koncie w tym sezonie). Ciekawe jak zespół ten zagra zwłaszcza w obronie, bo póki co tracili mało bramek i dobrze się spisywali w defensywie, jednak teraz wypadło dwóch podstawowych obrońców i już tak dobrze w tym meczu może nie być jak w tych poprzednich. Dla mnie tutaj faworytem jest Real Oviedo i w tym spotkaniu polecam grać na ich wygraną. Oni zagrają dziś praktycznie swoim najmocniejszym składem i potrzebują 3 punktów aby uciec trochę z tego dołu tabeli. Okazja do wygrania jest duża, bo grają z zespołem, który swoim najmocniejszym składem dziś nie zagra i muszą dziś ten fakt wykorzystać i zgarnąć 3 punkty.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Metz
Godzina:
14:00
Spotkanie:
Simon G. - Garcia-Lopez G.
Typ:
GGL +1,5 seta
Kurs:
1.84
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 5:0, ale GGL nie raz urwał seta Simonowi, a dokładnie to 3 meczach. Simon ostatnio prezentował tragiczną formę, być może w grze u siebie to się zmieni, w końcu Francuz z francuskimi turniejami halowymi ma wiele dobrych wspomnień. Rok temu zagrał tutaj nawet w finale i po 3 setach przegrał ze swoim rodakiem Tsongą. Dla Gillesa to będzie 1 mecz po US Open.
GGL również jest meeega daleki od znakomitego sezonu 2015, gdzie grał świetnie co owocowało wygranymi turniejami ATP. Jednak teraz jest dość kiepsko z jego grą, co nie znaczy jeszcze, że gra jakoś tragicznie. Hiszpan to na pewno spory walczak, jak to mawiają hiszpański temperament. Na US Open powalczył w 5 setach z Bautistą-Agutem, więc jest teraz spokojnie wygrać seta. Do tego w 1 rundzie w 3 setach pokonał nieobliczalnego Dzumhura. Nie zdziwię się jak Simon kolejny raz przegra mecz.
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Sonderjyske - Odense
Typ:
1
Kurs:
2.25
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Na dzisiaj zapraszam na 10 kolejkę duńskiej Superligi. O 18:00 odbędzie się mecz pomiędzy Sonderjyske a Odense. Faworytem tego spotkania są gospodarze i dlatego zagram w ich kierunku. Sonderjyske zajmuje obecnie 10 pozycję z 8 punktami na koncie. Zespół Odense 12 pozycja z 7 oczkami. Sonderjyske źle rozpoczęło ligę ale pojawił się promyk nadziei po ostatnim (pierwszym w tym sezonie) zwycięstwie 2:3 na wyjeździe z Nordsjelland. W końcu udało im się przełamać po fatalnej passie. Jednak za typem najbardziej przemawia bezpośrednia statystyka pomiędzy zainteresowanymi drużynami:
Son - Ode 3:1;
Ode - Son 1:2;
Son - Ode 4:0;
Ode - Son 0:0;
Son - Ode 2:1;
Na 5 ich ostatnich pojedynków aż 4 zakończyły się zwycięstwami dzisiejszych gospodarzy. Uważam, że dzisiaj będzie podobnie i ekipa Sonderjyske ogra swojego przeciwnika wkraczając w ten sposób na odpowiednie tory. Pozdrawiam

✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
prince91 136

prince91

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - LBL (Litwa)
Godzina: 17:30
Spotkanie: Siauliai - Alytaus Dzukija
Typ: Siauliai AH -7,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dla mnie sprawa jest tutaj oczywista. Gospodarze dziś zmierzą się z zespołem, który kadrowo wygląda najgorzej w lidze i nie mają żadnych szans na załapanie się do play offów. Myślę, że będzie podobnie jak w zeszłym sezonie i Alytaus Dzukija zajmie ostatnie miejsce w lidze. Na wyjazdach mieli bardzo słaby bilans (1-17) a Siauliai jest zespołem, który na własnym parkiecie potrafi nawiązać walkę z najlepszymi drużynami w kraju. W okresie przygotowawczym bardzo dobrze sobie radzili i widać, że są w formie. Tak więc, własny parkiet powinien mieć dziś duże znaczenie i moim zdaniem gospodarze bez większych problemów pokryją ten handicap.
⛔100
 
dani23 38

dani23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Valencia - Alaves
Typ: Alaves
Kurs: 6.20
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Valencia
gra najgorzej w całej lidze, przegrała wszystkie 4 spotkania, kolejno u siebie z Las Palmas (2-4), na wyjeździe z Eibar (0-1), u siebie z Betis (2-3) oraz ostatnie spotkanie na wyjeździe z Atl. Bilbao (1-2). Poza tym w dzisiejszym spotkaniu nie zagra 3 graczy: Abdennour A., Garay E. oraz Ryan M.
Alaves natomiast poszczycić się może wygraną z Barceloną wygrywając z nią na wyjeździe (2-1), a także remisem na wyjeździe z Ath. Madryt (1-1).
Dla mniej odważnych polecam typ na &quot;Zakład bez remisu&quot; z kursem 4.75.
Powodzenia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom