>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 22.09.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 22. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Guingamp
Typ: PSG -1,5 HA
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet365
Analiza:
7 kolejka pierwszej ligi francuskiej przed nami i według mnie najpewniejsza opcja na jutro. Mistrzowie Francji Paris Saint Germain podejmą na wlasnym obiekcie drużyne Gingamp. Guingamp słabo zaczeło sezon od 3 porażek ale po tym nastąpił zwrot akcji w tej drużynie i wygrali następne 3 mecze. Piłkarze na pewno wezmą to pod uwagę i nie zlekceważą przeciwnika.
PSG nieoczekiwanie w lidze ostatnio zaliczyło 2 remisy. Zaczeli sezon od 4 zwycięstw i nastąpił lekki kryzys, bo tak można nazwać dwa z rzędu niewygrane mecze PSG. Z czego jeden zremisowali u siebie z Bordeaux, gdzie Bourdoux bez jednego zawodnika zdołało strzelić bramke pod kobniec meczu i urwać punkt PSG. Nie może się to powtórzyć w tym meczu i PSG wiedząc to wyjdą mocno skoncentrowani. Niedyspozycje w Guingamp to 2 kontuzje Maxime Baca i Leveque, Jeżeli chodzi o gospodarzy to mają taką armie, że dwie nieobecności(Aureir, Rabiot) nie robią żadnego powodu do obaw.
H2H czyli standard wybieram 10 ostatnich meczów i 6 razy zwycięsko wychodzili piłkarze PSG, padł jeden remis i 3 razy wygrywali piłkarze Guingamp. Warto zauważyć, że Guingamp nie najlepiej prezentował się do tej pory na stadionie PSG. W pięciu ostatnich meczach między tymi zespołami na Parc Des Princes jutrzejsi goście nie strzelili nawet bramki a PSG strzeliło ich aż 17. Wszystkie mecze z handicapem. I jutro nie ma prawa być inaczej!
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matthhew 26

matthhew

Użytkownik
Dyscyplina: Futbol Amerykański - NFL
Godzina: 2:30
Spotkanie: Indianapolis Colts - New York Jets
Typ: 2
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: W dniu 22/09/2015 roku zostanie rozegrany ostatni mecz 2 kolejki NFL. W którym, gospodarze Indianapolis Colts będą podejmować New York Jets.
W pierwszej kolejce NFL drużyna Indianapolis przegrała na wyjeździe z Buffalo Bills 27-14 z kolei ekipa z New York wygrała u siebie z
Cleveland Browns wysoko, bo aż 31-10. W ostatnich 5 meczach obydwu drużyn, lepiej wypada ekipa gości, która na pięć spotkań - wygrała, aż cztery(z ostatnich meczy) z nich (u siebie z Cleveland Browns 31-10, z Philadelphia Eagle 24-18, z Atlanta Falcons 30-22, na wyjeździe wygrywając w derbowym meczu z New York Giants 18-28, oraz przegrywając dnia 14.08.15 z Detroit 23-3. Gospodarze, za bardzo nie mają się czym chwalić, z ostatnich 5 meczy wygrali, tylko jedno (na wyjeździe z St. Louis Rams 14-24) oraz cztery przegrywając (u siebie z Cincinnati Bengals 9-6 i z Chicago Bears 23-11, oraz na wyjeździe z Philadelphia Eagles 36-10 i Buffalo Bills 27-14).
Ostatnich pięć konfrontacji pomiędzy tymi drużynami, znów okazują się lepsze dla drużyny gości. Tylko raz ekipie gospodarzy udało się wygrać(u siebie) z zespołem NYJ 30-17. Cztery razy górą byli Jetsi wygrywając dwa razy u siebie 13-10 i 35-9, oraz ogrywając Indian dwa razy na wyjeździe 16-17, oraz 15-29. Zważywszy na analizę jestem skłony postawić czystą dwójkę na gości, przemawiają za nimi bezpośrednie konfrontację oraz lepsza forma, w rozpoczynającym się sezonie. Jetsi powinni bez problemu wygrać i wskoczyć na pozycję lidera w NFL.
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
K 25

kosma92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Godzina: 20:45
Mecz: Udinese - Milan
Typ: Milan
Kurs: 2.26
Bukmacher: Pinaccle
Analiza:

Na jutro wybrałem mecz otwierający 5 kolejkę Serie A w tym sezonie. Na Stadio Friuli miejscowe Udinese podejmie przyjezdnych ze stolicy Lombardii podopiecznych Sinisy Mihajlovicia. Gospodarze jutrzejszego spotkania spisują się naprawdę kiepsko w obecnym sezonie, w prawdzie udało im się ograć mistrzów Włoch w pierwszej kolejce, ale bardziej nieskuteczność Juventusu i ogromna ilość szczęścia pozwoliła gościom wywieźć stamtąd 3pkt niż umiejętności gry defensywnej tudzież jakaś zaskakująca taktyka. Obecnie Udine znajduje się w strefie spadkowej włoskiej calcio i kontynuuje serie 3 porażek z rzędu.
Będący w przebudowie zespół AC Milan kiepsko rozpoczął rozgrywki. Najpierw w pełni zasłużenie uległ na Stadio Artemio Franchi, choć nieco łagodzący może być fakt, że goście od 26min grali w osłabieniu. Następnie w prawdzie wygrał na San Siro z zespołem Empoli, ale styl w jakim udało się Rossonerim zdobyć 3 pkt wołał o pomstę do nieba. Gospodarze stworzyli sobie 1.5 sytuacji w całym meczu i zdobyli 2 bramki.
Fani Milanu również nie mieli powodów do radości po derbowym spotkaniu z Interem, przegranym niestety po jedynym trafieniu Guarina, aczkolwiek gra Rossoneri napawała optymizmem i moim zdaniem Milan zasłużył co najmniej na punkt w tamtym meczu. Co więcej gdyby Luiz Adriano wykazał się skutecznością taką jak choćby w meczach LM z Bate to miłośnicy Milanu cieszyliby się z 3 bramkowego prowadzenia po pierwszych 30 minutach spotkania.
W ostatni weekend Milan zgodne z oczekiwaniami pokonał u siebie sycylijskie Palermo po emocjonującym meczu. Jedynie co martwi po tym meczu to postawa defensywy i strata bramek po koszmarnych błędach indywidualnych.
Po letnim okienku transferowym Milan w swoim składzie ma piłkarzy, którzy w pojedynkę mogą przesądzić o losach spotkania. Bardzo dobrze do zespołu wprowadził się Bacca, który udowodnił w meczu z Palermo jak kompletnym jest napastnikiem. W wysokiej formie znajduje się Bonaventura, Balotelli dał świetną zmianę w meczu z Interem, nawet Kucka bardzo pozytywnie zaskoczył większość fanów Rossonerich, niestety jutro z powodu kontuzji na pewno nie zagra(zastąpi kto ktoś z dwójki Poli/Nocerino). Podobnie jak Abate, w miejsce któego zagra młody Calabria. Chłopak dobrze się wprowadził w meczu z Palermo, zagrał bardzo solidnie i wypracował pierwszą bramkę dla Milanu.
Trochę smutny jest fakt, że kibice z Mediolanu nie będą mogli stworzyć zwartej grupowy w sektorze gości na stadionie Udinese, ponieważ jest on aktualnie zamknięty z powodu modernizacji.
✅ 126
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Australia
Data: 22.09.2015. godz.11:30
Spotkanie: Melbeurne-Adelaide
Typ: Gospodarze dokładnie 1 golem
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w ramach ćwierćfinału pucharu Australii, w któym to Melbeurne podejmowało będzie przed swoją publicznością ekipę Adelaide. Dla mnie faworytem do zdobycia awansu do następnej rundy bedzie ekipa gospodarzy , która w poprzednich spotkaniach przed swoja publicznością radziła sobie bardzo dobrze, rozegrała tam w ostatnim czasie 3 mecze wszystkie 3 zakończyły się ich zwycięstwem w każdym spotkań jutrzejsi gospodarze zdobywali powyżej 2 bramek w spotkaniu, goście natomiast również sporo strzelają,ale w 3 meczach zdobyli tylko 3 punkty , oraz zanotowali dwie porazki, tu na pewno obejrzymy kilka bramek, ponieważ w poprzednich latach te ekipy strzelały między sobą sporo goli, było to kolejno 3, 5 oraz 7 bramek, a faworytem do następnej rundy pozostają gospodarze , którzy bardzo rzadko w historii spotkań przegrywali na tym stadionie z ich jutrzejszym rywalem, myślę że gospodarze okażą się zespołem o tą jedną bramkę lepszym stawiałbym na wynik 3:2.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Udinese - AC Milan
Typ: over 5,5 kartki (azjan)
Kurs: 1,95
Bukmacher:
Bet365
Stawka: 3j
Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Daniele Doveri , Włoch dość często wyciąga kartki jego średnia w lidze to 4,86 kartek/mecz, jeżeli chodzi o 10 ostatnich meczy ligowych to w 6 pokazał przynajmniej 6 lub więcej kartek


  • moim zdaniem w tym meczu nie ma jakiegoś mocnego faworyta, oba zespoły nie zaczęły sezonu tak jak się po nich spodziewano, gospodarze wspaniale zaczęli sezon od pokonania Juventusu na wyjeździe ale później nie potrafili nawet zdobyć punktu, jeżeli chodzi o gości to dotychczas punktowali tylko na swoim stadionie, na pewno przyjadą z chęcią sięgnięcia po pierwsze punkty na wyjeździe, spodziewam się walki z obu stron, gospodarze chcą w końcu zdobyć punkty u siebie natomiast goście pierwsze punkty na wyjeździe, moim zdaniem oba zespoły nastawią się na walkę przez 90 minut co będzie przejawiać się dużą ilością fauli, sędzia będzie miał co robić


  • jeżeli chodzi o h2h między tymi zespołami to najczęściej mecze tych drużyn między sobą obfitowały w sporą ilość kartek, mam nadzieję że i tym razem będzie podobnie, Udinese w tym sezonie u siebie ma śr. 4,0 kartki/mecz, natomiast Milan na wyjeździe śr. 2,5 kartki/mecz, liczę że utrzymają takie średnie a pomoże im w tym pan Doveri


Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 2.Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Bielefeld - Bochum
Typ: 2 DNB ( Remis - Zwrot )
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
We wtorek o godz. 17:00 będę bacznie przyglądał się druzynie Bochum , która zagra w Bielefeld z tamtejszą Arminią .
Obydwie te drużyny w tym momencie reprezentują zupełnie inny poziom . Lider 2 Bundesligi Bochum nie przegrał jeszcze meczu , zaliczył do tej pory 2 remisy ( ostatni dość pechowo u siebie tracac gola w doliczonym czasie 2 połowy ) oraz 5 zwycięstw.
Belefeld gra w kratkę jak do tej pory 1 zwycięstwo , 5 remisów oraz porażka. Bilans bramkowy tej drużyny też nie jest nadzwyczajny 6:7 , Bochum 12:4.
Bezpośrednie pojedynki między tymi ekipami w Bielefeld : ostatni mecz rozgrywany w 2013roku Bochum wygrał 2:0 , także widać że potrafią wygrywać na boisku Armeni.
Mam nadzieję ze jutro Bochum okaże się lepszy , gdy będzie remis przynajmniej nie stracimy włozonych pieniędzy .
POWODZENIA! ????
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP St. Petersburg
Godzina:
17:30
Spotkanie:
Robredo T. - Youzhny M.
Typ:
Robredo T.
Kurs:
1.70
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 2:2 z lat 2002-2010 więc tak szczerze nie ma sensu brać tego pod uwagę skoro mamy rok 2015. Obaj Panowie są z tego samego rocznika 1982 i mają po 33 lata. Grają nawet podobnym stylem bo wizytówką ich zagrań jest jednoręczny backhand. Grają w Rosji czyli ojczyźnie Youzhnego, ale czy to będzie dla niego jakiś handicap? Szczerze w to mocno wątpię. Mikhail co prawda odżył na Mastersie w Kanadzie wygrywając 4 mecze łącznie z kwalifikacjami, ale ja uważam ten wynik za dość złudny. Pokonanie Troickiego który od czasu Wimbledonu przegrywał mecz za meczem, czy Simona Gillesa który daleki jest od swojej optymalnej formie, na mnie nie robi dużego wrażenia. Już taki Rafael Nadal grający najgorszy sezon w karierze zlał Rosjanina. Warto dodać, że w pierwszej rundzie kwalifikacji okropnie się męczył z dużo niżej notowanym przeciwnikiem. 2015 rok w wykonaniu Youzhnego to jedna wielka porażka i to słowo nie będzie jakąś przesadą.
Robredo od jakiegoś czasu miał problem z łydką, ale swoje mecze grał i tak szczerze to wcale źle nie wyglądał. Biegał, nie kreczował i po prostu walczył niczym żołnierz na polu walki. W ostatnim czasie schodził z kortu pokonany przez 3x Paire, Murraya i Berdycha. Czy to są złe wyniki? Moim zdaniem nie, prędzej zaufam Hiszpanowi niż Rosjaninowi.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 17

woo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 17:45
Spotkanie: GKS Katowice- Cracovia
Typ: 2
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza: Szukający formy GKS z zagubioną Cracovią. Z tą różnicą, że GKS gra słabo od początku sezonu, a Cracovia niezbyt dobrze zaprezentowała się tylko w ostatnich dwóch meczach. Trener Zieliński pewnie zaczyna czuć presję i chcą wzmocnić swoją posadę będzie chciał odnieść zwycięstwo. GKS próbuje odbić się od dna I-ligowej tabeli i opuścić strefę spadkową i to zapewne będzie priorytet zespołu na najbliższe tygodnie. Ze strzelaniem goli Cracovia nie ma problemów, a z napadem Katowiczan nawet ostatnio lekko dziurawa obrona powinna sobie poradzić. W ostatnim meczu Pucharu Polski Cracovia pokonała Dolcan 3-2, który przecież przewodzi stawce w pierwszej lidze.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - HISZPANIA: Primera Division

Atletico Madryt - Getafe CF
Estadio Vicente Calderón, godz. 20:00
Atletico -2.5 @3.20 Bet365

Dość wysoki kurs patrząc na wyniki obu zespołów właśnie na stadionie Atletico, które na dodatek zaczęło grać naprawdę fajnie po przegranym meczu z Barceloną w lidze. Myślę, że dzisiaj Griezmann zrobi swoje i strzeli kolejne bramki dla swojego klubu w tym sezonie, jest też zawsze nieobliczany Torres, który może strzelić bramkę w najmniej oczekiwanym momencie. Atletico obecnie zajmuje 5 pozycję w tabeli, traci 3 punkty do liderującej Barcelony oraz tylko 1 punkt do Realu, który okupuje 2 miejsce. El Atleti jest bardzo mocne na własnym obiekcie, niezwykle trudno im strzelić gola, a co dopiero wygrać mecz. Myślę, że tutaj nie ma co szukać niespodzianki w tym meczu, bo gospodarze po prostu go wygrają i myślę, że to będzie różnicą minimum 3 bramek. Getafe to taki ligowy średniak, który z tymi najlepszymi w lidze z reguły dostaje mocne lanie, tym bardziej w wyjazdowych spotkaniach, które nie należą do lubianych przez ten zespół.​
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Primera Division
20:00
Atletico Madryt - Getafe
Antoine Griezmann strzeli bramkę
@ 2,00 Betsson
Kolejna mam nadzieje perełka do zabicia, na wieczorowy wtorek. Już myślami jestem w Madrycie. Tutejsze Atletico będzie gościć na swoim terenie zespół Getafe. Ekipę, której już nie raz wspominałem że to drużyna z dziurawą obroną i w ogóle ich gra jest mizerna i nic nie wygląda na to, aby mogliby zyskać jakieś pierwsze trzy punkty w dzisiejszym meczu. Atletico wystartowali bardzo dobitnie w sezon bo mają jedną porażkę, na swoim koncie. Ale nie z byle kim, bo z Barceloną. Ostatni mecz w delegacji i kolejna wygrana. Dwubramkowa. Faworyt jest jeden, ale granie Atletico po ~1,25 jest dla mnie nieopłacalne. Więc gram tutaj na jednego z moich ulubionych piłkarzy. Który jeszcze w tamtym roku zabił mi pięknie kupon, strzelając dwa gole a jeszcze nawet pokazywałem, ten kupon w Hyde Parku czy w moim temacie. Griezmann to zawodnik, który jest &#39;&#39;bystrzakiem&#39;&#39; zwinny, szybki, dobrze pracujący z piłką przy nodze. Do tego lewa noga, która jest wręcz wrogiem dla bramkarzy z przeciwnej drużyny. Młody Francuz na razie ma jedną bramkę na koncie. Sezon się jeszcze na dobre nie zaczął, ale ja tam wierzę w talent Griezmanna, który z meczu na mecz się rozkręca i gra na najwyższych obrotach. Jest z pewnością najlepszych z zawodników Atletico i na pewno nie można mu zarzucić sprytu, ani tego że potrafi odpalić w najmniej oczekiwanym momencie. Do tego jest zdradliwy dla obrońców i potrafi przechodzić ich jak na treningu. Dla mnie bet dnia. Z pewnością zagra od pierwszych minut, a wolę grać już teraz bo jeszcze jutro kursy spadną.. Francuz powinien zrobić robotę, dlatego też mu zaufam ponownie ????
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 165

mirohandel

Użytkownik
Dyscyplina: nfl
godzina: 2:30
spotkanie: Indianapolis-NY Jets
typ: -46,5
stawka: 1.85
bukmacher: bet365
Witam,kolega wyżej nieco podał kilka wyników obu drużyn.Ja również pograłem ten mecz w naziemny z tym ,że dałem tutaj under punktów ja kierowałem się na suchych statystykach i na ostatnich wynikach obu drużyn.Na moje oko będzie tutaj - w tym spotkaniu.Dodam tylko,że na ostatnie 5 meczy obu drużyn między sobą ani razu ta linia nie została pokryta a ,że historia lubi się powtarzać również daje na minus.Pozdrawiam
✅ 85
 
barcelonczyk 170

barcelonczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball-MLB
Godzina: 04;10
Spotkanie: Los Angeles Dodgers-Arizona Diamondbacks
Typ: Los Angeles Dodgers-1.5
Kurs: 2.19
Bukmacher: Betsson
Analiza:Na jutrzejszy dzien wybralem spotkanie Amerykanskiej MLB pomiedzy Los Angeles Dodgers a Arizona Diamondbacks . Co prawda nie znam sie na tym sporcie , ale zaufam statystykom. Gospodarze zajmuja 2 miejsce w lidze gwarantujace gre w play offach i za wszelka cene beda chcieli w nich zagrac. Zanotowali oni ostatnio 2 porazki z rzedu na wlasnym stadionie 1 punktem co przytrafilo im sie 1x od ponad 20 spotkan (predzej 16/20 spotkan wygranych) . I mysle ze dzis w nocy/ jutro nad ranem przerwa ta zla passe.Druzyna przyjezdnych zajmuje 8 miejsce w lidze z praktycznie 0 szansami na awans do play offow(musieli by wszystko wygrac i liczyc na notoryczne porazki druzyn bedacych przed nimi ;p) Na ostatnie 22 mecze wyjazdowe zanotowali bilans 11wygranych i 11 porazek, w ostatnim spotkaniu nawet 5;1. Jednak patrzac na bezposrednie ich pojedynki na stadionie Dogersow ostatnimi czasy, druzyna gospodarzy miazdzy przyjezdnych, ostatnie 10 pojedynkow wygrali Dogersi i mysle ze sytuacja sie ponownie powtorzy, kwestia tylko roznicy zwyciestwa.
⛔ 100
 
K 12

kanonier44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Insurance League Cup
Godzina: 20:15
Spotkanie: Rangers - St. Johnstone
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W meczu 1/8 pucharu Szkocji spotkają się drużyny Glasgow Rangers i St. Johnstone. Na co dzień drużyny te występują na innym poziomie rozgrywkowym. Gospodarze grają na zapleczu Premiership natomiast goście w Premiership. Jak wielką i znaną marką w Szkocji są Rangersi nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Drużyna ta tęskni za najwyższą klasą rozgrywkową i widać to w każdym detalu. Rok temu mimo całkiem dobrej dyspozycji okazali się za słabi na awans. W tym roku wygląda to zdecydowanie lepiej - w lidze Rangersi nie mają sobie równych, idą jak maszyna z bilansem 7-0-0 i bramkowym : 24-4. Awans zdaje się być kwestią rozegrania wszystkich spotkań. Forma gości to natomiast zupełne przeciwieństwo gospodarzy. O ile u siebie radzą sobie przyzwoicie to wyjazdowa gra to zupełny dramat - 5 ostatnich meczy to 5 porażek. Obie drużyny spotkały się w podobnych okolicznościach w ubiegłej edycji na etapie ćwierćfinału i lepsi okazali się Rangersi wygrywając 1-0. W tym sezonie zespół gospodarzy jest zdecydowanie silniejszy i pewniejszy. Za wszelką cenę będą chcieli o sobie dać znać w kraju, a jedyną możliwą drogą by to udowodnić jest awans do kolejnych rund. Kibice marzą o starciu z odwiecznym rywalem Celtikiem, bo żaden inny pojedynek w Szkocji tak nie elektryzuje jak ten. Goście zapewne bardziej niż na pucharze skupią się na lidze gdzie będą walczyć o miejsce w grupie mistrzowskiej, a o to nie będzie łatwo. W sobotę czeka ich mecz do wygrania z Dundee Utd a 3 punkty bardzo potrzebne, więc trener większe siły przeznaczy na ligowe spotkanie. Zważając na wymienione okoliczności, formę, a także klasę obu ekip, można spodziewać się zwycięstwa gospodarzy, którzy pragną jak najszybszego powrotu do wyników z lat świetności.
⛔ 100
 
enzo17 0

enzo17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hertha - Fc Köln
Typ: 2
Kurs: 3,10
Bukmacher: bet365
Analiza:Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie 1 bundesligi, Hertha podejmuje na własnym stadionie Fc Köln.Ten mecz typuje wygraną gości, tracą 1 punkt do wolfsburga który gra w ten sam dzień ciężki mecz z bayernem. Jeżeli wygrają z Hertha zbliżą się do lidera, Koln zagrało dobry mecz z Monchengladbach, zremisowali z wolfsburgiem 1:1, gdzie hertha przegrała 2:0. Bilans koln nie jest zadawalający 9:9, ale 6 bramek stracili w meczu z Frankfurktem, gdzie przegrali 6:2 po serii błędów w defensywie.
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jakiś czas temu postanowiliśmy reaktywować działanie na Facebooku.

https://www.facebook.com/pages/Forum-Bukmacherskie/793446814102619

Wystarczy, że klikając przycisk &quot;Lubię to!&quot;, dodasz nas do swojej listy ulubionych na Facebooku a będziesz na bieżąco informowany o ważnych wydarzeniach na forum, o zbliżających się turniejach, aktualnych promocjach u bukmacherów oraz o najciekawszych zdarzeniach sportowych wartych zagrania.

Zapraszamy!

Do tego zachęcamy do wrzucania swoich postów/tematów do konkursu. Co miesiąc rozdajemy fajne nagrody. Zachęcam również do wrzucania tematów i postów innych osób. To jest bardzo mile widziane! ????

http://forum.bukmacherskie.com/f494/

Nie tak dawno wystartowały również konkursy ligi hiszpańskiej i niemieckiej. Cały czas możecie się do nich zapisać!

http://forum.bukmacherskie.com/f517/

http://forum.bukmacherskie.com/f518/
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Argentyna Primera
Godzina: 1:00
Spotkanie: Belgrano - Atletico Rafela
Typ: X/1
Kurs: 4.75
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 25 kolejki argentynskiej ekstraklasy. Belgrano gra z Atletico Rafaela. Nie spoglądając na tabele/forme mozna stwierdzic ze Belgrano jest lepszą ekipą, która będzie chciała powtorzyc wyczyn z poprzedniego sezonu, czyli awansu do pucharów. Goscie - grają w dołach tabeli praktyczine na równi z beniaminkami. W tym sezonie gospodarze zajmują takie samo miejsce jak w poprzednim - 10. Scisk w tabeli ejdnak powoduje ze przy wygranej będą tracić tylko 2 pkty do 4 miejsca. Gospodarzy mozna wyroznic za dobrą postawę w obronie (20 straconych w 24 m). Tylko San Lorenzo straciło mniej bramek. Goscie wygrali tylko raz na wyjezdzie, stracili aż 44 bramki. Gdyby nie ostatnio gra Belgrano z Lanus w Copa Libertadores (4 dni temu) to raczej grałbym 1/1, a tak licze na zmęczenie i spokojne prowadzenie gry.
⛔ 100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka- Puchar Swiata
Godzina: 7:15
Spotkanie: Japonia-Polska
Typ: 1 set wygra Japonia mecz wygra Polska
Kurs: 5,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam, gram ten typ dlatego bo Polacy bardzo często odpuszczają pierwszego seta a później oczywiście wygrywają, nie mam jak wkleić ale wystarczy pooglądać mecze z innymi rywalami, często powtarza się wynik 3:1 dla naszych. Kurs bardzo dobry warty zagrania moim zdaniem. Powodzenia
Kiepska analiza (trzecia lub kolejna w miesiącu)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Słowacja
Godzina: 17:00
Poprad - Słowacja U20
Typ: Poprad wygra 1 tercje
Kurs: 1.80
Bukmacher: Oddsring
Poprad w tym sezonie prezentuje dobry hokej i po 5 rozegranych spotkaniach na koncie posiadają 9 punktów zwycięstwa z Zvolen 3:2, Zilina 3:2 oraz po dogrywce na Skalicy 3:4 porażki przyszły im natomiast z viceliderem Bystrica po bardzo dobrym meczu w dogrywce 1:0 oraz z Liderem Trencin 2:4. Zespole troche zmian kadra do ostatnich chwil była montowana ale zaczyna to wyglądać na prawdę dobrze. O dzisiejszym przeciwniku ciężko coś pisać oni w ogólnym rozrachunku zawsze te pare zwycięstw w sezonie ugrają w obecnym zaskoczyli pokonując Skalice 4:1 prawda jest taka ale gdy przybliżymy sobie sytuacje kadrowa i notowane wyniki Skalicy wynik nie może dziwić..w drugim spotkaniu natomiast przegrali z Trencinem 2:0. Faworytem bez dwóch zdań są Gospodarze ale z racji kursu trzeba szukać czegoś innego ja wybrałem opcje win pierwsza tercja po solidnym kursie.
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny???? Izmir challenger 2015 (Turcja)
Godzina:15:00
Spotkanie: Ilhan Marsel - Mertens Yannick
Typ: 2
Kurs: 3.06
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Zacznę od klasycznej analizy aby później przejść do ważnych niuansów. W bezpośrednich pojedynkach jest 1:1 gdzie Panowie grali ze sobą dwa razy pod dachem w 2008 oraz 2011 roku i zawsze były to mecze 3 setowe. Faworytem na papierze będzie tutaj Turek, Marsel Ilhan z 84 pozycji ATP. Ilhan gra w tym turnieju zawsze od 2008 roku gdzie w 2009, 2010 oraz 2011 osiągnął finał a rok temu doszedł tutaj do półfinału. Turek czuje się najlepiej na twardych kortach, jego forma po Wimbledonie jest kiepska. Na 6 turniejów ciężko znaleźć u niego jakiś pozytywny wynik ponieważ pokonanie podczas US OPEN dziadka Stepanka czy w kwalifikacjach do Cincinnati Basilashviliego to wielkie osiągnięcia nie są. Jego przeciwnikiem będzie znacznie mniej znany Belg, Yannick Mertens z 180 pozycji ATP i jest to tylko jedno oczko niżej od swojego rekordu. Belg to tenisista głownie od turniejów futuresowych lecz na dniach pokazał, że coś w nim drzemie.
Mertens to tenisista bardzo uniwersalny ponieważ potrafi grać na mączce, na hardzie ale również pod dachem! I jest to spory plus ponieważ jak na jego progi rankingowe to coś niespotykanego. Jeśli tenisista potrafi grać na wszystkich nawierzchniach to oznacza, że ma dobry serwis, dobrze porusza się na korcie, ma dobrą kondycję, potrafi wytrzymywać wymiany oraz ma uderzenie kończące. Zachwalam go bardzo ponieważ są do tego powody lecz w głowie mam ciągle to, że jest on graczem od futuresów. Marcel jak i Yannick ostatnio grali w tym samym turnieju czyli w Istambule 2 challenger gdzie Belg doszedł tam w pięknym stylu do półfinału pokonując po drodze Albota 6:0, 7:6 (99 ATP) czy Ymera (127 ATP) 6:4, 7:5, w wiadomo iż Albot w tym roku szokuje po wszedł do pierwszej 100 a Ymer to talent ze Szwecji. A co zrobił Turek w swoim pierwszym meczu w tamtym turnieju? Przegrał i to przegrał w takim stylu, że człowiek kolejny raz mógł to nazwać sprzedaniem, handlem czy ustawianym meczem.
To był nie pierwszy i nie ostatni &quot;dziwny&quot; mecz Ilhana każdy kto interesuje się tenisem wie jaki to jest tenisista. Oglądałem jego mecz z Karatsevem gdzie przegrał 6:7, 6:3, 6:1. W pierwszym secie Marcel wygrał po niemrawej grze w tie braku gdzie bodajże obronił 8 BP, serwis nie siedział mu wybitnie a jak wiadomo to jego podstawowa broń a forhend również odmawiał posłuszeństwa. Do pierwszego seta nie można się przyczepić, w drugim secie naliczyłem mu 20 niewymuszonych błędów i tutaj było można zaobserwować marną grę faworyta. Ale trzeci set to był koncertowy i tam naliczyłem mu (bez ostatniego gema bo tam udawał walkę) 18 niewymuszonych błędów.
Najlepszy punkt meczu, oczywiście w III secie...było to przy stanie 2:0, 30:0 i smecz Ilhana...pokazał tam głównie jakim jest tenisistą bez woli walki. Po drugim przełamaniu w decydującym secie a konkretnie w 5 gemie serwisowym też można zaobserwować jak Ilhan wyrzuca wszystko specjalnie aby sobie usiąść. Nie będę tego dalej komentował ponieważ brak słów, ale Ilhan ponownie pokazał jak tenis może być skorumpowany a jeśli ktoś nie lubi tego słowa to może sobie mówić, że mu się nie chciało. W ogóle to był też dziwny mecz dlatego, że w II secie po 3 punktach zaczęły się jakieś modły islamskie (bardzo głośne, że mnie irytowały na słuchawkach) i chwilę po tym Karatsev łapie się za głowę, za uszy i nie może serwować.....mega. Ale nie stawiam w tym meczu tylko dlatego, że Ilhan jest sprzedajnym tenisistą ale też, że Belg w ostatnim czasie jest na formie i może dzisiaj utrzeć nosa Turkowi, mam ogromną nadzieję, że tak będzie!!!! A poniżej zamieszczam skrót meczu o jakim pisałem i jak ktoś nie ma czasu to głównie polecam przewinąć w te miejsca jakie podkreśliłem w analizie.
https://www.youtube.com/watch?v=yVYSYbcHUdg
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom