>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 22.09.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
armz 4

armz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Superleague
Godzina: 18:30
Spotkanie: Panetolikos - PAOK Saloniki
Typ: PAOK Saloniki -1
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
PAOK (4 miejsce w lidze) ostatnio na fali, 4 zwycięstwa z rzędu w tym 2 w europejskich pucharach bilans w tych meczach 17:1. Panetolikos na 4 ostatnie mecze 2 zremisował, jeden przegrał i jeden wygrał. Po &quot;rozjechaniu&quot; 6:1 w LE Dinama Mińsk PAOK nie powinien mieć problemu z pokonaniem Panetolikosa zajmującego 16 miejsce różnicą 2 bramek. Ostatnie spotkanie wyjazdowe w lidze piłkarze PAOK-u wygrali 4:0 z zajmującym aktualnie 14 miejsce Platanias.
ZWROT
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok
Typ: X
Kurs: 3,40
Bukmacher: bet365
Analiza:
We wszystkich dotychczasowych kolejkach Ekstraklasy sezonu 2014/15 padały przynajmniej dwa remisy. W kolejce nr, 9 która zakończy się dziś w Łęcznej, nie padł jeszcze ani jeden. Oczywiście nie jest to żaden merytoryczny argument, ale naprawdę jest ich kilka, jeżeli przyjrzymy się formie obu dzisiejszych rywali. Zarówno Górnik Łęczna jak i Jagiellonia dużo strzelają, ale tez tracą dużo goli. Faworytem dzisiejszego spotkania są gospodarze jednak warto zauważyć pewne zawahanie formy obu zespołów po przerwie dla reprezentacji.
Pod koniec sierpnia Górnik rozbił na własnym stadionie Pogoń Szczecin 4-2, Jaga natomiast pokonała Koronę 3-0 na wyjeździe, wcześniej jednak przegrała trzy kolejne spotkania tracąc po trzy gole w każdym. Widać, że trener Probierz wziął w obroty graczy odpowiedzialnych za obronę, bo po reprezentacyjnej przerwie Jaga znowu zachowała czyste konto, wygrywając po dobrym meczu z Lechem 1-0. Dużo gorzej rozbrat z ekstraklasowymi zmaganiami znieśli gracze Szatałowa. Przegrali oni na wyjeździe z Cracovią 1-2, mimo że objęli prowadzenie w 4. minucie.
W zespole gości zabraknie dziś Daniego Quintany, więc najprawdopodobniej nastawią się oni na uważną grę defensywną skupiając się na kontratakach.
W historii spotkań pomiędzy dzisiejszymi rywalami 3 razy wygrywała Jagiellonia (raz po dogrywce w Pucharze Polski) a 2 zwycięstwa odniósł Górnik.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 200

sniffybet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
Godzina: 19:00
Spotkanie: Oddevold - Utsiktens
Typ: Oddevold DNB
Kurs: 2,30
Bukmacher: betsson
Analiza:
Drużyna Utsiktens kompletnie do mnie nie przemawia. Fakt, co innego mówi tabela, gdzie zajmują oni drugą pozycje, ale ja nie jestem typerem z tabel, a z boiska. Dobre wyniki drużny gości wynikają tylko z jednego - ze słabości reszty zespołów tejże ligi. Goście podejdą do dzisiejszego spotkania bez swoich dwóch bardzo dobrych, podstawowych stoperów. Już tydzień temu Utsiktens grało bez nich, co skończyło się kompromitacją 0:3 z totalnie przeciętnym Trellerborgs przed własną publicznością. Należy wiedzieć, że cała siła zespołu gości leży tylko i wyłącznie w ich formacji defensywnej, która obecnie nie istnieje przez dwie wyżej wymienione kontuzje. Jakby tego mało, goście tracą w dzisiejszym spotkaniu swojego podstawowego bramkarza który nie zagra z powodu problemów żołądkowych, a zastąpi go kompletny żółtodziób który z profesjonalnym bronieniem ma wspólnego tyle ile ja z podbojami kosmosu z czasów Zimnej Wojny. Z kolei Oddevold wiedząc o ogromnej słabości rywala która nie potrwa długo będą celować tylko i wyłącznie w zwycięstwo. Gospodarze mają dzisiaj trzy ogromne atuty - własną publiczność która słynie ze wspaniałego dopingu i oprawy, trenera Tony&#39;ego Fylksjö, uważanego za geniusza taktycznego w Szwecji który na pewno rozpracował już dziurawą obronę gości, bo on okazji na tak łatwe 3 punkty nigdy nie marnuje oraz ich podstawowego napastnika, którego nazwiska zapomniałem który ma strzelone 49 bramek dla swojego zespołu i dzisiaj bardzo chce zdobyć tą jubileuszową pięćdziesiątą co zapowiadał na konferencji przedmeczowej, a gdy nogi pozwolą to i jeszcze więcej.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Norwegia Diviison 2 grupa 2
Spotkanie: Nardo - Rosenborg II
Typ: Nardo + 1.5 AH
Kurs: 1.62
Godz: 18:00
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Na początku myśłałem że to jakiś błąd w statystykach gdy zauważyłem kursy na obie ekipy, lecz przejrzałęm jeszcze statystyki u innych bukmacherów iwszystko było tka samo przecież to jakiś żart. Nardo jest o wiele lepszym zespołem tak przynajmniej wynika ze statystyk a w tej analizie opieram się głównie na nich. Handicap +1,5 dla gospodarzy po takim kursie ..nic tylko grać Nardo przegrało kilka ostatnich meczy lecz tylko raz więcej niż jedną bramkąco pokazuje że nie są w złęj formie. Spójrzmy na forme ich dzisiejszych rywali przecież Oni nie pokazują nic nadzwyczajnego cztery porażki z rzędu na wyjeździe o czymś świadczą...dodatkowo wygrali Oni tylko trzy mecze na dwadzieścia spotkań co jest totalną klapą w mojej opinie. Nardo ma o 13 więcej punktów niż Rosenborg. W dodatku ROsenborg ostatni raz z Nardo wygrał w 2011 rokuczyli ponad 3 lata temu między czasie padło kilka remisów orazwygranych Nordo. Miałem stawiać Nordo lub remis po więkzym kursie, ale żależy mni na tym konkursie więc zagram bezpieczniej dodatkwoo gdy typ wchodzi nawet jeśli przegrają jedną bramką.
⛔100
 
tlok 50

tlok

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok
Typ: 2
Kurs: 3,70
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Dzisiejszy mecz to spotkanie siódmej i dwunastej drużyny w tabeli ekstraklasy. Bilans ostatnich pięciu meczów z udziałem Jagielloni to 2 zwycięstwa (w tym z Lechem Poznań) i 3 porażki, z czego wszystkie tylko z czołowymi drużynami tabeli. Górnik Łęczna również odnotował 2 zwycięstwa i 3 porażki, jednak przeciwnikami nie były tak wysoko notowane drużyny, jak w przypadku drużyny z Białegostoku. Porównując bezpośrednie starcia nie można dużo powiedzieć, gdyż te drużyny rozegrały oficjalne spotkania 9 lat temu. Warto jednak zauważyć, że w tym ostatnim spotkaniu, to Górnik przegrał u siebie Z Jagiellonią. Myślę, że to Jagiellonia wygra dzisiejszy mecz, dlatego też taki jest mój typ.
⛔100
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Divison
Godzina: 20:45
Spotkanie: Getafe - Valencia
Typ: 2 prowadzenie do przerwy
Kurs: 2.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Valencia powinna spokojnie w tym meczu wygrać. Oglądałem ostatni ich mecz mecz ligowy z Espanyolem i powiem szczerze, że ostro zaczeli. W poprzednim meczu z Malagą rownież ostro zaczęli wygrywając do przerwy 2-0 i nie trafiając karnego. Teraz może być trochę gorzej, ponieważ Valencia gra na wyjeździe i co za tym idzie będą chcieli według mnie ostro na samym początku wsadzić bramkę. Kurs na Valencie do przerwy warty zaryzykowania. Valencia na 4 ostatnie mecze zaliczyła trzy zwycięstwa i remis. Getafe trochę gorzej bo na pięć ostatnich meczów wygrali tylko jeden, zremisowali również raz i trzy razy polegli. Valencia wygrywając ten mecz wskoczy na drugie miejsce, więc zapał będzie na pewno od pierwszych minut.
✅160
 
L 25

lexter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Divison
Godzina: 20:45
Spotkanie: Getafe - Valencia
Typ: powyżej 12 rzutów rożnych
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam,ostatni mecz 4 kolejki Hiszpanskiej Primera Divison.Spotykaja sie dwie druzyny w których rzutów rożnych jest dość sporo więc i oby dzisiaj rowniez to sie potwierdziło.Faworytem meczu sa zajmujacy 5 miejsce w tabeli gracze z Valencii, gospodarze czyli druzyna Getafe to 16 druzyna hiszpanskiej najwyzszej klasy rozgrywkowej.W ostatnim meczu obu druzyn padlo az 17 rzutow roznych, wiec dosc sporo, w poprzednim zas bylo ich 12.Valencia mam nadzieje bedzie strona atakujaca, bo w przypadku wygranej moga awansowac na 2 miejsce w tabeli wiec szansa spora ze troszke tych roznych nabiją, Getafe powinno również dorzucić swoje i powinno być ok.Początkowo chciałem zagrać na wygrana Valencii ale skoro typ juz został zaproponowany to szukam szczescia w rzutach roznych.Pozdrawiam
⛔100
 
M 52

marlboro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, liga regionalna Southwest
Godzina: 20:15
Spotkanie: Eintracht Trier - TuS Koblenz
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Zacznę od tego że kurs na gości znacznie spadł i myślę że to ma znaczenie. Obie drużyny są do siebie zbliżone pod względem sportowym i uważam że kursy początkowe na gospodarzy w granicy 1.70 to był jakiś żart. Gospodarze mieli 5 dni odpoczynku a goście 10 dni i gdyby to była wyższa liga to powiedziałbym że lepiej dla gospodarzy ale to liga regionalna więc wydaje mi się że ten dłuższy odpoczynek będzie na korzyść gości. Eintracht jest na miejscu 15 z 7 pkt, a goście mają dwa oczka mniej i są na ostatniej pozycji, więc dziś zwycięstwo jest bardzo ważne dla jednych i drugich. TuS ostatnie przegrane mecze grali z rywalami z czołówki więc teraz mecz z teoretycznie słabszą drużyną niż ostatni rywale. Ostatnie zwycięstwo goście odnieśli na wyjeździe i uważam to za dobry prognostyk przed meczem który już za chwilę.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom