>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 22.09.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dyscyplina; Tenis, ATP Metz, 21:30
Spotkanie: Oliver Rochus - Richard Gasquet
Typ: 0:2 Gasquet
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365

Dziś nie miałem w ogóle czasu na głębsze prześledzenie oferty na dziś z tenisa, ale teraz znalazłem czas i o to wybrałem zwycięstwo Gasqueta 2:0. Mecz Rochus vs. Gasquet to ostatnie zaplanowane na dzisiejszy dzień spotkanie. Francuz jest murowanym faworytem i właściwie nie widzę, żadnej prognozy, aby mógł przegrać z niżej notowanych zawodnikiem seta. Jak wiemy Gasquet będzie miał za sobą sporo ludzi w wieczornej sesji i bez wątpienia to wykorzysta, gdyż Francuska publiczność elektryzuję atmosferę. Oliver Rochus, Belg pozycja 80. w rankingu. Ostatnie jego 4 mecze kończyły się porażkami w tym jedna w Davis Cup, a na US Open ze słabszym o wiele rywalem, więc nie lśni za bardzo :p Natomiast Gasquet, 15. rakieta świata, w tym sezonie gra dobrze i wrócił na swój wysoki poziom. Nie grał dużo meczy, bo 2 od US Open, ale za to miał trudnych rywali. Obaj grali ze sobą siedem razy i pięciokrotnie wygrywał Richard, a tylko 2 razy Belg. Ostatnie 3 mecze wygrał Gasquet i to wszystkie były w 2010 roku i to gładkie 2-0, więc mój typ jak najbardziej trafny. Zobaczymy co będzie, mam nadzieję, że Francuz wygra gładko!
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom