>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 22.08.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer


Dyscyplina: Piłka ręczna - Bundesliga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Magdeburg - Balingen Weilstetten 
Typ: Powyżej 58,5
Kurs: 2,75
Bukmacher: Fortuna 

 

Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem. Oferta nie jest zbyt bogata jeśli chodzi o piłkę ręczna, ale można znaleźć kilka kilka ciekawie zapowiadających się zdarzeń, a jednym z nich jest mecz pomiędzy Magdeburgiem, a Balingen na inaugurację rozpoczynającej się dzisiaj Bundesligi. Z jednej strony mamy czołowy i bardzo doświadczony zespół z Magdeburga, a drugiej beniaminka, który awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej. Moja propozycja na ten mecz, to ilość bramek rzuconych przez obydwa zespoły, a mianowicie najwyższą linię +58,5, która została wystawiona przez bukmachera po przyjemnym kursie 2,75. Gospodarze zwykle w swoich spotkaniach narzucają bardzo mocne tempo gry i zmuszają przeciwnika do grania ofensywnego handballu co
w starciu z drużynami niedoświadczonymi może okazać się nie do przeskoczenia. Balingen, to zespół charakterny i nieprzewidywalny, dlatego na pewno nie wyjdą z nastawieniem, że będą łatwym dostarczycielem punktów. Goście przed rozpoczęciem nowego sezonu wzmocnili się kilkoma ciekawymi nazwiskami, którzy nie raz mieli możliwość grania o najwyższe ligowe cele. Magdeburg dobrze przepracował okres przygotowawczy podczas którego mierzył się z Cejle wygrywając 36:34,
w 1/32 pucharze Niemiec pokonali Northeimer 41:26, a 1/16 Hagen 46:17. Zarówno gra jak i wyniki napawają dużym optymizmem. W przypadku gości również wyglądało, to nieźle, w meczu towarzyskim pokonali czołową
i najsilniejszą drużynę ligi portugalskiej Porto 30:33 co było sporą sensacją, natomiast w 1/32 odpadli z Pucharu Niemiec z Wetzlar, aż 28:36 i to był taki przedsmak tej najwyższej klasy rozgrywkowej jakim jest Bundesliga.Liczę na mocne otwarcie nowego sezonu przez jednych jaki
i drugich. Bardzo mocną alternatywną opcją będzie tutaj granie linii +54,5 po kursie 1,6 jaki widnieje na Fortunie.

  175
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:45
Spotkanie: FC Kopenhaga - Riga FC
Typ: FC Kopenhaga handi 0:2
Kurs: 2,82
Bukmacher: Fortuna

Jak dla mnie bet dzisiejszego dnia. Trzynastokrotny mistrz Dani, ośmiokrotny zdobywca Pucharu swojego kraju, uczestnik 1/8 Finału Ligi Mistrzów z sezonu  2010/2011, a naprzeciwko FC Riga. Dla mnie pytanie pozostaje tylko jedno jaką różnicą bramkową zwyciężą gracze z Parken. Zespół gości miałem okazję widzieć w starciu z mistrzem Polski (którego wyeliminowali śmiech) i nie porwała mnie ich gra. W III rundzie kwalifikacji gracze z Łotwy mierzyli się z fińskim HJK Helsinki, którego również udało się przejść po dwóch fartownych remisach. Najpierw w spotkaniu u siebie przyjezdni kontrolowali mecz, aż do 81 minuty kiedy do wyrównania doprowadził Kamil Biliński, a następnie w Helsinkach przy stanie 2:1 dla miejscowych w 80 minucie Roman Debelko zdobył bramkę dającą awans do kolejnej rundy. Z całym szacunkiem dla gości, ale Kopenhaga to zespół o klasę lepszy od ekipy Piasta i HJK. Gracze FC Kopenhaga w bardzo pechowy sposób odpadli z rozgrywek o Champions League przegrywając na własnym obiekcie po serii "jedenastek" 6:7 z zespołem Crvenej Zvezdy Belgrad  III rundzie kwalifikacji do tych elitarnych rozgrywek. Myślę, że w dzisiejszy wieczór zawodnicy z Parken urządzą sobie ostry trening strzelecki, a bramka gości zostanie kilkakrotnie "podziurawiona". Moim zdaniem losy awansu do fazy grupowej Ligi Europy rozstrzygną się już dzisiaj, a na rewanż na Łotwę zespół z Kopenhagi pojedzie jak na sparing o małym ciężarze gatunkowym.  

  100
 
seba23 141,8K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - LE, kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Glasgow Rangers
Typ: Legia powyżej 2,5 żółtych kartek
Kurs: 2,1
Bukmacher: etoto
Analiza:

Sporo dzisiaj typów na to spotkanie i większość w stronę gości ale nie ma co się dziwić jeżeli popatrzymy na aktualną formę obu zespołów. Legia w tym spotkania zagra pod dużą presją trybun i nie tylko co może im tylko jeszcze bardziej związać nogi. Kolejny rok bez fazy grupowej dla tego klubu to duża dziura w budżecie. Większość przewiduje przewagę Rangersów z czym można się zgodzić i Legioniści mogą mieć dzisiaj sporo problemów z utrzymaniem się przy piłce i płynnością gry. Defensywa powinna mieć sporo roboty z graczami ofensywnymi Rangersów, którzy w ostatnich spotkaniach zdobywają sporo bramek. Na razie konto Legii w LE czyste ale dzisiaj taki wynik wydaje się wręcz nierealny. Przewiduję sporo przewinień po stronie piłkarzy Legii, którzy mogą sobie nie radzić z szybkimi skrzydłowymi rywala, do tego dojdzie w przypadku straty bramki frustracja z niekorzystnego wyniku lub w co wątpię jak Warszawiakom uda się pierwszym strzelić bramkę obrona za wszelką cenę wyniku. Jak to mawia trener wojskowych u niego liczy się "zapierd...." i tego będzie oczekiwał od swoich zawodników także 3 żółte kartki przez nich jak najbardziej do zrobienia.

  110
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE, kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: Strasbourg vs Eintracht
Typ: 1 gol Strasbourg
Kurs: 2.7
Bukmacher: etoto
Analiza:

1 krok go grupowego etapu Ligi Europejskiej. Co odrazu widac, ze obie ekipy ostatnio nie zachwycaja z bramkami. Graja niezle i stawia na obrone. Dla Francuzow to codziennosc, dla Eintrachtu juz nie. Na pierwszy rzut oka wydaje sie, ze remis bedzie korzystnym rezultatem. Ja jednak uwazam, ze zadanie dla gosci nie bedzie takie latwe. Widzimy duze spadki kursow na gosci, ale Strasbourg poki co nie zachwyca, ale i nie zawodzi. Zwlaszcza na wlasnym podworku. Oczywiscie duzo uwagi obrona bedzie udzielac Rebicowi, ale i swoje okazje francuzi tez beda mieli // pozdr

  170
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy

Godzinna: 21:00

Spotkanie: Slovan – PAOK

Typ:  PAOK over 2 azjan bramki

Kurs: 3.50

Bukmacher: lvbet

Analiza:

PAOK przegrała dwumecz z Ajaxem o Ligę Mistrzów gdzie pokazali kawał dobrej piłki w ofensywie strzelając w sumie ekipie z Amsterdamu 4 bramki, w tym na wyjeździe 2. Trochę w tym rewanżu było kontrowersji ale tego już nie da się cofnąć.  Co prawda zespół jeszcze sezonu nie zaczął ale towarzysko grał bardzo dużo z mocnymi rywalami a mecz z  Holendrami pokazał że są bardzo dobrze przygotowani do sezonu. Moim zdaniem w każdej formacji są po prostu lepsi – szybsi, lepsi technicznie,  lepsi taktycznie a opiera to też na tym że Slovan bardzo często oglądam bo to drużyna ofensywna która wysoko atakuje (Ajax z o klasę lepszymi zawodnikami też tak gra i stracił 4 bramki). Zresztą Slovan można powiedzieć że zaliczył mega wpadkę przegrywając dwumecz z Sutejska (1:1 w domu), bramki stracili także u siebie  jakimś Feronikle 2:1. To pokazuje moim zdaniem już sporą różnicę poziomu a to ze widziałem obi ekipy w akcji mnie w tym typie jeszcze bardziej przekonuje.

  100
 
F 824,4K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis, WTA
Godzina: 21:35
Spotkanie: Camila Giorgi - Alize Cornet
Typ: Giorgi wygra
Kurs: 1.77
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Giorgi powoli wraca do formy. Włoszka znana z szybkiego stylu gry może sprawić dzisiaj problemy Francuzkę. Na takim etapie turnieju nie ma już słabych przeciwniczek, Giorgi jest zwrotna, dobry serwis - mam nadzieję, że pokaże wszystko co najlepsze na korcie. Ostatnie spotkania pomiędzy obiema zawodniczkami konczyły się zazwyczaj trzema setami, Giorgi wygrała trzy spotkania z z pięciu z Cornet. Kursy są na korzyść tej pierwszej, myślę że spotkanie będzie dość wyrównane, ale w mojej opinii Giorgi ma więcej argumentów żeby wygrac. Zaszła daleko w Waszyngtonie, dzisiaj też myślę że polfinal w jej zasiegu.

  77
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom