>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.08.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Japonia - J League
Godzina: 11:30
Spotkanie: Urawa Red Diamonds - Vegalta Sendai
Typ: over 3,5 bramki
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
8 w tabeli Urawa podejmuje u siebie 17 (przedostatnią) Vegaltę. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Urawa, choć wcześniejsze mecze między tymi drużynami pokazały, że w ich meczach można być świadkami niecodziennych wyników (np.3:3 lub 4:4).
Ostatnie cztery mecze między nimi to zawsze over 3,5. W tych meczach było odpowiednio bramek - 6,4,6,8. Ostatnie trzy mecze Vegalty to też overy 3,5 w meczu. Z Urawą rzecz się ma gorzej, ale w meczach z Vegaltą powinni włączyć automat z bramkami.
Zakład na over 3,5 zawsze jest sporym ryzykiem, ale w tym wypadku nie aż takim i myślę że postawienie na niego może przynieść + .
✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NORWEGIA: Tippeligaen
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sandefjord v Stabaek
Typ: Adama Diomande (strzeli)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dziś znowu wybieram chłodniejszą cześć europy czyli Skandynawię. W norweskiej Tippeligaen ostatnie w tabeli Sandefjord, podejmować będzie wicelidera Stabaek.
Dziś znowu stawiam na strzelca gola, mianowicie chodzi o Adama Valentina Diomande, napastnika będącego w wybornej formie. Ten zdolny Norweg nastrzelał już 15 bramek w tym sezonie. A ostatnio aż dwie z Lillestrøm, gdzie, w dużej mierze przyczynił się do wygranej Stabaek.
Z Sandefjord spotkali się niedawno w pucharze ligi gdzie Stabaek wygrał 0-1, a gola strzelił nie kto inny, a Adama Diomande.

✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 1

pernowak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Verona FC - AS Roma
Typ: AS Roma
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Już dziś startuje Serie A czyli najwyższa klasa we Włoszech. Wziąłem pod uwagę spotkanie inauguracyjne, gdzie moim zdanie gości są zdecydowanym faworytem. Po pierwsze bilans poprzednich spotkań, po drugie Roma będzie jednym z niewielu drużyn które będą chciały przeciwstawić się Juve i zdobyć mistrzostwo Włoch. Ostatni ich mecz akurat zakończył się wynikiem 1 - 1. Miałem okazję oglądać to spotkanie. Roma miała przygniatającą przewagę i tylko brak koncentracji i skuteczności sprawiło że nie wyjechali tam z 5 golami...Myślę, że dziś nie będą już się cackać i odpalą maszynę do zdobywania pkt.
Ostanie mecze:
Hellas Verona - AS Roma
1:1
0:2
1:3
0:3
2:3
⛔ 100
 
qn7 159

qn7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League - Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: West Ham - Bournemouth
Typ: Goście pow. 5,5 rzutów rożnuch
Kurs: 2.33
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiaj na Upton Park &quot;Młoty&quot; podejmować będą beniaminka - Bournemouth. Spodziewam się otwartego pojedynku, gdyż obie drużyny na pewno będą robiły wszystko aby wygrać.
Gospodarze, są drużyną, która spokojnie na koniec powinna zająć miejsce w pierwszej 10, na pewno będą chcieli zajść jak najwyżej jak to możliwe. W spotkaniach z takimi drużynami jak Bournemouth, na pewno założeniem przed meczem nie będzie, aby się bronić, a wręcz przeciwnie. Trener gospodarzy Slaven Bilić nie będzie dziś mógł skorzystać z usług Valencii, Carolla, Zarate (grał w pierwszych dwóch spotkaniach) oraz podstawowego bramkarza zawieszonego za czerwoną kartkę - Adriana.
Drużyna gości, a więc Bournemouth to absolutny beniaminek i w tym sezonie z pewnością ich celem będzie utrzymanie się, chociaż łatwo na pewno nie będzie. W dwóch spotkaniach zanotowali dwie porażki po 1-0. Dlatego dziś muszą powalczyć o jakieś punkty i z pewnością ich taktyką nie będzie tylko bronienie się i granie z kontry. Ostatni mecz z Liverpoolem przegrali po kontrowersyjnym golu, a w całym spotkaniu źle się nie spisywali. Lubią i potrafią grać skrzydłami i na to liczę także w tym dzisiejszym spotkaniu, dlatego dziś idę w stronę rzutów rożnych.
z Aston Villą 6 rzutów rożnych po stronie Bournemouth, natomiast z Liverpoolem 8. W ostatnich spotkaniach ubiegłego sezonu jeszcze w Championship nie schodzili poniżej 7 róznych na mecz.
⛔ 100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga angielska - Championship
Godzina: 16.00
Spotkanie: Bolton - Nottingham
Typ: 1 (remis - nie ma zakładu)
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bolton mimo rozegrania dopiero trzech kolejek jest w beznadziejnej sytuacji - ostatnie miejsce w tabeli co jest wręcz wstydem, jeden punkt na koncie po remisie z zaskakująco słabym na początku sezonu zespołem Derby (który przed sezonem wielce zapowiadał awans do Premiership, ale to inny temat) i co najciekawsze - zero goli strzelonych na koncie. Bolton na prawdę bardzo źle wystartował w tym sezonie i dzisiaj musi się wreszcie z tego dna podnieść. Gdyby dzisiaj przegrali, kibice powoli zaczęliby tracić cierpliwość do zespołu, bo nie widać u nich żadnego progresu. Oczywiście niżej spaść się nie da dokońca sezonu, także może być tylko lepiej. Na pocieszenie pozostaje fakt, że w meczu z Milton Keynes mieli więcej sytuacji i wydawali się zespołem lepszym, a dwie pierwsze kolejki grali z zespołami, które należą do ścisłych faworytów do awansu do Premiership. Nottingham grał jeden mecz na wyjeździe z trzech i ten mecz przegrał i tu też widzę szansę dla gospodarzy. Ogólnie spodziewałem się lepszego początku po ekipie Nottingham, ale rozczarowują mnie podobnie jak Derby i dzisiaj mam na dzieję na ciąg dalszy rozczarowań tego zespołu.
Zwrot
 
pakorks 5

pakorks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga polska - 1 liga
Godzina: 19.00
Spotkanie: Chojniczanka Chojnice - GKS Olimpia Grudziadz [Mecz w Grudziądzu]
Typ: 2
Kurs: 1.97
Bukmacher: BAH

Sobotni mecz rozegrany zostanie na boisku Olimpii Grudziądz ale to Chojniczanka Chojnice wystąpi w roli gospodarza. Atut &quot;własnych śmieci&quot; oraz historia dotychczasowych spotkań zdecydowanie przemawiają za piłkarzami Tomasza Asensky&#39;ego. Chojnicki zespół w meczu o stawkę jeszcze nigdy nie wygrał z Olimpią, ba w Grudziądzu nie zdobył nawet bramki! Ostatnia potyczka obu ekip miała charakter towarzyski. Mecz rozegrany 11 lipca 2015 roku zakończył się triumfem biało-zielonych 2:1, a gola w końcowych minutach, strzałem z rzutu karnego zdobył Marcin Kaczmarek.
⛔ 100
 
F 0

fantasticrajon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaSerbia, 1.Liga
Spotkanie: Borac - Partizan
Typ: 1
Kurs: 3.5
Buk: Fortuna
Godz. 19:00
Analiza:

Spotkanie pierwszej ligi serbskiej zapowiada się niezwykle ciekawie. Mistrz kraju Partizan podejmie Borac Cacak, który w obecnym sezonie radzi sobie dotychczas całkiem dobrze. Po 6 spotkaniach Borac ma 10 pkt, aczkolwiek 3 ostatnie spotkania bez zwycięstwa. Partizan natomiast w 5 meczach zgromadził 9 punktów. Gospodarze na własnym boisku ponieśli dotychczas tylko jedną porażkę, natomiast bilans mistrza kraju na meczach wyjazdowych to 2 porażki!!. W środowy wieczór Partizan rozegra u siebie bardzo ważne spotkanie z BATE Borysów, jest to spotkanie o &quot;być albo nie być&quot; w Lidze Mistrzów. To spotkanie wydaje mi się priorytetem dla zespołu ze stolicy, tym bardziej, że pierwsze spotkanie przegrali 1:0. Typ na Borac wydaje mi się więc bardzo możliwy, sam trener gospodarzy przyznał, że jest to dla jego zespołu wielkie wydarzenie, a zawodnicy oznajmili, że jest to ogromna okazja oraz że zagrają na 120%.
Dodam jeszcze tylko, że w czwartek kurs na Partizan wynosił 1,53, a aktualnie jest to 2.10 i ciągle rośnie. Natomiast kurs na Borac z czwartku to 5,25, a aktualnie wynosi już 3.50.
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Hamburg SV - Stuttgart
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Na dzisiaj wybrałem mecz w Niemieckiej Bundeslidze gdzie Hamburg podejmować będzie Stuttgart...
Drużyna z Hamburga cudem unikneła spadku do 2 ligi, nie dając się pokonać Karlsruher, chociaż z łatwoscią im to nie przyszło ????
Gra Hamburga w tym sezonie najprawdopodobniej będzie wyglądała podobnie, nie wzmocnili się, a w tak trudnej lidze od czasu do czasu należało by sprowadzić parę nazwisk z czołowych klubów Europejskich.
Pierwszy mecz z Bayernem przegrali 5-0, nie podejmując nawet walki, statystyki z tego meczu są przerażające, wynik również sprawiedliwy i nawet jakby tamto spotkanie zakończyło się wynikiem 8-0 czy 9-0 to by to nie było jakies duże zaskoczenie.
Co do drużyny z Stuttgartu, pierwszy mecz też przegrali 3-1 ale tutaj już wynik nie pokazuje wogóle przebiegu spotkanie, to Stuttgart atakował i był zdecydowanie lepszy piłkarsko od Koln, brakowało tylko skuteczności i zimnej krwi napastnikom Stuttgartu z Harnikiem na czele. Nasz polski bramkarz też będzie chciał szybko zapomnieć o tym meczu bo przy chyba 5 celnych strzałach na jebo bramkę aż 3 razy piłkę z niej wyciągał. Drużyna z Stuttgartu jest zdecydowanie mocniejsza kadrowo od drużyny z Hamburga i jak tylko pod bramką zachowają zimną krew i zachce się im wykorzystywać stwarzane przez siebie okazje to powinni łatwo sobie poradzić z dzisiejszym rywalem.
H2H wygląda nie źle 3 ostatnie mecze Stuttgart wygrał.
Dzisiaj licze że również uda im się zmazać plamę z pierwszego meczu i pokonają Hamburg przynajmniej jedną bramką ????

Dla bardziej odważnych handi -1.5 po kursie 4.65 na bet365
ja stawiam na wynik 1-3

⛔ 100
 
bate330 35

bate330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Austria, Bundesliga
Godzina: 16:00
Spotkanie:SV Ried - Sturm Graz
Typ: 2
Kurs: 1.81
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Sturm Graz po ostatnim meczu z Rapidem pokazał, że umie grać pewnie i zdecydowanie, Rapid ledwo zdołał zremisować z rywalem, który nie odpuszczał, a nie był określany jako faworyt. Tym razem zawodnicy z Grazu zmierzą się z najsłabszym zespołem w lidze, który dostaje baty od każdego. Ten mecz nie powinien stanowić dla nich żadnego problemu i wygrać spokojnie 2:0, co zresztą pokazują statystyki także.
⛔ 100
 
T 7

toczu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna : Premier league
Godzina : 13:45
Spotkanie : Manchester United vs Newcastle
Typ : Memphis Depay strzeli bramkę (kiedykolwiek)
Kurs : 2,30
Bukmacher : Bet365
Analiza: Po ostatnim wspaniałym meczu z Brugia jestem w stanie stwierdzić, że Memphis jest w gazie. Dla tak klasowego zespołu jak United Newcastle nie jest zbyt wymagającym przeciwnikiem, według mnie Holender w tym meczu strzeli bramkę.
Kiepska analiza ⛔ 100
 
Z 7

zielono-mi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna : Ligue2
Godzina : 14.00
Spotkanie : Nimes-Nancy
Typ : Nancy
Kurs : 2,00
Bukmacher : Bet365

Spotkanie między 4, a ostatnią drużyną Ligue2. Faworytem spotkania jest ekipa gości która może pochwalić się w tym sezonie 2 zwycięstwami i jednym remisem. Piłkarze Nancy zdobyli przy tym 4 bramki nie tracąc jeszcze ani jednej. Piłkarzom Nimes z koeli jeszcze nie udało się pokonać bramkarza rywali, co więcej nie udało im się zdobyć bramki od 5 spotkań. Nimes nie udało się odnieść zwycięstwa od 20 marca! Przed sezonem Nimes zostało ukarane odjęciem 7 punktów i w tej chwili zamykają tabele z -6 punktami po bezbramkowym remisie z Evian TG. Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami to bilans 2-3-0. Dzisiaj zdecydowanym faworytem spotkania są piłkarze Nancy i uważam, że warto pójść w ich strone.
⛔ 100
 
S 0

seremontis19

Użytkownik
Dyscyplina:E sport : League of Legends
Godzina : 15:00
Spotkanie: H2k Gaming vs UOL
Typ: UOL
Kurs: 3,8
Bukmacher: Pinnacle Sport
Analiza:
Dzisiaj jest decydujacy mecz miedzy dwoma ekipami z Europy o awans z drugiego miejsca na Mistrzostwa Swiata w League of Legends.Zagraja dwa beniaminki,ktore zrobily furrore w tym sezonie.Druzyna H2K zajela 3 miejsce w tabeli a UOL 4.Moim zdaniem te dwie druzyny sa sobie rowne i z pewnoscia bedzie tutaj zacieta walka.H2k przegralo w polfinale z Origen(2 miejsce w tabeli) 3:1 nie pokazujac nic specjalnego w ich grze.Widac bylo specjalnie po Horo ze nie wie jak poruszac sie po mapie a reszta druzyny stala jak slup soli i dawala latwe fragi druzynie przeciwnej.Jednym slowem Masakra to co zagrali.Drugi zespol UOL ktory przegral z najsilniejsza druzyna w Europie Fnatic 3:0 (Fnatic w lidze 18:0) nawiazywal czasami rownorzedna walke i przyjemnie patrzylo sie jak byli poukladani taktycznie w przeciwienstwie do H2K.Moim zdaniem szanse sa tutaj 55 do 45 na korzysc UOL-u i kurs jest tutaj mocno przesadzony.Powodzenia.
⛔ 100
 
bzyqhax 87

bzyqhax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie:
FC Koln - Wolfsburg
Typ: X
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Koln od jakiegoś czasu jest świetnej formie (na 10 spotkań 1 przegrana i 9 wygranych), lecz z drużyn z jakimi miała okazję się mierzyć w ostatnim czasie Wolfsburg jest najmocniejszy. Jeśli spojrzymy na statystyki z ostatniego meczu ze Sttugertem, została zdominowana, a i tak potrafiła wypracować sytuację po których padły bramki, w przeciwieństwie do przeciwnika. Natomiast jeśli chodzi o Wolfsburg grają dość równo, nie tak dawno wygrali z Bayernem w finale superpucharu (co prawda po rzutach karnych) i wysokie wygrane w lidze. Mimo wszystko myślę, że Koln powalczy i spotkanie zakończy się remisem.
Jeśli nie na remis polecam postawić, że obie drużyny wpakują piłkę do siatki
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - P.nożna - Niemcy Bundesliga / godz. 15:30
Spotkanie - Hoffenheim : Bayern
Typ - Hoffenheim over 1.5 gola
Kurs - 5.00
Buk - Bet365
A zaryzykuję i liczę na bardzo dobrą postawę gospodarzy , wiadomo Bayern jest zdecydowanym faworytem jednak Hoffe pokazało już w pierwszym pojedynku z Leverkusen że też potrafią zaskoczyć i tego dokonali zdobywając gola już w 5 minucie gry , sięgając wstecz na ich pojedynki to nie ma co porównywać jednak jakieś rodzynki idzie wyszukać że Hoffe trafiło do bramki rywala i nie tak odległy czas bo sezon 2013/14 i to na Allianz Arenie wynik końcowy 3:3 tak więc dziś .... początek nowego sezonu , pierwszy mecz u siebie , rywal z najwyższej półki no i nie ma mowy o zmęczeniu sezonowym podpowiada że liczę na 100% zaangażowania ze strony Hoffe i 2 gole ( wiem zwariowałem ) !
⛔ 100
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Frankfurt - Augsburg
Typ: over 4,5 kartki (azjan)
Kurs: 1,75
Bukmacher:
Bet365
Stawka: 2/10
Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Florian Meyer, Niemiec dość często sięga po kartki, jego średnia w bundeslidze to 4,1 kartki/mecz


  • oba zespoły przegrały swoje mecze w pierwszej kolejce i dziś koniecznie będą chciały zdobyć jakieś punkty więc spodziewam się walki z obu stron, więc fauli i kartek nie powinno zabraknąć


  • powołując się na h2h między tymi zespołami widać że na Commerzbank-Arena zazwyczaj mecze między tymi drużynami obfitowały w dużą ilość kartek, na 3 takie spotkania w 2 było przynajmniej 5 kartek, liczę że dzisiaj będzie podobnie



Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
✅ 75
 
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hoffenheim- Bayern
Typ: T. Muller strzeli 2 gole lub więcej
Kurs: 4,5
Bukmacher: Bet365
Stawka: 2/10

Lewy poza składem, Muller od pierwszej minuty na szpicy. Thomas od początku sezonu świetna forma, dziś przeciwnik z dziurawą obroną, sądzę że młody Niemiec strzeli dwie bramki. Dla mniejszego ryzyka warto pograć że strzeli jednego gola po kursie 1,83.​
Kiepska analiza
 
A 53

adzia81

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie:
GKS - Kluczbork
Typ: 1
Kurs: 1,83
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Działacze Gieksy od kilku sezonów zapowiadają walkę o awans i powrót po wielu latach do elity.Tylko,że jakoś to nie wychodzi.W tym sezonie miało być podobnie a 2 ostatnie mecze to 2 porażki i zero bramek.Jeżeli chcą powrócić na dobre tory to trzeba takie mecze jak dziś z beniaminkiem po prostu wygrywać.Kluczbork sprawił nie lada sensację odprawiając w Bydgoszczy Zawiszę. Myślę,że wystarczy tych niespodzianek i zwycięstwo Katowiczan.
✅ 83
 
O 0

operative

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Verona FC - AS Roma
Typ: over 2,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: bwin
Analiza:
Hellas Verona wystąpi u siebie, w podobnym składzie co z zeszłego sezon. Doświadczony Luca Toni, wraz z kolegami powinni strzelić bramke w tym meczu. Roma natomiast zainwestowała w kilku nowych ofensywnych zawodników.
Kiepska analiza.
 
G 20

gogoha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cracovia-Jagiellonia
Typ; 1
Kurs: 1.98
Bukmacher: Betsson
Cracovia pod wodzą nowego trenera nabrała wiary we własne możliwości które na pewno od paru sezonów są spore. Myślę że to jest sezon Cracovi i dziś wygra z Jagiellonia. Goście sprzedali Dziamalidze i Tuszynskiego po odpadnieciu z eliminacji ligi ,europejskiej , Cracovia natomiast wzmocniła się w okienku transerowym. Skład ma stabilny i z meczy na mecz bardziej pewny. Dobrze spisująca się obrona , co widać po ilości traconych bramek (3) , ciekawa linia pomocy z młodym utalentowanym Kapustka. Gorzej wygląda atak , pasy nadal szukają dobrego napastnika. Wsparcie publiczności i chec przełamania się u siebie powinna załatać ta lukę. Przewiduje tutaj zwycięstwo Cracovii i stawiam czysta 1.
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP
Spotkanie Dolgopolov - Djokovic
Godzina 19.00
Typ wygra pierwszego seta i przegra mecz Djokovic
Kurs 17
Bet365
Typ z serii spiskowa teoria dziejów do zagrania za Drobne i mowię od razu ze bardzo się zdziwię jeśli to wejdzie ale i stawiam na to choredalna sumę 3 euro.
Djoko wczoraj zrealizował plan zlał Wawrinke w rewanżu za Rolanda Garossa 2:0 i wcale nie jestem pewien czy będzie się dzisiaj bardzo przykładał , może nie chcieć się spotykać z Andym lub Rogerem w finale , może zostawić to na US Open.Jak pokazał mecz z Goffinem Djoko w aktualnej formie jest do ugryzienia , a Dolgopolov wiadomo to szaleniec ale ostatnio ma kilka dobrych osiągnięć pokonał Karlovica , Ponownie Janowicza , Tomica no i wczoraj Berdycha .H2H 4:0 dla Serba ale w dwóch meczach Ukrainiec zdobył seta i dzisiaj na pewno się przyłoży by poprawić ten bilans .Jak kraść to miliony jak podrywać to księżniczki a jak odpuszczać mecze to tylko po tłustych kursach.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom