>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.07.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina-pilka ręczna
godz 17,00
spotkanie Katar Polska
typ 1
kurs 1,72
buk Unibet
analiza
Sztuczny twór, kupione gwiazdy i olbrzymie pieniadze.Katarczycy nie zwykli u siebie przegrywać. Ostatecznie za coś dostają, , petrodolary,,
Po przegranej w półfinale w MŚ z Katarem Polacy jadą sprawdzic swoich potencjalnych przeciwnikow na igrzyskach.
Nasz trener powiedział, że jedziemy ,, dopracować taktykę, , a to juz źle wróży co do wyniku.
Ostatecznie Katar to mistrzowie i na ich terenie przegrać to zaden wstyd.
Kurs duży i prawdopodobieństwo również
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Betfred Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: East Stirlingshire - Rangers
Typ: rzuty rożne, over 14
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Po ostatnim meczu Rangersów nie mam wątpliwości co do tego typu. Z podobnym przeciwnikiem 3 dni temu Rangersi zdobyli 15 rzutów rożnych. Dziś będzie wyjazd więc pewnie gospodarze postawią na obronę a to może skutkować zdwojonymi atakami Rangersów. Tak jak pisałem ostatnio jest duża szansa, że sami goście przekroczą dzisiejszą granicę.
Ostatnie mecz East Stirlingshire u siebie to następująca ilość rzutów roznych: 11, 11, 15 i 12. Przeciwnicy nie byli tak wymagający jak Rangersi, więc można się spodziewać, że dziś padnie 15.
Ja jak zwykle stawiam na górna granicę, ale polecam grać raczej tą po normalnym kursie: over 11.5 1.8
Powodzenia
Dla admina link do wyników: http://www.scoresway.com/?sport=soccer&amp;amp;page=match&amp;amp;id=2237563
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Typ: 1/+2,5
Kurs: 2,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami 2 kolejka rodzimej ligi. W pierwszym meczu tej kolejki zmierzą się ze sobą zespoły Pogoni Szczecin z Koroną Kielce.
Już w 1 kolejce można było zobaczyć o co będą grały oba zespoły a więc Pogoń o pierwszą 8 a Korona o utrzymanie. Dawno takich batów jakich doznała Korona w 1 kolejce nie wiedziałem w naszej lidze, w 29 minut 4 bramki i po meczu.
Pogoń Szczecin to praktycznie drużyna która się nie zmieniła co do poprzedniego sezonu, bramka bez zmian, obrona bez zmian, pomoc bez zmian poza jednym dosyć fajnym wzmocnieniem w postaci Kamila Drygasa z Zawiszy no i atak również bez zmian. Czyli co można powiedzieć o Pogoni to, że jest zgranie i to pokazali już w 1 meczu z Wisła Kraków gdzie ulegli 1:2 na wyjeździe po ładnym strzale z rzutu wolnego.
Co do Korony to zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany i możemy śmiało powiedzieć, że nie są to zmiany na lepsze. Zmienili trenera, odszedł najlepszy strzelec z tamtego sezonu oraz gracze którzy byli mocną stroną zespołu. Obrona całkowicie nie zgrana, w pomocy jedynie Możdżen oraz Aankour co potrafią grać. Sprowadzili byłego piłkarza Realu Madryt ale po 1 wątpie by zagrał w dzisiejszym meczu a po 2 wątpię w ogóle w jego umiejętności ale zobaczymy jak to z nim będzie.
W tamtym sezonie Pogon u siebie wygrała z Koroną 3:2 i dzisiaj również liczę, że Pogoń sobie poradzi z Koroną i również liczę, że będziemy świadkami minimum 3 goli dlatego mój typ to zwycięstwo Pogoni i powyżej 2,5 gola w meczu.
Powodzenia.
⛔100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - LOTTO Ekstraklasa
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Korona Kielce

Typ: Karny ? &gt;&gt;&gt; TAK
Kurs: 3.70
Bukmacher: Betsson
Godzina: 18:00

Analiza:

Generalnie to nie gram tej nie zrozumiałej i nie przewidywalnej eks-ekstraklasy ale dziś postanowiłem zagrać na pewien typ, który tak mi się wydaje przy odrobinie szczęścia może spokojnie wejść ????
Tak prowde mówiąc to miałem tutaj grać na over bramkowy 3,5 ale zmieniłem zdanie i gram na rzut karny.. niby loteria ale ma szansę na powodzenie.
W pierwszej kolejce Korona przewaliła 4:0 z Zagłębiem ale nie to ważne już w 16minucie sędzie podyktował rzut karny dla Zagłębia. W Pogoni obyło się bez karnego. Natomiast spoglądając na ostatnie 5 spotkań granych przez obie ekipy to na 5 w dwóch był karny. Over był pokryty w trzech spotkaniach. Uważam jednak, że dziś będzie ten karny pomimo iż oba teamy przegrały swoje pierwsze mecze to dziś może być ostro na boisku i karny może się sypnąć..
Może analiza nie zbyt przekonująca ale byleby skuteczna ????
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Dla podliczającego załączam link
http://www.flashscore.com/match/C8wwYyFf/#match-summary
⛔100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna,Chorwacja
Godzina : 20:00
Spotkanie :Rijeka-Istra 1961
Typ : poniżej 2.5
Kurs : 2,36
Bukmacher : ODDSRING
Analiza :
Na dzisiaj mam dosyć nietypowe zestawienie drużyn, jakimi są gospodarze - Rijeka, bardzo faworyzowani i w sumie nie ma co się dziwić, bo w H2H wygrali wszystkie z ostatnich 5 potyczek, a jeszcze wcześniej bezbramkowo zremisowali. Goście tylko raz z wyżej wspomnianych zdarzeń w swoim meczu z Rijeką mieli sytuację, gdzie padły 3 gole- w przegranym meczu wyjazdowym 3:0. Na pewno mają poczucie respektu do rywala i wiedzą, jak im z nim idzie i będą mieli na uwadze to, żeby się za szybko nie odkryć lub stracić głupiej bramki. Tak, jak miało to miejsce w pierwszym ich ligowym meczu, gdzie piłkę z siatki wyjmowali już w 5 minucie. Później jednak konsekwentnie w obronie nie pozwolili sobie niczego więcej strzelić. Niestety dla nich - też sami nic nie strzelili. Czerwoną kartkę obejrzał pomocnik Grzan, więc w tym meczu raczej nie będą porywali się z &quot;motyką na Słońce&quot; i powinni murować się od pierwszych minut. Pokazali, że bardzo często sprawiają problemy Rijece w zdobywaniu goli w ich meczach.
⛔100
 
vic_tips 21

vic_tips

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Tippeligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Brann - Aalesund
Typ: Brann, CZYSTE KONTO - TAK
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś spotkanie najwyższej ligi norweskiej, w którym zmierzą się ze sobą drużyna Brann i Aalesund. Gospodarze dzisiejszego meczu cieszą się udanym powrotem do rozgrywek Tippeligaen, zajmując obecnie piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów w 16 meczach. Ich forma z ostatnich 7 spotkań we wszystkich rozgrywkach to trzy zwycięstwa, dwa remisy oraz dwie porażki. Co ciekawe drużyna Brann jest niesamowicie silną drużyna w roli gospodarza. W siedmiu meczach u siebie wygrali aż 6 meczów i tylko w jednym z nich stracili oni bramkę, w ostatnim meczu u siebie z VĂĽlerenga. Powyższe statystyki nie są raczej przyjazne dla przyjezdnych, dla których obecny sezon jest bardzo kiepski. Aalesund przegrało trzy z czterech ostatnich spotkań ligowych, a także wygrało zaledwie jedno spotkanie z ostatnich jedenastu w tym sezonie. Ich słabą postawę w tym sezonie odzwierciedla ich pozycję w lidze. Pomimo niewielkiej różnicy pomiędzy punktami drużyn z dołu tabeli, myślę że ciężko będzie im wywalczyć bezpieczną pozycję w lidze. Aalesund strzelało bramki w ostatnich 3 spotkaniach ligowych, jednak uważam, że nie uda im się podtrzymać tej passy dzisiejszego wieczoru.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska LOTTO Ekstraklasa
Godzina : 20:30
Spotkanie : Arka : Wisła
Typ : Wisła over 1.5 gola
Kurs : 2.75
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Uważam że kurs na over 1.5 gola w stronę gości bardzo wysoki stąd też daję over 1.5 dla Wisły , jak wiemy to dopiero początek sezonu i Arka w pierwszym poległa z Termalicą 2:0 choć Termalica wcale nie była druzyna dominującą w tym meczu jednak pomimo tego zdołali strzelić dwa gole , Wisła natomiast sezon zaczęła od kompletu punktów i zdobyła dwie bramki no i H2H także zdecydowanie dla Wisły , drużyny mierzyły się ze sobą 28 razy, z czego 16 mecze zakończyło się po myśli piłkarzy Wisły. Sześć remisem i tyle samo meczów wygrali piłkarze Arki tak więc liczę na dobry i skuteczny występ białej gwiazdy .
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom