>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 22.07.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
N 18

noso1920

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20-30
Spotkanie: Steaua - Trencin
Typ: 1
Kurs: 1.66
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Napiszę krótko zwięźle i na temat bez zbędnego gdybania.Pierwszy mecz Steaua wygrała na wyjeździe 0:2 mimo posiadania piłki 47%,co jednak nie jest najważniejsze.4 dni później grali również na wyjeździe z Panduri i również wygrali tym razem 0:3.Jak widać są w formie i na pewno będą dziś chcieli przypieczętować awans do kolejnej rundy przed własną publicznością.Steaua to regularny zespół występujący w LM więc doświadczenie również jest na ich korzyść.Ja stawiam czystą 1 bez wahania. Pozdrawiam!
⛔ 100
 
raiden 193

raiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wenezuela, Primera Division
Godzina: 21:30
Spotkanie: Estudiantes Caracas - Carabobo
Typ: under 2.5
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj postawiłbym na mecz w pierwszej lidze Wenezuelskiej. Nie znam się na niej, ale myślę, że kilka statystyk wystarczy do oceny tego spotkania. Dzisiaj odbędzie się 3 kolejka, więc ciężko oceniać aktualną formę obu ekip. Jednak, Estudiantes Caracas w tym sezonie, po 2 kolejkach, strzelili zaledwie 1(!) bramkę, nie tracąc przy tym żadnej. Drużyna przyjezdna Carabobo po dwóch kolejkach, można powiedzieć, że dla mojego typu ma jeszcze lepszy bilans, bowiem jest to 0:0. W tej lidze, aktualnie po 2 kolejkach wszystkie mecze tejże ligi zakończyły się w 60% wynikiem under 2.5, co jest dobrym wyznacznikiem co do dzisiejszego betu. Bukmacherzy na ten mecz stawiają idealnie obie ekipy 50/50, więc obstawianie którejś z drużyn nie było by dobrym pomysłem, chyba, że ktoś naprawdę zna się na rzeczy. Kurs 1.44 nie powala, ale można zagrać sobie do jakiegoś dubelka. W tym meczu raczej nie powinno paść dużo bramek, z moich ostatnich obserwacji w Ameryce Płd. Strzelają bardzo mało bramek, wygrywając przy tym chyba w większości 1-0, jak w ligach Paragwajskiej czy Peruwiańskiej.
✅ 44
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20-45
Spotkanie: Lech - Sarajewo
Typ: under 2.5
Kurs: 1.79
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Z dwoma bramkami zaliczki Lech nie musi wcale się ścierać i atakować od pierwszych minut. Początek powinni przetrzymywać piłkę, jak najdłużej.
Nie liczę na gole Sarajewa, jakoś u siebie nie zdobyli chociaż honorowej bramki, to i tutaj nie powinni. A Lech? Może ustrzeli trzecią w sumie bramę i to powinno uspokoić przyjezdnych...
✅ 79
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom