>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 22.07.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
L 31

la-frambuesa

Użytkownik
Tennis ATP-Atlanta 22.07.2012r. 21.00
Andy Roddick - Gilles Muller
typ: poniżej 23.5 gemów
kurs: 1.87 -Unibet-

Finał turnieju mężczyzn w Atlancie. Andy Roddick bez większych problemów, aczkolwiek po trudnym meczu z Isnerem, znalazł się w finale. Amerykanin na kortach w Atlancie wygląda bardzo dobrze i pomimo zaawansowanego jak na tenisistę wieku, dalej jest głodny sukcesów. W tym roku Roddick zaliczył kilka wpadek, niemniej jednak to dalej znakomity tenisista. Na trawie radził sobie bardzo fajnie, a sezon kortów twardych powinien być dla niego tylko lepszy. Muller to finałowa niespodzianka. O dziwo radzi sobie tutaj całkiem nieźle, zresztą zawsze dobrze mu się grało za wielką wodą. W sezonie trawiastym grał jednak przeciętnie. A w Atlancie dopisało mu chyba dużo szczęścia, że znalazł się w tym finale. Jednak umiejętności odmówić mu nie można. W 2005r. pokonał Roddicka podczas US Open w trzech setach, a dokładniej trzykrotnie w tie-breaku. Był to niezwykły mecz. Jednak, gdy później się spotykali na korcie, to za każdym razem Muller dostawał lanie. Moim zdaniem Andy Roddick jest aktualnie w lepszej dyspozycji niż Gilles. Ma większe możliwości tenisowe. Ma za sobą kibiców, zatem bez większych problemów powinien wywalczyć tutaj tytuł. Spodziewam się dwóch setów i zwycięstwa Andyego. Wcześniej miałem wątpliwości co do tego meczu - zresztą dalej trochę mam. Zdaje sobie sprawę, że Muller to tenisista potrafiący zaskoczyć, urwać seta, itd. Sądzę, że warto spróbować zagrać na under gemowy, bo linia i kurs dosyć ciekawe, a ten mecz powinien skończyć się szybko. Nawet przy dwóch wyrównanych setach szansa na under spora.


⛔100
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo - TdF
Spotkanie: Greipel - Cavendish
Typ: 1
Kurs: 3,20
Bukmacher: bet365

Analiza: Zdecydowanym faworytem w tym pojedynku jest Mark Cavendish. Ten stan rzeczy wywołał torpedowy finish na piątkowym etapie w którym nikt nie mógł nawet dorównać brytyjczykowi. Pokazał, że jest zdecydowanie najszybszym kolarzem na świecie. Dziś jednak myślę, że Greipel wygra ponieważ ma ze sobą najlepszą drużynę rozprowadzaczy w peletonie, a dziś będzie miało to duże znaczenie.


⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ITF Contrexeville 15-15, 22.07.2012
Aravane Rezai - Meusburger
typ: 0-2
3,2
Bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu finalowym turnieju ITFowskiego kobiet we Francji, reprezentantka gospodarzy Aravane Rezai spotka sie z Austryjaczka, Meusburger. Nieznaczna faworytka bukmacherow wydaje sie byc Francuzka, ale chyba tylko z racji tego, ze jeszcze kilka dobrych miesiecy temu osiagala bardzo dobre wyniki. Rezai miala konflikt rodzinny, bardzo ucierpiala jej psychika, dlatego tez zupelnie nie potrafi wrocic do swojego dawnego poziomu i jezdzi po turniejach najnizszej rangi. Dla Rezai jest to trzeci turnieju ITFu z rzedu, a jeszcze kilka miesiecy temu na pewno nikt nie myslal, ze ta zawodniczka bedzie grala w tego typu imprezach. W Holenderskim, Middelburgu dotarla do finalu singla, ale juz w Biarritz przegrala juz w pierwszej rundzie ze swoja rodaczka, Beltrame. Taki wynik na pewno chluby jej nie przynosi. Rezai co prawda dotarla tutaj juz do finalu, lecz po drodze do niego niemilosiernie sie meczyla. Zarowno z Belgijka, Flipkens jak i Beygelzimer tracila sety i toczyla wyrownane i zaciete pojedynki. Francuzka zawsze zdecydowanie preferowala gre na kortach szybszych niz ceglana maczka, jej styl gry to wymuszal, Rezai gra ofensywnie, czasami za bardzo. Preferuje myslenie wejdzie lub nie, jakby idealnie do takiego stylu gry pasowala Austryjaczka. Meusburger bardzo dobrze czuje sie na kortach ziemnych, oczywiscie jak na swoj poziom gry. Reprezentantka Austrii gra zachowawczo, lubi potrzymac dluzej pilke w korcie, a to moze wyprowadzic z rownowagi slaba psychicznie Rezai. Sadze, ze Meusburger jest dzis faworytka tego spotkania i to ona bedzie cieszyc sie z wywalczenia tytulu we Francji.


⛔100
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Piłka nożna, liga rosyjska
Anżi Machaczkała - Kubań Krasnodar
Typ: Anżi Machaczkała
Kurs: 1,55
Bukmacher: bet365

Fajnie, że ruszyła już jakaś poważniejsza liga, to znaczy rosyjska. Sezon zapowiada się ekscytująco, bowiem jak zawsze kilka drużyn myśli o tytule, w tym rzecz jasna Anżi. W tym klubie nie patrzą na pieniądze (spójrzcie na bajoński kontrakt Samuela Eto&#39;o). Namówiono więc za grube miliony trenera Gussa Hiddinka, by ten sięgnął po pierwsze mistrzostwo w historii. Zadanie - moim zdaniem - trudne, ale Anżi na pewno będzie w czołówce. Na dobry początek zmierzą się z ósmą siłą zeszłego sezonu, czyli Kubaniem. Typowy średniak ligi. Poza tym stracił swojego kluczowego piłkarza, który... zasilił Anżi. Mam na myśli ponad dwumetrowego snajpera, Lacina Traorę, który trochę tych bramek nahukał, bo piętnaście. Anżi już po pierwszym przetarciu. W el. Ligi Europejskiej zmierzyli się na własnym terenie z węgierskim Honved. Oczywiście wygrali, choć tylko 1:0. Dobrze że zagrali u siebie. Uniknęli dalekiej podróży przed rozpoczęciem ligi. Suleyman Kerimow, właściciel Anżi, ma mocarstwowe plany. Za rok ma być Liga Mistrzów. Eto&#39;o i spółka są w stanie tego dokonać. Podejrzewam, że Kubań nie postawi zbyt wygórowanych warunków i sezon zaczną od zwycięstwa.

✅55
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Siatkówka, memoriał Huberta Wagnera
Polska - Argentyna
poniżej 180,5 punkta
@ 1,86
betsafe

Sprawa jest prosta. Chłopaki wygrali z Iranem 3:0, z Niemcami 3:1. Argentyna wczoraj się nieco odbudowała, ale wygrana z Iranem w stosunku 3:2 nie jest dobrą kartą przetargową. Nasi reprezentanci są mocno wyeksploatowani po męczących treningach. Niemniej zapewniają w wywiadach, że dadzą z siebie wszystko by sprawić publiczności radość i skończyć turniej z kompletem zwycięstw. Siatkarsko Polacy są klasę wyżej, światowa czołówka, każdy wie o czym mowa. Myślę, że cztery sety to dzisiaj maksimum. Przed nami Olimpiada, trzeba oszczędzać siły. Pięciosetówka nie byłaby komfortowa dla naszych. Wydaje mi się, że będą starali się jej uniknąć. Poza tym z Niemcami dali radę wygrać dość szybko, dlaczego dzisiaj mieliby tego nie powtórzyć? Kurek i spółka idą po wygraną :)

✅86
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Finlandia
Spotkanie - TPS : Lahti
Typ - zwycięzca w minutach 1-15 / TPS
Kurs - 4.33
Buk - Sportingbet
Analiza :

Na dziś coś z Fińskiej Veikkausligi a konkretnie wybrałem spotkanie TPS i Lahti. Gospodarze po 16 kolejkach są tuż za pierwszą trójką na 4 miejscu z 3 pkt straty do 3 Mariehamn . Na swoim ternie 9 spotkań i 6-0-3 w bramkach 16:9 . Goście natomiast 7 pozycja i tylko 1 pkt straty do gospodarzy tak że przy ewentualnym dzisiaj zwycięstwie przeskoczą TPS w tabeli . Ja jednak jestem innego zdania i uważam że pula 3 pkt pozostanie u gospodarzy a pierwszą bramkę TPS zdobędzie już w pierwszych 15 min. , gospodarze potrafią grać na swoim stadionie z Lahti i większość ich meczy z tym przeciwnikiem mają wygranych co pokazuje nam statystyka , na 12 meczy u siebie TPS wygrało 8 zremisowało 3 i tylko raz udało się gościom tutaj wygrać bramki także na korzyść gospodarzy 24:14 . TPS w ostatnich 5 spotkaniach tego sezonu ba bilans całkiem nie zły bo 3-1-1 i 8:3 , natomiast goście 3 mecze wygrane i dwie porażki w bramkach 10:9 . Dlatego zaryzykuję i liccę na szybki gol gospodarzy . Pozdrawiam !

✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fotiks 69

fotiks

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel
Spotkanie: Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365

Bardzo ciekawy kurs i myślę, że warto spróbować. Wybrzeże osłabione brakiem Jonassona, za to z wracającym do składu Świderskim, Nickim Pedersenem i muszącym się wreszcie obudzić Chrzanowskim. Z drugiej strony młodzież mająca za sobą około 2000 km drogi z IMŚJ w Lonigo, której sekundować będą Pavlic oraz dwóch zawodników kompletenie bez formy - Batchelor i Baliński. Zakładając, że Pedersen będzie dzisiaj nie do ugryzienia, a na to się zanosi, pozostaje do ugrania około 33/34 punktów. Mam nadzieję, że reszta stanie na wysokości zadania. Dla mniej odważnych bardzo fajny kurs na Spartę Wrocław w meczu z Polonią Bydgoszcz - 1.36, można spokojnie stawiać.


⛔100
 
K 12

karpiarz1977

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Chorwacja 1. HNL League , 22.07.2012, godz. 19.00
Spotkanie: HNK Cibalia Vinkovci - NK Slaven Belupo (under/over 2.5)
Typ: over 2,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Pierwsza kolejka w lidze chorwackiej, podobnie jak w wielu innych ligach może okazać się pełną niespodzianek.
W tym właśnie spotkaniu ciężko o jakąkolwiek niespodziankę w postaci wyniku, bo 1 X 2 - czyli każda z opcji nie zdziwi nikogo.
Ja dopatruję się w dzisiejszym meczu co najmniej 3 bramek.
Dlaczego ? - mianowicie Slaven Belupo pokazał się z całkiem niezłej strony w lidze europejskiej, aplikując 19.07.2012 zespołowi z Portadown 6 bramek.
Dziwi mnie tylko jeden fakt, brak rozegranych spotkań kontrolnych od 12.05.2012 roku zarówno zespołu Cibalii i Slaven.
Jedynie na stronie klubowej zespołu Cibalia Vinkovici doczytałem, że w ostatnim spotkaniu kontrolnym z zespołem Lambda Papa zespół Cibalii wygrał 3:1. Tutaj właśnie widać różnicę pomiędzy informacjami z różnych portali sportowych.
Patrząc na oficjalne strony obydwu klubów i zapowiedzi przedmeczowe jestem skłonny powiedzieć śmiało, że w dniu dzisiejszym ilość bramek będzie większa niż linia 2,5. Myślę, że w zespole Cibalia Vinkovici trener Samir Toplak odpowiednio zmotywuje zawodników do otwartej, dobrej gry, tym bardziej, że sam prezydent drużyny zapowiedział restrukturyzację i nową formę organizacji, co ma podziałać na plus zawodników i drużyny.
Z kolei trener gości - Roy Farencina powiedział, że bardzo dobrze zaczęli sezon, właśnie wygraną z zespołem Portadown, ale również dobrze planuja rozpocząć rozgrywki ligowe, do których są dobrze przygotowani i odpowiednio zmotywowani.
Te właśnie informacje skłaniają mnie do takiego typu.
Polecam go w dniu dzisiejszym i grać póki jeszcze czas.
\
✅120
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Chile, Chilean Primera Division
Spotkanie: U. San Felipe v Universidad Catolica
Typ: Gole w minutach 1-15. Gol
Kurs: 2,95
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Spróbujemy z ligą chilijską, która w zasadzie dopiero zaczyna grać. Rozegrano dwie kolejki.
Oba zespoły słabiutko zaczęły sezon, sytuując się w dole ligowej stawki. Gospodarze, piłkarze z San Felipe po remisie w pierwszej kolejce, następny mecz przegrali. Do tej pory grają mocno underowo. Bo zremisowali 0-0 i przegrali 1-0. myślę, że najwyższa pora na dobry mecz w ich wykonaniu. Musza zaatakować i postarać się o gola. Myślę, ze od początku będą do tego dążyć.
Goscie do tej pory mieli dwa mecze na własnym boisku. I grali ze zmiennym szczęściem. Na inaugurację ligi przegrali, ale potem odnieśli zwycięstwo 3-2. Według mnie również nie stoją na straconej pozycji. To bedzie ich pierwszy wyjazd w tym sezonie i to może dwojako na nich zadziałać. Albo złapali formę i zaskoczą od początku, albo jednak zaczną dosyć przestraszeni. A to może się skończyć szybką bramką.
Tak więc widzę wiele opcji na tego gola, być może któraś sie sprawdzi.


⛔100
 
jankes191093 6

jankes191093

Użytkownik
Dyscyplina : Tennis WTA CARLSBAD
Spotkanie : Marion Bartoli - Dominika Cibulkova
Typ : DW: 0:2 Cibulkova
Bukmacher : Pinnacle Sports
Kurs : 2.89

Analiza :

Dziś na kortach twardych w Carlsbad odbędzie się mecz finałowy pomiędzy Słowaczką Dominiką Cibulkovą a Francuzką Marion Bartoli.Nikomu nie trzeba przedstawiać obu pań ponieważ są to świetne zawodniczki,Słowaczka to 14 rakieta świata,Francuzka 10.Będzie to świetny pojedynek jak na finał,gdyż spotkają sie w nim zawodniczka rozstawiona z 1 z zawodniczka rozstawiona z numerem 2,czyli mozna powiedzieć ze finał najlepszy z możliwych.Słowaczka jak i Francuzka graja w kratke,dobre mecze przeplatają złymi.Obie zawodniczki świetnie graja z głebi kortu,czasami nawet potrafia znudzic widzów swoimi wymianami.Spodziewam się świetnego meczu,lecz uważam że Słowaczka jest dużo lepsza zawodniczka sczególnie na kortach twardych i uważam że po walce ale zwycięzy to spotkanie Słowaczka w 2 setach.Mniej odważnym polecam grac w meczu na Słowaczke,bardzie odważnym 2-0.Jeżeli pomogłem kliknij dzięki.

✅189
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Brazylia, Serii A
Spotkanie: Ponte Preta - Fluminense
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,06
Bukmacher: Betfair
Analiza: W spotkanie 11 kolejki Brazylijskiej Serii A spotykaja sie Ponte Preta i Fluminense. Gospodarze tego spotkanie maja na koncie 15 punktow i zajmuja 9 pozycja w tabelii. Goscie lepiej sie spisuja i po 10 spotkaniach, maja nakoncie 22 punktow i zajmuja dobra 3 pozycja z strata 6 punktow do lidera. Pilkarze Ponte Preta lepiej sie spisuja u siebie niz na wyjedzie i wygrali 3 ostatnich spotkan przed wlasna publicznoscia. W 4 ostanich spotkan u siebie przeciwko Fluminense, to pilkarze Ponte Preta byli gora. Napewno dzis gospodarze zrobia wszystko zeby przedluzyc zarowno ta dobra passa u siebie w tym sezonie oraz ta swietna passa u siebie przeciwko Fluminense. Goscie w tym sezonie na wyjezdzie sa nie pokonani, i jesli chca nie stracic dystansu do lidera to musza dzis zrobic wszystko zeby przedluzyc ta dobra seria na wyjezdzie. Przed nami ciekawy spotkanie gdyz pilkarze obie druzyn zrobia wszystko zeby w to spotkanie zdobyc celnych punktow. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Ponte Preta i Fluminense padni wynik powyzej 2,5 gola.

✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom