>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 22.05.2020 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 22. Maja




Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analiszzy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hertha - Un. Berlin
Typ: Hertha i over 2.5 gola
Kurs: 3.60
Bukmacher: STS
Analiza

Hertha ma to co powinna aby móc wygrać tą konfrontację. Przypomnijmy - na kilka kolejek przez przerwaniem ligi z powodu koronawirusa Hertha była tym zespołem, z udziałem którego padało bodaj najwięcej (lub prawie najwięcej) bramek w lidze. 3:3 z Duesseldorf, 2:2 z Bremą, było też bardzo gorzkie 0:5 z FC Koeln. To co możemy powiedzieć, to że Hertha pokazała się z bardzo dobrzej strony w pierwszej kolejce po przerwie, pokonując Hoffenheim na wyjeździe 0:3. Może to świadczyć o tym, że piłkarze z powodu przerwy nie stracili formy i skuteczności. Union Berlin, tym bardziej na wyjeździe, powinien być mniej wymagającym przeciwnikiem. Piłkarze Union Berlin po raz ostatni wygrali pięć kolejek temu, a więc dość dawno. Dali wprawdzie wielkiemu Bayernowi wbić sobie tylko dwie bramki, ale teraz czeka ich wcale nie znacznie łatwiejszy mecz. Sądzę, że gole jak najbardziej się posypią, ale w ostatecznym rozrachunku zwycięsko z tej potyczki wyjdą gospodarze.

260
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +99
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna /2 Bundesliga
Godzina : 18:30
Spotkanie : Nurnberg vs Aue Erzgebirge
Typ : powyżej 3,5 gola
Kurs : 3.05
Bukmacher : ETOTO

Norymberga do końca sezonu musi walczyć o być albo nie być , ostatni mecz przegrali z Pauli i nie wrózy to nic dobrego , dziś muszą szukać zwycięstwa u siebie z Aue które jest bezpieczne , są wysoko w tabeli bo na miejscu 6 ale uważam że raczej nie powinni się włączyć do walki o awans , do miejsca barażowego brakuje im co prawda 8 pkt ale myślę że będą chcieli spokojnie zakończyć ten sezon .
Mecze z udziałem tych drużyn obfitują w bramki , poprzedni sezon w dwumeczu wyniki 3:1 oraz 4:1 , pierwszy mecz w tym sezonie na Aue 4:3 chociaż nic nie wskazywało na taką ilość bramek bo do przerwy było 0:0 , Aue w poprzedniej kolejce wygrało z Sandhausen u siebie 3:1 , myślę ze będzie to spotkanie z sporą ilością bramek !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hertha - Union
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.74
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Spotkanie otwierające 27. kolejkę Bundesligi, derby stolicy Niemiec. Faworytem według bukmacherów są gospodarze, czyli drużyna Herthy, pomimo, że ostatni domowy mecz wygrali w połowie grudnia ubiegłego roku, jednak w przerwie na pandemię nastąpiła u nich zmiana szkoleniowca Alexandra Nouriego zastąpił Bruno Labbadia co powinno dać pozytywny wpływ na drużynę. Mylący może być trochę ostatni wynik Starej Damy, ponieważ nie byli aż tak mocni jak sugeruje wynik z Hoffenheim, gdyby Wieśniaki wykorzystali akcje z pierwszej połowy to spotkanie mogło potoczyć się zupełnie inaczej, ale z drugiej strony trzeba docenić to, że potrafili wykorzystać swoje sytuacje i zwyciężyć zdecydowanie w delegacji, czy wreszcie doczekają się wygranej u siebie? Goście swój powrót zaliczyli od porażki, jednak zadanie mieli zdecydowanie trudniejsze od swoich rywali, ponieważ podejmowali Bayern Monachium, mimo porażki zostawili po sobie pozytywne wrażenie i uważam, że nie stoją na straconej pozycji w meczu derbowym, zresztą pierwszy mecz na poziomie Bundesligi wygrali z lokalnym rywalem. W ogóle Union jako beniaminek radzi sobie całkiem dobrze w najwyższej klasie rozgrywkowej, patrząc tylko na ich mecze wyjazdowe to mimo aż 8 porażek w 13 meczach to w 10 spotkaniach udało im się pokonać bramkarza rywali, nie strzelili tylko gola Dortmundowi, Leverkusen oraz Wolfsburgowi, czyli można powiedzieć, że czołówce ligi, do której na chwilę obecną na pewno nie należy Hertha, dlatego wydaje mi się, że powinni strzelić przynajmniej gola, a Hertha u siebie też powinna coś zdobyć, więc typ na obie strzelą uważam za na prawdę bardzo realny.

100
 
Ostatnia edycja:
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Stołowy-Challenger Series
Godzina: 9:50
Spotkanie: Florian Bluhm-Liang Qiu
Typ: Florian Bluhm handicap -2,5 seta
Kurs: 2.20
Bukmacher: STS
Analiza:

Już jutro kolejny turniej Challenger Series. Qiu przed przerwą zaprezentował się w 2 turniejach gdzie zgromadził łącznie 24 punkty rankingowe. Bluhm zagrał 5 razy i zgromadził 120 punktów. Po przerwie Qiu zagrał trzy razy. Zaczął naprawdę nieźle. W pierwszym turnieju na początek 2 wygrane i to były jedyne udane chwile. Potem przegrał 2 spotkania i premierowe zawody zakończył bilansem 2-2. W kolejnych dwóch turniejach udało mu się wygrać zaledwie 1 spotkanie,a potem 7 kolejnych przegrać. Na 5 spotkań bezpośrednich na przełomie kwietnia i maja wygrał tylko pierwsze starcie. Potem Bluhm wygrywał z co raz większą przewagą. Ostatnie spotkanie rozegrane 6 maja zakończyło się rezultatem 4-1. Bluhm po przerwie grał już w 7 turniejach z czego 2 razy wygrał,a 2 razy uplasował się na 2 pozycji. Dlatego uważam,że jutro Bluhm po raz kolejny pewnie pokona swojego rywala.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +8
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, Bundesliga

Godzinna: 20:30

Spotkanie: Hertha – Union

Typ: over 3 azjan bramki

Kurs: 2.45

Bukmacher: lvbet

Analiza:


Pierwsze „koty za płoty” jak to się mówi, obyło się bez jakiś problemów, na boisku było widać jednak ten rozbrat z piłkę, ale z każdą kolejką powinno być płynniej. Hertha z wielkimi aspiracjami wystartowała bardzo dobrze ogrywając 0:3 Hoffenheim, ale po prostu wykorzystali nieporadność gospodarzy a sami byli do bólu skuteczni. Gospodarzy czeka jeszcze wiele pracy w celu osiągnięcia celów a jak wspomniałem są one wysokie może już nie na ten sezon, ale na przyszły na pewno. Na razie skończyły się zawirowania na ławce trenerskiej i spokój pracy Labbadili. Ale mimo tej wygranej to nie jest zespół jeszcze gotowy. Gramy bez kibiców ale Ci mimo wszystko oprócz wyników chcą ten stylu dlatego u siebie ekipa ma ogromne problemy w grze defensywnej mają trzeci najgorszy wyniki punktowy w lidze i trzecią najgorszą defensywę z 28 bramkami straconymi w 13 spotkaniach, a w ostatnich trzech meczach stracili aż 10 bramek a rywale Mainz, Kolen, i Brema. Wychodzą bardzo słabo skoncentrowani, tracą od groma bramek w pierwszych fragmentach i doskonale o tym będzie wiedział Union który tutaj jestem przekonany że nie przyjedzie się bronić. Na starcie ekipa z Berlina miała Bayern i mimo porażki pewnie jakoś kalkulowanej nie zagrali źle, oddali inicjatywę to wiadomo bo musieli ale po takim meczu jestem pewien innego podejścia tym bardziej że w ostatnich trzech kolejkach zdobyli zaledwie jeden punkt. Jest to też ekipa która najmniej w tej lidze remisuje to też otwiera spotkania. Jestem przekonany że Union tym bardziej w derbach będzie zdecydowanie aktywniejszą ekipą w ofensywie bo z Bayernem tak się nie dało grać a Hertha to nie jest mur w defensywie.

145
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +15
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hertha Berlin - Union Berlin
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 3,35
Bukmacher: STS
Analiza:

Będzie to mecz derbowy, a w takich meczach często sporo się dzieje. W tabeli obie drużyny zajmują miejsca obok siebie, gdyż Hertha jest na 11 pozycji, a Union na 12. Wydaje się jednak, że forma Herthy po powrocie Bundesligi jest dużo lepsza. Hertha sprawiła niespodziankę wygrywając na wyjeździe z Hoffenheim. Niespodzianką było nie tylko zwycięstwo, ale również rozmiar tej wygranej, bo zwyciężyli 3:0. Przed tą długą przerwą Hertha też miała dwa ciekawe mecze, bo jeden z nich to był remis 2:2 z Werderem, a drugi to również był remis 3:3 z Dusseldorfem. Z Dusseldorfem jedna z bramek dla Herthy była z karnego.
Union w pierwszym meczu po powrocie Bundesligi rywala mieli najtrudniejszego z możliwych, bo grali z Bayernem Monachium. Wynik może wskazywać na to, że coś tam powalczyli, ale dominacja Bayernu była bardzo duża. Bayern wygrał 2:0, a jedna z bramek była z rzutu karnego. Problemem Unionu jest sytuacja kadrowa, w zespole jest sporo kontuzji. Trudno jest o dobrą grę, zwłaszcza w obronie jeśli się ma duże problemy ze składem. Bayern wywalczył karnego z Unionem(choć był on trochę kontrowersyjny), Hertha również ma na to szanse, bo w tym meczu powinni być stroną dominującą i dość często gościć w polu karnym Unionu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hertha - Union Berlin
Typ: Union zdobędzie +1,5 gola w meczu
Kurs: 2,77
Bukmacher: STS
Analiza:
W końcu wszyscy doczekaliśmy się powrotu normalnej piłki. Niemcy dopiero co zaczynają grać, ale już widać, że większości drużyn mimo wszystko, ta przerwa wyszła na dobre. Na piątek zapraszam na mecz derbowy pomiędzy Herthą i Unionem Berlin. Faworytem tego starcia jest Hertha, jednak bukmacherzy aż tak mocno ich nie faworyzują i w zasadzie zostawiają wciąż otwartą furtkę dla Unionu. Ja dziś proponuję typ na conajmniej dwa gole ekipy gości, co wydaje mi się dość ciekawym typem. Wystarczy zresztą spojrzeć na statystki Herthy i można zobaczyć, że obrona nie najlepiej u nich działa. Jak do tej pory Hertha straciła aż 48 bramek w ciągu 26 kolejek. Choć muszę przyznać, że naprawdę nieźle rozpoczęli sezon po przerwie, bowiem wygrali swój mecz z Hoffenheim 3-0. Jednak prawda jest taka, że był to mecz wyjazdowy, a na wyjazdach Hertha czuje się dużo lepiej niż na własnym stadionie. W piątkowym meczu, na własnym terenie ugoszczą ekipę Unionu Berlin, a ci na prawdę nie są łatwym przeciwnikiem. Union potrafi sprawić problemu, szczególnie że będą mocno podrażnieni po ostatniej porażce z Bayernem. Być może nie są jakoś wybitnie ofensywnym zespołem, ale na meczach wyjazdowych wypadają na prawdę nieźle i rzadko kiedy pozwalają swoim rywalom na zachowanie czystych kont. Myślę, że Union powalczy w meczu z Herthą nawet o trzy punkty i spodziewam się tutaj zaciętego starcia ze sporą ilością sytuacji bramkowych i oczywiście samych bramek. Jednak dla mnie będą się tym razem liczyć tylko gole ekipy gości i mam nadzieję zobaczyć ich conajmniej 2.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: tenis stolowy, tt cup
Godzina: 00;05
Spotkanie: Kolesnik-Arzanov
Typ: Arzanov
Kurs: 2.16
Bukmacher: fortuna
Analiza: Starcie dwoch zawodnikow ktorzy maja bogata historie. Arzanov i Kolesnik to sa jedni z technicznych graczy, wiadomo ze na tego typu turniejach nie ma az tak wysokiego poziomu ale w tym przypadku mozna liczyc na ciekawe widowisko. Kursy wskazuja faworyta jako Kolesnika jednak ja widze Arzanova jako wygranego. Licze ze bedzie bardziej dynamiczniejszy i zdecydowany. Mam nadzieje, ze znajdzie sposob na Kolesnika, gral z nim wiele razy dlatego dla mnie jest to starcie typowe po polowie. Arzanov potrafi rowniez grac pod siatka, ma dosc szybka reke. Zobaczymy, na pewno doswiadczenie po stronie Kolesnika ale licze na dobry mecz Arzanova i jego regularnosc

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: CS GO DreamHack
Godzina: 17:30
Spotkanie: MAD Lions - BIG
Typ: Dokładny wynik 2:1 dla BIG
Kurs: 4.25
Bukmacher: STS
BIG po świetnym początku rozgrywek ESL Pro League gdzie po 2 meczach mieli komplet punktów po zwycięstwach nad świetnie dysponowanymi przeciwnikami z 2 pierwszych miejsc tabeli, mowa o NaVi i Fnatic. Później całkowicie nie zrozumiałe porażki z drużynami z którymi przynajmniej w teorii powinno pójść łatwiej. Dziś rozpoczynają nowe rozgrywki i mam nadzieję że będzie podobnie a rywal w zasięgu. Bardziej ograny skład ma drużyna BIG, który już niejednokrotnie zaskakiwał Csowy świat. W 3 ostatnich meczach grali chaotycznie i mimo ciekawych i zaskakujących rund nie udało się wygrać całego spotkania. We wcześniejszych starciach grali bardzo odważnie i podejmowaliby ryzyko w kluczowych momentach co mogło się podobać. Mimo że duńska drużyna MAD Lions gra dobrze to jeśli BIG będzie miało swój dzień to ugra korzystny wynik, mapę powinni stracić a kurs Rewelacyjny. Ogólnie uważam że będzie to 3 mapowy pojedynek i bardzo liczę na przełamanie Niemców.

325
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +116
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hertha - Union Berlin
Typ: Union
Kurs: 3,2
Bukmacher: STS
Analiza:

Co tu nie mowic Herta jest beznadziejnie slaba druzyna, ta ostatnia wyjazdowa wygrana to efekt nowej miotly i wypadek przy pracy, jeśli tam sciagaja 'superstrzelca' Piatka, to znaczy ze ktoś tam ma mocno nie po kolei w glowie albo tam jest pralnia kasy bo Krzysztf Piątek do niczego się nie nadaje od czasów Genui
Co innego Union, druzyna skazywana na pozarcie i natychmiastowy spadek ale widać ze chemia w druzynie jest i charakterem to nadrabiają. Ostatnia przegrana po walce z samym Bayernem, gola stracil iż karnego i dopiero w koncowce po rzuceniu wszystkiego na jedna szale.
Klasyczny schemat: druzyna przegrywajaca u siebie w poprzedniej kolejce wygra z druzyna wygrywajaca na wyjeździe. Chocby dlatego ze janusze się rzuca jaka to Hertha mocna. Derbowy mecz, gdzie atut własnego boika nie ma znaczenia, a w wypadku Herthy jest obciążeniem.
Dawac Piatka na boisko i można być spokojnym przegranej zespołu z Berlina

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś, Wyszejszaja Liha
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sławija Mozyrz - FK Haradzieja
Typ: X2
Kurs: 1,96
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Tabela na początek jak to mam w zwyczaju:
kup.jpg
Sławija u siebie ma na koncie 1 zwycięstwo, 2 remisy i 1 porażkę, natomiast ich rywal na wyjazdach zanotował 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Oba zespoły mają po 11 punktów i bardzo mnie w tym meczu dziwią wystawione kursy przez bukmacherów. Ja tu jakiejś wielkiej różnicy między tymi drużynami nie widzę a powiem więcej dla mnie ciut lepszym zespołem na papierze jest Haradzieja więc tym bardziej dziwią mnie kursy na oba zespoły. Spodziewałem się tutaj raczej bardzo zbliżonych przeliczników a tym czasem na gości jest kurs aż 4,80 a na gospodarzy 1,90. Dziwne i według mnie źle dobrane tutaj kursy. No ale skoro tak to próbujemy na gości z podpórką, bo nawet na to kurs jest wyższy niż na wygraną zespołu z Mozyrz.

Absencje w Sławija:
obrońca Malkevich (6 występów w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoją występy obrońcy Shevchenko (5 występów w tym sezonie) i dwóch najlepszych strzelców w drużynie napastników Malinikov (7 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Chukhley (4 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie)

Absencje w Haradzieja:
obrońca Usenya (7 występów w tym sezonie) i pomocnik Sazanovich (9 występów w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoją występy pomocnika Shibuna (8 występów w tym sezonie) i obrońcy Arhipova (2 występy w tym sezonie)

No więc próbujemy na zespół Haradzieja z podpórką, bo tutaj myślę, że najbardziej prawdopodobnym wynikiem może być remis ewentualnie skromne zwycięstwo gości. Oba zespoły jak już wspomniałem bardzo zbliżone do siebie potencjałem o czym świadczy również tabela. Kursy jak dla mnie dziwnie dobrane więc próbujemy takiej opcji.

96
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +71
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hertha - Un. Berlin
Typ: gol w pierwszej połowie - tak.
Kurs: 1.40
Bukmacher: STS
Analiza Obie ekipy rozgrywają podobnie przeciętny sezon, co potwierdza ich bliska sytuacja w tabeli. Na ich szczęście są w lidze dużo gorsze ekipy, stąd też w teorii nie ma dużego ryzyka spadku. Potencjał obu ekip także jest podobny - Union już nie raz pokazywał się z dobrej strony na wyjazdach, a Hertha ostatnimi wynikami powoli wraca do żywych - szczególnie efektowna wygrana nad Hoffenheim. W tym meczu myślę, że tych bramek nie powinno zabraknąć, a strzelanie powinno rozpocząć się już w pierwszej połowie meczu.Sytuacja kadrowa w Herthcie bardzo dobra, w Unionie jest sporo braków.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
beny89 1,8K

beny89

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna /2 Bundesliga
Godzina : 18:30
Spotkanie : Heidenheim - Wehen
Typ : FC Heidenheim Powyżej 5.5 rzutów rożnych
Kurs : 1.83
Bukmacher : Forbet

Spotkanie ekip z przeciwstawnych stron tabeli, z jednej strony gospodarze plasujący się na 4 lokacie z aspiracjami walki o awans i drużyna przyjezdnych na gwałt szukająca punktów dających utrzymanie. Logiczne jest zatem upatrywać faworyta w zespole gospodarzy, jednakże inauguracja rozgrywek pokazała że nie jest to takie oczywiste, stąd też lekkie spadki kursów w stronę piłkarzy z Wiesbaden. Dlatego też swój typ nie kieruję bezpośrednio w zwycięzcę tego spotkania, a w element jakim są rzuty rożne. W pierwszym meczu po przerwie Heidenheim dość zaskakująco uległo drużynie Bochum aż 3-0, taka porażka szczególnie ze średniakiem na pewno boli, więc dziś gospodarze mają doskonałą okazję na poprawienie swoich nastrojów, i kibiców, których jeszcze na stadionie nie uświadczymy, warto dodać że nawet w tym przegranym spotkaniu powyższa linia rożnych zastała przez nich pokryta. Analizując spotkania, szczególnie te wyjazdowe zespołu Wehen, zauważalne jest że ich rywale są w stanie wyrobić ogromną liczbę takich stałych fragmentów gry, statystyka ta prezentuje się odpowiednio- 2, 10, 7, 8. Także w meczach domowych Heidenheim pod tym kątem radzi sobie nieźle- 5,7, 7, stąd też uważam ,że powyższa linia jest jak najbardziej grywalna ,a i kurs jest przy tym dość atrakcyjny.

83
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +87
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hertha - Union Berlin
Typ: REMIS [Hertha -1] (Hertha wygra mecz różnicą dokładnie 1 gola)
Kurs: 4.40
Bukmacher: etoto

Na wstępnie zaznaczę, że etoto posiada w ofercie dwie takie same opcje, można zagrać typ, że Hertha wygra mecz różnicą jednego gola po kursie 3.85, a można też zagrać remis z początkowym stanem 0:1 po kursie 4.40, co jest tym samym typem. Oczywiście nie muszę mówić, którą opcję należy wybrać. Co do samego typu, nie uważam żeby któraś drużyna tutaj wyraźnie odjechała rywalowi, ekipy sąsiadują ze sobą w środku tabeli, są to derby Berlina, a ich poziom jest do siebie również zbliżony. Hertha ostatnio w dołku, choć zła passa została przełamana efektownym wyjazdowym zwycięstwem z Hoffenheim 0:3. Gospodarze wciąż nie wygrali w tym roku ligowego meczu na własnym stadionie, myślę że motywacji nie braknie, aby stało się to w derbach. Co ciekawe, Hertha ma nawet jeszcze spore szanse na europejskie puchary, do 6 miejsca brakuje im na ten moment 8 punktów, aby jednak można było o tym myśleć trzeba zacząć wygrywać, dzisiejszy mecz również. Union na 13 wyjazdowych spotkań w tym sezonie przegrał aż 8 z nich, wygrywając zaledwie 3 i remisując 2. Do tego może dziś zabraknąć w ich szeregach kilku zawodników, natomiast u gospodarzy brak kluczowych absencji. Patrząc na pojedynki bezpośrednie Hertha jeszcze nigdy w historii niemieckiego podwórka nie wygrała z Unionem handicapem. Jedyna wygrana w 2012 roku zakończyła się wynikiem 1:2. Wszystko to utwierdza w przekonaniu, że Hertha jeśli dziś wygra, to raczej po najniższej linii oporu, więc kurs 4.40 wygląda zdecydowanie atrakcyjniej niż 2.3 na zwykły win.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś, Liga Najwyższa
Godzina: 17:00
Spotkanie: Slawia Mozyrz - Haradzieja
Typ: over 2,5 goli
Kurs: 2,60
Bukmacher: sts
Analiza:


Według portalu transfermarkt
kadra Slawii jest warta 3,50 mln. euro, liczy 25 zawodników w średnim wieku 26,7 lat, z których każdy wart jest średnio 140 tys. Z kolei kadra Haradzieji warta jest 3,03 mln. euro, liczy 22 piłkarzy, ze średnią wieku 25,6 lat i uśrednioną wyceną piłkarza równą 138 tys. W tabeli te drużyny sąsiadują ze sobą, na 12. i 13. miejscu, z identycznym dorobkiem punktowym i taką sama różnicą bramek. Skuteczniej zdobywa gole Slawia, lepiej broni się Haradzieja.
Slawia nie jest w formie
. Od 13 kwietnia w 7 meczach (1 w pucharze) wygrała tylko raz i to bardzo szczęśliwie, z Witebskiem. Do tego 2 razy bezbramkowo zremisowała, a pozostałe mecze przegrała tracąc każdorazowo 2 lub 3 bramki. W 4 z 7 tych meczy nie zdobyla gola, jej bilans bramkowy w tym czasie to 5:11. Mimo wszystko należy pamiętać, że Slawia to bardzo solidna drużyna domowa. Nawet w tym obecnym, trudym okresie, u siebie przegrała tylko mecz z Mińskiem, a pozostałe 2 zremisowała bezbramkowo.
Haradzieja w tym samym okresie czasu spisywała się lepiej. W 7 meczach zanotowała statystyki: 3-2-2 br. 6:7, a na wyjazdach 2-1-1 br. 4 :4. Od początku sezonu zdumiewa mnie zdolność Haradzieji do powtarzalnego zdobywania bramek z bardzo niewielu wykreowanych sytuacji strzeleckich.
Slawia cały ostatni czas ma problemy kadrowe, zarówno z przodu, jak i w formacjach tyłowych. Dzisiaj na pewno nie zagra podstawowy, nominalnie lewy obrońca, ostatnio raczej boczny pomocnik Malkiewicz. Nadal, i to już od kilku meczy, niepewny jest występ graczy pierwszego wyboru: nominalnie prawego obrońcy Szewczenki, nominalnie prawego obrońcy Czukleja (obaj wystawiani byli też zamiennie na prawej pomocy). Prawdopodobnie nie zagra podstawowy napastnik Mielnikow (7/2/1), czyli topowy snajper Slawii. Wartość potencjalnie nieobecnych wynosi 600 tys. euro.
Haradzieja również ma problemy kadrowe. nie zagra podstawowy prawy obrońca Usenya, także podstawowy defensywny pomocnik Sazonowicz, podstawowy boczy pomocnik Sziburn. Wreszcie prawie od początku sezonu nie gra jeden z braci Archipow, napastnik, wyceniany wyżej niż brat. Łączna wartość wymienionych graczy wynosi 675 tys. euro
Historia H2H z lat 2007-2019 pokazuje wyrównany bilans: 12 4-4-4 br. 13:13, w Mozyrzu 6 1-3-2 br. 7:8. W ostatnich 3 meczach Haradzieja nie straciła bramki, w ostatnich 4 meczach, 3 razy była jedna bramka i raz bezbramkowy remis. Łącznie w 7 meczch zanotowano under 1,5 gola, a 9 razy under 2,5 gola na 12 rozegranych spotkań. W Mozyrzu under 1,5 był 3 razy, a under 2,5 gola zanotowano 4 razy na 6 spotkań
Podsumowując:
wszelkie statystyki pokazują względną równość obu ekip. Co ciekawe, chociaż bardziej utytułowanym zespołem jest Slawia, to od 4 lat lepsze miejsca na koniec sezonu notuje Haradzieja. Dokładnie w połowie tabeli. Najważniejsze jest jednak dzisiaj coś innego. Myślę, że przede wszystkim musimy zapomnieć o nadziejach na skuteczną pracę obrońców obu ekip. Linia defensywna, którą od kilku spotkań wystawia trener Slawii, Martinowicz , czyli obrońcy: Pantja, Potapow, Niedaszkowski, Tymoniuk jest absolutnie nieszczelna. Jeśli kapitan zespołu, Kowalewski, nie wyczyści dobrze przedpola, jako defensywny pomocnik, to kibice Slawii będą zawsze w trwodze. A przecież brak będzie zespołowi bocznych obrońców (vel pomocników przy wskazanym ustawieniu obrońców), o których pisałem wyżej. Za to ofensywna część zespołu Slawii ma swoje atuty i nawet ewentualna absencja Mielnikowa nie musi być problemem: Śliusarow, Narh, Kotljarow, Costrov, Rajewski,Tetteh naprawdę mogą i zapewne będą mocno zagrażać bramce gości. A ta będzie odsłonięta, zwlaszcza z prawej strony, ale też na przedpolu. Wiadomo, że filarami obrony gości są bramkarz Dowgiałło i stoper Pawliuczek, ale sami tej roboty nie wykonają. Na pytanie, czy Haradzieja ma kim zdobywać bramki, trzeba dać odpowiedzieć, ze tak, choć piszę to z pewną niechęcią. Takie są fakty, że w 6 na 9 meczy zdobywali gola i to przeciw lepszym defensywom. Tutaj można typować do trafienia: napastnika Archipowa, ale przede wszystkim ofensywnych pomocników Sajćića i Sorokina, może też Wołowicza, ale ten ostatni dotąd prawie nie grał. Nieco bardziej cofnięty, ale też pomocnk - Puszniakow potrafi również zdobyć w sezonie 2-4, nie wspominając groźnego przy dośrodkowaniach na pole karne, stopera Pawliuczka. A w tym meczu, z przyczyn, które wskazałem wyżej, powinno być więcej okazji niż zwykle. Dla mnie over 2,5 to obowiązkowy wybór tutaj, ostrożniejsi mogą wybrać nieco niższą linię, o ile zgodzą sięz moimi wnioskami. Sensownym wyborem wydaje mi się też BTS. Na koniec zwracam uwagę na to, że GRAM PRZECIWKO STATYSTYKOM BRAMKOWYM, zarówno z przeszłości jak i obecnego sezonu. Stawka średnia - 6/10 jednostek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hertha Berlin - Union Berlin
Typ: poniżej 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,65
Bukmacher: STS
Analiza:

Typ oparty głównie na ilości rzutów rożnych generowanych przez graczy obu drużyn w przeszłości. Z Bayernem Union miał 4 rogi, ale wcześniej z Freiburgiem 2, z Leverkusen 1, z Wolfsburgiem 1. Hertha też nie jest hegemonem w rogach. W meczu po przerwie koronawirusowej z Hoffenheim miała 5, z Werderem 3, z Fortuną 5, z Koeln 5. W H2H w listopadzie 2019 było łącznie 5 rogali 4:1 dla Herty.
Nie sądzę, że teraz nagle obie ekipy zmienią sposób gry i zaczną nabijać wiele rogów. Jak dla mnie poniżej 9,5 rzutów rożnych a dla lubiących większe ryzyko poniżej 8,5 po kursie 2,0.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hertha Berlin - Union Berlin
Typ: Union Berlin lub Remis
Kurs: 1,64
Bukmacher: STS (Hit Dnia)

Union Berlin to zespół bazujący wyłącznie na dyscyplinie taktycznej. Próżno szukać tam zawodników gwarantujących fajerwerki w grze ofensywnej. To co pozwoliło awansować do Bundesligi jest stosowane także po awansie. Po części zgadzam się z rondani rondani, Hertha to trochę klub wydmuszka. Natomiast nie uderzałbym w aż takie skrajności. Mają kilku niezłych piłkarzy, zmienili trenera i pewnie nie będą drżeć o ligowy byt. Natomiast zanim tam coś na poważnie zatrybi to pewnie jeszcze upłynie trochę wody w Renie. Dzisiaj aspekt własnego boiska nie będzie miał absolutnie żadnego znaczenia bowiem oba kluby stacjonują w stolicy oraz spotkanie jak wiadomo odbędzie się bez udziału publiczności. Myślę, że Hertha nie będzie miała dość zapału by za wszelkę cenę pognębić rywala. Indywidualne zrywy to z pewnością za mało by być spokojnym o wyrwanie całegoo łupu. Natomiast goście zagrają to co potrafią najlepiej, będą sypać piach w tryby rywalowi przez pełne 90 minut. Dla nich każdy punkt jest na wagę złota, każdy punkt przybliża ich do celu jakim jest utrzymanie w Bundeslidze - pod tym względem będą mieć przewagę nad Herthą, która raczej aż tak panicznie o swój byt walczyć nie będzie. Już w zeszłym tygodniu Union postawił trudne warunki Bayernowi, który przecież pod wodzą Hansiego Flicka jest ofensywną maszyną. Dziś spodziewam się nudnego meczu, typowanie underowego wyniku też ma solidne uzasadnienie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom