>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 22.05.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
sepson 14

sepson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Polska - Łotwa : Pierwsza połowa wygrana Polski
Typ: 1.98
Kurs:
Bukmacher: Betsson
Po raz ostatni graliśmy z Łotyszami podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2004 i w Warszawie doznaliśmy sensacyjnej porażki 0:1, później wygraliśmy na wyjeździe 2:0, ale to Łotysze awansowali do Mistrzostw po barażach. Dziś widzę, że w drużynie grają zawodnicy którzy po pierwsze walczą o miejsce w reprezentacji, dwa, Mierzejewski, Wolski, Grosicki ,Brożek, oni potrafią strzelać gole i na pewno dziś wcisną minimum 2 bramki. Zastanawiam się na 1-0 do przerwy lub po prostu wygrana pierwszej połowy. Hmm Łotysze opierać się będą na Rudnievie. Ale Polacy mają tu większą motywację, i chyba to powinno dać efekt juz w pierwszej połowie
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 202

szymontom

Użytkownik
Szwedzka Elitserien | Żużel
Spotkanie.Vargarna Norrköping - Dackarna(-4) handi europejskie
Typ.2
Kurs.1,83
Bukmacher.Bbet365
Data.22.05.2012 g.19.00
Analiza.
Vargarna Norrköping ktora do tej pory wygrala 1 spotkanie i 1 przegrala podejmuje na swoim torze ekipe lidera rozgrywek czyli Dackarna ktora do tej pory na 3 spotkania nie zaznala porazki.A oto awizowane sklady na to spotkanie...
Vargarna Norrkoeping: Adam Shields, Kim Nilsson, Peter Karlsson, Adam Skórnicki, Nicki Pedersen, Anders Mellgren, Danił Iwanow.
Dackarna Malilla: Andreas Jonsson, Jonas Davidsson, Scott Nicholls, Patryk Dudek, Fredrik Lindgren, Tim Gudmundsson,
Tak na prawde to gospodarze nie maja kim dzisiaj straszyc.Adam Shields nie pojedzie bo zakonczyl kariere,Nilsson bez rewelacji,Skora tak samo,a tacy zawodnicy jak Anders Mellgren i Danił Iwanow do tuzow zuzla nie naleza i byc moze ktos slyszy te nazwiska pierwszy raz.Tak wiec pozostaja do robienia punktow w niesamowitej formie ostatnio Nicki Pedersen i wiekowy juz Peter Karlsson.Natomiast ekipa Dackarna to bardzo solidni zawodnicy i co najwazniejsze sa ostatnio w niezlej formie.Andreas Jonsson, Jonas Davidsson, Scott Nicholls, Patryk Dudek, Fredrik Lindgren to bardzo dobrzy zuzlowcy i jedynie problemy z nich ma Jonas Davidsson.Tim Gudmundsson to jedyne slabe ogniwo,ale na rezerwie jest swietny mlody Dunczyk Michael Jepsen Jensen.Tak wiec za gospodarzmi przemawia jedynie wlasny tor,ale przy tak wyrownanej ekipie gosci nawet to nie pozwoli im uniknac porazki na swoim torze.Typuje przekonywujaca wygrana Dackarny.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie - Polska : Łotwa
Typ - Zawodnik strzeli gola ( kiedykolwiek )? Rafał Wolski
Kurs - 4.50
Buk - Bet365
Analiza :
Dziś nasze Orły rozegrają towarzyski mecz z reprezentacją Łotwy , no cóż parę analiz tutaj już padło i trudno się z nimi nie zgodzić ja zagram na strzelca gola dla reprezentacji Polski a konkretnie chodzi mi o Rafała Wolskiego . Jak wszyscy wiemy że Franek Smuda dzisiaj wystawi skład daleki od optymalnego i da pograć młodzieży chłopaki walczą o złapanie się do 23-osobowego składu na Euro . Dzisiaj został podany skład na to spotkanie nie będę go powtarzał bo został już na forum podany chcę jednak zwrócić uwagę na Rafała Wolskiego który jest w tym składzie i uważam że chłopak da dziś z siebie wszystko i rozegra całe spotkanie no bo jak mu nie będzie wychodziło to zostanie zmieniony i chyba bez szans na szeroką kadrę na Euro . Rafał został &quot;Odkryciem sezonu 2011/12&quot; i myślę że trudno się z tym nie zgodzić , od sezonu 2008/9 jest zawodnikiem Legii Warszawa najpierw oczywiście jako junior potem ME a w sezonie 2010/11 wystąpił w 4 meczach pierwszej drużyny no a zakończony sezon 2011/12 to już 21 meczów i 6 bramek . Dlatego myślę że bardzo będzie się chciał pokazać pod nieobecność tych z nr.1 w kadrze i nie ukrywam że liczę na jego bramkę w dzisiejszym spotkaniu ! Pozdrawiam !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matias22 16

matias22

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie - Polska - Łotwa
Typ - Połowa/koniec meczu X/1
Kurs: 3.70
Buk - Bet-at-home
Analiza :
Dzisiaj biało czerwoni rozegrają pierwszy test przed Euro i zagrają towarzysko z reprezentacją Łotwy, która jest zaliczana do europejskich średniaków z dolnej półki. Polacy są w tym meczu zdecydowanym faworytem i myślę, że w całym meczu odniosą zwycięstwo, które podbuduję ich morale. Jednak ja stawiam na remis do przerwy, ponieważ Franz Smuda będzie chciał w tym meczu sprawdzić dublerów dlatego gra polaków może nie być płynna i nasi chłopcy mogą mieć w pierwszej połowie trudności ze zgraniem się. W drugiej połówce na pewno uda się coś strzelić i myślę, że wygramy to spotkanie różnicą jedną bądź 2 bramek.
Mój typ to remis do przerwy, a w całym meczu zwycięstwo Polaków.
✅270
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie - Polska - Łotwa
Typ - Łotwa wygra pierwszą połowę
Kurs: 11.0
Buk - Bet365
Analiza :
Polacy będą zmęczeni po ostrych treningach. Trenują ponoć ostrzej niż za Leo, a Smuda im nie odpuszcza. Łotwa na luzie i na świeżosci powinna dzisiaj wyjść i zniwelować jakiekolwiek różnice jakościowe między oboma zespołami.
Skład Polaków dosyć ciekawy, ale to może tylko uśpić ich czujność przed przerwą. Spodziewam się, ze Smuda obudzi drużynę dopiero po przerwie. W pierwszej połowie spodziewam się trochę &quot;olewczego&quot; podejścia do meczu.
Łotwa ma w swoich szeregach Rudniewa, a to jest wystarczająca argumentacja, ku temu, że będą dzisiaj groźni. Dla mnie to świetny napastnik. Który potrafi zawsze znaleźć drogę do bramki.
Wygrana z amatorami mnie oczywiście nie przekonuje. Heh, ciekawe były wypowiedzi Grosickiego po tym sparingu, który wyglądał na dowartościowanego :cool: No sorry, ale chyba muszą trochę twardziej stąpać po ziemi. Dzisiaj lepszy rywal i pierwsze kłopoty białoczerwonych. Nie przekonuje mnie ponadto obrona.
Boenisch, Wasilewski, Jodłowiec, Wojtkowiak są totalnie nie zgrani. Poza tym za plecami Fabiański, który też rzadko z nimi grywał.
⛔100
 
buko111 12

buko111

Użytkownik
dyscyplina:piłka nożna/ towarzyski
spotkanie:Bayern Monachium - Holandia
typ:2
kurs:1,90
bukmacher:bet-at-home
witam
Holandia właśnie dziś zaczyna mecze sparingowe przed euro i od razu z dużego &quot;c&quot; bo ich przeciwnikiem będzie największy przegrany obecnego sezonu Bayern Monachium,a dlaczego przegrany bo z Borussią Dortmund w Niemczech przegrał wszystko co mógł czyli ligę i puchar ligi a w lidze Mistrzów z Chelsea Londyn puchar misrzów starego globu. A dlatego upatruję w tym sparingowym meczu faworyta drużynę narodową Holandii bo po pierwsze zagraja prawdopodobnie w najśilniejszym składzie po drugie w Bayernie wszyscy są przybici sezonem a zresztą prawie cała drużyna rozjechała się po swoich rodzimych reprezentacjach na euro a ci co zostałi to jakis &quot;czwarty rzut kubańskich bananów&quot; i nie za bardzo mi się chce wierzyć że się bedą spinać na Holendrów wiedząć że pewnie od nowego sezonu będzie inny trener i staremu nie ma co pokazywać na co ich stać
stawiam zatem na Holandię
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom