>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.04.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 22. Kwietnia



Swoje typy mogą zamieszczać tylko osoby z minimum 10 postami.

Każdy uczestnik konkursu, musi posiadać ustawiony Avatar.

Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - USA, NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W serii wynik 3:1 dla Tampy, dzisiaj powrót po wygranej w ostatnim meczu 2:3 na własną taflę, i okazja do zakończenia tej serii gier po piątym meczu. Myślę, że bardzo realny scenariusz, biorąc pod uwagę chociażby H2H, po którym doskonale widać jak bezradne są Czerwone Skrzydła na tafli Amalie Arena. Myślę, że nie ma się co tutaj rozdrabniać w granie OT Błyskawic - ostatnie 5 meczy pomiędzy dzisiejszymi rywalami właśnie w Tampie kończyły się zwycięstwem gospodarzy w regulaminowym czasie gry, a żeby tego było mało, to dodam, że ogólny bilans bramek to 19 strzelonych przez Lightining, a tylko 7 przez zawodników z Detroit, co obrazuje bezsilność przyjezdnych, o której wspomniałem wcześniej. Kolejnym przeciwnikiem Tampy będą Pantery lub Wyspiarze, a więc wg mnie przeciwnik, z którym mogą sobie poradzić. Mam nadzieję, że Tampa będzie chciała szybko zamknąć tą serię gier, aby mieć troszkę więcej czasu na regenerację przed ćwierćfinałem.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia-Cracovia
Typ: Legia wygra dokładnie 2 golami
Kurs: 4.80
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Kolejne ciekawie zapowiadające się spotkanie w polskiej ekstraklasie piłkarskiej w którym to ekipa Warszawskiej Legii na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Cracovii, gospodarze na chwilę obecną są liderem rozgrywek z 3 punktowym prowadzeniem nad zespołem Piasta Gliwice, Cracovia natomiast zajmuję 3 pozycje do lidera traci 7 oczek, w tej kolejce nie mam żadnych wątpliwości iż zespołem który podczas 90 minut minut stworzy sobie więcej dogodnych sytuacji do zdobycia gola będzie drużyna Warszawskiej legii , która w lidze nie przegrała 9 kolejnych spotkań a do tego zanotowała 3 remisy oraz aż 6 wygranych właśnie w ostatnim czasie , goście natomiast grają w kratkę , nie potrafią ustabilizować swojej formy , poza tym na tym stadionie nigdy łatwo popularnym pasom się nie grało bowiem od 2004 roku oba zespoły na stadionie przy Ulicy łazienkowskiej spotykały się ze sobą az 12 krotnie, Legia wygrała 9 razy i zanotowała 3 remisy Cracovia nigdy nie zdobyła tutaj kompletu punktów w ostatnich 12 latach , myślę że w jutrzejszym spotkaniu ligowym będzie bardzo podobnie, stawiam na wynik 2:0 dla zespołu ze stolicy.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chmpionship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Preston- Burnley
Typ: Burnley powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet.365
Witam, na piątek nie mam żadnego strzelca więc postanowiłem zagrać Burnley 1,5 gola ponieważ ta drużyna daje po sobie i swoich wynikach znać że bardzo chce bezpośredniego awansu do Premier League. Popiętach im depcze Bringhton który ma łatwiejsze zadanie ( przynajmniej teoretycznie) bo zagra z pewnym już spadkowiczem Charlton i powinien stamtąd wywieźć 3 pkt, więc drużynie Burnley nie pozostaje nic innego jak wygrać swój mecz. Za tym overem bramkowym przemawia także ostatnia forma wyjazdowa drużyny, od 27 lutego Burnley zawsze zdobywało na wyjazdach co najmniej 2 gole i ostatnie wyjazdowe spotkania same zwycięstwa oprócz remisu z głównym ich rywalem do bezpośredniego awansu do Premier League Bringhton
16.04.16 CHA Birmingham Burnley 1 : 2
02.04.16 CHA Brighton Burnley 2 : 2
12.03.16 CHA Huddersfield Burnley 1 : 3
08.03.16 CHA Fulham Burnley 2 : 3
27.02.16 CHA Bolton Burnley 1 : 2
..............powodzenia........jeśli typ nie wejdzie obiecuję że wrócę do stawiania na strzelców goli ;)
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: Houston - Golden State Warriors
Typ: -3.5pkt Golden State
Kurs: 1.7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Najskuteczniejsza w historii drużyna (pobity rekord wygranych z sezonie zasadniczym Chicago Bulls),w pierwszej rundzie mierzy się z Houston.
Dwa pierwsze mecze wygrali 104-78 i 115 - 106.
Pora na spotkanie wyjazdowe. Wg mnie nawet na wyjeździe nie dadzą szans rakietom.
Golden State zechcą jak w poprzednim sezonie, wygrać w pierwszej rundzie 4-0.
To są play offy i warto szybko zakończyć rywalizacje ze znacznie gorszym przeciwnikiem, aby odpocząć przed rywalizacją w 2 rundzie z Clippersami, którzy na pewno się postawią.
Jeżeli spojrzymy na konfrontacje Houston i Golden State, to zobaczymy serię 7 wygranych z rzędu mistrzów NBA: 14 punktami, 22pkt, 20pkt, 4pkt, 13pkt, 26pkt, 9pkt. To nie dziwi biorąc pod uwagę to, jakich w składzie fantastycznych mają graczy... Ostatnio najlepszy z nich Stephen Curry nie zagrał,mimo to nie przeszkodziło im w wygranej. Z tak szeroką ławką ... Igudala i Livingston zrobili swoje.
W środę Curry powiedział, że biorąc pod uwagę jak się czuje prawdopodobnie nie zagra, ale jutro może być inaczej. Element zagrywki, warto trzymać przeciwnika w niepewności. Trener Kerr twierdzi natomiast, że nie ma powodu, aby ryzykować, jeżeli lider nie będzie w pełni sprawny, bo mają 2 wygrane zapasu. Wygląda na to, że musimy wziąć kolejną nieobecność Stephena pod uwagę.
Patrząc jednak na brak współpracy liderów Houston Hardena i Howarda oraz fakt, że ten ostatni został zneutralizowany (tylko 12pkt i 10zbiórek) przez Boguta, Ezeliego i Speightsa, zdecydowałem się typować,ale jednak bezpiecznie -3.5pkt.
Pod koniec października Golden State grało na wyjeździe z Houston bez Currego i wygrali 4pkt...
Jeżeli to wygrają, będzie 3-0 i Curry będzie mógł w 4 spotkaniu dalej odpoczywać, najwyżej zakończą rywalizacje po powrocie na parkiety GSW...
Jak pomogłem kliknij &quot;dzięki&quot;
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Paragwaj Primera
Godzina: 01:10
Spotkanie: Guarani - Luqueno
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 16 kolejki ligi paragwajskiej Primera Division. Zmierza sie Guarani z Sportingo Luqueno. Gospodarze to do niedawno moja ulubiona druzyna do typowania w tej lidze. Bardzo silna ofensywa, troche slabsza obrona (szarzuja duzo na polowie przeciwnika narazajac sie na kontry i dosc slaba gra taktyczna jako przyczyna), swietna druzyna wlasnego boiska walczaca rok w rok o mistrzostwo lub udzial w pucharach. Ten sezon jednak zaczeli slabo - 5 zwyciestw 15 meczach daje 8 pozycje, ale jeden szkopuł - 4 zwyciestwa ostatnie i to z rzędu odniesli wlasnie teraz w kwietniu. Wczesniej to 5 zwyciestwo odniesli... z Luqueno na wyjezdzie (2:1). W tych 4 meczach Guarani stracilo tylko 3 bramki i to 3 w jedny mmeczu z Cerro Porteno (mistrz). W 3 pozostalych czyste konto. Goscie to zespol srodka tabeli, raczej zaraz za tymi co graja o puchary (6-9). Na wyjazdach 4 remisy z 7 meczow. Ostatnia wygrana w lutym. Na ostatnie 10 spotkan goscie wygrali z Guarani tylko raz. Moze z X do przerwy to znowu przesada, ale na gospodarzy 1 spokojnie bym stawial gdy widac ze wracaja do formy.
400
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dionizos 25

dionizos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lubin-Ruch
Typ: Ruch wygra
Kurs: 5.50
Bukmacher: bet365
Witam , dzisiaj obstawiam ciekawy mecz z grupy mistrzowskiej naszej ekstraklasy. Stawiam na Ruch ,który w meczu z Legią pokazał że potrafi grać . W Zagłębiu na pewni nie zagra Vlasko, z kolei w Ruchu Helik,Urbańczyk. W ostatnim meczu rozegranym w Lubinie , Zagłębie wygrało 3:1 z kolei we wcześniejszym górą był Ruch , który wygrał 2:1.Generalnie w ostatnich pięciu meczach rozegranych na stadionie Zagłębia bilans tych drużyn wygląda następującą :
Zagłębie wygrało raz 3:1
2 razy był remis (2:2 i 1:1 )
2 razy wygrał Ruch (2:1 i 3:2 )
Uważam , że będzie to wyrównane i zacięte spotkanie i że mecz ten wygra Ruch.
100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, NBA
Data, godzina: 22.04.2016 3-30
Spotkanie: Houston Rockets - Golden State Warriors
typ: Warriors -9.5
kurs: 2,78
buk: bet365
Analiza:
Trzeci mecz miedzy tymi zespołami da nam odpowiedź, czy Rakiety będą wstanie nawiazać walkę z Wojownikami. W pierwszych dwóch meczach nie mieli zbyt wiele do powiedzenia, choć Warriors grali ze swoim liderem Currym zaledwie niespełna dwadziescia minut. Po takim własnie czasie w pierwszym meczu nabawił się kontuzji kostki MVP sezonu zasadniczego. W drugim meczu nie zagrał wcale, ale jego zespoł i tak kontrolował przebieg całego spotkania. Dzis przenosimy się do Teksasu, gdzie Rakiety w sezonie zasadniczym były całkiem goscinne, bo wygrali u siebie zaledwie 56% meczy, co nie jest wynikiem oszałamiającym. Wojownicy dwie wizyty zakończyli tutaj wygranymi. Dziso zwycięstwo może być trudniej niż zwykle, bo pod znakiem zapytania stoi występ Curry&#39;ego. Niby dostał zielone światło od lekarzy i na pewno bedzie z druzyna, to jednak nie wiadomo czy z jego usług skorzysta Steve Kerr. A moze jest to tylko zasłona dymna przed meczem?? A nawet gdyby brakło Curry&#39;ego to moim zdaniem Wojownicy sobie poradzą. W drugim meczu bez swojego lidera ciężar gry na swoje barki wziął Klay Thompson, świetnie z zastępstwa wywiązał się Iguodala, a niezwykle skutecznie zagrał Livingston. Nie zawiódł też Green, który był bardzo bliski swojego pierwszego w tegorocznym play-off Triple-double, ale zabrakło mu dwóch asyst. Jest na kogo liczyć w razie ewentualnej abstencji. Problemem Houston jest Harden, bo jest to gracz który za wszelką cenę chce sam wygrywać mecze. To z pewnościa gracz nietuzinkowy, ale to nie Michael Jordan by sam prowadzić zespół do wygranych. W pierwszych dwóch meczach notował taką samą skuteczność z gry - trafiał siedem z dziewiętnastu prób, co jest słabym wynikiem. to zecydowanie za mało na Golden State. Czy dziś uda im się przełamać serię siedmiu kolejnych porażek z Wojownikami?? Moim zdaniem nie i po tym meczu mistrzowie będą już o krok od półfinału konferencji zachodniej. Stawiam na Golden State
100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Dallas Mavericks - OKC Thunder
Typ: Dallas
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Stan rywalizacji po spotkaniach w Oklahomie to 1-1. Dallas pokazało, że w play-offach nie ma ekip słabych zdobywając cenne zwycięstwo. Myślę, że będą nakręceni po zwycięstwie w delegacji, co pozwoli im grać mniej spięcie i poczują, że mogą przejść do kolejnej rundy. Odnośnie składów to wielkich absencji nie widziałem. Dzisiejszy mecz na korzyść gospodarzy może przesądzić o całej rywalizacji, a własna hala to kolejny plus. Liczę też, że doświadczony Nowitzki poprowadzi Mavericks do zwycięstwa. Jeśli będą grali dobrze w obronie oraz utrzymają skuteczność na poziomie 40-50 % to nie powinni mieć problemów, bo KD i RW sami dadzą rady, a na tak skuteczną ekipę w defensywie bez wsparcia punktowego ze strony, chociażby Adamsa czy Ibaki nie mają szans.
100
 
hugo87 8

hugo87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Freiburg - Duisburg
Typ: half time result 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bettson
Analiza: Freiburg lider 2 budesligi podejmie u siebie ostatni zespół w tabeli. Samą zwycięstwo jest sprawą dość oczywistą lecz gospodarze będą chcieli strzelić w tym meczu dość sporo bramek dlatego już od pierwszych minut będą napierać na rywala. Statystycznie Freibrug na 15 spotkań u siebie wygrał 11 pierwszych połów Duisburg natomiast na wyjeździe przegrał 1 połowę tylko 4 razy. Mimo to myślę, że bardzo słaby Duisburg już w 1 połowie straci 1-2 bramki.
95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Bundesliga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Leipzig - Fuchse Berlin
Typ: 2 ha -1,5
Kurs: 1,92
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na piątek postanowiłem postawić na Niemiecką piłkę ręczną. Tak w meczu 27 kolejki zmierzą się 11 zespół tegorocznych rozgrywek - Leipzig z 5 zespołem Fuchse Berlin. Głowny czynnik, który wpływa na moje zainteresowanie tym typem to sytuacja w tabeli w jakiej znalazły się oba zespoły. Leipzig ani nie ma już szans na awans do Europejskich pucharów na przyszły sezon, ani nie ma szans aby opuścili ligę, ponieważ mają 13 pkt przewagi nad strefą spadkową. Fuchse natomiast jest na piątym miejscu, które daje awans do EHF Cup, szans na awans do Ligi Mistrzów za dużych nie ma, ale Brlińczycy muszą zaciekle do ostatniej kolejki bronić tego miejsca w EHF, ponieważ tylko 2 pkt przewagi mają nad aż 3 zespołami: Goppingen, Wetzlar i Hannover. Kolejnym ważnym czynnikiem jest gra obu zespołow przeciw siebie. Leipzig jeszcze nigdy w historii nie wygrał z zespołem z Berlina. W tym sezonie, w rundzie jesiennej, Fuchse bardzo wysoko rozbiło Leipzig 34:27. Dodatkowo ostatnia forma zespołu ze stolicy pozwala śmiało zakładać że mój handicap może być trafny. Goście wygrali 5 z ostatnich 6 meczy, a przegrali tylko z THV Kiel, które na równym poziomie w Bundeslidze może rywalizować tylko z Rein Neckar Lowen i Flensburgiem (przed degradacją jeszcze Hamburg). W zespole z Berlina nie ma żadnych absencji czy kontuzji. W pełni zdrowia są tacy zawodnicy jak Petar Nenadic, Jasper Nielsen, Fabian Wiede czy Mattias Zachrisson, a więc zawodnicy, którzy będą robić różnicę na parkiecie. Dodatkowo ostatnio w bardzo dobrej formie jest bramkarz Fuchse - Silvio Hainevetter, który jeżeli jest zdrowy i złapie rytm meczowy to śmiało można go umieścić obok najlepszych bramkarzy na świecie, czyli bramka to kolejny handicap dla gości z Berlina. Reasumując spodziewam się prowadzenia przez większy okres czasu Fuchse 1-2 bramkami, a w końcówce zrobienia sobie przewagi około 4-5 bramek. Powodzenia!
100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 11:45
Spotkanie: Adelaide United - Melbourne City
Typ: kornery over 11,5
Kurs: 1.8
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Na jutro powrót z mojej strony do fazy play-off ligi australijskiej. Adelaide zagra u siebie z Melbourne City. Adelaide zakończyła swoją kampanię na pierwszym miejscu z dorobkiem 49 punktów. Melbpurne czwarta pozycja. Goście są już po meczu ćwierćfinałowym play-off gdzie odprawili z kwitkiem Perth Glory 2 do 0. Faworytem według buków są gospodarze. Jednak w ich bezpośrednich konfrontacjach zwycięsko wychodzili jedni jak i drudzy. w ostatnich 5 meczach między oboma ekipami aż kłuje w oczy statystyka kornerów:
Mel - Ade 5:10;
Ade - Mel 5:8;
Ade - Mel 12:4;
Ade - Mel 9:3;
Mel - Ade 8:4;
Over podany przeze mnie pokryty w 100%. Drużyny lubią atakować i często nabijają rożne.Faworyta nie jestem w stanie wskazać jednak stawka spotkania powinna zmobilizować obie drużyny i zobaczymy zacięty i ofensywny pojedynek. Jak pisałem wcześniej australijska liga obfituje w te elementy gry dlatego
myślę że bet jest całkiem prawdopodobny i godny zagrania. Pozdrawiam
80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Barcelona
Godzina: 12:30
Spotkanie: Paire - Jaziri
Typ: 2
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet.365
Analiza:
Na jutro 1/4 turnieju w hiszpani, Jaziri zaskakująco dobrze radzi sobie w tym mieście tego tygodnia, miał odpaść już w 1 rundzie z Chungiem gdzie nie był faworytem, a wygrał dość gładko 2:0, w kolejnej z Oliovo był stawiany w roli faworyta i wygrał lecz już 2:1, a w 1/8 wczoraj pokonał wyraźnego faworyta A. Zvereva. Kurs na Jaziriego był dokładnie 4.50 taki jak teraz na niego przed meczem z Paire, teraz będzie podobnie? Dla mnie na pewno kurs warty pogrania i może się to okazać walue dnia. Jaziri w tym turnieju pokazuję, że im jest bardziej skazywany na porażkę tym łatwiej przychodzi mu wygranie meczu, a gdy był faworytem z Olivo wygrał nieznacznie, zobaczymy, każdy wie jakim tenisistą jest Paire, że wystarczy iż mu coś odwali, nie ma swojego dnia i może zagrać całkowicie inny tenis niż dnia poprzedniego, jak już to robił wielokrotnie, panowie jeszcze ze sobą się nie mierzyli, dziś będzie pierwszy raz, ale Jaziri na prawdę nieźle tu gra, widziałem jego dwa mecze i nie były to wymęczane piłki tylko fajna gra z pomysłem na zdobycie punktu, polecam granie póki kurs jeszcze taki wysoki! (myślę, że rano będzie spadał)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna, Rumunia kobiety
Godzina: 17:00
Spotkanie: HCM Baia Mare - CSM Bukareszt
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Rivalo
Analiza:
Mecz, który miał być wydarzeniem sezonu, starciem decydującym o mistrzostwie kraju - stał się meczem o tzw. &quot;puchar myszki miki&quot;. Przed ostatnią kolejką wszystko już jest rozstrzygnięte. CSM zostanie mistrzem kraju, natomiast HCBM zawisną na szyi srebrne medale. Atmosfera wśród podopiecznych Aureliana Rosca jest niewesoła. Główne rywalki przyjeżdżają na ich parkiet celebrować mistrzostwo, do tego nie dawno odpadły z Ligi Mistrzyń w dość kiepskim stylu (przegrywając z Buducnostem w dwumeczu 61-49), a dodatkowo mają istną plagę kontuzji. Nie wygląda to najlepiej jeśli weźmiemy również pod uwagę całokształt organizacji klubu. Nie od dziś wiadomo, że Baia Mare ma spore kłopoty finansowe. Zawodniczki od prawie pół roku nie mają wypłacanych pensji, jeżeli wkrótce na horyzoncie nie pojawią się nowi sponsorzy, to bardzo prawdopodobny wydaje się scenariusz zakładający brak licencji dla Baia Mare na występy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Sytuacja jest na tyle nieciekawa, że na rewanżowe spotkanie z Buducnostem zespół podróżował busem i kto wie, czy zmęczenie wynikające z tej podróży nie zaważyło na fatalnej drugiej odsłonie tego spotkania? Wszystko to nie wygląda optymistycznie. A bardzo ważnym aspektem są również absencje po stronie gospodyń.
Cel mult s-ar putea vorbi despre o miză de orgoliu, dar nici acesta nu pare a fi un subiect valid câtă vreme echipa antrenorului Aurelian Roșca este decimată de accidentări (Geiger, Nechita, Ungureanu, Szucs, Pineau, Tănăsie și Jezic fiind jucătoarele cu probleme)
By najlepiej zobrazować ogrom strat po stronie Baia Mare wklejam grafikę ze statystykami w rozgrywkach ligowych (dostępne w załączniku).
Trzon zespołu. Wychodzi na to, że tylko dziesięć zawodniczek będzie miał do dyspozycji trener gospodyń.
O ile w Baia Mare wszystko wygląda źle, tak po stronie przyjezdnych humory dopisują. W CSM również w pewnym momencie zaczęło brakować pieniędzy, jednak znaleziono odpowiednich ludzi, którzy pomagają CSM zachowywać odpowiednią płynność finansową. Rozgrywki ligowe to kapitalne rezultaty i komplet 25 zwycięstw w 25 kolejkach, jutro zapewne dołożą wszelkich starań, by zakończyć sezon bez punktowej zguby. W lidze mistrzyń rozegrały kapitalny dwumecz z Rostovem i sprawiły niemałą niespodziankę eliminując rosyjski zespół. Jutro postarają się kontynuować swoją dobrą passę w starciach z odwiecznymi rywalkami. Ostatnie cztery spotkania pomiędzy tymi zespołami na swoją korzyść rozstrzygnęły podopieczne Kima Rasmussena. Bardzo wiele wskazuje na to, że jutro czeka nas podobny rezultat. Kursy bardzo zachęcają, rano zapewne będę pikować w dół.
100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Barcelona
Godzina: 15.00
Spotkanie: R.Nadal - F.Fognini
Typ: przegra pierwszego seta i wygra mecz Fognini
Kurs: 23
Bukmacher: Williamhill
Analiza:
Hm TEN TYP MA BARDZO DUŻE SZANSE NA WEJSCIE ale pod jednym warunkiem że NADAL z FOGNINIM TEŻ TAK OBSTAWIĄ.ha ha ha ale ze 2,5 euro na to postawię.
Fognini w zeszłym roku Nadla pokonał 3 razy w Rio na mącze po przegraniu pierwszego seta , potem tutaj w Barcelonie wygrał 2:0 , no a potem na US open wygrał choć przegrał 2 pierwsze sety.Pamietać należy że w zeszłym roku Fabio w Barcelonie był zmotywowany bo Flavia siedziała na widowni i biła Brawo:)))
Fognini, wiadomo nie od wczoraj jest kompletnym , nieobliczalnym wariatem i spodziewac się po nim można wszystkiego_Ostatnio włoch raczej zniżka formy , a Nadal wręcz odwrotnie ale każda jak mawiał Wielki Szu każda gra to osobne przedstawienie.
Niedawnego przegranego meczu z Lorenzim nie brał bym pod uwagę bo to raczej koloeżeńska przysługa dla starszego kolegi ( pewnie nawet dość intratna ) , a meczu z Nadalem nie grywa się co dzień więc może Fabio się zepnie ,ale czy coś z tego wyjdzie?będę bardzo zaskoczony.
Z jeszcze innej strony medalu ciekawe jak Nadal podejdzie do tego meczu?
Za tamte zeszłoroczne porażki Fonigniemu zdąrzył się już zrewanżować i to 2 razy
(Hanburg i Bejjing) Do tego Rafa jest fanem Realu Madryt a nie Barcelony:))) Do tego jeśli Fognini sie postawi to może nie warto pokazywać wszystkiego co się chowa w zanadrzu przed nami jeszcze French Open i IGRZYSKA OLIMPIJSKIE W RIO.
Taki Djoko odpadł w Monte Carlo się schował i trenuje może taki Nadal też powinien odpocząć.:))
Miałem tu wrzucić mecz Kvitova - Muguruza ale jak wystawili kurs 23 to próbuję za drobne i do dubelków paru też chyba wrzucę , z Kvitową na pewno (bardzo fajny kurs )
i chyba z Lorenzim (bo Pouille coś ostatnio za dobrze idzie )
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia-Cracovia
Typ: Legia -1
Kurs: 2.4
Bukmacher:betano
Cracovia jest ekipą która solidnie przepracowała sezon do końca 2015r, ich gra w 2016 jednak nie jest już taka dobra a przede wszystkim skuteczna, jest kilku graczy którzy ciągną ten wózek jednak jakości i monolitu nie widać tu specjalnego.Po paśmie potknięć Cracovia ostatnio w końcu wygrała u siebie z Zagłębiem, ale nie byli wcale lepszym zespołem, można rzec nawet że rezultat tego spotkania poniekąd ustalił sędzia dyktując karnego może nie z kapelusza, ale w okolicznościach gdzie raczej spora część sędziów odpuszcza.Tak czy inaczej Cracovia wygrała i jedzie w Stolicę w roli ekipy która będzie mogła postawić się Legii walcząc tym samym o ważne punkty dające puchary.
Legia ostatnio także nie rozpieszcza kibiców, zremisowali dwa ostatnie spotkania rundy zasadniczej, w pierwszym meczu u siebie zwyciężyli z Lechem 1-0, natomiast w drugim w Chorzowie zremisowali i to dosyć szczęśliwie patrząc na grę Niebieskich w drugiej połowie, zaznaczyć jednak należy że swoje okazje więcej niż 100% miała Legia w pierwszej połowie więc tutaj scenariusz mógł się ułożyć zupełnie inaczej.Teraz Legia podejmuje u siebie średnio zagadkową Cracovię, która wróciła na podium za sprawą przewrotnych wyników w ostatniej kolejce.Uważam że w tym meczu Legia przejedzie przez pasy na czerwonym świetle, w ich grze widać spory potencjał, jednak też widać że nie idzie on w kierunku jakim należy i pewne elementy na tą kolejkę powinny być poprawiane.
140
 
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2016
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie: Williams, Mark - Holt, Michael
Typ: Holt, Michael (Najwyższy break)
Kurs: 2,30
Bukmacher: unibet
Analiza: Przesadzony kurs na wyższy brejk Holta. Po tym jak Anglik zaprezentował się w meczu z Robertsonem (10-6) taki wysoki kurs na wyższy brejk, ale również na jego setkę trochę dziwi. Hitman w 1 rundzie wbił 2 setki w tym najwyższy brejk turnieju (140, 115), do tego jeszcze 75, 50, 79. Teraz gramy na jeszcze dłuższym dystansie, 3 sesje to masa frejmów, szans na punktowanie będzie chyba jeszcze więcej niż z Robbo, bo Williams to już nie ta regularność co parę lat temu. W jego wygranej z Dottem (10-4) nie widziałem wielkiej formy, wynik w dużej mierze to zasługa roztrzęsionego rywala, który co chwila dawał komfortowe szanse do punktowania. Jeśli Holt zagra choć 70% tego co w pierwszej rundzie to ma realne szanse sprawić kolejną niespodziankę, a jeszcze większe na to, że zrobi wyższe podejście czy setkę. Dla mnie dobra opcja na ten mecz.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
130
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Bucharest
Godzina: 12:30
Spotkanie:
Garcia-Lopez G. - Pella G.
Typ: Pella G.
Kurs: 2.15
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 0:1 z 2014 roku podczas turnieju w Buenos Aires, mecz był zacięty bo z jednym tie-breakiem, ale zamknął go szczęśliwie dla siebie Guido Pella. Moim zdaniem Argentyńczyk od początku tego sezonu prezentuje się dość wybornie jak na niego. Pamiętam jeszcze jego dobrą formę z turnieju w Dusseldorfie z przed 3 lat, zanosiło się na to, że Pella będzie kimś konkretnym w ATP jednak spadł do poziomu Challenger. Teraz jego gra przypomina to na co go naprawdę stać. Już sam fakt, że doszedł do finału w Rio i nieźle walczył z Cuevasem mówi o nim wszystko.
GGL za to jest na przeciwnym biegunie jeżeli chodzi o formę, choć w ostatnim czasie coś się poprawiło. Hiszpan zawodził od początku sezonu, teraz gdy przyszedł okres gry na mączce to jakieś tam minimalne zwycięstwa są nad Edmundem Kyle czy Belluccim jednak nie są to jacyś topowi przeciwnicy więc zwycięstwo nad nimi mi wcale nie imponuje.
Typ jest prosty, Pella wydaje się być w lepszej formie niż GGL który notuje regres po udanym roku 2015.
100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? - ATP Barcelona
Godzina: 12:30
Spotkanie: Paire Benoit - Jaziri Malek
Typ: 2 handicap+ 4.5 gemów
Kurs: 1.91
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Faworytem w tym spotkaniu będzie Francuz, Benoit Paire z 22 miejsca ATP i niebawem pewnie polepszy swoją życiówkę, czyli 18 miejsce. Benuła w tym roku wygrał 11 meczów i taką samą ilość przegrał. Dotarł do półfinału w Marsylii gdzie pokonał Wawrinkę czy w Monte Carlo doszedł do trzeciej rundy gdzie prawie odprawił z kwitkiem Murraya no ale łepetyna zrobiła swoje kolejny raz. Francuz miał w tym roku kilka dobrych meczów, ale potrafił wtopić z Rubinem podczas Australian Open w trzech setach, z Lajovicem, Mannarino, Dodigiem, czy Monaco także Paire jest jak najbardziej do ugryzienia. Pokonał jak na razie Gabę 6:2, 7:5 oraz Ceuvasa 6:2, 6:4 więc forma turniejowa jest jak najbardziej. Francuz lubi właśnie najbardziej grać na kortach ziemnych, mimo swojego wysokiego wzrostu bardzo dobrze porusza się na tej wymagającej nawierzchni. Jego największymi atutami są bekhend oraz serwis, jeśli te dwa uderzenia funkcjonują to Benuła jest w stanie napsuć krwi każdemu. Bowiem jak to nie funkcjonuje i dochodzi słaby forhend (który mimo wszystko na przestrzeni lat bardzo się poprawił) i jego gorąca głowa to jest w stanie przegrać z każdym.
Jego rywalem będzie Tunezyjczyk, Malek Jaziri z 76 miejsca ATP. Jaziri w tym roku jak na swoje predyspozycje jest w przyzwoitej formie, ponieważ wygrał 17 meczów i 10 przegrał. Z czego styczeń oraz luty był w jego wykonaniu katastrofalny a później w drugiej połowie marca odżył w challengerach. Wygrał challenger w Meksyku, później jeszcze marny ćwierćfinał oraz wygrana w Le Gosier. Aktualnie Malek ma serię 8 meczów wygranych z rzędu, a to już jest coś. Oczywiście, że poziom challengera ma się nijak do ATP, lecz Tunezyjczyk jest w formie co pokazuje w Barcelonie. Pokonał najpierw Chunga 6:3, 6:4, później Olivo w trzech setach oraz wczoraj Zvereva 7:6, 6:4. Oczywiście zgadzam się, że dzisiaj będzie miał znacznie trudniej, bo rywal z wyższej półki, ale nie będzie bez szans. Jaziri to tenisista, który potrafi grać na kortach ziemnych, jak i twardych. Jego największymi atutami są serwis oraz forhend. Z bekhendu posyła w większości przypadków slajsy gdzie dla jednego przeciwnika jest to na rękę, a inny będzie płakał z tego powodu. Jeśli Tunezyjczyk jest w formie, a jest to jego styl jest bardzo niewygodny dla przeciwników. Nie wyobrażam sobie, aby Francuz przez cały mecz nie miał żadnej zapaści. Z jego głową? Jest to dla mnie niewyobrażalne. Moim zdaniem Malek prezentuje tutaj taką formę jak rok temu w Winston Salem gdzie doszedł do półfinału i powyższy handicap powinien pokryć.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
F 38

freakzoid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Preston- Burnley
Typ: Burnley
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet.365
Witam.
Burnley obecnie na drugiej pozycji w lidze która premiuje ich do bezpośredniego awansu do BPL, ale tyle samo pktów ma Brighton na 3 pozycji (baraż), dlatego Burnley musi atakować.
Ostatnie mecze na wyjazdach: ZRZZZ (remis z Brighton)
Preston o nic nie walczy, dziesiąta pozycja w lidze, być może dlatego wyniki takie słabe: RRPPZ.
W tabeli meczów u siebie zajmują 13 pozycję, ostatnio zremisowali z walczącym o utrzymanie Milton Keynes, przegrali z dziewiętnastym Fulham.
Sytuacja kadrowa:
Preston: Calum Woods powinien już wrócić. W tym meczu zabraknie: Chris Humphrey, Liam Grimshaw i Stevie May.
Burnley: Bez większych braków kadrowych.
Podsumowując: Czysta dwójeczka powinna wejść, dla mniej pewnych X2 (1,25) na podbicie.
110
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom