>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 22.04.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dyscyplina: Formuła 1 - GP Bahrajnu
Head-to-Head Hamilton/Button
Typ:
Button
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bwin
Analiza: W dzisiejszym wyścigu Hamilton startuje z drugiego pola, a Button z czwartego. Przemawia to na korzyść Hamiltona. Jednak Button zdecydowanie lepiej dba o opony, co w tym sezonie jest kluczowe. Co ważne Button zaoszczędził o jeden komplet opon więcej niż Hamilton.
Button: &quot;
Nie mogłem wyciągnąć z bolidu wszystkiego, więc zjechałem wcześniej, by zaoszczędzić opony. Poza tym, P4 nie jest złe”. Myślę, że będzie tu dużo walki między Vettelem a Hamiltonem. Lewis będzie chciał udowodnić, że jest lepszy i nie wiadomo jak się to dla obu kierowców skończy. Być może dojdzie do kraksy już na pierwszym zakręcie. Vettel pod presją też się gubi. Z kolei Button powinien spokojnie jechać swoim tempem i czekać na możliwość odskoczenia, gdy inni będą zjeżdżać na zmianę opon. Typ bardzo prawdopodobny. Niewykluczone, że Button nawet wygra.
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Hiszpania 2
Deportivo - Elche
Deportivo strzeli 2 gole lub więcej
1.57
Bet365

Na dzisiaj wybrałem mecz z drugiej ligi hiszpańskiej. Zmierzy się ze sobą lider rozgrywek Deportivo La Coruna i ósme w tabeli Elche. Stawiam w tym meczu na to, że gospodarze strzelą co najmniej 2 gole. Poniżej kilka zdań argumentujących mój dzisiejszy typ.
Deportivo w tym sezonie jest zdecydowanie najlepszą drużyną na zapleczu Premiera Division. Zajmują pierwsze miejsce w tabeli i są bardzo bliscy powrotu do najwyższej klasy rozgrywek. Na swoim boisku spisują się rewelacyjnie. Na 17 rozegranych meczy wygrali aż 15, 1 raz zremisowali i tylko 1 raz przegrali. Co ciekawe mają obecnie serię 12 wygranych z rzędu na swoim boisku! I teraz najważniejsze. Aż 11 razy w ostatnich 12 meczach przed własną publicznością strzelali 2 gole lub więcej. Ich ostatnie wyniki to między innymi 3:1, 2:0, 3:0, 2:1, 2:1... Deportivo dzisiaj nie da szans drużynie z Elche. Moim zdaniem wygrają ten mecz 4:1. Stawiam na zakład: La Coruna over 1.5 gola.
✅ 57
 
picia 13

picia

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Racing Santander - Athletic Bilbao
Typ: 2 (Handicap -1.5)
Kurs: 3.70
Bukmacher: Bet365
Analiza: W dzisiejszym spotkaniu spotkają się zespoły o zupełnie odmiennych celach. Drużyna Racingu przez cały sezon starała obronić się przed spadkiem co najprawdopodobniej im się nie uda - zajmują obecnie ostatnią lokatę już z dziesięciopunktową stratą do ostatniej bezpiecznej pozycji. Ich dzisiejsi rywale nadal walczą o europejskie puchary, a dzisiejsze zwycięstwo może pozwolić im na zajęcie pozycji gwarantującej w nich występ. Dokładając do tego ostatnią formę obu zespołów (najsłabszy w lidze zespół gospodarzy 0-2-4 oraz stabilna drużyna z Bilbao 2-2-2) można śmiało stwierdzić, że goście odniosą tutaj zwycięstwo. W mojej opinii będzie to pewne i okazałe zwycięstwo, stąd taki typ. Zespół, który zagrał tak dobry sezon w Lidze Europejskiej nie może sobie pozwolić na brak awansu do europejskich pucharów.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
avezubr 4

avezubr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna I liga
Spotkanie:piast Gliwice-Olimpia Grudziądz
Typ: Gole obu drużyn- Tak
Kurs: 1,95
Bukmacher: Expekt

Wybrałem na dzisiaj mecz I ligi pomiędzy Piastem Gliwice a Olimpią Grudziądz. Każdy kto chociaż trochę interesuje się tymi rozgrywkami wie jak nieprzewidywalna jest to liga i dlatego decyduje się zagrać na zdobycz bramkową obu drużyn. Skłania mnie ku temu kilka faktów a więc, grający o awans Piast u siebie radzi sobie dobrze i z bilansem 6-4-0 19:10 zajmuje 6 miejsce biorąc pod uwagę mecze w roli gospodarza. Olimpia natomiast z wyjazdowym bilansem 2-5-6 14-21 zajmuje 15 miejsce w tabeli przyjezdnych słabo prawda? Owszem tylko jest tu mały haczyk bo biorąc pod uwagę ostatnie 5 spotkań Piast jest liderem natomiast Olimpia zajmuje.....4 miejsce! Ich bilans to 2-3-0 i 10-7 więc są w formie i myślę, że to w zupełności wystarczy na strzelenie chociaż jednej bramki Gliwiczanom bo to, że oni strzelą jest pewne jak to, że Edyta Górniak nie zaśpiewa hymnu na euro.
Po kursie prawie 2 zł warto wziąć pod uwagę taki typ.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
mateoosz 0

mateoosz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Portuguese Liga
Spotkanie: Gil Vicente - Rio Ave
Typ: 1
Kurs: 2.37
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Dzisiaj zmierza sie dwa zespoly z dolnej czesci tabeli. Moim kandydatem do zwyciestwa w tym meczu jest ekipa gospodarzy i teraz napisze dlaczego tak sadze. Na poczatek przedstawie kilka statystyk wedlug ktorych sadze ze to oni wygraja. Po pierwsze Gil Vicente gra u siebie barzdo dobrze: pokazala to pokonujac(jako jedyna druzyna w lidze) Porto u siebie 3:1 oraz Sporting 2:0, na 12 meczow u siebie maja 4W,4R,4P wiec moze nie jest to zbyt dobra statystyka ale patrzac na przeciwnikow to na 13 meczy na wyjezdzie udalo im sie wygrac jedynie 1 oraz 1 zremisowac tracac przy tym 22 gole i strzelajac jedynie 8. Dodatkowo w Rio Ave zabraknie 3 podstawowych zawodnikow pauzujacych za kartki: Eder OBR 20/0, Braga POM 22/4, Tarantini POM 19/0 oraz z powodu kontuzji mecz opusci Wires POM 19/1. W ekipie gospodarzy nie ma znaczacych brakow.
⛔ 100
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serie A
Spotkanie: Juventus - Roma
Typ: 1 (AH -1,5)
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Obstawiam mecz, na który zarezerwowałem już sobie wieczór. Roma to ten z zespołów Serie A należący do niewygodnych dla Juventusu. Ale ten sezon udowodnił, że zespoły z czołówki ligi dla Juventusu są najmniejszym problemem, tracą raczej punkty z zespołami drugiej części tabeli. Juventus w tym sezonie bez porażki w Serie A. W pierwszym meczu w Rzymie padł wynik 1:1, a trzy miesiace temu na Juventus Stadium w pucharze Włoch piłkarze Starej Damy zniszczyli rzymian aż 3:0 (w połowie w rezerwowym składzie). Ostatni mecz Juventus wygrał tylko 2:1 z Lazio, zaś Roma wygrała u siebie 3:1 z Udinese, również walczące o Lige Mistrzów. De Rossi i jego koledzy jednak bardzo zawodzą na wyjazdach tracąc sporo bramek. Niezależnie od wyniku Milanu z Bolonią, Juventus bedzie chciał utrzymać lub powiększyć przewagę nad Milanem i zblżyć się do sięgnięcia po Scudetto. Wg mnie albo bedzie wyrównany i skończy się 2:0, albo Roma znów się ośmieszy w obronie i przegra bardzo overowo. Polecam również granie over 11,5 w rzutach rożnych za 2,20, w pierwszym meczu było 14 rogali.
✅ 135
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL Monte Carlo Tennis
Spotkanie: Djokovic - Nadal
Typ: Powyżej 22.5 Gema..
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza: Na dziś przygotowałem kupon z jednym typem, z pewną właściwą stawką.. Przeglądając wszystkie mecze między tymi zawodnikami, są to mecze walki i pełnej determinacji.. A ostatnie trzy mecze między tymi zawodnikami wyglądają następująco..
Djokovic - Nadal 3-2 (powyżej 54 gemy) &lt; --- wg mnie sporo ????
Djokovic - Nadal 3-1 (powyżej 37 gemy) &lt; --- również sporo tych gemów ;)
Nadal - Djokovic 1-3 (powyżej 32 gemy) &lt; --- ciut mniej od poprzedniego meczu, ale również powyżej 22.5 gema ????
Wniosek jest prosty. Są to dwaj najlepsi tenisiści na świecie, nie będą się rozczulać nad swoimi serwami, punktami, będą chcieli grać na pełnych 200% by po kolei, zdobyć trofeum, w Monaco. Wg mnie będzie to wyrównany pojedynek, do trzech setów.. Dwaj niebywali zawodnicy, którzy potrafią zagrać 7 godzin ze sobą żeby tylko zdobyć puchar.. Pamiętając mecz w Australian Open.. mecz się zaczął o jakiejś 9.30 z rana Polskiego czasu a skończył po 15.30.. mają chłopaki kondycję i dzisiaj również pokarzą świetny tennis.. Dlatego taaki typ na dziś.. !

________________________________
Jeśli ci mówię, że jestem najlepszy, myślisz że się przechwalam. Jeśli ci jednak mówię, że nie jestem najlepszy, wiesz że kłamię . !
⛔ 100
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Macedonia
Spotkanie: Shkendija vs Rabotnicki
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: tobet
Sskendija to zespol z czolowki ktory walczy o 2 miejsce i awans do europejskich pucharow. Robotnicki natomiast ma bezpieczne miejsce w srodku tabeli i nie walczy juz o nic w lidze natomiast graja wciaz w pucharze i w tygodniu czeka ich wazny polfinalowy mecz dlatego byc moze trener da odpoczac dzis kilku podstawowym zawodnikom ponadto pierwszy bramkarz jest kontuzjowany i zastapi go 17 letni junior z rezerw bez zadnego doswiadczenia ligowego , moze on popelnic pare bledow z uwagi na debiutancka treme.
✅ 57
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 1.Bundesliga
Spotkanie: Hannover 96 - SC Freiburg (dodatkowy handicap azjatycki)
Typ: Hannover 96 -1.5 gola
Kurs: 3.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
SC Freiburg rundę wiosenną w niemieckiej Bundeslidze ma niesamowitą. Dość powiedzieć, że po rundzie jesiennej Freiburg miał na koncie 13 punktów i zajmował ostatnie miejsce w ligowej tabeli, będąc tym samym najpoważniejszym kandydatem do spadku. Obecnie ekipa prowadzona przez Christiana Streicha ma na koncie 36 oczek i po wczorajszym spotkaniach wie na 99.9% nie spadnie z ligi (Köln na miejscu barażowym może się jeszcze teoretycznie zrównać z punktami z Freiburgiem ale i tak ekipa Sławomira Peszki ma bilans bramkowy -30 a ekipa z Freiburga -13 więc teoretycznie to utrzymanie mają już zapewnione). Dzisiaj natomiast zmierzą się z Hannoverem 96 na AWD-Arena, ekipa gospodarzy wciąż walczy o miejsce dające prawo gry w przyszłym sezonie w Lidze Europejskiej. Obecnie zajmują 7.miejsce (dające takie prawo) ale wciąż mogą je wyprzedzić czy to Werder czy to Hoffenheim czy nawet jeszcze Wolfsburg. W przypadku jednak gdyby dzisiaj ekipa Mirko Slomki odskoczyłaby tym zespołem na 5 punktów i tym samym niemal zapewniłaby sobie start w europejskich rozgrywkach. Gospodarze więc mają o co dzisiaj grać, goście natomiast swój plan wykonali i mimo, że ostatnio meczów nie przegrywają myślę, że dzisiaj po tym jak wczoraj zapewnili sobie utrzymanie może nastąpić odprężenie i właśnie porażka. Ja nawet typują tutaj porażkę z handicapem bramkowym ponieważ Hannover 96 u siebie jest zespołem naprawdę bardzo groźnym potrafiącym wygrywać z każdym a i nie przegrywającym (9 zwycięstw i 6 remisów), Freiburg natomiast na wyjazdach w tym sezonie wygrał 4 mecze (3 ostatnie), 3 zremisował i aż 8 przegrał. Warto też zwrócić uwagę na ostatnią tendencję ekipy Hannoveru otóż meczu u siebie ta ekipa wygrywa (głównie z handicapem) natomiast mecze wyjazdowe przegrywa. Ponadto w ostatnim czasie dla Freiburg AWD-Arena nie była miejscem zbyt szczęśliwym. W poprzednim sezonie przegrali tu 0-3, sezon wcześniej 2-5, w sezonie 2004/05 udało im się zremisować lecz sezon wcześniej znów tu przegrali 0-3.
Jeśli chodzi natomiast o składy na ten mecz to w ekipie gospodarzy zabraknie Sergio Pinto (28/1) oraz Mame Biram Dioufa (10/6). W ekipie gości nie zobaczymy natomiast Olivera Bartha (12/1), Mensura Mujdzę (12/0), Johannesa Fluma (29/3) i Juliana Schustera (21/1).
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaSERIE A
Spotkanie: AC Milan - Bologna
22.04.2012 15:00
Typ: under 3.5
Kurs: 1.58
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Dzisiaj o godzinie 15 polskiego czasu rozpocznie się mecz pomiędzy zespołami AC Milanu i Bologny. Dla walczącego o tytuł mistrza Włoch Milanu jest to bardzo ważny mecz, ponieważ grającego wieczorem rywala do zdobycia tytułu – Juventus czeka trudne spotkanie z AS Romą. Na ostatnie 10 spotkań pomiędzy zespołami Milanu i Bologny aż 8 kończyło się wynikami z maksymalną liczbą bramek w postaci trzech. Warto też dodać, że w meczach kiedy gospodarzem był Milan, gospdoarze nie radzili sobie za bardzo z Bologną. Jest to rywal który mówiąc po piłkarsku „nie leży” Rossonierrim. Na Milanie ciąży ogromna presja, kibive wymagają zwcyięstwa,a to na pewno nie pomaga zawodnikom. Ostatnie spotkania w serie A nie należały do Milanu, spadek formy odbił się negatywnie na wynikach osiąganych przez zespółm. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu goście na pewno tanio skóry nie sprzedadzą i będzie to wbrew pozorom trudna przeprawa dla Milanu w drodze na szczyt tabeli. Mój typ 2:0
✅ 58
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League
Spotkanie: Liverpool- West Brom
Typ: Liverpool (-1.5)
Kurs: 2.07
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
West Brom po paru bardzo dobrych meczach w lutym straciło rozpęd i w 7 kolejnych meczach wygrali tylko 2 razy, na własnym boisku ze słabymi Blackburn i QPR. Utrzymanie maja pewne i myślę, że motywacji w tym sezonie starczy im juz tylko na mecze na własnym stadionie. Za to Liverpool podejdzie do tego spotkania bardzo zmobilizowany po awansie do finału FA Cup i wyszarpaniu 3 punktów w ostatniej poteczce ligowej z Blackburn, gdzie wiekszą częśc meczu grali w osłabieniu. Myślę, ze wyszli juz z kryzysu i tutaj powinni przekonująco pokonac gości. Poza ostatnimi dwoma wygranymi wcześniej grali u siebie z Aston Villą, kiedy to zremisowali, ale niemiłosiernie obojali słupki i poprzeczki, marnowali 100% okazje, a do tego sędzia mógł gwizdnąc co najmniej 2 karne dla The Reds. Wcześniej jeszcze przegrali 2-0 z Newcastle, ale tam ich tez bardzo sędzia skrzywdził. Wrócił Agger co powoduje, że obrona będzie dużo lepsza niż jeszcze miesiąc temu. 2 Ważne trafienia zaliczył ostatnio Carroll co spowoduje nabierze pewności siebie. Trafiał również Suarez i znowu niemiłosiernie uprzykrzał życie obrońcom Evertonu. Stawiam na bardzo pewne zwyciestwo gospodarzy.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa, Polska
Spotkanie: Lechia Gdansk - Slask Wroclaw
Typ: 1. poł. - Gole - powyżej 0.5
Kurs: 1.50
Buk: Bet365
Bardzo ważny mecz dla obu drużyn. Lechia zaciekle walczy o utrzymanie w ekstraklasie, obecnie zajmuje 14. miejsce w tabeli, ale ma zaledwie 2 punkty przewagi nad spadkowiczami, konkretnie ŁKS-em, który swój mecz rozegra jutro. W przypadku przegranej Lechii i wygrania swojego pojedynku klubu z Łodzi, ci drudzy awansują na &quot;bezpieczne&quot; miejsce, spychając z niego Gdańszczan. Stawka dla Pomorzan jest więc ogromna. Z drugiej strony wciąż mający duże szanse na mistrzostwo ekipa z Wrocławia. Po remisie Legii, Śląsk wciąż traci do Stołecznych 3 punkty, ale ma jeden rozegrany mecz mniej. Gdy pokonają Lechię będą o krok od historycznego sukcesu. Mają o co walczyć i liczę, że zagrają ofensywnie od samego początku. Śląsk ma wyraźnie lepszy skład i większy potencjał, dlatego ten mecz powinni wygrać. Sądzę, że zobaczymy efektowny pojedynek, walczących o ważne cele ekip. W dotychczasowych spotkaniach obu zespołów bardzo często bramki padały już w pierwszej połowie, uważam, ze i dzisiaj tak będzie.
⛔ 100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League
Spotkanie: Wolves - Manchester City
Typ: Rzuty rożne : City/City
Kurs: 1.77
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Witam. Dziś o godzinie 17:00 rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie po między Wolwes a szejkami. Dlaczego uważam że ciekawe skoro zagra druga z ostatnią drużyna ? Chodzi mi o fakt dotyczący tabeli. Wiadomość dnia dla City to fakt iż United zremisowali swoje spotkanie z Evertonem 4-4 i jeżeli to drugi z Manchasterów wygra swoje spotkanie do liderującego United będzie brakować mu zaledwie już tylko 3 punktów. To nie wiele jak na 3 kolejki do końca. Ostatnie mecze City i Wilków :
14.04.12 PRE Sunderland-Wolves 0 : 0
11.04.12 PRE Wolves-Arsenal 0 : 3
07.04.12 PRE Stoke-Wolves 2 : 1
31.03.12 PRE Wolves-Bolton 2 : 3
24.03.12 PRE Norwich-Wolves 2 : 1

14.04.12PRE Norwich-Manchester City 1 : 6
11.04.12PRE Manchester City-West Brom 4 : 0
08.04.12PRE Arsenal-Manchester City 1 : 0
31.03.12 PRE Manchester City-Sunderland 3 : 3
24.03.12 PRE Stoke-Manchester City 1 : 1
Mój typ na ten mecz to rzuty rożne. Dlaczego właśnie one ? Myślę że City jest tak podbudowane remisem United że będzie ściskało gospodarzy do defensywy. I to ściskało w okazałym tego słowa znaczeniu. Jeśli moja prognoza się sprawdzi - co uważam za prawie pewne to będą wynikały z tego kolejne rzuty rożne. Typ mówi o tym że City osiągnie więcej rzutów rożnych do połowy i na koniec meczu. Typ uważam za 9/10. Zapraszam na mecz i polecam.
⛔ 100
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Serie A Men 21:00
Spotkanie: Cantu - Cimberio Varese
Typ: Cantu -14.5pkt
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziwią mnie bardzo kursy wystawione na ten mecz, moim zdaniem Cantu nie będzie mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego meczu wysoko. Cantu to druga siła basketu we Włoszech po Montepaschi Sienie z kolei goście z Varese to typowy przeciętniak ligi. Jest to mecz 28 kolejki a więc zostało 5 meczy do rozegrania w fazie zasadniczej, Varese (28pkt) walczy o play off z Lottomaticą Romą (26pkt) i Avellino (26pkt) ale te mają o jeden mecz więcej od Cimberio wiec na pewno tak na prawde Varese jest już bardzo blisko bo mają dwa zwyciestwa więcej od najgorźniejszych rywali. Dzisiaj przyjadą na bardzo ciężki teren gdzie ostatni mecz ligowy wygrali dopiero w 2007 roku, od tego czasu wszystkie 5 meczy w ramach Serie A Cantu wygrywało. Varese w tym sezonie wygrali 4 mecze na wyjazdach, w tym 2 po dogrywce. Nastepny mecz grają u Siebie i chyba bardzo myślą o przyszłej niedzieli niż o dzisiejszej bo wiedzą dobrze że z Cantu mają bardzo małe szanse coś wywieźć. Ostatnio Cimberio zawiedli u Siebie bo przegrali wazny mecz z Pesaro. Cantu wyrosło na 2 siłe ligi bowiem Siena to jedna z najlepszych drużyn Europy. Ich celem jest mistrzostwo i kto wie jak to będzie bowiem ostatnio wygrali ze Sieną w ciężkim meczu ligowym 95-94 co oznacza że mogą z nimi grać na równi chodźby na własnym parkiecie. Cantu u Siebie jak na razie tylko 2 porazki przy 12 zwycięstwach. Mieli sporo wygranych wysokich o czym świadczy bilans punktowy home 1097-961. Z Varese lubią grać, wygrali 5 ostatnich meczy z nimi, w tym 2 wyjazdowe ( ostatni w grudniu 16pkt).
⛔ 100
 
M 13

maak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Gambrinus Liga, Czechy 19:15
Mlada Boleslav - Sparta Praga
Typ: Sparta
Kurs: 2,05
Bukmacher: Pinnacle


Wciąż walczącą o tytuł mistrzowski Sparte Praga czeka mecz wyjazdowy z Mlada Boleslav. Gospodarze dzisiejszego spotkania w lidze zajmują 5 pozycję. Jednak w ostatnim czasie zespół nie prezentuje wysokiej formy, a wręcz przeciwnie. Mimo pokonania w poprzedniej kolejce walczącego o utrzymanie Bohemians 1905, wcześniej odnieśli serię 4 porażek (jedna w pucharze z… Spartą Praga) oraz 2 remisów. Drużyna już raczej o nic nie gra, bo szans na dołączenie się do walki o europejskie puchary już praktycznie nie ma. Sparta natomiast obecnie jest 2. Do lidera traci 4 punkty, jednak rozegrała o jedno spotkanie mniej. Drużyna ze stolicy Czech w ostatnich meczach odniosła dwa zwycięstwa w pucharze oraz remis i zwycięstwo w lidze. Sparta ma znakomity bilans wyjazdów. 11 wygranych, 1 remis i zaledwie 1 porażka. Goście podbudowani niedawnym zwycięstwem pucharowym nad Mladą oraz nadal wierzący w tytuł mistrzowski powinni pewnie pokonać gospodarzy.
⛔ 100
 
M 29

mufanek

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: LA Lakers - Oklahoma City Thunder
Typ: OKC(-1,5)
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betclic
Analiza:
OKC walczy z San Antonio Spurs o pierwsze miejsce w konferencji, które pozwoli im zmierzyć się ze słabszym rywalem jakim bez wątpienia będzie Utah, Houston lub Phoenix. Obecnie Durant i spółka w pierwszej rundzie trafiają na Dallas Mavericks, czyli obecnych mistrzów NBA z Dirkiem Nowitzkim w składzie. Choć mistrzowie nie graja już tak jak w ubiegłym sezonie i nie są zaliczani do contenderów to jednak never underestimate heart of champion. W drużynie Jeziorowców dopiero drugie spotkanie rozegra Kobe Bryant. Choć podobno czuje się dobrze, to na pewno wciąż nie ma takiego czucia piłki jak podczas bycia w rytmie meczowym. Lakersi walczą z Clippers i Memphis o 3 pozycję w konferencji, więc na pewno i im motywacji nie zabraknie. Jednak ich środkowym trudno będzie zdominować pod koszem Ibakę i Perkinsa. Dodatkowo OKC jest w tym sezonie 2-0 z Lakers. Jeziorowcy są po blowoucie od Spurs i Oklahoma na pewno nie chce być gorsza, a już na pewno nie chce przegrać.
⛔ 100
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna La Liga
Spotkanie: Valencia - Betis
Typ: X2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tak jak pisałem przed meczem półfinału LE: Valencia zagubiła się ostatnimi czasy i to nie na żarty. Jednakże można uratować honor wygrywając LE. W pierwszym meczu Valencia uległa ale strzelona bramka na 2-4 spowodowała, że Valencia ma jeszcze szanse. Jakby nie było, będą musieli skupić się całkowicie na rewanżu.
Valencia ostatnio totalnie bez gazu, dramat z Espanyolem, kibice źli, zawodnicy bez pomysłu i w taki dzień musi stawić czoła nieźle pogrywającemu ostatnio Betisowi.
Goście nie przegrali od 6-ciu meczy i odkąd zaczęli batalię o utrzymanie wiedzie im się tak dobrze, że mają szansę na LE. Do końca 5 meczy i kto wie... Teraz grają na luzie i idzie im bardzo dobrze. Tak dobrze, że wygrali na wyjeździe z Malagą! Dziś mają za przeciwnika zmęczone Nietoperze, które już pewnie wypatrują czwartkowego rewanżu.
Ostatniego czasu Valencia potrafiła przegrać u siebie z Sevillą i Saragossą.
Ciężki mecz, ale zmęczenie oraz bardzo słaba forma Valencji przeciwko będącemu w gazie Betisowi może być powodem do oddania punków.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom